Be Fair-volleybal laat steekje vallen Kersttournooi bij Den Edel Mini-keeperskamp met 40 jongens en één meisje Gouwe-zwemploeg weert zich goed DANSSCHOOL WADDINXVEEN h VUURWERK-PRIJZEN STIJLDANSEN Kwiek sluit competitie af Slechte vangst Volleybal- topper in Swanlahal MASSA SPORT Landelijk A- jeugdtournooi WSE in sporthal GEBOUW DE STARING, STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN, TEL 01828 16000 C-Klasse WSE Herfstkampioen Dames Jongens Halve bekerfinale Programma Pupillen van Be Fair in zaal Assistentie De najaarskampioenen VAN ONZE JANUARI CURSUS WADDINXVEEN NESSE 40-44 HOEFT U NIET WAKKER TE LIGGEN. HEEFT U ONZE VOORVERKOOPFOLDER GEMIST, GEEN PANIEK, KOM DAN OP 29 OF 30 DECEMBER NAAR VOOR HET GROOTSTE ASSORTIMENT, DE BESTE KWALITEIT EN DE SCHERPSTE PRIJZEN!! VOOR BEGINNERS (PAREN) AANVANG MAANDAG 8 JANUAR11990 INLICHTINGEN EN INSCHRIJVING DAGELIJKS VAN 20.00 TOT 22.00 UUR aparte clubs voor: -jongeren en paren -rockand roll - oude dansen De najaarskampioenen van Kwiek met links vooraan junioren-2, v.l.n.r. Jaap de Lange, Martijn Gilhuis en Leon Bouwman, achteraan sen.-17, Hans Koene, Rob Soethoudt en Wim Bikbergen en rechts junioren-4, Paula Daalhof, Carin Loef, Pepijn Janssen en Stefan de Kogel. In het midden jeugdtrainer Ronald Verboon. Op vrijdag wordt iedereen weer om 10.00 uur bij Waddinxveen verwacht. Na een klein theorie-gedeelte is de eer ste veldtraining om 11.15 uur met als thema het duel 1:1, ook in wedstrijd- vorm. WADDINXVEEN - Zowel de heren als dames van Be Fair-volleybal hebben zaterdag een steekje laten vallen. WADDINXVEEN - Ruim veertig keepers zullen op donderdag 28 en vrijdag 29 december deelnemen aan het groots opgezette mini-keepers kamp, dat wordt georganiseerd door keeperstrainer Inge Rehorst (40) in samenwerking met de voetbalvereniging Waddinxveen. Alles zal zich af spelen op de voetbalvelden op het sportpark ”De Sniep” aan de Sniep- lijke competitie (t.w. Feijenoord, wegElinkwij kUVS en Telstar) zoveel mo WADDINXVEEN - Zaterdag hield sportschool Den Edel een kersttour nooi, waaraan de plaatsen Waddinxveen, Gouda, Bergambacht, Reeu wijk, Woerden en Schoonhoven deelnamen. Er hadden zich 400 judoka’s ingeschreven, dus moesten er 91 poules worden gemaakt, want iedere ju doka moest ingedeeld worden in gewicht, kleur band en leeftijd. WADDINXVEEN - Tijdens het afgelopen weekeinde vond in het Bra bantse JJden de nationale Nickey Nobel zwemontmoeting plaats. Aan dit jaarlijks weerkerende zwemspecktakel, dat overigens alweer voor de tiende keer gehouden werdnamen dit jaar meer dan 600 zwemmers deel Zo ook een ploeg van de Gouwe, bestaande uit Jan-Willem v.d. Hoek, Marion v. Hooft, Sandra Berckenkamp, Ilse v.d. Dussen, Mark v.d. Zij den, Edgar t. Braake, Arno v.d. Dussen, de zusjes Monique en Wilma v. ’t Hullenaar, Dieter Hoofman, Koen Groenleer, René en Sebastiaan Jonckheere en Victor Terlaky. 8JI L <ÖQ Pagina 25 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 20 december 1989 SPORT... RECREATIE M >111— Be Fair verloor de laatste set met 15-12 en de wedstrijd met 3-1 waardoor de degradatiezone gevaarlijk dichtbij komt. Het moet Be Fair in het nieuwe jaar echter lukken een fitte selectie op de been te brengen. Een plaats in de middenmoot is dan minimaal bereik baar. styling en Boonstoppel BV en mini- keeperskampen. Om 18.15 uur is er dan een diner en ver volgens om 19.30 uur het hoogtepunt van de avond, de komst van Frans Hoek. Deze zal gedurende twee uur een boeiend betoog houden over het keepersvak. Van niet-deelnemers wordt een bedrag van 2,50 verwacht, maar het is de moeite waard, dus iedere belangstel lende is van harte welkom. Om 22.00 uur gaan de deelnemers naar huis. ZEVENHUIZEN - Komende vrijdag avond vindt weer een volleybaltopper in de Swanlahal plaats. Dan zullen de nummers één en twee van het vorige seizoen elkaar weer bestrijden. De in zet is nu om de aansluiting met Normis/ Orion, die nu nog ongeslagen is, te be houden. De beide teams hebben vier verlies- punten en zijn uiteraard gebrand op de overwinning. Vorig seizoen wist Ren- tokil in een bomvolle sporthal Op Moer een sterke 3-1 overwinning op Delta- lloyd te behalen. Voor aanstaande vrij dag belooft het weer een spannende wedstrijd te worden. Op vrijdagavond om 19.30 uur speelt Rentokil-ZVH dus tegen Deltailoyd/ AMVJ en hierbij zal ook weer de TROS-televisie aanwezig zijn. Terwijl de ene ploeg van De Gouwe in tegen de verwachting in, op de tweede plaats in de eerste klasse. Kwiek-2 werd ongeslagen kampioen. Het team van Leon Bouwman, Martijn Gilhuis en Jaap de Lange promoveert hierdoor eveneens naar de eerste klas se. Kwiek-4 werd in de vierde klasse even eens ongeslagen kampioen en spelen Stefan de Kogel, Carin Loef, Paula Daalhof en Pepijn Janssen straks een klasse hoger. In de voorjaarscompetitie, die medio januari start, zal tafeltnnisvereniging Kwiek bij de senioren uitkomen met achttien teams en bij de junioren met acht teams. De eerste set en tweede set werden daardoor overduidelijk gewonnen met resp. 15-8 en 15-4. In de derde set nam Rentokil een snelle 7-3 voorsprong, waarna de concentratie iets minder werd en Brezan alles op alles zette om bij te komen. Dit lukte tot 11-12, maan daarna wisten de Zevenhuizense spe lers echt orde op zaken te stellen en met 15-13 werd de set gewonnen en de halve finale bereikt. Hierin zullen de spelers van Rentokil/ ZVH, de spelers van Reflex uit Kam pen ontmoeten, in een uit en een thuis wedstrijd worden deze halve finales af gewerkt. De exacte data zijn nog niet bekend, maar het moet eind januari/ begin februari gespeeld zijn. De win naar zal in de bekerfinale de winnaar van de halve finale tussen Detach/ Animo en Normis/Orion treffen. Na de lunch, verzorgd door Waddinx veen, is om 14.30 uur de tweede trai ning, inhoudende: positiespel voor het doel, achterwaartse/zijwaartse loop, tippel over en naast het doel. Na een uurtje ontspanning is om 16.30 uur de derde training, waarin keeperswed- strijdvormen centraal zullen staan. Voor het overige nemen de volgende keepers deel: Sjaak Scholten, Pim Hel mond en Remco v.d. Tas (allen Gou da); Kim de Jong (het enige meisje) en Willie Verkerk (Donk), Pieter van Wees en Dennis Timmers (Alphen), Leendert Boerefijn (WDS), Patrick Pi ket (Esto), Cees Boegheim en Stefan Stout (Bergambacht), Marco Hakker en Emiel v.d. Nagel (Jodan Boys), Menno Vonk (Reeuwijk), Martin Mar kus (Ona), Michel de Rijk (Zevenho ven) en Frank Möllers (Nieuwkoop). In principe was de leeftijd 10-16 jaar, maar op veler verzoek is deze verlaagd naar 9 jaar. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW de 6e, en voor dit jaar laatste, wedstrijd van de wintercompetitie. Er werd gevist in het Amsterdam- rijnkanaal, waar de vangst, gelijk aan het weer niet erg best was. Als eerste vijf eindigden: 1. A. van Leeuwen (4350 gr), 2. H. de Kwaadste- niet (3000 gr), 3. J. Rupke (1700 gr), 4. L. Pouwer (1120 gr) en 5. W. v.d. Wal (1000 gr). Met een winterstop van 2 maanden, en nog 4 wedstrijden voor de deur is de tussenstand aan de kop: 1. M. Reichard (42630 gr), 2. J. Rupke (33620 gr), 3. A. van Leeuwen (32750 gr), 4. L. Pou wer (28600 gr) en 5. M. v.d. Wal (27060 ge schil het Bleiswijkse Combat promove ren. Opvallend in deze poule is de pres tatie van Cees Vos die een 100% score haalde. Kwiek-4 degradeert eveneens. De de butant in de tweede klasse ondervond dat het kampioenschap in de ene klas se, niet altijd succes in de hogere klasse betekent. Kwiek-5 zakt eveneens terug naar de derde klasse. Kwiek-6, -9, -10 en -13 kwamen helaas iets tekort en eindigde in hun klasse op een goede tweede plaats. Kwiek-17 werd in de zesde klasse ongeslagen kampioen. Wim Bikbergen behaalde hierbij ook een 100% score. Bij de jeugd eindigde het eerste team, De heren traden in sportzaal Groens- waard aan tegen de sterke koploper IJsselvogels uit Moordrecht. Met 13- 15, 11-15 en 11-15 ging deze wedstrijd met 0-3 verloren. Het was vooral de ervaring van de Moordrechtenaren wat de beslissende faktor was in deze voor het publiek zeer aantrekkelijke wedstrijd. IJsselvogels speelde geen spectaculair volleybal, maar wist met de traditionele hoge aan val over de buitenkant wel op de beslis sende momenten te scoren. Bij Be Fair daarentegen scoorde de büitenaanval op de beslissende mo menten niet waardoor de sets in het v.oordeel van IJsselvogels werden be slist. Toch was trainer/coach Van Dier- men zeer tevreden over de werklust van zijn jonge selectie waardoor het publiek een leuke pot kreeg voorge schoteld. gelijk tegenstand te bieden zullen de overige teams vertegenwoordigd zijn met spelers t/m 21 jaar. Uden streed nam een andere deel aan C-Klasse wedstrijden in het zwembad de Sniep. Ook deze thuisblijvers lever den prima prestaties. Wilco v.d. Broek zwom op de lOOm vlinderslag bij de heren 1.13.8 wat goed was voor een bronzen medaille plaats en bij de meisjes onder de 16 jaar pakte Mirjam Overdam het goud op ditzelfde nummer in 1.23.6. Bij de jongste zwemstertjes werd Clau dia v. Harskamp derde op de 100m rug slag in de tijd van 1.50.3. Tenslotte was er nog een zilveren medaille plaats voor Remko Overdam op de 100m vrijeslag heren in 1.00.9. aan veranderen. Gebrek aan vastheid deden de balans zelfs doorslaan in het voordeel van de blij verraste Woerden- sen (15-13). In de tweede set gingen beide teams lange tijd gelijk op (7-7). Het ver toonde spel was niet altijd even mooi maar door de lange rally’s wel heel spannend. Passfouten aan Be Fair- zijde deden Lupgens besluiten Jannie Zeeman in te brengen. Via een 10-7 achterstand werd het 12-10. Een stand die lange tijd op het scorebord bleef staan. Met behulp van het matig fluitende ar bitrale duo wist Thornax na veel rally’s toch de definitieve doorbraak te force ren (15-10). In de derde set werd eens te meer dui delijk waarom Thornax zo laag geklas seerd staat. Een goede concentratie aan Be Fair-zijde en een moeilijke ser vice van met name Joke Baans en Cora Bos waren veel teveel voor de ramme lende defensie van de Woerdensen( 5- 15). In de vierde set had Be Fair de wed strijd alsnog naar zich toe moeten trek ken maar pass- en verdedigingsfouten waren talrijker dan de aanvalsscores. Lupgens haalde Joke Baans en de moe gestreden Liestbeth van Diermen, die voor het eerst na een lange blessure weer in de basis stond, naar de kant maar de wisselspeelsters konden het tij niet meer keren. De Gouwe zwemmers wisten zich in dit tournooi, waarop de nationale zwem- top zeer sterk is vertegenwoordigd, prima te weren ondanks dat enkele van hen nog duidelijk te lijden hadden van de, ook bij De Gouwe, heersende griep. Op zaterdag wist Marion op de 200m wisselslag zelfs een bronzen medaille plaats te veroveren in de klasse meisjes onder de 14 jaar. Marion zwom dit nummer in 2.29.8. Sandra, haar even oude clubgenote, verbeterde op de 100m rugslag haar persoonlijk record met -1.7 sec. en bracht haar tijd op 1.14.3. Marion was echter goed op dreef en won dit nummer in 111.5 in de series, in de finale zou zij later als tweede eindigen in 1.10.6. En als of het nog niet genoeg was pakte Marion op de 100m vrije slag in de fi nale het brons in 1.00.8 nadat zij in de series een tweede tijd had verwezen lijkt. Vorig jaar werd Telstar winnaar van het tournooi door in een zinderende fi nale Feijenoord met 5-3 te verslaanDe Rotterdammers zullen ongetwijfeld op een revanche zijn belust en een iden tieke finale is dan ook niet uitgesloten. De prestaties van het WSE-team vielen vorig jaar erg tegen, terwijl er bij de eerste editie van het zaalvoetbaltour- nooi een vijfde plaats werd behaald. Dit jaar wil men weer meedoen om de eerste plaats en er wordt dan ook hard in de zaak getraind door de oranje- zwarten. Ook zullen er weer prijzen beschikbaar worden gesteld voor de beste spelers, de beste keeper en de topscoorder van het tournooi. Het tournooi wordt financieel mogelijk gemaakt door de sponsors van het Per- Com-WSE ’89 tournooi. De gelden van deze sponsors worden aangewend voor het PerCom Nationale Jeugdtournooi, de Profweek en het Landelijke A- Jeugd Zaalvoetbaltournooi. Om 10.15 uur de eerste veldtraining met als gast Ed de Goey. Thema’s in deze training: herhalingen van het eer ste kamp, vallen, duiken en zweven, training met Ed de Goey en een aantal keepers in wedstrijdvormen. Daarna is er een praatje met de Sparta-doelman. Afgelopen zaterdag is WSE BI herfst kampioen geworden zonder zelf in ac tie te komen. Door de slechte weers omstandigheden werd het gehele zater- dagprogramma afgelast. Het Bl-team heeft een voorsprong van 5 punten op Sportlust uit Woerden, dat de tweede plaats bezet. Het WSE- team, dat overigens al vele j aren wordt gesponsord door het Waddinxveense Installatiebedrijf Bagaco, behaalde uit 11 wedstrijden 21 punten (doelsaldo 77-8). De doelstelling om het volgende sei zoen weer regionaal te voetballen zal waarschijnlijk worden gerealiseerd. Immers uit deze groep zullen de eerste 2 teams rechtstreeks promoveren naar de regionale klasse. Voor WSE zou dit een uniek feit zijn omdat dan zowel het A-team als het B- team in de regionale klasse uitkomt. Het A-team (met als sponsor Van Noort .Verhuizingen/Transporten) staat op een gedeelde 5e plaats met 12 punten uit 12 wedstrijden. Ofschoon men beschikt over een smalle selectie worden toch de ounten binnen ee- De dames van Be Fair gingen bij het Woerdense Thornax op bezoek. Thor nax, evenals Be Fair geplaagd door veel blessures, stond onder Be Fair op de ranglijst van de derde divisie G en het was zaak voor Be Fair deze degra datiekandidaat achter zich te houden. Trainer Gerard Lupgens kon niet be schikken over Petra Veldhuizen (rug blessures) en Anneke Verwoerd (handblessure). Be Fair, met Jannie Zeeman en Cora Bos als enige wisselspeelsters, nam in de eerste set een overtuigende 7-12 voorsprong. Men wist echter niet het dertiende punt te scoren. Service-blok- kerings- en verdedigingsfouten deden Thornax dichterbij komen, daar kon ook het inbrengen van de reserves niets Het was een ontzettend druk tournooi en om alles goed te laten verlopen werd er om 10.00 uur ’s morgens begonnen en om 17.30 uur was het afgelopen. De volgende Waddinxveense judoka’s zijn in de prijzen gevallen: Op een le plaats kwamen: Kenneth Strijk, Martin de Kruijff, MatthijsTet- teroo, Niels Benders, Erik Hage, Babs Woest, Marcel Nooteboom, Tjeerd Laméris, Erna Los, Arnold v. Bavel, Marcel v. Vliet, Erik Zuurmond, Jo han v. Berkel, Raymond Bertels, Paul den Hollander, Lennard v.d. Meij, Robbert de Gruyter, Victor Boere, Er win v.d. Heul, Matthijs v. Campen, Nardi Veltman, Jaap Anker, Johan v. Mullem, Dennis v.d. Werf, Frank v. Oostveen, Cor v. Elswij k, Lode wijk Vormer, Robin Willemse, Peter de Roo, Frederik de Bas, Maurits v.d. Horst. Op een 2e plaats kwamen: Dennis Leeuwangh, Paulien Winsemius, Ge rard Groen, Kees Kroon, Josien Ruts, Bert Jans, Hendrik Wagter, Ricardo Hofstede, Lucinda Kalisvaart, Bas Jaap Vormer, André v. Vliet, Wendy den Edel, Peter den Uyl, Martijn Ko ren, Jan Peter v.d. Velde, Janneke Maas, Marleen Knijff, Sjoerd Gödde- ke, Mark Douma, Rob Verwey, Jasper v. Meurs, Rogier Fehling, Guido v. Geenen, Theo v. Berkel, Ive v.d. El- zakker, Joukje Göddeke, Laurens v. Arnhem, Christiaan Vermey, Ferdi Munts, Jan Willem Webers, Roelien v.d. Berg, Rick Mimpen, Fabian Broer, Eva Stoffels, Martin Jongbloed, Jeroen Eitjes. Op een 3e plaats kwamen: Rutger Jan Bakelaar, Johan v. Elswijk, Peter v.d. Na de lunch is om 14.30 uur de laatste training, inhoud: het luchtspel, spel hervattingen en voortzettingen en af- scheidswedstrijdjes. Om 17.00 uur is er tenslotte een afsluitend praatje en gaan de deelnemers naar huis. Leede, Jordi v.d. Windt, Marieke Al- kema, Niels Ros, Willem Maas, Ma- riëlle Bertels, Maurice Schuyt, Jochem Pauwe, Richard Masset, Matthias Koudijzer, Maarten de Jong, Jacoline Groenendijk, Vincent Hoogenboom, Maarten v. Campen, Martijn Korn, Dirk Jan Pater, Angela Vermey, Luc Goossens, Annerens Verhey, Domini que Riepl, Sander Hoenselaar, John Balen, Gerona Vermey, Roland v. Eg- mond, Henk Jan Verhoef, Arno v.d. Berg. Bij de jongens onder de 16 jaar finishte mark op de 100m schoolslag in de serie in 1.08.6 wat hem een start in de finale opleverde. Hierin bewees hij dat hij nog iets sneller kon en in 1.08.5 tikte hij na een spannende race als tweede aan. Zondag zwom hij op de 100m vrije slag een nieuw PR in 0.54.6 waarmee hij als derde eindigde in de series. In de finale zou hij met 0.54.73 deze plaats weten om te zetten in een medaille. Jan-Willem kwam bij de jongens onder de 18 jaar op de 100m rugslag via een derde plaats in de series (1.02.4) op een derde plaats in de finale in 1.02.9. In de klasse bij de heren zou hij heel knap als 5e eindigen op de 50m vrijeslag in 0.24.9. In de jongste groep onder de 10 jaar, waren er goede prestaties van Koen en Arno, beiden konden dan wel niet tot de top van het klassement doordringen maar verbeterden wel hun PR met res pectievelijk -4.1 sec en -0.7 sec. (100m vrij). Het zelfde verging het Sebastiaan die met zijn eindtijd (1.07.6) op de 100m vrije slag bij de jongens onder de 12 jaar zijn Pr met-1.4 sec. verbeterde. Vier van de leden van de Gouwe ploeg kwamen, door hun deelname aan de 50, 100 en 200m nummers, voor in de klassement ranglijsten. Bij de heren op de schoolslag eindigde Edgar t. Braake op de 8e plaats en Die ter Hoofman kwam op de He. Bij de vrijeslag ranglijst eindigde Jan-Willem als 4e en bij de dames was Marion 9e en tevens de eerste zwemster uit de groep ’75 weas. Afgelopen week wist het team van Rentokil-ZVH door te dringen tot de halve finales van de Nationale Beker. Hiertoe werd het team van Brezan/SSS in de Swanlahal met 3-0 naar huis ge stuurd. Rentokil-ZVH speelde zonder de zieke Brecht Rodenburg, maar zijn plaats werd zeer goed waargenomen door Zevenhuizenaar Hans Lindhout. De spelers waren erop gebrand om een klinkklare overwinning te behalen en zich niet, zoals in de eerdere ontmoe ting met Brezan/SSS, te laten verrassen op een vijfsetter. Het was een lang zame start, maar daarna kon het pu bliek wat aanwezig was genieten van flitsend aanvalspel van Rentokil. Waarin Don Verdonck en Jan Clardeij weer een groot deel voor hun rekening namen, bovendien liep de pass weer beter. De deelnemers komen overal vandaan. Met 6 keepers is Be Fair de grootst ver tegenwoordigende vereniging. Hier van komen Richard Bitter, Menno v.d. Stoel, Johan de Vries, Sander v.d. Zij den, Ralph Boonstoppel en Arjan van Erk naar het kamp. Waddinxveen levert met Gregor Bloem, Frank Ydema, André Bier man, Sammy Pattiwael en Jasper An ker 5 keepers en hetzelfde aantal komt op naam van Nieuwerkerk: Gerben Donken, Erik Deelen, Gilbert Vlieger, Ralph Nenk en Guy v.d. Klooster. Met 4 keepers is ook WSE een goede leverancier: Dennis de Bruin, Rogier Streng, Marc van Luxemburg en Mar tijn Smakman. Op donderdag tussen 9 en 9.30 uur worden de deelnemers ontvangen en daarna is de officiële opening door de voorzitter van Waddinxveen-voetbal H. van Gelooven. Daarna kunnen de keepers kennismaken met hun trai ners. Er worden namelijk groepjes van 4 gemaakt omdat dan aan alle keepers ruime aandacht kan worden geschon ken. WADDINXVEEN - In de komende maanden komen alle pupillen van Be Fair-voetbal aan de beurt in een zaal- competitie, opgezet door de pupillen organisatie van Be Fair. 6 E-teams en 7 F-teams zullen dan als FC Twente of Feyenoord en AC Milan of Anderlecht strijden om de hoogste plaats. De sportzaal van De Wadde is door Be Fair daarvoor de komende maanden afgehuurd. Bovendien zullen de D-pu- pillen in de maand januari op de zater dag uitkomen in sportzaal ”De Sniep”. Be Fair denkt daardoor tegemoet te komen aan de wensen van haar spelers en ouders, de jongens tijdens de 3 maanden durende winterstop ’’warm” te houden. De jeugdcommissie maakte bekend dat voor de voorjaarsreeks, die officieel op de eerste zaterdag in in maart ’90 start, een E- en F-team extra worden inge schreven. WADDINXVBEEN - Tafeltennisver eniging Kwiek heeft, met wisselend succes, de najaarscompetitie afgeslo ten. In totaal werden er drie teams kampioen en degradeerden er drie teams. Het eerste seniorenteam heeft het avontuur in de landelijke competitie af gesloten met een 6-4 nederlaag tegen NMB/VDO uit Amstelveen. Gerard van Dam won 2x, Ronald Verboon en Wim van Wageningen kwamen beiden lx tot winst. Kwiek-1 eindigde op een vijfde plaats en degradeert naar de eer ste klas van de afdeling Gouda. Kwiek-2 eindigt in de tweede klasse op de tweede plaats en ziet met 1 punt ver- WADDINXVEEN - WSE-voetbal houdt vrijdag 29 december in de sport hal ”de Sniep” voor de 3e maal het zaalvoetbaltournooi voor de landelijke A-jeugdelftallen. Het tournooi zal om 10.00 uur aanvangen met de wedstrijd Alphense Boys - DHC en de finales zul len om 15.00 uur beginnen. De toegang is de gehele dag gratis. Naast Alphense Boys (Alphen a/d Rijn) en DHC (Delft) zullen aan dit tournooi deelnemen Feijenoord (Rot terdam), Elinkwijk (Utrecht), Olym pia (Gouda), Telstar (IJmuiden), UVS (Leiden en WSE (Waddinxveen). De teams zijn in 2 poules verdeeld en ie dere wedstrijd duurt 20 minuten. Om teams die uitkomen in de lande- Bij de trainingen wordt Inge Rehorst (zelf trainer bij Waddinxveen en Nieu werkerk) geassisteerd door 10 trainers, die zich belangeloos beschikbaar stel den. Dit zijn Kees Verhoef (Be Fair), Leo v.d. Berg (Donk), Arie Plaiser (Flo- reant), Henk Bos (Alphen), Ad Stout (Bergambacht), Henk Verschoor en Jorrit Talsma (Nieuwerkerk) en van Waddinxveen Dennis van Ringelen- stein. Hugo Groen en Rob Schijff. De twee spectaculaire dagen, met de professionele keepers Frans Hoek en Ed dc Goey als hoogtepunten, zouden niet gehouden kunnen worden zonder dc medewerking van de volgende spon sors: Media Expres, Vink Verzekerin gen, Rijwielhandel Frans Versluis, Massa Sport, cafetaria Peet van Zan- ,en, Dcka Sportprijzen, Interhair Hair-

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 33