Caravans doorzocht Minister Nijpels schitterde door afwezigheid Tevredenheid na ruimer Plantarium Zes kerken zijn open op Monumentendag ’89 Aerobiclessen Cursussen Nanny Vogelaar Activiteiten in Godshuizen op zaterdag 9 september Koopwoningen Relaties in cursusvorm van streek archief Voetbaljeugd Be Fair traint in 21 teams Vrijwilligsters gezocht voor kinderopvang STEM voor een beleid naar Woord en Wet STEM voor Leven en Welzijn STEM Staatkundig Gereformeerd STEM lijst 5 STEM Ir. B.J. van der Vlies Wilt U vervoer naar de stembus? Bel dan naar onderstaande personen: Vernielingen Orgels Gesignaleerd Inbraken Beschonken Aanrijdingen Terug "I Waddinxveen: G. van Lagen, 01828-14894 J.W. van de Werken, 01828-13429 Waddinxveen Boskoop: G.J.de Rooij, 01727-16422 T.C. Segers, 01727-17954 Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 30 augustus 1989 ’s Temidden van de vele sfeervolle inzendingen vele zit hoekjes voor een zakelijk gesprek. WADDINXVEEN - In de wijk Zuid- plas worden in opdracht van Noorlan- der Beheer BV 40 vrije sector-koopwo- ningen gebouwd. De woningen die door Noorlander Bouw BV worden neerge zet zijn ontworpen door Bureau Van Manen uit Noordwijk. van een cadeau aan Wessels Boer no digde hij deze uit om een proefopstel ling voor recirculatie in werking te stel len. ’Nauw verbonden’, zo vervolgde Spros, ’met de realisering van dit unieke cen trum zullen goede vervoersmogelijkhe den en bereikbaarheid de aandacht moeten krijgen. Ook voor de sierteelt- sector is de realisering van rijksweg 11, een goede oost-west verbinding, van vi taal belang. De omzet- en exploitatiecijfers laten ’t zien. Regio Boskoop is een nationaal en Bach, Samuel-Wesley, Felix Mendels sohn en Ch.M. Widor. Het is een van de laatste openbare con certen die op dit orgel zal worden gege ven voordat het in 1990 zal worden ge restaureerd. Op het monumentale orgels in Neder land, verzorgd door de Waddinxvener J. Martij nse. Te zien zijn onder meer het uit 1479 da- terende orgel uit de Koorkerk te Mid delburg, het 84 stemmen tellende orgel van de Laurenskerk te Rotterdam en het van 8 stemmen voorziene orgel van Scheemda. Een unieke verzameling beelden en muziek over het Neder landse orgel. internationaal toonaangevende econo mische concentratie. Goede infrastruc tuur en verbindingen zijn van levens belang voor verdere groei en voor het waarmaken van die distributiefunctie’, aldus Spros. aan de Staringlaan is in de maand augus tus een ’’klokpomp” (een soort water pomp) ontvreemd uit een waterput. Een bezoekster van het zwembad heeft aangifte gedaan van diefstal van een lila/ wit gestreepte blouse maat 44. De dief stal werd op woensdag 23 augustus ge pleegd. Het kledingstuk werd van het klerenhangertje weggenomen. Vanuit de achtertuin van een woning aan de Fred. Hendriklaan is een groene tuinslang van ongeveer 30 meter ont vreemd. In de avond van donderdag 24 augustus vond een aanrijding plaats op de krui sing van de Beethovenlaan en het Noordeinde. Een van het Noordeinde komende personenauto wilde linksaf de Beethovenlaan oprijden. Hij verleende geen doorgang aan een hem over de Dorpstraat tegemoetkomende perso nenauto. Op de Sweelinckhof vond in de avondu ren van zaterdag 26 augustus een aanrij ding plaats waarbij vier auto’s betrok ken raakten. Een jongeman, die nog niet in het bezit was van een rijbewijs, wilde de auto van zijn moeder even ke ren waarna een kennis het stuur zou overnemen. Bij deze manouevre kreeg hij een aanrijding met een van rechts Diverse autobezitters in de omgeving van de Chopinlaan en de Mozartlaan hebben deze week aangifte gedaan van vernielingen aan hun auto’s. Van di verse voertuigen werden de ruitenwis sers en de antenne’s vernield. Model Niet voor niets koos ook Tjeerd Reits- ma, voorzitter van de Stichting Vak beurs, dit thema als uitgangspunt voor zijn openingsrede. ’De boomkwekerij- sector heeft bij de zorg voor een leef baar milieu een zeer belangrijke taak. De boom produceert de onmisbare zuurstof en de bladeren hebben een be langrijke fïlterwerking op het stof in de lucht. Bomen kunnen dan ook met recht de schoonmakers van het milieu genoemd worden’, aldus Reitsma. Over het aandeel vervuiling in de boom teelt zei hij: ’De boomkwekerij neemt slechts een klein deel van de belasting van water en bodem voor haar reke- POLITIENIEUWS! molens en stoomgemalen waarvan de deuren normaal hermetisch gesloten blijven zijn dan voor een dag vrij toe gankelijk voor het publiek. De Stichting Open Monumentendag wil hiermee de belangstelling bij het pu bliek voor monumenten en daarmee voor de monumentenzorg vergroten. In de twee officiële monumenten die Waddinxveen rijk is staat tijdens de Open Monumentendag het orgel cen traal. De orgels in beide kerken worden de gehele dag bespeeld door de vaste or- Magnolia krijgt persprijs Van groot belang voor de deelnemers aan Plantarium was de keuring van ge wassen. Bij de bekendmaking hiervan werd lovend gesproken over de hoge kwaliteit van de ter keuring aangeboden producten. Een bekroning is niet alleen een stimulans, maar ook een niet on belangrijke aanbeveling. Bij controle in de nacht van dinsdag 22 augustus heeft de politie een Rotter dammer aangehouden voor wie nog een aantal vonnissen openstonden. Diverse vonnissen zijn aan hem betekend terwijl een aantal andere vonnissen terstond werden geïnd. Dit ter voorkoming van insluiting. grote verenigingen als VEP uit Woer den en Nieuwerkerk komen niet tot 5 F- teams. De E-groep wordt getraind door I. Smallegange en is net als de overige pupillen vorige week met de training ge start. Alle pupillenteams komen zaterdag 2 WADDINXVEEN - Voor het nieuwe seizoen heeft het sociaal-cultureel werk voor etnische minderheden, dat is ver plaats van De Bonkelaar (Beukenhof) naar De Boog (C. Huijgenslaan) nog enige vrijwilligsters nodig om de niet- schoolgaande kinderen van buiten landse vrouwen op te vangen, tijdens de taal- en naailessen. De kinderopvang is op woensdag van 8.45-11.15 uur, donderdag van 8.45- 11.15 uur en vrijdag van 12.00-14.00 uur in De Boog, C. Huygenslaan 2. Wie op één van deze dagdelen kan en geïnteresseerd is in dit vrijwilligers werk, wordt verzocht contact op te ne men met Elly Schildt, tel. 17272 (tot 1 september) of tel. 16860 (vanaf 4 sep tember). sSp Gereformeerde Partij Nijpels Slechts één smetje werd geconstateerd toen milieu-minister op hét laatste mo ment afzegde voor de opening, vorige week woensdagavond. Nijpels moest onder druk zijn activiteiten verleggen naar het verkiezingspad en liet zijn op schrift al overgefaxte rede oplepelen Het opstellen voor bezoek van deze ker ken is een initiatief van het Overlegor gaan van de Waddinxveense kerken. Er zullen op zaterdag 9 september mensen terbeschikking staan voor het geven van informatie. Zo mogelijk zullen ook de orgels bespeeld worden. In de Brugkerk wordt een diaklankbeeld getoond over monumentale orgels in Nederland. De open dag begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. De tweede zaterdag in september is in twee jaar tijd een begrip geworden voor liefhebbers van monumenten. Oude kerken, kastelen, fabrieksgebouwen, In de nacht van maandag 21 op dinsdag 22 augustus is vanaf de Fred. Hendrik laan een groene Honda Prelude-perso- nenauto ontvreemd voorzien van het kenteken FV-18-SH. Naast het gemis van zijn auto is de eigenaar extra gedu peerd doordat in de auto nog 4 hengels, een viskoffer en een gereedschapskof- fer lagen. In dezelfde nacht is ook getracht een op de Noordkade geparkeerde auto open te breken. Er is geprobeerd het por- tierslot te ontgrendelen en om via het raamrubber de auto te openen. Het is bij een poging gebleven. Een naast deze auto geparkeerd voertuig werd wel doorzocht. Hier hadden de dieven ge makkelijk spel doordat de kofferbak niet afgesloten was. Er is aangifte gedaan van diefstal van een personal computer met bijbeho rende discettes vanuit een bedrijf op het veilingterrein aan de Bredeweg. De diefstal is vermoedelijk al op zaterdag 19 augustus gepleegd. Hoe de appara tuur ontvreemd is, is vooralsnog een raadsel. Tussen maandag 21 en dinsdag 22 au gustus is vanaf de Vondellaan een zwarte Opoefiets weggenomen. Vanaf de Willem de Rijkelaan is tussen vrijdag 25 en zaterdag 26 augustus een Union- damesfiets gestolen. De fiets werd later op de Lindengaarde teruggevonden. Vanaf de Zuidkade werd een zwarte Burger Opoefiets gestolen. Het feit werd gepleegd in de nacht van maandag 21 op dinsdag 22 augustus. Uit een sloot bij het Anne Frankcen- trum werd een zwarte damesfiets gevist. Voor zover na te gaan is er nog geen aangifte gedaan bij de politie. Getracht is in te breken in een bedrijf aan de Dorpstraat. Aan de achterzijde van het pand werd een ruit ingeslagen van een toegangsdeur. Hoewel men wel is binnengeweest, heeft men niets mee genomen. Vanaf de achterzijde van een bedrijf BOSKOOP - Tevredenheid bij deelne mers, organisatie en publiek na de ze vende vakbeurs Plantarium, de eerste die buiten de grenzen van Boskoop werd gehouden op de nieuwe Stolwijk- kavel. Welgeteld 12.163 bezoekers pas seerden in vier dagen de kassa, wat nog aanmerkelijk meer is dan het ’oude’ topjaar 1986 toen zo’n 11.000 mensen Plantarium bezochten. Ruimer van op zet en met meer randgebeuren is Planta rium een stuk aantrekkelijker gew orden voor zowel de vakbezoeker als de lief hebber. WADDINXVEEN - De jeugd van Be Fair-voetbal is aan de voorbereiding van het seizoen 1989/90 begonnen. De A-jeugd, getraind door C. Verbree, is reeds op 14 augustus gestart, hetgeen ook voor de B-jeugd geldt. De B-jeugd, nog altijd door J. Koole getraind, is nog op zoek naar een trainer. Er zijn enkele kandidaten bij Be Fair geweest, maar komende auto. Deze auto ramde op zijn de jeugdcommissie heeft nog geen ge beurt weer twee geparkeerde auto’s. Tegen de jongeman wordt proces-ver- baal opgemaakt. schikte trainer daarvoor kunnen vin den. De C-jeugd, getraind door de nieuwe man bij Be Fair, Bobby Leiwakabessy (speler van Moordrecht (veld) 1 en Da- tacom (zaal) l)begon op 21 augustus. Aangezien die C-groep maar liefst 55 jongens telt heeft Be Fair deze groep ge splitst en zullen de jongens uit C-3 en C- 4 door W. Scheurwater worden ge- WADDINXVEEN - Omdat de voor de traind, vanaf 4 september. vakanties in het Vrouwenraadhuis De Vlieger aan de Staringlaan gehouden le- ganisten. Bovendien wordt op het, onder monu mentenzorg staande, Schmidt-orgel in de Brugkerk om 13.30 uur een middag concert gegeven door de Waddinx veense organist Jaap Niewehuijse. Hij In de avond van zondag 20 augustus heeft de politie in Waddinxveen een in woner uit die plaats onderschept, die zwaar onder invloed van alcohol een auto bestuurde. De man is een adema nalyse afgenomen die veel te hoog uit viel. Daar dit de tweede maal was in korte tijd is het rijbewijs van de man in gevorderd. Later in de week, op dinsdag 22 augus tus werd bij een routine-controle op de Staringlaan wederom een automobilist op alcoholgebruik betrapt. Ook hem is een ademanalyse afgenomen. De man kreeg een rij-verbod voor vijf uur. actie: 5 D-teams, 3 E-teams en 4 F- teams, waarvan Be Fair voor F-2 en F-4 de organisator zal zijn. F-5 begint op 9 september als voor de gehele jeugd het seizoen begint. Met A-lB-l en C-l in de hoogste groe pen van de afd. Gouda, met 2 A-, 2 B- en 4 C-elftallen en de eerder genoemde pupillen teams (totaal 21 teams) is de eerste wens van de Be Fair-jeugd reeds in vervulling gegaan. Met meer dan 20 jeugdteams de komende competitie te starten. De volgende wensen zijn pres tatie, sportiviteit en gezelligheid voor de voetballende jeugdleden. Voor de leiders/leidsters, trainers en de vele ou ders die wekelijks bij Be Fair of bij de gastverenigingen de prestaties van hun zoon zullen volgen. door plaatsvervanger J.G. Wessels Boer, plaatsvervangend directeur Drinkwater, Water en Bodem van het ministerie van VROM. Het betoog behelsde grotendeels een pleidooi voor meer milieu-zorg, ook door boomkwekers die zich meer en meer geconfronteerd zien met zich aan scherpende milieu-eisen op het gebied van bestrijdingsmiddelen en het ver minderd uitlekken van meststoffen. Deze actuele thematiek speelde een be langrijke rol op Plantarium, daar met name in de pot- en containerteelt een recirculatiesysteem snel ingeburgerd be gint te raken. Dit behelst het toedienen van water en meststoffen via een ge sloten systeem, waardoor overtollige, uitgelekte stoffen worden teruggewon nen en opnieuw gebruikt worden. Ontwikkelingen Burgemeester J.J. Spros sloot zich aan bij de woorden van Reitsma en hij toon de zich verheugd dat, na alle opschud ding in het afgelopen jaar, Plantarium toch voor Boskoop behouden is geble ven. ’Het gemeentebestuur hoopt dat die positieve ontwikkeling zal doorzet ten en een startpunt is voor diverse toe komstige ontwikkelingen in deze regio. Ik denk daarbij met name aan de ver gevorderde plannen voor het Stibos- Agricentrum aan de Hoogeveenseweg. Een hypermodern agri-bedrijventerrein van ongeveer 40 ha, waar functies als opslag, vervoer, productie, research en distributie bij elkaar zullen worden ge bracht.’ Op de kruising van de Sniepweg met de Esdoornlaan vond op maandag 21 au gustus een aanrijding plaats tussen een automobilist en een bromfietser. Beide bestuurders reden over de Esdoornlaan in de richting van de Dreef toen de bromfietser plotseling naar links ging om de Sniepweg op te rijden. Hij werd geschept door de auto. De bromfietser is ter plaatse aan zijn verwondingen ge holpen. Een op een parkeervak aan de Aletta Jacobshoeve geparkeerde auto werd tussen donderdag 17 en vrijdag 18 au gustus door een onbekend gebleven voertuig beschadigd. Er is proces-ver- baal opgemaakt ter zake doorrijden na aanrijding. In de middag van dinsdag 22 augustus vond een kleine kettingbotsing plaats op de Henegouwerweg waarbij de drie betrokken voertuigen zwaar beschadigd werden. De aanrijding gebeurde door dat een automobilist te laat in de gaten had dat er voor hem op de weg auto’s stil stonden. Twee auto’s moesten worden weggetakeld. Van een voertuig werden wegens de schade de kentekendelen in genomen. Al laat zich moeilijk verklaren waarom de belangstelling weer is toegenomen. Mogelijk de ruimere opzet en de daar door verbeterde presentatie, mogelijk ook de vele publiciteit. Vooral op de regenachtige zondag kwamen veel be langstellenden een kijkje nemen op deze ’ideëenbeurs voor tuin en balkon’. Vast staat echter ook dat de internationale vakwereld Plantarium de aandacht geeft die dit evenement verdient en in samenhang daarmee neemt ook de aan dacht van de internationale media toe. Hoewel het de eerste keer was dat Plan tarium buiten de Boskoopse dorpsgrens werd gehouden in een vele duizenden vierkante meters grote tentenconstruc tie, was de organisatie perfect. Alle ge wenste faciliteiten waren voorhanden en in veel gevallen beter en ruimer dan voorheen het geval was. Ook het ver- keers- en parkeerprobleem kon ade quaat worden aangepakt. Van de deel nemers - die voor deze oplossing toch extra in de beurs moesten tasten - kwam niets dan lof. De handel heeft op Plan tarium veel en nuttige contacten kunnen leggen. WADDINXVEEN - Op de zaterdag 9 september voor de derde maal te houden landelijke Monumentendag staan in Waddinxveen zes kerken op voor het publiek. Naast de hervormde Brugkerk (Kerkweg-Oost) en de Remonstrantse Kerk (Zuidkade) - Waddinxveens enige twee officiële monumenten - openen die dag ook hun deuren de kerken van Christelijk Afgescheiden Gemeente (Dorpstraat), de gereformeerde Kruiskerk (Passage), de hervormde Immanuëlkerk (Prinses Beatrixlaan) en de St. Victorkerk (Zuidkade). ning. Het vak beseft zijn verantwoorde lijkheid bij het terugdringen van deze belasting en het zoeken naar zo milieu vriendelijk mogelijke productiemetho den. Diverse initiatieven worden daar toe genomen. Op deze vakbeurs toont de Boomteeltvoorlichting een model voor het hergebruik van lekwater in de containerteelt. Het is belangrijk dat de overheid en de boomkwekerijsector kennis dragen van eikaars standpunten, mogelijkheden en onmogelijkheden’, zo zei Reitsma. Na het overhandigen Een caravaneigenaar, die zijn zomer huis op wielen op de J. Catslaan gepar keerd had moest op dinsdag 22 augustus constateren dat onbekenden de caravan hadden opengebroken. Èen achterraam werd uitgenomen waarna de caravan ’’overhoop” gehaald werd. De eigenaar wist nog niet precies te vertellen wat er weg was. Een tweede caravan, die op het Kamilleveld stond, werd eveneens opengebroken. Ook hier werd er niets weggenomen. Een internationale persjury besloot na ampel beraad een prijs toe te kennen aan de Magnolia ’Susan’, ingezonden door K. Rosbergen Zoon. De prijs werd in ontvangst genomen door B.B.C. Rosbergen en uitgereikt door de voorzitter van de jury, Carl Heinz Maass, bekend ’groenjoumalist’. Vol gens de jury maakt de Magnolia ’Susan’ van de ingezonden nieuwigheden grote kans een succes te worden bij het pu bliek. Een eervolle vermelding kreeg Comus canadensis, een kornoelje die waardering kreeg om zijn oranje-rode bessen. De jury kon echter nog niet oordelen over de wijze waarop de Cor- nus canadensis zich in de tuin zal ge dragen. GOUDA - In het komende najaar is de streekarchiefdienst Midden-holland, waarbij ook Waddinxveen is aangeslo ten, opnieuw van plan om bij voldoende belangstelling één of twee cursussen ’’paleografie” (lezen oud schrift) te or ganiseren. Het gaat om een beginnerscursus, ge richt op de kennismaking met het schrift uit de overgangsperiode van ”oud” naar ’’nieuwe” - ongeveer uit de periode 1690-1760. Veel aandacht wordt besteed aan het ambtelijk taalgebruik, dat de bestude ring van oude documenten vaak zo las tig maakt, en aan de achtergrond van de teksten die worden gelezen. De opzet van de cursus is als volgt: - twee groepen (overdag resp. avonds); - groepsgrootte: minimaal 12, maxi maal 15 personen - tijdstip/plaats: een groep op dinsdag ochtend in de Aloysiusschool, Spie- ringstraat 16, Gouda en een groep op donderdagavond (studiezaal streekar chief) - duur: 10 (wekelijkse) lessen van 1 uur en 45 minuten; - start: eerste week oktober 1989; - cursusgeld: 90,- per persoon voor inwoners van de gemeenten Gouda, Moordrecht, Nieuwerkerk a/d IJssel en Waddinxveen (deelnemers die kunnen aantonen 65 jaar of ouder te zijn of een uitkering krachtens de sociale wetge ving te ontvangen, mogen overdag voor 45,- deelnemen; jongeren tot en met 20 jaar kunnen overdag of ’s avonds voor 45,- deelnemen) (geïnteresseer den uit gemeenten die geen deel uitma ken van het streekarchief kunnen - in dien er nog plaats is - tegen betaling van 135,- deelnemen; hierop is geen re ductie mogelijk). Belangstellenden kunnen zich schrifte lijk bij het streekarchief (Groeneweg 32, 2801 ZD Gouda) aanmelden onder gelijktijdige betaling van de helft van het cursusgeld d.m.v. een girobetaal kaart of storting op girorek. 13739 van de gemeente Gouda onder vermelding van ’’t.g.v. rek. crt. 5005 streekarchief dienst Hollands Midden (paleografie)”. WADDINXVEEN - In Waddinxveen zijn twee geparkeerde caravans aan de Jacob Catslaan en het Kamilleveld doorzocht. Waarschijnlijk wordt er niets vermist. Het interieur van de ruim anderhalve eeuw oude hervormde Brugkerk (1838) aan de Kerkweg-Oost. Links het binnenkort in restauratie gaande pijporgel. (Foto: Centrale Hervormde Gemeente!Sjaak Noteboom). De groep, die weer ontzettend groeit (meer dan 40 leden telt deze groep) is voor Be Fair reden om een vijfde F team bij de K.N.V.B. in te schrijven. Nog voor de aanvang van de competitie en adaarmee heeft Be Fair de grootste F- ruimere aandacht besteden aan ver- groep van de gehele regio Gouda. Zelfs schillende vormen van relaties, wat ',r?r> 'IZ wordt erbij gevoeld of gedacht, hoe rea geert men op conflicten, welk bedrag hanteert men, welke taal spreekt het li chaam, welke motivaties heeft men, welke normen en waarden gebruikt men in het dagelijks leven en zijn deze opbouwend of eerder belemmerend, en september uit in de Zwaluwen Jeugd- vooral: wat is de kern of de bedoeling van het hebben van een relatie en hoe wil men zichzelf daarin plaatsen? Al werkende aan deze onderwerpen zullen er nog wel een heleboel andere bijkomen, waar zeker ook ruimte voor gemaakt wordt. Als er vrouwen zijn die met deze onder werpen hun relaties willen verbeteren en optimaliseren, en zich hiervoor in willen zetten, dan kunnen ze zich opge ven bij Frea Plantinga (tel. 19179). De vrouwen die het meest gemotiveerd zijn en zichzelf willen (her)vinden, zul len er dan ook het meest uit kunnen ha len: hoe groter de investering, hoe gro ter de opbrengst. De cursusprijs voor deze 10 ochtenden bedraagt 50,-. speelt onder meer werken van Joh. Seb. Onlangs maakte de politie melding van Bach, Samuel-Wesley, Felix Mendels- een partij gestolen schilderijen uit één der flats aan de Passage. Het ging hier om zelf geschilderde doeken van een flatbewoner. Onbekenden hebben de doeken weer in de flat teruggelegd. De schilderijen waren wel in meer of min dere mate beschadigd. WADDINXVEEN - Aerobic-lerares Nanny Vogelaar gaat in de Toos-soos aan de J.W. Frisoweg 43a komende maandag 4 september weer van start met haar opleidingen in het kader van Nanny’s Aerobic Fitness-dance. De Waddinxveense heeft in haar pro gramma’s de laatste trends uit Amerika verwerkt. In oktober volgt ze nog een speciale workshop om de aerobic-fit- nessdance voor jong en oud veilig te houden. Ze neemt dan weer kennis van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van sport-fysiotherapie, de conditie van de menselijke spieren en nieuwe les-in- houden. De lessen in Waddinxveen van Nanny’s Aerobic-Fitnessdance zijn op maandag van 9.00-10.00 (peuters mogen meege nomen worden), 10.15-11.15 uur (peu- ters mogen meegenomen worden) en 13.45-14.45 uur (zonder peuters) en op donderdag van 9.00-10.00 uur (peuters mogen meegenomen worden) en 13.45- 14.45 uur (zonder peuters). Op dinsdag en woensdag van 9.00-10.00 uur geeft Nanny Vogelaar, een gediplo- meerd instructrice die deze zomer haar diploma sportmassage behaalde, lessen aerobic en fitness-dance in Boskoop (Vogellaan 89) en in Gouda (Bloemen- daalseweg 38). Het lesgeld voor september is 30,- en vanaf 1 oktober 35,-per maand. Voor telefonische opgave: tel. 01828-12279. Ook de pupillen zijn weer begonnen. De opkomst was weer geweldig. Zestig zing over ’’relaties” bij veeFvrouwen de D-jongens is Be Fair rijk. In 2 groepen behoefte is gewekt om er dieper op in te worden zij getraind door routinier C. gaan heeft de Werkgroep Vrouwene- van Triet, die ook de F-groep voor zijn mancipatie Waddinxveen besloten dit rekening neemt. in cursusvorm om te zetten, verdeeld over 10 donderdagochtenden. De eerste ochtend zal zijn op 14 septem ber van 9.00-11.30 uur en wordt gege ven in ”De Vlieger”. Frea Plantinga zal in deze nieuwe cursus -t

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21