Gouwebos karpers in ’t stof SCHELP’ VERBINDT TWEE KANTOORVLEUGELS Hoofdkantoor en werkplaatsen zijn in augustus 1990 klaar Minder mensen zonder werk Vakantiezaken? "de peperboom 5 - a 6-JB MM Goed geregeld bij de Rabobank Zakelijk s s Brug Rabobank Q Meer bank voor je geld KRUIDERIJ ’SLANK COMPLEX’ een verantwoord nieuw kruidenmiddel tegen overgewicht!! Klantvriendelijk Spuitboom Proefbank Lid i ’SLANK COMPLEX een verantwoord nieuw kruidenmiddel tegen overgewicht! ■I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 21 juni 1989 (ADVERTENTIE) s Jl Jl s s Jl Jl s J Pagina 13 WADDINXVEEN: Kerkweg-Oost 161 De nieuwbouw van NEBIM Bedrijfswagens B. V. omvat behalve gespecialiseerde werkplaatsen voor trucks en bussen een magazijn. Elegant, dynamisch en functioneel, zo zou het nieuwe hoofdkantoor van Volvo Bedrijfswagens B. V. omschreven kunnen worden. Burgemeester C.M. van der Linden van Waddinxveen gaf, onder toezicht van de heer J.L. van Setten, president van Volvo Bedrijfswagens B. V het startsein voor het slaan van de 'eerste paal’ van het nieuwe complex op het Be drijventerrein Coenecoop. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Wordt het Gouwebos, de groene long tussen Waddinxveen en Boskoop, krakkemikkiger Die vraag komt naar voren voor wie maandagavond in het gemeentehuis van Boskoop de een half uur durende zomervergadering van het recreatieschap Bospark bij woonde. T CL C T Bouw van Volvo-complex op Coenecoop nu gestart 1990 opgeleverd worden. schap. J WADDINXVEEN - De bouw van het nieuwe complex van Volvo Be drijfswagens BV op het bedrijvenpark Coenecoop is nu definitief gestart. Burgemeester C.M. van der Linden en president J.L. van Setten sloegen daarvoor maandagmiddag de officiële eerste paal. Ze werden daarbij ga degeslagen door de medewerkers/sters van de nu nog in Den Haag staande hoofdvestiging. Het hoofdkantoor krijgt een door zichtige glazen gevel met een schelp vormige entree voor showroom, re ceptie, restaurant en trainingscen trum. De kleine daling van de werkloosheid komt voornamelijk op rekening van Aan de achterzijde worden de beide vleugels met elkaar verbonden door een toren, waarin alle voorzieningen zijn ondergebracht. er een afgescheiden spreekkamer. Over de exacte indeling wordt bin nenkort meer bekend. Voor de klimaatbeheersing zorgt een heel bijzonder computergestuurd sys teem van verwarmen en koelen - dus geen air-conditioning. dat er 600. Van deze nieuwe cliënten zoekt 35 procent een baan in de com mercie (vooral verkoop) en 16 procent op kantoor, bij het onderwijs en in de verzorging. De start van de bouw rond de sinds het voorjaar 1987 bestaande periode van besprekingen en overleg tussen de ge meente Waddinxveen en Volvo Be drijfswagens BV af. Zowel de gemeente als het Haagse bedrijf van het Zweedse concern omschrijven die twee jaar als een periode waarin snel, zakelijk en op een vriendelijke manier zaken werden gedaan. Van de ongeveer 600 personen die zich uit het bemiddelingsbestand lieten uit schrijven was 22 procent langer dan één jaar zonder werk geweest. In de maand mei werden bij het arbeids bureau 230 vacatures gemeld, waarvan 135 bedrijven die in Midden Holland zijn gevestigd. Van deze nieuwe vacatu res werd veertig procent ingediend door handelsbedrijven en 27 procent door in dustriële vestigingen. WADDINXVEEN - ’’Fraaie, func tionele panden die in hun vooruitstre vende vormgeving en allure de positie en reputatie van Volvo op de Neder landse bedrijfswagenmarkt weerspie gelen”, aldus omschrijft president J.L. van Setten van Volvo Bedrijfs wagens BV het in aanbouw zijnde Volvo-complex op het bedrijvenpark Coenecoop. Burgemeester C.M. van der Linden WADD1NXVEEN/GOUDA - Het aantal mensen zonder werk in Wad dinxveen is gedaald van 542 naar 531. Dat blijkt uit de mei-cijfers van het Ge westelijk Arbeidsbureau in Gouda. In heel Midden-Holland daalde de werkloosheid met 100 tot 5.550 perso nen. Er kregen meer mannen een baan dan vrouwen. De daling in de maand mei had vooral betrekking op personen die korter dan een jaar stonden ingeschreven (80) en slechts voor een deel op langdurig werk lozen (20). Vorig jaar kocht Volvo Bedrijfswagens BV in het strategisch tussen Waddinx veen en Gouda en bij de snelwegen naar Rotterdam, Den Haag en Utrecht gele gen Coenecoop zo’n 50.000 vierkante meter grond. De Haagse importeur van vrachtwagens en bussen zet op dit ter rein twee gebouwen neer. Naast het dynamisch aandoende hoofd gebouw is er een complex geprojecteerd eens een totale omwenteling zou kun nen brengen op de vraag hoe verant woord af te vallen! Het produkt kan zeker een paar kilo gewichtsverlies per week bewerkstelligen en dat is dan echt gewichtsverlies en zal er ook zeker weer niet snel bijkomen. Het grote voordeel van ’’Slank Com plex”... dat U normaal kunt blijven eten, uiteraard verstandig, dus 3 x per dag en proberen geen tussendoortjes, maar U hoeft er niets aparts voor klaar te maken. Echter bedenk wel het oude gezegde wat in veel gevallen nog steeds op gaat: elk pond gaat door de mond, dus bij 3 x per dag eten, normale por ties. Óp het etiket van ’’Slank Com plex” lezen we: weinig snoepen, meer bewegen en wat wilskracht ondersteu nen dit ’’Slank Complex” en in deze zin zit veel waarheid. U zult bemerken wanneer U met ’’Slank Complex” be gint dat U zich van binnen ook lekker fit gaat voelen vanwege de ontslakken- de, reinigende werking. Kortom indien U wat pondjes kwijt wilt, zou dit wel eens het aangewezen afslankmiddel kunnen zijn: Afslanken puur natuur, dus zonder bijwerkingen en topfit blij ven. Voor de prijs hoeft U het niet te laten dachten we zo, een verpakking is voldoende voor 1 maand en kost 25,- Op de 50.000 vierkante meter grond in Coenecoop bouwt Volvo Bedrijfs wagens een hoofdkantoor van 2.050 vierkante meter en zet dochter Nebim Bedrijfswagens BV een zeer modern geoutilleerde werkplaats neer van 2.500 meter. een ruimtelijke werking zoals het niet- getinte glas in de centrale hal klant vriendelijk overkomt. In de hal bevindt schappijen van Volvo Bedrijfswagens z>ch °°k het auditorium met een capaci- B.V werkt onder meer voor de impor teur. Het bebouwde oppervlak van het gen. Beide gebouwen zullen in augustus importeursgebouw bedraagt 2050 m2 en dat van Nebim Bedrijfswagens circa 2800 m2. Het Waddinxveense Volvo-complex, waar 170 mensen komen te werken (een aantal dat zal doorgroeien naar 200), vergt een investering van 20 miljoen gulden. Begonnen is nu met de bouw van het hoofdkantoor, waarna in het late najaar de werkplaatsen zullen vol- De entree wordt gevormd door een brug, opgetrokken uit glas en beton. Opvallend is ook dat de aan het eind van de kantoorvleugels ontwikkelde trap penhuizen en de bovenste verdieping wel voorzien zijn van licht getint glas, waarin de werkplaatsen en het magazijn Deze blauwe beglazing geeft het pand van Nebim Bedrijfswagens B.V. wor den gevestigd. Dit bedrijf, een van de zes zelfstandig opererende werkmaat- teit van 100 personen. Afhankelijk van de vorderingen en de weersomstandigheden tijdens de winter 1989-1990 verwacht men het complex in september 1990 in gebruik te nemen. De nieuwbouw van Volvo Bedrijfswa gens B.V. is ontworpen door Inge nieursbureau Brabo-Rienks uit Breda, Bouwbedrijf Korteweg uit Breda is de hoofdaannemer. - WINKELCENTRUM PASSAGE'' WADDINXVEEN. Juliana van Stolberglaan 6 ’’Slank Complex” een verantwoord nieuw afslankmiddel wat er veelbelo vend uitziet. Het is een volkomen nieuw produkt op kruidenbasis wat is samengesteld na veel overweging en onderzoek naar wat het ideale afslank middel zou moeten bevatten. De ant woorden die men dan krijgt zijn: 1. er moeten vetverdrijvers in zitten. 2. het moet redelijk op de stoelgang werken, zonder krampen. 3. het moet een vochtverdrijvende werking hebben. 4. het moet een ontslakkende, reini gende werking hebben. 5. er moet een middel inzitten wat de honger tegengaat. 6. de spijsvertering moet goed worden aangepakt. 7. bij afslanken kan de conditie wat verminderen dus het zal veel vitamines en mineralen moeten bevatten. 8. ook een enzym voor de spijsverte ring en extra vit. B6. 9. het moet op kruidenbasis zijn! Voorwaar geen eenvoudige opdracht. Na veel combineren is het ’Slank Com plex” er toch gekomen, verkrijgbaar in de vorm van een tablet en helemaal op kruidenbasis!!! Het ’’Slank Complex” is simpel van innemen en wel 2 tablet ten voor de maaltijd. Je zou kunnen stellen dat dit ’’Slank Complex” wel Het Volvo-hoofdgebouw omvat twee- vierverdiepingen tellende kantoorvleu gels met een lengte van elk 42 meter. De twee kantoorsecties komen uit op een centrale ruimte waarin zich de alge mene voorzieningen zoals liften, sani tair en opslagmogelijkheden bevinden. De kantoren worden ingericht als kan toortuinen. Tussen de kantoorvleugels is een grote schelpachtige constructie ontwikkeld waarin zich het bedrijfsrestaurant, de ontvangstruimte en het instructiege- deelte van het trainingscentrum bevin den. Opmerkelijk aan de constructie zijn het staalvakwerk (maakt een ruimtelijke werking mogelijk) en de glazen wand waarvan het glas overigens niet-getint is uitgevoerd. De opmerking tijdens de laatste recrea-s tieraadsvergadering over het rijden van; onderhoudswagens met chemische be-^ strijdingsmiddelen over het grasland in, het Gouwebos zonder de spuitboorm dicht te doen, is opgenomen met de be-' treffende aannemer. In de toekomst zal^ zorgvuldig worden toegezien op voork koming van dit soort milieu onvriendeJ lijk gedrag. personen met de Nederlandse nationali teit (-115). Het aantal Marokkaanse in geschrevenen zonder baan nam met 15 toe. Vorige maand lieten zich 510 personen als werkzoekende bij het GAB inschrij ven. In de voorafgaande maand waren Alle verdiepingen worden ingericht als kantoortuin, op elke verdieping is In het Gouwebos worden in ieder geval goede ervaringen opgedaan met een proefbank, gemaakt van verpulverde autobanden. Van dit recyclingmateriaal zijn voor het westelijk gebied 10 banken en 2 picknicksets besteld. Het trapveld aan de Boskoopse kant is onlangs geprikt en gerold en wordt fre quent gemaaid. In het westelijk gebied zijn in het voorjaar boompalen en ban den gecontroleerd en hersteld, werden 17 bomen ingeboet en kregen de popu lieren een snoeibeurt. Om de waterhuishouding rond het speelterrein in het midden-gebied te verbeteren is onlangs een drainage aan gelegd. Binnenkort zal worden begonnen met de inrichting van fase 2 van het deelge bied West. Voor de openbare aanbeste- Boskoper Jan Jonkers (PvdA) stelde bijvoorbeeld dat de slootkanten als maar afkalven en stelde voor voortaan ook om die reden tot een meter uit de slootkanten niet meer te maaien. De socialist maakte er ook melding van dat diverse sloten nagenoeg geen water meer bevatten. Vooral aan het einde er van hebben de karpers grote moeite hun weg te vervolgen. Volgens hem doen de visser eerder stof opwaaien dan dat er van spattend water sprake is. Daarom is het opzetten van een baggerprogramma dringend noodzakelijk. De Waddinxvener Co Knol (PCW) zag zondag in het Gouwebos plotseling een stukje pad bij een bruggetje wegzak ken. Omdat hij er toch geen verstand van heeft ging hij niet kijken hoe dat kwam. Een vertegenwoordiger van de provin cie Zuid-Holland vroeg de aandacht van het schap voor vele loszittende leunin gen van bruggetjes in het Gouwebos. Bij uw Rabobank regelt u alles in een keer: Buitenlands geld Reisverzekeringen Reischeques Eurocheques en Eurochequepas met PIN-code Eurocard Rabocard Safeloket Hulpverlening in het buitenland Kom tijdig langs, dan gaat u geruster op reis MlU-r Mil Volvo-hoofdkwartier aan te duiden. Het complex noemt hij een aanwinst voor Volvo en een aanwinst voor Waddinxveen. Op Coenecoop wordt Volvo Bedrijfs wagens één van de grootste werkge vers, ”die ongetwijfeld een belangrijk stempel gaat drukken op het indus triële welzijn van onze gemeente”. Burgemeester van der Linden meent voorts dat een dynamisch bedrijf als gebruikt de woorden ’’elegant, dyna-Volvo thuis hoort in een dynamische misch en functioneel” om het nieuw gemeente als Waddinxveen. ding meldden zich 18 bedrijven. De •- laagste inschrijver stelde voor het kar wei te doen voor 350.000,-. Dat be drag zat ruim onder de raming van het schap. De gemeenteraad van Boskoop heeft besloten B. Geleijnse uit Boskoop te benoemen tot plaatsvervangend lid van de recreatieraad van het recreatieschap Bospark in plaats van de naar Waddinx- veen verhuisde A. van Doorn. De atletiekvereniging Antilope kreeg toestemming voor de organisatie van een prestatieloop op 1 juni. Aan de Gouwebosloop deden 114 lopers mee. De heer P. Herrewijn kreeg toestem ming voor het houden van een recrea- tieve viswedstrijd met aansluitend een barbecue op 3 juni. Burgemeester en wethouders van Wad dinxveen maakten een ontwerp voor het bestemmingsplan ’’Recreatiegebied Gouwebos 1989” met bijbehorende toelichtingen en voorschriften. Op maandag 26 juni zal om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis vap> Waddinxveen een inspraakbijeenkomst y worden gehouden over het in voorbe-s reiding zijnde bestemmingsplan ’’Re creatieschap Gouwebos 1989”. De verbinding.tussen de schelp en de beide vier verdiepingen hoge kan toorvleugels met een lengte van 42 meter elk wordt gevormd door een auditorium met ruimte voor 100 man. De vleugels zijn aan de buitenzijde deels bekleed met lichtblauw getint glas, dat een fraaie overgang creëert tussen het gebouw en de blauwe lucht. .Slank Complex” beval plantaardige stoffen die een totaal pakket bieden om u te helpen verantwoord af te slanken. In ..Slank Complex” zitten kruiden die: A. zorgen voor 'n evenwichtige vochtbalans B. de honger verminderen C. 'n juiste stoelgang geven zonder kramp D. vet verbranden, 'n ideale spijsvertering verzorgen en niet te vergeten E. vitaminerijk zijn. ..Slank Complex” kan zeker 'n paar kilo gewichtsverlies per week bewerkstelligen en... u kunt gewoon blijven eten, u hoeft er niets js aparts voor klaar te maken! LjP 'n Verpakking ..Slank Complex is xA voldoende voor I maand en kost z ..Slank Complex” is alleen verkrijgbaar bij: Ik MMK» k «w ■k tWLJ»»

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 13