Goede examenresultaten samenwerkingsschool Reconstructie Noordeinde Stakingsacties staan bij NKF voor de deur Nieuwe tuinbouw opleidingen Directie heeft alternatief plan van tafel geveegd Inhoud pamflet van NKF Kohnstamm- MAVO met 59 geslaagden Geslaagden MAVO/LTO/LHNO van De Wadde Tandemtocht prima geslaagd DANK U HOND IN GOOT at Atheneum u Ontmanteling Van tafel Leerlingstelsel Toelating Bedrijfsgericht Paginal! Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Woensdag 14 juni 1989 BEZET inderdaad opengehouden kan worden. 1 I en dagelijks worden er gemiddeld twee parkeerplaatsen door de eigenaar van dit bedrijf bezet gehouden. We hopen op iets sneller antwoord of liever een di recte oplossing. Want ondanks alle in spanningen is vier maanden toch wel wat erg lang en is de gemeente er ten slotte toch ook om de belangen van de inwoners te behartigen. Deze brief gaat tevens naar de medebe woners Noordeinde, het Provinciaal Bestuur der provincie Zuid-Holland, de raadsfracties in dc raad cn de (Wad- dinxveense) dienst Openbare Werken en Bedrijven. - Tevens zal - zodra is besloten tot uit voering van de plannen - een actief so ciaal beleid worden gestart, waarbij ge dwongen ontslagen voor de bij de pro- duktie betrokken medewerkers niet of slechts in uitzonderingsgevallen aan de orde zal zijn. Om deze toezegging ge stand te kunnen doen, dient echter aan een aantal randvoorwaarden te worden voldaan. Gerben Speksnijder, Patrick Staring, Dennis van der Starren, Martijn van der Steen, Jense van Steijn, Huub van van Venema, Diana Scheurwater, Ramona Schone- wille, Gerda van der Zee. Voor LHNO-Verzorgende beroepen slaagden: Natasja Bal, Linda Binnen- De directie meent dat met het oog op 1992, als de handelsgrenzen in Europa zullen wegvallen, gewerkt moet worden aan het centraliseren van de produktie van telecommunicatiesysteemkabels in Delfzijl. Dat betekent ontmanteling van de Waddinxveense vestiging. Kan toorpersoneel zou in een nieuwe vesti ging elders in de Randstad onderge bracht moeten worden. Boskoop startte de tocht waarbij de deelnemers met vrijwilligers opstapten WADDINXVEEN - De bezetters van de vestiging van NKF Kabel BV aan de Noordkade deelden maandag aan de poort pamfletten uit met de volgende inhoud: Tot nu zijn er steeds werkonderbrekin gen gehouden en mondde de onrust over de verhuizingsplannen naar de ves- De directie schreef eind vorige week aan de medewerkers dat om strategi sche redenen is besloten het plan-Lakc- man voor dc telccommunicatickabcl- scctor niet over te nemen. "Wij blijven bij ons voorgenomen be sluit, zoals vastgcstcld in dc adviesaan vraag van medio maart 1989, zij het dat het tijdschema van dc uitvoering door dc conclusies van het alternatieve plan op onderdelen zal worden aangepast", aldus dc NKF-top. Waagenaar, Thomas Weerheim, Ilse Welleman, Robert Wessels, Nadia Winkels, Carlo de Wolf, Sander van Zanten, Danielle Zielhuis, Linda Zij- derhand, Erik Zwaan, Esh ter van der Zwaan, Tjallien ten Zweege. stemd voor wie zich op grond van scholing noemen, maar door wil groeien naar een taak met meer verantwoorde^ lijkheid voor de bedrijfsvoering. WADDINXVEEN - Vandaag (woensdag) zijn de vakbonden voor de zo veelste maal in gesprek met de directie van NKF Kabel BV over het (in af- geslankte vorm) open houden van het bedrijf aan de Noordkade in Wad dinxveen. Als deze ontmoeting voor de werknemers geen duidelij k bevre digend resultaat oplevert zullen er harde stakingsacties gaan volgen. Dit ondanks de door de directie uitgesproken dreigementen. voor een tocht van ongeveer 40 kilome ter door de regio. Tussentijds werd af gestapt voor een boottocht door Bos koop. De complete groep, inclusief be geleiding, omvatte zo’n 70 personen. De foto toont de start bij gebouw De Stek. Jeroen de Vries, Eric van der Werf, Barry de Zeeuw. Voor LHNO-Kantoor/verkooppraktijk slaagden: Mina Atwal, Emine Bakay, Wanda den Boer, Angela Degenhardt, Wilma van Haren, Jacqueline de Heer, Sandra Hoogendijk, Annelies Kroon, Wesna van der Laan, Miranda van Konincks, Chris Koot, Megin Ko- Noort, Renata de Pauw, Jessica Roos, In het overleg met dc vakorganisaties hebben dc directeuren A.P.G. Appel cn R.L. de Bakker de volgende beleids voornemens gepresenteerd cn toezeg gingen gedaan: WADDINXVEEN - In de eerste ronde van de uitslag van de examens slaagden 155 leerlingen van de samenwerkingsschool voor HAVO-Athe- neum aan de Sniepweg in Waddinxveen voor het HAVO-diploma en 86 leerlingen voor het Atheneum-diploma. den Ouden, Marco Overes, Telma Petersen, Cor Smit, Fiona Stam, Erik van de Vlierd. Voor LTO-Bouwtechniek slaagden: Pieter Blonk, Marcel Brandhorst, Adrie Hofman, Servan van Kempen, Van alle vakken is 93% op D-niveau af- Cor Heeleman, Rob Schiessl, Arjan gelegd. Dat betekent dat 70% van alle kandidaten is geslaagd met zes vakken op D-niveau. De geslaagden voor het MAVO-di- ploma zijn: Silvana Baneken, Charlotte vanL- - - via Boom, Menno Boss, Rogier Bou- man, Mandy van Braam, Silvia Bree- dijk, Mohamed Darrazi, Leonie den Boer, Eveline Bolsterlee, Angelique Bontenbal, Wilbert van den Bosch, Ar thur van Bourgonje, Jean Brand, Ni cole van Bree, Suzan Brem, Nathasja Heijer, Annuska den Hollander, Wytse Hoos, Tako Houtzager, Michiel Jaeger, Andre de Jong, Rene de Jong, Pauline Kleijer, Roland Klein Nagelvoort, Harm Kraaijenbrink, Iwan van der Kraats, Esther Littooij, Ariane Looij- en, Jasper Menken, Martijn Moret, Leonoor van Munster, Gunnar Niels, Bas Noordhoek, Kees van Oeveren, Nathalie Okker, Niek Oostendorp, Freek van Oudheusden, Elvira van Rhijn, Sandra van Rijn, Jurjen Roos, Vivi Rottschafer, Marco Saas, Mascha Sarneel, Stas van der Schaaf, Marlies Schiereck, Alvin Sibbald, Monique Si mons, Sanne Slegtenhorst, Edward Sluijs, Vincent Teekens, Mark-Jan van der Torre, Louis Vergeer, Robert Ver- heijen, Jacqueline Verhuist, Barbara Vermeij, Marcel Vermeulen, Wim Ver meulen, Liesbeth van Vliet, Leon van Vliet, Wouter Vos, Gabor Vroegop, Astrid Wassenaar, Carola van der Werf, Karen Wisgerhof, Hugo Zeven bergen, Arjan van Zoest, Peter van Zoest. 's Avonds werd er in Het Trefpunt een vakbondsvergadering voor NKF-medc- werkers gehouden waar de teleurstel lende acticrcsultatcn tot nu toe werden besproken. Om nog een keer dc goede wil te tonen zeiden dc vakbonden in het gesprek met dc directie te zullen vragen om het openhouden van dc ’’zetel” Waddinxveen tot in ieder geval 1 juli 1992. Dan zou aan de hand van onder zoeken en evaluaties moeten zijn vast- A.F.M. SCHREUR gesteld of het bedrijf aan de Noordkade Noordeinde 355, inderdaad opengehouden kan worden. Boskoop lies Breedijk, Diana Broekhuizen, Imre Cattel, Bianca van Gils, Claudia Hui- zer, Judith Molenaar, Helma den Ou de, Jose van Polanen, Wendy Slagwein, Klazine Sol, Karoline Staal, Anne- mieke Tas, Marian van de Velden, Da nielle Verheul, Jolanda Versluys, Bianca de Vrij, Sandra van ’t Wout. WADDINXVEEN - De christelijke scholengemeenschap voor MAVO/ LTO/LHNO De Wadde aan de Sniep weg meldt de volgende geslaagden (uit de eerste ronde) voor het diploma MA VO, LTO-Bouwtechniek, LTO-Instal- latietechniek, LTO-Mechanische tech niek LHNO-Kantoor/verkooppraktijk en LHNO-Verzorgende beroepen. De geslaagden zijn voor het MAVO-di- ploma: Cliff van Amne, Julian van den Berg, Jolanda Bloem, Marco Bouw meester, Ria Brands, Hellen Hofman, Marielle de Jong, Erik-Jan van Reste ren, Perry de Leeuw den Bouter, Nancy van Leeuwen, Rutger Lueks, Richard Olie, Andrea den Otter, Anita Reijm, Michel Roest, Sandra Vink, Simon Vis ser, Mariska van Wensem, Eveline Wi cherts, Sandra van der Woensel. Antoinette Bijl, Anita Brandhorst, Pe tra Cammeraat, Margriet Herbert, An- nemieke Huurman, Mareo Kamper- man, Sonja Kleiweg, Lianne de Kooter, Marlies Koppenol, Martine Littooy, Miranda Meijer, Bert Modderkolk, WADDINXVEEN - Van de 63 eindex- Anje Nieuwets, Anja den Ouden_, Elsa amenkandidaten van de Prof. Kohn- stammschool voor openbaar MAVO aan de Mauritslaan is er slechts 1 defini- tief afgewezen en zijn er 4 die een her kansing nodig hebben om het diploma alsnog te halen. Open brief aan het College van Burge meester en Wethouders van de ge meente Waddinxveen in Waddinxveen en het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Boskoop in Boskoop over de reconstructie van het Noordeinde en de aanleg van par keerplaatsen tussen Puttelaan en Zijde. Twee weken geleden is een begin ge maakt met het opgraven en herstellen van het lekriool op het weggedeelte Put- telaan-zijde van het Noordeinde. De stand nu is dat de opgegraven leiding is toegedekt met gestort zand waardoor het parkeren hier, vanwege het tot de as wegzakken in het los gestorte zand, niet meer mogelijk is. Was hier voor slechts 7 auto’s plaats, voorlopig (1/2 jaar?) is hier geen enkele plaats meer. Op het terrein grenzend aan garagebe drijf Voskuilen, uitkomend in de bocht op het Noordeinde, waren tot op heden op een brief van 14 februari). 6 parkeerplaatsen. Door hierboven ge noemde werkzaamheden aan het le kriool is daar vrijdag 8 juni een plaats van af gegaan en de komende week zul len er nog enkele volgen. Derhalve zijn in twee weken tijd, zonder tijdige mede delingen hierover aan de betrokken be woners, ca. 13 parkeerplaatsen verdwe nen. Een mogelijkheid tot parkeren op ge noemd stuk Noordeinde is dan onmoge lijk geworden voor de bewoners van de 29 aan dit stuk gelegen woningen. Om nog maar niet te spreken over parkeer problemen die het bezoek aan de aan dit stuk weg praktij kvoerende arts patiën ten en de klanten van siervishandel Ver loop ondervinden: ook voor hen geen parkeergelegenheid Was het niet mogelijk voordat met bo vengenoemde werkzaamheden werd begonnen een (tijdelijke) voorziening te treffen om aan dit probleem iets te doen? De directe aanleiding tot het schrijven van deze brief is een ongeluk (cn meer dere zullen volgen) in de nacht van 9 op 10 juni waarbij een Volkswagcnbus een langs de kant geparkeerde auto ramde en deze auto 15 meter verder tegen de voortuin van een bewoner tot stilstand kwam. De bus zelf kwam o.a. in het zand, op het lekriool gestort, vast te zit ten. Erger had kunnen gebeuren. Het momenteel parkeren langs het Noord- - De leiding van de onderneming zal een voortvarend beleid voeren dat is ge richt op het concentreren van de pro duktie in Delfzijl. - De directie heeft het plan Waddinx veen als produktielokatie zo lang open te houden, zodat grote persoonlijke problemen voor de bij de produktie be trokken medewerkers zoveel mogelijk kunnen worden vermeden. - "De directie neemt het afbreu krisico niet serieus. Deze bezetting is het begin van het afbreukrisico. - De directie wil dat we meewer ken aan het graven van ons eigen graf. Deze bezetting is het einde van alle medewerking. - De directie heeft strategische plannen. Deze bezetting is onze eerste strategische zet terug. - De directie meent: Geen werk in de zetel ontslag. Deze bezetting is ook voor die collega’s. - De directie wil het protocol openbreken. Deze bezetting is dan het begin van oorlog. - De directie zegt: Geen gedwon gen ontslagen in de vestiging van Waddinxveen. Deze bezetting is voor geen gedwongen ontslagen bij de hele NKF. line Baas, Desiree Bakker, John van Beek, Ingrid Benjert, Roulien Ben schop, Jacqueline van den Berg, Joost van den Berg, Paola Bergkotte, Olaf Biemond, Miriam de Boer, Petra Boe- re, Ronald Borsboom, Annet Brouwer, Darinka de Bruin, Sophie Colpa, Ellen IJ A VZ) Dijkstra, Marion van den Dobbelsteen, Wim Drost, Mirko Erath, Celestine Marielle Aerts, Jennie Attema, Robert Fransen, Adrienne Fries, Henk Galava- Baak, Jack Baars, Ralph Bakker, zi; Lex Gerts, Nathalie Gielliet, Moni- Bianca Berends, Ingmar van den Berg, que Goudriaan, Melanie Groenendijk, Serge Blanken, Petra Boeije. Trevor de Leo Groeneveld, Roderick van der Haagen, Sigrid Haeck, Miranda van Harskamp, John van der Heiden, Jaap Heijboer, Janneke Heijboer, Erica WADDINXVEEN/BOSKOOP - In september start de opleiding Tuin bouw binnen het leerlingstelsel. Deze duurt een jaar en wordt aangebo den door de Vakschool voor Boomteelt te Boskoop. De opleiding is be- J en ervaring vakbekwaam mag einde, door het ontbreken van parkeer- stroken is dus levensgevaarlijk. De komende week zal tevens het fiets pad opgebroken worden: die fietsers en voetgangers zullen dan gebruik van de rijweg moeten maken. Welke maatre gelen worden hier genomen om deze verkeerssituatie veiliger te maken?. Los van de situatie na de totale recon structie van het Noordeinde, waarover het College van Burgemeester en Wet houders van Boskoop, al eerder corres pondentie mocht ontvangen en waarop als antwoord kwam: ”De parkeermoge- lijkheid ten noorden van de Puttelaan zal zo mogelijk met 15 plaatsen worden verhoogd. Ten westen van de garage van Voskuilen zal gelijktijdig met de re constructie van het Noordeinde een parkeerplaats worden aangelegd”. (Ci taat uit de brief van 7 juni in antwoord heden komt op de eerste plaats. Op het leerbedrijf moeten een groot aantal praktijkopdrachten worden vervuld, die direkt met de situatie op dat bedrijf te maken hebben. Een opleiding binnen het leerlingstelsel vindt voor het grootste deel binnen het leerbedrijf zelf plaats. De leerling werkt daar 4 dagen (tenminste 20 uur) per week. Een praktijkopleider van het be drijf - vaak is dat de ondernemer zelf - leidt hem of haar op. Daarnaast gaat de leerling één dag per week naar de vakschool voor theorie ën praktijklessen. Tijdens de prak tijklessen worden vooral bedrijven be zocht die aansluiten bij de opleiding. Op het eigen leerbedrijf gerichte prak tijkopdrachten nemen een belangrijke plaats in. Een consulent van de vak school begeleidt de leerling en de prak tijkopleider. Als regel heeft het bedrijf recht op sub sidie, als de leerling van een vervolgop leiding voor de eerste maal een oplei ding binnen het leerlingstelsel volgt. Het Ieren op het bedrijf wordt geregeld via een leerovereenkomst. Toelaatbaar zijn leerlingen met een di ploma van een van de primaire opleidin gen van het leerlingstelsel of het Kort Middelbaar Agrarisch Onderwijs in de zelfde sektor. Met ruime praktijkervaring alleen is f--' toelating na overleg ook mogelijk. Meer informatie kan worden verstrekt door de Vakschool voor Boomteelt, Zijde 105 te Boskoop. Het telefoon- nummer van de school is 01727-13456. Sinds de in december gemaakte reorga nisatieplannen is de directie van NKF Kabel BV steeds in de weer geweest om het besluit tot opheffing van de vesti ging Waddinxveen er door gedrukt te krijgen. De vakbonden en de ondernemingsraad hebben dat plan steeds van tafel ge veegd en hebben econoom drs. Tim La keman in de arm genomen voor het op stellen van een alternatief plan, waar aan dezer dagen de laatste hand is ge legd. De directie van NKF heeft echter nauwelijks naar dit alternatieve plan willen kijken en al vrij gauw van tafel geveegd. Bresser, Peter Brosens, Gino Bruijn, Fred de Bruijn, Rianne van Buitenen, Angelique Cammeraat, Erwin Corne- lisse, Linda Cornelissen, Sjaak van Dam, Maurice Dister, Daniel van Doorn, Edwin Dortland, Karin Eegde- man, Miranda Eikhoudt, Jotta Erath, Yvonne van Erk, Rogier van Est, Su zanne Fase, Madeleine Fraters, Jolanda van Fulpen, Frederieke van Geest, Pe ter Gerritsen, Karin Gorter, Sandra de Greef, Denis-Jan Groen, Jacqueline Gronloh, Briggitte de Groot, Xandra de Groot, Jolande van der Haagen, Es ter Haan, Kees van Hamersveld, Frank Hardus, Sandra Harsveld, Stephnie Hartkoorn, Ingrid Heemsbergen, Sas kia de Heer, Babette Heerkens, Eric van Hees, Jessica van der Heijden, Ni cole Hendriks, Angela van Herk, Bianca den Hertog, Willemijn Heus- dens,,Tjeerd Hillerts, Eelco Hofstra, Gineke Hoogendoorn, Alwin Hoog moed, Andre van Hoven, Jacqueline Huisman, Arend de Jong, Robert de Jong, Jochem Kempkes, Evelien Koe- mans, Marijke Kooijman, Amanda Kortlever, Karianne Kraaijestein, Wal ter van der Krans, Wencke Laan, Ton Lammerts, Edwin de Langen, Bianca van der Lans, Rob van Leeuwen, Wen- die van Leeuwen, Danielle Lekkerker- ker, Mira van der Linde, Dave Eind hout, Liesbeth van der Loo, Bob van Maaren, Inge de Man, Suzanne Meijer, Esther Meisel, Judith van Mil, Ellen de Mooij, Bob Moons, Maaike Mos, Ma rielle Nap, Sylvia Nederhoff, Jan-Pieter Nieuwstad, Sandra van Ommeren, Guido Perreijn, Marjolein Persoon, Sandra Peters, Danielle van Pinxteren, Marco van Praag, Aniel Rambaran, Na tascha van Ree, Esther Rijnbeek, Bart van Rijs, Robert van Ringelenstein, Taaf Rosbergen, Angela van Rutten, Hedda Saas, Marco Sap, Mascha Schar- loo, Fabine Schiereck, Jolanda Slaman, Mark Slappendel, Angelika Sleeuwen- hoek, Annemarie Sluijs, Marieke Smal- legange, Eline Smit, Monique Soet, Annemieke van Sorgen, Kalijn Spek, Hiermee wordt in een behoefte voor zien van bedrijven die hun eigen men sen een daarop gerichte scholing willen aanbieden. Bij het opzetten van de ver volgopleiding is sterk rekening gehou den met de wensen van het bedrijfsle ven. Binnen de primaire opleiding zijn al veel jongens en meisjes vakbekwame medewerkers geworden. Veel onderne mers hebben daarnaast behoefte aan ie mand die meedenkt over de totale gang van zaken op het bedrijf. Iemand die helpt bij de besluitvorming en bij de planning, die iets meer afweet van bijvoorbeeld automatisering en die soms ook leidinggevende taken kan ovememen. De vervolgopleidingen brengen goede medewerkers op dit ni- vo. Op het programma staan verbreding en verdieping van de vakkennis. Maar ook zaken als sociale vaardigheden, auto matisering, arbeidskunde, bedrijfsvoe ring en omgevingskunde. Inhoudelijk is de stof toegespitst op de bedrijfstak en speciaal op het eigen leer bedrijf. Inzicht in de praktische vaardig- - Ten aanzien van de mogelijkheid ac tiviteiten te ontwikkelen in het segment ’’kleine series naar bijzondere specifica ties” zal door een onafhankelijk bureau een marktonderzoek worden verricht. Indien daarin een reëel potentieel wordt aangetoond, zal dienaangaande het directiebeleid worden bijgesteld. Van ’s-morgens zes tot ’s-middags zes was de ’’zetel” Waddinxveen van N KF Kabel BV aan de Noordkade bezet door de werknemers. (Foto: Sjaak Noteboom). Het percentage geslaagden bereikt daarmee voor de HAVO ruim 91% en het Atheneum ruim 94%. Aangezien nog een tiental leerlingen via een herex- Veen, Paula Veenendaal, Marlize amen alsnog een diploma kan behalen, Veldhuizen, Annemarie 1 is het waarschijnlijk dat de op zich reeds Wendy Verboom, Peter Vergeer, Ma- hoge percentages nog iets zullen stijgen. Hoge percentages geslaagden zijn op Namens een groot aantal medebewo ners van het Noordeinde verzoek ik u dan ook met klem direct iets aan de hui dige onhoudbare situatie te doen! Ik maak de beide colleges van B. en W. er voorts op attent, dat er nog steeds een il legaal garagebedrijf gevestigd is aan het Noordeinde 162, dat op 1 januari geslo ten had moeten zijn. Hiervoor verwijs ik naar de uitspraak van de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, in het geschil tussen N.M. van Duynhoven te Bos koop en Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen gedaan op 9 septem ber '88 onder No. G05.88.0827S. Van sluiting is nog steeds geen sprake tiging Delfzijl uit in een bedrijfsbezet- -1-1-- ting van dag. Maandagmorgen om zes uur ging dc poort voor iedereen dicht en dat zou zo blijven tot 's middags zes uur. - De directie wil Waddinxveen sluiten en de produktie naar Delf zijl doen. Deze bezetting wil alle vestigingen openhouden. BEHALVE VANDAAG. Van 6.00 uur tot 18.00 uur is NKF Wad dinxveen dicht. Hopelijk heeft u begrip voor deze actie. HET GAAT OOK OM UW TOE KOMST. Wilt u actief meedoen, laat dit blij ken. Wij vragen wel beleefd aan u mee te werken aan een ordelijk verloop van deze actie”. LEZERS schrijven BOSKOOP - Onder uitstekende om standigheden is afgelopen zaterdag een tandemtocht voor mensen met een vi suele handicap gehouden. De tocht werd georganiseerd door de Roataract- clubs van Boskoop, Waddinxveen en Alphen. Vanuit gebouw De Stek in rianne Verhoeven, Rosemary Verkley, Diana Vermeer, Jolanda Verschoor, zichzelf natuurlijk wel indrukwekkend, Krista Verweij, Henk-Jan Verzijl, Mir- maar zeggen niet alles over de kwaliteit jam Vitalis, Olaf van der Vlies, Paul van van het onderwijs en van de school. De Vliet, Natasja Voorwinden, Mark cijfers krijgen echter wel enig reliëf Voss, Annemieke Vreeburg, Maarten wanneer ook gelet wordt op de gemid delde leeftijd van de examenkandida ten. Vorig jaar bleek uit een onder zoekje na het examen dat deze gemid delde leeftijd op de Samenwerkings school lager ligt dan ”het landelijk ge middelde”. Dat wil dan zeggen dat de leerlingen gemiddeld korter over hun schoolloopbaan gedaan hebben of an ders gezegd: minder vaak gedoubleerd Jasper Andeweg, Leon Aronson, Caro- hebben. En dat zegt wat meer over het onder wijsrendement. De geslaagden worden vanaf deze plaats nog eens hartelijk gelukgewenst! De geslaagden zijn: Schouten, Michel Vrolijk. Voor LTO-Installatietechniek slaag den: Edgar ter Braake, Willem Verka- de. Voor LTO-Mechanische techniek Barneveld, Michael Bontenbal, Sil- slaagden: Bouchta Alhaft, Erbay Ars lan, Eddy Becker, Bert-Jan van Brug gen, Chano Doelsamat, Dirk-Jag van Driel, Jaco Groeneveld, Rudolf Heller, Dekker, Jeroen van Diem, Nicolette Huub Hogendoom, Michel Slappendel, van Dijken, Marian Dijkstra, Tanja van Duyvendijk, Paulien van de Eijk, Ma rie-Louise van Es, Miranda Fokkes, Diana de Geus, Jolanda Grootendorst, Cindy Helbers, Sandra v.d. Heuvel, Es ther van Hilten, Marco Hofsteden, El ies Hus, Robert Jongeneel, Bart Kam- minga, Ben Knoop, Marieke Koele, Si mone I ----- - - j ren, Suzanne Kramer, Thaira Mazher, Roeland van Meeteren, Najat Mehadi, Bruce Murray, Ruben Nieuwland, Pie ter Nobel, Richard van Ommeren, Erik Ottevanger, Andjena Rambaran, Wil- dijk, Janet Boer, Tanja Bonefaas, Mar- litim Schakel, Monique Scholten, Ed- r win Spek, Harvey Stoelinga, Sandra Tollenaar, Miranda Troost, Sigrid Ver- gunst, Dennis Zappeij, Christel Vink, Peter Visser, Edwin van Vliet, Lenny de Vries, Saskia Walter, Wilfred Walt man, Saskia van Welzen, Vanessa Zieck, Claudia Zuiderwijk.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21