Be Fair-tennis sluit seizoen af Flyers winnen na verlengingen DANSSCHOOL WADDINXVEEN ’t Gaat niet echt the o th*J goed met het voetbal Al Mr£| het beste Scholieren Theo Thijsen korfbalden 12e Jeugd- schaak- tournooi Belgen bij Rentokil Verlies Be Fair, WSE en Waddinxveen-zo. gelijk Kwiek 1 was teleurstellend Oktober trimmaand bij TO OS Be Fair Al gelijk feugd iifcgl GEBOUW DE STARING, STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN, TEL. 01828 16000 Waddinxveen-za WSE Be Fair Waddinxveen-zo Prijzen Pagina 21 Wij geven 7 avonden per week in eigen zaal les! Iedere zaterdag vrij dansen vanaf 20.30 uur-23.30 uur, voor leerlingen en introducés. Clubs voor beginners en gevorderden op elk niveau. Iedere maand een ander feest! Inlichtingen of inschrijven per telefoon of aan de zaal vanma t/m za van 19.30 tot 21.30 uur. O.l. v. José Bruêns-van Rijn FDO-gediplomeerd aparte clubs voor: -jongeren en paren - rock and roll -oude dansen Noteboom). WADDINXVEEN - De start van de basketbalcompetitie bij Flyers had vrijdagavond veel weg van een thriller. Zowel bij dames 1 als bij heren 1 kwam de uitslag tot stand na verlenging. Dit is noodzakelijk, omdat bas- ketbalwedstrijden niet in een gelijkspel kunnen eindigen. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-tennis is er de gehele afgelopen week druk gestreden op het tennispark De Buitenhof in het sportpark ”de Sniep” om vast te stellen wie de beste spelers/speelsters zijn van Be Fair- tennis ingedeeld in poule A, B en C. HM WADDINXVEEN - Het gaat nog niet echt goed met de Waddinxveense Voetbalclubs. Be Fair verloor zaterdagmiddag met 2-0 van TOGR en staat met 1 punt uit 4 wedstrijden op de derde plaats van onderen. WSE speelde Zondagmiddag met 1-1 gelijk tegen DOSR en bezet met 3 punten uit 4 wedstrijden de één na laatste plaats. Met 3 punten uit 3 wedstrijden is de zondagploeg van Waddinxveen die met 0-0 gelijk speelde tegen RVC, een Aardige middenmoter. Bij de regionale jeugd won WSE met 3-1 van Lens. SPORT „RECREATIE WADDINXVEEN - Zaterdag 7 okto- De beste korfballers van de openbare Theo Thijssenschool. (Foto: Sjaak ZEVENHUIZEN - Komende zaterdag i: tegen Sportlust. Wim v.d. scoorde 2 keer. Opnieuw winst voor C- 1 (2 doelpunten van Martin de Jong). Het doelpuntenrecord van dit seizoen is voor E-l. Zij wonnen afgelopen zater- met service winst eindigden. 6-6 en 6-6 dus in beide sets. Tie-breaks moesten uitmaken wie het best de zenuwen in bedwang konden houden. Huisman/de Groot wonnen deelnemers. Dit centrum heeft een uitstekende ac commodatie voor het houden van der gelijke evenementen. Twee grote zalen derde van 13.00-14.00 uur, de vierde van 14.15-15.15 uur en de vijfde en laat ste ronde van 15.30-16.30 uur. Na de laatste ronde volgt de prijsuitrei king. Voor elke groep zijn twee aan- De zaterdagploeg van Waddinxveen is WADDINXVEEN - De openbare Theo Thijssenschool van de Kerk- weg-Oost is winnaar geworden van het vorige week woensdag door de korfbalvereniging Korbis gehou den schoolkorfbaltoumooi voor de groepen 3/4 en 5/6 van de basis scholen in Waddinxveen en Bos koop. Op het Korbis-veld aan de Lima- weg werd de hele middag door de deelnemende teams enthousiast ge speeld onder het toeziend oog van veel belangstellenden. In de groepen 3/4 speelden 21 teams het korfbalspel. Spel in de letterlijke zin van het woord, om dat Korbis van mening is dat je kin deren in deze leeftijdsgroep nog niet moet laten strijden om een eer ste of tweede prijs, maar het de voorkeur verdient juist deze kinde ren te laten kennismaken met het spelen van een sport, in dit geval korfbal, in teamverband. Op latere leeftijd volgt dan wel het competi- tie-element. De teams speelden 4 wedstrijden in de vorm zoals ook de Korbis-wel- penteams spelen: 5 minuten spelen, dan neemt ieder kind 3 strafworpen en vervolgens weer 5 minuten spe len. Bij de prijsuitreiking kregen alle deelnemende scholen een zelfde aandenken. Heel anders ging het toe in de wed strijden van de groepen 5/6 van de basisscholen. In totaal 16 teams wa ren hiervoor ingeschreven. Zij speelden elk 5 wedstrijden. In deze groep was wel degelijk sprake van competitie en werd er wel om pun ten en de prijzen gestreden, door het ene team wat fanatieker dan door het andere, maar de punten telden duidelijk mee. Een regelmatige blik op het score bord met de tussenstanden (door zowel de deelnemers als hun bege leiders) was hiervan een duidelijk en gezond bewijs. de wedstrijd. Zaterdag zullen ook de A-jeugdteams van Rentokil in de slag gaan voor de jeugdvolleybalbeker van het district Zuid-Holland. Om 12.30 uur zullen de dames Rentokil Al het opnemen tegen Servylo Al en om 14.00 uur nemen de heren Rentokil Al het op tegen For- tuna/Nivoc AlDe wedstrijden worden in de kleine zaal van Swanla gespeeld. In de sporthal Swanla zullen een aantal herenteams van Rentokil in het strijd perk treden. In die klasse, waarbij 2 Rentokilteams spelen worden de onder linge wedstrijd vooruit gespeeld. De volgende competitiewedstrijden be ginnen zaterdag. Om 12.30 uur spelen Rentokil 7 en Rentokil 9 tegen elkaar. Om 14.00 uur zijn het Rentokil 5 en Rentokil 4, terwijl om 15.30 uur Rento kil 8 en Rentokil 10 tegen elkaar spelen. Bij de jeugd speelt de B-jeugd Rentokil BI tegen Rhn/VSTS BI om 13.30 uur in de sporthal. eerste set stonden ze met 0-3 achter, maar ze wonnen met 6-4 en 6-0. 2. Barbara Postma met Joram Koster. Verliezers mixed A: 1. Sascha Baas met Hans Vissers 6-4 en 6-2, 2. Wendy Dejnum met Niels Broeder. Verliezers mixed B: 1. Evie Wijnstok en Geert Verhoef 6-4 en 7-5, 2. Leonore Beij nen door Sjanie Vis samen met dochter met Maarten Scheurkogel. Heemskerk een paar keer gevaarlijk door te komen, echter zonder succes. De rust ging dan ook in met een gelijke stand. Na rust werd het hoge tempo wederom aangehouden, wat deze wedstrijd tot een zeer attractieve match maakte. Kansen in de tweede helft kwamen er dus ook. De scheidsrechter, die goed leidde, gaf in de 20e minuut een vrije schop aan Waddinxveen op de rand van het straf schopgebied Marcel van Leeuwen schoot de bal keihard, achter de RVC- keeper. Tot ontsteltenis van alle Waddinxve- ners moest de bal overgenomen wor den, wegens te vroeg inkomen van de tegenpartij. Uit de nieuwe vrije trap vloeide niets voort. Aan de andere kant had Waddinxveen in de 35e minuut geluk, toen doelman Vermeij de bal losliet en aanvaller Heemskerk dit goed afstrafte. De scheidsrechter constateerde echter aan vallen van de keeper. Een van de laatste aanvallen van Waddinxveen bracht bijna nog de overwinning. Na een goede voorzet van Razi Licoumine kon Marcel van Leeuwen inkoppen. De inzet werd echter door een RVC- verdediger van de lijn gehaald. De stand bleef dus tot het einde 0-0. Doel punten waren het enige wat deze mid dag ontbrak, maar gezien het spel van beide kanten kunnen de komende wed strijden met belangstelling tegemoet ge zien worden. Komende week heeft Waddinxveen rust en volgende week wacht de uitwedstrijd in en tegen Ca- bauw. Heren 1 speelde een redelijke wed strijd, maar kon niet los komen van de tegenstander Gunco 2 uit Rotterdam. De eerste helft werd afgesloten met een 41-39 voorsprong. In de tweede helft ontstond er al gauw een achterstand van een vijftal punten en holde Waddinxveen Flyers achter de feiten aan. Mede dank zij een 100% score bij vrije worpen konden de Flyers nog langszij komen. In de verlengingen profiteerde Flyers eindelijk van de foutenlast bij de tegen stander. In de tweede verlenging staakte de coach van Gunco de strijd in de derde minuut. Hij had nog maar twee spelers in de wedstrijd. De stand op dat moment 96-95 werd dan ook de eindstand. Topscoorders werden Phil Filipan met 33 punten en Ab Stuyfzand met 20 pun ten. Tegelijkertijd gebeurden op het an dere veld ook een hele hoop dingen die van basketbal zo’n boeiende sport ma ken. Na 25 minuten spelen tegen DOSR maakte Willy Beelen, vrijgemaakt door Rene Moons, het eerste doelpunt voor WSE. De Waddinxveners namen al snel het initiatief en hadden de DOSR-kee- ror al een paar maal onzeker zien ope- 3ien. Echter, in vrijwel dezelfde minuut van ^q^eerste goal verspeelde Dennis de Ja ger op nonchalante wijze de bal waarna Richard Straver keeper Ton Kling kans loos liet (1-1). firn van der Meer, aanvoeder en laatste tean bij DOSR, kreeg een officiële waarschuwing toen hij de doorgebro- |en Erwin Pleus, die verder weinig in ■et spel betrokken werd, grof onderuit- Jtopte, een rode kaart had wellicht meer op zijn plaats geweest. Qok de laatste man bij WSE, Rob Ver takel, kreeg een waarschuwing van de scheidsrechter omdat hij obstructie pleegde bij een doorbraak van Ernst tan Berkel. Rob Verbakel speelde laat ste man in plaats van broer Jan die ge blesseerd aan de kant bleef. Kort na rust ontsnapte Rob Verbakel, aie door weinig resoluut optreden van lijn medeverdedigers vaak corrigerend pp moest treden, aan een rode kaart teen hij opnieuw obstructie pleegde, dit maal versperde bij Walter Koek de weg. Rommelig voetbal van beide kanten leidde eerder door verdedigend falen San door aanvallend briljante acties tot kansen voor beide doelen echter zonder tpsultaat. Zo miste Leslie van Es van )OSR voor open doel en wist ook Pa- 'ick Ripbeek het doel niet te vinden: eeper Arno Schouten tikte de bal nog et naast. ijuillaume van Wilgen, die meer tegen Ëchzelf speelde dan tegen zijn tegen stander werd een kwartier voor tijd ge wisseld voor Martijn Sol nadat hij na di verse overtredingen ook een officiële Waarschuwing kreeg. WSE probeerde het nog wel maar ver ser dan een goed schot van Dennis Ja ger en een overgeschoten bal van de fèeggespeelde Willy Beelen kwamen ajn niet. De laatste kreeg de bal goed ^angespeeld door de voor Erwin Pleus ita het veld gekomen Kees Mourits. ftood old Kees liet zijn specialiteit, ^rmmelen in het 16 meter gebied nog Sen maal zien, voordat de scheidsrech ter een eind maakte aan deze wedstrijd. IJOSR was tevreden getuige de feest stemming in de kantine, WSE aller minst maar had ook niet meer verdriet. Öet heeft in ieder geval de stijgende lijn pakken die het zondag, uit bij S.J.C. ük»pt voort te zetten. i de eerste minuten van de uitwedstrijd igen TOGR kwam Be Fair nauwelijks i het stuk voor. De furieus uit de start- lokken geschoten Rotterdammers spelen tegen het Belgische Herenthals. venhuizense dorpshuis Swanla begin nen. Afgelopen weekend hebben de heren elkaar in België ontmoet en daar wist t 7 het team van Rentokil-ZVH een 3-1 jeU^a overwinning te behalen. Coach Toon Gelijk met de senioren, speelden ook van de Burgt was redelijk tevreden over de jeugdigen van de club hun finales. Ook hier werden eerste en tweede prij zen vastgesteld en wel als volgt: Meisjes dubbel A: 1. Sascha Baas met Mau reen Verwey. Meisjes dubbel B: 1. Willemijn v. Heel met Kirsten Schouten, 2. Hilde de Jong en Eline Alink. Jongens dubbel A: 1. Erwin Verboom met Klaas v.d. Meulen. 7-5 en 6-4. 2. Martin Hulzer en Hugo Cees Boonstoppel. Jongens dubbel B: 1. Ivo Schouten met Wilco Tanis 6-3 en 6-3. 2. Meindert v.d. Meulen en Menno Verboom. Verliezersronde A: eerste werden Guy v. Maaren met Niels Broeder met 7-6 en 7-6 twee maal wonnen ze dus de tie-break. tweede prijs Remco Frerichs met Olaf Schouten. Verliezersronde B: eerste prijs Philip en broer Rogier Brink met 7-6, 2-6 en 6-2, tweede prijs Sander v. Leuwen met Joram Koster. Mixed A: 1. Jacqueline met broer Alexan der Poot 6-2,6-7 en 6-3,2. Maureen Verwey met Sander Frerichs. Mixed B: Kirsten en Olaf Schouten. In de lijk scorende René Hazelaar, topscoor der met 27 punten. Jongens kadetten 1 startte de competi tie met een duidelijke overwinning op medepromovant Jumpers uit Den Haag. Na een goeie eerste helft (stand 44-13) werd de eerste overwinning een feit. Uitslag 85-49. Topscoorder Jeroen Derks met 28 punten. Dames 2 begon de competitie niet zo goed. Na een slechte eerste helft, waar bij een grote achterstand werd opgelo pen, kwam men nog wel goed terug in de tweede helft. Maar een overwinning zat er niet in. Westland Stars 1 won met 68-32. Dames 3 deed wat het afgelopen sei zoen gewoon was, dus winnen. Wel had dames 3 tegen de gewoonte in een moei- lijke start. Met rust was de stand 17-13 en als eindstand kwam 58-19 uit de bus. Zowel meisjes als jongens adspiranten liepen tegen een grote nederlaag op. De meisjes hadden de pech om in hun eer ste wedstrijd te moeten aantreden tegen de nummer twee van de Nederlandse kampioenschappen Grasshoppers. Met een driepunter werd de verlenging bereikt. In de verlenging werden bij de Flyers-dames nogmaals alle krachten verzameld en werd het eerste optreden in de Rayonklasse beloond met een overwinning. Uitslag 51-49. Topscoor der Anita van Unen met 18 en Natasja Bresser met 11 punten. Heren 2 startte de competitie met een regelmatige overwinning op Punch 3 uit Delft. Na een ruime voorsprong met de rust van 38-25 werd het uiteindelijk een 77-63 overwinning, dank zij een makke- WADDINXVEEN - Het eerste senio- èenteam van tafeltennisvereniging Kwiek heeft - tegen verwachting in - met 8-2 verloren van BT Lifters 1 uit Oegst- ieest. Omdat BT Lifters uit de eerste wedstrij den een vergelijkbaar resultaat heeft gehaald, werd gerekend op een gelijk spel of meer voor Kwiek. Kwiek kwam echter snel op een 2-0 ach terstand, waarna Wim van Wageningen ^ich leek te gaan revancheren op de slechte competitiestart door vlot te win nen van de Oegstgeester speler D. Hoo- gendam (21-10/21-10). Bij een 4-1 stand wist ook Gerard van Dam te winnen, maar daarna gaf BT lifters niets meer uit handen. Ronald Yerboon kon niet tot scoren komen. Het tweede herenteam won in de tweede klas overtuigend de openings wedstrijd tegen het Goudse Flamingo’s 3. De 9-1 overwinning kwam tot stand dank zij winst van Piet Swart (3x), Kees Vos (3x), Rob Kappé (2x) en winst in het dubbelspel. Kwiek 3 en 4 verloren resp. van het Schoonhovense Smassh (7-3) en Gouda 2(8-2). Het eerste jeugdteam doet het goed in 4e eerste klas van de afdeling Gouda. Er werd wederom met 9-1 gewonnen, ditmaal van het Goudse Ilac 3. Kwiek 2 won ook. Dank zij winst van Keo Bouwman (3x), Martijn Gilhuis (Bx), Jaap de Lange (lx) en het dubbel spel, werd met 8-2 gewonnen van het 0oudse Vriendenschaar 3. Kwiek 4, 6 an 7 kwamen eveneens tot winst. I* i Waddinxveen-zo en RVC hebben de punten broederlijk verdeeld (0-0). Er werd pver en weer levendig voetbal ge speeld. Aan beide kanten ontstonden dan ook kansen. Marcel van Leeuwen kon op doel kogelen na goed aangeven van Gerard Moliej en Robin Leunissen zag een afstandschot maar net over gaan. Aan de andere kant wist aanvoerder Dames De dames moesten aantreden tegen oude bekende Jumpers 2 uit Den Haag. Deze dames hadden de Waddinxveense dames twee jaar geleden het kampioen schap voor de neus weggekaapt. Flyers vertrok vol uit de startblokken. Met 100% inzet werd Jumpers overrompeld. De ruststand was dan ook 31-24. In de tweede helft kwam de terugslag van het hoge tempo uit de eerste helft en Jumpers kroop langzaam dichterbij. duidelijk zoekend, terwijl Rein Kreuk wederom bewees geen rechtsbuiten te zijn. De grillige Edwin de Vrindt had een complete off-day, zodat het supe rieure spel van de Waddinxveners dan ook vaak strandde rond de zestien me ter. Geheel tegen de verhouding in nam Reeuwijk een voorsprong, een diepe bal viel stil op de zestien meter waar door Leo Appel geheel verrast werd, de Reeuwijk-spits maakte dankbaar ge bruik. In dezelfde minuut kwam Wad- t. Een mooie ac tie van Edwin de Vrindt ging hieraan vooraf. Rein Kreuk rondde het hoog standje van De Vrindt af. Na rust een zelfde spelbeeld. Reeuwijk nam ander maal een voorsprong. De aanvallende acties van Waddinxveen werden door een goedgespeelde counter van de Reeuwijkers benut. Een fel aandrin gend Waddinxveen kreeg niet het ge wenste resultaat en keer op keer wist een sterk verdedigend Reeuwijk de krappe voorsprong vast te houden. Een teleurstellend verlies voor de Vink Verzekeringen elf die komende zater dag tegen de reserves van Zwammer- dam zullen aantreden. Aanvang 14.30 uur. .^Veekblad voor Waddinxveen - Woensdag 27 september 1989 WINGING WORLC. DANS f M<f Vf Nt AC If N WADDINXVEEN - Met drie punten uit drie wedstrijden is het Al-elftal van BE Fair een middenmoter in de hoofd groep van de afd. Gouda. In de wedstrijd tegen Jodan Boys afge lopen zaterdag stonden zij reeds na 5 minuten met 1-0 voor, door een doel punt van Hen Koren. Het veldover- wicht kon in de tweede helft niet uitge drukt worden in een grotere voor sprong. In de tweede helft speelde Jo dan Boys sterker en gevaarlijker, een verdiend gelijkspel dan ook voor beide teams (1-1). B-2 won ook zijn derde wedstrijd. In er niet in geslaagd na drie winstpartijen Nieuwerkerk werd het 2-5 door o.a. 2 op rij hieraan een vierde toe te voegen. doelpunten van Ron v.d. Loo. Het eer- In de uitwedstrijd tegen CVC Reeuwijk ste punt voor C-l door een 3-3 gelijkspel 2 werd geheel onverdiend met 2-lverlo- tegen Sportlust. Wim v.d. Starre ren. De Waddinxveners die vooral in de eerste helft een hoogstaand partij voet- 2. Dit maal werd WSE verslagen met 4- bal liet zien, kon tegen een sterk verde digend Reeuwijk geen bres slaan. De Waddinxveense voorwaartsen waren geheel van slag. Arjan Brouwer is nog dag de uitwedstrijd bij WSE met 0-19. Na 4 wedstrijden waren er nog 2 scholen met 4 gewonnen wedstrij den (8 punten): de Koningin Bea- trixschool 2 en de Theo Thijssen school 1. De Eben Haëzerschool 1 had 7 punten verzameld. Na de laatste wedstrijd bleek de Theo Thijssenschool het beste team te hebben: alle wedstrijden werden door hen gewonnen. Tweede werd de Eben Haëzer school en gedeeld 3e werden de Kard. Alfrinkschool 1 en de Konin gin Beatrixschool 2, beiden met 8 wedstrijdpunten. De Kardinaal Al frinkschool echter had een beter doelsaldo en won daarmee de derde prijs. Na de bekendmaking van de prijs winnaars van de kleurwedstrijd kregen alle teams de prijzen uitge reikt door de voorzitter van Korbis en ontving ieder kind afzonderlijk nog een klein aandenken aan deze geweldige korfbalmiddag. Een middag ook met weinig onge lukjes en blessures, getuige het wei nige werk van de altijd weer bij ie der sportevenement van Korbis aanwezig zijnde EHBO. WADDINXVEEN - De Waddinx veense gymnastiekvereniging TOOS is een vereniging die al geruime tijd gele den het trimmen aan haar pakket toege voegd. Op dit moment beschikt de ver eniging over 10 trimgroepen, die ver schillende avonden in de week onder deskundige leiding van 4 recreatiesport- leiders/sters diverse zalen in Waddinx veen bezetten, te weten 2 heren- en 8 damesgroepen. Ondanks de wetenschap die vele men sen hebben, dat het lijf in beweging moet worden gehouden, blijkt er voor velen toch een soort drempel te bestaan om de stap te nemen om het ook te gaan doen, om welke reden dan ook. Deze drempel nu heeft TOOS weg wil len nemen door de gelegenheid te bie den in de maand oktober vrijblijvend een aantal lessen gratis bij te wonen en dus ook mee te doen. Een soort ’open huis’ dus, om gewoon eens de sfeer te proeven en te ervaren wat trimmen bij TOOS eigenlijk voorstelt. Dit kan op de volgende avonden: voor heren op maandagavond in zaal Staring- laan om 8 uur en kwart over 9; voor da mes maandag zaal K.W.-plein om 8 en 9 uur, dinsdag zaal K.W.-plein om kwart over acht, woensdag zaal J. W.-Postlaan om 7 en 8 uur en donderdag zaal K.W.- plein om half negen. Woensdag overdag is er in de Toossoos gelegenheid te trimmen om 9 en 10 uur. Wanneer er voldoende belangstelling voor blijkt wil TOOS op de donderdag avond van half 10 tot half 11 een ge mengde groep gaan formeren. Ook is besloten dat wanneer men regel matig meer keren per week wil gaan trimmen (altijd beter dan één keer), dit kan tegen beperkte meerprijs. Bij ver hindering op de vaste avond kan zonder meerprijs op een van de andere avonden getrimd worden. Woensdagavond vond de finalestrijd plaats in de HD poule C. M. Vermeulen samen met J. Garstman wonnen de par tij tegen M. Groenendijk en L. Verweij in 2 sets met de standen 6-4 en 6-2. Ook op woensdagavond de dames dub bel finale, poule B. Deze werd gewon- i- J -J Antoinet met 4-6, 6-0 en 6-4 tegen Hen- nie en Jolanda v.d. Neut. DD poule C speelde zich ook af op woensdagavond. J. Franken/J. Claas sen tegen de dames H. Joling/M. Bons. Het duo Franken/Claassen werd num mer één in 2 sets met de standen 6-3 en 6-2. Op zaterdagochtend was er een span nende finale-partij dames dubbel poule A. Het sterke koppel Nel Vermeulen met Helène Leer nam het op tegen de ber houdt de Waddinxveense Schaak- jeugdige Evelien Bekker (17) en Karen vereniging WSV haar twaalfde jeugd- van Drimmelen (18). De eerste set werd schaaktournooi. Alle jeugdschakers en vlot door Nel/Hèlene gewonnen met 6- -schaaksters, zowel club- als huisscha- 1. Dit leek ook normaal. kers, zijn die dag van harte welkom in Groot is dan de verrassing als Evelien/ het Anne Frankcentrum in Waddinx- Karen de tweede set met 6-2 naar zich veen, waar het tournooi wordt gehou- toehalen. De spanning stijgt ten top als den. Dit tournooi telde vorig jaar 136 in de derde set een stand van 6-6 bereikt wordt. Een tie-break moest dus de be slissing brengen. Evelien en Karen won nen tenslotte deze tie-break met 4-7. Intussen speelde zich een interessante zijn voor dit schaakgebeuren beschik- strijd HD af in de halve finale poule B. baar gesteld. Cees Preitschopf en Huub Nootenboom De deelnemers zullen worden inge- tegen Frank Huisman en Ben de Groot, deeld in groepen van 6 en wel naar leef- Er werden 24 games gespeeld die alle tijd en speelsterkte. De maximum-leef- =--- z r r om mee te doen is 18 jaar. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per per soon en dient bij aanvang van het tour nooi te worden betaald. De partijen duren maximaal 1 uur (dus beide sets. In de finale speelden Frank een half uur per speler). Iedere deelne- Huisman/Ben de Groot tegen Carl v. mer speelt dus 5 partijen. De eerste Breero en Bert Bloem. Ook hier eindig- ronde wordt gespeeld van 9.30-10.30 den zij op de eerste plaats. Set uitslagen uur, de tweede van 10.45-11.45 uur, de 6-3 en - wederom dus na tie-break - 7-6. Op zaterdagochtend ook HD poule A. Aan de ene zijde van het net Eric van der Oest/Jan Nederhof. Aan de andere kant Wilfred Luiten met Wouter Borst. Eric en Jan hadden 2 sets nodig om zich trekkelijke prijzen beschikbaar. De in- het kampioenschap te verwerven. Uit- schrijving sluit uiterlijk woensdag 4 ok- slag 6-3 en 6-3. tober 1989. Bij inschrijving graag naam, Maar in gemengd dubbel met Marieke leeftijd en speelsterkte vermelden. van Peet moest Eric v.d. Oest het in de Opgave voor deelname richten aan: W. poule A toch afleggen tegen Ellie van v.d. Hoek, Korenstraat 19, 2761 XN Tol die samen met Ad v. Maaren wist te Zevenhuizen (tel. 01802-2260) of G.L. winnen met 6-4 en 6-2. Torenbeek, J. v. Effenlaan 86, 2741 XN Gemengd dubbel poule C werd op vrij- Waddinxveen (tel. 01828-19006). dagavond gespeeld. Dit was een wed strijd tussen het duo Landstra/v.d. Velde tegen het koppel v.d. Zwet/v.d. Zwet. 3 sets 7-5, 4-6 en 6-3 maakten Landstra/v.d. Velde tot winnaars. Carl van Breero, hierboven al ge noemd, moest prompt nu zijn HD partij waarin hij als tweede eindigde, samen met Hennie v.d. Neut als mixed koppel zullen de volleyballers van Rentokil aantreden tegen het echtpaar Huub en spelen tegen het Belgische Herenthals. Anneke Nootenboom. Ook hier wist De wedstrijd zal om 19.00 uur in het Ze- Carl de tweede plaats te veroveren. Huub en Anneke eindigden met 6-1 en 6-4 als eersten. hielden Be Fair danig in de tang. Toch hield men zich kranig staande onder aanvoering van laatste man/aanvoerder Aart Bos. Pas na een kwartier kreeg Be Fair de kans aanvallend iets terug te doen. Een dinxveen op gelijke voet corner en een vrije trap leverden echter geen resultaat op, maar men was wel uit de wurgende greep van TOGR ont snapt. Zo leek een voorzet van Arjan Groe nendijk, die ’’dood” neerviel voor de vQeten van Leon Konijn, het beoogde succes te kunnen leveren. In plaats van doeltreffend uit te halen gaf Leon Ko nijn een zacht rolletje naast de paal. Aan de andere kant was het Ton Lug- thart die een formidabele redding ver richt toen de TOGR-spits een open kans had. Vijf minuten voor rust viel uit een vrije trap toch een doelpunt. De on gedekte Rotterdamse spits kon onge stoord inkoppen (1-0). Na rust was de licht geblesseerde Frans Lalihatu vervangen door Rens Over dijk, die zich meteen wilde bewijzen. Eerst stelde hij de verder nauwelijks zichtbare Fred Klomp in staat in te kop pen (naast) en even later speelde hij zich knap vrij en liet een gericht diago naal schot los dat de Rotterdamse kee per met enig geluk nog wist te stoppen. Ook bij een snelle rush van Arjan Groe nendijk was Overdijk in beeld, z’n inzet werd geblokkeerd en de rebound door Leon Hogenelst naast geschoten. Toen ook Aart Bos na een voorzet van Leon Konijn alleen voor de keeper staande overschoot, leek het wel of Be Fair wei gerde te willen scoren. Een strafschop in de 30e minuut na neerleggen van Arjan Groenendijk on derstreepte deze stelling nog eens toen dezelfde Groenendijk wel hard in schoot maar met wat keepersgeluk ook deze open kans mistte. Vijf minuten la ter viel het doek definitief, wederom uit een vrije trap (2-0). Zaterdag speelt Be Fair om 14.30 uur thuis tegen S.H.O. uit Oud-Beijerland dat met een monsterscore (6-1) tegen Rijsoord, wel weet wat doelpunten ma ken is. fel

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21