Hervormde Z7 themadiensten NCVB over Van 25-30 september BINGO IN DE BOOG Zwemmen voor baby’s, peuters, gehandicapten en ouderen D Vrijwillige inlevering van wapens KVO’80 start nieuw seizoen Schooljaarsopeningsfeest Mgr. Bekkerschool "de peperboom" Goede vangst ’t geheugen ZIE, O ZIE! DANSSCHOOL WADDINXVEEN ÜL i KRUIDERIJ Wij hebben onze geboorteboeken weer terug! Schoolzwemmen met instructie wordt duurder GEBOUW DE STARING, STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN, TEL. 01828 16000 DRUKKERIJ C. VAN DER VLIST 25.^2 Sinds 1959 Contributie Waddinxveen-zo Onderhandelingen WSE Doel Etalagewedstrijd Waddinxveen-za Programma ’SLANK COMPLEX een verantwoord nieuw kruidenmiddel tegen overgewicht! Be Fair F. I Onze hartelijke dank voor de vele reakties! O.l. V. José Bruêns-van Rijn FDO-gediplomeerd Wij geven 7 avonden per week in eigen zaal les! Iedere zaterdag vrij dansen vanaf 20.30 uur-23.30 uur, voor leerlingen en introducés. Clubs voor beginners en gevorderden op elk niveau. Iedere maand een ander feest! Inlichtingen of inschrijven pertelefoon of aan de zaal van: mat/m za van 19.30 tot 21.30 uur. aparte clubs voor: -jongeren en paren -rockand roll -oude dansen al 25 jaar de verzorger van al uw familiedrukwerk Julianastraat 12 - Tel. 01828-13300 - Waddinxveen WADDINXVEEN - Volgende week woensdag begint de Stichting Zwem-Revalidatie en Recreatie Waddinxveen (ZRRW) in het overdekte zwembad ”de Sniep” in Waddinxveen aan haar veertiende seizoen. On der leiding en verantwoordelijkheid van de stichting is er elke woensdag zwemmen voor baby’s en aanstaande moeders (9.00-10.00 uur)voor peu ters (18.00-19.00 uur), voor mensen met een handicap (19.00-20.15 uur) en voor ouderen (20.15-21.00 uur). Het water is die dag extra verwarmd. WADDINXVEEN - Na twee voetbalweekeinden hebben de Waddinx veense clubs zich een beetje in de middenmoot genesteld. Het een klasse hoger ambiërende WSE verloor zondag futloos met 2-0 van FC Lisse. Halverwege de tweede helft werd sterspeler Erwin Pleus zelfs gewisseld voor Marco Scheurwater. Be Fair, dat de winst tegen Rijsoord bijna op zak had, moest door een onnodige strafschop een gelijkspel (2-2) incasse ren, Waddinxveen-zondag won met 2-0 van Ammerstol en Waddinxveen- zaterdag werd met 1-2 door Perkouw afgetroefd. WADDINXVEEN - De Waddinxveense winkeliers zullen in navolging van het vorig jaar, toen een Spaanse week werd georganiseerd, dit jaar weer een ander land centraal stellen. Gekozen werd voor groot Brittan- nië, dat in al haar facetten in de laatste volle week van september aan het publiek getoond zal worden. - JNT' I W' A Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 13 september 1989 Start bouw bedrijfspand H. Vermolm Voetballers in middenmoot ZRRW start 14e seizoen 228 De rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool begon het nieuwe schooljaar 4 I m vorige week donderdag in 't Weegje. (Foto: Mieke van Soest). WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB) houdt vol gende week woensdagavond 20 septem ber om kwart voor acht haar eerste le denvergadering in het nieuwe seizoen in De Hoeksteen aan de Esdoornlaan. Mevr. B.C. van Niekerken-Landwehr uit Den Haag zal deze avond spreken over het onderwerp ”Ons geheugen”. Deze lezing is bedoeld om nader uiteen te zetten en aan te geven hoe men zijn geheugen op peil kan houden. chitekten in Waddinxveen. De uitvoe ring is in heanden van aannemersbedrijf Breedijk te Waddinxveen, terwijl het Konstruktieburo Bons, eveneens uit Waddinxveen, tekende voor de con structie. Waddinxveense Reddingbrigade treden als contactpersoon op het echtpaar A. Slootweg (tel. 18440). Aam het begin van het nieuwe seizoen heeft de stichting weer een programma boekje uitgebracht met alle relevante informatie. Daaruit blijkt ook dat ge handicapte vrijzwemmers (die de zwemkunst beheersen) in het overdekte zwembad elke woensdag terecht kun nen van 18.00-21.00 uur, maar niet lan ger dan één uur. Mensen met een handi cap en ouderen die nieuw zijn dienen door hun huisarts gekeurd te zijn. Naast het zwemmen verliest de ZRRW de onderlinge gezelligheid niet uit het oog. Op woensdag voor 5 december wordt er Sinterklaasfeest gevierd en er is telkens een afscheidsavond in bar Par don van het zwembadcomplex. Deze wordt volgend jaar op 18 april gehou den. WADDINXVEEN - In de kerkgebou wen van de Centrale Hervormde Ge meente, de Brugkerk aan de Kerkweg- Oost, De Hoeksteen aan de Esdoorn laan, de Bethelkerk aan de Bilderdijk- laan en in de dependance in de Zuid- plas, de Rehobothschool aan de Sper- werhoek, worden zondagmorgen 17 september diensten gehouden met als thema: ’’Waar je leven vol van is”. Over dit thema zullen resp. ds. G.C. Kunz, ds. H. Schipaanboord, ds. J.W. Goossens en kand. C.B. Stam spreken naar aanleiding van Lukas 15:11-32. De diensten beginnen om 9.30 uur. Na afloop is er gelegenheid om nog wat na te praten en een kopje koffie te drinken. Voor de kinderen is er een crèche. WADDINXVEEN - Ook in Wad dinxveen worden bij het politiebu reau aan de Mozartlaan vrijwillig wapens ingeleverd, die volgens een nieuwe wetgeving verbonden zijn geworden. In verband met de invoering van de Wet Wapens en Munitie is namelijk in de maand september straffeloze inlering van wapens mogelijk. In de eerste dagen van september zijn bij de politie ingeleverd: 1 vuurwapen (Sauer) met patronen; 1 dolkmes; 6 vlindermessen; 7 werpsterren; 1 wapenstok; 3 stilet to’s en 1 buck/knife. Het bedrijf dat al sinds 1959 bestaat, wordt geleid door de heren H. Ver- mulm, D.H. Vermulm en H.W. Ver- mulm. De voornaamste activiteiten be staan uit het inkopen van halffabrika ten, met name salon- en eetkamertafels en kleinmeubelen, die binnen het be drijf worden afgewerkt tot een kom pleet produkt. De distributie van de produkten wordt door Vermulm en Zn. zelf verzorgd, WADDINXVEEN - Volgende week woens dagavond 20 september houdt de Katholieke Vrouwen Organisatie ’80 (KVO) in het Anne Frank-centrum de eerste avond van het nieuwe seizoen. Deze gratis toegankelijke avond be gint om acht uur. De eerste avond wordt verzorgd door het Bu reau Voorlichting Merkartikelen. Zij brengen hun programma Geur en Heur ’89, een bloem rijk en educatief demonstratie-programma met voorlichting over bloemschikken, voeding, ge zondheid en een bijdetijds milieubewust huis houden. De contributie voor een seizoen bedra gen 95,- voor baby’s en peuters (vader of moeder en kind), vor mensen met een handicap 80,- en vrijzwemmers en aanstaande moeders 3,50 per keer. Het is niet meer toegestaan dat familie leden en kennissen met de deelnemers meezwemmen. WADDINXVEEN - In het buurtcentrum De - Boog wordt vrijdagavond 15 september weer begonnen met de vaste bingo-avonden op ie dere derde vrijdag van de maand. De kosten zijn opnieuw 12,50 voor 10 ron den. Er zijn steeds mooie prijzen te winnen. De bingo-avonden beginnen steeds om negen uur. De Boog is op die avonden open vanaf half ne gen. Na afloop van de bingo-avonden kan er worden gedanst met muziek van disc-jockey Rondald. Het winkelcentrum zal een aantal ty pisch Britse attributen tonen zoals een telefooncel, brievenbussen, banieren en een Engelse taxi. In de Passage zal een ’’bobby” de ant woorden geven op vragen en regelmatig zal een ’’beefeater” te zien zijn (dit is de schatbewaarder van de troonjuwelen). Ook in dit veertiende seizoen is door vrijwilligers, onder begeleiding van fy siotherapeuten, reddingsbrigade en een huisarts een programma op touw gezet om alle groepen in staat te stellen in het water te recreëren en te revalideren. ouders”, aldus de heer Roza. Daarom startte de Mgr. Bekkersschool met een jaaropeningsfeest. Een doedag waarop de leerlingen van alle groepen samen de hort op gingen. En wel naar ”’t Weegje”waar speurtochten werden gehouden, samen werd gepicknickt en - alle groepen door elkaar- spelletjes wer den gedaan. Veel te vlug was de tijd om. Want het weer zat mee, de stemming zat er goed in én iedereen was er goed van door drongen dat samen ook meer betekent dan ’’niet alleen”. Gewoon iets voor el kaar over hebben (bijvoorbeeld) hoort daar ook bij Music Shop in ”de Passage WADDINXVEEN - De rooms-katho lieke Mgr. Bekkersschool aan de Peter Zuidlaan is vorige week donderdag het nieuwe schooljaar anders dan anders begonnen. Directeur R. Roza hield na melijk voor zijn leerlingen een school- jaaropeningsfeest in ’t Weegje, want ”Een goed begin....”. ”Na een lange zomervakantie is de ba sisschool jeugd weer aan een nieuw schooljaar begonnen. Een schooljaar waarbij je als groep én als totale school bevolking samen aan de slag moet. Je bent voor heel veel zaken op elkaar aan gewezen, op je klasgenoten en op alle mensen er om heen: meesters, juffen en dat echter attent moest blijven bij de uitvallen van de nog altijd gevaarlijke Ton Trouwborst. Het overwicht resulteerde in een 1-2 voor sprong. Een mooie combinatie tussen Peter Heeren en libero Peter Hofman was aanleiding tot de treffer van laatstgenoemde. Door linksbuiten Trouwborst te wisselen was het met de aanvalskracht van Perkouw gedaan en kon Waddinxveen vrij gemakkelijk de voor sprong vasthouden. In de openingswedstrijd tegen Ammerstol 1 is het zondagteam van Waddinxveen goed uit de startblokken gekomen (2-0). In de eerste helft opereerden beide ploegen voorzichtig. Kansen werden niet weggegeven. Na een half uur spe len schoot doelman Wilco Vermeij de bal ver uit. Spits Marcel van Leeuwen reageerde zeer goed en speelde zich tussen twee verdedigers door. Met een droge knal in de rechterbenedenhoek liet hij de Ammerstolgoalie kansloos (1-0). Na rust begon Waddinxveen goed. In de 5e mi nuut rukte Razi Licoumine op tot de achterlijn Vervolgens trok hij de bal terug naar de zes tienmeterlijn. Rob Flier knalde de toege speelde bal keihard in het net (2-0). Ammerstol wilde in de resterende periode wat terugdoen, maar libero Dick Twigt c.s. gaven weinig kansen weg. Op het middenveld stuurde Robin Leunissen de aanvallers menig keer richting Ammerstol- doel maar er vallen geen doelpunten meer. Trainer Ad Hoogerbrug was met de uitslag ui terst content. Zondag is de 'wedstrijd in en te gen Stolwijk. Aanvang 14.00 uur in plaats van 14.30 uur. Oorspronkelijk was het de bedoeling de nieuwbouw te realiseren op de plaats van het huidige pand, doch de gemeente Waddinxveen, vond zulks in verband met toekomstige ontwikkelingen op het achterliggende terrein niet wenselijk. Na onderhandelingen heeft men over eenstemming weten te bereiken over de verkoop aan de gemeente van het hui dige terrein met opstallen en de aan koop van een perceel op het bedrijfster rein Coenecoop. Het pand wordt dus opgebouwd naar een ontwerp van Visser en Wijtman Ar- WINKELCENTRUM 'PASSAGE" WADDINXVEEN. Juliana van Stolberglaan 6 WADDINXVEEN - In de voorlaatste wed strijd van de hengelsportvereniging Waddinx veen HSW voor de zomercompetitie, werd er zaterdag gevist in het Amsterdam-Rijnkanaal. Er werd ook deze keer, gelijk aan de vorige keer in dit water, goed gevangen. Als eerste vijf eindigen: 1. M. v. Leeuwen (7460 gr), 2. L. Pouwer (6960 gr), 3. A. v. Leeuwen (6920 gr), 4. M. Reichard (6370 gr) en 5. H. de Kwaadsteniet (4900 gr). Met nog een wedstrijd te gaan is de stand aan de kop: 1. M. v. Leeuwen (47650 gr), 2. J. Rupke (43920 gr), 3. M. Reichard (40160 gr), 4. A. v. Leeuwen (35710 gr) en 5. R. Jenner (35160 gr). De laatste wedstrijd wordt gevist op zaterdag 30 september. Vertrek hiervoor om 6.00 uur vanaf het N.S.-station Waddinxveen. De eerste helft van FC Lisse-WSE (zonder Guillaume van Wilgen) was een gelijkop- gaande strijd. Lisse was wat feller, terwijl de Waddinxveners voetbaltechnisch wat sterker waren. Er kwamen hiervan overigens geen doelrijpe kansen. Twaalf minuten voor rust was er een opleving van Lisser zijde. Patrick Bon werd op rechts vrijgespeeld. Hij schoot in waarna Frans Bouc- kaart de van Ton Kling terugstuitende bal als nog in de doelmond plaatste: 1-0 voor Lisse. Frans Bouckaart soleerde enige minuten later fraai dor de WSE-defensie maar werd op het laatste moment gestuit door Rob Verbakel. Na de rust volhardde WSE in een gezapig tem- i po, fel op de huid gezeten door Lisse. FC Lisse strafte het dan ook goed af. Wederom gaf Patrick Bon een goede verzet die door Paul Pijpers (die voor Jan Verbakel kon komen) in de rechter benedenhoek werd ge kopt (2-0). Teneinde het tij te keren werd de dit keer fa lende Erwin Peus vervangen dor Marco Scheurwater en werd Rob Verbakel, die als enige op zijn niveau speelde naar het ’’front” gestuurd. WSE wist zich ook de tweede helft geen echte doelkans te creëren. Men kon tegen het strijd lustige Lisse niets inbrengen. Tot overmaat van ramp liet de bizar leidende scheidsrechter deze voorstelling nog drie minu ten langer duren alvorens hij de toeschouwers naar huis Het gaan. Een zeer slechte wedstrijd van WSE-kant, na een voor de WSE-jeugd succesvol verlopen sei- zoenstart (WSE A-reg.-Katwijk A-reg: 1-0, WSE B-l-ONA B-l: 14-0 en Be FairC-l-WSE C-1:2-5). Zondagmiddag wacht de thuiswedstrijd tegen Nieuwkoop (aanvang 14.00 uur in plaats van 14.30 uur). WSE zal dan uit een ander vaatje moeten tappen. Het doel van het baby- en peuterzwem- men is het kind op een speelse wijze ver trouwd te maken met het water. Om dit te bereiken worden de ouders begeleid door een groepsleider of -leidster. Het deelnemen aan zwangerschapsoe- feningen in het verwarmde water is een goede voorbereiding op de bevalling en heeft een gunstig effect op de ongemak ken die de zwangerschap met zich mee kunnen brengen. Voor de gehandicapten/minder validen zijn met name de fysiotherapeuten en reddingsbrigade actief. De ingedeelde personen krijgen een individueel aange past oefenprogramma. Tenslotte is het watergymnastiekuurtje voor ouderen een uitgelezen kans op de conditie van spieren en gewrichten op peil te houden. De Stichting Zwem-Revalidatie en Re creatie Waddinxveep (ZRRW) wordt voorgezeten door C. Visser. Het secre tariaat is in handen van de dames G. van Stijn en J. Warmenhoven. Penning meester is H. van Gelooven en lid D.P. Delissen. Medisch adviseur van de stichting is huisarts P.J.E. van der Lin de. De ZRRW kent verschillende contacta dressen voor de verschillende groepen. Het contactadres voor baby’s en peuters is Els Jongedijk (tel. 14810). Het con tactadres voor aanstaande moeders, mensen met een handicap en ouderen is Jonet Warmenhoven (tel. 18695, op werkdagen na 18.00 uur). Voor de Verder is er van 25-30 september een etalagewedstrijd, waarbij een gratis reisje naar Londen voor twee personen te verdienen is. Een overtocht op de comfortabele schepen van de Olau Line staat borg voor een volwaardige mini cruise. In Londen is er een hotel voor de win naars en ze kunnen er volop genieten van het echte Engeland. Op de koopavond van donderdag 28 september zal er een optreden zijn van een doedelzakspeler en op zaterdag 20 september komt er een zeer bijzondere dansgroep naar het winkelcentrum, die met stokken en muziek typische maar ook orginele dansen zal uitvoeren. Zaterdag 30 september zijn er ook nog een zogenoemde Town Cryer, een honky-tonki-pianist en een orkestje, dat Britse dronkemansliedjes zal spelen en zingen. Indien de weersomstandigheden mee werken zal het zeker net zo gezellig wor den als tijdens de Spaanse dagen zo ver wachten de Passage-winkeliers. Engelse week in Passage In de nieuw gevormde eerste klasse van de KNVB-afdeling Gouda heeft de zaterdagploeg van Waddinxveen een goede start gemaakt. i Tegen het gedagradeerde FC Perkouw werd een 1-2-overwinning behaald. De eerste helft liet zien dat beide elftallen aan kwaliteit in hebben moeten boeten. Beide elf tallen zagen 3 gerenommeerde spelers vertrek ken. Het werd ook geen hoogstaande partij voetbal. De Waddinxveners namen na 10 minuten de leiding nadat Arjan Brouwer attent was bij een terugspringende bal van keeper Stekelenburg. Hierna domineerde Perkouw en het was ver diend dat na 29 minuten de thuisclub na een goedlopende aanval gelijkmaakte. Hierna sta pelden de kansen zich op voor beide elftallen, maar geen werd er benut. Na rust een overwegend sterker Waddinxveen De nieuwbouw, naar een ontwerp van Visser en Wijtman Architecten in Wad dinxveen, omvat een opslagruimte van 2.500 vierkante meter in twee verdie pingen, kantoorruimten, een toonzaal, een kantine en een was- en kleedruimte. Het pand zal bestaan uit een voorbouw, waarin de kantoren, kantine en toon zaal gehuisvest zijn en een achterbouw waarin de opslagruimten zich bevinden. Het bedrijf is op dit moment gevestigd aan de Zuidkade 128 in Waddinxveen, maar heeft in verband met ruimtege brek, op diverse andere plaatsen in Waddinxveen opslagruimte gehuurd. Het biedt momenteel werk aan 7 perso nen, doch op korte termijn is uitbrei ding van het aantal personeelsleden noodzakelijk. Leerdam met als onderwerp ”De dode zee rollen”, woensdagavond 22 novem ber: mevr. Vegt-Ganzevoort uit Leid- schendam met als onderwerp ”De rela tie tussen voeding en gezondheid”, woensdagavond 20 december: Kerst avond, woensdag 17 januari: Hans Geel uit Waddinxveen met als onderwerp: ”Van oosten en westen zullen zij ko men”, woensdagavond 14 februari: mevr. Kampinga-v.d. Laan uit Sassen- heim over ’’Gezondheidszorg in Bang ladesh”, woensdagavond 21 maart: Stichting Christelijke Hulpverlening (S.C.H.) uit Gouda, woensdagavond 25 april: mevr. E. Man-van Duyvendijk uit Waarder met als onderwerp: ’’Oude Paasgebruiken en Joodse Paasgebrui- ken” en woensdagavond 16 mei: Jaar vergadering met o.a. de Scheveningse klederdrachtshow ”Het erfgoed van Scheveningen”. WADDINXVEEN - Waddinxveen is sinds deze week weer een muziekzaak rijk. Voor het publiek gaat donderdag in het winkelcentrum ”de Passage” open Mu sic Shop, volgens René en Tonia van den Brink uit Nieuwerbrug aan den Rijn een winkel boordevol muziek. Het echtpaar heeft zijn intrek genomen in de door breimodezaak Pinquin verla ten winkelruimte. Daar wordt van avond (woensdag 13 september) tussen zeven en negen uur open huis gehouden voor familieleden, relaties en genodig den. René en Tonia van den Brink maken er geen geheim van de nieuwe zaak mede te hebben kunnen beginnen dank zij de grote inzet van Lex Brok en medewer kers van de Nederlandse Expert Groep. Music Shop in ”de Passage” verkoopt grammofoonplaten, muziekcassettes, compact-discs, maar ook achtergrond muziek en omroepinstallaties. Het is van René en Tonia van den Brink de eerste zaak. Het N.C.V.B.-programma vermeldt verder de volgende activiteiten: Woens- ook de commerciële aktiviteiten zijn dagavond 25 oktober: ds. Juckema uit volledig in eigen handen. De afnemers, uitsluitend detail- en groothandel, zijn niet alleen te vinden in Nederland, doch ook in België, Lu xemburg en zelfs in Duitsland. De plannen tot nieuwbouw dateren al van 1986. Deze nieuwbouw was nood zakelijk gezien de groei van de klanten kring en het assortiment. WADDINXVEEN - Het tarief voor schoolzwemmen met instructie (per uur) is met ingang van deze maand op 309,- gebracht. Dit besluit van B. en W. moet volgende week woensdagavond nog door de gemeenteraad bekrachtigd worden. Iri het verleden is besloten voor school zwemmen (leerlingen gemeente Bos koop én Waddinxveen) een kostendek kend tarief te hanteren. Uit de nacalculatie van het jaarverslag 1988 van de gemeentelijke zwembaden blijkt dat de kosten voor het school zwemmen met instructie afgerond 309,- per uur hebben bedragen. In de huidige verordening betreffende de zwembadtarieven is terzake een ta rief van 300,- opgenomen Derhalve is de raad voorgesteld het ta rief voor schoolzwemmen met instructie (per uur) met ingang van 1 september vast te stellen op 309,-. WADDINXVEEN - Voor het op het bedrijvenpark Coenecoop te bou wen nieuwe bedrijfspand van H. Vermulm Zn. BV wordt vrijdagmid dag 15 september om half vijf de eerste paal geslagen. Dat gebeurt door de heer H. Vermulm sr de mede-oprichter van de nu nog aan de Zuid kade gevestigde industrie- en handelsonderneming. 7 ..Slank Complex” bevat plantaardige stoffen die een totaal pakket bieden om u te helpen verantwoord af te slanken. In ..Slank Complex” zitten kruiden die: A. zorgen voor 'n evenwichtige vochtbalans B. de honger verminderen C. 'n juiste stoelgang geven zonder kramp D. vet verbranden, 'n ideale spijsvertering verzorgen en niet te vergeten E. vitaminerijk zijn. ..Slank Complex” kan zeker 'n paar kilo gewichtsverlies per week bewerkstelligen en... u kunt gewoon blijven eten, u hoeft er niets js, aparts voor klaar te maken! 'n Verpakking ..Slank Complex” is voldoende voor 1 maand en kost ..Slank Complex” is alleen verkrijgbaar bij: Al in de eerste minuut van de wedstrijd Be Fair-Rijsoord raakte de bal (geschonken door café Sport) de lat na een verrassend schot van aanvoerder Aart Bos vanaf de zijlijn. Dit leek de inleiding te zijn van een aanvallend Be Fair wat echter maar van korte duur bleek te zijn. Doordat de verdediging onder leiding van Pe ter Konijn was ”wie-wie” zou afdekken kwam Rijsoord regelmatig gevaarlijk door. In de 13e minuut werd de wanorde dan ook afgestraft met een doelpunt (0-1). Be Fair kon maar moeilijk het spel maken in deze periode ondanks de aanwijzingen vanaf de zijlijn door de trainer. Zo’n 10 minuten voor rust had men eindelijk de juiste posities inge nomen en kon de aanval vanuit de verdediging weer gevoed worden. Toch waren het niet de spitsen maar midden velder Fred Klomp die via een snoevend af standschot van 25 meter de partijen net voor rust op gelijke hoogte bracht (1-1). Direct na rust was het Rijsoord die een schot via de lat gekeerd zag. Tien minuten later was "het weer Fred Klomp, die snel en goed uitge voerde aanvalsactie bekroonde met zijn tweede doelpunt en Be Fair op voorsprong bracht (2-1). In deze fase van de wedstrijd was Be Fair heer en meester, maar vergat de ploeg de marge uit te breiden. Tegen het einde van de wedstrijd kwam Rijsoord weer opzetten. Eenmaal bracht de lat weer uitkomst, maar een straf schop kort voor het einde was te veel voor Be j Fair (2-2). Gezien het wedstrijdbeeld een te- i rechte uitslag. Zaterdag speelt Be Fair weer thuis tegen nieu weling Strijen, die verrassend goed van start is gegaan, aanvang 14.30 uur. w René en Tonia van den Brink voor hun nieuwe Music Shop in de Passage. (Foto: Sjaak Noteboom).

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21