Antilope is 15 jaar Waddinxveen speelde door Gouwe-dames kopje onder L Oranjeteam vriendschappelijk tegen WSE WSE en Be Fair oefenden Korbis wint MATIGE VANGST Klaverjassen Gelijkspel Be Fair A-l Florida start goed Flyers-heren onderschatten tegenstander D. v. Offeren leidt bij WSV volop met echte korfbalcijfers I Waddinxveen-zo Volleybalsters Be Fair onderuit Dames Heren Heren WSV Florida 2 Profweek Goudse selectie Waddinxveen-za -j weer twee verschillende helften. De eerste helft kwamen zij niet in hun spel en met een ruststand van 19-39 werd be- gonnen aan de tweede helft. Nu konden de Flyers-dames wel de tegenstander bij houden, maar winstkansen zater er niet in. Eindstand 37-69. Topscoorder, Nancy van Dam 10 punten. WADDINXVEEN - In de voorbereiding op de waterpolocompetitie speelde zaterdag het eerste dameszevental van De Gouwe in het zwem bad de Sniep een oefenwedstrijd tegen het een klasse hoger spelende De Ham. De wedstrijd eindigde in een onbetwiste 8-4 overwinning voor De Ham. WADDINXVEEN - Deze week pas zal KNVB-bondscoach Bert van Lin gen bekend maken welk Oranje-jeugdteam (tot 16 jaar) volgende week donderdag 19 oktober zal aantreden tegen de Waddinxveense voetbalver eniging WSE, in het kader van de in de herfstvakantie te houden traditio nele Profweek. Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 11 oktober 1989 SPORT RECREATIE WADDINXVEEN - Het derde lustrum heeft de Waddinxveense sportclub An tilope zaterdagmiddag en -avond ge vierd. De viering van het 15-jarig bestaan in In de afdeling Gouda speelde Waddinx- veen-zondag uit tegen Cabauw. Het werd een gelijk spel (0-0). Waddinx veen staat nu met 4 punten uit 4 wed strijden op de vierde plaats van onder en. Waddinxveen-zaterdag ging onderuit tegen UNIO door daarvan met 1-3 te verliezen. Bij de regionale jeugd verloor in West II A IB WSE met 4-2 van SJC. De jeug dige Waddinxveners staan nu met 6 punten uit 5 wedstrijden op de vijfde plaats van boven. Van de WSE-ers scoorden ditmaal Martijn van der Wal en Harry van Hoeven. Be Fair oefende tegen het Goudse De Jodan Boys waarvan met 1-4 werd ver loren, na een ruststand van 0-3 in het na deel van de Waddinxveners. ingeschoten. Met 1-3 kwamen de Waddinxveners derhalve nog goed weg en wellicht dat zij zich kunnen herstellen komende za- tocht door Waddinxveen, gevolgd door een borreluurtje en napraten over de fietstocht en een koud buffet dat werd afgesloten met muziek en dansen tot in de nacht. dende scheidsrechter nam deze foutieve constatering jammer genoeg over. Zondag kon Waddinxveen zijn goede tegen Gouderak. Waarschijnlijk zal dan ook Raymond Bey na een vervelende WADDINXVEEN - Het eerste team van Florida-badminton speelde zondag in de sporthal ”de Sniep” gelijk (4-4) te gen Metro 3 uit Rotterdam. Algemeen reserve Arie v.d. Bos ver ving Dick v. Teylingen (op reis) ver dienstelijk, maar kon op dit niveau niet voor punten zorgen. Liesbeth v. Bergeijk won haar drie par tijen, Ilona Groeneveld won de enkel en DD, maar verloor in de GD met Arie in 3 games. Bert Wijnbergen zorgde in de GD met Liesbeth voor het belang rijke 4e punt. Florida 1 is na eéén seizoen in de derde klasse nu weer teruggekeerd in de 2e klasse van de nationale competitie. Na 3-5 verlies tegen het sterke Vlietwijk 1 (Voorschoten) en 5-3 winst op Duin- wijk 6 (Haarlem) lijkt Florida op weg om zich te handhaven. Dames 2 speelde tegen DAS 2. Evenals de vorige wedstrijd speelden de dames Het eerste herenteam van De Gouwe speelde een oefenwedstrijd tegen de Ysselduikers uit Montfoort. De Yssel- duikers, die een klasse lager spelen dan De Gouwe, verloren met 15-5. Hoewel de uitslag het niet doet vermoe den, speelde De Gouwe niet echt een Heren 1 moest op bezoek bij Leider dorp 2. Daar in het Luba-tournooi al ge- het clubgebouw bij de atletiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan in Waddinx- veen-Noord begon met een fietspuzzel- Om 10.30 uur zal deze selectie het vol gende week opnemen tegen het A-re- gionale team van WSE. Om 12.30 uur zullen de C-jeugdteams van Ajax en Feyenoord elkaar treffen. Om 16.00 uur zal de Goudse jeugdselectie andermaal in het veld komen. Dan ontmoet zij het Nederlands dameselftal. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 13 oktober wordt de derde ronde ver- Veel Ajaxieden in Jeugdelftal Het naar de derde klasse gepromo veerde WSV 3 behaalde bij zijn eerste optreden in de uitwedstrijd tegen Over- schie 5 een verdienstelijk gelijkspel. Zonder de lagere borden te kort te doen werden alle punten aan de bovenste vijf borden gescoord. Het waren de "oude rotten” Van Oort, Van der Starre en Littooy die alle drie tot de volle winst kwamen. Prins en De Niet voegden daar nog twee remises aan toe. Goor, Stam en Torenbeek moesten ech ter in hun Overschiese tegenstanders hun meerdere erkennen. maandag 16 tot vrijdag 20 oktober voor haar j eugdafdeling organiseert De WSE-jeugd wordt in de gelegenheid gesteld om zo ongeveer de hele herfst vakantie bij de vereniging door te bren gen en te leven als echte prof-voetbal- lers. Een uitgebreid programma met trainingen (verzorgd door o.a. Sparta- oefenmeester Jan Nijman en Ajax con- ditietrainer Kees Koppelaar), wedstrij den en massages is samengesteld. Een excursie naar PSV in Eindhoven vormt de afsluiting. Ook voetballief hebbers van buiten de vereniging zijn in de profweek overigens welkom bij WSE. Op woensdag 18 oktober wordt namelijk een groot 4 tegen 4 tournooi gehouden. Deelname hieraan staat open voor iedereen in de leeftijd van 8 tot en met 14 jaar. Tijdens een onlangs gehouden tournooi in Leiden was De Ham ook al eens te sterk gebleken voor de Waddinxveense dames. Als sparring-partner liggen de beide teams elkaar wel en een afspraak om het nog een keer over te doen was dus snel gemaakt. De eerste part ging met goed spel van beide teams aardig gelijk op, maar De Ham wist deze periode winnend af te sluiten: 0-1. In de tweede part lieten beide teams het beste van het spel zien. Er werd snel gespeeld en goed gecombi neerd hetgeen al snel resulteerde in de gelijkmaker voor De Gouwe. Gillian van den Berg scoorde met een fraaie boogbal, maar enkele seconden later scoorde De Ham 1-2. Hierna kreeg De Ham een strafworp (1-3) en wist Diana van der Zijden tegen te scoren (2- 3). De Ham sloot deze periode af met een 4-2 voorsprong door wederom een strafworp te benutten. De derde periode was kwalitatief het slechtst. Over en weer werden foute passes afgegeven en werden allerlei slordigheden begaan, hetgeen ook het kijkspel niet ten goede kwam. Toch wist De Ham de voorsprong uit te bouwen naar 5-2. In de vierde part leek het even of de Gouwe-dames werden weggespeeld. De Ham liep uit tot 2-7, voordat Angela Faber 3-7 en Wendy de Frankrijker 4-7 konden laten aantekenen. In de laatste minuut bracht De Ham de eindstand op 4-8. Florida 2, vierde klasse nationaal, is dit seizoen met Herma Schwiebbe en Ro nald Struijs versterkt. In de derde wed strijd tegen Alblasserdam 5 begon Ro nald Struijs met 13-15 verlies in de 3e game en ook algemeen reserve John Schouten verloor (hij verving Rob Sik- king (ziek) en Johan v.d. Ree (gips na ’’sprongetje” over hek). Om het ziektebeeld compleet te maken gaf de tegenstander van Michelle Zweegman op wegens ’’zweepslag” en bleef Michelle ongeslagen, ondanks een voorgenomen enkeloperatie. Herma Schwiebbe verloor tot haar er gernis haar eerste partij en na verlies van de HD stond ’t 1-4. Herma en Ro nald wonnen de GD (15-10 15-9), waar door ’t wegens opgave van DD en 2e GD 4-4 zou worden. Echter de 2e GD probeerde de uit ’t zie kenhuis teruggekeerde dame van Al blasserdam (loopverbod) toch te spelen onder het motto ”dom maar dapper”. Na 15-4 verlies gaf ze weer op en dus de finitief 4-4. Dit betekende het 4e punt na 3 wedstrij den, na gelijkspel tegen Aigis 1 (Zoeter- meer) en verrassend kleine winst, 5-3, tegen het zwakke Rotterdam 2. Florida 3 (2e kl. distrikt Zuid-Holland) kwam eveneens met 1-4 achter tegen het onderaanstaande Hazerswoude 1. Na winst in GD en HD wisten Sasja Struijs (inv.) en Marion Daems met veel inzet en na ruim een uur spelen toch nog een 4-4 eindstand te bereiken. (18-15 15-18 17-16). Florida 3 heeft 5 punten uit 3 wedstrijden. Eveneens 5 punten heeft Florida 4 (3e kl.), dat met 7-1 van Mijdrecht 3 won. Ook de andere Florida-teams hebben al 3 of 4 punten behaald en dat betekent dus een goed begin van deze competitie. WADDINXVEEN - Het afgelopen weekeinde werd voor de KNVB-be- ker gevoetbald en omdat de Waddinxveense clubs WSE en Be Fair daar niet meer aan meedoen werden er oefenwedstrijden gespeeld. Alleen Waddinxveen speelde competitievoetbal. een twintigtal punten uit. In de laatste- moren bleven bij de les en de wedstrijd werd gewonnen met 65-29. Topscoor ders: Roelien Benschop en Babette Heerkens, beiden 14 punten. Jongens-kadetten werden door Sprin gers uit Gouda met beide benen op de grond gezet. Na twee overwinningen kwam nu de domper. De eerste helft kon men nog bijblijven, stand 24-28. Maar toen was het gebeurd. Kansloos werd er verloren. Eindstand 45-73. Topscoorder: Paul Hulst met 17 pun ten. Bij de jongste spelers, de adspiranten, moesten zowel de meisjes als de jongens de eer aan de tegenstander laten. De jongens verloren van Popeye uit Bode graven en de meisjes van Leiderdorp. Topscoorders jongens: Niels Hage 9 punten; meisjes: Maryenne v.d. Gaag 8 punten. Marcel van Leeuwen had bijna succes met een afstandschot, die van richting werd veranderd, maar de Cabauw-kee- per stond op de goede plaats. Rechtsback Jaap Baas kon ook deze wedstrijd diverse malen gevaarlijk op komen, maar zijn goede pogingen kon den niet verzilverd worden. Na rust wederom twee goed bewegende ploegen. Centrale duo Dick Twigt-Mi- chael Sip konden de kopsterke aanval lers goed in toom houden en gaven wei nig kansen weg. Daarentegen kreeg Waddinxveen di verse mogelijkheden, doordat Cabauw verdedigend risico’s nam. Gerard Mo- liej, hard werkend, kon een paar goede voorzetten geven, maar helaas zonder goede afloop. sitekaartje af door de toch bepaald niet wonnen werd van Leiderdorp 1was er onbewust toch een beetje onderschat ting van de tegenstander. Dit kwam tot uitdrukking in het spel. Het was allemaal wat rommelig. De te genstander dacht hiervan te profiteren maar ging daardoor te gehaast spelen. Dit leverde aan twee kanten veel bal verlies op, waardoor er qua kijkspel WADDINXVEEN - Met echte korfbal cijfers heeft het Waddinxveense Korbis RWR 2 met 10-0 verslagen. De Waddinxveners speelden maar 46 minuten tegen RWR 2. Slechts een helft en een minuut. Daarna werd de wed strijd wegens slecht weer gestaakt. In die 46 minuten was het Korbis, dat de dienst uitmaakte. Het was op jacht naar vierentwintig treffers om de 100 vol te maken. Het zou die score waarschijnlijk wel hebben gehaald. RWR kwam er echt niet aan te pas en had, technisch beduidend minder, moeite met de re gen, terwijl Korbis daar goed mee om wist te gaan. De Waddinxveners had den in Johan van Tilburg, die driemaal vanaf de stip scoorde, de beste schutter, gevolgd door Pieter Slootweg (2). In die eerste helft troffen zeven mensen bij Korbis, dat er met kop en schouders bo venuit steekt, doel. WADDINXVEEN - De hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) viste zaterdag haar jaarlijkse Herfstdagwed- strijd in het Gouwekanaal. Het weer werkte mee want het was een echte herfstdag, doch de vangst viel te gen. Iedereen wist wel een visje te van gen, maar vermoedelijk door de drukke scheepvaart bleef het toch voor de meesten maar bij enkele kleine visjes. Als eerste vijf eindigden: 1. H de Haan (2460 gr en de grootste vis), 2. M. Rei chard (960gr), 3. W. Houtman (900gr), 4. A. v. Leeuwen (720 gr) en 5. J. Ver hoef (540 gr). Aanstaande zaterdag is de eerste wed strijd voor de wintercompetitie. Er wordt dan gevist in de Zaan. Vertrek hiervoor om 6.00 uur vanaf het N.S.- station Waddinxveen. In de moeilijke uitwedstrijd tegen kam- pioenskandidaat Cabauw heeft Wad- dinxveen-zo een keurige 0-0 uitslag be haald. Cabauw bouwde in de eerste helft een licht overwicht op, zonder echter veel doelrijpe kansen te scheppen. Na een kwartier spelen kon de rechtsbuiten van Cabauw goed doorkomen. Zijn schot ging echter net naast. Waddinxveen begon steeds beter de te genstander vast te zetten en het over wicht over te nemen. Rob Flier wist met keihard werken het middenveld voor- zich op te eisen, gepaard met de techni sche kwaliteiten van Robin Leunissen gingen steeds meer aanvallen richting doel Cabauw. WADDINXVEEN - Het A-l-elftal van Be Fair-voetbal haalde zaterdag één punt uit de ’’gekke” wedstrijd thuis te gen Lekkerkerk. De Waddinxveners stonden na een paar minuten reeds op een 2-0 voorsprong. Een gelopen wed strijd dus. Echter bij rust was de voor sprong weggegeven en stond het 2-2. Opnieuw nam Be Fair de leiding in de tweede helft. Tot 5 minuten voor tijd stonden zij met 3-2 voor. Toen leek alles mis te gaan. Binnen enkele minuten was de stand omgebogen in een 3-4 achter stand, met nog 1 minuut te spelen. Het ene doelpunt dat de wedstrijd weer terecht in evenwicht bracht viel enkele seconden voor tijd. Een 4-4 eindstand was het resultaat. Zowel Arjan v.d. Berg als Henk Koren scoorden 2x, doel man Remco Benjert werd 4x gepas seerd. Een pijnlijke 1-5 nederlaag liep B-l op, dat veel te weinig punten in de hoofd groep heeft kunnen behalen. C-l is he lemaal terug. Met 0-9 werd gewonnen van Olympia, Wim v.d. Starre scoorde 3x. Doelman Maurice Hol was niet te passeren. Het record van de week was voor C-2: 13-0 speelden zij tegen Soccer Boys. Een persoonlijk record voor Martin de Jong. Hij scoorde maar liefst 7x en staat met 13 doelpunten bovenaan de topscoorders lijst. Genoemde wedstrijden vinden allen plaats in het kader van de Profweek die de Waddinxveense vereniging van WADDINXVEEN - Na vier ronden in de onderlinge competitie van de Wad dinxveense Schaakvereniging gaat D. van Offeren nog steeds met een 100% score aan de leiding. Ook Goor moest tegen hem het onder spit delven en duikelde daardoor van de tweede naar de negende plaats. Philipse nestelde zich op de 2e plaats via een zege op P. van Offeren. Van der Born, winst op Littooy, kwam op de derde stek. In de schaduw van deze ’’kopgroep” werd Kardol-van Woudenberg remise. Claassen en Hen- nink, beiden wat achterop geraakt, zet ten de achtervolging in met overwinnin gen op v.d. Hoek resp. Torenbeek. Van der Starre en Versluis deelden het punt. Het nieuwe lid De Niet gaf zijn vi- f'-’ J- *--*■ zwakke Van Oort een nederlaag te be zorgen. Ook Maliepaard blijkt van wanten te weten. Tegen de sterke Wolfs wist hij in ieder geval een tweede zitting te force ren! Ook De Bock en Smitskamp kwa men nog niet tot een beslissing. Jansen versloeg v.d. Knaap en Smit kende geen pardon met van Kleef. Alblas, een tijdje uit de running ge weest, klopte Ponsioen. Brinkhorst hield Muit op remise. Van der Geer heeft dit seizoen kennelijk een slow start. Nu leed hij een nederlaag tegen Brobbel. Van Sandijk bleef H. van Of feren de baas. D.J. van Offeren gaf Joseph, die kwam kennismaken, geen kans. Ritter en El lers besteedden nog een hele avond aan het uitspelen van hun afgebroken partij om uiteindelijk toch op een onbeslist te eindigen. Liefst 35 spelers heeft Van Lingen opge roepen voor een selectiewedstrijd die vandaag (woensdag) zal plaatsvinden in Zeist. In deze partij moeten de jeugdige voetballers zichzelf bewijzen. Opvallend veel Ajacieden zijn opge trommeld naar Zeist. Met liefst acht spelers is de Amsterdamse club verre weg de grootste leverancier van jeugdig talent. PSV en Spart zullen elk vier spe lers afvaardigen, Feyenoord drie. Er is door de KNVB overigens niet al leen rond de velden van de profclubs gescout. Ook uit de gelederen van ama- teurverenigingen (Unitas, Nieuwen hoorn en Kloetinge) zijn enkele kandi daten voor het jongste Oranje team ge plukt. De ontmoeting tussen het nationale be- lofteteam en de eerste keus van WSE zal op het WSE-complex plaatsvinden. De aftrap is om 18.00 uur. Deze partij is de laatste in een serie van vier aantrek- kelijke wedstrijden die donderdag 19 oktober bij WSE gepland zijn. Eerder op de dag komen het Neder lands damesteam, de Goudse jeugdse lectie (tot 16 j aar)de C-j eugdteams van Ajax en Feyenoord, alsook de A-regio- nale jeugd van WSE in actie. Olympia, ESTO en WSE zijn de voor naamste leveranciers van de Goudse jeugdselectie. Trainer Arno Pijpers heeft de volgende spelers uitgenodigd: N. Abel, J. Amatdjimirin, W. Rikken, R. Koorevaar, P. de Keizer en D. de Jong (allen Olympia), J. Boeve, O. de Hey, J. Raaphorst, J. van Delft, R. van Veldhuizen (allen ESTO), D.J. Roos, M. Sol, L. Smit en A. Noordervliet (al len WSE), J. Berckenkamp, J. van Hat- tem (beiden Feyenoord), F.R. Gelder- blom (Excelsior), G. Lingen (ONA), J.G. Mazijk (Schoonhoven), J.W. van Triet (Be Fair), P. Rosseweij (VEP), J.R. van Vliet (Nieuwerkerk), P. van de Weyden (Nieuwkoop), H. de Groot (Haastrecht), W. van Gulik (Rohda ’76) en M. Kame (Jodan Boys). goede wedstrijd. Het team straalde enige matheid uit en van de bezieling die zich tijdens eerdere oefenwedstrij den openbaarde was weinig meer terug te zien. Het in verband met ziekte ont breken van Ronald Schens mocht hier voor geen excuses zijn. Tijdens het eerste part kon men zich in aanvallend opzicht slecht vinden. Kjeld Boonstoppel haalde bij lange na niet het niveau van vorige week en dat uitte zich met name in knullig balverlies op de midvoorplaats. Alleen Wilfred Bontje wist vanuit een man-meer positie te sco ren. De Ysselduikers wisten eenmaal iets terug te doen: 1-1. In de tweede part maakte De Gouwe het klasseverschil wel duidelijk. Remko Overdam hield goed overzicht en scoorde 2-1. Nadat Kors van Tilburg een strafworp had gestopt, liep De Gou we, onder andere door twee doelpunten van Ed den Boon, uit naar een 8-1 voor sprong. Helaas koos Remko Overdam niet goed positie tussen de bal en de man en scoorde de Ysselduikers 8-2. In het derde partje bouwde de Gouwe de voorsprong gestadig uit. Ed den Boon (strafworp), Jaco van Tol (man meer), Marco Kraak (afstandschot) en Marc Faber (boogbal) lieten zien dat De Gouwe van alle markten thuis is maar het maakte de wedstrijd niet tot een spektakelstuk. In de laatste part wisten de Ysselduikers De Gouwe goed te vol gen en deze eindigde in een 3-3 stand. Het is voor coach Huug Boonstoppel te hopen dat het team, gezien eerder ver toond spel, niet te vroeg gepiekt heeft en dat de oorzaak meer lag bij een op papier weinig inspirerende tegenstan der. De einduitslag van 15-5 maakte echter wel duidelijk dat als op zaterdag 21 ok tober de competitie begint, De Gouwe tot de kampioenskandidaten gerekend kan worden. WADDINXVEEN - De in Rayon West uitkomende basketbalteams van Wad dinxveen Flyers hebben vrijdag- en za terdagavond hun wedstrijden allemaal in winst kunnen omzetten. Vooral de winst van jongens-junioren tegen Leiden was een uitstekend resul taat. Belangrijk was hierbij, dat het team dit bereikte met goed basketbal. Vooral de eerste helft was van prima kwaliteit. Met Peter van Zoest als heer ser onder de borden werd Leiden volle dig weggespeeld. Via een tussenstand van 36-9 werd de rust bereikt met een stand 54-36, waarbij de Flyers-coach veelvuldig gebruik maakte van de bank- spelers. In de tweede helft pakte Flyers de draad weer op en uiteindelijk werd Leiden met een nederlaag van 88-60 naar huis gestuurd. Topscoorders Rudo van Loo 35 en Jeroen Derks 27 punten. WADDINXVEEN - Een wisselend spelend damesteam van Be Fair-volley- bal verloor met 2-3 van RVC/Libanon. De setstanden waren 15-13, 8-15, 7-15, 15-8 en 13-15. Alleen de vierde set werd dus door de Waddinxveensen gewonnen. Trainer Gerard Lupgens gaat door met de op bouw van zijn nieuwe team, waarin de ervaren speelsters Janny Zeeman, Joke Baans en Antoinnette Wijker de ande ren meer moeten zien te inspireren. De komst van Wilma de Jong, Mariska van der Velde en Marlies van Ringelen- stein in de vierde set leverde per saldo niet het resultaat op dat Be Fair-dames, die vechtlustig van start gingen, hadden willen hebben. Het zaterdagelftal van Waddinxveen- voetbal bewees zichzelf een slechte dienst door tegen het laaggeplaatste Unio met 1-3 te verliezen. Waddinxveen, gestart met de weten schap dat concurrent Perkouw met 1-0 had verloren, kon geen moment zijn hoge positie waarmaken. Een veel feller Unio wist de meeste persoonlijke duels te winnen, terwijl Waddinxveen vooral strandde in ongelooflijk veel balverlies. Unio nam dan ook verdiend een voor sprong. Na 22 minuten werd een goed- genomen cornerbal met het hoofd ver zilverd door spits Bertels. Waddinxveen kon hier bitter weinig tegenover stellen. Toch kwamen de Waddinxveners op ge lijke voet. Edwin de Vrindt, die goed werd aangespeeld door Peter Heeren, haalde vanaf 16-meter ongelooflijk hard uit (1-1). Vlak voor tijd had Waddinxveen bijna Even leek het erop dat Waddinxveen toch nog de winst op zak, toen Razi Li- door kon drukken, maar het even eer- coumine op rechts doorbrak. Hij liep der gememoreerde balverlies maakte scherp door naar de achterlijn en zijn de Waddinxveense ploeg bij voorbaat gave trekbal kon door Gerard Moliej zo kansloos. Het was Unio dat de beste in het net gelopen worden. kansen kreeg, vooral over rechts, waar De grensrechter van Cabauw had echter Rob Everling konstant voorbij werd ge- gevlagd voor achterbal en de goedlei- lopen door zijn tegenstander. J Na rust werd het spel van de Waddinx veners nog troostelozer dan het weer. Unio maakte dankbaar gebruik en nam positie waarmaken in de thuiswedstrijd na 18 minuten wederom een voor sprong. Een vrije trap werd langs de slecht georganiseerde Waddinxveense knieblessure weer aan de selectie toege- muur ingeschoten (1-2). voegdzijn. Nog was het niet gedaan. Unio trok het spel naar zich toe en lieten de Waddinx veners achter zich aan lopen. De Oude- waternaren die diverse kansen op rij kregen profiteerden slechts 1 maal. Een hard ingeschoten bal werd door Leo Appel onvoldoende verwerkt waarna de rebound door dezelfde Bertels werd speeld van de klaverjas- en jokercom- petitie bij Waddinxveen-voetbal. Het kaarten vindt als vanouds in de kan tine van de vereniging plaats in het sportpark de Sniep en zal om 20.00 uur terdag in de uitwedstrijd tegen Aarlan- aanvangen. De kantine is vanaf 19.30 derveen 2. uur open. Het bestuur van de 15-jarige sportclub Antilope uit Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). Meisjes-junioren hadden geen moeite toch leuke situaties ontstonden. Dank met Jumpers uit Den Haag. Met dege- zij de vele rebounds, zowel aanvallend lijk spel hielden de junioren de wed- als verdedigend van Ab Stuyfzand, strijd in handen en via regelmatig sco- werd de eerste helft afgesloten met een ren werd de rust bereikt met de stand 30-38 voorsprong. 35-17. De tweede helft gaf eenzelfde beeld, al- Na de rust veranderde niet veel aan het leen Flyers scoorde nu veel beter en liep beeld van de wedstrijd. De meisjes-ju- minuut werden er nog enkele slordighe den veroorloofd, zodat er een eindstand van 80-92 op het scorebord stond. Heren 3 herstelde zich knap van de ne derlaag van de vorige wedstrijd. West land Stars uit ’s Gravenzande werd geen kans gegeven om maar even in de wed strijd te komen. Via een ruststand van 41-12 werd het 89-35. Topscoorder: Pe ter Zwamborn met 18 punten. Heren 4 deed niet onder voor heren 3 en stuurde Jumpers met een nederlaag naar huis. Via 39-12 met de rust werd het uiteindelijk 81-31. Topscoorder: Arjan van Zanten 29 punten. ..riWw:

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21