Prachtige beelden over Indonesië Piet Verschoor Ron Christoffels erelid hockeyclub Tweede plaats voor De Gouwe 1RTW-RADI0I Reneman Nieuwe reeks kamermuziek- concerten in raadzaal Nieuw raadslid Moerkapelle Toronto Super Telefoon van 750,- Monique showt voor ouderen Zaterdag bazar- en rommelmarkt Immanuëlkerk ORDERVERZAMELAARS M/V Stengun bij politie in Zevenhuizen Kinderfeest Annie M.G. Scmidtschool WATERSCHAP DE GOUWELANDEN v.,< Tweede erelid Reneman Distributiecentrum B.V., Rondvlucht Aanrijdingen Nieuw bestuur Snelkraak Zuid-Holland Voordelen Controles Schennispleger CD-Serie Swedish Orchestra (full-time) plaatsen. In ons magazijn worden de dagelijks binnenkomende goede ren gecontroleerd, opgeslagen, verzameld en vervolgens aan onze afnemers geleverd. Reneman Distributiecentrum B.V. is een groothandel In de levensmiddelenbranche. DISTRIBUTIECENTRUM B.V. Op korte termijn kunnen wij enkele WADDINXVEEN - Ron Chrisstoffels van de hockeyclub Waddinxveen is benoemd tot erelid van deze in het sportpark ”de Sniep” spelende ver eniging. De hockeyers zagen hun eerste man, die in die functie is opge- I Pagina 15 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 27 september 1989 POSTBUS 10 2750 AA MOERKAPELLE ZONDAG 1 OKTOBER 1989 -programma- Ron Chrisstoffels heeft zich gedurende een onafgebroken reeks van jaren be langeloos ingezet voor het wel en wee van HC Waddinxveen. Het clubhuis in ”de Sniep” is mede door Lokale omroep via de FM-band 101,1 Mhz. (in stereo). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen, tel. 01828-10379. ZATERDAG 30 SEPTEMBER 1989 Elk heel uur (inter)nationale en lo kale nieuwsberichten. energie heeft hij ook gestopt in het jeugdcommissariaat en het coachen van dames I. De nieuw gekozen voorzitter Joris Vo gelaar heeft zich, samen met enkele en thousiaste leden, de laatste maanden onder meer beziggehouden met het op knappen van het clubgebouw. Het kunst grasveld, de nieuwe verlich ting en het vernieuwde clubgebouw ge ven een nieuw elan aan de hockeyclub. dijkgraaf. secretaris. WADDINXVEEN - Zondag werd in het zwembad De Sniep te Waddinx veen door vijf zwemverenigingen gestreden om de Verweij wisselbeker. Onder het toeziend oog van het in ruime mate aanwezige publiek streden de ploegen van AZC/Tarvo uit Alphen, GZC uit Gouda, De Kempvis uit Spijkenisse, ZV Torpedo uit Hilversum en de thuisclub Z PC De Gouwe om de beker. Wij bieden: - een 36-urige werkweek, (dinsdagmiddag vrij) - 8% vakantiegeld. - een salaris wat door leeftijd, enthousiasme en inzet nog kan groeien. Wij vragen: - een gezonde dosis werklust. - leeftijd tot 20 jaar. Telefonische informatie kun je krijgen bij Dhr. G. van Barneveld, bereikbaar onder telefoonnummer 01793-1301 Ron Chrisstoffels is het tweede ere-lid van de vereniging. Naast hem is de heer H. Zwenk, oprichter van de HC Wad dinxveen, vroeger tot ere-lid benoemd. De algemene ledenvergadering ging met groot enthousiasme accoord met de voordracht van het bestuur. T.a.v. Dhr. G. van Barneveld, Postbus 10, 2750 AA Moerkapelle. Voordat het nieuwe raadslid geïnstal leerd werd heeft hij zijn ’’werkterrein” eerst vanuit de lucht mogen bekijken. Dit is bij de gemeente Moerkapelle ove rigens niet standaard. Wel standaard is het jaarlijkse uitstapje met het gemeen tebestuur en ambtenaren, waarvoor dit WADDINXVEEN - De culturele com missie voor de ouderen en mindervali- den in Waddinxveen opende maai avond het winterseizoen met een dia/ Op de kruising Noordeinde-afrit A12 waren 2 personenauto’s bij een aanrij ding betrokken. De bestuurder die van de rijksweg kwam verleende geen voor rang aan de bestuurder die op het Noordeinde reed. Op de oversteekplaats voor fietsers bij de Bredeweg met het fietspad dat langs de rijksweg loopt, waren een fietster en een automobiliste bij een aanrijding be trokken. De autobestuurster reed over de Bredeweg en gekomen bij de over steekplaats, stak de fietster plotseling voor haar over. De fietster werd met lichte verwondingen naar het Bleuland Ziekenhuis vervoerd. Na behandeling mocht zij weer naar huis. WADDINXVEEN - Komende zater dag 30 september van 9.00-17.00 uur houdt de hervormde Immanuëlkerkge- meente onder het motto ’’Alle hens aan dek voor onze nieuwe stek” haar twee jaarlijkse bazar- en rommelmarkt. Dat gebeurt in en om de Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan en in en om het schoolgebouw van Het Gouwe Col lege naast het kerkgebouw. De op brengst van de bazar- en rommelmarkt is bestemd voor een bouwkundige uit breiding van de Immanuëlkerk. Komende zaterdag is buiten de verkoop van heesters en bomen en hopelijk ook de boeken- en platenmarkt alsmede de 6 meter sjoelbak. In de school naast de kerk is de grote rommelmarkt met ook kleding. Voor de kinderen zijn allerlei spelen en is er verkoop van kinderspeel goed. In de kerk is het restaurant, de grote handwerkkraam en de beroemde bloe men- en plantenkraam. Het rad van avontuur met z’n vele prijzen is in de hal van de kerk te vinden. Ook binnen is de fotostudio waar men (voor Sin terklaas?) een foto kan laten maken. In de omgeving van de kerk wordt van half één een tot half twee een sponsorloop gehouden met zelfs maxi-skies. Het nieuwe bestuur, dat tijdens de vo rige week woensdagavond gehouden al gemene ledenvergadering van de hoc keyclub Waddinxveen werd gekozen, ziet er volledig als volgt uit: J.J.J. Vogelaar (voorzitter), IJ.J. van der Honing (secretaris), O.R. Bresser (technisch commissaris), Lydia Ruiter (jeugdcommissaris), J.D. van Benne- kum (penningmeester), J.T. A. Jeukens (barcommissaris) en J.L. Willink (ma teriaalcommissaris). De nieuwe faciliteiten hebben een der mate grote aantrekkingskracht op nieuwe leden dat het totaal aantal de 300 wel zal passeren. Wederom werd een winkelier van huis houdelijke apparatuur in de Dorps straat het slachtoffer van een zoge naamde snelkraak. De dader smeet een tegel door de etalageruit en nam daaruit een magnetron weg. Tevens werden di verse uitgestalde goederen beschadigd. Na zijn daad vluchtte de dader spoor slags met een auto. volgd door Waddinxvener Joris Vogelaar, node vertrekken. zijn ijverige en kundige hand tot stand gekomen en in april 1978 geopend. Veel jaar een rondvlucht boven Moerkapelle i r. ------ werd gekozen. De benoeming van het nieuwe PvdA- gemeenteraadslid viel toevallig samen met dit gemeentelijk uitstapje. verd. Jan Willem v.d. Hoek die in de groep jongens onder de 19 jaar uitkwam in de 100 m vrijeslag en de 100 m rug slag. Jan Willem werd op deze nummers resp. tweede in 0.54.4 en eerste in 1.04.1. Bij de meisjes ’75 zwom Marion van Hooft, voor het eerst na haar bles sure net voor de NK, een uitstekende 100 m rugslag waarop zij eerste werd in 1.14.5 en haar clubgenote Ilse v.d. Dus- sen de tweede plaats op haar naam bracht in 1,14.4. Marion won tevens op de 100 m vlinderslag de bronzen me daille in 1.12.7. In de groep meisjes on der ’77 pakte Wilma van ’t Hullenaar een zilveren plak op de 100 m rugslag in 1.17.0. Bij de jongens waren er voor Mark v.d. Zijden (’73) en Bob de Bruyn (’78) twee eerste plaatsen. Voor Mark op de 100 m vrijeslag in 0.55.6 en voor Bob op de 100 m schoolslag in 1.26.1. ZEVENHUIZEN - Ook bij de rijkspo litie in Zevenhuizen worden deze maand straffeloos verboden wapens in geleverd. Zo kregen de politiemannen al een stengun van een inwoner aange reikt. Iedereen die wapens onder zich heeft en die volgens de nieuwe Wet Wapens en Munitie verboden zijn, heeft nog tot 1 oktober de gelegenheid deze bij de poli tie, al dan niet tegen vergoeding, in te leveren. Dit kan desnoods anoniem en er zal geen strafvervolging op volgen. Het betreft de volgende wapens: vlin- dermessen, valmessen, stiletto’s, boks beugels, werpsterren, (gas)alarmpisto- len en revolvers, stroomstoot wapens en vuurwapens die nu illegaal voorhanden worden gehouden. Na 1 oktober zijn er op het bezit van deze wapens forse straffen gesteld. Be zitters van (zware) luchtbuksen dienen er rekening mee te houden dat zij in het kader van de nieuwe wet een vergun ning moeten aanvragen. Piet Verschoor, getrouwd met Jannie en vader van vijf volwassen kinderen, is 25 jaar steunlid geweest van de Partij van de Arbeid. Binnen die partij heeft hij nog nooit een bestuurlijke functie gehad en heeft evenmin op een verkies bare plaats als raadslid willen staan. ’’Door verhuizing van wel verkiesbare leden en het feit dat ik al zolang lid ben, stond ik ineens toch bovenaan de lijst”, zegt Verschoor. Als stratenmaker/hovenier denkt hij zich in de gemeenteraad vooral in te kunnen zetten voor de openbare werken. ”Ik heb daarin ruime praktijkervaring en weet precies waar de knelpunten zit- toond met zijn schitterende cultuur, maar ook van de manier hoe de Indone siërs leven en hoe verwant - vooral de ouderen - nog zijn aan het Nederlandse volk. De heer Verwaal die een goed ver- prachtige, geslaagde avond. teller is, was verschillende malen wat De volgende avond van de culturele emotioneel betrokken bij hetgeen hij commissie is op maandag 23 oktober, vertoonde. Na de pauze werd een film vertoond over Bali, waarin ook verschillende on derwerpen aan de orde kwamen, zoals het vervoer op Bali, de godsdiensten en op welke manier de Balinezen hun ge- Zaterdag 23 september werden weer de gebruikelijke Zuid-Hollandse kam pioenschappen gehouden. Een aantal Gouwe-zwemmers heeft op deze wed strijden bijzonder goede prestaties gele- WADDINXVEEN - Monique Mode houdt woensdagmorgen 4 oktober in de recreatiezaal van het Anne Frank-cen- trum een modeshow voor ouderen. Evenals vorig jaar gebeurt dat ook nu weer op initiatief van het bestuur van de Stichting Dienstverleningscentrum Waddinxveen. Iedere bezoeker krijgt een gratis toe gangsbewijs met een nummer, waarmee men mee kan dingen naar een leuk prijsje. Bovendien krijgt men een kopje koffie gratis. Na afloop kan men de kleding nog eens bekijken en ook kopen. MOERKAPELLE - Piet Verschoor (56) is gisteravond in de gemeente raadsvergadering van Moerkapelle geïnstalleerd als raadslid voor de PvdA. Als opvolger van Ruud Vis zal hij tevens de plaats innemen als lid van de commissie Openbare Werken c.a. en een plaatsvervangend lid maatschap bekleden in de Stichting bejaardencentrum Driehof te Hazers- woude. Als geboren Zevenhuizenaar en geto gen Moerkapellenaar noemt hij de mo gelijke samensmelting van beide ge meenten gunstig. ”Ik zie veel voordelen in de herindeling. De PvdA-aanhang is in Zevenhuizen groter en dat kan onze mogelijkheden alleen maar verruimen. Zolang Moer kapelle een deel van haar zelfstandig heid kan blijven behouden, zie ik geen problemen”. Het dagelijks bestuur van het waterschap De Gouwelanden maakt bekend dat er na 15 OKTOKER 1989 schouw zal worden gedreven over het gewoon en dagelijks onderhoud van: 1. SLOTEN, waaronder wordt verstaan het schoonmaken en zuiveren door het ver wijderen van alle daarin aanwezige voorwerpen zoals hout, plastics, puin, planten, riet, biezen, vellen en andere ongerechtigheden, voor zover gelegen binnen het vereiste profiel, het afsteken en ophalen van kanten of het maaien van taluds wat moet geschieden door de eigenaren van de aangrenzende landen, ieder voor de halve breedte en voor zover zijn/haar eigendom strekt; 2. HOOFDWATERGANGEN, waaronder wordt verstaan het afhakken, afmaaien en opzetten van de taluds, wat moet geschieden door de eigenaren van de aangrenzende landen, ieder voor zover zijn/haar eigendom strekt; 3. BOEZEMKADEN, POLDERKADEN EN WATERSCHEIDINGEN, waaronder wordt verstaan het in goede staat houden (maaien) van het op de kaden/scheidingen aanwezige grasgewas, het snoeien van de daarop aanwezige houtgewassen, het aan vullen van wielsporen enz., met inbegrip van de daarin, daarlangs, daarop of daarbij behorende (kunst-)werken, toestanden of beplantingen. SCHOUWDISTRICTEN Ter informatie wordt medegedeeld dat ten behoeve van de schouw, het beheersgebied van het waterschap is ingedeeld in 4 schouwdistricten welke overeenkomen met de kiesdis tricten van het waterschap. Indien u informatie omtrent het schouwdrijven wilt hebben dan kunt u zich wenden tot de voorzitter van het schouwdistrict waarin uw eigendommen zijn gelegen, t.w. voor: DISTRICT UI (polders Oukoop en Negenviertel, Sluipwijk, Stein, Bloemendaal en Willens). De heer J.L. van Klaveren (tel. 01829-2642). DISTRICT IV (polders Nesse, Laag Boskoop, Alpherpolder en Riethoomse polder). De heer J. Koetsier (tel. 01728-9677). De onderhoudsplichtigen worden verzocht te zorgen dat bovenomschreven te schouwen objecten op de schouwdatum voldoen aan de daaraan gestelde eisen. Boskoop, 27 september 1989. Het dagelijks bestuur voomoemd, dr. J.W. Hekkelman, K. Heinen, WADDINXVEEN - Na de officiële opening van de openbare Annie M.G. Schmidtschool, vorige week donder dag, werd er vrijdag een kinderfeest ge houden. ’s Morgens kwamen de kinderen weer verkleed naar school en begonnen ze de dag met het oplaten van ballonnen, een wedstrijd aangeboden door de Vereni ging van Openbaar Onderwijs, die ook de prijzen beschikbaar heeft gesteld. Daarna volgde een optreden van clowns. Aan de gezichten te zien en aan het gejuich te horen viel dat optreden goed in de smaak. De ouders hadden een heerlijke maaltijd klaar gemaakt en de stapels pannekoeken, broodjes en krentebollen verdwenen als sneeuw voor de zon in de magen van de kinde ren. ’s Middags stonden er allerlei spelletjes opgesteld. De zon scheen uitbundig, waardoor het soms wel wat te warm werd. ’s Avonds stroomde de school weer vol. Er werden weer spelletjes gedaan, de school werd bezichtigd, er werden con sumpties verkocht en men bekeek de vi deoband van de opening. De wedstrijden werden geopend met twee estafettenummers. Eerst werd de 5 x 50 m vrijeslag dames gezwommen. Hierop werden Marion van Hooft, Diana v.d. Zijden, Gillian v.d. Berg, Astrid van Galen en Ilse v.d. Dussen in 2.27.3 tweede net achter de ploeg van De Kempvis die in 2.24.7 won. Op het tweede estafettenummer (5 x 50 m vrijeslag) zouden de heren van De Gouwe eerste worden in de nieuwe kringrecord tijd van 2.07.4. Deze pres tatie kwam op naam van Jan Willem v.d. Hoek, Mark v.d. Zijden, Mare ter Braake, Jaco de Jong en Dieter Hoof- man. Ook de tussentijd op de 4 x 50 m bleek goed vooreen nieuw kringrecord. De eerste medaille-plaats op de indivi duele nummers kwam op naam van Arno v.d. Dussen die op de 100 m schoolslag bij de jongens onder de 10 jaar tweede werd in 1.02.4. Bij de meisjes onder de 12 jaar was er zilver voor Wilma van ’t Hullenaar (1.09.2) op de 100 m vrijeslag. Wilma won ook de 100 m rugslag in 1.16.9). Bij de jongens op ditzelfde nummer was er brons voor Sebastiaan Jonckheere (1.10.6) en zilver voor Bob de Bruijn (1.07.9). Sebastiaan zou later op de 100 m schoolslag nog eens beslag leggen op een bronzen medaille (1.34.0) en Bob pakte op dit nummer een eerste plaats in 1.25.0. De 100 m vlinderslag meisjes onder de 14 kende eveneens twee medaille-win- naressen. Barbara Pouw won het brons in 1.17.5 terwijl Sandra Berckenkamp het goud in de wacht sleepte in 1.12.9. Sandra wbn later ook nog de 100 m vrij eslag in 1.04.7. De zwemster Marion van Hooft was op de 100 m vrijeslag meisjes onder de 16 jaar net niet snel ge noeg om het goud te pakken en eindigde in 1.03.0 op de tweede plaats. Op de 100 m vlinderslag werd zij later nog eens derde in 1.12.8. Bij de jongens onder de 16 jaar was de De Gouwe-zwemmerMark v.d. Zijden niet te kloppen. Hij won dit nummer in 0.55.1. Op de 100 m schoolslag werd Mark tweede in 1.10.6 net achter zijn clubgenoot Edgar ter Braake die eerste was in 1.10 0. In de categorie heren won Jan Willem v.d. Hoek de 100 m rugslag in 1.02.9. Hij won tevens de 100 m vrije slag in 0.54.3. In de jongste klasse, jon gens onder de 10 jaar, werd Koen Groenleer tweede op de 100 m vrijeslag in 1.18.1. Tenslotte won bij de dames op de 100 m vrijeslag Astrid van Galen zilver in 1.03.7. ten. Verder heb ik geen ervaring in ver gaderen en zeker niet op politiek vlak, maar daar kom ik snel genoeg in”. Leesvoer genoeg voor Verschoor, die met het doorworstelen van raadsstuk ken en rapporten voorlopig zijn hob by’s, de hengelsport en het biljarten, op een zacht pitje moet zetten. Bij een gehouden controle op de Burg. Klinkhamerweg werden 47 van de 760 passanten bekeurd omdat zij de maxi mumsnelheid overschreden. De hoogst gemeten snelheid was 75 km/u. Bij een controle op de Bredeweg, bin nen de bebouwde kom van Moerkapel le, werden 27 overtredingen geconsta teerd. Het programma werd besloten met de 20 x 50 m estafette voor gemengde ploe gen. Al vanaf het begin van dit pro- gramma-nummer zou de ploeg van De Kempvis het heft in handen nemen en gaandeweg een niet te overbruggen voorsprong opbouwen. De strijd om de tweede plaats zou echter een stuk span nender verlopen. Aanvankelijk hadden de De Gouwe-zwemmers tot de ze vende zwemmer de tweede plaats, voor AZC, in handen. De verschillen waren echter miniem en na acht zwemmers kwam AZC net iets voor De Gouwe te liggen. Bij de daarop volgende zwemmers werd het voortdurend stuivertje wisselen. Dan lag De Gouwe tweede, dan weer lag AZC tweede. Met nog drie zwem mers voor de boeg sloeg Mare ter Braake voor De Gouwe het beslissende gat. Gevolgd door Jan Willem v.d. Hoek werd de afstand op de tegenstan ders nog verder vergroot. Tenslotte wist Jaco de Jong deze voorsprong nog ver der uit te bouwen en eindigde de De Gouwe-ploeg op de tweede plaats in 10.06.7 achter De Kempvis (9.48.4) en voor AZC/Tarvo (10.13.6). De eindstand zou er uiteindelijk als volgt uitzien: 1. De Kempvis (3872.5), 2. De Gouwe (3952.5), 3. Torpedo (4011.7), 4. AZC/ Tarvo (4125.5), 5. GZC (4288.0). 10.00-11.00 uur - Kerkdienst. Rechtstreekse uitzending van de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt aan de Passage 11.00-13.00 uur - RTW-Klassiek. Klassieke muziek om de zondag middag rustig in te gaan. 13.00-14.00 uur - Khabar Oua Nag- ham. Informatief magazine voor Arabisch- en Nederlands-spreken- den in Waddinxveen, ondersteund door muziek. WADDINXVEEN - Mevrouw Oskam uit Waddinxveen heeft in de supermarkt van Albert Heijn aan het Koningin Wilhelminaplein een Toronto Super Telefoon gekre gen ter waarde van 750,-. De prijs was uitgeloofd in het kader van de Robijn/PTT Telecomactie. Een vertegenwoordiger van de fa brikant van de wasverzachter was naar Waddinxveen gekomen om de prijs aan mevrouw Oskam uit te rei ken. Vier weken lang hebben in alle Al bert Heijn-filialen Robijn-verpak- kingen gestaan met de actie-uitleg op het etiket. De kopers maakten door hun verjaardagsdatum op te geven kans op een Toronto Super Telefoon. Een notaris heeft de win nende data getrokken. 14.02-18.00 uur - RTW-Totaal. Ontspannend informatief pro gramma waarin actualiteiten, een ruilbeurs, sport, reportages en mu ziek samengaan. Direct na het nieuws een uuroverzicht en op de halve uren hoofdpunten uit het nieuws. Tijdens de uitzending kan men telefonisch reageren op het nummer 10379. Deze week de vol gende onderwerpen: politiek, so ciaal raadsvrouw en Paul Aalbers als reporter in Engeland. 18.02-24.00 uur - Hitfront. Avond vullend informatief en hitgevoelig jongerenprogramma. Behalve (re gionale) popmuziek ook een vaca turebank, bioscoop- en concert agenda en uitgaanstips. Bij de Zevenhuizerplas werd een man aangehouden, die ten overstaan van 2 jonge vrouwen zijn ontblootte onderli chaam toonde. Ook op de Tweemanspolderweg was een dergelijk figuur actief. Ditmaal toonde een man zijn geslachtsdelen aan een voorbijgaande fietser. Toen deze daarover een opmerking maakte vluchtte de man weg. leerd”. De voorzitter deed inmiddels al de mededeling dat het niet uitgesloten ■er is, dat nog eens een beroep op de heer Verwaal een duidelijke toelichting op Verwaal zal worden gedaan, voor het 1 i tt J tJi_J_ ”O1 greep uit de vele dia’s die hij heeft u een prachtig geheel samengesteld”. Alhoewel de heer en mevrouw Verwaal spontaan hun medewerking hadden toegezegd en zonodig geheel belange- Op duidelijke wijze werd het land ge- loos de avond wilden verzorgen, werd hen een enveloppe met inhoud aange boden. Een daverend applaus was de dank die de heer en mevrouw Verwaal van het publiek ontvingen. Het was een loof beleven. De talrijke aanwezigen - de zaal was ge- indag- heel gevuld - waren bijzonder enthou- - F.zJ siast en vonden deze eerste avond een filmavond. De heer A. Verwaal, leraar schitterende en geslaagde aVond. In zijn aan de Prof. Kohnstammschool voor slotwoord zei voorzitter A. Both dat de openbaar MAVO, heeft met zijn vrouw heer Verwaal in het begin had gezegd, twee reizen naar Indonesië gemaakt en dat hij zou proberen een indruk te ge- zij hebben daar prachtige dia-series ge- ven van het land en het volk van Indone- maakt en een mooie film. sië. ”In deze opzet bent u volledig ge- Het onderwerp was: Het land en het slaagd”, aldus de voorzitter. volk van Indonesië. Vooraf gaf de heer ”U had een publiek dat geheel mee- Verwaal een toelichting op de gemaakte leefde met hetgeen werd verteld, maar reis, de afstanden die zij hebben moeten wij hebben vanavond ook veel ge- afleggen om veel te zien en een indruk -A—A -i te krijgen van dit gastvrije volk. Bij het vertonen van de dia’s gaf de hei hetgeen werd vertoond. Het was slechts zien van de overige dia’s. ’’Samen hebt een gemaakt. Samen met zijn vrouw had hij een serie gemaakt die het zien waard was. Een hele luxe Toronto-telefoon ter waarde van f 750,-ging bij Albert Heijn naar mevrouw Oskam, terwijl techts haar man toekijkt. (Foto: Sjaak Noteboom). Tot slot heeft hij gedurende de afgelo pen 5 jaar de hockeyclub ’’Waddinx veen” op voortreffelijke wijze geleid en zich buitengewoon ingespannen om snelle realisatie van het kunstgrasveld te bespoedigen, dat eerder deze maand feestelijk werd geopend door wethou der P.F.J. v. Schie (CDA). WADDINXVEEN - De reeks ka mermuziekconcerten i„ iie raad zaal van het Waddinxveense ge meentehuis gaat zijn tiende seizoen in. Het eerste concert is donderdag avond 12 oktober en het laatste op donderdagavond 5 april. Gecontracteerd zijn Geoffrey Madge, piano (12 oktober), Anner Bijlsma en Bob van Asperen, cello en clavecimbel (9 november), Dufy Kwartet m.m.v. Els Vreugdenhil, viool, altviool, cello en klarinet (11 januari), Rondom Kwartet, viool, cello, klarinet en piano (8 februa ri), Parc Quartet, viool, altviool, cello en piano (8 maart) en Stanley Hoogland, pianoforte (5 april). Wie een abonnement neemt op deze concerten betaalt 50,- (CJP’ers en Pas-65 38,-). Losse plaatsen kosten 11,25 8,25 voor CJP’ers en Pas-65). De gemeente Waddinxveen denkt er weer in geslaagd te zijn een bij zonder programma van hoge kwali teit samen te stellen. Als bijzonder heid stellen B. en W. de bezoekers in staat op uiterst voordelige wijze in het bezit te komen van een serie t C.D.’s. In samenwerking met het Neder- i lands Impressariaat kunnen abon nementhouders voor het seizoen 1989/1990 worden aangeboden in te tekenen op een serie van 6 c.d.’s voor de bijzonder lage prijs van 60,- voor de gehele serie. Voorwaarde is dat de serie uitslui tend kan worden besteld in combi- natie met een abonnement voor het bijwonen van de concerten. De mo gelijkheid bestaat dat het uitgeven van een c.d.-serie de komende 5 jaar zal worden voortgezet. De serie 1989/1990 is gewijd aan de cello, de viool, en de piano. i Trouwe bezoekers van de kamer muziekconcerten zullen zich nog herinneren dat in 1987 opnamen zijn gemaakt van het optreden van het Royal Swedish Orchestra in de Brugkerk. De c.d. van dit optreden is thans gereed en kan uitsluitend voor Waddinxveen worden aange boden als extra eenmalig aan te schaffen c.d. In combinatie met de aanschaf van de serie van de eerder genoemde 6 c.d.’s kost deze c.d. 7,50. Bij aanschaf zonder de serie is de prijs 10,-. De volgende Het programma is nog niet bekend, on- mdat het reeds vastgestelde programma niet kan doorgaan wegens ziekte van één der deelnemers. Het wordt echter, aldus de voorzitter, ook op 23 oktober een mooie avond.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 15