overwinningen Eerste herenteam De Gouwe herstelt zich Twee teams Geslaagde tentoonstelling De Vogelvrienden Have en Goed TTV Kwiek kampioen I Be Fair, WSE en Waddinxveen-zo. Aeolus kampioen!! h Spruiten en voetbal H.S.V. Waddinxveen DEMONSTRATIE-MIDDAG MARCHANT Dames Waddinxveen-zo Altijd gelijk Jeugd WSE Heren Be Fair ZWEM- POLOCLUB ”DE GOUWE” 1 Sponsors: Rucanor BV Baas Bedrijven Garage Boonstoppel Reisburo Van Ginkel Vink Verzekeringen i F Loterij klasse. C5<80SK00PSE basketbalverenigingy ROOSTER VOOR DE ZATERDAG 2 DECEMBER A.S. TE SPELEN WATERPOLOWEDSTRIJDEN VOOR DE HOGERE TEAMS: Pagina 25 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 29 november 1989 SPORT RECREATIE I Kwiek 1 won met 7-3 van het Bode- graafse BOK 2. Kwiek 2 (reeds kampioen) won ditmaal met 10-0 van Vriendenschaar 4. vele blessures en aanstaande schorsin gen. De bal blijft echter rond, ergo 7 van de koploper HZ/ZIAN 2 verlo ren. Door ongecontroleerd aanvalsspel vielen er in de eerste 2 partjes veel gaten 16.15 uur de Gouwe 2-WIK1 17.00 uur de Gouwe 3-de Kempvis 2 17.45 uur de Gouwe 2-Double Duty-VZC 18.30uur de Gouwe 1-Rheden1 19.30 uur de Gouwe 1-DSZ1 MOERKAPELLE - In het maand blad ’’Kontakt” van voetbalvereni ging Moerkapelle neemt het be stuur het voor een keer niet op voor de voetbal, maar voor de spruiten. Het gebeurt regelmatig dat de bal in het spruitenveld terecht komt, die er - na enig zwaar ploegwerk - door de spelers weer uit wordt ge haald. Het zal de spruiten verder een bie ten wezen, maar de boer vindt het niet leuk. En terecht, de planten worden niet voor niets gerang schikt. dames heren heren dames heren WADDINXVEEN - Afgelopen zater dag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen haar 5e wedstrijd voor de wintercompetitie. De vangst viel voor de meesten wat tegen, vooral gezien naar het water, de Zaan, dat doorgaans meer vis oplevert. Toch waren en enke len die wel goed vis op de kant wisten te brengen. Als eerste vijf eindigden: 1. M. Rei chard (10740 gr), 2. M. van Leeuwen (9290 gr), 3. J. van Egdom (5040 gr), 4. P. Grootendorst (4880 gr) en 5. L. Pou- wer (3550 gr). Komende zaterdag is er de jaarlijkse St. Nicolaaswedstrijd, vertrek hiervoor om 07.00 uur vanaf h«-t NS-station. In Utrecht zette het eerste dames-team van De Gouwe haar reeks van overwin ningen voort. Deze keer was UZSC het slachtoffer. De Gouwe won vrij gemak kelijk met 12-3 en blijft hierdoor de ranglijst aanvoeren. Op een goed bespeelbaar Esto-veld wist Waddinxveen de punten mee naar huis te nemen, 0-2 was de uitslag. Het aantal strafzaken in '88 en '89 is helaas weer toegenomen, zo stelt het bestuur in het blad vast. Met klem wordt benadrukt dat de man in het zwart in het veld altijd de baas is. De scheidsrechter heeft altijd ge lijk. Ook als hij geen gelijk heeft. iets goed te tonen. Het spits werd afgebeten met fraaie ac ties en souplesse tijdens een demonstra tie Aikido. Getoond werden ook spor ten als judo, taekwondo, jiu-jitsu en ka rate met daarnaast aerobic dancing, jazz- en beatballet en body wave. tie van de Amerikaanse ambassade. Men zocht een sportschool met een breed pakket en kwam uiteindelijk in Boskoop terecht. Om deze reden wer den de demonstraties in het Nederlands en in het Engels toegelicht. Te zien viel er genoeg en er was ook moeite gedaan bal door Patrick Rijnbeek weggeke geld. De wedstrijd was 20 minuten oud toen een eerste hoogte-/dieptepunt werd bereikt. John Moons trapte fali- kant in een lichaams-schijnbeweging van de VVSB-spits en bracht deze fors ten val. De scheidsrechter zag hierin een dermate aanslag dat John Moons het veld moest verlaten. Een zeer du bieuze beslissing. Een reorganisatie van de verdediging bracht Theo de Heer op de voorstopperplaats en Patrick Rijn beek op de linksachterplaats. Uiteraard was een aantal WSE-spelers danig van slag, zeker daar de scheids rechter volhardde in het spelen van een voor WSE negatief dubieze rol. WSE kwam er niet goed meer uit en werd door het numerieke overwicht te ruggedrongen op eigen helft. 5 Minuten voor rust omspeelde Robert Marijnen een aantal verdedigers, zijn voorzet be reikte Paul Warmerdam, die de bal ver volgens hard langs de kansloze doel wachter schoot: 1-0. Het pleit leek beslecht zo kort voor rust maar WSE bleek deze middag over een opmerkelijke veerkracht te beschikken. Een paar minuten voor rust (de scheids rechter liet plm. 5 minuten doorspelen) kwam Willem den Besten goed door op rechts, speelde Dennis Jager aan, die op zijn beurt Marco Scheurwater bedien de: 1-1. Bijna was WSE nog met voorsprong de kleedkamers ingegaan maar een tweetal prima reddingen van de VVSB-keeper Bij de jeugd was het zaterdag de dag voor Kwiek 4. Met een klinkende 10-0 overwinning op Vriendenschaar 11 werd het kampioenschap behaald in de vierde klasse. Peppijn Janssen, Stefan de Kogel en Carla Loef wonnen alles, Paula Daalhof speelde niet. WSE was nog immer zwaar gehavend door ontbreken van Erwin Pleus, Ton Kling, Robert Kerkhoff en Willy Bee- len. Willem den Besten vormde der halve met Marco Scheurwater en Pa trick Rijnbeek de gelegenheidsvoor- hoede terwijl Richard Scheurwater de honneurs onder de lat mocht waarne men. Het eerste kwartier liet een op en neer golvend spelbeeld zien zonder duidelijk overwicht van een van beide elftallen. Wel voerde scheidsrechter Voerman de boventoon door in ieder fysiek contact een overtreding te zien, de wedstrijd werd dan ook min of meer doodgeflo- ten. Na een kwartier resulteerde een goed opgezette VVSB-aanval in een corner die voor de nodige onrust voor het rijnen het noodzakelijk om een poging tot onthoofden te doen hetgeen hem Vermeij te danken dat de gelijkmaker (slechts) een officiële waarschuwing op leverde, Richard Scheurwater een ver- zorgingsbeurt en een buil. Aan de an dere kant probeerde Willem den Besten BOSKOOP - Onder grote belangstel ling is afgelopen week zaterdag in sport school Marchant in Boskoop - waar naast aan uitbreiding wordt gewerkt - .een demonstratiemiddag gehouden. Niet alleen waren er veel belangstellen den uit de regio, ook was er een delega- Si» Hat kampioensteam van "Have en Goed Aeolus” met van links naar rechts: Robert Slot (jeugdleider), Marco Overes, Natasja van Es, Dennis van den Berg, Miranda Lichtenberg, Tjeerd Hillerts en Saskia de Heer. Demonstratie Aikido in Sportschool Marchant. In het begin gaf UZSC nog enigszins te gengas en konden zij nog tweemaal op gelijke hoogte komen (1-1 en 2-2). Door doelpunten van Astrid Coene (1- em Gillian van den Berg (2x) werd de achterstand aan het einde van de eerste periode bepaald op 3-2. In de tweede periode kwam De Gouwe pas echt los van de tegenstander. Astrid van Galen (lx) en Gillian van den berg (3x) brachten de score op 7-2. Astrid Coene en Diana van der Zijden brach ten de stand in de derde periode op 9-2. In de vierde en laatste periode kwam UZSC nog even opzetten. Uit een aan tal man-meer-situaties konden zij slechts eenmaal scoren door goed ver dedigen van de Waddinxveense dames en invallende keepster Astrid de Jonge. Astrid Coene, Angela Faber en Gillian van den Berg brachten de eindstand op 12-3. Afgelopen vrijdag moest het tweede da mesteam van De Gouwe tegen het nog ongeslagen ZCR 1 uit Den Haag. De Gouwe-dames misten twee midvoors in de persoon van Annet van der Zijden en Corinne Oudijk. De dames konden het helaas niet bolwerken en werden met 6- 2 huiswaarts gezonden. De twee Wad dinxveense doelpunten werden ge scoord door Amanda van den Berg en Marielle Kroon. De trekking van de grote verloting was op vrijdagavond, de volgende lotnum mers hebben een prijs gewonnnen: 703-724-2946-1405-2943-311-2713-704- 115-745-1132-2414-2111 -279-712-2789- 371 -3253-2629-1993-1803-2151-2911- 2276. De prijzen zijn af te halen bij W. Buite laar, Julianastraat 30 te Waddinxveen. De derde wedstrijd in de tweede perio de, tevens de laatste wedstrijd van de eerste competitie-helft voerde WSE naar het ’’verre” Noordwijkerhout al waar VVSB de tegenstander heette te zijn. Het werd een middag vol spanning en dramatiek warbij alle cliché’s die de voetbaltaal rijk is, uit de kast gehaald konden worden. was de heer Voerman nou ook weer niet. Een vrije trap tegen was het resul taat. Een kwartier voor tijd loon naar werken: Dennis Jager gooide de bal in ging alleen op de doelman af en liet hem naar Willem den Besten die zich langs kansloos: 0-2. In de slotfase probeerde Esto nog van alles in de score kwam geen wijziging meer. Komende zondag speelt Wad dinxveen thuis tegen Cabauw. Cabauw heeft twee verliespunten minder dan Waddinxveen en staat op de tweede plaats, een punt achter koploper Stol wijk. gen zij zich kampioen van Zuid-Holland noemen. Door het behalen van dit kam pioenschap zal Have en Goed Aeolus in april 1990 Zuid-Holland vertegenwoor digen tijdens de Nederlandse jeugd- team-kampioenschappen welke in Nieuwegein gehouden zullen worden. Dit resultaat is een beloning van vele ja- ren hard werken van met name Robert Slot, die van het begin af aan de jeugd van Have en Goed Aeolus heeft opge vangen en begeleid. De komende maanden zal hard gewerkt worden om zo hoog mogelijke ogen te gooien tij dens deze Nederlandse kampioen schappen. kieten was de eerste prijs voor H.J. Broer. Bij de grote parkieten was kampioen een goudvoorhoofdparkiet van de heer W. Heuvelman. De eerste prijs bij de zebravinken werd de heer F. Versluis. Bij de tropische duiven was de eerste prijs voor W. Buitelaar met een Indone sische groenvleugelduif. Bij de kwartels was kampioen P. Dullaard. Op zaterdag 25 november werd in de sporthal Mariahoeve in Den Haag de halve finale gespeeld. ’’Have en Goed Aeolus” moest, door loting, het opne men tegen het Zoetermeerse Aigis, een zeer geducht tegenstander. De wed strijd duurde tot één van de teams de vijf punten had behaald. Het was een hele spannende strijd,'waarbij de vele Waddinxveense supporters de spelers en speelsters uitbundig aanmoedigden. Have en Goed Aeolus behaalde zeer verdiend een 5-1 overwinning. Door deze overwinning moest het jeugdteam op zondag 26 november in de finale uit komen tegen ’’Schollevaer” uit Capelle aan den IJssel, die met 5-1 van Quintus uit Kwintsheul had gewonnen. Robert Slot, de jeugdleider van de Waddinx veense badmintonvereniging, zorgde er weer voor dat de teamleden op tijd aan de start verschenen. Het jeugdteam bestaande uit Marco Overes (18), Tjeerd Hillerts (17), Na tasja van Es (17), Saskia de Heer (17), Dennis van den Berg en Miranda Lich tenberg (15) werden ook op zondag weer gesteund door een grote suppor- tersschare, waarbij A.G. Karelse, di recteur van Have en Goed Verzekerin gen en de trainer Karei Mulder aanwe zig waren. De spelers en speelsters die door de sponsor in een nieuw trainings pak waren gestoken, begonnen zeer ge motiveerd aan de wedstrijd. Deze wed strijd werd na een 5-0 voorsprong uitge speeld met de reserves om deze ervaring te laten opdoen. De uiteindelijke uitslag werd 7-1 voor Have en Goed Aeolus en daardoor mo- D/0/C\ Bij Basketbalvereniging DIOK is altijd plaats voor mensen die ook eens een balletje willen gooien. Heb je zin! Kom dan eens kijken op onze trainings- avond of op zaterdagavond, wanneer er competitie wordt gespeeld. Voor meer informatie: bel Annemieke Brons, tel. 12115. Deze advertentie is aangeboden door T.S.D heren 2 speelden tegen de koplopers en verloren beide. Na het verlies van vorige week stonden de spelers van de Gouwe weer op scherp. Katwijk werd in eigen huis de dupe van de dadendrang van de Gouwe. In het begin zag het daar nog niet naar uit. De stand na de eerste part was slechts 1-2 in het voordeel van de Gouwe door doelpunten van Jaco van Tol en Kjeld Boonstoppel. Voordat De Gouwe het heft in handen nam werd het in de tweede part zelfs nog 2-2. Een keu rig afstandsschot in de kruising van Marc Faber zorgde voor 2-3, een straf- worp van Kjeld Boonstoppel voor 2-4 en een mooie boogbal van Ronald Schens voor 2-5. Katwijk sputterde nog even tegen, maar na 3-5 brachten Jaco van Tol en Wilfred Bontje de stand na de tweede periode op 3-7. In de derde periode liepen de heren verder uit. Kat wijk toonde duidelijk enige vermoeid heid en drie doelpunten van Kjeld Boonstoppel en een doelpunt van Ed den Boon brachten de stand op 4-11 In de vierde periode nam De Gouwe gas terug wat resulteerde in afwisselend doelpunten voor de Gouwe en Katwijk. Eerst 5-11 waarna Kjeld Boonstoppel wederom een strafworp verzilverde. Doelpunten van Marc Faber, Ronald Schens en Ed den Boon brachten de eindstand op 7-15. Door deze overwin ning blijven de heren, samen met WZK, duidelijk in de race om het kampioen schap. Volgende week speelt De Gouwe thuis tegen het laag geklasseerde DSZ uit Den Haag, aanvang 19.30 uur. Heren 2 zette de trend van de laatste weken gewoon voort. Ook nu werden twee slechte periodes gevolgd door twee goede periodes. Voor de derde achtereenvolgende keer kwam men net iets te kort en werd in Den Haag met 10- WADDINXVEEN - Afgelopen speel- week hebben opnieuw twee teams van tafeltennisvereniging Kwiek het kam pioenschap in hun poule behaald. Dit maal zijn het Kwiek 17 en bij de jeugd Kwiek 4. Kwiek 17 speelde - in de zesde klasse - uit tegen het Goudse Vriendenschaar 33. Vanaf het begin liet Kwiek merken gebrand te zijn op het kampioenschap en liep zonder veel moeite uit naar een 8-0 voorsprong. Rob Soethoudt liet toen een steekje vallen, waarna Wim Bikbergen de eindstand op 2-8 bepaal de. Wim Bikbergen won 3x, Hansfried Broos 3x, Rob Soethoudt 2x. Kwiek 1 won met 7-3 van Taveba 1 uit Barendrecht. Helaas kan Kwiek de de gradatie uit de landelijke vierde divisie niet meer ontgaan. Gerard van Dam won 3x, Ronald Verboon 2x, Wim van Wageningen lx, terwijl ook het dubbel spel voor Kwiek was. Kwiek 2 verloor teleurstellend van het Bleiswijkse Combat 2. Met 7-3 moest Kwiek het onderspit delven, waardoor het kampioenschap in de tweede klasse vrijwel onmogelijk wordt. Kees Vos handhaafde zijn 100% score en won 3x, Piet Swart en Rob Kappe kwamen niet tot winst. Kwiek 3 won met 10-0 van Vrienden schaar 11 en nestelt zich hiermee in de veilige middenmoot. Kwiek 4 verloor met 7-3 van het Schoonhovense Smash 3, waarbij alleen Henny v.d. Meulen tot 3x winst kwam. zijn bewaker wurmde en vervolgens Marco Scheurwater van dichtbij 1-2 liet aantekenen. Gezien het spelbeeld en de gecreëerde kansen een terechte voor sprong. WSE verdedigde vervolgens het laatste kwartier de kostbare voorsprong met prijzenswaardige inzet. Toch kon niet voorkomen worden dat VVSB nog een maal scoorde, deze treffer werd echter wegens duwen afgekeurd. Rob Verbakel werd nog opgeschreven door de scheidsrechter wegens ver meend tijdrekken alvorens Patrick Rijnbeek zichzelf nog schier onsterfe lijk had kunnen maken. Na een fraaie solo had hij de 1-3 op zijn slof, de kee per redde echter op het nippertje. Onder gejuich floot de scheidsrechter vervolgens voor de laatste maal waarna de speaker hem tot beste man van het veld uitriep en het dappere WSE met de overwinning feliciteerde. Een terechte overwinning, op karakter volle wijze werd op faire wijze gevoch ten voor de broodnodige punten. Volgende week staat de uitwedstrijd te gen Lugdunum op het programma. Deze Leidse club is ondanks een 5-1 ne derlaag bij WSE toch uitgegroeid tot de zogenaamde herfstkampioen, geen een- op een schot van Marcel van Dijk en een voudige klus derhalve, zeker gezien de kopbal van Marco Scheurwater hielden de ruststand op 1-1. Na de thee liet WSE, in principe al blij met een punt, de tegenstander komen. Hard werkend (door het gehele tiental) werd de aanval van VVSB volledig ont regeld en counterde WSE gevaarlijk. Wat hetzelfde bleef als voor de rustwas de fluitstij 1 van de scheidsrechter, edoch zijn beslissingen waren nu naar beide zijden even dubieus. De weinige kansen die VVSB zichzelf creëerde werden vervolgens onschade lijk gemaakt door een uitblinkende Ri chard Scheurwater. Bij een van zijn reddingen (een bal fraai h WADDINXVEEN - Het eerste van Be Fair kon na een spannende wed- •strijd de punten mee naar huis nemen. Ook winst voor Waddinxveen (zondag) en WSE. Voor de junioren waren de wedstrijden grotendeels afgelast. Alleen de Be Fair-pupillen in D-3 en F-3 konden nog wel spelen en verloren helaas tvan Olympia. Met de gebroeders Peter en Leon Ko nijn weer in de gelederen heeft Be Fair een op offensieve dadendrang ge speelde wedstrijd voortreffelijk afgeslo ten met een ruime overwinning. Dat er (winst in zou zitten leek na 10 minuten spelen niet vanzelfsprekend, want toen •kreeg Smitshoek een strafschop te ne men na beentje lichten van Jan Martin Houweling, die door Rick van Gemerde koelbloedig werd benut. Ook een iSmitshoek aanval na een afgeslagen ■corner van Be Fair leverde nog enig ge- 'vaar op. Nadat Marco Noordhoek ge- iblesseerd uitviel en Michel Glasbeek •zijn plaats innam, kreeg Be Fair meer ‘greep op de wedstrijd. .Eerst zag Leon Konijn zijn goede solo (uitmonden in een uitstekend schot nog ‘door de keeper gestopt en moest Michel ^Glasbeek bij een corner van Smitshoek :de bal nog het doel uitkoppen, maar Jdaarna was het Be Fair dat de klok ’sloeg. Arjan Groenendijk, scherp opge steld staande profiteerde van een fout in <de Smitshoekverdediging, omspeelde ‘de keeper en scoorde 1 -1Kort voor rust werd het 2-1 door dezelfde Arjan Groe nendijk die een prachtige rush van Leon ‘Konijn en dito voorzet bekwaam afron- ’de. 'Na rust heeft Be Fair een moeilijke pe riode doorgemaakt, resoluut spel in de verdedigingslinie van Be Fair voor kwam de gelijkmaker. Het sobere uit verdedigen van vooral Erny Dieckman was een nieuw gegeven en had als resul taat dat er nauwelijks paniek ontstond in Be Fairs strafschopgebied. Hoewel eenmaal keeper Klaas Brouwer een on verwachtse schuiver op de lijn wist te stoppen en uit een vrije trap de bal on beroerd net voorbij de doelpaal achter ging, bleef de stand ongewijzigd. De nu niet opvallende Richard Karsten werd een kwartier voor tijd vervangen door Harold den Heyer. Dankzij deze Ha rold den Hayer, een waar loopwonder, kwam de verlossende 3-1 score tot stand. Na een zeer snelle uitbraak van Harold den Heyer, kon deze kiezen of zelf scoren of overgeven aan de mee op gekomen Jan Martin Houweling of Ar jan Groenendijk, Harold koos voor Jan Martin Houweling die koel scoorde. Vijf minuten voor tijd werd een uit een vloeiende combinatie tussen Dick Grif fioen, Peter Konijn en Rob Asscheman, aanvoerder Aart Bos aangespeeld die een glaszuivere voorzet losliet waarop Arjan Groenendijk de bal - geschonken door autobedrijf Boonstoppel - in het net deponeerde en 4-1 noteerde. Na het laatste fluitsignaal van de voortreffe lijke scheidsrechter C. Molenaar uit ’s- Gravenzande was er een ware feest vreugde bij Be Fair. Als komende zaterdag Be Fair het zelfde offensieve spel hanteert kan in de thuiswedstrijd tegen het Woerdense Sportlust een zeer interessante wed strijd ontstaan. Sportlust, één van de koplopers heeft met topscoorder Jos de Groot een zeer offensieve instelling en daar de Verzijl boys nog een rekening te vereffenen hebben uit het eerste com- petitietreffen, staan deze ingrediënten (bijna) garant voor een heerlijke pot •voetbal. In de eerste helft bouwde Waddinxveen een licht overwicht op door hard werken. De voorwaartsen Marcel van Leeuwen en Gerard Moliej werden goed in het spel betrokken en met de vaak opkomende Razi Licoumine stichtten zij gedrieën veel gevaar voor het Esto-doel. Na een kwartier spelen brak Marcel van Leeuwen op rechts door. Zijn schot belandde op de lat en de terugspringende bal werd bijna door de goalie in het eigen doel gewerkt. Even later was het dan toch raak. Rob Flier speelde Robin Leunissen uitste kend aan. Robin dreef met de bal aan zijn voet op tot de zestienmeterlijn, pas seerde de laatste man en liet doelman Paul Boerboom met een lage schuiver kansloos: 0-1Esto probeerde voor de rust nog wat terug te doen, maar de uit blinkende keeper Wilco Vermeij gaf de Esto-aanvallers geen schijn van kans. Na de thee veranderde het spelbeeld. geplukt uit de lucht) vond Robert Ma- Waddinxveen werd meer naar achteren 1 j gedrongen en het was aan keeper Wilco vzx._ jiJ 17'1i- uitbleef. In het strafschopgebied was elke bal voor hem. Na een half uur spe len claimde Esto een strafschop, maar de consequent leidende scheidsrechter een penalty te versieren maar zo gek Vis uit Den Haag liet terecht doorspe len. Tien minuten voor tijd brak inval- ler-pinchhitter Jan van Es door, na goed aangeven van Robin Leunissen. Jan De Gouwe duidelijk kans maken op het in de verdediging en de veelal kansloze j- i.i i i keeper Ton Cozijnse had aan het begin van de derde periode reeds 6 maal de bal uit het net moeten halen. Hier stond WADDINXVEEN - De Waddinx veense vogelvrienden ”De Vogelvrien den” kan ook dit jaar weer terugzien op een zeer geslaagde tentoonstelling. Vanaf de opening tot de sluiting is het trefpunt druk bezocht door veel vogel liefhebbers uit de wijde omgeving. Ruim 350 vogels die gekeurd door de keurmeester van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers waren er te zien. De kwaliteit van de vogels was zeer goed te noemen. De allerbeste vogel was een driekleur glansspreeuw van de heer G. de Heer. Algemeen kampioen van de parkieten werd de heer P.C. van Ruitenburg met een elegantparkiet. Algemeen kampioen van de kanaries werd de heer S. van Tol met een Glos ter. Bij de kleurkanaries waren de eer ste prijzen voor de volgens van M.L. van Es en J. Westdijk. Bij de graspar- WADDINXVEEN - Het afgelopen weekend hebben de vertegenwoordi gende teams van laten zien dat ze een 1 kampioenschap van de 2e klasse bond. Dames 1 won gemakkelijk met 12-3 van UZSC en heren 1 herstelde zich, na het verlies van vorige week, goed door Kat- slechts 1 doelpunt van Jan Verwey te- wijk met 15-7 te verslaan. Dames 2 en genover. Aan de vele onderlinge misverstanden en onenigheden kwam toen eindelijk een einde en net als vorige week begon nen de heren aan een inhaalrace. Na doelpunten van Jaco de Jong (2x) en Niek de Leeuw (strafworp) wisten de heren met nog 2 1/2 minuut te gaan een 9-4 achterstand, door doelpunten van Fred van de Hoek, Rob van de Meer en Remco de Frankrijker, terug te brengen tot 10-7. Hopelijk dat de heren aan staande zaterdag, als ze om 17.45 uur te gen VZC 3 spelen, weer eens 2 punten pakken zodat een positie in de top 4 ge handhaafd blijft. (uitVlaardingen) (uit Spijkenisse) (uit Veenendaal) (uitRheden) (uit Den Haag) WADDINXVEEN - Het eerste jeugdteam van de door Have en Goed Verzekeringen gesponsorde badmintonvereniging Aeolus heeft het afge lopen weekend het kampioenschap van Zuid-Holland behaald. Ongeveer 150 jeugdteams zijn onderverdeeld in diverse klassen van de jeugdcompe- titie. Het eerste jeugdteam van ’’Have en Goed Aeolus” was ingedeeld in één van de vier hoogste afdelingen van deze districtscompetitie. In mei van dit jaar is dit team kampioen geworden en mocht daardoor meedoen om het kampioenschap van Zuid-Holland. Zij moesten het, in een toer- WSE-doel zorgde. Juist op tijd werd de nooivorm, opnemen tegen de overige drie kampioenen van de hoogste V‘ 41

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 25