De Gouwe bekert verder Cor Vriend bij Coenecooploop Volleyballers beginnen weer Jan Janssens volgt Frits Leenen op ORANJE-TEAMS BIJ WSE WSE staat nu op de laatste plaats Be Fair na gelijk spel in onderste regionen HSW-titel Wisselend resultaat bij Flyers Be Fair C-l Tijdens derde Pr of week van de jeugdafdeling Waddinxveen Voorsprong voor WSV M.A. v. Leeuwen Bezoek aan PSV Familiefeest Heren 4 tegen 4 WSE Dames Onderlinge WADDINXVEEN - De zesvoudig Nederlands marathonkampioen Cor Vriend komt zaterdag 21 oktober naar de Coenecooploop in Waddinx veen. Nadat hij samen met burgemeester C.M. van der Linden de start van de 10,15 en 21 km heeft verricht zal hij zelf deelnemen. WADDINXVEEN - Voor de derde maal in successie houdt de Waddinx veense voetbalvereniging WSE voor haar jeugdafdeling een ’’Profweek”. Opnieuw is de herfstvakantie gekozen voor dit evenement. Van 16 tot 20 oktober leven de jeugdspelers van WSE als echte profvoetballers. Een uitgekiend programma met trainingen, wedstrijden, massages, maaltij den en ook een uitstapje staat hen te wachten. WADDINXVEEN-Jan Janssens is bij de Waddinxveense voetbalvereni ging WSE Frits Leenen opgevolgd als voorzitter. Dat gebeurde tijdens de laatst gehouden algemene ledenvergadering. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-volleybal gaat komende zaterdag de competitie weer van start. De dames zijn in ieder geval uit op een plaats in de middenmoot, terwijl de heren zich willen handhaven. ISIBI Pagina 29 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 4 oktober 1989 SPORT., RECREATIE het gewenste effect. Ook nu bleven de en 5 wedstrijden gingen verloren. D.J. van Offeren en won. Na een on-orthodoxe opening wist hij zich uit zijn gedrukt estelling te bevrij- Ton Lugthart misgreep, om de bal van de doellijn te halen en scheerde een vrije trap van SHO via de lat over. Na rust zag Eric Valk z’n inzet - na een corner van Frans Lalihatu - door de paal gestopt, en ruimde Aart Bos, na mistas ten van Lugthart op een vrije trap van Niet lang daarna kwam WSV op voor sprong. de stand 3,5-2,5 voor WSV. De afgebroken partijen van Hennink aan bord 2 en van Hans van Wouden- nog voor de overwinning ontbrekende punt opleveren. Met invallers voor Claassen en Jansen ontving WSV I het naar de 2e klasse ge promoveerde Nieuwerkerk I. Na ruim 2 uur spelen scoorde Kardol door herha- Zaterdag werden in sportzaal Groens- waard door de dames inhaalwedstrijden afgewerkt. Het duel tussen het vijfde en derde damesteam van de Waddinx- veense vereniging vormde daarbij het hoogtepunt. complex die het bekijken meer dan waard zullen zijn. Om 10.30 uur zal de Goudse jeugdselectie (tot 16 jaar) het opnemen tegen het A-regionale team van WSE. Om 12.30 uur zullen dê C-jeugdteams van Ajax en Feyenoord met elkaar de strijd aanbinden. Om 16.00 uur zal de Goudse jeugdselectie andermaal in ac tie komen. Dan ontmoet zij het Neder lands dameselftal. Als klap op de vuurpijl staat tenslotte een sportief treffen tussen het Neder lands jeugdelftal (tot 16 jaar) en WSE 1 geprogrammeerd. De aftrap is gepland om 18.00 uur. de knieën te krijgen. Brinkhorst-v.d. Geer was de enige partij die werd afge broken. Op het eerste gezicht mag Brinkhorst de meeste hoop op het punt koesteren. Van Kleef, ter kennismaking aanwezig, Zowel de Oranje-Aames als het natio- waar de vangst over het algemeen matig was. De brasem wilde niet, dus moest men het over het algemeen doen met voorn. Maar daar zaten dan ook wel en kele zeer groten bij Als eerste vijf eindigden: 1. H. de Haan (4500 gr), 2. A. v. Leeuwen (3360gr), 3. P. Grootendorst (2660 gr), 4. M. Rei en 5. R. Jenner (1560 lijk. Mogelijk staat Hennink zelfs iets beter zodat een kleine overwinning (4,5-3,5 of 5-3) in het verschiet ligt. De ’s Avonds werd er afscheid genomen van Frits Leenen, die ruim 8 jaar de voorzittershamer hanteerde. Als blijk van waardering werd hem een relax- stoel, een boek en een dineetje met het bestuur aangeboden. De avond werd muzikaal opgeluisterd door de groep ’’Trio met z’n vijfen”. was er een team van vaste supporters, het kantinepersoneel, het bestuur, de Weekkrant en de sponsors. Op deze dag werd er ook een sponsor loop georganiseerd voor alle leden. De opbrengsten zijn deels voor het betalen van de kosten van het familiefeest en het andere deel wordt aangewend om een aantal onderhoudsprojekten te fi nancieren. Opvallend was hierbij de prestaties van het F2 team en de deel name van oud-WSE-voorzitter Wim Verhoef. WADDINXVEEN - Zaterdagderdeklasser Be Fair heeft één puntje we ten te vergaren door met 0-0 in het Warnaarplantsoen gelijk te spelen te gen SHO. De Waddinxveners hebben nu 2 punten uit 5 wedstrijden. WSE staat nu met drie andere clubs (DOSR, FC Lisse en VVSB) op een ge deelde laatste plaats met 3 punten uit 5 wedstrijden. Zondagmiddag ver loren de oranje-zwarten met 2-1 van SJC. Daarentegen doen de WSE-re- gionalen het beter want zij zijn in de top van de ranglijst in de eerste klasse B te vinden, al verloor de Waddinxveense A-jeugd ditmaal wel met 3-0 van ongeslagen koploper Wilhelmus. Komend weekeinde kunnen de clubs uitrusten en intussen met oefenduels hun conditie opvijzelen. bestrafte dit met een strafschop die door gr) Over de gehele zomercompetitie ein digden als eerste vijf: 1. M.A. v. Leeu wen (48560 gr), 2. J. Rupke (43220 gr), 3. M. Reichard (41480 gr), 4. A. v. Leeuwen (39070 gr) en 5. R. Jenner (36720 gr). Aanstaande zaterdag wordt de jaar lijkse herfstdag gevist. Alle leden van joeg de de hengelsportvereniging Waddinxveen worden uitgenodigd deze wedstrijd mee te vissen. Vertrek om 6.30 uur vanaf het N.S.-station Waddinxveen. twee kansen. Eerst omspeelde de spits een aantal Be Fair-verdedigers, gaf de bal - geschonken door Glasbeek Auto schade - panklaar af, maar z’n medespe ler schoot ongecontroleerd ver naast. De tweede kans kwam uit een vrije trap die vakkundig door Ton Lugthart on schadelijk werd gemaakt. Kort voor het einde gaf Marco Noord- hoek, die de beste speler van SHO vol ledig lamgelegd had, een lange bal op Michel Glasbeek die vanaf de vleugel een boogbal losliet welke de keeper pas seerde maar net voor de kruising over ging- ren dames 3 knap moeilijk. Ze wonnen terecht de eerste set. De overige drie sets waren voor dames 3, die Pia van der Vloed moesten missen wegens een en kelblessure maar goede vervangsters hadden in Marion van Yperen en Alie Sol. Zaterdag ontmoeten beide teams elkaar wederom. Om competitievervalsing te voorkomen zijn alle onderlinge wed strijden tussen verenigingsteams die in dezelfde poule spelen in de eerste com- petitieweken vastgesteld. Het eerste damesteam van Be Fair ont moet zaterdag in de eerste thuiswed strijd het Rotterdamse RVC/Libanon. Geen onbekende voor de Waddinx- veensen. Libanon werd twee jaar gele den kampioen in de derde divisie G, maar degradeerde vorig jaar uit de tweede divisie terug naar de poule van Be Fair. Be Fair kende een wisselvallige voorbe- Het WSE-familiefeest dat is gehouden, bleek het zoveelste succesvolle evene menten dat WSE in haar bestaan heeft georganiseerd. Werd er vorig jaar een familiedag gehouden, dit jaar werd er voor een totale andere opzet gekozen, ’s Ochtends speelden de pupillen aller eerst hun competitiewedstrijden. Na een uitstekend verzorgde lunch in de WSE-kantine, werd er aangevangen met het ouder-kind tournooi. Met name het onderdeel eieren overgooien van de pupillen met vader of moeder viel goed in de smaak. Rond 18.00 uur stonden de overheer lijke WSE-sandwiches klaar. Vervol gens was er speciaal voor de kleintjes een ’’levende poppenkast”. Dit werd gebracht door de Waddinxveense to neelvereniging Toi-Toi en viel bij de kinderen in goede aarde. Ondertussen was er een uniek tournooi gestart, waaraan werd deelgenomen door familie en gelegenheidsteams. Zo Deelname aan het tournooi staat open voor alle jongens en meisjes in de leef tijd van 8 tot en met 14 jaar. Er zijn geen kosten aan verbonden. Iedereen die met drie of vier vrienden of vriendinnen een team kan vormen, kan inschrijven voor dit tournooi. Voor waarde is slechts dat alle spelers van on geveer dezelfde leeftijd zijn. Er kan worden ingeschreven in drie leeftijdscategorieën: A voor 8-, 9- en 10-jarigen, B voor 11- en 12-jarigen en C voor 12- en 14-jarigen. Jongens en meisjes spelen apart. Voet balliefhebbers kunnen zich, onder op gave van namen en leeftijden, tot woensdag 11 oktober aanmelden bij WSE in de kantine aan de Willem de Rijkelaan of op één van de onder staande adressen: Heggewinde 13, Joke Smithoeve 52, Ph. Willemstraat 12, Mo- lenring 151. Ook is het mogelijk om via een aantal scholen in te schrijven. De aanvang van het tournooi is op 10.00 uur gesteld. Voor de winnende teams zijn prijzen beschikbaar evenals voor het team met de leukste naam. reiding waarin de inpassing van jeugd- speelsters Anneke Verwoerd en Ma- riska van der Velde en van nieuwkoom- ster Petra van Veldhuizen centraal stond. De selectie van trainér/coach Gerard Lupgens kent weliswaar twaalf namen maar slechts acht speelsters zijn mo menteel volledig inzetbaar. In de oefen reeks werd duidelijk dat Be Fair zeer at tractief volleybal kan spelen maar dat de concentratie en inzet dan wel opti maal moet zijn. De heren van trainer/coach Didi van Diermen spelen vrijdagavond hun eer ste uitwedstrijd tegen Leython 3 uit Lei- derdorp. De selectie bestaat uit acht man. In de oefenperiode hebben de vier jeugdspelers Marc van der Wal, Dennis Lustig, Arjan Verwoerd en Edgar Ben schop regelmatig kennis gemaakt met het volleybal op divisie- en promo- tieklasseniveau. Of de jonge selectie zijn onmiskenbare volleybaltalenten ook onder competi- tiedruk zal weten te etaleren wordt de komende weken duidelijk. Voordat de vergadering werd geopend werden aan de jeugdtrainers en begelei ders als blijk van waardering het nieuwe WSE-trainingspak met WSE-logo uit gereikt. Deze pakken werden financieel mogelijk gemaakt door de vele sponsors van WSE. Om 20.15 uur werd de vergadering voor de laatste maal geopend door F. Leen en. Het seizoen ’88/’89 kende hoogte punten in de vorm van het PerCom WSE-jeugdtournooi, de Profweek, het Landelijke Zaalvoetbaltoumooi, de prestaties van het ie elftal en de promo tie van het A-team naar de regionale klasse. Een dieptepunt was er onder meer op het financiële vlak. Echter door een nieuwe kantine-opzet, kon het seizoen toch met een klein positief saldo worden afgesloten. Na ruim 8 jaar werd er afscheid geno men van Frits Leenen als voorzitter. De nieuwe voorzitter, Jan Janssens, noemde F. Leenen een allround-voor- zitter die in de vereniging alles eigenlijk wel heeft gedaan. Frits Leenen bena drukte dat hij vooral een ’’doener” is geweest en zijn opvolger vooral een ’’denker” is. Traditiegetrouw werd de voorzittershamer overhandigd. Gekozen tot penningmeester werd W. van Leeuwen en A. Moons werd herko zen voor de post technische zaken. Va cant zijn de functies van kantinezaken en het secretariaat. Laatstgenoemde functie werd anderhalf jaar vervuld door R. Verbakel. Hij gaat zich nog meer toeleggen op sponsoring en ex terne public relations. WADDINXVEEN - In het Waddinx veense zwembad ”de Sniep” stuurde het eerste herenteam van De Gouwe- waterpolo het Bergambachtse BZC met 15-4 naar huis. Het ging hier om een be kerwedstrijd, de eerste officiële wed strijd in het nieuwe waterpoloseizoen. Marc Faber was er bij de Waddinxve ners nog niet bij wegens zijn overschrij- vingsdatum. De Waddinxveners lieten fris aanval lend waterpolospel zien. Met name in de eerste twee parten lieten de heren van De Gouwe attractief waterpolo zienwaarbij de kansen goed benut wer den: 8-1. In het derde part had men na diverse snel opgezette aanvallen onvoldoende kracht over of sprong men te noncha lant met de gecreëerde kansen om. Niettemin wist De Gouwe de score toch nog tot 11-2 op te voeren. In het laatste part werden alle remmen nog eens losgegooid en dat leverde vier doelpunten op. Helaas moest de dege lijk keepende Kors van Tilburg toch ook twee maal de bal uit het net halen: 15-4. Marco Kraak (3x) en Kjeld Boon- stoppel (7x) hadden het grootste aan deel in deze score die de Gouwe in de volgende bekerronde brengt. De 39-jarige Cor Vriend is herstellende van een achillespees-operatie. De Coe necooploop is zijn eerste publieke loop na deze operatie. Samen met Jaques Valentin, ook geen onbekende in de marathonwereld, zal hij deelnemen aan de 10 km-loop. De beste marathontij- den van beide heren zijn 2.11 voor Cor Vriend en 2.13 uur voor Jaques Valen tin. De Coenecooploop zal hierdoor ook nationale bekendheid krijgen. De voor inschrijvingen van de recreatielopers beginnen al binnen te komen. Inschrij ving is natuurlijk op 21 oktober zelf ook mogelijk, maar als men voorinschrijft wordt na afloop gratis een uitslagenlijst toegezonden. Inmiddels hebben een 6-tal verenigin- WSE’s nieuwe voorzitter Jan Janssens (29) krijgt in de kantine van de Oranjewijk-club de voorzittershamer uitgereikt van de vertrokken Frits Leenen, die ruim acht jaar voorzitter van WSE is geweest. De trainingen worden verzorgd door ei gen trainers en oefenmeesters uit het betaalde voetbal. Onder andere Sparta- trainer Jan Nijman en Ajax’ conditie- trainer Kees Koppelaar zullen de WSE- jeugd onder handen nemen. De oranje-zwarten krijgen voorts de ge legenheid om in een aantal oefenwed strijden tegen gerenommeerde clubs de eigen krachten te meten. Ook voetbal liefhebbers van buiten de vereniging kunnen bij WSE aan hun trekken ko men tijdens de profweek. Woensdag 18 oktober is namelijk gere serveerd voor een groot 4 tegen 4 toer nooi waaraan deelname voor iedereen in de leeftijd van 8 tot en met 14 jaar openstaat. Op donderdag 19 oktober vinden er vier wedstrijden plaat^op het Lansbrekers- nale ’belofte’-team zullen de hele dag in Waddinxveen vertoeven. De selecties zullen op de velden van WSE onder lei ding van hun bondscoaches ook enkele trainingssessies afwerken. De Waddinxveense club neemt de ver zorging van de teams voor zijn reke ning. De laatste dag van de WSE-prof- week 1989 staat in het teken van een be zoek aan PSV in Eindhoven. De WSE-jeugd zal naar Brabant afrei zen om het Philipsstadion te bezichtigen en de trainingen van de PSV-selecties bij te wonen. Aan de organisatie van de profweek zul len wederom vele WSE’ers hun mede werking verlenen. André Moons, Peter Rijnbeek en Ad van den Herik tekenen voor de regie. In het kader van de WSE-profweek wordt dus op woensdag 18 oktober een 4 tegen 4 tournooi gehouden. De opzet van dit tournooi is dat een aantal teams van elk vier personen en eventueel een wisselspeler tegen elkaar voetballen op kleine veldjes. f WADDINXVEEN - In de sport zijn er winnaars en verliezers. Afgelopen weekeinde zaten de verliezers jammer genoeg bij Waddinxveen Flyers-basket- bal. Zowel heren 1 als jongens en meisjes junioren 1 wisten hun wedstrijden niet winnend af te sluiten. Heren 1 ging op bezoek bij New Stars in Nieuwegein en moest constateren dat het spelen in de le klas rayon qua snel heid en scoren op een veel hoger peil staat dan in de 2e klasse. Vanaf het begin van de wedstrijd werd er door New Stars een hoog tempo ge speeld, mede door goed spel van de quard. Waddinxveen Flyers had moeite om bij te blijven. Dank zij de scores van Phil Filipan lukt dit nog aardig. Bij rust was de stand 39-34 voor New Stars. In de tweede helft leek het even dat Flyers de bakens kon verzetten. Onder aanvoering van Roberto Bini nam Wad dinxveen Flyers een kleine voorsprong. Maar uiteindelijk bleek dit niet vol doende. New Stars kon dank zij een hoog sco ringspercentage deze op een redelijk ni veau staande, maar wel spannende wed strijd winnend afsluiten. De eindstand 81-74. Direct na de aftrap forceerde SJC een corner, die door Marco de Ridder werd omgezet in een doelpunt. Hij kon, vrij staand voor het doel de bal eenvoudig inkoppen (1-0 tegen dus). WSE was duidelijk niet bij de les want nadat Rob Verbakel een kansje gemist had, ontstond er een scrimmage voor het doel waarbij alles wat oranje-zwart was over de bal maaide waarna de bal voor de voeten belandde van Jos Alders die het net met een droge knal vond: 2-0 binnen 10 minuten. WSE werd in deze fase van de wedstrijd de kaas van het brood gegeten en mocht dan ook van geluk spreken dat het niet meer schade opliep. Toch kreeg ook WSE enige kansen: Ron Scheurwater nam de bal vol op de slof. Via de keeper, die de bal nooit ge zien heeft, verdween het leer over de achterlijn. Patrick Rijnbeek wist even min het net te vinden. Hij knalde de bal via de onderkant van de lat het veld weer in. Kort voor rust moest Ton Kling een WADDINXVEEN - Na een moeilijk begin heeft het C-l-elftal van Be Fair- voetbal de competitiedraad op kunnen pakken. Haalden zij vorige week het eerste punt tegen Sportlust C-l, afgelo pen zaterdag werd in Bodegraven bij Rohda met 1-6 gewonnen. Mark Hars kamp scoorde 3x. Het A-l elftal leed onnodig, maar ver diend verlies bij Gouda. Was het Arjan v.d. Berg die met het hoofd fraai 0-1 aan tekende, door fouten werd alsnog met 3-1 verloren. B-l haalde een punt bij hetzelfde Gou da: 1-1 door een goal van Wijnand van Triet. C-2 haalde haar vierde overwin ning op rij. Nu werd Jodan Boys C-2 verslagen met 6-1, door o.a. 3 doelpun ten van Martin de Jong. Ook B-2 won haar vierde wedstrijd op rij: 3-0 tegen Sportlust B-2. De grootste gen zich aangemeld om zich aan het pu bliek te presenteren. Zo zal de afdeling gymnastiek van multisportvereniging TOOS jazz- en turndemonstraties ge ven en komt de schuttersvereniging Waddinxveen met een mobiele schiet baan. Verder zijn aanwezig basketbalvereni- ging Waddinxveen Flyers, carnavals vereniging De Gouweslobbers, hockey club Waddinxveen en voetbalvereni ging WSE. Er zijn nog enkele kramen vrij voor (sport-)verenigingen om leden te wer ven of activiteiten te ontwikkelen. Aan melding is nog mogelijk tot maandag 9 oktober schriftelijk naar postbus 175, 2740 AD Waddinxveen of telefonisch bij Jan Speetjens, tel. 01828-181825. De dames van het eerste van De Gouwe waren in de eerste bekerronde vrijge loot en spelen dus automatisch in de vol gende bekerronde. In de voorbereiding op de nieuwe competitie speelden zij za terdag in zwembad ”De SniepTeen oe fenwedstrijd tegen het pas gepromo veerde tweede dameszevental van DONK. Verleden jaar werd tijdens de competi tie tweemaal van de Goudse dames ver loren. Op basis van de voorbereidingen, waren de verwachtingen wat hoger ge spannen. Immers, het onder de leiding van Wim Groen geformeerde team, had al enige goede prestaties geleverd. Ook deze wedstrijd leverde voor het vrij jonge Gouwe-team weinig proble men op. DONK speelde veel met een zogenaamde ”zone-verdediging”, maar de Gouwe wist hier goed raad mee en scoorde nog al eens van de zijkant. De eerste periode eindigde nog in een gelijke stand (2-2), maar de tweede pe riode gaf al een voorsprong te zien (5- 3)- In de twee daarop volgende periodes werd de voorsprong verder uitgebouwd tot respectievelijk 8-4 en de eindstand 12-7. Gescoord werd door Angela Faber (3x), Gillian van de Berg, Wendy de Frankrijker en Diana van der Zijden (2x) en Mirjam Overdam en Karen Beukema (lx). Hoewel Riet Boere- Verweij, Astrid Coene en Marjan Ko- ning deze keer niet tot scoren kwamen, droegen zij en keepster Annemarie van der Plas zeer zeker bij tot dit prima re sultaat. slechte uittrap zelf corrigeren, met de handen buiten het 16m gebied, hetgeen hem op een officiële waarschuwing kwam te staan. De rust werd met een 2- 0 achterstand bereikt. Na de thee tapte WSE uit een ander vaatje. Patrick Rijnbeek schoof op naar de linksbuitenplaats, Marcel v. Dijk naar linkshalf en Theo de Heer naar oktober in Wadinxveen uitgespeeld. In de onderlinge competitie kwamen vorige week 10 van de 11 gespeelde par tijen tot een beslissing. Een partij werd afgebroken. In 6 partijen trok zwart aan het langste eind. Door zijn prestatie in het eerste team vergrootte koploper D. van Offeren zijn voorsprong op runner-up Goor. Deze maakte geen fout door een te gre tige v.d. Starre resoluut terug te wijzen. P. van Offeren klom op naar de vijfde plaats door een knappe overwinning op routinier de Bock. Hierdoor is de fami lie Van Offeren met twee man bij de eerste vijf vertegenwoordigerd. Littooy, winst op Stam, nestelde zich bij de top-tien. Torenbeek klopte Bos. Versluis won, niet zonder veine een stuk van Muit en daarmee de partij. Be- semer bood lang tegenstand maar moest uiteindelijk het punt aan Ritter laten. Ook H. van Offeren moest tenslotte in v.d. Knaap zijn meerdere erkennen. Bloem versloeg Brobbel. Smit moest de overwinning was voor C-3. Tegen Vep hele avond zwoegen om van Sandijk op werd het 11-1. Martijn Valk en Jerome J* *- ’---- de Jong scoorden ieder 4 keer. De nieuwe doelman Sander v.d. Zijden 'werd slechts lx gepasseerd. Er werden totaal 18 wedstrijden ge speeld door de jeugd van Be Fair: 12x werd gewonnen, 1 duel eindigde gelijk profiteerde knap van een foutje van De voorbereiding van de Coenecooploop is in handen van deze commis sie, die bestaat uit (van links naar rechts) Bob v.d. Toom, Cees Kroes, Klaas de Redelijkheid, Jan Speetjens (voorzitter) en Jan Benschop. n IZj.y WADDINXVEEN - In de eerste RSB- 73 c rUtr schaakcompetitiewedstrijd tegen Nieu- Be Fair-SHO was een meer spannende, werkerk a/d IJssel I nam WSV I met 3,5- dan fraaie wedstrijd waarbij beide elf- 2,5 een kleine voorsprong. De twee af- tallen tot het einde voor de volle winst gebroken partijen zullen vrijwel zeker wilden spelen. Be Fair-trainer Aad Jan sen had z’n elftal na de zwakke resulta ten van de laatste weken op een aantal plaatsen veranderd. Zo stonden nu Eric Valk, Otto Kemp- kes en Rens Overdijk in de basis ten koste van Fred Klomp (3 wedstrijden ling van zetten het eerste halve punt, geschorst), Michel Glasbeek en Leon Hogenelst. Deze wijzigingen brachten echter niet Oud-Nieuwerkerker v.d. Bom gaf zijn voormalig clubgenoot geen kans en won Het jonge dames 5 maakte het het erva- doelpunten uit. Alleen werd wel de 0 knap. Na een gelijk waardige remise van achterin behouden, zodat men toch een Ellers liep WSV verder uit via een over- wedstrijdpuntje overhield. winning van invaller D. van Offeren, Veel doelrijpe kansen werden er door die daarmee de held van de dag werd, beide partijen niet gecreëerd. Het meeste gevaar kwam uit de ’’dode” mo menten. Zo was Eric Valk attend bij den, walste als het ware over zijn tegen een comer van SHO, waarop keeper stander heen, hetgeen resulteerde in - - een onvervalst mat! Helaas moest v.d. Hoek na stukverlies weer een punt inleveren. Philipse speelde aan bord 1 tegen Smorenburg een zeer enerverende partij die in een anti-climax eindigde. Na afruil van de zware stukken ontstond een Toreneind- SHO, adequaat op. Rond de 25 minu- spel dat geheid remise was. Waartoe ten wisselde trainer Jansen Arjan Groe- dan ook werd besloten. Daarmee werd nendijk en Rens Overdijk in voor Mi chel Glasbeek en Leon Hogenelst. Het even oplaaiende Be Fair-vuur le verde twee kansen op. Eric Valk schoot berg aan bord 3 staan op zijn minst ge net voorlangs en Aart Bos werd bij een doorbraak voor hij kon schieten vak kundig afgestopt door twee SHO’ers. Tien minuten voor het eind kreeg SHO beide partijen worden op donderdag 12 linksback. De extra spits had tot gevolg WADDINXVEEN - Zaterdag viste de dat WSE meer risico ging nemen door hengelsportvereniging Waddinxveen achterin één tegen één te gaan spelen. (HSW) haar laatste wedstrijd voor de Het resulteerde in meer gevaar voor het zomercompetitie. doel van SJC, zeker ook door de veel Er werd gevist in de Heimanswetering, hogere inzet waarmee WSE speelde. Men forceerde de één na de andere cor ner; de Noordwijkse keeper wist echter zijn hok met kunst en vliegwerk schoon te houden. Juist nadat Robert Kerkhoff ingevallen was voor Ron Scheurwater, speelde een SJC-speler de bal met de hand in het strafschopgebied. De scheidsrechter chard (1680 gr) b--„X Rene Moons te zwak werd ingeschoten. Het aanvallende spel van WSE hield ook de nodige risico’s in: menig keer ontsnapte WSE aan een grotere achter stand. WSE bleef pompen maar de aansluit- treffer bleef uit tot WSE wederom een penalty forceerde. Ton Kling stormde naar voren, eiste de bal op en bal vervolgens bikkelhard in de linker bovenhoek (2-1). Deze treffer kwam helaas te laat. Er werden nog wel een paar corners gefor ceerd waarbij ook Ton Kling naar voren kwam, maar Verder dan een bal net naast de paal van Erwin Pleus kwam men niet.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 29