Waterpoloërs beginnen nu Expositie Franse revolutie w IBEDRIJVEN1 ’’NOORUS” ff, iqeKP ECHTE rtj met Scharrelbrood ’Echte bakkers” komen ?T„Hhaag ONTVANGST Te zien in de openbare bibliotheek en woonwagens 69e Goudse Antiekbeurs Hockeydames gelijk (1-1) Begrotings wijzigingen In Sporthal ruim 330 scholieren CAI voor Tweede Bloks Rentokil-ZVH: kwartfinale Introductie- prijs Aeolus- badminton Informatie markt: ’’Buik van binnen bekeken” Afgebroken WSV-partijen Een boekenbon? Édt£... j&pwAt't! boekhandel veldwijk Molenweek 23 t/m 28 okt. ’89 ”Natuur”lijk brood van de Echte Bakker ECHTE BAKKER P. ROOTZELAAR BOSKOOP ECHTE BAKKER GERT HUIZER WADDINXVEEN Heren Dames l ZT7T®J V' WADDINXVEEN - Echte Bakker G. Huizer uit Waddinxveen, met zo’n 600 andere bakkerswinkels lid van de Stichting Echte Bakkersgilde, pre- J senteert een nieuwe broodvariëteit: het Scharrelbrood. I Lekker Onderlinge 1® f r een kwartier werd stilgelegd. e i NIET SEIZOENGEBONDEN! Vertering. PASSAGE 53 - TEL. 12620 ‘S'* manschap van de Echte Bakker, die van puur natuurlijke ingrediënten zonder toevoegingen, een heerlijk brood weet te bakken. Want meel van de molen be vat nog waardevolle graanbestandde- len. Bovendien zijn molens vriendelijk voor het milieu: het malen gebeurt op wind- en waterkracht. Geen vuiltje aan de lucht dus”, aldus Echte Bakker G. Huizer. Tijdens de Molenweek van maandag 23 oktober tot zaterdag 28 oktober intro duceren de Echte Bakkers hun Schar- relbrood. Elke ochtend warm en vers, zo uit de oven. Met ’n eerlijke smaak, de moeite van ’t ontdekken waard. Echte Bakkers zijn herkenbaar aan het gele embleem van een bakkertje dat in z;;n ene hand een brood en in z’n andere ’’Noorus” geldt in kringen van kenners als een van de beste (jongeren)koren ter wereld. Het koor verzorgt vier grote concerten in ons land. Onder meer in Waddinxveen, Woerden, opTexel en in De Doelen in Rotterdam. Ook staat een officiële ontvangst op het Rotterdamse stadhuis op het programma. Begonnen wordt donderdagmiddag om vier uur met een ontvangst op het raad huis van Boskoop alvorens aan de vier officiële concerten zal worden begon nen. Vrijdag 20 oktober wordt een con cert gegeven in de Bonaventurakerk in Woerden; zaterdag 21 oktober zingt het koor in Den Burg op Texel, zondag 22 oktober staat het concert in De Doelen in Rotterdam op het programma en dinsdag 24 oktober treedt het koor op in de Ontmoetingskerk in Waddinxveen. Verder is het koor zondag 22 oktober te horen tijdens een kerkdienst in de Ge reformeerde Kerk in Boskoop. ’’Noorus” geldt als een van de onbe twiste topkoren van de Sovjet-Unie. Het repertoire omvat zowel religieuze dinxveen. De tentoonstelling ging vorige week donderdagavond officieel van start en is komstig uit de Sovjet-republiek Est land, won de afgelopen jaren tal van in ternationale prijzen. Zo ontving ”Noor- Laude tijdens het Europese Muziek Festival in het Belgische Neerpelt. ’’Noorus” was nog niet eerder in ons land te horen. Commissaris C. Henriksson uit het Bel gische Kraainem is volgens het handels- register van de Goudse Kamer directeur geworden van TRUSTOR COMPO NENTS HOLDING BV, Waddinx veen. RJ. Griffioen zet in Voorschoten de nevenvestigingen voort van WINKEL- EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ ZEGWELL BV, Zevenhuizen. in het nieuws- De heren van het tweede, die om 17.45 uur de spits afbijten, zullen moeten aan tonen dat hun promotie van vorig sei zoen, naar de reserve le klasse bond, te recht is geweest. Het team, o.l.v. coach Peter van de WADDINXVEEN/BOSKOOP - Morgen (donderdag 18 oktober) arri veert het koor ’’Noorus” uit de Sovjetrepubliek Estland op de luchthaven Schiphol. Dit 70 man/vrouw sterke koor maakt op uitnodiging van het Boskoopse streekmannenkoor Die Gouwe Sanghers een korte tournee door ons land. Om deze kostbare tournee mogelijk te maken werd de stichting Stuvink (Stichting uitwisseling van internationale koren) opge richt. Pagina 21 De heren van Waddinxveen hebben verrassend van Pollux gewonnen met 3- 2. Waddinxveen, voor deze wedstrijd nog halverwege de ranglijst, ging tegen Pollux (tweede) van start met een ver dedigende opstelling door te spelen met een viermans middenveld. Maarten van Jaarsveld opende de score voor Wad dinxveen, maar binnen vijf minuten had Pollux die voorsprong weer wegge werkt, door te scoren uit een strafcor- ner. Na tien minuten in de tweede helft scoorde Thomas van den Berg, maar weer wist Pollux op gelijke hoogte te komen. Zeven minuten voor het einde van de wedstrijd wist Paul Cutker het' winnende doelpunt voor Waddinxveen te scoren. De kans is groot dat Wad dinxveen door deze overwinning op schuift naar de derde plaats op de rang lijst. WADDINXVEEN - Zaterdag 21 oktober is het eindelijk zover. Dan gaat de bondscompetitie waterpolo van start. Voor De Gouwe betekent dit dat drie teams (heren 1 en 2 en dames 1) zich voor het eerst aan het publiek in het zwembad de Sniep kunnen presenteren. De verwachting is dat deze drie teams veel spektakel zullen gaan bieden. Het Scharrelbrood wordt gemaakt van granen die zijn gemalen op de molens L wan het Ambachtelijk Korenmolenaars- - gilde. Aangedreven door wind- of wa terkracht dus milieuvriendelijk, ont staat tussen grote ruwe molenstenen het echte molenaarsmeel waarmee de Echte Bakker een eerlijk en lekker brood bakt: het Scharrelbrood. De Ambachtelijke Korenmolenaars en de Echte Bakkers werken al langere tijd nauw samen. In elke Echte bakkerswin kel zijn dan ook verschillende molen- produkten te vinden, onder andere ’’Bruin van de molen” en ’’Molen- mueslikoeken”. Het Nieuwste molenbrood, het Schar relbrood, bevat naast tarwebloem ook roggemeel waardoor het heerlijk mals wordt en langer vers blijft, plus meer ze melen die goed werk doen voor de spijs- hand een oventje houdt. Het isduide- lijk wat daarmee bedoeld wordt; Echte Bakkers bakken elke dag lekker warm, vers brood. De Echte Bakkers voeren een breed assortiment ambachtelijk ge bakken brood. WADDINXVEEN/GOÜDA - In het Goudse St. Jozef Ziekenhuis wordt za terdag 4 november van 11.00-16.00 uur de informatiemarkt ”De buik van bin nen bekeken” over maag-, darm- en le- verstoornissen gehouden. Op die dag zal voorlichting worden ge geven over bepaalde aandoeningen en/ of ziekten van het spijsverteringsstelsel. Maar ook: hóe ze te voorkomen. ”De buik van binnen bekeken” laat zien wat er tijdens een scopie-onderzoek ge beurt, wat een CT-scan is, welke patiën- tenverenigingen er zoal bestaan en wat bijvoorbeeld het Patiënten Platform doet. Tijdens de informatiemarkt houdt de röntgenafdeling en het laboratorium van het St. Jozef Ziekenhuis open huis. Een internist houdt een lezing en di- verse fabrikanten van geneesmiddelen en medische apparatuur geven in aller lei kraampjes de gewenste informatie. brengst betekent van '.4.080,- maxi- met 15-7 naar zich toe te halen. maal. Maar in de resterende sets kwam Ge- Het saldo der ir.estering bedraagt mini terug en kon met resp. 13-15 en 6- De dames van coach Wim Groen spelen om 18.30 uur tegen AZ&PC 1 uit Amersfoort. Het eerste damesteam heeft sinds vorig jaar een duidelijke ver jonging ondergaan. Het team bestaat nu uit de routiniers Angela Faber, An- nemarie van de Plas en Riet Boere-Ver- f- ------- Woensdag 18 oktober 1989 1 BAKKER|E-J steeds gedurende de openingsuren van de bibliotheek te bezichtigen. T ”De Franse revolutie 200 jaar oud” zal een maand lang te zien zijn. AIR PRODUCTS NEDERLAND BV, WADDINXVEEN, heeft blijkens een wijziging in het handelsregister van de Goudse Kamer de nevenvestiging aan de Chemieweg in Rotterdam-Bot- lek opgeheven. van de Gouwe de komende jaren op een hoog niveau kunnen blijven spelen. Dat er veel talent bij De Gouwe zit mag blijken uit het feit dat Wendy de Frank rijker, Mirjam Overdam en Marielle Kroon door de KNZB zijn uitgenodigd om een herfst-trainingskamp bij te wo nen. Het nog erg jonge damesteam komt uit in de tweede klasse bond maar toch kunnen zij een serieuze gooi naar de kampioenstitel doen. Na een lange en succesvolle voorberei dingsperiode speelt om 19.30 uur het eerste herenteam tegen RZV 1 uit Rijs wijk. Coach Huug Boonstoppel heeft zich mogen verheugen in de komst van Marc Faber, Ronald Schens en Wilfred Bontje, die alle drie voldoende talent in huis hebben om het waterpolo bij de he ren op een hoger plan te brengen. Samen met Kors van Tilburg, Marco Kraak, Jaco van Tol, Ed den Boon, Remco Overdam en Cees en Kjeld Boonstoppel zullen zij het publiek in het zwembad met fris en aanvallend wa terpolo gaan boeien en dat zal uiteinde lijk tot promotie naar de le klasse kun nen gaan leiden. Wie het koukleumen langs de lijn zat is, kan zich zaterdag vanaf 17.45 uur in het zwembad komen opwarmen aan goed waterpolo. De toegang is gratis en wa- terpolovandalisme is nog steeds een on- bekend begrip. WADDINXVEEN - Er komen in Wad dinxveen weer nieuwe kabelnetkijkers bij. In verband met het aansluiten van het woonwagencentrum en de aangren zende woningen aan de Tweede Bloks- weg op de centrale antenne inrichting is een krediet benodigd, alsmede uitbrei ding van het machtigingsgebied voor signaallevering. De aanlegkosten voor de 14 woonwa gens en de panden Tweede Bloksweg 2, 2bis, 4,6,12,16,20 en 22 (totaal 22 aan sluitingen) worden inclusief advieskos- ten, kosten van voorbereiding en uit voering, geraamd op 45.000,- exclu sief B.T.W. B. en W. stellen de raad voor de eenma lige bijdrage voor dit gebied vast te,el- wey, die na enkele succesvolle jaren bij Donk uit Gouda weer terug is bij De Gouwe. Samen met Astrid Coene, Gillian van de Berg, Mirjam Overdam, Wendy de Frankrijker, Diana van der Zijden, Loo, heeft met de komst van Remco de Astrid van Galen en Marjan Koning Frankrijker, Jeroen van Tol en Jan Ver- kunnen zij er voor zorgen dat de dames wey versterking uit het eerste gekregen Het team bestaat verder uit Ton Cozijn- se, Kazik Czerwony, Jan Jaap van Leeuwen, Fred van de Hoek, Rob van de Meer, Jaco de Jong en Niek de Leeuw. De combinatie van ervaring, jeugd en snelheid zal er zorg voor moeten dragen dat het team zich in de le klasse zal kun nen handhaven. De eerste wedstrijd spelen zij tegen ZPA 2 uit Almelo. JAN GRIT OPTIEK NIEUWER- KERK-WADDINXVEEN-IJMUI- DEN BV, Gouda heeft onder de naam Jan Grit Optiek Bril Inn een detailhan del in optiek als nevenvestiging ge opend in Zoetermeer aan de Prome nade 256. Verantwoordelijk voor de tournee is de Boskoopse stichting Stuvink - de stich ting uitwisseling internationale koren - die speciaal voor deze gelegenheid werd opgericht. Het bestuur van de stichting wordt gevormd door een aantal leden van Die Gouwe Sanghers. Het contact met ’’Noorus” ontstond eind vorig jaar tijdens een festival in Budapest waaraan ook het streek-mannenkoor deelnam. Voor het koor is bij particulieren een lo geeradres gevonden in Boskoop en di recte omgeving. nen, jazz en aerobic op programma staan en voor de ouderen trimavonden. In het nieuwe seizoen ’89-’90 worden veel activiteiten georganiseerd (onder linge wedstrijden, Sinterklaasfeest) en tevens wordt er door TOOS-leden deel genomen aan de Coenecooploop, springwedstrijden in Zevenhuizen, di verse turncompetitie-wedstrijden, de- mogyjade in Den Haag en zelfs aan Ne derlandse kampioenschappen. Ook doet er een groepje mee aan de opening voor de Olympische spelen voor Gehandicapten in Assen 1990 on der leiding van Jacqueline Bekker. WADDINXVEEN - Nu na zes weken het speelseizoen bij de Waddinxveense badmintonclub Have en Goed/Aeolus weer op volle toeren draait, blijkt er op 1 de vrijdagavond nog volop ruimte te zijn om nieuwe leden te kunnen begroe ten. Aangezien de competitietrainingen zijn ondergebracht in sporthal ’’Swanla” te Zevenhmzen en er noodgedwongen op de vrijdagavond plaats vinden, is er in sportzaak ’’Groenswaard” bij de senio ren tot eind januari 1990 tussen 19.30 en 23.00 uur een zee van ruimte ontstaan Voor de recreatiespe(e)l(st)ers. s-’ Deze situatie lijkt de vereniging een mooie gelegenheid om sportieve men- sen vanaf 18 jaar tegen een billijke prijs J 30,- tot eind januari 1990) kennis te laten maken met de badmintonsport. Na januari vallen weliswaar de competi- fietramingen voor een gedeelte weg en Zullen een aantal competities- pe(e)l(st)ers naar de sportzaal trekken, doch ook dan zal er voldoende ruimte Zijn om de mensen, die nu op het aan bod ingaan, plaats te bieden binnen Aeolus, echter dan tegen het normaal geldende tarief van 200,- per jaar. ------- In het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland is nieuw ingeschreven BELEGGINGSMAATSCHAPPIJ C. VAN DEN HONDEL BV, Waddinx veen. Omschrijving bedrijf: a. het be leggen van gelden in onroerende goede ren en andere vermogenswaarden; b. het deelnemen en directie voeren over, het overnemen van of financieel betrok ken zijn bij andere vennootschappen of ondernemingen; c. de verzorging van de directieleden van: Van den Hondel Be heer BV en Trappenfabriek Van den Hondel BV. Maatschappelijk kapitaal 200.000,-, waarvan geplaatst/gestort 40.000,-. De directie wordt gevoerd door C. van den Hondel, Reeuwijk. Bij de bestaande inschrijving van Beleg gingsmaatschappij Van den Hondel BV, Waddinxveen, is de directie van Reeuwijker C. van den Hondel overge gaan in Beleggingsmaatschappij W. van den Hondel BV, de nieuwe naam van deze BV. WADDINXVEEN - De dames van de hockeyclub Waddinxveen hebben ge lijk gespeeld tegen Pollux (1-1). In de twintigste minuut van de eerste helft kwam Pollux met 1-0 voor. Binnen vier minuten kwam Waddinxveen op gelijke hoogte door een treffer van Karin Ver- baanderd, die daarmee de eindstand vastlegde. Een verdedigster van Pollux verstapte zich en brak daarbij haar elle boog, waardoor de wedstrijd ongeveer TOOS heeft naast gymnastiek ook tur- Het tweede herenteam van Rentokil wist in slechts 49 minuten tijd de heren van Volendam met 3-0 te overwinnen. Rentokil overdonderde Volendam in de eerste set en kon door een hechte blok kering, waarin Bert de Jager een be langrijk aandeel in had, de eerste set in 11 minuten met 15-2 afsluiten. Ook in de tweede en derde set bleef het belangrijkste wapen van Rentokil de service met daarbij een hechte blokke ring. De tweede set kwam uit op een 15-9 set- winst en de derde set verliep op het eind iets moeizamer, maar een goed blok van Eduard Blanken zorgde voor het 15e punt (15-11). Voor de heren van trainer Nico den Hollander staat zaterdag de wedstrijd tegen Leython op het programma, om 14.30 uur in Leiderdorp. Ze krijgen dan een ploeg tegenover zich, die hetzelfde aantal punten heeft en er alles aan zal doen om in de top te gaan meedraaien. Rentokil 3 heren speelde in eigen huis tegen het geroutineerde Gemini/K uit Voorschoten. Gemini/K werd vorig sei zoen tweede in deze derde divisie maar haalde het net niet met de PD-wedstrij- den om hoger te komen. Voor Rentokil 3, als debutant een moei lijke opgave. De start was veelbelo- len op 640,- exclusief B.T.W per te vend. Rentokil wist door een goede ser- maken aansluiting, hetgee een op- vice en een sterke aanval de eerste set r maxj. met naar zjch t halen. ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense volleybalvereniging en bekerhouder Rentokil-ZVH heeft zich geplaatst voor de kwartfinale om de nationale volley- balbeker. Op maandag 23 oktober wordt bekend tegen welke tegenstander gespeeld zal moeten worden. Zaterdag speelde Rentokil-ZVH in het kader van de nationale beker in Breda tegen het team van TDK/Brevok. Voor de Zevenhuizense spelers begon nu ein delijk het wedstrijdprogramma, waar het resultaat wel degelijk van belang is. De Rentokil-spelers begonnen gespan nen aan deze wedstrijd, maar wisten in de beginfase door een sterke service TDK onder druk te zetten. Zodat de Bredase aanvallen een gemakkelijkê prooi voor het hechte Rentokil-blok werd. In de eerste set zwakte de service van Rentokil wat af, waardoor Brevok tel kens de gelegenheid kon aangrijpen om de service terug te halen. Na 33 minuten ging deze set toch naar Rentokil toe met een 5-15 uitslag. In de tweede set nam TDK duidelijk het initiatief en wist met door goed te verde digen en een sterke aanval, waarop Rentokil ditmaal geen goed blok tegen over kon stellen, de set met 15-11 win nend af te sluiten. In de derde set kreeg TDK/Brevok geen enkele kans meer van Rentokil-ZVH, vooral Ronald Kooijman wist in een aantal goed opgezette aanvalscombina- ties naast het stopwerk punten te sco ren. Een 6-15 setwinst werd dan ook be reikt. Rentokil vervolgde in de vierde set dit spel en kon door een moeilijke service, van onder andere Jan Clardeij, de druk op TDK/Brevok handhaven en zelfs vergroten. Ook deze set kwam in Ze venhuizense handen met 6-15, waar door de ploeg van de trainers Toon van der Burgt en Jaap Akkerhuis zich ge plaatst wist voor de kwartfinale van de nationale beker. GOUDA - In het Goudse Schouwburg- complex Kunstmin wordt vrijdag 20 ok tober (19.00-22.00 uur), zaterdag 21 ok tober (12.00-19.00 uur) en zondag 22 oktober (11.00-18.00 uur) weer onder auspiciën van de Verenigde Neder landse Antiquairs (V.N.A.) weer de als populaire koorwerken. Het koor, af- traditionele Antiekbeurs Gouda (de 1-- 1 69e)gehouden. De regionale antiekmanifestatie is in de loop der jaren uitgegroeid tot een druk- us” in 1988 de Grand Prix Summa Cum bezochte ontmoetingsplaats van eollee- -•• - tioneur en handelaar. Van heinde en verre komen de gereno- meerde antiquairs, antiquaren en kunsthandelaren om hun laatste ’’trou vailles” aan het kunstminnend publiek te tonen. Onder hen bevinden zich specialisten op het gebied van gouden en zilveren sier- en gebruiksvoorwerpen, antieke uurwerken, antiquarische prenten, Delfts aardewerk en Chinees porselein, antieke meubelen van internationale origine, kristal, kunstboeken en niet te vergeten topklasse juwelen! WADDINXVEEN - De Waddinx veense gemeenteraad heeft van B. en W. de volgende begrotingswijzigingen voorgeiegd gekregen: Beschikbaarstellen krediet van 15.000,- ten laste van het fonds woon consumenten ten behoeve van bijdrage aan huurdersvereniging. Beschikbaarstellen krediet van 2.500,- ten laste van het gereserveerde bedrag voor groot onderhoud Stichting Dieren tehuis Midden-Holland ten behoeve van subsidie groot onderhoud 1989. Beschikbaarstellen krediet van 21.000,- ten laste van de in de gemeen tebegroting 1989 gereserveerde kapi- taallasten aanschaf brandweermate- riaal, ten behoeve van de vervanging van brandweerhelmen. Beschikbaarstellen krediet van 5.201 ,- ten laste van het fonds werkgelegenheid ten behoeve van deelname aan tijde lijke voorziening gemeentelijke werk- gelegenheidsinitiatieven voor jongeren en het leerlingwezen. Beschikbaarstellen krediet van 30.000,- ten laste van de post automati sering kadaster ten behoeve van auto matisering kadaster. Aandacht voor het in de openbare bibliotheek tentoongestelde door Alliance Francaise des Pays Bas Boskoop/ Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). 30.920,-. Het kabelnet, zijnde 60% van WADDINXVEEN - TOOS-gymnas- de investering, zal worden afgeschreven ren breken. Ook voor de spelers tiek hield zaterdagmiddag in de sporthal ”de Sniep” de jaarlijkse schoolinstuif voor meisjes en jongens uit de groepen 3-6 van de basisschool. Er was zoals altijd een grote opkomst, maar dit jaar was een topper met ruim 330 kinderen. Er waren verschillende onderdelen, waarbij zoveel mogelijk basisvormen van gymnastiek werden in gepast. Gebleken is dat de gymnastiek weer bloeit in Waddinxveen. 15 de weerstand de Zevenhuizense he- van in 15 jaar. De installatie, 40% van de in- Rentokil 3 staat volgende week een vestering, wordt afgeschreven in 10 wedstrijd tegen een Leython team ge- jaar. Het geheel valt binnen de exploita- pland. En wederom een lastige wed- tie van het bedrij fstrijd ~In het Scharrelbrood proef je het vak- WADDINXVEEN - De schaakwed strijd tussen het eerste team van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV tegen Nieuwerkerk a/d IJssel I, die bij de stand 3,5-2,5 werd afgebro ken, werd voortgezet met het uitspelen van de afgebroken partijen. Hans van Woudenberg stelde de halve winst veilig met een remise. Hennink, een kwaliteit meer, kwam nog niet tot een beslissing. Na het verstrijken van de speeltijd werd op nieuw afgebroken. De overwinning lijkt WSV echter niet meer te kunnen ontgaan. Eerder bond WSV II in Moordrecht de strijd aan tegen de IJssel II. Met een voorlopige 4-3 voorsprong keerde het team huiswaarts. De afgebroken partij vaninvaller P. van Gfferen biedt echter weinig perspectief dat deze voorsprong behouden kan blij ven. De Bock, D. van Offeren en Smit met overwinningen en De Niet en Smkskamp met remises brachten de punten binnen. Teamleider Ritter en in valler v.d. Starre moester echter het on derspit delven. Vrijdag 20 oktober speelt WSV I zijn tweede competitiewedstrijd uit tegen Moerkapelle II. In de onderlinge competitie verweerde koploper D. van Offeren zich sterk te- gen de aanval van Philipse op zijn posi tie. Hij kon echter niet voorkomen dat de partij in een iets mindere stelling voor hem werd afgebroken. Claassen kende geen pardon met Prins, die daardoor een aantal plaatsen op de ranglijst duikelde. Th. Goor trok tegen Kardol verwoed ten aanval. Toen deze was uitgewoed werd de partij afgebro ken. Inmiddels had hij echter een kwali teit ingeboet. Littooy ontketende tegen t)e Niet een geweldige koningsaanval, die echter niet doorsloeg. Uiteindelijk keerden de kansen en moest hij capitu leren. Jansen en Smit voerden de witte stuk ken naar winst tegen resp. Versluis en v.d. Starre. Van den Hoek hield Smits- kamp lange tijd onder grote druk, doch ging er tenslotte zelf onderdoor. Toren beek boekte een knappe remise tegen Ellers. De overwinningen van Stam en Muit op resp. Maliepaard en Van Oort zijn zon der meer knappe prestaties te noemen. Zo ook de remise van ’’nieuwkomer” van Kleef op de meer geroutineerde Brobbel. De strijd tussen de neven D.J. van H. van Offeren werd in het voordeel van de laatste beslecht. Ponsioen bewees tegen het nieuwe lid W. Goor wat routine ver mag en won. Bos klopte Verwaal, die na enkele jaren van afwezigheid zich weer als lid aan meldde. Mw. Timmermans kwam tegen Joseph heel dicht bij de winst, doch liet zich pardoes mat zetten. Brinkhorst en v.d. Geer speelden hun afgebroken parij uit en deelden het punt- Door dit resultaat werkte v.d. Geer de hatelijke nul weg. WADDINXVEEN - In de openbare bi- Dat gebeurt op initiatief van de Alliance bliotheek aan de Van Mecklenburg Francaise des Pays Bas Boskoop-Wad- Schwerinlaan wordt de expositie ”De Franse revolutie 200 jaar oud” gehou den. WADDINXVEEN - Juwelier J. den Haag in het winkelcentrum de Passage houdt tot en met zaterdag 4 november een ’’verlovingsringenshow”. Op deze show is de totale collectie van Desiree te bewonderen. Er liggen maar liefst 300 modellen uitdagend te schitte ren in de winkel. Het assortiment laat vele variaties zien, zoals breed, smal, glad, bewerkt, mat, glanzend, rond, hoekig, in geel, wit en meerdere kleuren goud. Extra aandacht wordt gegeven aan ver lovingsringen met een diamant. Alle ringen zijn voorzien van een certificaat voor een levenslange garantie. Als men verlovingsplannen heeft of an dere redenen om ringen te kopen, is een bezoek aan de feestelijke show bij juwe lier Den Haag in het winkelcentrum de Passage in Waddinxveen zeer de moeite waard. Onder het genot van een kopje koffie of drankje maakt men kennis met de veel zijdigheid van de Desiree verlovingsrin- gen-collectie.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21