Tweedaagse beurs van Midden-Holland "W Teus Ververs achter Sporters vaak donkere figuren Exportprijs voor Ottevanger in Moerkapelle samenwerkingsverband Wethouder Proces Waarschuwing van rijkspolitie Tropica met 207 vogels Beurs met 40-tal Waddinxveense bedrijven aanwezig op Concilair Kom-Inn voor 14-plussers Schrijven voor Amnesty Driedaagse vogel- expositie Stilstaan bij werk klaar-overs Van drie Waddinxveense restaurants K i i1 iV'.'.V'’ Communicatieplein Vernieuwend Geen doolhof Windmolens Idee ”All over the world” Aandeel Itëdzl 11 bier - Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 8 november 1989 Pagina 17 len gaan doen. te kopen. I t Algerije neergezet en meegewerkt aan een complete fabriek voor concentraten en premixen in Abu Sultan (Egypte). De vogeltjes zelf zaten er niet mee en voerden het hoogste woord, ook onder het openingswoordje van de burge meester. Tropica bestaat 16 jaar, waarvan Jan Boevee (72) al die jaren een zeer actief lid is. Hij is het die tijdens de tentoon stelling ’s morgens de gevederde vriend jes voorziet van eten en drinken. Chris de Graaf is de oprichter van de vereni ging en Bas van Vliet de voorzitter. ”Ten slotte gingen alle 150 deelnemers voor het dessertbuffet weer per bus naar partycentrum Gertjan van der Loo. De avond werd besloten met een schitte rend Oranjebal”. Over het bijzondere initiatief van hem wordt geschreven in het magazine On dernemen in Midden-Holland van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. Daarin wordt het initiatief van Bibelot om samen te werken met twee andere specialiteiten restaurants als zeer bijzonder omschre ven, omdat die samenwerking in de toe komst wel eens behoorlijk waardevol zou kunnen zijn. En dat weer resulteerde dus in de sa menwerking tussen Bibelot, ’t Baarsje en De Gouwe Dis. Ververs sr. hierover: ”We presenteren ons niet alleen als culi nair Waddinxveen, we proberen daar naast de vakantie-regelingen op elkaar af te stemmen, willen een door-verwijs- systeem hanteren op het moment dat de een vol zit, enzovoort”. kort een nieuw restaurant met party- ruimte laten bouwen aan de Limaweg, op de hoek van Zuidplas en Sniep. Alles wordt verbeterd. We krijgen een terras aan het water en het restaurant krijgt vijftig zitplaatsen, tegenover achtender tig nu”. lang van hun eigen veiligheid en in het belang van de verkeersveiligheid in het algemeen. jing waren gedood en dat sommigen door tanks waren verpletterd. die maand. Tijdens het interview had Xiao Bin gezegd dat 20.000 mensen bij De vogelvereniging heeft sinds 1 jaar een eigen clubgebouw op het voorma lige gemeenteterrein in de Nassaustraat in Moerkapelle. Voor de tentoonstel ling wordt een ruimte gehuurd in het dorpshuis. Ludiek, informatief en dynamisch. Zo kan het communicatieplein bij het beursrestaurant worden samengevat. Bibelot is dus duidelijk vernieuwend bezig. Het restaurant heeft bovendien nieuwbouw-plannen. Zoon Ton Ver vers jr. van Bibelot: ”We gaan binnen- Ik heb dat idee opgepakt en uitgewerkt voor Waddinxveen. Zo kende Wad dinxveen tijdens Koninginnedag dit jaar haar eigen culinaire hinkstap- sprong. Een en ander hield in, dat 150 gasten, die zich voor dit unieke evene ment hadden opgegeven, de hors d’oeu- vre gebruikten in restaurant De Unie, waarna drie groepen per bus naar De Gouwe Dis, ’t Baarsje en Bibelot wer den gebracht. Ook deze restaurants hanteerden voor drie gangen een roula tiesysteem”. De kosten hiervan -1000 gulden - vindt de vereniging echter wel wat hoog, zo dat in de toekomst getracht zal worden de tentoonstelling in het eigen clubhuis te houden. In het dorpshuis zaten 207 tropische vo gels in evenzoveel kooitjes mooi te we zen en vielen er weer velen in de prij zen. Voor de leek waren zij allen even prachtig, maar de keurmeesters vonden dat even veertje toch net iets te rechtop staan, het andere snaveltje juist wat te klein of de verenpracht net even te flets WADDINXVEEN - In Het Trefpunt houdt de Waddinxveense vogelvereni ging De Vogelvrienden op donderdag 23, vrijdag 24 en zaterdag 25 november weer haar jaarlijkse tentoonstelling. Op donderdagavond 23 november is de WADDINXVEEN - Vanwege de Cen trale Hervormde Gemeente wordt elke zaterdagavond van 19.30-22.00 uur in De Schaapskooi aan de Nesse de jeugd club Kom-Inn gehouden. De Kom-Inns zijn speciaal bedoeld voor jongeren van 14 jaar of ouder, die de zaterdagavonden gezellig willen doorbrengen. Er zijn spelen waarmee de jeugd over tollige energie kwijt kan, maar men ook rustig kan bijkomen van alle drukte. De Kom-Inn is iedere zaterdagavond open van 19.30 tot 22.00 uur in De Schaapskooi achter de Brugkerk. Het tweede deel van het communicatie plein is meer informatief van aard. Ge toond wordt dat de wereld van commu nicatie geen doolhof is zoals wel wordt gedacht. Om deze reden is dit deel van het plein ook helder verlicht, in tegen stelling tot het eerste deel. Op een systematische manier maakt de bezoeker kennis met tal van aspecten van communicatie. Hierbij dient de Ko ninklijke Vereenigde Tapijtfabrieken NV uit Moordrecht als leidraad. Recente en toekomstige ontwikkelin gen op het gebied van communicatie worden duidelijk gemaakt door dit be drijf op de voet te volgen, van het on derzoeken van de afzetmarkt tot het moment waarop het eindprodukt in de winkel ligt. Grootvader Ottevanger legde in 1909 de basis voor het miljoenenbedrijf. Als timmerman begon hij vanuit Zevenhui zen aan de restauratie van windmolens. Later vestigde hij zich aan de Hollevoe- terbrug, over de Rotte. In 1930 kwam vader Ottevanger in het bedrijf en vanaf die tijd ontwikkelde het zich tot de machinefabriek die het nu is. Moerkapellenaar D.W. Ottevanger - sen het eerst contact en de uiteindelijke ook export-manager; en hij woont naast zijn bedrijf - maakt sinds 1970 deel uit van de onderneming; zijn broer sinds 1955. Ottevanger richt zich vooral op particu liere afnemers. ”We houden het aantal WADDINXVEEN/BLEISWIJK - Zo’n tienduizend bezoekers worden verwacht op de volgende week dinsdag 14 en woensdag 15 november van 14.00-22.00 uur in de bloemenveiling van Bleiswijk voor de derde maal te houden bedrijvenbeurs Ondernemen in Midden-Holland. Op deze regio nale beurs van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden- Holland presenteren zich 370 bedrijven en organisaties. De opening is in handen van Kamervoorzitter T. Hopman. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie vraagt de sporters extra goed te letten op het verkeer, vooral in het donker. uur met om 21.00 uur de trekking van de de keukenformule?Het karakter ërote verloting. Zaterdag 25 november kan men in Het Trefpunt terecht van 10.00 tot 16.00 uur met om 15.30 uur de prijsuitreiking. MOERKAPELLE - Volgende week dinsdagavond zal op de eerste dag van de bedrijvenbeurs Midden-Holland in Bleiswijk de export-award van het ministerie van Economische Zaken worden uitgereikt aan Ottevanger Machinefabrieken BV in Moerkapelle. WADDINXVEEN - Onder de noemer ’’Culinair Waddinxveen” presen teren zich volgende week dinsdag en woensdag op de bedrijvenbeurs Mid den-Holland in Bleiswijk de restaurants Bibelot (Passage), ’t Baarsje (Zwarteweg) en De Gouwe Dis (Zuidkade). De drie eethuisjes vormen in de culinaire wereld in dit Gouwedorp een nieuw samenwerkingsverband. De geestelijke vader hiervan is horecaman Teus Ververs sr, die 12 jaar ge leden met Bibelot - toen nog bistro - van start ging. Waddinxveen heeft zo langzamerhand een naam opgebouwd op culinair ge bied. Vooral de restaurants Bibelot, De Gouwe Dis en ’t Baarsje zijn alom be kend en staan goed aangeschreven. Het zijn dan ook deze drie restaurants die op allerlei gebieden met elkaar wil len en gaan samenwerken en dat resul teert bij voorbeeld ook in de gezamen lijke presentatie van ’’Culinair Wad dinxveen” tijdens de bedrijvenbeurs in Bleiswijk. levering vaak een periode van zes maan den tot twee jaar kan liggen. En soms kan het gebeuren dat je na een lange pe riode van intensief lobbyen en vele rei zen en dergelijke krijgt te horen: nee, deze keer niet”. «K maand in de gesloten gevangenis in Yozgat, waar zij de enige vrouwelijke hesjes, politieke gevangene is. Zij is veroor deeld omdat zij lid is van de verboden Turkse Communistische Partij, die nooit een politiek geweld heeft voorge staan. Teus Ververs: ’’Tijdens een vergade ring van de Horeca afdeling Den Haag werd een keer het idee geopperd een soort van culinaire hinkstapsprong te wagen. Daaraan hebben uiteindelijk veertien horeca-bedrijven meege werkt”. De beurs staat dit jaar in het teken van communicatie. Bij het beursrestaurant is een communicatieplein ingericht. Nieuw onderdeel van de beurs is de Ex- portbeurs Zuid-Hoiland waar verschil lende instanties en bedrijven adviezen Het ludieke slaat met name op het eer- aandragen en diensten aanbieden aan ste deel van het plein. Opeen ongewone degenen die reeds exporteren of dit wil- manier wordt de bezoeker daar op een aantal facetten van communicatie gewe zen. Om een voorbeeld te noemen: op gege ven moment komt de bezoeker langs een spiegel. Hij wordt gevraagd hierin te kijken. De vraag die hem vervolgens wordt gesteld is of dat wat hij in de spie gel ziet ook het beeld is dat de klant van hem heeft. Verderop ziet de bezoeker een mak schaap dat achter een menigte mensen aanloopt. De boodschap hier luidt: on derscheid uzelf! Het plein is dynamisch, omdat de be zoeker actief bij het plein wordt betrok ken. Hij kan er dingen doen. Zo kan de bezoeker via een computer een op dracht geven aan een minirobot. Het bord ’’Killroy was here, wie nog meer?” nodigt uit tot het achterlaten van de eigen naam wanneer men het plein verlaat. Men hoeft het plein overi gens niet met lege handen te verlaten. Door de deelnemende bedrijven aan het plein is een gratis ’’reclamepakket” samengesteld voor de bezoekers. Het is het Moerkapelse bedrijf gelukt - zo blijkt uit een artikel in het magazine Ondernemen in Midden-Holland van de Goudse Kamer - om de wereld vanuit Moerkapelle te veroveren. Het familie bedrijf, met sinds 1963 ook nog een ne venvestiging in Aalten, is ’’all over the world” bekend. De export, waarvan Ottevanger eigen lijk pas vanaf 1970 echt werk is gaan ma ken, geschiedt inmiddels naar alle Westeuropese landen, de meeste Afri kaanse landen, het Midden-Oosten, het Caribisch gebied, Midden-Amerika en, al is dat nog mondjesmaat, ook het verre Oosten. De uitvoer draagt dan ook thans voor de helft bij aan het resul taat. Ottevanger Machinefabrieken is gespe cialiseerd in het ontwerpen, fabriceren, leveren en monteren van machines en installaties voor de diervoeder-, voe dingsmiddelen- en chemische industrie. Vooral de machines voor graanverma- ling, bewerking en -selectie hebben de dit jaar 80-jarige onderneming in bin nen- en buitenland een uitstekende re putatie bezorgd. Moerkapelle (geleid door D.W. Ottevanger) en Aalten (ge leid door zijn broer W.D. Ottevanger) zijn identieke bedrijven. Aalten houdt zich meer bezig met plaat werk, terwijl aan de Zijde in Moerka pelle vooral zware machines worden ge fabriceerd. WADDINXVEEN - De rijkspolitie heeft autorijdend Waddinxveen extra gevraagd te letten op de verkeersbriga- diers in dit Gouwedorp. De bestuurders zijn gevraagd eens stil te staan bij het helpende oversteekwerk van deze scho lieren en volwassenen. U kent ze ongetwijfeld wel. Die vaders en moeders, leerkrachten en scholieren die dagelijks in de weer zijn om er voor te zorgen dat kinderen, misschien wel uw kinderen, veilig de drukke weg van en naar school kunnen oversteken. Iedere dag staan ze er weer, gehuld in opvallende kleding en het stopbord ste vig in de hand. Ze zijn er altijd geweest en ze zullen altijd wel blijven, want zon der hen zou het een stuk onveiliger zijn op de weg van en naar school. Jammer genoeg zijn er altijd nog wegge bruikers die verkeersbrigadiers hinder lijk vinden. Ze houden het verkeer maar op, dus waarom zou ik stoppen als er een verkeersbrigadier op de weg staat en mij een stopteken geeft. Als ik om die verkeersbrigadier heen rij met mjn auto ben ik tenminste op tijd op mijn af spraak. Fout! Want die verkeersbrigadier levert een grote bijdrage aan de verkeersvei ligheid. Dankzij de medewerking van al deze mensen kunnen kinderen veilig naar school en naar huis en ook ouderen maken dankbaar gebruik van de aanwe zigheid van verkeersbrigadiers. Trouwens, u moet stoppen als die ver keersbrigadier u een stopteken geeft, want hij of zij is met name genoemd in de Wegenverkeerswetgeving als ver- keersregelaar en is bevoegd om stopte kens te geven. Daarom, bij de start van het seizoen 1989-1990 van de Waddinxveense ver-, keersbrigadiers, een oproep aan alle weggebruikers. Sta eens even stil bij de verkeersbrigadier. Hij staat er in het belang van de voet gangers, veelal kinderen, misschien ook uw kinderen. Dus, nader een oversteek plaats, met name een oversteekplaats met verkeersbrigadiers, altijd voorzich tig- D.W. Ottevanger over het aandeel van de export, variërend tussen de zes en tien miljoen gulden per jaar: ’’Toen ik in het bedrijf kwam, zijn we echt werk van de export gaan maken. Er was op dit gebied in 1965 weliswaar gekleurd, al het een en ander geprobeerd in com binatie met andere bedrijven. Maar deze export-combinatie van vier col- lega-ondernemingen werkte toch min der dan we hadden gedacht. Het ging bovendien om familiebedrij ven die elkaar ook op de Nederlandse markt beconcurreerden. Uiteindelijk hebben we de export dus zelf ter hand genomen; geadverteerd in buitenlandse vakbladen, aan beurzen meegedaan, via banken en handelsafdelingen van ambassades informatie ingewonnen, in diverse landen agenten aangesteld en, natuurlijk, vooral zelf er veel op uit ge trokken. Overigens is het niet zo, dat we momen teel maar kriskras de wereld over gaan. We richten ons wel degelijk op speciale markten. Zo gaat het in Nederland vooral om de veevoeder-industrie, maar werkt men in het Midden-Oosten bij voorbeeld veelal met geïntegreerde projecten. De afnemers hebben meestal hun eigen farms, met soms eigen kip penslachterijen. Voor die gegevens over al die verschillende markten heb ben we trouwens bijzonder veel gehad aan de Economische Voorlichtings dienst en het Nederlands Centrum voor Handelsbevordering. Ottevanger besluit zijn boeiende be toog met de mededeling dat exporteren en de pogingen daartoe zeer uitdagende bezigheden zijn, die echter niet altijd resultaat opleveren. ”Het blijft een moeilijke discipline. Dat je je moet aanpassen aan de gebruiken van het land, dat je bij voorbeeld een keer tijdens een speciale maaltijd met potentiële opdrachtgevers met je blote handen een stuk vlees uit een schaap moet trekken, is logisch. Het hoort er allemaal bij. Maar vergeet niet dat tus- Veel sportieve Waddinxveners gaan er ’s-avonds op uit om een rondje te jog gen of hard te lopen. Dat men hierbij vaak gebruik maakt van de landelijk ge legen wegen spreekt voor zich. Men wil de bebouwde omgeving en het drukkere verkeer ontvluchten. De landelijk gelegen wegen zijn echter vaak smal(ler) en onvoldoende of wei nig verlicht. De laatste weken druppe len bij de politie Waddinxveen berich ten binnen van verontruste automobilis ten die op dergelijke donkere wegen op het laatste moment geconfronteerd werden met een trimmer/hardloper. Het spreekt voor zich dat het naar aan leiding van deze berichten niet ondenk baar is dat het vroeg of laat letterlijk tot een botsing komt tussen deze twee soor ten weggebruikers. De politie wil dan ook de trimmers, jog gers en hardlopers waarschuwen en hen vragen maatregelen te treffen in het be- lossingen voor bedrijven, Apple Macin tosh computers. Advies, Software. Net werken. Opleidingen. - Promen Nederland BV, Zuidkade - adviesbureau micro-electronica, pro ject-management, logistiek. - Rauch Design BV, Coenecoop - rela tiegeschenken. - Rehorst Bouw BV, Dorpstraat - pre sentatie en advies woningbouw. - Waddinxveense restaurants Bibelot, ’t Baarsje, Gouwe Dis - restaurants. - Rhowax BV, Dorpstraat - machines, middelen en materialen voor de be roepsschoonmaker. - Slijpinrichting Rop, Prinses Marijke- straat - verkoop en slijpen van machi nale hout- en metaalgereedschappen. - Soft Design Automatisering, Passage - standaard- en maatsoftware voor hore ca, kantoorautomatisering, welzijns zorgen bejaardenzorg. - Stuurman Partners BV, Brugweg-ar chitectuur, stedebouw, planning, kos tenbeheersing, bouwbegeleiding, con structies. - Reclame Studio Teller BV, Brugweg - promotie. - Drukkerij Veldwijk BV, Oranjelaan - drukkerij. - Vermeulen Kunststoftoepassingen, Mozartlaan. - Vink Verzekeringen, Zuidplaslaan - verzekeringen. - Kunststofkozijn en Timmerbedrijf De Vos, Staringlaan - kunststofkozij- nen. - Vosko Telecomms BV, Staringlaan - telematica netwerken. - Van Wijk Internationaal Transport, Bredeweg - internationaal transport, opslag en distributie, expeditie en ver schepingen. Eenvoudig gesteld komt het er op neer dat voetgangers aan die kant van de weg ABC-televisieploeg in Beijing eerder moeten lopen waar zij het naderend die maand. Tijdens het interview had verkeer tegemoet zien komen. Op die manier kan de sporter anticiperen op de militaire interventie op 4 juni in Bei- het rijgedrag van een hem tegemoetko mende automobilist. De uitreiking van de award zal plaats vinden door dr. W. Maarse Nzn plaats vervangend algemeen directeur van de Exportbevorderings- en Voorlichtings dienst van het Ministerie van Economi sche Zaken. Ottevanger Machinefabrieken BV in Moerkapelle ontvangt de export-award voor de bijzondere wijze waarop het be drijf zich onderscheidt in export. Het bedrijf ontwerpt, produceert en levert machines en installaties voor het behan delen en verwerken van poeders, granu laten en kleverige grondstoffen. Deze machines en installaties worden toege past in de diervoeder-, voedingsmidde len- en chemische industrie. Ottevanger exporteert naar het Midden- en Verre Oosten, Afrika, Midden-Amerika en verschillende Europese landen. WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 8 november - om acht uur is op het adres Chopïma»r% oz, <Je eerste sehrfjravond van Amnesty Internatio nal, werkgroep Waddinxveen, deze maand. De andere schrijfavonden zijn op maandag 13 november vanaf 13.30 uur bij Ineke de Wolff, Peuleyen 174 (tel. 15376), maandag 13 november vanaf 20.00 uur bij Bep Tetteroo, Kla verveld 9 (tel. 16691), dinsdag 14 no vember vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Roosje Voshoeve 31 (tel. 16229) en maandag 20 november van 19.00- 20.00 uur bij Marijke de Groot, Kievit- dreef 19 (tel. 10082). Deze maand kan er voor de gewetens- gevangenen Se vine Tekeli-Öztas in Tur kije en Xiao Bin in China geschreven worden. De 41-jarige Sevinc Tekeli-Öztas zit een Allereerst kan men zich zodanig kleden gevangenstraf uit van 4 jaar en 4 1/2 dat men ”in het oog loopt”. Te denken maand in de gesloten gevangenis in valt hierbij aan lichte kleding en trai- Yozgat, waar zij de enige vrouwelijke ningspakken, reflecterende bandjes en kleding. Daarnaast bestaan ’armlampjes’ die zowel aan de arm als aan het been gebonden kunnen worden. Tot slot heeft de wetgever ook regels ge steld waar voetgangers (want dat zijn De 42-jarige Xiao Bin is veroordeeld tot onze sporters) moeten lopen als zij bui- tien jaar gevangenisstraf wegens ”Con- ten de bebouwde kom lopen op wegen tra-revolutionaire opruiing”. Hij werd waar geen trottoirs zijn. op 11 juni gearresteerd nadat hij op de Chinese televisie vertoond was tijdens een toespraak voor een Amerikaanse WADDINXVEEN - Op de volgende week dinsdag en woensdag in de bloe menveiling in Bleiswijk te houden be drijvenbeurs ’’Ondernemen in Midden- Holland” zijn uit Waddinxveen aanwe zig: - Alcapharm BV, Noordkade - import/ export farmaceutische grondstoffen, chemicaliën en dijestuffs. - Autotech BV, Wilhelminakade - au tomaterialen, garagegereedschappen, equipment. - Axis-Aandrijvingen BV, Coenecoop - aandrijftechniek. - Banketbakkerij Partyservice Van den Berg, Passage - siroopwafels, Sint en Kerstpakketten, ontbijt- en partyser vice. - Automobielbedrijf Boonstoppel jr. Waddinxveen BV, Noordkade - Mitsu bishi bedrijfswagens. - Buropa Projectinrichtingen BV, Mercuriusweg - scheidingswandsyste- men en schuifdeurkastenwanden. - ’t Delftsche Huys BV, Henegouwer- weg - Fabrikant van aardewerk, relatie geschenken, vooral met speciale tekst of logo. - Elumatec Nederland BV, Coenecoop - aluminium en kunststof bewerkende machines met daarbij behorende ge reedschap. - De Energie Kluis, Wilhelminakade - Brime inbouwhaarden, Heroal rollui- ken-roideuren, zonwering, lichtdoorla- tende luifels. - Gemeente Waddinxveen. - Gerritsen van der Hoop Autobanden BV, Coenecoop - autobanden, uitlij nen, balanceren, uitlaten, schokdem pers, accu’s. - Reis- en Passageburo Van Ginkel BV, Passage - zakenreizen. overheidsopdrachten bewust klein. Voor zulk soort projecten is toch een aparte instelling vereist en bovendien kun je van tevoren moeilijk je kansen inschatten. Om die reden zijn we ook niet in het Oostblok actief”, aldus ex port-manager Ottevanger, die daaraan toevoegt dat levering van machines aan het buitenland vaak gepaard gaat met de bouw van complete installaties en na tuurlijk kennis-overdracht. MOERKAPELLE - In het Moerka- Zo heeft Ottevanger bij voorbeeld vijf pelse dorpshuis Op Moer is door de vo- bedrijven (vanaf het fundament) in gelvereniging Tropica een driedaagse kleurrijke vogeltentoonstelling gehou den, die door burgemeester M.W. Lips werd geopend. Bestuursleden van de Moerkapelse tropische vogelvereniging Tropica bij enkele kooien in het dorpshuis Op Moer. (Foto: Sjaak Noteboom). Bibelot’s echtpaar Ton en Caroline Ververs en hun keukenstaf onder aanvoering van Ron van Leer bij vier Fiats Tipo die onlangs tijdens de Italiaanse maand werd ingezet voor het ophalen en wegbrengen van gasten. Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De volgende avond van het Conciliair Proces in Wad dinxveen is verschoven van dinsdag 14 november naar donderdag 23 novem ber. Dan wordt de vierde thema-avond geor ganiseerd door de Interkerkelijke Werkgroep Conciliair Proces. Het onderwerp van deze avond is ’’Heelheid van de Schepping”. De avond begint om 20.00 uur in de Imma- nuelkerk aan de Prinses Beatrixlaan. Op deze avond zal ook aanwezig zijn milieuwethouder Karei van Soest (VVD). Ook op de derde avond van het Conciliair Proces gaf hij van zijn aanwe zigheid blijk. Op de komende avond zal hij spreken over het gemeentelijke mi lieubeleid en over het gegeven dat elke Waddinxvener een belangrijke rol ver vult bij het milieubeleid. ”Ook de partyruimte wordt groter dan officiële opening om 20.(M) uur. Daarna nu het geval is. Daarnaast worden *s de expositie geopend tot 22.30 uur. dienstruimte en keuken aanmerkelijk öp vrijdag 24 november is de tentoon- uitgebreid. Overigens zal het restaurant stelling geopend van 14.00 uur tot 22.30 zijn sfeer behouden. Dat geldt evenzeer uur met om 21.00 uur de trekking van de voor c- van het interieur zal echter worden aan gepast aan de eisen van deze moderne tijd”, aldus Bibelot’s gastheer Ton Ver vers, die zes dagen in de week met zijn De toegang op de tentoonstelling is gra- vrouw Caroline aan de Passage is te vin- tis en er is tevens gelegenheid om vogels den. Het nieuwe restaurant omvat in totaal om 1500 vierkante meter met 24 par keerplaatsen. De bouw zal 80 werkbare dagen duren. - Grontmij NV, Limaweg - advies en techniek. - HG Reclame, Alpherbrink - reclame schilder, beletteren auto’s, reclamebor den. - Holland-Shipping Int. Expediteurs, Prins Bernhardlaan - totale transport- verzorging. - Ten Hoope Interieurprojecten v.o.f Staringlaan - inrichten van bedrijfspan den, kantoormeubilair. - Van Leeuwen Truckservice NV, Piasweg - MAN-VW-bedrijfswagens. - Gertjan van der Loo Partners, Sta ringlaan - partyservice. - Frans Maas Special Transport BV, Bredeweg - internationale expeditie, transportactiviteiten, opslag van aan bederf onderhevige goederen. - Autopoetscentrale Marijt, Wilhelmi nakade - techniek. - Van Noort Transporten/Van Noort Verhuizingen BV, Tuinbouwweg - transport en verhuizingen. - De Pater Makelaardij BV, Schieland- weg - onroerend goed, hypotheken, verzekeringen, taxaties. - PerCom Automatisering/Apple, Sta ringlaan - complete automatiserings-op- ■vV'i

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 25