1 Eerste paal voor GMF BV 2% omhoog Vliegtuigonderdelen zijn schoongespoten Belastingen Zevenhuizen Halve eeuw getrouwd te wonen van hun zoon en schoondoch ter aan de Wingerd. Heropening van oud- NS-station bepleit Aan lijn Gouda-Den Haag tussen Zevenhuizen en Moerkapelle Bakwedstrijd tuinbeurs t Is weer rustig langs de Middelweg in Zevenhuizen heel geslaagd De Schaapskooi ’t Was geen spectaculair raadsdebat Voordrachts- avond in AF-centrum Rechtstreekse buslijn W’veen-Rotterdam-Alexander Amnesty komt met Moerkapelle- film draait in Op Moer Bij ons KOOPT u de magnetron en KRIJGT u de service Jeugddienst Zevenhuizen Jan Hielema: "Ben ik links of rechts?” Ji Bijstelling Atajnetton Tevreden Sfeer Amerikaanse vlag Jeugdjournaal Puntgaaf Rituele dans Westnederland Stoffelijke resten a 1 i HGU Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 1 november 1989 Volgens het SGP-fractielid namelijk de programma voor nog een half jaar. De herindeling. Zij noemde dit tijd- i t Toos Beringer-Beringer (neef en nicht). en Ten bewijze daarvan was burgemeester C.M. van der Linden en werkgelegen- heidswethouder drs. M. Kraaijestein aanwezig. Ook de directeur van de ge meentelijke dienst Openbare Werken en -Bedrijven, ing. S. van Houten, gaf acte de presence. Bij het slaan van de eerste van de 900 palen waren ook de medewerkers van de Goudsche Machi nefabriek aanwezig. De Goudsche Machinefabriek fabri ceert machines voor de levensmiddelen- de chemische- en de milieuindustrie. Van de produktie wordt ongeveer 85 procent geëxporteerd naar meer dan 50 landen in de wereld. WADDINXVEEN - Vrijdagavond om half negen draait in de hervormde kof fiebar De Schaapskooi aan de Nesse, de evangelische film ’’Lifeflight”. In deze film worden beroepsmatige ’’redders” geconfronteerd met hache lijke situaties. WADDINXVEEN - Dinsdagavond 7 november om acht uur houdt de afde ling Waddinxveen van de Katholieke Vrouwen Organisatie ’80 in het Anne Frank-centrum voor haar leden een kaart- en spelletjesavond. Tevens wordt hier een bakwedstrijd aan verbonden. Een ieder die denkt de lekkerste taart of koek te kunnen bakken wordt verzocht deze mee te brengen. Voor de creatief ste bakster wordt een prijsje beschik baar gesteld. Dit wordt door een des kundige jury beoordeeld. De Partij van de Arbeid betreurde het vermoedelijke uitstel van de gemeente raadsverkiezingen, omdat dit continue ring betekent van het huidige beleids- Deskundig advies Ook service na de koop Eigen technische dienst Leverbaar uit voorraad Speciale demonstraties Beslist de goedkoopste Enorme keus Julianastraat 100 (t.o.h. postkantoor) 2405 CJ Alphen a.d. Rijn Tel.: 01720-90414 ZEVENHUIZEN - Komende zondag avond 5 november wordt er weer een jeugddienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk te Zevenhuizen. De dienst, die om 19.00 uur begint, heeft als thema: "Wordt je leven ge leid?”. De voorganger is ds. T. Poot uit Woer den. terwijl de muzikale medewerking wordt verleend door Celebrate uit Rot terdam. ZEVENHUIZEN - Het is,weer rustig langs de Middelweg in de Een- dragtspolder bij Zevenhuizen. Daar werd vorige week het vier meter on der de grond gelegen wrak van een Amerikaans gevechtsvliegtuig opge doken. De bruikbare vliegtuigonderdelen zijn nu schoongespoten en heb ben allemaal op de luchtmachtbasis Gilze-Rijen een naam gekregen. Deze winter of vroeg in het voorjaar zullen de resten van het wrak worden tentoongesteld in Hotel Vos in de Dorpsstraat of in het Zevenhuizense dorpshuis Swanla. de bouw. Hij vond evenals het architec tenbureau Wiegerinck bouwen een feest en denkt dat het fraaie plan een mooie fabriek zal opleveren. Rond de jaarwisseling had de directie van de Goudsche Machinefabriek in an derhalve maand tijd het besluit geno men het bedrijf naar Waddinxveen- Zuid te zullen verplaatsen. In Coene- coop werd 20.000 vierkante meter grond gekocht, waarvan nu 7.800 vier kante meter (een heel voetbalveld) zal worden bebouwd door aannemer Elion Pajkart. Algemeen directeur ir. Soete- man herinnerde eraan op bijzonder ple zierige wijze met de gemeente Wad dinxveen onderhandeld te hebben. De directrice van de Goudsche Machine Fabriek GMF) tijdens het slaan van de eerste paal door president-com- missaris en oud-directeur C. Hupkes bij de maquette van de nieuwbouw in Coenecoop. Links algemeen directeur ir. P. C. Soeteman en rechts commercieel directeur M. Kikstra. (Foto: Sjaak Noteboom). Het gouden paar Philip (Foto: Sjaak Noteboom) WADDINXVEEN - Amnesty Interna tional in Waddinxveen wil onder het motto ’’Zaaien en delen voor de vrij heid van velen” een grootse tuinbeurs gaan houden in het voorjaar. De opbrengst van deze tuinbeurs waarin ze zaden, planten e.d. willen verkopen, komt geheel ten goede aan het werk van Amnesty International. ’’Hierbij kan iedereen ons helpen door plantgoed te reserveren”, aldus Amnes ty. Hierbij gaat het om planten en strui ken (of delen er van), stekken voor bin nen en buiten, bollen, knollen, zaden, eenjarige en meerderjarige planten. Dit plantgoed ziet men het liefst in maart aangeleverd, maar wie niet kan of wil wachten moet contact opnemen met Tiny Ribbens (tel. 01828-18899) of Mia Fickweiler (tel. 01828-14518). Zij zor gen dan voor een oplossing. ZEVENHUIZEN - Een schoorvoetende SGP is er in Zevenhuizen toch mee akkoord gegaan dat in 1990 de gemeentelijke belastingen en heffin gen met twee procent omhoog gegaan. De andere partijen hadden er al mee ingestemd dat het leven in Zevenhuizen duurder wordt. Omhoog gaan de OGB-belasting, rioolrechten, afvalstoffenheffing, leges, honden belasting en begrafenisrechten. Dat brengt 30.000,- extra op. En dit on danks een meevaller van een ton. De christen-democraten stelden dat het college en de raad tevreden kunnen zijn. In de afgelopen vier jaar is veel uit gevoerd van hetgeen in het beleidspro gramma ’86/’9O is vastgelegd. Slechts de woonruimteverdeling moet nog zijn af niet verwacht dat het wrak zo goed be houden was gebleven. Bram Veerman: ”Het wrak lag 10 tot 12 meter diep in de grond. Dieper dan de zes meter die wij dachten. De motor, de zitting en riemen plus de radio zijn in al die jaren niet of weinig aangetast. Zelfs de luchtband van het achterwiel is nog op spanning en de kerosine liep nog uit de tank! Vier kruiwagens munitie kon worden opgehaald. Alleen de mitrail leurs hebben wij niet gevonden. Zij lig gen waarschijnlijk 15 meter diep in de grond. Ook de camera met het filmrol letje is niet boven de grond gekomen. Jammer maar ergens moet je een grens trekken”, meent de Zevenhuizenaar. De feestelijke gebeurtenis, de goede ’’vangst” en de uitstekende samenwer king met de militairen van Explosieven Opruimingscommando van de Konink lijke Landmacht werd na afloop in cafe De Roerdomp gevierd met een hapje en een drankje. WADDINXVEEN - Vijftig jaar ge trouwd waren Philip Beringer (69) en Toos Beringer-Beringer (71) van het Jan van Bijnenpad. De een halve eeuw met elkaar getrouwde neef en nicht kwamen vijf jaar gelden uit Den Haag naar Waddinxveen om dicht in de buurt Het gouden paar heeft 1 kind en 2 klein kinderen. De bruidegom is altijd werk zaam geweest in de rubberfabricage. Ze hebben het in Waddinxveen uitstekend naar hun zin. ter milieu en een beter bereik met de Randstad, maar uit ervaring weet men dat ’’gebroken reizen” bij de burger minder in trek zijn. De afstand station- Hij toonde zich verheugd over de goede sfeer waarin de debatten zijn gehouden. ”De echte scherpe kant jes zijn weggelaten. Er zijn door de fracties geen blokkades opgewor pen voor de jaren na 1990”, merkte Waddinxveens eerste burger nog op met het oog op de 1 maart vol gend jaar te houden gemeente raadsverkiezingen Raadsnestor Jan Havenaar, die vanwege een ernstige ziekte een aantal raadsvergaderingen had moeten missen, complimenteerde het college van Burgemeester en Wethouders met de aangenomen .begroting voor volgend jaar van de gemeente Waddinxveen. De gemeenteraadsleden stemden unaniem in met het gemeentelijk huishoudboekje voor 1990. De PCW-fractie protesteerden ditmaal alleen tegen begrotingsposten voor godsdienst- en vormingsonderwijs, emancipatie en het lidmaatschap van de LOTA, de organisatie van lokale overheden tegen de apart heid in Zuid-Afrika. WADDINXVEEN - De discussie over wat links of rechts is ontbrak ook niet in het driedaagse begro- -tingsdebat in Waddinxveen. PvdA-wethouder drs. Martin Kraaijestein had namelijk in het W'eekblad voor Waddinxveen de CDA-raadsleden Jan Hielema, Gerrit van den Berg en Herman Heller linkse sympathieën toege dicht. Daarop had hij diverse reac ties gekregen. ”Dat zet je toch ook niet in de krant”, vond CDA-wethouder Paul van Schie. ’’Niemand heeft het ontkend wat ik zei. Links-zijn wordt kennelijk ook als plezierig ervaren”, stelde drs. Martin Kraaijestein vast al sputterden Herman Heller en Jan Hielema in de raad wel wat tegen. ”Het zijn maar klassifikaties”, stelde Herman Heller vast. CDA- fractievoorzitter Jan Hielema zei: ”Ik ben tegen kernwapens en tegen abortus. Is dat links of is dat rechts?”. Als eerbetoon aan de Amerikaanse ge vallenen tijdens de Tweede Wereldoor log wapperde de Amerikaanse vlag drie dagen lang gedurende de opgravings- werkzaamheden. De voorzitter van de Stichting Oud Ze- venhuizen/Moerkapelle, de Zevenhui zense makelaar Bram Veerman, is die drie dagen praktisch niet van de opgra- vingsplaats geweken. ’’Door de goede voorbereidingen en omdat de hele operatie via de officiële weg heeft plaatsgevonden, kunnen wij spreken van een uitzonderlijk goed ge slaagd projekt”, zei hij. Bram Veerman heeft als herinnering beslag weten te leggen op één van de propellers. Zijn historische stichting telt nu 720 leden. Hij verwacht binnen korte tijd te kunnen doorgroeien naar 1.000 leden. Volgens de Zevenhuizenaar is dat een ongekend groot aantal. Op dinsdag 24 oktober werd er tijdens het NOS-Jeugdjournaal veel aandacht besteed aan de opgraving van het vlieg tuigwrak in Zevenhuizen. De reportage werd verkort herhaald in het NOS-jour- naal die dag van 8 uur. Ook de radio en de pers, waaronder NRC-Handelsblad en Het Parool, heb ben hieraan publiciteit gegeven. Niet verwonderlijk dus dat de plaats waar het Amerikaanse jachtvliegtuig neer stortte veel publiek heeft getrokken. Tegen alle verwachtingen in kwamen de meeste onderdelen van het wrak punt gaaf naar boven. Zelfs de animator achter de berging van het vliegtuigwrak. Bram Veerman, had WADDINXVEEN - Voor een goed ge vulde recreatiezaal in het Anne Frank- centrum trad maandagavond door de Waddinxveense ouderen mevrouw Fel- ler-Molenaar op als voordrachtskunste- nares. De avond was georganiseerd door de culturele commissie. Mevrouw Feller, die in Waddinxveen niet onbekend is, omdat zij hier is gebo ren en haar jeugd in Waddinxveen heeft doorgebracht, bracht op uitstekende wijze voordrachten en vertellingen van onder meer Godfried Bomans, Annie M.G. Schmidt, Ivonne Keuls, Simon Carmiggelt en nog diverse anderen. Aandachtig werd geluisterd naar haar voordrachten. Op sublieme wijze wist zij verschillende personen, die in haar voordrachten en vertellingen voorkwa men te vertolken. Dat er aandachtig werd geluisterd bleek wel uit het feit dat men in de zaal een spel kon horen val len. Dat haar werk werd gewaardeerd bleek regelmatig uit het daverende ap plaus, dat zij na elke voordracht en ver telling van de aanwezigen ontving. Haar programma was getiteld "Een lach en een traan”. Inderdaad werd er veel gelachen, maar er waren ook voor drachten die ernstig waren. Veel voor drachten en vertellingen waren uit het leven gegrepen, ook voor de ouderen. Vandaar dat het begrijpelijk was dat se cretaris Jan van der Klauw zijn grote be wondering uitsprak over haar optreden en h"aar kunnen. ”U hebt de mensen een prachtige avond geboden”, aldus de heer Van der Klauw en velen zullen er nog lang over napraten. Namens de culturele commissie werd mevrouw Feller een attentie aangebo den. Verschillende Waddinxveners kwamen in de pauze en na afloop nog even een praatje maken met de oud- Waddinxveense. De volgende avond van de culturele commissie is op maandag 20 november. Die avond treedt dan op de bekende ca baretgroep ”De Zaanse Vijf” met het programma ’’Show 1989” vol muziek, zang, conferences en sketsjes in afwisse lende kostuums. Deze cabaretgroep trad ook enkele jaren geleden met groot succes op voor de Waddinxveense ou deren. ”De jaarlijks terugkerende rituele dans is weer aangebroken”, zo begon de VVD de algemene beschouwingen over de Zevenhuizense gemeente begroting voor 1990. Zij stelde dat het niet alleen een demo cratische en bestuurlijke plicht is hier aan mee te doen, maar tevens een mo ment bij uitstek om accenten te plaatsen op het beleidsmatige vlak. De liberalen willen van deze dans overigens geen ’’ordianiare schoppartij” maken. Volgens ing. W.M. Terra, verkeersdes- kundige bij NV Verenigd Streekver voer Westnederland in Waddinxveen is zo’n treinstation wel zinvol voor een be- Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd het station gebombardeerd en herope ning heeft nimmer plaatsgevonden. In de afgelopen decennia is het verkeer enorm toegenomen en de capaciteit van de dorpswegen is te klein om de toe name van het verkeer aan te kunnen. Vooral Zevenhuizen kan het verkeer - komende van de A12 en A20 - niet meer opslokken. Gevolg: gevaarlijke verkeerssituaties, dure reconstructies van secundaire en tertiaire wegen, met een allesbehalve bevredigend resultaat. De wegen blij ven te weinig toegerust voor het ver keersaanbod. Om nu het gebruik van openbaar ver voer aantrekkelijker te maken voor de (verwende) burger wordt binnen beide gemeenteraden serieus een heropening van een NS-halte Zevenhuizen/Moer- kapelle bepleit. MOERKAPELLE - Zaterdagmiddag 11 november om kwart over twee en om vier uur zal in het Moerkapelse dorps huis Op Moer opnieuw de door de Christelijk Gemengde Zangvereniging Sursum Corda 32 jaar geleden ge maakte Moerkapelle-film worden ver toond. De film bevat vele nostalgische beelden van toen gangbare werkzaamheden. Zo zullen vele ouderen uit Moerkapelle en direkte omgeving zich kunnen herken nen en zien in hun jonge jaren. Van de film worden videobanden gemaakt, die tijdens de filmvertoning alsnog kunnen worden besteld. De twee voorstellingen zijn om 14.15 uur voor kinderen met ouders of bege leiders, waarbij ook een tekenfilm zal worden vertoond en om 16.00 uur voor volwassenen. Na de tweede voorstelling zullen ook de prijzen worden getrokken van de grote verloting voor de koorkleding. Vanaf 6 november zullen er toegangs kaartjes verkrijgbaar zijn op de vol gende adressen: Jhr. v.d. Wetstraat 46 en Klaproosstraat 26. De toegangsprij zen zijn: kinderen 1,- en volwassenen 2,50 per persoon. Vorige week woensdag 25 oktober was het - zoals al is bericht - een legendari sche dag voor de Stichting Oud-Zeven- huizen/Moerkapelle Na 46 jaar redelijk goed geconserveerd onder de grond te hebben gelegen, kon stukjes bij beetjes het vliegtuigwrak aan het daglicht worden blootgesteld. De Amerikaanse Thunderbolt stortte in 1943 neer op het landbouwbedrijf van L. Lekkerkerk naast de Middelweg in Zevenhuizen. De destijds 23-jarige pi loot heeft zich met een parachute kun nen redden. Na toestemming en financiële steun van de gemeente Zevenhuizen en rijksover heid konden de werkzaamheden voor de opgraving van het wrak op maandag ,23 oktober een aanvang nemen. Op de plek waar werd gegraven viel al gauw de olie en benzine uit de vliegtuig- tanks te ruiken. Iedereen werd eerst in een tent op de bouwplaats met koffie of thee en een ge bakje ontvangen. De catering was hier in handen van partyservice Van den Berg. In de kantine van het bedrijf aan de Goudse Kattensingel werden de fes tiviteiten met een drankje en een hapje voortgezet. Op donderdag 26 oktober zijn alle vlieg tuigonderdelen schoongespoten en door de Luchtmacht Basis Gilze-Rijen benoemd en geregistreerd. Tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn zo’n 14.000 vliegtuigen neergestort die inmiddels zijn opgegraven of nog wach ten op opgraving. In vele van deze neergestorte vliegtui gen zitten nog stoffelijke resten van ver schillende nationaliteiten, die allen vol gens de daartoe opgestelde regels als nog een laatste officiële rustplaats krij gen. de auto en de rijtijd te evenaren moet zijn. De sneldienst Alphen-Den Haag zal vermoedelijk half 1990 verwezenlijkt zijn, waarbij gedacht wordt aan twee sneldiensten ’s-morgens en twee ’s- avonds. Bewoners uit Waddinxveen, Zevenhui zen en Moerkapelle kunnen indirect ge bruik maken van deze sneldienst via de aansluiting Kruisweg. Een rechtstreekse busverbinding Wad- dinxveen-Rotterdam Alexander gaat al half december dit jaar van start. West nederland heeft nu een buslijn (175) lo pen via de Bomenwijk en langs de Pias weg. Voor de bewoners van de Zuidplas is de Piasweg te lastig bereikbaar, zodat met ingang van zondag 17 december 1989 de nieuwe rechtstreekse verbinding zal gaan vanaf Waddinxveen-station Noord, kronkelend door de Zuidplas en via Zevenhuizen en Oud-Verlaat naar Rotterdam/Alexander. Aan deze nieuwe buslijn zal voldoende publiciteit gegeven worden, mogelijk ook met verspreiding van een huis-aan- huis folder. WADDINXVEEN/GOUDA - Vrij dagmiddag is op het bedrijvenpark Coe necoop officieel begonnen met de bouw van het bedrijfspand van de Goudsche Machinefabriek BV (GMF). Dit bedrijf is nu nog aan de Kattensingel in Gouda gevestigd, maar zal in augustus/septem- ber van het volgend jaar naar Waddinx veen verhuizen. Later in 1990 volgt de officiële opening. De eerste paal voor het nieuwe complex werd geslagen door president-commis- saris C. Hupkes, zoon van de oprichter en oud-algemeen directeur van de Goudsche Machinefabriek die begin dit jaar het 80-jarig bestaan vierde. Bij het in Gouda uit zijn jasje gegroeide bedrijf werken 140-150 mensen. De huidige algemeen directeur van GMF, ir. P.C. Soeteman, die met com mercieel directeur M. Kikstra het be drijf leidt t zei blij te zijn met de start van met een verhoging van belastingen, re tributies en rechten van 2%. Volgens het college is het belangstingniveau in rekening gehouden met de mogeïijke Zevenhuizen niet hoog, ten opzichte herindeling. Zij noemde dit tijd- en van andere gemeenten. geldverslindende plan te onduidelijk en vaag om hier concreet rekening mee te houden. De bevindingen van de fracties naar aanleiding van de begroting 1990, heb ben het college van Burgemeester en Wethouders als waarderend ervaren en het aanvaardde deze waardering in be scheidenheid. ”Het zitten op één spoor maakt het bestuur sterk”. Ofschoon de algemene beschouwingen van de fracties inderdaad in grote lijnen met de voorstellen van het college kun- X nen meegaan, zijn er toch wel kritische kanttekeningen. Sommige fracties vonden dat met het beleidsprogram voor 1990 pas op de plaats is gemaakt. Het college is echter van mening dat de tijd voor grote kapitaalinvesteringen in sociaal-culturele voorzieningen wel voorbij is en op dat gebied het wensen- s lijstje trouwens wel is afgewerkt. rechtstreekse busverbinding Alphen- Den Haag te realiseren. De plannen zijn in een vergevorderd stadium en het ministerie van Verkeer en Waterstaat heeft reeds haar goedkeuring aan het plan gegeven. Echter nog niet alle problemen zijn op gelost, zoals de infrastructuur (speciale busbanen) en verkeerslichtregeling om dat geconcurreerd moet worden tegen WADDINXVEEN - ”Het was geen spectaculair raadsdebat”. Met die woorden sloot burgemeester Kees van der Linden donderdag middag zo’n twaalf uur spannings- loze discussie over drie dagen (maandagavond, dinsdagmiddag en donderdagochtend en -middag) af. In die tijd hadden de raadsleden niet alleen de begroting voor 1990 behandeld en hun algemene be schouwingen daarover gehouden, maar lieten ze ook de maandelijkse raadsagenda de revue passeren en werd op zeer verbrokkelde wijze de gemeentelijke ouderennota "Hoe zo, oud?” unaniem vastgesteld. Volgens de burgemeester zat het rustige verloop van het raadsdebat in het feit dat de huidige raadspe riode (1986-1990) teneinde loopt. ”Het zijn de restantjes van een stuk beleidswerk die we nu doen. Bo vendien is er al veel werk verzet. We hebben voor volgend jaar een gezonde begroting", stelde Kees van der Linden. ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE/WADDINXVEEN - Tijdens de woon/werk zal dan weer overbrugd afgelopen gemeenteraadsvergaderingen over de begroting voor 1990 is ™oeteny°.rde?'- door het merendeel van de raadsleden van zowel Zevenhuizen als Moer- t ls OV(jrig'jns cAz[8Leen kapelle positief gesproken over de heropening van de NS-halte, zoals deze daar vroeger aan de lijn Gouda-Den Haag tussen beide gemeenten was. post ’’onvoorzien” een voordelig saldo socialisten menen dat het beleispro- zien van ruim anderhalve ton, exclusief gramma aan enige bijstelling toe is. de 2% gemeentelijke belastingverho- De staatkundig gereformeerden waren ging- ’’Ruimte genoeg voor nieuw beleid, dunkt ons”, reageerde deze partij tij dens de begrotingsbehandeiing. Dc SGP was c -J- zich niet kon vinden in deze belasting verhoging. Het college van Burgemeester en Wet houders antwoordde, dat de door de SGP gesignaleerde onvoorzien-post van 167.000,- exclusief de 2% belastingver hoging een fictief bedrag is. Dit bedrag is op papier al besteed voor uitgaven, zoals deze in de meerjarenbe groting voor 1990 opgenomen zijn. Indien alle plannen waarmee de raad heeft ingestemd (welke niet meer in de primitieve begroting konden worden verwerkt) en de kosten verband hou dende met het uitwerken van deze plan nen in mindering worden gebracht, geeft de meerjarenbegroting ’90/’94 slechts een positief saldo van 6000 gul den te zien, inclusief de belasting meer opbrengst. De burger mag in 1990 rekening houden ronding krijgen, zo meent het CDA. De fractie van Gemeente Belangen had in haar toespraak op de begroting geen van mening dat de vele weldaden van het afgelopen jaar, in het minst de ver dienste is geweest van het gemeentebe- begrotingsbehandeling. De stuur, maar eerder de Goedheid van overigens de enige fractie die Hogerhand. i,„„ ”De secularisatie slaat ook in Zevenhui zen haar slag (losmaken van de kerke lijke sfeer) en de normvervaging neemt toe. Alhoewel de sluitende begroting van het dienstjaar 1990 niet zoveel com fort biedt, hebben wij geen reden tot klagen. Wij zijn niet slecht door alle doorgevoerde bezuinigingen heengeko- men”, zo stelde de SGP in haar alge mene beschouwing.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 13