Voor De Gouwebloem Floreant wint Ronaat- tournooi 50 Skeelers rond de Rottemeren De Gouwe blijven vooraan Clubtitels reparatie. Club competitie ook bij Be Fair gestart tennisjeugd Waddinxveen Zaterdag fiets- Hagenaar wint loop Groeneweg Brons voor Bob de Indeling jeugdteams Be Fair Titel voor minil van Waddinxveen Bruijn Schade aan uw auto vereist deskundige puzzeltocht Veel kleine vis gevangen; ’Masters’ van MB o Truus van Eeden wint driemaal op weg naar eerste lustrum Avond vierdaagse Zevenhuizen Sponsors Aanvoerder Afstanden Volgende week Elfstedentocht Familiedag Sponsors Doorstroming Mensen en bloemen Pagina 29 Weekblad voor Waddinxveen-Woensdag 28 juni 1989 ama Èfocwa WADDINXVEEN - De Stichting De Gouwebloem en de Waddinx- veense zwem- en poloclub De Gouwe zijn bondgenoten geworden in het voor elkaar houden van sponsorzwemwedstrijden. In het zwembad wordt er vrijdag 7 juli weer voor het goede doel in het water gedoken. GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - Deze en volgende week wordt door de tennisvereni ging Waddinxveen op het tennispark De Woerd aan de Alberdingk Thijmlaan het jaarlijkse grote open tennistournooi gehouden. Hoewel dit tournooi maandag van start is gegaan werden in het afgelopen weekeinde al een aantal partijen gespeeld. Tennistournooi Waddinxveen is uitgebreid Sponsorzwemmen bij De Gouwe Bij de dames zijn de kanshebbers M. Tannebaum, K. Bokkers, alsmede de Waddinxveense dames Stephanie van Munster en Yvonne Ivens. De evenementen-commissie en bar- commissie hebben hun uiterste best ge daan een goed programma tijdens de betreffende weken voor te schotelen. wordt gesteld, gezien de band welke hiermee met de vereniging ontstaat. Als kanshebber bij de heren kunnen worden genoemd B. van Nieuwkoop uit Zuid-West-Brabant en Kragting uit Eindhoven. Als outsiders Coen van Santen uit Den Haag en het lid Edwin Baan. WADDINXVEEN - De spanning was ook even op de tennisbanen van Be Fair weggeëbd door het afsluiten van de competitie, maar daarin is veran dering gekomen nu aan de Sniepweg begonnen is met het spelen van de clubkampioenschappen. ZEVENHUIZEN - Met minder deel nemers, maar met meer blaren werd vo rige week vrijdag de avondvierdaagse afgesloten. Ruim 350 mensen begonnen maandag 19 juni na een oorverdovend startsein, gegeven door Rabobank-directeur La- mot, aan dit jaarlijkse wandelevene ment. Het weer bleek gedurende alle avonden een gloeiende, broeiende metgezel en zorgde voor een indrukwekkende hoe veelheid blaren op de voeten van de deelnemers, welke terstond door de EHBO-medewerk(st)ers werden door geprikt. bad plaatsvinden. Voor de deelnemers is er een aantal prijzen, en voor alle deelnemers een prachtige herinnering. Tijdens het sponsorzwemmen krijgt ie dereen de kans om binnen een bepaalde limiet een aantal banen in het buitenbad van sportpark de Sniep te zwemmenIe dere deelnemer moet een of meer spon sors zien te vinden, die per baan een be drag inzetten. Deze inzet wordt ach teraf vermenigvuldigd met het aantal gezwommen banen (maximaal 15). De sponsors kunnen zijn: familie, ken nissen, buren en collega’s. Het bedrag dat de deelnemer na afloop van de spon sors) ontvangt dient te worden afge dragen aan het organisatie-comité met voorzitter Henk van Erk, die het op haar beurt weer afdraagt aan de Stich ting De Gouwebloem en De Gouwe. Zoals elk jaar zal het voor de toeschou wers zeer aantrekkelijk zijn. Er zullen tal van activiteiten rondom het zwem- Begonnen is deze week met het Dl- tournooi, alsmede het dubbel +25 - Dl- tournooi. Nadat een aantal jaren is ge tracht het veteranen-tournooi 40/45+ van de grond te krijgten heeft de tour- nooi-commissie dit jaar besloten naast het Dl tournooi genoemde 25+ catego rie te introduceren. Gehoopt wordt hiermee een groter tennispubliek te be reiken. Het Dl tournooi is een over het alge meen regionaal gebeuren, waarbij ta lentvolle tennisjeugd de mogelijkheid krijgt hun kunnen te tonen. Het evenement begint om 16.30 uur en duurt tot 19.00 uur. Evenals andere ja ren komt 50% van de opbrengst ten goede van de Stichting De Gouwe bloem, die zich inzet voor de gehandi capten en chronisch zieken in Waddinx veen. Zij verzorgt allerlei activiteiten, zoals het organiseren van een jaarlijkse dag tocht en een kerstmiddag. Zij verrast haar deelnemers met een presentje of attentie op verjaardagen en St. Nico- laas. Maar de stichting staat vooral het hele jaar door paraat met het bezoeken van deelnemers en het beschikbaar stellen van materialen, waarvan werkstukken worden vervaardigd, die bij talloze eve nementen weer verkocht worden ten behoeve van de aanschaf van nieuw ma teriaal. *Het D-3 team van Be Fair-voetbal, dat vorig seizoen tweede werd in hun groep. (Foto: Be Fair/Rien Saarloos). Met nog drie wedstrijden te gaan blijft Jan van Loon het klassement aanvoeren met 15 gewonnen wedstrijden. Op de tweede plaats gevolgd door vijf spelers met 12 wedstrijden. Het zal in de ko mende weken nog een fel gevecht wor den om de tweede en de derde plaats. In de B-poule blijven Rob van Dijken en Pieter Wijbenga om de eerste en tweede plaats vechten. Kees de Lange heeft zich ten koste van Jan Joziasse op de derde plaats genesteld met één wed strijd voorsprong. WADDINXVEEN - Uit de competitie- indeling van de KNVB-Gouda voor ju nioren en pupillen blijkt dat alle stan- daard-voetbalteams van Be Fair A-l t/ m F-l in de hoogste afdelingsgroepen zijn ingedeeld. Een technische overwin ning, ten opzichte van het afgelopen sei zoen. Natuurlijk was bekend dat A-l, B-l en C-l in de hoofdgroepen uit zouden ko men, maar nu ook alle standaard-pupil- lenteams in de hoogste groepen zijn in gedeeld, heeft het tecnisch leerplan haar doel bereikt. Be Fair komt uit in de competitie 1989/ 90, welke op zaterdag 9 september zal beginnen met 2 A, 2 B, 4 C, 5 D, 3 E en 4 F-teams. Echter, nu al is vrijwel zeker, dat Be Fair vlak voor het begin van de competitie nog 2 E/F-teams gaat in schrijven. Bij Be Fair ligt het voetbal, in tegenstel ling tot wat voorgaande jaren het ge bruik was, stil in de zomerperiode. Echter, niemand behoeft stil te zitten, want iedereen is van harte welkom een handje uit te steken bij de opbouw van de nieuwe kleedkamers, zodat iedereen daar aan het begin van de nieuwe com petitie volop van kan genieten. WADDINXVEEN - Maandag werd het jongensteam van de tennisvereniging Waddinxveen kampioen in de 2e klasse t/m 12 jaar van de mini-competitie. Het team bestaat uit Egon ter Morshuizen, Ralph Zijderhand, Roelof Tetteroo en Victor Boere. Dit kampioenschap heeft heel wat voe ten in de aarde gehad. Na de gebruike lijke 6 competitiewedstrijden, die hen het kampioenschap in afdeling 12 ople verden, werd met nog 20 andere kam pioenen aan de finaleronde begonnen. De eerste wedstrijd werd op 31 mei ge speeld tegen Driebruggen en gewonnen met 12-0. Nog diezelfde middag werd tegen de Reeuwijkse Sluipers gespeeld en ook zij hadden niets in te brengen: 12-0. Op 7 juni werd als gevolg van de regen uitgeweken naar de hal. Het Zevenhui- zense Zevensprong bood meer tegen- De afstanden werden gelopen over 2.5, 5.5, 11 kilometer en 21.1 kilometer (halve marathon). Ruim 250 lopers en loopsters deden mee aan de ontegen zeggelijk warmste prestatieloop van Groeneweg. Winnaar op de 2,5 kilometer was de achtjarige Jaco uit Moerkapelle, die met ware hitteverachting een tijd van 9 minuten en 17 seconden wist te behalen. Op de 5.5 kilometer, waaraan 33 deel nemers meededen, won H. Bahaerth uit Rotterdam met een tijd van 17 minuten en 59 seconden. Eerste dame werd Ka rin Royers uit Rotterdam, die deze af stand in 26 minuten liep. Op de 11 kilometer mocht H. Buesink uit Rotterdam zich winnaar noemen. Hij liep een tijd van 41 minuten rond. Op maandagavonden vanaf 7 uur wordt er ook druk gelabeld. Dan komen voor namelijk de "werkers” van onze maat schappij Op andere dagen en avonden zijn ook steeds vrijwel alle 9 banen bezet met spelers die voor hun ontspanning ko men. De resterende baan is meestal ge reserveerd voor de oefenmeester Klaas Andringa, bij wie een ieder die dat wil het spelpeil nog wat kan ophalen. Een andere situatie is het bij de daarop volgende week, beginnend op 2 juli, wanneer het Cl en BI 2 tournooi van start gaat. De toumooi-commissie is er wederom in geslaagd een zeer sterk B- veld bijeen te krijgen met lijsten van 32 deelnemers. Spelers uit de districten Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Leiden en Brabant zullen acte de presence geven, waarbij door een perfecte samenwerking met de leden, de van ver komende spelers/sters bij de ouders worden ingekwartierd, hetgeen door de tennissers zeer op prijs WADDINXVEEN - Door voor de tweede achtereenvolgende week drie wedstrijden te winnen is Truus van Ee den in twee weken opgeklommen van een achtste plaats in de A-poule, van de Waddinxveense jeu de boulesvereni- ging, naar-een gedeelde tweede plaats. Samen met haar partner Jan Hielema versloeg zij achtereenvolgens Fred de Ruijter en Marco van Wageningen met 13-11, Rita Flipse en Willem Hendriks met 13-4 en Jan van Loon en Rien Boot met 13-8. WADDINXVEEN - Tijdens het eerste weekeinde van de Neder landse kampioenschappen zwem men in Amersfoort hebben de zwemmers van De Gouwe zich op kranige wijze weten te weren. Bij de jongens ’72 zwom Jan-Wil- lem v.d. Hoek zich op de 100m vrije slag naar een vijfde plaats in 0.55.37. Op de 200m vrije slag kwam Jan-Willem op een zevende plaats aan de finish in 2.01.46 wat hem een le reserve plaats voor de B-finale opleverde. Mark v.d. Zijden (’73) zou even eens op de 100 en 200m vrije slag uitkomen. Op de 100m werd hij in 0.56.98 achtste en op de 200m zou hij na een zeer spannende race op slechts enkele honderste seconde achter de nummer drie aantikken in 2.03.39. Mark verbeterde hiermee tevens zijn persoonlijk record met -.8 sec. Edgar ter Braake kwam voor de Gouwe uit op de 200m schoolslag die hij in 2.43.47 zou afleggen en daarmee op de achtste plaats zou eindigen. Bij de finales van de jeugd onder de 12 jaar was er voor de Gouwe- zwemmer Bob de Bruijn (’78) een bronzen plak op de 200m wisselslag in 2.52.12. Bob verbeterde hiermee zijn PR met 0.4 sec. Op de 100m vrijeslag zou Bob in een tijd van 1.11.20 als zesde aantikken. Bij de meisjes ’77 zou Wilma v. ::t Hullenaar dit weekeinde drie maal aan de start komen. Eerst zwom zij de 100m schoolslag waarop zij in 1.31.81 veertiende werd. Op de 400m vrije slag zou Wilma in 5.11.76 beslag weten te leggen op de zevende plaats en de 800m vrije slag leverde in 10.40.17 een achtste klassering en een nieuw PR (-11.0 sec) op. Het aanstaande weekeinde zullen in het Sportfondsenbad van Amersfoort de laatste wedstrijden van de Nationale Kampioenschap pen 1989 gezwommen worden. stand dan de jongens in de hele compe titie ooit gehad hadden. De eindstand 6-6 maakte het noodzake lijk de gewonnen games te tellen en dat pakte gunstig uit voor Waddinxveen: 38 vóór en 20 tegen. De finale was bereikt. Op 26 juni werd deze finale in Papen- drecht tegen P.T.C. gespeeld onder een stralend zonnetje. Ralph, Egon en Vic tor wonnen hun single en alleen Roelof moest op het laatste moment zijn voor sprong prijsgeven, maar met de inmid dels bereikte stand van 7-1 was het kam pioenschap een feit. De toeschouwers konden daarna nog genieten van twee fantastische leuke dubbels, die de eind stand op 9-3 brachten. Namens de Rotterdamse tennisbond kregen de kinderen een prachtige me daille en een diploma. Kampioen wor den van 84 teams in je klasse, dat is toch niet niks. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Manon Terpelle was bij de meisjes te sterk van Susan Driessens. Samen wa ren Manon en Jeroen in de gemengd dubbel te sterk voor de rest van het veld, ook voor Debbie Arends en Je roen Derks. In de meisjes dubbel behaalde Manon, samen met Astrid Keijser de overwin ning. De al vroeg in het tournooi ge speelde partij tegen Susan en Debbie bleek in deze poule de sleutelpartijIn een heel spannende 3 setter wonnen Manon en Astrid. Jeroen ter Meer had samen met Arjen Waltman in de jongens dubbel poule moeite met Sander de Bakker en Barry WADDINXVEEN - Komende zater dag 1 juli is de fietspuzzeltocht van de ’’Stichting Bijbel in elk huis”. Gestart wordt er tussen 10.00 en 16.30 uur bij Het Anker achter de Brugkerk aan de Kerkweg-Oost in Waddinxveen en bij de Hervormde Kerk in Moerka pelle. De fietspuzzeltocht gaat over 35 en 65 kilometer. De stempelposten langs de route in Midden-Holland sluiten om 19.00 uur. Tijdens de skeelertocht werd er een en quêteformulier uitgereikt, omdat de or ganisatoren in september 1990 een 200 kilometer monsterrit willen organiseren en men zich afvraagt of er wel vol doende animo voor deze ’’Elfsteden tocht” is. van Joyce Fok en Ilse Wesselo. De categorie D was dit jaar slecht bezet. Hierin spelen de jongste beginners op een verkleind veld een korte partij tot 9 games. Alleen bij de meisjesenkel en de meisjesdubbel waren er voldoende deelnemers om de wedstrijden door gang te laten vinden. Bij de meisjes enkel was de finale een aangelegenheid tussen Debby en Ma- rije Ferber. Debby nam al snel een flinke voorsprong, maar Marije wist heel knap de achterstand grotendeels in te lopen. Net op tijd kon Debby echter de overwinning binnenhalen. In de meisjes dubbel poule werden de zusjes samen eerste, vóór Mady van Luxem burg en Kirsten Vonk. Zaterdag heeft de jeu de boulesvereni- ging Waddinxveen een -gezellige fami liedag gehouden. Na een onderlinge wedstrij d stond een geweldige barbecue klaar om de inwendige mens te verster ken. Het ledental van de jeu de boules- vereniging heeft inmiddels de 70 over schreden. De organisatie van een dergelijk opge zet open-tennistournooi, met alle facili teiten daaraan verbonden, is niet meer te realiseren zonder sponsoring. Prach tige bijkomstigheid daarbij is, dat uit het surplus, dat uit het tournooi daar door ontstaat, een stukje jeugdbeleid binnen de tennisvereniging Waddinx veen, middels de eigen tennisschool, kan worden gerealiseerd. Hoofdsponsors van het tournooi zijn Noorlander Bouwbedrijf te Leider dorp, Van Munster Sanitair te Gouda en Delft, Van Beynum, AUDI en VW- dealer te Waddinxveen en Gouda en nog vele sub-sponsors. Er worden singels gespeeld door dames, door heren en door jeugd. Ongeveer 200 senioren en 70 junioren zullen zich hun plaats op de ranglijst gaan bepalen. Het zijn vooral de competitiespelers die aan de clubkampioenschappen deelne men. Zaterdag 1 juli wordt de rang schikking bekend. Intussen liggen de banen van Be Fair er niet leeg bij. Er zijn ca. 600 leden die uitsluitend voor hun ontspanning spe len. Deze meerderheid van de leden wordt nooit met naam genoemd. Wel bepalen zij de grootte en de financiële draagkracht van de club. Van deze 600 verschijnt 10% op de woensdag-label-ochtenden die om 9.15 uur beginnen en kundig geleid worden door de heer en mevrouw Witte. Dan staan er aan de Sniepweg weinig auto’s geparkeerd. Wel veel fietsen. Vooral damesfietsen met voorop een boodschappenmand en achterop een kinderzitje. De eigenaressen van deze fietsen heten ’’dames zonder beroep”. Zij leiden de huishoudens en de gezinsbudgetten. Zij ontspannen zich door voor hun genoe gen te tennissen. Op woensdagochtenden zijn er ook een paar heren. Meestal niet meer zo jong. Zij beleven nog steeds hun genoegen aan het tennisspel. Driessens. Eveneens na 3 sets ging de zege naar Jeroen en Arjen. De categorie C bestond uit de minicom- petitiespelers en de wat oudere begin ners. In de finalerondes van de beide singles stonden 4 minicompetitiespe- lers/speelsters tegenover elkaar. De finale bij de meisjes leverde voor Renate Westerink een overwinning op Stephanie Kok en bij de jongens won Egon ter Morshuizen van Ralph Zijder hand. Ralph en Renate wonnen de ge mengd dubbel van Roelof Tetteroo en Peggy Olde Bijvank en Ralph trad ook aan in de jongensdubbelfinale. Hierin stond Ralph met Egon tegenover Roe lof met Victor Boere. Met z’n vieren vormen zij het minicom- petitieteam, dat afgelopen maandag het districtskampioenschap veroverde. In een spannende driesetter met geva rieerde spel, zowel aan het net als aan de baseline wisten Egon en Ralph de overwinning te behalen. Alleen bij de meisjesdubbel kwamen de beginners eraan te pas. Karin Hoogen- doorn en Bianca v.d. Weide wonnen De goede bezetting in de B- en C-poule, zowel kwantitatief als kwalitatief, be looft veel voor de doorstroming naar resp. de zondag- en de zaterdagcompe- titie. Het is jammer, dat de jongste be ginners het nog niet aandurfden om mee te doen, maar hopelijk zijn ze, aange stoken door het enthousiasme van dege nen die wel meedoen, volgend jaar klaar voor de broodnodige aanvulling van de minicompetitie. De wedstrijdleiding, bestaande uit mevr. Z. v. Romondt, mevr. N. Fok en mevr. L. Keijser kan terugzien op een heel geslaagd tournooi met misschien wel minder deelnemers dan vorige ja ren, maarzeker niet minder enthousias te. ZEVENHUIZEN - De halve marathon van Zevenhuizen is zaterdag gewonnen door Jan Vermaas van de atletiekver eniging Koplopers uit Delft. De Haagse atleet, die de Groeneweg-loop voor de tweede maal in zijn loopbaan won, deed over de 21 kilometer I uur, 14 minuten en 59 seconden. Winnares bij de dames werd Letteke Broekman van de Waddinxveense sportclub Antilope. Ze wist ondanks de zomerse temperaturen na 1 uur, 35 mi nuten en 17 seconden de eindstreep te passeren. Dat is 13,3 km per uur. Bij de veteranen won C. v.d. Ende in 1 uur, 21 minuten en 12 seconden. Groeneweg-voetbal hield de gelijkna mige loop voor de derde maalEr deden meer lopers dan de vorige jaren aan mee en dank zij de spontane hulp van de bewoners in de vorm van verversings- posten, bezweek er maar een enkeling van de hitte, die weer werd opgevangen door de EHBO-posten. De jongste deelnemer was 8 jaar en de oudste 67 jaar. Inmiddels traditioneel is de slotavond. De deelneemsters/deelnemers werden verrast met bloemen. De dansmajoret- tes uit Capelle aan den IJssel en ”De kleine Trompetter” veranderden het Dorpsplein in Zevenhuizen in een dei nende mensen- en bloemenmassa. Ondanks de teleurstellende opkomst doch dank zij het prachtige weer en de hulp van de vele sponsors kon door het comité met plezier worden teruggeblikt op deze vierde avondvierdaagse. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar zevende wedstrijd van de zo mercompetitie. Er werd gevist in het Aarkanaal, waar voor de verwachtingen niet erg hoog waren. Maar dit viel mee. Er werd ve|l kleine vis gevangen, maar toch ook nqg de nodige brasem, waarmee de vangst uiteindelijk vrij goed was. De eerste vijf waren: 1. M. Reichaqd (7490 gr)2HRomeyn (5590 gr)3R Hoogerdijk (4250 gr), 4. J. Rupke (3030 gr) en 5. A. van Leeuwen (2800 gr). Vorige week dinsdag werd de vierde wedstrijd van de zomeravondcompeti- tie gevist. Hierbij werd redelijk gevan gen. De eerste vijf waren: LM. Rei chard (3050 gr), 2. M. van Leeuwen (2050 gr), 3. H. Romeyn (1970 gr), W. Houtman (1730 gr) en 5. J. Rupke (1680 gr). WADDINXVEEN - Na een toch al niet onsuccesvol begin van de langebaan-( competitie hebben de ’’master”-zwem mers Nico Geers en Hans den Boer van De Gouwe hun positie in het langebaan- klassement zondag verder weten te ver* sterken. Tijdens de langebaan wedstrijden in de Maarsseveense plassen wisten de beide masters in de klasse boven de 40 j aar on der werkelijk optimale weersomstan digheden een paar scherpe tijden neei te zetten. Nico bleef op de 1 km met 13.38.8 zelf? enkele seconden onder zijn persoonlijk record van twee weken geleden. Hij eindigde hiermee op de tweede plaats bij de masters boven de 40 jaar achte$ de Dolfijn zwemmer Donald Uitten- boogaard mar tuim een minuut voor izjn directe concurrent ROb Hanou vaij de Arnhemse Otters. Hans den Boer zou als oudste master op een welverdiende zesde plaats in 16.58.3 aantikken. Aan deze langebaan wedstrijden werd ditmaal eveneens deelgenomen doo| een van de jongere Gouwe zwemmer? Dieter Hoofman. Hij kwam uit op de 2 km schoolslag en zou in een zeer sterk startveld in 32.22.1 als zevende eindi gen. Bij de master-zwemsters ging de eerste plaats ditmaal weer naar Judith v. Bet- kel de Nijs in 15.15.2 die hiermee haar koppositie in het klassement nog verder versterkte. ZEVENHUIZEN - Onder weersomstandigheden werd afgelopen zaterdag de tweede skeelertocht Rotte meren georganiseerd. De ruim 50 skeelers voor de 90 kilome ter zouden om negen uur weggeschoten worden door Roeli Roelfsema uit Olst (recordhouder skeelen 1988), echter hij delegeerde deze manhaftige handeling aan de 8-jarige Pim Bredewout. Het was een toertocht in gesloten for matie, van 20, 40, 60 en 90 km, zonder wedstrij delement Vele deelnemers maakten gebruik van de gereduceerde prijzen van camping ’’Zevenhuizen” door er een skeeler- weekeinde van te maken. Door de perfekte asfaltwegen, het prachtige weer, de vele verfrissingspos- ten en een gezonde dosis doorzettings vermogen volbrachten de meeste deel nemers de afstand waarvoor zij zich hadden ingeschreven. WADDINXVEEN - In de afgelopen twee weken heeft de jeugd van de ten nisvereniging Waddinxveen op de ba nen van De Woerd aan de Alberdingk Thijmlaan onderling uitgemaakt wie zich het komend jaar clubkampioen bij de junioren mag noemen. Op uiterst sportieve wijze werd gestre den in vier categoriën, eerst in poules, en de winnaars van elke poule gingen verder in de finaleronde. In de categorie A (zondagcompetitiespelers) behaalde Nathaly van Romondt de overwinning op Ingrid Boere en werd Rob Luiten eerste voor Pierre v.d. Pol. In deze poule werden als gevolg van de geringe deelname alleen de singles gespeeld. In de categorie B (zaterdagcompetitie) zegevierde Jeroen ter Meer vrij snel over Sander de Bakker, die enigszins verrassend Arjen Waltman in de halve finale versloeg. WADDINXVEEN - Tijdens een sfeer vol en sportief zaalvoetbaltournooi, georganiseerd door Ronaat Shoes in sporthal ”de Sniep” heeft een sterk spe lend Floreant-team de hoogste plaats bereikt. Floreant had de pretentie hoog te eindi gen maar moest in haar eerste wedstrijd toch het onderspit delven tegen Rozen- burcht-van Rootzelaar (1-3). Door achtereenvolgens te winnen van Ronaat Shoes (2-0), Watergras (2-0) en Multihouse (3-4) werd de basis gelegd voor de eindoverwinning. Vooral de wedstrijd Floreant-Multihouse ken merkte zich door sportief en hoog staand voetbal. Beide teams hadden 4 punten behaald uit de eerste drie wedstrijden en moes ten in een onderlinge confrontatie gaan uitmaken wie recht had op de tournooi- winst. Multihouse leek in eerste instan tie aan het langste eind te gaan trekken en kwam tot een 3-1 voorsprong. De Boskopers beschikten echter over een sterke eindspurt en wisten de stand in hun voordeel om te draaien. Het or ganiserende Ronaat Shoes, vorig jaar nog tournooiwinnaar, deed het dit keer beduidend minder. Veel doelpogingen strandden op attente keepers, terwijl Ronaat ook in vrouwe Fortuna geen supporter had. De wedstrijdleiding was in handen van Hans Sytsema en Sjaak v.d. Meer, ter wijl sponsor mevrouw Smit van Ronaat Shoefashion de prijzen uitreikte. De eindstand: 1. Floreant, 2. Water gras, 3. Multihouse, 4. RvR, 5. Ronaat Shoes. SPORT.. RECREATIE Ti

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 29