damesteams Be Fair Sportontmoetingen worden uitgebreider Promotie van twee Hoofdklasse A is het hoogst bereikbare Eindronde Be Fair Al in Zwolle De Gouwe- zwemmers op Papendal Paul van Schie rolt kunstgras Nieuwe speel- data jeugd- en schoolvoetbal Koopcentrum Gouda trekt 44e Sportweek Waddinxveen weer voorbij Vijfkamp succes De Gouwe Bp®» Flyers-meisjes hielpen mee met 4e plaats Sponsor wedstrijden bij TOOS Bridgedrive met 59 paren I JB Fred de Ruijter steviger op de tweede plaats Uitbreiding Uitslagen Kansloos Veteranen Moeizamer Mixed teams A i Pagina 29 tekblad voor Waddinxveen - Woensdag 14 juni 1989 SPORT., RECREATIE E. OVERDAM t M 4 De strijd moet in de poule-wedstrijden opgenomen worden tegen Animo uit Sneek, Leos uit Leusden en Primavo uit Apeldoorn. Be Fair, dat zich voorbereidde door te oefenen tegen Thomax uit Woerden en door tweemaal per week te blijven doortrainen hoopt hoge ogen te kunnen gooien. Het sterk aanvallende team zal zijn ui terste best doen om hemzelf en de grote supportersschare een goede tournooi- dag te bezorgen. Burgemeester en wethouders van de ge meente Waddinxveen, de leden van de Rijkspolitie, de leden van de EHBO en de medewerkers van het Anne Frank- centrum. Ook bedankt worden alle betrokken sportverenigingen en in het bijzonder de voetbalvereniging Waddinxveen, omdat op de velden van deze vereniging en in de kantine de meeste activiteiten hebben plaatsgevonden, en alle scheids- 6. Toos-gym, 7. Schuttersvereniging Waddinxveen en 8. Be Fair-volley. WADDINXVEEN - Wethouder P.F.J. van Schie (CDA) gaf maan dagmiddag het startsein voor de aanleg van het kunstgrasveld van de hockeyclub Waddinxveen in het sportpark ”de Sniep”. Hij rolde een stukje kunstgras uit. Het nieuwe kunstgrasveld, dat voorzien wordt van een lichtinstal latie, zal met ingang van het nieuwe speelseizoen bespeeld kunnen wor den. Het tegelijkkertijd aan te leg gen natuurgrasveld is pas volgend seizoen beschikbaar. De ingebruikname van het langver wachte kunstgrasveld valt samen met de viering van het 20-jarig be staan van de hockeyclub. Die festi viteiten vinden plaats in het week einde van 8 en 9 september. De organisatoren willen het geheel ver der gaan uitbreiden met meer onderde len en meer ploegen en mogelijk een slotevenement met alle deelnemers en De uitslagen van de sportontmoetingen per onderdeel zijn: Basketbal: 1. De Gouwe, 2. W.S.E 3. Toos-gym, 4. Waddinxveen, 5. Be Fair-volleybal, 6. Florida, 7. Aeolus en 8. Kwiek. Volleybal: 1. W.S.E 2. De Gouwe, 3. Flyers, 4. Kwiek, 5. Aeolus, 6. Florida, 7. Waddinxveen en 8. Schuttersvereni ging Waddinxveen. Gymnastiek: 1. W.S.E 2. Florida, 3. Schuttersvereniging Waddinxveen, 4. de. Voetbal: 1. Florida, 2. Flyers, 3. De Voor de DE van Annemarie Kuyper waren 3 sets nodig. De laatste set werd zelfs -uniek voor een 5e klasse wed strijd- gespeeld onder leiding van een officiële A-gediplomeerde scheidsrech ter. De tweede partij, Mike de Ruyter en Wilma Wijnstok, eindigde in 2 sets met elk 7-6. Vrijwel gelijktijdig werd HE door Jan Kuyper gewonnen met 6-1 en 6-0. Hiermede was de promotie van Be Fair 3 een feit. Maar de twee resterende partijen werden toch ook gespeeld. Alleen Be Fair 4, kampioensteam in de 5e klasse in een andere poule, blijft het volgend jaar in de 5e klas. Met 1-4 werd verloren tegen Lekkerkerk 9. Bij DE moest Heléne Leer even aan de tegenstandster wennen. Set één was daarom 0-6, maar set 2 werd pas na tie break 6-7. De HS van Jacco den Boer werd 3-6 en 2-6 tegen een zeer gerouti neerde tegenstander. De mixed van Piet Hooftman (captain) en Ans de Jong was spannend. De eer ste set werd van 2-5 opgewerkt tot 5-5, maar werd toch met 5-7 afgesloten. De tweede set was 2-6. Hiermede dus drie verloren partijen van Be Fair en promotie van Lekker kerk. Sportief werden de twee reste rende partijen toch gespeeld. De HD werd na 3 sets door Be Fair gewonnen. De DD ging in 2 sets de mist in. Be Fair 4 was ondanks het verlies, erg te spre ken over de zeer sportieve tegenstan ders. WADDINXVEEN - De weken van de 44e Sportweek Waddinxveen zijn voor bij. De uitslagen zijn bekend. De Stich ting Sportweekcomité Waddinxveen kan de balans opmaken over alle evene menten van de 44e Sportweek. Het waren sportweken met hoogtepun ten en ook met minder geslaagde evene menten. Het weer werkte dit jaar zeer goed mee en de buitensporten konden zonder problemen worden gehouden. De sportieve sfeer was dit jaar bijzon der goed en op zich is dat al een zeer ver heugende ontwikkeling. Het organise ren van de sportweken geschiedt door een zeer kleine groep, die echter kan re kenen op veel steun van andere organi saties en verenigingen. Wij willen als deze medewerkers en me dewerksters bedanken door hen te noe- men: Zuid-Holland was echter kansloos te gen de Helderse ploeg, die liet zien dat veel trainen resultaat oplevert. De eind stand was 52-18 en Zuid-Holland moest gaan strijden om de 3e en 4e plaats met Overijssel, dat door Flevoland in de an dere herkansingsstrijd was verslagen. In de kleine finale openden de Trotters- meisjes voor Zuid-Holland. De eerste periode werd afgesloten met een 2-8 achterstand. De Flyers-meisjes zagen de achterstand in de tweede periode groeien tot 6-16. In zowel de derde (Trotters) als de vierde periode (Flyers) werd de achterstand met 1 punt ver kleind, maar de overwinning was voor Overijssel (25-15). Het toumooi werd verrassend gewon nen door Flevoland, dat in de finale Noord-Holland klopte. De totaaluitslag van de Jeugd Olympische dag over 12 verschillende sporten gaf Noord-Hol- land als winnaar, Zuid-Holland ein digde tweede en Noord-Brabant als der de. Donderdagavond zendt de AVRO-tele- visie op Nederland 2 tussen 18.30 en 20.00 uur beelden uit van de Jeugd Olympische LJag 1989. den aan den lijve ondervinden hoe moeilijk soms een andere sport is. Van de verenigingen die voor het eerst deel- Waterpolo: 1. Flyers, 2. Waddinxveen, 3. Reddingsbrigade, 4. Toos-gym, 5. Aeolus en 6. Be Fair-volleybal. Sjoelen: 1. De Gouwe, 2. Schuttersver- bundige gedrag. Dat kan en mag, het eniging Waddinxveen, 3. Florida, 4. zijn spontane evenementen waar het natuurlijk om de punten gaat, maar er moet ook veel plezier en gezelligheid zijn. ver winnen in 0.57.5. De wedstrijden werden besloten met twee estafette nummers. De 4xl00m b-reidingen van "de 45e Sportweek wisselslag meisjes onder de 14 jaar werd’ Waddinxveen in 1990. Er wordt dan weer gerekend op de steun van u alle maal. een overwinning voor Monique v. ’t Hullenaar, Wilma v. ’t Hullenaar, Bar bara Pouw en Ilse v.d. Dussen in 5.21.2. De jongensploeg met René Jonckhee- re, Bob de Bruijn, Peter de Bruijn en Voorzitter Sportweekcomité Sebastiaan Jonckheere zou tenslotte op de 4xl00m wisselslag onder de 14 jaar ook goud winnen in 5.26.5. WADDINXVEEN - De laatste ronde van de vijfkamp waaraan De Gouwe heeft deelgenomen is een grote over winning voor de Waddinxveense zwem en poloclub geworden. Aan de wedstrij den werd verder deelgenomen door het Goudse GZC, ZPB-Profus uit Baren- drecht, LZ-1886 uit Leiden en Raket uit Delft. In de eindstand eindigde de Gouwe op de eerste plaats, gevolgd door LZ-1886, GZC en ZPB-Profus. De Gouwe zwemmers pakten in totaal zestien eerste, elf tweede en één derde medaille plaatsen. In de jongste groep, jongens onder de 10 jaar haalden Arno v.d. Dussen en Koen Groenleer de eer ste plakken binnen. Op de 100m wissel slag won Arno goud in 1.31.5 en Koen zilver in 1.34.5. Later zou Arno ook de 50m schoolslag op zijn naam brengen in 0.46.9. In de groep jongens onder de 12 jaar waren Sebastiaan Jonckheere en Bob de Bruijn ook aardig op dreef. Sebas tiaan won de 100m vlinderslag in 1.25.4 en Bob werd tweede in 1.25.8. Op de 100m vrije slag waren de rollen net om gekeerd. Bob won hier het goud in 1.09.1 en Sebastiaan werd tweede in 1.10.3. Bij de meisjes onder de 12 jaar ver overde Wilma v. ’t Hullenaar twee gou den medaille plaatsen. Op de 100m vlin derslag (1.21.5) en de 100m vrije slag (1.10.5) was zij te snel voor haar concur renten. In de volgende groep, onder de 14 jaar, waren de Gouwe zwemmers niet te stui ten. Bij de jongens was er twee maal goud voor René Jonckheere op de 200m wisselslag (2.38.3) en de 50m vrije slag (0.29.9). Zijn clubgenoot Peter de Bruijn pakte op beide nummers het zil ver in 2.49.1 en 0.30.4. Bij de meisjes was er op de 200m wissel slag een eerste plaats voor Ilse v.d. Dus sen in 2.37.3 en een goede tweede plaats voor Barbara Pouw in 2.52.0. Óp de 50m vrije slag won Monique v. ’t Hulle naar zilver in 0.32.3. In de groep onder de 16 jaar was er al leen bij de jongens een dubbele over winning. Mark v.d. Zijden won zowel de 100m rugslag (1.08.3) en de 200m vlinderslag (2.29.4). In de oudste leeftijdsgroepen, dames en heren, hadden de Gouwe zwemmers ook nog wat pijlen op hun boog. Bij de dames won Gillian v.d. Berg de 200m schoolslag in 3.03.7, de tweede plaats was ook voor de Gouwe. Astrid Goene pakte het zilver in 3.07.8. Astrid zou la ter nog eens tweede worden op de 100m vrije slag in 1.04.0. De heren zouden tenslotte ook hun bij-* drage leveren. Dieter Hoofman, Edgar t. Braake en Jan-Willem v.d. Hoek Verwoerd), wandelen (fam. Pol, R. maakten de 200m schoolslag tot een to- Hoogendoom en R. Tanis) en vliegeren tale Gouwe overwinning. Dieter won in (C. de Bas, M.C. Kloet en W. Vis) en de 2.31.8 op zijn hielen gezeten door Ed- sponsors. Het is verheugend te constateren dat er 0.54.4 en Dieter zou op dit nummer zil- zoveel mensen zijn die ons willen steu nen in het organiseren van de sportwe ken. Nu al wordt gedacht aan de voor- WADDINXVEEN - Jeu de bouler Fred de Ruijter is bij de jeu de boulesvereni- ging Waddinxveen bezig met een in haalrace. Door afgelopen dinsdag 3 partijen te winnen heeft Fred de Ruijter zich stevig genesteld op een tweede plaats in de A- poule van de jeu de boulescompetitie. Hij deelt deze plaats met Ron van Dij ken, die twee partijen winnend afsloot. Jan van Loon wist zich door ook twee partijen te winnen goed te handhaven op de eerste plaats. Gisteren speelde Jan van Loon samen met nummer 12, Marco van Wageningen, die ondanks voortreffelijk spel maar niet van de met Rien Boot gedeelde laatste plaats los kan komen. De B-poule wordt nog steeds geleid door Rob van Dijken, met op een ge deelde tweede plaats Pieter Wijbenga en Kees de Lange. De derde plaats wordt bezet door Rob Hulst en Jan Jo- ziasse. Beiden hebben overigens vorige week dinsdag niet gespeeld. Ondanks dat blijven ze behoorlijk in de race. WADDINXVEEN - Zaterdag 10 juni werd op het sportcentrum Papendal bij Arnhem de finale gehouden van de Jeugd Olympische dagen. Twee zwem mers van De Gouwe hebben hier samen met een aantal andere jeugd-topspor- ters de provincie Zuid-Holland met suc ces verdedigd. De afvaardiging van De Gouwe, onder leiding van hun trainster Trudy Ver meulen, zou aanvankelijk uit drie zwemmers hebben bestaan maar de zwemster Marion v. Hooft was enkele weken geleden ongelukkig ten val geko men waarbij zij een scheurtje in haar el- lepijp opliep. Marion had voor deze wedstrijden twee starts verdiend. De twee andere zwemmers Mark v.d. j Zijden en Edgar t. Braake zouden goede prestaties leveren. Mark zwom op de 100m vrije slag 0.56.4. Met de es tafetteploeg waar hij deel van uit maakte werd hij op de 4xl00m wissel slag derde. Edgar kwam op de 100m schoolslag in 1.09.1 op een vierde plaats. De Zuidhollandse zwemmers behaal den het maximale aantal punten (13). Donderdag zal de Avro van 18.30 tot 20.00 uur op Nederland 2 aandacht aan deze spelen leesteden. WADDINXVEEN - Het basketbal team van Zuid-Holland - met vijf leden van Flyers Waddinxveen - heeft zater dag een vierde plaats weten te bemach tigen op de Jeugd Olympische Dag in Papendal bij Arnhem. De vijf meisjes- adspiranten (14-15 jaar) uit Waddinx veen, Roeline Biemond, Mireille Raap horst, Marloes Thijs, Brenda van Leeu wen en Marianne van der Hoeven, wer den bijgestaan door 5 speelsters van KLS Trotters uit Hardinxveld-Giessen- dam. De coaching was in handen van Jan Rikkers (Trotters) en Frank Min nee (Flyers). Voor de eerste ronde waren de 12 deel nemende provincies ingedeeld in 4 pou les. Zuid-Holland trof als tegenstanders Gelderland en Friesland. De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen Gelder land. De Trotters-meisjes openden goed, waarna de Flyers-meisjes met enkele fraaie combinaties in de tweede periode de voorsprong uitbouwden. Uiteinde lijk was de winst 31-12. DD van Truus Boere en Maartje Ba- rendsz ging gepaard met regenonder- breking en kuitproblemen, maar werd in de 3e set toch ook gewonnen. Met 3 gewonnen sets was ook voor Be Fair 28 eindelijk de fel begeerde promotie naar de 2e klasse een feit. WADDINXVEEN - Met een weekje Sportontmoetingen voor basketbal lers, volleyballers, turners, badmintonners, schutters, voetballers, water- poloërs, sjoelers en tafeltennissers is vorige week vrijdag een definitief eind gekomen aan de 44e editie van de Sportweek Waddinxveen. Be Fair 19 speelde le klasse. Deze ’’ou de” rotten in het tennisspel zijn daar voor evenwel te goed. In een uiterst spannende en plezierige strijd versloegen ze de andere kam pioen in de le klasse uit Oostvoorne met 5-0, steeds in 2 setters. Het is dus een terechte promotie naar hoofdklasse B voor dit Be Fair team. WADDINXVEEN - De onderlinge gymnastiekwedstrijden van de TOOS- keurploeg krijgen dit jaar een extra di mensie, want ze zijn omgedoopt tot sponsorwedstrijden. Net als bij een ’’normale” sponsorloop moeten de deelnemers zelf op zoek gaan adspirant-sponsors. Maar waar bij een sponsorloop naar het totaal aantal gelopen rondjes gekeken wordt, wordt bij deze sponsorwedstrijden gelet op het totaal aantal gescoorde punten. Het geld dat hiermee wordt gehaald, zal ten goede komen aan nieuwe toestellen en extra trainingsfaciliteiten voor de keurploeg. De sponsorwedstrijden zullen gehou den worden op zaterdag 1 juli van 14.00 tot 18.00 uur in de sporthal ”de Sniep”. De toegang is een gulden, maar alle t sponsors mogen voor niets naar binnen GOUDA - De KNVB heeft de nieuwe speeldata voor de finales van de B-ju- nioren en het schoolvoetbal vastgesteld. Deze wedstrijden waren oorspronke lijk, te zamen met de finale van de lan delijke A-juniorencompetitie, gepland op de Nationale Jeugdvoetbaldag van zaterdag 10 juni. In verband met het vliegtuigongeluk in Suriname is deze dag, die een voetbalfestijn voor de jeugd had moeten worden, van de ka lender geschrapt. De wedstrijd om het Kampioenschap van Nederland bij de B-junioren die gaat tussen de elftallen van Feyenoord en PSV en waar de Philips-bokaal op het spel staat, wordt nu op dinsdag 13 juni gespeeld. Plaats van handeling is het terrein De Herdgang in Eindhoven. Het duel begint om 19.30 uur. De finales van het schoolvoetbal zullen in Zeist worden afgewerkt. Aanstaande woensdag 14 juni strijden de meisjes van de Sint Josephschool uit Heerhugo- waard en de Bemardusschool uit Ol- denzaal op het KNVB-sportcentrum om de Giroblauw-bokaal. De wedstrijd begint om 15.00 uur. Een uur later staat de jongensfinale op het programma. De Kerseboom uit Hoorn en de Jeroen- school uit Den Haag spelen dan even eens om de Giroblauw-bokaal. Voor de finale van de Coca-Cola com petitie, tussen de hoogste A-elftallen van Ajax en PSV wordt op korte ter mijn geen nieuwe datum vastgesteld. Vanaf de eerste dag van de vijf dagen in beslag nemende Sportontmoetingen kwalificeerde de ploeg van WSE-voet- bal zich als de sterkste. De ploegen van de zwem- en poloclub De Gouwe en van de badmintonvereniging Florida waren tot het laatste onderdeel (tafeltennis) de naaste concurrenten. Alle deelne mende sportverenigingen kunnen te rugzien op een zeer geslaagd onderdeel leybal, 6. Aeolus en 7. Reddingsbriga- van de Sportweek. De sfeer tijdens de wedstrijden was bij zonder goed en alle sporters(sters) kon- Gouwe, 4. Kwiek, 5. Reddingsbrigade, WADDINXVEEN - Komende zater dag wordt in Zwolle de eindronde om het nationaal jeugdkampioenschap voor gesloten clubteams gespeeld. Het A-team van Be Fair-volleybal, dat eer der dit voorjaar kampioen werd in rayon Gouda èn in het district Zuid- Holland, bestaat geheel uit eigen kweek van Be Fair. Het team, getraind door Dick van Dier- men, heeft ook de jeugdbeker van het rayon gewonnen èn de jeugdbeker van het district Zuid-Holland. Zij hebben in hun klasse alles gewonnen wat er te win nen viel. Via de voorronden in Vught schaarde het jonge team zich bij de 8 beste A- teams van Nederland. Het team bestaat uit Coen Blacquiere, Mark v.d. Wal, Bobby van Maaren, Edgar Benschop (aanvoerder), Dennis Lustig, Mario Moerings, Arjan Verwoerd en Mare Poulissen en wordt gecoached door Cocky Smits. namen, viel de voetbalvereniging Wad dinxveen op. Niet alleen door de spor tieve organisatie, maar ook door het uit- Reddingsbrigade en 8. Be Fair, Aeolus en Flyers. Badminton: 1. Toos-gym, 2. W.S.E 3. Flyers, 4. Reddingsbrigade, 5. Kwiek, 6. Be Fair-volleybal, 7. Waddinxveen en 8. Schuttersvereniging Waddinx veen. Schieten: 1. Florida, 2. De Gouwe, 3. Kwiek, 4. Waddinxveen, 5. Be Fair vol- In de tweede wedstrijd, tegen Fries land, ging het spel veel moeizamer. Toch werd er nipt gewonnen (13-10). Door de poulewinst was een plaats bij de eerste 4 zeker. In de tweede ronde moesten de poule- winnaars het tegen elkaar opnemen: Flevoland (vertegenwoordigd door Kolf Molijn/Orca’s uit Urk) tegen Zuid-Holland en Overijssel (Tonega ’65 uit Haaksbergen) tegen Noord-Holland (HOI/Den HelderjF Zuid-Holland trof in Flevoland een sterke tegenstander met de beste speel ster van het toumooi. Zuid-Holland verloor met 32-20, maar kreeg een her kansing tegen de winnaar van de andere wedstrijd. Dit was Noord-Holland ge worden, vertegenwoordigd door de Ne derlandse Kampioen bij de meisjes ad- spiranten van dit jaar, HOI/Den Hel der. WADDINXVEEN - Waddinxveners hebben Gouda als winkelcentrum weer ontdekt. Dat blijkt tenminste uit de en- quete-resultaten van de winkeliers in het complex Nieuwe Markt Passage. Inwoners van Waddinxveen, maar ook van Boskoop, blijken hier vaak te win kelen, zo leert een onderzoek van de vakgroep Verkeer van de Technische Universiteit in Delft. Het onderzoek is verricht in opdracht van de Stichting Winkelhart Gouda. Voor de streekgenoten blijkt de bereik baarheid van Gouda en het parkeren daar voor lief te worden genomen als het om het winkelen gaat. Het eerste team van Be Fair-tennis. Van links naar rechts staand E. van Erk, E. v.d. O est en W. de Meulenmeester, zittend M. van Peet en E. de Bruijn. (Foto: Be Fair-tennis). Het jeugdige en goede team Be Fair 1 speelde de promotie wedstrijd tegen KSVV uit Schiedam. De HE van W. de Meulenmeester werd 6-2 en 6-4, de DE van Eugenie de Bruijn werd 6-4 en 6-2, de HD van E. van der Oest en E. v. Erk werd 6-1 en 6-1, de DD van Marieke v. Peet (captain) met E. de Bruijn werd gewonnen, evenals het gemengd dubbel E. v. Peet en E. van der Oest. Een duidelijke 5-0 overwinning en dus promotie naar de tweede klasse, nadat dit Be Fair team meerdere jaren 3e klas- ser was. Ook mixed-team Be Fair 4 promoveert en wel naar de 4e klasse. De wedstrijd eindigde met een 4-1 overwinning. Ge speeld werd tegen het kampioensteam 5e klas van TSN 13 uit Schiedam. Het werd geen plezierige, wel een enerve rende strijd. Het eerste damesteam, Be Fair 27, speelde tegen Bergambacht 14. Be Fair won de wedstrijd met 4-1 en promo- I veert naar hoofdklasse A, het hoogst I bereikbare niveau en nog nooit eerder I door een team uit de gemeente Wad- I dinxveen bereikt. I Gewonnen werden het le DE, gespeeld I door Ellie v. Tol met set-standen 6-3 en I 6-0, de 2e DE van Nel Vermeulen, 2 sets I van 6-2 en 6-1 en de 2e DD van Rita v.d. I Maas en Nel Vermeulen, in 2 sets (6-0 I en 6-1). De laatste en beslissende set I voor de promotie werd begeleid door bliksemschichten en donderslagen. Het 3e DD van Wil Boom en Adrie v. Erk ging weliswaar verloren, maar er waren toch 3 sets voor nodig. Het le I DD van Ellie van Tol en Wil Boom werd reglementair gewonnen wegens opgave van een zieke tegenstandster en wegens regen, maar toen was al bekend dat Be Fair 27 gepromoveerd was. Het tweede damesteam (Be Fair 28) is ook gepromoveerd en wel naar de 2e klasse. Ze speelden tegen Zevensprong 34. Gemakkelijk ging het zeker niet. De le DE van Hennie Poot duurde ruim 2 ujir en ging verloren met 4-6 en 5-7. Maar ja, de opponente kwam tenslotte dok uit een kampioensteam in de 3e klasse. Lida Preitschopf maakte het nog span nender met haar 2-0 overwinning in DE. De eerste set won ze na een tie break die eindigde met 10-8. Slecht voor dé gezondheid van de toeschouwers. De tweede set werd door regen verstoord, maar kwam daarna ook in het bezit van de Be Fair dame met 6-2. Het 3e DD van Truus Boere en Gré Huizer werd in 3 sets gewonnen. Het le WADDINXVEEN - Het eerste en tweede damesteam van Be Fair-tennis zijn gepromoveerd. De vorige week dinsdag gespeelde promotiewedstrij den waren zwaar voor alle deelnemers. De tegenpartij had een zieke da me, bij Be Fair kampte een speelster met kuitproblemen en het regende vanaf het middaguur. W.S.E 5. Kwiek, 6. Toos-gym, 7. Aeo lus. Tafeltennis: 1. Flyers, 2. W.S.E 3. Waddinxveen, 4. De Gouwe, 5. Schut tersvereniging Waddinxveen, 6. Red dingsbrigade en 7. Toos-gym. De einduitslag van de sportontmoetin gen 1989 zijn: 1. Voetbalvereniging W.S.E. (67 punten), 2. Zwem- en polo club De Gouwe (64 punten), 3. Florida (58 punten), 4. Flyers (55 punten), 5. deelneemsters in een finalewedstrijd. Toos-gym (47 punten), 6. Reddingsbri- Het is de bedoeling om reeds in het na- gade (44punten),7. Kwiek (43 punten), jaar te starten met de organisatie. 9. f-*—-- Alle ideeën, die de afgelopen dagen ter (40 punten), 9. Be Fair-volleybal (30 ore zijn gekomen van het stichtingsbe- in A 1 stuur, zullen de nodige aandacht krijgen om van de sportontmoetingen een nog groter evenement te maken. Wethouder P.F.J. van Schie (CDA) rolt het eerste stukje kunstgras voor de hokeyers in sportpark "de Sniep" uit. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Aan de bridge drive in het kader van de 44e Sportweek Waddinxveen deden woensdagavond 7 juni in Het Trefpunt op initiatief van de bridgeclub Waddinxveen 59paren mee. Onder toeziend oog van de voorzitter van het Sportweekcomité werd in een geanimeerde sfeer door 4 groepen, in gedeeld naar vermoedelijke speelsterk- te, om de prijzen gestreden. De uitsla gen: Groep A: Richting NZ: 1. Mw. Slager- Hr Heshusius (W’veen) 65.18%, 2. Hrn Louwerse-de Moree (Bodegraven) 60.12%, 3. Hrn Stehmann-Evers (Den Bosch) 59.23%, Richting OW: 1. Mw. Evers-Hr. Schutte 62.20%, 2. Echtp.d.Boer 60.42%, 3. Echtp. Hoe- demaker 53.27%. Groep B: Richting NZ: 1. Echtp. Stra- ver (W’veen) 58.73%, 2. Dms Jenne- Moons (W’veen) 55.69%, 3. Echtp. Knijf (W’veen) 54.46%, Richting OW: 1. Dms d.Leur-v.d. Horst (Gouda) 64.29%, 2. Mw. Nijhof-Hr v.Gemeren (Boskoop) 54.76% 3. Dms Bender-Ra- vensten (Gouda) 53.87%. Groep C: Uitslag in één richting: 1. Dms Alkema- v.Delft (W’veen) 63.49%, 2. Dms Kei- ser-Malenstein (W’veen) 60.32%, 3. Hm v.d. Zee-Grootaers (Gouda) 56.75%, 4. Dms Bangert-Lodder (W’veen) 55.95%, 5. Dms d.Leeuw- Bakker (W’veen) 53.97%, 6. Echtp.v.Dorst (Gouda) 50.79%. Groep D: Uitslag in één richting: 1. Echtp.d.Nie (W’veen) 72.77%, 2. Dms d.Hertog- v.Nielen (W’veen) 67.70%, 3. Echtp. Knijff (W’veen) 62.70%, 4. Mw. Ver- waal-Hr. Verwaal (Zevenhuizen) 61.60%, 5. Echtp. Mourits (W’veen) 61.00%, 6. Hrn d. Graaf-Doeve (W’veen) 55.00%. Schuttersvereniging Waddinxveen punten) en 10. Aeolus (25 punten). rechters, die de verschillende wedstrij den hebben geleid. Verder de leden van de commissies voetbal (H. Bresser, H. Monster, A. Beumer, J. Verhagen, P. Roos jr en C. Hoogendoom en R. Tanis) en vliegeren tale Gouwe overwinning. Dieter won in a~ dxz r' w 9 ^1 R nn riin hielen aeze.te.n door Rd- gar die tweede werd in 2.32.0. Jan-Wil-? lem won vervolgens de 100m vrijeslag in J

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 29