Schaatsvereniging de GOUWE STREEK Excelsior 2 verslaat KDV Rentokil-ZVH verslaat Be Fair Waddinxveense clubs pakken elk twee punten Zaterdag 21 oktober hele middag lang Rien Boot en Jan van Loon beste spelers Programma Coenecooploop Flyers-dames ongeslagen Be Fair C-l wint Be Fair Loterij Heren Onderlinge WSE Waddinxveen-za Waddinxveen-zo Piramide i WADDINXVEEN - WSE en Be Fair hebben dit voetbal- weekeinde de volle winst weten te pakken. Waddinxveen-zo speelde gelijk (1-1) tegen Gouderak. WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense dames van Rentokil-ZVH hebben de Waddinxveensen van Be Fair met 3-1 aan de kant gezet. De setstanden waren 12-15,15-8, 15-3 en 16-14. Dat Rentokil zou winnen bleek niet gelijk. Be Fair verloor echter opnieuw. WADDINXVEEN - Excelsiors tweede damteam is de competitie van de Dambond Midden-Holland uitstekend gestart door in de eerste thuiswed strijd het team van KDV (Krimpen aan den Ussel) met het kleinst moge lijk verschil te kloppen: 9-7. I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 18 oktober 1989 Pagina 31 SPORTRECREATIE WSE en Be Fair maken 8 goals Aankomst uur Coenecooploop wordt spektakel WSE won met 3-2 van Soccer Boys, maar staat nog altijd met 5 punten uit 6 wedstrijden op de derde plaats van on deren. Niettemin wonnen de Waddinx- veners verdienstelijk van de nummer twee in de derde klasse A. De doelpun ten kwamen van René Moons, Robert Kerkhoff en Patrick Rijnbeek. Be Fair won met 2-5 van VVGZ. De Waddinxveners hebben nu op eveneens ,de derde plaats van onderen 4 punten uit 6 wedstrijden. Van de vijf doelpun ten maakte Be Fair’s linkerspits Arjan Groenendijk en zaterdagmiddag vier in de laatste twintig minuten van de wed strijd. Het andere Waddinxveense doel punt kwam van Leon Konijn. De eerste seizoensoverwinning werd uit een 2-0 achterstand geboren. De Coenecooploop is een activiteit van de schaatsvereniging De Gouwe Streek. Gelopen wordt er een middag lang. Voor de jeugdlopen geven Kees of Mieke Tijsterman-van Nielen, het be kende rally-echtpaar van de Tweede Bloksweg, het startsein. Burgemeester C.M. van der Linden en marathonloper Cor Vriend lossen het startschot voor de 10 km, 15 km en halve marathon. WADDINXVEEN - Komende za terdag is in het bedrijvenpark Coe- necoop de eerste editie van de Coe necooploop. Het aantal voorin schrijvingen is de 140 al gepas seerd. Als speaker voor het evene ment fungeert de 35-jarige Kees van der Meijde uit Spijkenisse. Naast de goede individuele verrichtin gen kende deze wedstrijd een wel onge kend spannend scoreverloop. De laat ste wedstrijd kon pas de doorslag in Ex celsiors winst brengen. Jan de Heer liet als eerste de volle winst aantekenen. Hij was op dam gekomen en vanaf dat moment beheerste hij zijn partij. Door de nederlaag van Jan Kra mer werd de stand weer gelijk getrok ken. vereniging Reeuwijk in Het Trefpunt te Waddinxveen. Tegen VVGz^ had trainer Aad Jansen - 11.00 uur-Start inschrijving - 12.30 uur - Start jeugdlopen 1,8 en 3,7 km - 12.45-13.15 jeugdlopen - sportdemonstratie TOOS - 14.10 uur - Gezamenlijke start 10, 15 km loop en halve marathon (21 km) - 14.30-15.15 uur - Aankomst 10 km loop - 14.50-15.45 uur - Aankomst 15 km loop ca. 15.05-16.30 uur - Aankomst halve marathon - sportdemonstratie TOOS - 16.30 uur - Start Ballonvaart 17.00 uur Eind. Bob van der Toom (Weidezoom 80) en Klaas de Redelijkheid (Tweede Bloks weg 38). voor Be Fair de uitwedstrijd tegen AV’40 op het programma. Er zal een loterij worden gehouden op de inschrijfnummers. Na de start zullen er nummers worden getrokken waar mee de deelnemers zijn gestart. Een prominent zal daartoe uit de bak met in- schrijfkaarten een aantal inschrijfkaar- ten trekken. De laatste partij van Gerrit Heeren zou beslissend zijn of Excelsior een gelijk spel dan wel winst zou behalen. Gerrit bereikte via solide spel een gelijkspel en daarmee het doorslaggevend punt voor Excelsior. Op donderdagavond 19 oktober om 19.45 uur speelt Excelsiors eerste team de competitiewedstrijd tegen de Dam- De speaker tijdens de Coenecooploop is de 35-jarige Kees van der Meijde uit Spijkenisse. Nadat vorige week een eenvoudige 3-0 zege werd behaald op Leython waren de volleyballers van Be Fair in hun eerste optreden voor eigen publiek opnieuw succesvol. Het tweede team van Zovoc Zoetermeer werd het slachtoffer van de dadendrang van de Waddinxveners. Trainer/coach Van Diermen begon met Dirk Pijpers als spelverdeler, terwijl de jonge Dennis Lustig en Edgar Ben schop ook een vaste keus in de basis lij ken te worden. De eerste set kende een traag verloop. Be Fair koos voor de hoge aanval en wist met harde klappen tot scoren te ko men. Schoonheidsfoutjes kostten toch nog twaalf tegenpunten, waardoor het in de eindfase (12-12) van de set nog even spannend werd (15-12). Be Fair verloor in de tweede set de grip op de wedstrijd maar met Arjan Ver- woerd op de plaats van Theo van Eijk herstelden de volleyballers goed al werd setverlies (14-16) niet voorkomen. In de derde en vierde set liet Be Fair bij vlagen zien op de goede weg te zijn. Met name in de vierde set (15-3) had Zovoc geen weerwoord op het spel van Be Fair. Door deze twee overwinningen is Be Fair gedeelde koploper in de promo tieklasse. Aanstaande vrijdag staat de krachtmeting tegen Netwerk op het programma. t Als herinneringsgeschenk wordt aan de betalende lopers een ’’lopertje” uitge reikt. Zowel de lopertjes en de vaantjes worden voorzien van een sticker ”le Coenecooploop 1989”. Een hardwerkend Be Fair ging in de eerste set voortvarend van start. De bui- tenaanvalsters Mariska van der Velde en Petra van Veldhuizen konden op aangeven van Wilma de Jong naar har telust scoren. Be Fair hield Zevenhui zen ook met de service goed onder druk al lieten de Waddinxveensen nog wel eens een> steekje vallen waardoor Ze venhuizen nog tot twaalf punten kwam (12-15). In de tweede set een heel ander beeld. Hoewel Zevenhuizen nog verre van overtuigend speelde gaf Be Fair in deze set de winst kado. Foutieve passes had den de overhand bij de Waddinxveen sen en Zevenhuizen profiteerde gretig (15-3). De derde set gaf twee hardwerkende ploegen te zien met veel leuke volley- balmomenten. De strijd ging tot 9-9 ge lijk op. Anneke Verwoerd kwam in het achterveld de verdediging van Be Fair versterken. Met Marlies van Ringeles- teijn als aanvalswapen werd een 12-14 achterstand omgebogen in 14-14, maar Zevenhuizen wist niet van opgeven en pakte alsnog de set 16-14. In de 4e set waren het opnieuw pass- fouten aan Waddinxveense zijde die Be Fair de das om deden. De aanval bracht hierdoor te weinig rendement en ver zuimde bovendien te profiteren van het centrumgat bij Zevenhuizen, iets wat ze in de eerste set wel veelvuldig had ge daan. Zevenhuizen groeide in de wedstrijd en liet Be Fair uiteindelijk niet meer dan acht punten 15-8. Volgende week staat Na de finish kunnen de prijzen worden afgehaald tegen inlevering van het start- nummer. Indien van toepassing moet bij inlevering van het startnummer geijk het lopertje worden uitgereikt,. Bij de finish komt een bord waarop de winnende nummers worden vermeld. Voor de loterij is vergunning verleend. Tijdens de Coenecooploop zullen zich diverse Waddinxveense verenigingen presenteren. Dit zijn ze: Ruud van Dijk behaalde in zijn redelijk gelijkopgaande partij een goede remi se. Cor Stolker had moeilijk spel, maar van hem is bekend, dat hij doorgaat zo lang er mogelijkheden bestaan. Zijn doorzetten hield in, dat hij op verras sende wijze een puntendeling kon be werkstelligen. Dit behaald punt zou la ter erg belangrijk blijken te zijn. Sjaak de Wit bleek sterker dan zijn op ponent en hij tekende aan Waddinx veense zijde de tweede winstpartij aan en bracht Excelsior daarmee op een 6-4 voorsprong. Jaap van der Eist was een schijf achterop geraakt, maar in zijn stand vond hij meer dan voldoende compensatie om op niet al te moeilijke wijze een gelijkspel te forceren. Dirk Heeren II deed niet voor zijn te genstander onder. In het eindspel wa ren voor beide spelers geen echte winst kansen meer en terecht werd tot een puntendeling besloten. Veel winstpartijen (6 van de 8) in de on derlinge competitie van Excelsior en daarbij enkele verrassingen. Een fraaie partij tussen Teun Twigt en Adriaan Blom, waarbij laatstgenoemde de volle winst naar zich toe trok. Zeer onregelmatig was de opening en het verdere spelverloop tussen Tijmen den Ouden jr. en Piet Swart. Hierbij was het jammer, dat een verkeerde slag- keuze van Piet de partij snel in het voor deel van Tijmen deed beslissen. Tijmen liet zich de aanwezige damcombinatie door het verkeerd slaan van Piet niet ontgaan. Een onjuiste openingshandeling op zijn linker vleugel bracht Dirk Heeren I in problemen tegen clubkampioen Dick Dibbets. Hoewel Dirk zich lange tijd taai bleef verzetten, moest hij toch toe zien, dat Dick Dibbets het verkregen positioneel in winst omzette. Gerrit van der Zijden zet zijn goede score voort. Hij bond Bertus van Eijk aan de zegekar. Gerrit heeft een goede score van 7 uit 4. Een verkeerde slagberekening van Piet van Gils betekende schijfwinst voor Cor Barelds. Piet gaf zich ondanks dat niet zonder meer gewonnen. Het materiaal- voordeel was uiteindelijk voldoende voor Cor Barelds om winst zeker te stel len. Teun Driesse boekte winst op Peter Verduin en de overige partijen (o.a. C. Bionk-A. Crone) eindigden onbeslist. Adriaan Zwanenburg boekte een fraai punt tegen Tijmen den Ouden sr. Op de omsingelingstactiek van Tijmen had hij een goed antwoord. WADDINXVEEN - In een sterk ge speelde wedstrijd tegen ESTO uit Bo degraven heeft het C-l-elftal van Be Fair opnieuw de volle winst kunnen pakken. Een voor het publiek aantrekkelijke eerste helft met een aanvallend beter Be Fair C-l kon het overwicht niet in doel punten uitdrukken. Echter, in de tweede helft lukte dat Martin de Jong, Jeroen Clardey en Wim v.d. Starre wel. Opnieuw hield Maurice Hol het doel schoon en won C-l met 3-0. Ook C-2 won met 3-0 uit bij Sportlust C- 2. Het C-3 elftal kreeg 6 doelpunten tegen maar wist toch nog te winnen door zelf 7x te scoren, middels Martijn Valk, Ar thur Haverkamp, Bart Herbert (allen 2x) en Fabian Aldegin (lx). Het zal niet vaak meer voorkomen dat doelman Sander v.d. Zijden met een winnend team het veld kan verlaten als hij eerder de bal 6x uit het net moest halen. WADDINXVEEN - Het pro gramma van de zaterdag 21 oktober te houden Coenecooploop ziet er zo uit: dat gekozen werd voor ervaring. De eerste helft werd er door beide par tijen traag, risicoloos gevoetbald waar bij beide ploegen enkele kansen kre gen. Bart van Dijk mistte van dichtbij voor ’n open doel nadat de bal tussen verdediging en keeper gevallen was. WSE probeerde het meer van afstand. Dennis Jager en John Moons zochten het doel echter te hoog. Soccer Boys had een sterke speler in Ruud Duler. Hij maakte het Jan Verba- kel dermate lastig dat deze enige relatief lichte overtredingen ’’moest” begaan om hem te stuiten. Dit leverde Jan Ver- bakel een officiële waarschuwing op. Kort voor rust werd Patrick Rijnbeek vrij gespeeld door Erwin Pleus. Hij kreeg de bal helaas voor zijn zwakke rechter voet zodat de schuiver net naast ging. Aan de andere kant redde Ton Kling met een goede reflex op een inzet van Ruud Duler. De rust werd met 0-0 bereikt. Voor het eerst deze competitie geen tegendoel punt in de eerste helft voor WSE. In de rust werd WSE geïnstrueerd snel ler te gaan spelen en meer kolen op het vuur te gooien. Dit leverde direct resul taat op. Marcel van Dijk gooide van links een vrijetrap in de pot waaruit de bal riphting René Moons gekopt werd door een verdediger. René Moons haalde van 16 meter uit waarna de bal in de rechter benedenhoek verdween (1- 0). WSE bleef doorgaan op deze aanval lende toer en forceerde een vrije trap op de rand strafschopgebied. Over deze vrije trap maakte Aad de Jong zich der mate boos dat hij zichzelf vergat en de scheidsrechter een duw gaf. Het kostte hem de wedstrijd en Soccer Boys mocht met 10 man verder. Nog geen 3 minuten later stond het dan ook 2-0 nadat Robert Kerkhoff een gave voorzet van Marcel van Dijk met het hoofd verzilverde. Soccer Boys leek stormrijp edoch kromde de ruggen hetgeen resulteerde in een 2-2 stand een kwartier voor tijd Allereerst leed Erwin Pleus onbe nullig balverlies waarna de slapende verdediging volledig uitgespeeld werd Ruud Duler scoorde op een voorzet van Bart van Dijk. Het tweede doelpunt was een spiegel beeld. Bart van Dijk verzilverde een voorzet van Ruud Duler. Wederom sliepen er diverse verdedigers. In een poging het tij te keren werd Willy Bee- len door trainer v.d. Herik in het spel gebracht voor Dennis Jager. Soccer Boys, met een man minder, was moe gestreden en moest WSE meer het initiatief gunnen. Dit leverde enige kan sen op waarvan er geen verzilverd wer den. Tien minuten voor tijd was het eindelijk zo ver. Wederom kreeg WSE een vrije trap zo’n 20 meter van het doel. Uren lange oefeningen op varianten voor het nemen van vrije trappen ten spijt joeg Patrick Rijnbeek de bal direkt, kogel- hard in de bovenhoek, goalie Dik in ’t Veen kansloos latend. Meer zat er niet meer in zoadat WSE voor het eerst sinds weken 2 punten pakte: 3-2 winst. De overige elftallen waren minder succesvol. Het 2e, 3e en 4e verloren evenals de A-regionalen. B- 1 en C-l blijven het goed doen. Ze won nen hun partijen gedecideerd. Vol gende week wacht WSE-1 de uitwed strijd bij het Goudse Olympia. Deze te genstander weet nu ook wat verliezen is (3-0 bij Nieuwkoop) maar is nog steeds koploper en kan volgende week perio dekampioen worden. Of WSE hetzover laat komen Tegen Soccer Boys startte WSE in de Oranjewijk in een defensief andere op stelling: John Moons verving Guillaume v. Wilgen en speelde voorstopper voor laatste man Robert Verbakel. Op de beide backplaatsen waren Theo de Heer en Jan Verbakel geposteerd, zo- uitbraak op rechts, voorzet, kopbal (2- 0). Het leek al weer gebeurd met Be Fair. Met het inzetten van twee (gepasseer de) spelers, Peter Konijn en Arjan Groenendijk voor Jan Martin Houwe- ling en Otto Kempkes speelde trainer Jansen zijn laatste troeven uit. En met succes. Door de on verzettelijke speelwijze van Peter Konijn, gaf deze het voorbeeld hoe het moest. Be Fair kwam en bleef in balbezit en dit leverde in de 20e minuut 2-1 op. Arjan Groe nendijk rondde een aanval, opgezet door Leon Konijn en Frans Lalihatu uit stekend af. In de 27e minuut stond Leon Konijn al leen voor de keeper. Het schot werd ge stopt. Bij een foutje van de VVGZ-ver- dediger was Aart Bos net te laat om dit af te straffen. Uit een vrije trap in de 35e minuut - na een voorzet van Leon Konijn - werd in gekopt: 2-2. In de 38e minuut veroverde Pieter van Herk de bal, maar schopte net iets te ver. Twee minuten later gaf hij een pass op maat aan Arjan Groe nendijk: 2-3. Drie minuten voor tijd een verre uittrap van Ton Lugthart. Arjan Groenendijk pakte de bal op en scoort: 2-4. In de laatste minuut speelde Richard Karsten Frans Lalihatu aan, die een voorzet gaf voor een leeg doel waar Arjan Groe nendijk gebruik van maakte: 2-5. Deze onverwachte ommekeer bij Be Fair leverde twee zeer welkome punten op. Of de ommekeer zich voortzet moet zaterdagmiddag blijken als het Bos- koopse Floreant op bezoek komt. danig het mes gezet in de opstelling van Be Fairs standaardteam. Liefst zes nieuwe basisspelers waren opgesteld, dit om de tegenvallende prestatiecurve om te buigen. De bedoeling was om meer pressie uit te oefenen op de tegenstander, maar dit mislukte vooral al in de eerste helft. Re gelmatig balverlies en ook in de per soonlijke duels tekortschietende Wad dinxveners zagen hun goede bedoelin gen ten spijt de Zwijndrechtenaren het initiatief nemen. Een half uur kon de sterk spelende laat ste man Dick Griffioen het hoofd bie den aan de steeds terugkerende snelle aanvalsgolven van VVGZ. Toen echter Michel Glasbeek een foutieve pass in de breedte gaf, moest er aan de noodrem getrokken worden en kreeg VVGZ te recht een strafschop die vakkundiger benut (1-0). Nadat Leon Konijn Be Fairs beste speler, een reële scorings kans kreeg na aangeven van Rob As- scheman ging de bal net over de lat en brak de rust aan. Tien minuten na rust liet Be Fair zich wederom de bal ontfutselen. Een snelle De zaterdagploeg van Waddinxveen is duidelijk van slag. Na de smadelijke 4-1 nederlaag tegen Aarlanderveen 2 zijn de Waddinxveners met 8 punten uit ze ven wedstrijden afgezakt naar de grauwe middenmoot. Een plaats waar de Waddinxveners duidelijk niet thuis horen. Het manco van de zaterdagploeg is vooral het scoren. Daar waar Peter Heeren vorig seizoen regelmatig als af maker fungeerde, daar loopt dezelfde Heeren nu al wekenlang op het midden veld te ’’zwemmen”, terwijl de tejdeine Chris v.d. Stelt in de spits weinig ’’oor log” kan maken. De Waddinxveners startten met debu tant Johan v.d. Wal op de linkerflank. Deze 16-jarige V.d. Wal kan een duide lijke aanwinst worden voor de Wad dinxveners want vooral hij was het in de eerste helft die voor wat opwinding kon zorgen. Aarlanderveen leek overspeeld te gaan worden, maar de kansen werden door Waddinxveen niet benut. Het was Aarlanderveen dat de leiding nam. Hun eerste aanval betekende di rect 1-0. Rob Everling liet zijn directe tegenstander een vrije doorgang en Leo Appel was kansloos. Nog voor rust leek Waddinxveen orde op zaken te stellen, een goede combinatie tussen Peter Hee ren en Edwin de Vrindt, werd door laatstgenoemde koel afgemaakt. Na rust werd het spel van Aarlander veen duidelijk feller en de Waddinxve ners hadden hier duidelijk moeite mee. De 2-1 voor Aarlanderveen ontstond nadat Peter Hofman naar voren toog. Een diepe bal belandde op de Waddinx- veen-helft, waar Rob Everling voorbij werd gelopen en de Aarlanderveen spits koel Leo Appel omspeelde. Een onduidelijke wissel, aanvaller (Jo han v.d. Wal) eruit en een verdediger (Cor Honkoop) erin, was aanleiding dat Aarlanderveen binnen 10 minuten nog tweemaal wist te scoren. In de zondag gespeelde wedstrijd tegen Gouderak heeft Waddinxveen we derom gelijk gespeeld (1-1). Beide ploegen begonnen de partij erg voorzichtig. De eerste helft werd verder gekenmerkt door veel balverlies door beide partijen, zondar dat er gevaar lijke situaties ontstonden voor beide doelen. De rust ging dan ook in met een gelijke stand van 0-0. Na rust werd het spel attractiever. Wad dinxveen had in spits Gerard Maliej een stevige voorpost die in de topduels voor veel gevaar zorgde. Hij was het ook die in de 30e minuut koppend doel wist te treffen na een strakke voorzet van Razi Licoumine. Helaas werd het twee minuten later ge lijk door een verkeerde terugspeelbal van Robin Leunissen. De Gouderak- spits liet doelman Wilco Vermeij kans loos (1-1). De Gouweslobbers (carnavalsvereni ging), hockeyclub Waddinxveen, schut tersvereniging Waddinxveen, gymnas tiekvereniging TOOS, hondensportver eniging Waddinxveen, Rotaract, Wad dinxveen Flyers, Wereld Natuurfonds, WSE. Voor de organisatie van de Coenecoop loop tekenen: Jan Speetjens (Amalia WADDINXVEEN - Rien Boot en Jan van Loon zijn winnaars geworden van de najaarscompetitie van de jeu de bou- lesvereniging Waddinxveen. Op de ba nen aan de Alberdingk Thijmlaan is nu gestart met een piramide-competitie. De slotavond van de najaarscompetitie van de jeu de boulesvereniging leverde een verrassende tweede plaats op voor Loes en Martin Roos. Zij klommen van de vierde naar de tweede plaats en ver drongen daarmee Thea en Edward Springer naar een zevende plaats. De totale uitslagenlijst is als volgt: 1. Rien Boot en Jan van Loon, 2. Martin en Loes Roos, 3. Dino Giancaspero en Willem van Bockom Maas, 4. Nel en Kees de Lange, 5. Piet van de Made en Marco van Wageningen, 6. Annie en Adriaan Warmelink, 7. Edward en Tjhea Springer, 8. Rob van Dijken en Rob Hulst, 9. Joop en Wilfried Dries, 10. Willem Hendriks en Rob Slot, 11. Pieter en Carla Wijbenga, 13. Hans de Bruijn en Norbert Schifferling, 14. Wim eji Truus v.d. Vaart, 15. Ruud en An neke v.d. Akker, 16. Cockie Ruiten berg en Ron van Dijken, 17. Hennie Ljamboo en Sari Groeneweg, 18. Janny Boot en Ben Sas, 19. Hans Woudenberg eft Henry van Wageningen, 20. Ton en Marijke Weyne, 21. Fransisca Laning e|i Corrie’t Hart, 22. Peter en Marianne Slotboom, 23. Betsy Stuut en Hico Hen- stra. Èr is nu dus gestart met een piramide- competitie, naar een idee van Rob Slot eh Marco van Wageningen. De inschrij vers zijn in volgorde van inschrijving op eèn piramidebord geplaatst. C|e bovenste spelers kunnen worden uitgedaagd door de rij daaronder. Ver liezen zij dan zakken ze een rij op de pi ramide. De piramide-competitie duurt dë gehele winter. Tijdens het wintersei zoen zal ook de wedstrijdcommissie nog de nodige activiteiten ontplooien. van Solmsstraat 36), Jan Benschop (Reijerskoop 363, Boskoop), Cees Kroes (Noordeinde 130, Boskoop), WADDINXVEEN - Het eerste dames team van Flyers-basketbal blijft vriend e$ vijand verbazen in deze competitie. Pas gepromoveerd en na vier wedstrij den staan ze nog steeds ongeslagen aan dé top. Kwam de eerste overwinning moeizaam tot stand, de volgende twee gingen van een leien dakje. Vrijdagavond werd gespeeld tegen Dunkinn uit Roelofarendsveeneen las tige tegenstander die vooral fysiek bas ketbal speelt. In de eerste helft hadden de Flyers-dames daar geen last van en vooral door toedoen van de met een goed afstandsschot scorende Wendy Posthumus konden de dames gaan rus ten met een 34-23 voorsprong. Dë tweede helft liep niet zo goed meer. Kleine foutjes slopen in het spel en daardoor mislukte er het een en ander. Maar uiteindelijk werd de winst toch veiliggesteld. Topscoorder van de wed strijd Wendy Posthumus met 22 punten (waarvan drie driepunters!). De eind stand bedroeg 63-60. Flyers heren 1 moest aantreden tegen één van de favorieten voor de titel, Punch uit Delft. Deze ploeg speelt reeds lange tijd in de le klasse Rayon en is een ervaren ploeg. Dit bleek ook nu weer. Heren 1 liep in het begin van de wed strijd een achterstand op en kon dit niet meer goed maken, vooral omdat men vergat als team te werken en het heil ging zoeken in individuele akties. Deze zijn leuk voor de toeschouwers, maar tegen een ervaren ploeg kom je dan tekort. De rust ging in met een ach terstand van 9 punten, 42-51. Het einde van de wedstrijd kwam met dezelfde achterstand van 9 punten. Uit slag 86-95. Topscoorder: Wim Stuyf- zand met 21 punten. Heren 2 speelde tegen Westland Stars uit ’s Gravenzande een goede wedstrijd. Het lengteoverwicht van de Stars werd uitstekend gecompenseerd door de $ehutters Rene Hazelaar en Rudo van Loo. Werd er een bal gemist, dan stond Hugo Sijlaar wel op de juiste plaats om bet af te maken. Via een ruststand van 40-32, werd het 79-56. Heren 2 bleef hiermede ongesla gen en gaat aan kop in de le klas Kern Pen Haag. Topscoorders: Hugo Sijlaar ?8 punten, Rene Hazelaar 19 punten. Flyers-jongens-junioren speelden za- ierdag een uitwedstrijd in en tegen Peerdam, altijd een lastige tegenstan der. Flyers begon verzwakt aan deze wedstrijd door een aantal blessures. Hierdoor miste coach Rob v.d. Vaart yeel agressie in zijn team. Dit bleek ook in de wedstrijd. Leerdam was steeds iets sneller en ondanks het keiharde werken van Alfred van Noort bleef de score aan de negatieve kant voor Flyers. Via een ruststand van 32-22 gingen de Flyers-junioren met een ne derlaag van 68-52 naar huis. Woensdag 18 oktober (vandaag) speelt heren 1 een bekerwedstrijd voor de tweede ronde tegen Binnenland uit Ba re ndrecht. Aanvang: 20.30 uur in sport zaal Groenswaard. Vrijdagavond spelen de meisjes-kadet- ten 1 en 2 om 19.15 uur en om 20.45 uur jongens de mcisjes-junioren.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 31