Weinig concrete bewijzen tegen Waddinxvener (26) Druk seizoen Vox Jubilans Eerste paal mr. S. Patijn 1COLOPHONI IBIOSCOPEN! SGEVONDENf en fVERLORENI Vrijdagmiddag 8 september Boeiende Wedstrijden tennisjeugd Waddinxveen ”Hoezegje watje denkt” ”Ik ben onschuldig aan overval op postkantoor in Gouda” Verbetering kruispunten in Boskoop Volksuniversiteit met 108 cursussen Weekenddienst dierenarts: Filmhuis Gouda Rode Golf Bijverdiend Arcade Bioscopen Verloren Gevonden ABN De Doelen Uitslagen Jeugd NEDERLANDS 75' WADDINXVEEN - De Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Ju bilans, die maandagavond 4 september weer een start maakt met de weke lijkse repetities in gebouw De Hoeksteen, staat weer een druk seizoen te wachten. Tot en met het einde van dit jaar wachten de koorleden van dit grote gemengde koor nog maar liefst zeven optredens. Ondertrouwd: O. Willekers en C. Petersen; R.W.M. de Wit en W.J. Möhle; C.A. Kaptein en C. Kempers. ’’Alibi” Pagina 5 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 30 augustus 1989 De ’’menhir” in de hal van de Grontmij Zuid-Holland aan de Limaweg. 't Overleden: Meevers Scholte ev Oomes, Carolina M.E.M., oud 46 jaar; van der Steen, Huibrecht, oud 79 jaar. Verloskundige gedurende het gehele weekeinde: J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727-13898. Geboren: Mike, z.v. C.G.M. Verkleij en M. Jimenez y Fuentes; Cornells Henricus, z.v. H.F.M. Bresser en J. Möhle; Kevin, z.v. P. Dijksman en H.T.M. Nijssen; Yvonne, d.v. W.J. van Dijk en D.W. Brugmans; Robbert Olivier, z.v. F.B. Sas en B.M. Kieft. (Foto: Sjaak Noteboom). Weekblad voor- - Waddinxveen J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts F.H.E. Edens, Bunchestraat 60, Reeuwijk, tel. 01829-4028). Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Gehuwd: R. Hellingman en J. Verschoor; W.L. de Boer en G. Venneklaas. De Grontmij, een advies- en inge nieursbureau voor milieu, infrastruc tuur en landinrichting met het hoofd kantoor in De Bilt, nam voor de zomer de nieuwe huisvesting al in gebruik. Uitgeverij: VETAB.V. Directie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Klachten bezorging: Sweelinckhof 31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Postabonnement: 33,- per half jaar. Advertentie-tarieven Losse mm-prijs 0,48 (exclusief BTW): contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. ZONDAG 3 SEPTEMBER 1989 Arts: J. Hemminga, Dorpstraat 66, tel. 12078. Apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. WADDINXVEEN - In het Vrouwen raadhuis De Vlieger aan de Staringlaan wordt vanaf maandagavond 18 septem ber van acht uur tot half elf cursus ”Hoe zeg je wat je denkt?” gegeven. De cursusprijs voor deze tien avonden bedraagt 50,zo laten Frida Even- berg (tel. 12563) en Frea Plantinga (teb 19179) weten. ”Hoe zegje wat je denkt” is bedoeld om vrouwen bewuster te maken van hun ge dachten en gevoelens en leren deze te uiten en in praktijk te brengen. Iedereen kent wel zo’n situatie waarin teveel aan de ander wordt toegegeven voor de ’’lieve vrede” of omdat gedacht -1. ->-* j_ i-i zou kunnen worden. Maar als er wat grondiger over nage dacht wordt, komt men meestal tot de conclusie dat het een invulling was voor ZONDAG 3 SEPTEMBER 1989 HERVORMDE KERK Brugkerk 9.30 uur ds. W. Dekker, Rotterdam 17.00 uur ds. G.C. Kunz De Hoeksteen: 9.30 uur kand. A.W. Wisgerhof, Voorthuizen 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk: 9.30 uurds. H. Schipaanboord 17.00 uur ds. J.W. Goossen Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur kand. W. Groenenboom, Capelle aan den IJssel Immanuëlkerk: 9.30 uur ds. Th.H.G. Hulst, Apeldoorn 19.00 uur geen dienst GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 10.15 uur ds. J.C. de Moor 17.00uurds. W. Davidse, Zevenhuizen Ontmoetingskerk: 9.30uurds. P.A.C. Bongers 17.00 uur geen dienst REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnig Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst HERVORMD GEREFORMEERDE GEMEENTE Elke donderdagavond in kerkgebouw Rem. Kerk, Zuidkade: 19.45 uur bijbellezing door ds. D. Chr. Overduin van de Hervormd Gereformeerde Gemeente te Hilversum OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. v.d. Want 17.00 uur ds. N. v.d. Want ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1989 Arts:Th'.G. Blom, Jacob Catslaan 1, tel. 12112. Apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. Vr. en za. 9 uur: BLOW UP. Het was dus maar één achtste deel van de overval op het postagentschap dat de Rotterdamse rechtbank vorige week ”Hoe kwam u zo ineens aan die vijftien duizend gulden?” vroeg mr. Van der Grinten. De verdachte (die eerder al had verklaard dat hij naast zijn uitke ring van de sociale dienst ’’natuurlijk nog wat bij verdiende in de autohandel, want dat doet toch iedereen”) zei dat-ie zuinig aan had geleefd. ”En ik heb die auto betaald met geld dat ik nog van mensen te goed had.” schijnlijkheid ook in de maand septem ber uitkomt. Nadere informatie over het reilen en zeilen van het koor worden gaarne ver strekt door de secretaresse, mw. J. van Loon, Joubertstraat 49 te Gouda, tel. 01820-11900. -Gouda- Vr. t/m zo. en Wo. 2 uur. Vr. t/m do. 7 en 9.30 uur: LICENCE TO KILL. Vr. t/m zo. en wo. 2 uur. Vr. t/m do. 7 en 9.30 uur: LETHAL WEAPON 2. Vr. t/m do. 7 en 9.30 uur: ROADHOUSE Vr. t/m zo. en wo. 2 uur: PLATVOET EN Z N VRIEND JES omdat hij eens voor een verkeerslicht door onbekenden beschoten zou zijn. De Waddinxvener, die door zijn gedrag eveneens zou zijn opgevallen, wordt overigens ook nog verdacht van on tucht. Div. portemonnees en sleutels; skatebord, zwart met rose griptape; kleine rood/witte poes met wit vlooienbandje; grijs mapje met paspoort en tandartskaart; verz. plaatje bromfiets; blauw/witte gras parkiet; grijze cyperse kater; rug zak kleur lila met de afbeelding van een konijn; zilveren kettinkje met klein hartje; dameshorloge met zil verkleurige band; dameshorloge met doubleband; 65+ pas; Div. sleutels, polsportemonnee; zwarte jonge kat met witte pootjes. Elke Woensdagavond: 19.30 uur ds. N. v.d. Want ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 09.30 uur Woensdag: 19.00 uur Vrijdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk: Zaterdag: 19.00 uur Dinsdag: 08.45 uur (klassemis) Donderdag: 09.00 uur Elke 2e vrijdag van de maand: Anne Frank-centrum om 10.00 uur (dan vervalt de dienst van 19.00 uur) GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 19.00 uur ds. R. Boogaard GER. KERK (VRIJGEMAAKT) Kerkgebouw Kruiskerk, Passage 8.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn 14.45 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00 uur ev. E. Poppe 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking CHR.GER.KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00 uur ds. M.J. Oosting dinxvener is geuit, toch ook nog nader kijken moest worden onderzocht. En op 25 september, als de zaak opnieuw voor komt, zal ook een van de drie andere medeverdachten aanwezig zijn. Kan de rechtbank in plaats van één achtste, in eens een halve bankroof behandelen. WADDINXVEEN - Op de banen van de tennisvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan zijn een week lang boeiende wedstrijden gespeeld in het kader van de vierde editie van het open jeugdtournooi. De prijsuitreiking zondagmiddag werd druk bezocht en vond maar een kwartier later plaats dan gepland. Op maandag 21 augustus om 9.00 uur gingen de eerste spelers de baan op om gedurende de rest van de week op ui terst sportieve manier uit te maken wie de beste was. De jeugdcommissie zorg de, geassisteerd door enkele moeders, elke dag voor een lekkere attraktie. Evenals vorig jaar werd dit tournooi ge sponsord door de ABN. Naast een sporttas voor de winnaars van het enkel spel stelde de ABN voor hen en voor de nummers twee in dit onderdeel een toe gangskaartje voor het ANB-tournooi in Rotterdam beschikbaar. Ook de vorig jaar ter beschikking ge stelde ABN-wisselbekers werden op zondag 27 augustus door de directeur van het Waddinxveense bankfiliaal, de heer W. Oosterom, aan de nieuwe kam pioenen uitgereikt. Deze hadden daarvoor een uitstekende prestatie geleverd. Zonder uitzonde ring waren de finales van de enkelspelen meer dan de moeite waard om bekeken te worden. Bij de meisjesenkels was alleen die t/m 14 j aar een Waddinxveense aangelegen heid. Ingrid Boere won opnieuw de wis- A1 gelijk deze maand staan er al drie op het programma. Op zaterdagavond 16 september zingen de Waddinxveners in de Oude Kerk te Zoetermeer, dit op uit nodiging van het plaatselijk comité van de stichting ’Woord en Daad’. De aan vang van deze zangavond is 20.00 uur en de toegang is vrij De dinsdag daaropvolgend, 19 septem ber, is er in de Grote of St. Janskerk te Gouda een groot concert waarvan de baten bestemd zijn voor een nieuw op te richten sateliet-omroep om vanuit ons land via sateliet het Evangelie naar an dere landen over te brengen. Naast de ruim 150 koorleden van Vox Jubilans verlenen nog een aantal be kende musici hun medewerking aan deze avond, te weten Klaas Jan Mulder (orgel), Gebr. Brouwer (trompet) en Femmy van de Weg (sopraan). De aan vang van dit concert is eveneens 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kerk. Op de laatste dag van de maand septem ber, zaterdag de 30ste, houdt de Stich ting Friedenstimme haar jaarlijkse Ont moetingsdag in De Doelen in Rotter dam. Vox Jubilans is uitgenodigd het middagprogramma, wat om 14.00 uur aan vangt, met zang op te luisteren. Ook deze (mid)dag is voor een ieder vrij toe gankelijk. Voor de kinderen vanaf 4 jaar is er een apart kinderprogramma. Al deze concerten staan o.l.v. de diri gent van het koor Pieter Stolk. Onder zijn bekwame leiding heeft het koor ook nog onlangs een nieuwe compact-disc opgenomen in de Lutherse Kerk te ’s Gravenhage, welke naar alle waar- ^MEDISCHE... Dat ’’alibi” voor de aankoop van de Mercedes had de verdacht tijdens de verhoren door politie en rechter-com- missaris nog niet gegeven. Wat voor of- WADDINXVEEN/ROTTERDAM - Er is nog niet veel duidelijkheid ge komen in de betrokkenheid van een 26-jarige Waddinxvener bij een ge wapende overval op het postkantoor aan de Lekkenburg in Gouda. De overval gebeurde op donderdag 30 maart en leverde een buit op van 3,5 ton. De Waddinxveense verdachte zou het karwei met drie anderen heb ben gedaan. WADDINXVEEN - Zuidhollandse comissaris der Koningin mr. S. Patijn neemt volgende week vrijdagmiddag 8 september om drie uur het nieuwe kantoorgebouw van de Grontmij Zuid-Holland aan de Limaweg in Wad dinxveen officieel in gebruik. Er zijn, behalve die ene getuige (en één getuige is juridisch gezien géén getui ge), alleen wat aanwijzingen. De man uit Waddinxveen had thuis een revolver van een type dat lijkt op het wapen dat bij de overval werd gebruikt. En een van de rovers had tijdens de paniek in het postkantoor geroepen: ’’Liegen, lie gen, Schweinhund.” De Waddinxvener had, zegt de politie, na zijn arrestatie, op het bureau iets soortgelijks geroe pen. De laatste aanwijzing was, dat de ver dachte vlak na de 30ste maart voor vijf tienduizend gulden ineens een tweede hands Mercedes 500 had gekocht. De door de tipgever genoemde mededa ders hadden zich begin april eveneens dure auto’s aangeschaft: een BMW, een Mercedes 280 SE en een Volkswagen GTI. De heren zitten overigens alle vier kreeg te behandelen. Nadat het viertal in de autohandel, cq -sloop. ”Van welke mensen,” vroeg de rechter. ”Nou, ménsen. Ik weet niet of ze het goed vinden dat ik hun namen vertel”. Mr. Van der Grinten: ’’Waarom zouden ze dat niet goed vinden?” De verdachte: ”Nou, ja, het was bij iemand van een ca fetaria in Leiden en bij iemand uit Zoe termeer en ik kreeg nog wat geld van m’n broer en zusters.” repetities op maandag 4 september in voor de ander ingevuld, terwijl men ei- De Hoeksteen. Het kinderkoor (leef tijd 6 t/m 11 jaar) van 16.30 uur tot 17.15 uur en het tienerkoor (leeftijd 12 t/m 15 jaar) van 18.30 uur tot 19.30 uur. Onder leiding van dirigente Eveline La- ros studeren zij dan een groot aantal liedjes in voor verschillende uitvoerin gen. Op beide afdelingen zijn kinderen die van zingen houden en het leuk vin den om dit ook in koorverband te doen, van harte welkom. GOUDA - De Volksuniversiteit Gouda - ook bij Waddinxveense cursisten in trek - heeft voor het nieuwe seizoen een rijk gevarieerd cursusprogramma voor zowel overdag als ’s avonds gepresen teerd. Het gaat om 108 cursussen. De Goudse Volksuniversiteit (Fluwc- lensingel 77a, Gouda, tel. 01820-24540 van 10.00-13.00 uur), die beschikt over de cursusplaatsen Burgemeester Mar- tenssingel 72 (brugklasgebouw Rijks-? scholengemeenschap) en Ridder van Catsweg 256 (Hendrikhoeve), heeft het aanbod voor 1989-1990 in een hand zaam boekje van 50 pagina’s samenge vat. De Volksuniversiteit geeft allerlei ta lencursussen, zoals Nederlands, Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans, Nieuw-Grieks, Latijn, Zweeds, Rus sisch en Portugees. Nieuw zijn de korte vakantiecursussen Frans, Duits op ski vakantie, Engels, Italiaans, Spaans en Portugees. Op creatief gebied is er overdag bloem schikken, snoeien, de siertuin, papierfi- ligraan, sierknipkunst en kado-dozen maken. Deze cursussen worden gege ven in de Hendrikhoeve. ’s Avonds kan men glasgraveren, zijde- schilderen, inlijsten en passe-partouts maken, brooddeegfiguren maken, kalli- ficier van .Justitie mr. Ong Sien Hien grafie, tekenen, sieraden maken, boek- aanleiding was te vragen het gerechte- binden, marmeren, bloemschikken, lijk onderzoek te heropenen. Hij wil la ten controleren of ene Cor uit Leiden en ene Cockie uit Zoetermeer de ver dachte inderdaad 9.000 en 1.200 gulden hebben gegeven, zo vlak na de datum van de overval. Daar was de rechtbank het mee eens. Alleen al, omdat een beschuldiging van ontucht die eveneens tegen de Wad- door Stijn Sarneel (TC Zevenhuizen) die met 6-2Z6-4 van Niels Andriessen (De Sluipers) won. Bij de jongens t/m 17 jaar kon Klaas Jan Pos (Bergvliet) niet op tegen Bastiaan Visser (TV Moordrecht), die hem met 6-2/6-2 versloeg. Sander de Bakker (TV Waddinxveen) won de troostronde van Arjan Huizer (Daysy, Apeldoorn) door hem met 6-7/ 6-4/6-1 te verslaan. Overige uitslagen: MD14: Jacqueline Wennekes/Fleur de Bruin - Danielle Wennekes/Joyce Nag- tegaal 6-3/6-3; MD 17: Claudia Rij- naarts/Mandy Rommers - Debbie Arends/Justna Benschop 4-6/6-3/6-2; JD10: Stefan de Jong/Ralph Zijderhand - Victor Boere/Meindert v.d. Meulen 7- 5/6-2; JD14: Rutger Klunnen/Menno Kloostra - Bart Buurma/Jurgen Igesz 1- 5/6-2; JD17: Erik en Bastiaan Visser - Sander Kruyt/Karel Penning 6-2/6-1; GD12: Angela Wichers/Ricky Steen stra - Jacqueline Wennekes/Carel v. Leeuwen 6-0/6-0; GD 14: Anniek en Mi- chiel Swets - Leonie v.d. Bosch/Bart Buurma ’l-SFl-S', GD17: Danielle v. Uu- nen/Erik Visser - Mandy Rommers/Ro- gier lemhof 6-3Z6-2. Dat er ook bij de verschillende dubbelpartijen vele wa ren van uitstekende kwaliteit, behoeft geen betoog. Totaal bijna 100 kinderen van 22 verschillende verenigingen kon den zich met elkaar meten en lieten zien dat dat op een heel sportieve en prettige wijze kan. Bij de behandeling van deze zaak voor de rechtbank in Rotterdam kwam de of ficier van justitie er nog niet toe een straf tegen de jong Waddinxvener te ei sen. Binnen een maand zal de behande ling van de zaak worden voortgezet met het horen van de drie andere verdach ten, zodat er op maandag 25 september wellicht wat meer duidelijkheid zal ko men. Tot nu toe heeft de Waddinxvener elke betrokkenheid bij de overval ontkend. Hij zou ten onrechte in de cel zitten, hoewel hij wel bekende voor zijn eigen veiligheid een vuurwapen te hebben. binden, marmeren, bloemschikken, zelf leren bonsai te kweken en kerst stukjes maken. Voor de kookliefhebbers zijn er dit jaar cursussen voor beginners, een cursus fijne keuken en Oosterse en vegetari sche keuken. In een aparte cursus kan men ook de kunst van het wijnproeven onder de knie krijgen. De overige cursussen zijn: bridge, yoga, i naar kunst, germaanse mytholo gie, Edda, Runologie, een historische kennismaking met Gouda, Noord-Ye men, inleiding in de psychologie, psy chologie en opgroeiende jeugd, The Messiah, de schrijver Leo Vroman, het fotografisch museum van Auguste Grégoire, hypnose en hypno-therapie, reanimatie hartpatiënten, acupunctuur, astrologie, sterrenkunde, moderne wis kunde, fractels, solliciteren en het in vullen van het aangiftebiljet inkomsten belasting. De meeste van deze avondcursussen zullen gehouden worden in het Brugklasgebouw van de Rijksscholen- gemeenschap. Op woensdag 30 augus tus zal de informatie- demonstratie- en inschrijvingsavond gehouden worden. De meeste docenten zullen dan aanwe zig zijn en de nodige informatie geven. Ook zullen demonstraties gegeven wor den van verschillende creatieve cursus sen. Deze avond zal gehouden worden in ’t Brandpunt, Turfmarkt 58 te Gouda van 19.30-21.30 uur. KERKdiensten Ook de onderafdelingen van Vox Jubi lans gaan weer beginnen. Vanavond (woensdag 30 augustus) al begint de eerste repetitie van het Jeugdkoor. Dit koor met meisjes en jongens in de leeftijd van 16 tot 22 jaar repeteert we kelijks in de Rehobothschool op de woensdagavond. Onder de enthousiaste leiding van hun dirigent Jan Mulder bereiden ook zij zich voor op verschillende concerten, al dan niet samen met Vox Jubilans. Ook dit koor werkt mee aan de zang avond in Zoetermeer en samen met een jongerenkoor uit Hardinxveld-Giessen- dam zingen zij op zaterdagavond 30 sep- wordt, dat de ander beschadigd tember in de Bethelkerk. Nieuwe leden zijn ook hier van harte welkom. De jongste afdeling van Vox Jubilans, het kinder- en tienerkoor De Zangvo gels, hervat evenals het grote koor de die ander. Een gevoel of een gedachte is genlijk niet echt wéét, wat er in de ander omgaat. Alleen als men erom vraagt komt men het te weten. Erom vragen vereist voor veel mensen moed. Moed om zich bloot te geven en de kop uit te steken, of moed om voor zichzelf op te komen. Gedurende 10 avonden wordt vooral gekeken naar wat er in jezelf omgaat en hoe deze indrukken onder woorden ge bracht kunnen worden. de drie lokettisten in Gouda met vuur wapens hadden overvallen en 350.000 gulden, wat pakken postzegels, strip penkaarten en luchtpostbladen wisten te vergaren vluchtten de rovers in een rode Golf. Een anonieme tipgever gaf de politie al snel vier namen (drie overvallers en de chauffeur) van mannen, die volgens hem de daders waren. Eén van die vier, de 26-jarige man uit Waddinxveen, stond als eerste en ontkennend voor de strafkamer. Zijn zaak werd dan nog maar voor de helft afgemaakt, zodat er nog zeven achtste te gaan is. Uit het door rechtbankpresident mr. M.F.L.M. van der Grinten samenge vatte politie-onderzoek bleek dat er te gen de Waddinxvener maar weinig con crete bewijzen waren verzameld. Dat gold ook voor de drie medeverdachten, die later voor de rechter zullen verschij nen. Eén getuige had na de overval vier man nen zien lopen bij een benzinestation. Bij een confrontatie wees hij de ver dachte ’’voor 99,9 percent zeker” als een van die personen aan. ”Ik stond daar bij die confrontatie op het politie bureau tussen allemaal ouwe mannen. Nogal wiedes dat die getuige mij aan wees,” zei de man uit Waddinxveen echter. En dan waren er van twee van de andere mannen nog hoofdharen gevonden op de stoelen van vluchtauto’s van déze verdachte niet. Ook geurproeven door politiehonden hadden geen duidelijk resultaat. selbeker na in de finale Manon Terpelle i met 6-1/6-4 te hebben verslagen. Even als vorig jaar moest Anniek Swets (CTC) bij de meisjes t/m 12 jaar de eer aan haar tegenstander laten in een span nende 3-setter. Ditmaal was de geluk kige Angela Wichers (Zevensprong). Bij de meisjes t/m 17 jaar had Mandy Rommers (TV Nieuwesloot) aanvanke lijk behoorlijk wat moeite met Franka van Reekum (CTC): 4-6/6-2/6-1. Bij de jongens t/m 10 jaar lukte het Ralph Zijderhand (TV Waddinxveen) dit jaar wel om de beker te bemachti gen. Was hij vorig jaar goed voor een tweede plaats, dit jaar won hij verras send gemakkelijk van Stefan de Jong (De Sluipers) met 6-1/6-0. Django Ho- gervorst (TC Krimpen) won met 6-0/6-2 van Thijs Donia (Bergvliet) bij de jon gens t/m 12 jaar. De jongensenkel t/m 14 jaar werd (evenals die t/m 17 jaar) niet in poules gespeeld, maar volgens het afvalsysteem, met troostronde. In de finale won Michiel Swets (CTC) met 6-0/6-2 van Michiel Beute (De Slui pers) en de troostronde werd gewonnen ■BURGERLIJKE.™ BOSKOOP/WADDINXVEEN - De provincie Zuid-Holland heeft een plan opgesteld ter verbetering van de over steek van de Hoogeveenseweg (provin ciale weg 22A) voor (brom)fietsers. Aan de hand van de resultaten van een ongevallen-analyse is gekozen voor het aanbrengen van een middengeleider in de hoofdrijbaan (Hoogeveenseweg/Zij- de). Hierdoor is aanpassing van de aan sluitingen Roemer en Noordeinde in Boskoop noodzakelijk. In februari van dit jaar zijn de omwo nende in de gelegenheid gesteld kennis te nemen van het plan, vragen te stellen en opmerkingen te maken. De opmer kingen zijn zoveel mogelijk in het plan verwerkt. Met de werkzaamheden wordt in de loop van september gestart. Naar ver wachting zal de uitvoering ongeveer 2,5 maanden in beslag nemen. Het werk zal worden uitgevoerd door aannemingsbedijf B. de Haas BV uit Benschop. De projectkosten worden geraamd op 410.000 gulden, inclusief de kosten voor het aanpassen van de open bare verlichting ter plaatse.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 5