Speedboot gestolen Weer in 1990 zangfestijn WSE in Hoorn DANSSCHOOL WADDINXVEEN Burgemeester Troost straat wordt woonstraat en Papendal In de loop van dit jaar 30 km-gebied Repetities De Gouwestem Zoetermeer Westduitser het land uit M. Leerling voor RPF in Gouwenaar bijt arts Jeugdtennis bij W’veen Monumenten dag met fiets- wandeling Regio-avond van SGP in AF-centrum T Voorlichtings- I avonden van I kynologenclub IWADDINXVEEN - De kynologenclub Jaap Niewehuijse in St. Janskerk GEBOUW DE STARING, STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN, TEL. 01828 16000 Aanrijdingen O erkende VERHUIZERS Fietsendieven Caravan gevonden Afsluiting Cursussen Oprichting Pupillen-sportdagen Dirigent Vernielingen Inlichtingen I Pagina 19 tomatisering CV. - Waddinxveen WADDINXVEEN - Volgend jaar zullen de Waddinxveense zangkoren in een gezamenlijk concert de 45-jarige bevrijding gaan vieren. Destijds is de afspraak gemaakt dat zo’n grootse zangmanifestatie - een vervolg op het jaarlijkse "Waddinxveen Zingt” - iedere vijf jaar gehouden zal wor den. In dit herdenkingsjaar zullen ook onderwijsactiviteiten plaats vin den. Wij geven 7 avonden per week in eigen zaal les! Iedere zaterdag vrij dansen vanaf 20.30 uur-23.30 uur, voor leerlingen en introducés. Clubs voor beginners en gevorderden op elk niveau. Iedere maand een ander feest! Inlichtingen of inschrijven per telefoon of aan de zaal van: ma t/m za van 19.30 tot 21.30 uur. Openingsinstuif 19 augustus, 20.00 tot 23.30 uur (vrij entree). O.l.v. José Bruêns-van Rijn FDO-gediplomeerd aparte clubs voor: -jongeren en paren - rock and roll -oude dansen GAAT U VERHUIZEN? ASSCHEMAN Wilt U informatie? 01828 - 18708 WADDINXVEEN - In Waddinxveen wordt doorgegaan met de inrich ting van 30 km-gebieden. Recent was de Oranjewijk Noord aan de beurt. Inmiddels zijn ook de inrichtingsplannen voor de ’’Prinsessenstraten” in de Oranjewijk-Zuid-West helemaal rond. In de loop van dit jaar zal in de Burgemeester Trooststraat een 30 km-zone ingesteld worden. '^tfeegenortiai... WADDINXVEEN - Bij de Waddinxveense rijkspolitie is aangifte gedaan van de diefstal van een speedboot vanaf het Wikkeveld in Groenswaard 3. Het gaat om een rubberboot in de kleuren zwart, oranje en geel van het merk Grabner. Het vaartuig was voorzien van het registratienummer YM-75-05. Aan de boot hing een Mercury-buitenboordmotor. Gelet op het feit dat de boot op een trailer stond, wordt vermoed dat de combinatie achter een auto is gehangen en meegenomen. 'Ai. A I de kruising da's nit ■POUTIENIEUWSB ten in Waddinxveen en vele andere plaatsen. de Mercuriusstraat (foto) kunnen inrijden. De Burgemeester trooststraat wordteen woonstraat zonder doorgaand verkeer. Bij de zijstraten worden paaltjes geplaatst en er komen keermogelijkheden. (Foto: Sjaak Noteboom). Mercuriusweg en de Maarten Schouten straat in kan rijden. De brug over de ringvaart bij de Burgemeester Troost straat blijft taboe voor het zware ver keer. Een bewoonster van de Charlotte de Bourbonstraat heeft bij de politie aan gifte gedaan van doorrijden na aanrij ding. Bij terugkomst van vakantie trof zij haar geparkeerde auto met schade aan. Fazanldreef 2 VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto. pakmaterialen en diverse hulp middelen Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen De voorgestelde wijzigingen, waartoe het college van B. en W. deze zomer heeft besloten na intensief overleg met de betrokken bewoners en bedrijven, houden in dat er geen autoverkeer meer via de Burgemeester Trooststraat de De afgelopen week zijn er weer drie fietsen ontvreemd, Op woensdag 16 au gustus en op zaterdag 19 augustus wer den vanaf de Wingerd een onafgesloten grijze damesfiets van het merk Exclu sief sport en een afgesloten bruine Bata- vus damesfiets weggenomen. Tussen donderdag 17 en zaterdag 19 augustus werd vanaf NS-station Waddinxveen- Noord een groene damesfiets van het merk Ideaal sport gestolen. Collega’s van de politie Papendrecht hebben in die gemeente een caravan aangetroffen die medio juli in Waddinx veen ontvreemd was. De caravan is door de politie Papendrecht inbeslagge- nomen. Degene die op dat moment in het bezit was van de caravan is aange houden en verhoord door de politie Waddinxveen. De man verklaarde de caravan op de automarkt in Utrecht te hebben gekocht. WSE maakte bekend dat komend weekeinde de A-selectie en de oudere jeugd een trainingsweekend zullen doorbrengen in het sportcentrum Pa pendal bij Arnhem. In het weekeinde daarop worden in het Noordhollandse Hoorn de traditionele pupillen-sportda- gen gehouden, terwijl tijdens beide sportdagen overnacht zal worden op het complex in de Vondelwijk. Papendal, waar de WSE-A-selectie en de oudere jeugd (junioren) komend weekeinde naar toe gaan is een hyper modern opleidings- en trainingscen trum voor de sport. Het prachtig gele gen en ruim bemeten complex beschikt over allerlei voorzieningen en herbergt een sporthotel, zwembaden, tennisba nen, krachthonk, atletiekbanen, golf- courts, honkbalvelden, trainingsvelden en natuurlijk voetbalvelden (met zowel kunst- als ’’echt” gras). Regelmatig bereiden topsporters zich op ’Papendal’ voor op een bepaald sportevenement. Vorig jaar was bij voorbeeld de profclub FC Barcelona te gast in Arnhem om zich daar voor te be reiden op het nieuwe Spaanse voetbal seizoen. Ook voor WSE dus een prima accommodatie om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. De C-, B- en A2-jeugd brengen het trai ningskamp door op Arnhems kampeer- centrum De Slenk. Zij vertrekken even als de WSE A-selektie komende zater dag 26 augustus. Een week later zal de A-regionale jeugd van WSE het week einde op Papendal doorbrengen. Het programma behelst trainingen, verzor- t Dat er in 1990 weer een gezamenlijk concert wordt gehouden maakte dezer dagen het christelijke mannenkoor De Gouwestem bekend aan het begin van een nieuw zangseizoen. De Gouwes tem, die vanaf komende maandagavond 29 augustus wekelijk van kwart voor acht tot tien uur repeteert in de aula van de christelijke scholengemeenschap voor MAVO/LTO/LHNO De Wadde aan de Sniepweg, beschikt ook zelf over V< seizoen. Op de laatste repetitie-avond voor de zomervakantie, welke op ludieke wijze in en om ”Het Praathuis” in ’t Weegje werd gehouden, zijn al in grote lijnen de plannen van het bestuur en muziekcom- missie uiteengezet. ”Nu Waddinxveen steeds verder uit- breidt is het te verwachten dat in de nieuwe wijken ook mannen wonen die graag willen zingen”aldus De Gouwes tem. Eventuele inlichtingen kunnen worden gegeven door het bestuurslid C. Paul, Mozartlaan 25, tel. 01828-15949. Ook zangers uit omliggende plaatsen zijn uiteraard van harte welkom. GOUDA - De Waddinxveense arts-as- sistent Hanneke Chaudron is in het Goudse St. Jozef Ziekenhuis in haar arm gebeten door een 35-jarige dron ken Gouwenaar. De man was naar het ziekenhuis ge bracht omdat hij bij een valpartij in de Goudse binnenstad een bloedende hoofdwond had opgelopen, die hij ’s nachts rond drie uur wilde laten behan delen. Tijdens deze behandeling werd hij agressief en ging zich verzetten. De dienstdoende vrouwelijke arts werd daarbij in de arm gebeten. Van deze mishandeling heeft de Waddinxveense aangifte gedaan bij de Goudse gemeen tepolitie. Als gevolg van de tegenstrijdige belan gen van de bewoners en de bedrijven, is uiteindelijk gekozen voor het afsluiten van de Mercuriusweg en de Maarten Schoutenstraat voor autoverkeer, ter hoogte van de Burgemeester Troost- 'eelbelovende plannen voor het nieuwe Kerkhoff en genoot zijn zangpedagogi- sche vorming bij Matthi Verbarendse, de bekende Utrechtse zangpedagoog. De vaste begeleider van het mannen koor is de begaafde pianist/organist Ben Kramer. Zijn sublieme en veelal sub tiele piano- of orgelbegeleiding comple teert de sonore mannenkoorzang op een voortreffelijke wijze. GOUDA - De Waddinxvener JaapNie- wenhuijse geeft volgende week woens dagavond 30 augustus om kwart over acht in de Goudse St. Janskerk zijn jaar lijks orgelconcert in deze langste kerk van Nederland. Op het programma staan werken van J.S. Bach (Dorische Toccata en Fuga), J.L. Krebs (Choralvorspiel: Mein Gott das Herze bring ich dir), Max Reger (Fantasie over: Wie schön leuchtet uns der Morgenstern), C.J. Bute (3 delen uit Suite in oude stijl) en Ch.M. Widor (Marche pontificale). Besloten zal worden met een eigen com positie van de concertgever, Preludium en Fuga over Psalm 89. Het autoverkeer zal over een poosje niet meer vanuit de Burgemeester Trooststraat de Maarten Schoutenstraat en WADDINXVEEN - Zaterdag 9 september is het Nationale Monu mentendag. Die dag wordt voor de derde maal gehouden. In voor gaande jaren brachten Waddinxve- ners en streekgenoten op die dag een bezoek aan Waddinxveens enige twee officiële monumenten: de Brugkerk aan de Kerkweg-Oost en de Remonstrantse Kerk aan de Zuidkade. Op Monumentendag 1989 houdt de Stichting Waddinxveense Kunstda- gen een fiets-wandeldag. Deelne mers aan deze dag worden langs de in Waddinxveen in, bij of aan open bare gebouwen aanwezige kunst werken geleid. Op deze Monumen tendag leiden de routes ook langs de twee in Waddinxveen aanwezige monumenten. Vanaf 9.00 uur kan er wandelend (ongeveer 8 kilometer) of fietsend (ongeveer 13 kilometer) gestart worden vanaf Het Trefpunt in de Stationsstraat en de deelname is gratis. stane arbeidsdwang voor vrouwen is in strijd met de door de RPF gewenste vrijheid van rolverdeling in huwelijk en gezin. Het is niet de taak van de over heid de door de PvdA voorgestane 240 miljoen gulden voor kinderopvang j aar lijks uit te geven. - De godsdienstvrijheid wordt in Ne derland bedreigd en de komende Wet Gelijke Behandeling maakt het voor christenen onmogelijk voor eigen be ginselen uit te komen. Het is de taak van de overheid de godsdienstvrijheid te be schermen. Ook op gemeentelijk nivo dient hiertoe het anti-discriminatiebe- leid te worden aangepast. De kynologenclub ’’Gouda en Omstre ken” organiseert de cursussen voor honden en hun bazen. Allereerst de ’’puppy-training” voor honden van 3 tot 6 maanden. Dan de jonge honden-trai- ning voor honden 6 tot 9 maanden en tot slot de cursus Elementaire Gehoor zaamheid voor honden van 9 maanden en ouder. Trainen in groepsverband onder leiding van deskundigen is altijd succesvoller dan in je eentje af en toe iets proberen te corrigeren aan het gedrag van de hond, aldus de kynologenclub. In vijftien lessen kan een enorme voor uitgang geboekt worden. De trainingen vinden plaats op het parkeerterrein van de surfplas in Reeuwijk en het veiling- terrein aan de Bredeweg in Waddinx veen (afhankelijk van de te kiezen cur sus). In de ochtend van dinsdag 15 augustus vond een aanrijding plaats op de krui sing van de Beethovenlaan met de Groensvoorde. Een van de Groens- voorde komende personenauto ver leende geen voorrang aan een op de Beethovenlaan rijdende auto. Op rijksweg A12 vond op dezelfde dag een aanrijding plaats waarbij in totaal vijf voertuigen betrokken raakten. De aanrijding begon met een foutieve in- haalmanouevre waardóór twee auto’s elkaar raakten. Een voertuig raakte in de slip, raakte de vangrail en belandde op de vluchtstrook. Door dit chaotische verkeersbeeld moesten achterop komende voertuigen afremmen waarbij een voertuig ook in de slip raakte, een passerende auto ramde en tegen de betonnen muur van het Gouwe-aquaduct tot stilstand kwam. Diverse wagens moesten wor den afgetakeld. 2743 DC Waddinxveen j Vorige week is aangifte gedaan van het feit dat in de morgenuren van zaterdag 12 augustus een 45-tal kranten (De Te legraaf) ontvreemd zijn vanaf de Kerk- weg-Oost. In een op de Heemraadweg gepar keerde caravan werd in de nacht van dinsdag 15 augustus ingebroken. Een ruitje werd uitgenomen. Er wordt niets vermist. Op woensdag 16 augustus is aangifte ge daan van diefstal van een portemonnee met inhoud. Vermoedelijk is de porte monnee bij het winkelen in een super markt op ”de Passage” ontvreemd. La ter op de dag werd een giropas uit de portemonnee te Boskoop teruggevon den. Het interkerkelijk christelijk mannen koor De Gouwestem werd opgericht op 7 september 1981. De 40 leden van toen zijn uitgegroeid tot een koor met 85 le den. De leden ervan zijn afkomstig uit Gouda, Boskoop, Moerkapelle, Zeven huizen, Bergambacht, Nieuwerkerk aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel en Zoetermeer. Het doel van De Gouwestem is het beoefenen van de zangkunst als ont spannende vrijetijdsbesteding. Het re pertoire omvat voornamelijk geeste lijke muziek, maar ook klassieke mu ziek en volksmuziek. Er wordt naar ge streefd om alle werken zoveel mogelijk oorspronkelijk te brengen. Zo wordt enerzijds aan de leden veel zangplezier en muzikale vorming gebo den en kan anderzijds het publiek ge nieten van de werken van allerlei meer of minder bekende componisten. Hier door levert De Gouwestem een belang rijke bijdrage aan de culturele aktivitei- ZOETERMEER - De RPF-kiesvereni- ging Moerkapelle/Zevenhuizen is mede-organisator van de verkiezings bijeenkomst die donderdagavond 31 augustus om acht uur in gebouw Het Kruispunt aan de Osylaan (wijk 22: Pa- lenstein) in Zoetermeer wordt gehou den door de Reformatorische Politieke Federatie. Op deze grote regionale RPF-verkie- zingsavond waarmee een uitvoerig werkbezoek wordt afgesloten, spreekt Meindert Leerling (RPF). Onder het thema ’’Waar kiest u voor?” verdedigt Leerling de volgende stellin gen: - Het is noodzakelijk dat de maat schappij naar bijbelse normen wordt bestuurd. Dit zal leiden tot bescherming van het menselijk leven en een schoon milieu. - De bestrijding van de milieuvervui ling en het tegengaan van de filevor ming op de Nederlandse wegen vragen om beëindiging van het groeikernenbe- leid. Verdere verstedelijking van het gebied Zoetermeer - Den Haag ver hoogt de milieu- en verkeersproblemen en dient dan ook te worden afgewezen. gingen, krachttrainingen/fitness, zwem- men/sauna, bostraining en tot slot een barbecue. Het is een goede gewoonte van WSE, om aan het begin van het seizoen een tweetal sportdagen te organiseren voor haar jongste jeugdleden. In 1976 vond de eerste editie plaats van dit evene ment en in al die jaren lukte het WSE jeugdbestuur altijd weer om een bijzon der gevarieerd programma aan te bie den, variërend van excursies naar be drijven tot de deelname van groepen van kansarme kinderen, zoals Vietna- mezen, gehandicapten en kinderen van gastarbeiders. Ook dit jaar is het WSE-jeugdbestuur er in geslaagd een aantrekkelijk pro gramma samen te stellen. Al een paar jaar trekken de pupillen erop uit. In het verleden werden bestemmingen aange daan als Loon op Zand, Duinrell, Nij- kerk en Baarle-Nassau. Vrijdag 1 september vertrekken de pu pillen naar het Noordhollandse Hoorn, waar men te gast is bij een tweetal voet- bal-verenigingen, Hollandia en HSV Sport. Tijdens deze twee dagen vindt er een uitgebreid sport- en spel pro gramma plaats met overnachtingen bij WSE. Met dit gevarieerde programma kunnen de spelertjes op een leuke wijze kennis maken met hun toekomstige teamge- nootjes. Vooral voor nieuwe leden is dit een leuke manier om bekend te raken met WSE. straat, en zal er een keermogelijkheid gecreëerd worden in het noordelijk ge deelte van de Mercuriusweg. De belangrijkste kenmerken van het definitief vastgestelde plan zijn: -invoering 30 km uur-regeling in de ge hele Burgemeester Trooststraat; -afsluiting van de Mercuriusweg en de Maarten Schoutenstraat ter hoogte van de Burgemeester Trooststraat door middel van wegneembare paaltjes; -het creëren van een keermogelijkheid in het noordelijk gedeelte van de Mer curiusweg; -het verwijderen van de bestaande inrit- constructie ter hoogte van de kruising Burgemeester Trooststraat en de Boe- zemweg; -verhoogde uitvoering van de kruising Burgemeester Trooststraat - Burge meester Trootststraat ter hoogte van de brug over de ringvaart; -toepassen van een inritconstructie in de Burgemeester Trooststraat ter hoogte van de Zuidkade (het trottoir langs de Zuidkade wordt doorgetrokken); -op de overige kruisingen van de Burge meester Trooststraat worden bol ge- strate cirkels aangelegd; -de voorrangsregeling op de kruising Burgemeester Trooststraat en de Maar ten Schoutenstraat komt te vervallen; -de ’’voorrang” op de brug over de ring vaart wordt geregeld met verkeersbor den; Het ligt in de bedoeling nog dit jaar met de uitvoeringswerkzaamheden aan te vangen. Burgemeester en wethouders hopen hiermee de verkeersleefbaarheid in de Burgemeester Trooststraat te ver beteren en de straat meer het karakter te geven van een woonstraat. De repetities staan onder deskundige leiding van Adriaan Verhoef, die sinds de oprichting van De Gouwestem diri gent is van het koor. Hij studeerde aan het Rotterdams conservatorium piano, orgel en koordirectie bij Piet van den Door een bewoner van de Mozartlaan is aangifte gedaan van vernieling van een auto. Op vrijdag 18 augustus hebben onbekenden enkele deukjes en krasjes op de auto aangebracht. In de nacht van zaterdag 19 augustus werden op twee plaatsen in Waddinx veen ruiten van woningen ingegooid. Het gaat om huizen aan de Buizerdhoek en de Pr. Irenestraat. WADDINXVEEN - Komende zater dag 27 augustus zijn op het tennispark De Woerd aan de Alberdingk Thijm- laan de finales van het afgelopen maan dag voor de vierde maal begonnen open jeugdtournooi van de tennisvereniging Waddinxveen. In Waddinxveen-Noord zijn elke dag vele spannende en boeiende partijen te zien van de ditmaal 110 deelnemers/sters. Evenals vorig jaar wordt dit tournooi gesponsord door de ABN-Bank te Waddinxveen. Deze stelde vorig jaar voor de enkelspelen 8 wisselbekers be schikbaar, die dit jaar opnieuw ver- overd kunnen worden. .Van de 8 winnaars van vorig jaar kan slechts één winnares haar beker verde digen: Ingrid Boere bij de meisjes t/m 14 jaar. Er zal worden gespeeld in de leeftijdsca tegorieën t/m 10,12,14, en 17 jaar. Met uitzondering van de jongensenkels t/m 14 jaar en t/m 17 jaar worden alle onder delen in poules gespeeld. Dit betekent voor de meeste deelnemers dat tenmin ste twee partijen kunnen worden ge speeld. Dat het aantal inschrijvingen met 110 wat lager ligt dan vorig jaar is in de laat ste plaats te wijten aan de medewerking van de ABN. Het beschikbaar stellen van prijzen voor de finalisten van de en kelspelen èn van toegangskaarten voor Aflet grote ABN-toumooi in Rotterdam /■werd vorig jaar met enthousiasme ont vangen. Wellicht is het feit, dat het tijdstip van het tournooi dit jaar wat ongunstiger in de vakantie valt (in de regio Rotterdam zijn de scholen al begonnen) oorzaak 'van een wat geringer aantal deelne mers. Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 23 augustus 1989 - II Gouda en omstreken houdt in Het Tref- Ipunt aan de Stationsstraat in Waddinx- 11 veen voorlichtingsavonden op maandag 1'28 en woensdag 30 augustus. Beide I avonden beginnen om acht uur. II De avond van maandag 28 augustus is I j bestemd voor eigenaren van pups en Ivan jonge honden. De cursus Elemen- II taire Gehoorzaamheid staat centraal op I de voorlichtingsavond van woensdag 30 I augustus. 11 Meer inlichtingen over de gehoorzaam- heidscursussen voor honden, de puppy- i cursus en de jonge honden cursus wil hebben kan bellen met P. Vermeulen (tel. 01824-2132) en kan met vragen over jonge honden boven 9 maanden te recht bij mevrouw L. van Mastrigt-Pels ftel. 01828-12621). De cursussen hier- i ■yöor gaan respectievelijk zaterdagmor- gen 2 september en maandagavond 4 ?§eptember van start.31 Volgens de ky- i 'nologenclub Gouda en omstreken is een 'gehoorzame, goed opgevoede en ge- trainde hond een genot voor zijn baas. I Maar zeker ook voor mensen die zelf I geen hond hebben en er ook geen last 1 van willen hebben. j Voor de auto is een rijbewijs nodig, voor de boot een vaarbewijs, wie gaat 1 paardrijden moet lessen nemen en dus is het eigenlijk vanzelfsprekend dat i hondeneigenaren moeten weten aan welke elementaire eisen hun hond moet voldoen om ’’storingsvrij” te kunnen functionern. RPF-lijsttrekker en Tweede-Ka- merlid Meindert Leerling. (Foto: RPF). WADDINXVEEN - De Waddinx veense rijkspolitie heeft een 32-jarige Westduitser, die hier werd gepakt voor diefstal uit hotel De Unie aan de Kerk weg-Oost en in zijn geboorteland nog een celstraf van zes maanden moet uit zitten, uitgeleverd aan de politie van ons buurland. De Duitser, die vorige week met geld en een Eurochequepas van een landgenoot er vandoor ging, is donderdag 17 augus tus in Halsteren aangehouden. De man had goederen uit een gezamenlijk in ge bruik zijnd kluisje in hotel De Unie meegenomen. De diefstal werd ontdekt toen de Duitser niet op een afgesproken tijdstip terugkwam. De politie Waddinxveen had al vastge steld dat de vertrokken Duitser met een te Amstelveen gestolen auto reed. Bij zijn aanhouding reed hij daar nog steeds in. Tijdens het verhoor bekende de ver dachte de diefstal van de auto, alsmede de diefstal van het geld en de pas in De Unie. Voorts bleek dat hij zich be diende van een valse naam. WADDINXVEEN - Na de dinsdagavond gehouden bekerwedstrijd WSE 1 tegen het tweede elftal van de Rotterdamse profclub Sparta heeft WSE- voetbal in het sportcomplex De Lansbreker aan de Willem de Rijkelaan een pers- en presentatieavond gehouden. Tijdens deze avond werd de nieuwe A-selectie en de aangetrokken trainer A. v.d. Herik voorgesteld, kwamen de activiteiten in het afgelopen en nieuwe seizoen aan de orde en - De door politiek Den Haag voorge- werden de sponsorcontracten getekend met NKB Offset en PerCom Au- WADDINXVEEN - In het Anne Frank-centrum in Waddinxveen houdt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) dinsdagavond 5 september een regionale verkiezingsbijeenkomst. De bijeenkomst onder het motto ”Bij leven en welzijn” begint om kwart voor acht. Er zijn vijf sprekers. De inleidingen zullen worden gehouden door SGP-Tweede-Kamerlid mr.dr. J.T. van den Berg, hoofdbestuurslid L.M.P. Scholten en jongeren voorzitter G. R.J. van Heukelom. Daarna is er een forumdiscussie met als voorzitter het provinciale SGP-statenlid H. E.J. Boon. Het slotwoord wordt ge sproken door de hervormde predikant ds. J.W. van Estrik uit Moerkapelle. De regionale verkiezingsbijeenkomst van de SGP wordt gehouden door de kiesverenigingen van deze partij uit Benthuizen, Boskoop, Gouda, Hazers- woude, Moerkapelle, Moordrecht, Reeuwijk, Waddinxveen en Zevenhui zen. i - i

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 19