De Gouwe 2e in tournooi STIJLDANSEN Mühren jongleerde bij voetbaljeugd Beslissingen bij dammers Goed begin van ZVH en Be Fair /Wfrx DANSSCHOOL WADDINXVEEN Kwiek-titels Addy de Wit en Gerard van Dam Flyers-dames winnen duel Bewegen overdag voor dames V erklaring van bestuur Leerzame middag in sporthal de Sniep” Clubtitel ZTTC Ad van Heyningen Gelijk spel C-l Rentokil- GEBOUW DE STARING, STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN, TEL. 01828 16000 Junioren Ouderen Later D en C Be Fair Uitslagen Heren Foto Heren Jeugd Dames %VH JANUARI CURSUS Pagina 19 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 10 januari 1990 SPORTRECREATIE in Woerden tegen Thornax 2, altijd een lastige tegenstander voor hen geweest. De voetbaljeugd was afkomstig van Waddinxveen, Be Fair, WSE, CVC Reeuwijk, Floreant en Hazerswoudse Boys. Grote trekpleister in Waddinx veen was de Volendamse voetballer Gerrie Mühren, die actief was bij het onderdeel jongleren. Verder was er pe- nalty-schieten en dribbelen/afwerken. Het programma werd in groepjes afge werkt. bal hoog kunt houden en menig mond van verbazing liep open vallen. VOOR BEGINNERS (PAREN) AANVANG MAANDAG 8 JANUAR11990 INLICHTINGEN EN INSCHRIJVING DAGELIJKS VAN 20.00 TOT 22.00 UUR aparte clubs voor: -jongeren en paren - rock and roll -oude dansen ZEVENHUIZEN - Ad van Heyningen is weer clubkampioen van de Zeven- huizense Tafeltennisclub ZTTC gewor den. Dat gebeurde vrijdag in het dorps huis Swanla waar het jaarlijkse ZTTC- clubtournooi werd gehouden. Ad van Heyningen zat in de sterkste poule met Vincent Buitena, Guus van Amerongen en Erwin te Paske, waarbij zich Rob Kegel had gevoegd. Ad van Heyningen won het ZTTC-tournooi al acht keer eerdei* Zaterdag werd bij de junioren om het clubkampioenschap gespeeld. De deel nemers waren, naar sterkte, ingedeeld in een A- en B-poule. In de A-poule won in de halve finale Addy de Wit van teamgenoot Jurgen Reichard (17-21/21-10/21-15) en won Martijn Gilhuis van Leon Bouwman (21-15/21-18)Jurgen Reichard won de wedstrijd om de derde plaats van Leon Bouwman (21-18/21-18). De finale tussen Addy de Wit en Mar tijn Gilhuis liet een spannende le game zien (21-15), maar Addy bracht reso luut de 2e game met 21-6 op zijn naam en behaalde daarmee het kampioen schap. In de B-poule werd het eveneens een spannende finale tussen Martin Loef en Sebastiaan van Ommeren. Met 21-13/ 14-21/21-17 wist Martin te winnen. De derde plaats was voor Arnold Hars kamp. Met ingang van februari zal in de Toos- soos gestart gaan worden met een cur sus ’’Meer bewegen voor ouderen”. Het ligt in de bedoeling om ’s middags om kwart over drie te beginnen. De les sen zullen een uur duren. Daarna is er nog gelegenheid om wat na te praten en iets te drinken. De lessen zullen staan onder leiding van mevr. Dicker. WADDINXVEEN - In het nieuwe jaar eindigden 10 van de 12 wedstrij den in de onderlinge damcompetitie bij Excelsior, in een beslissing. Vrijdag was het dus zover dat diverse spelers konden strijden om de be geerde titel ’’Kampioen van de regio Waddinxveen”. Dat iedereen er veel zin in had bleek wel uit het feit dat alle spelers ruim van te voren aanwezig wa ren. Volendammer Gerrie Mühren ar riveerde door bijzondere omstandighe den een uur later. Intussen werd 4 tegen 4-tournooitje ge houden dat erg in de smaak viel bij de E-pupillen. Hieruit blijkt maar weer eens hoe snel het fenomeen 4 tegen 4 zich heeft verspreid. Dit tournooitje was nog maar net klaar of Gerrie Müh ren kwam binnen en kon het kam pioenschap beginnen. Bij het extra 4 tegen 4-tournooitje kwam de volgende uitslag naar voren: 1. Waddinxveen, 2. Be Fair en Flo reant, 4. CVC Reeuwijk, 5. RVC Reeuwijk, 6. Hazerswoudse Boys, 7. WSE. Ondanks deze wedstrijdjes wa ren de spelers zichtbaar opgelucht dat zij alsnog konden strijden om het kam pioenschap. WADDINXVEEN - E- en D-pupillen en C-junioren van zeven voetbal verenigingen hebben vrijdagmiddag in de sporthal ”De Sniep” op initia tief van Waddinxveen-voetbal gestreden om het ’’kampioenschap van de regio Waddinxveen”. Bij de C-junioren won Jos Dekker van Be Fair, bij de D-pupillen Mario v.d. Sluis van WSE en bij de E-pupillen Theo v.d. Lip van het Boskoopse Floreant. de meeste penalty’s te benutten. Na afloop van de drie onderdelen der den de prijswinnaars bekend gemaakt die een prachtige prijs in ontvangst ne men, die beschikbaar gesteld waren door Massa-Sport uit Waddinxveen. Bovenstaande onderdelen werden na dien ook door de D-pupillen evenals de C-junioren afgewerkt waarbij opviel dat de meeste punten bij de E-pupillen vielen. Tussen de D-pupillen en de aanvang van de C-junioren liet Gerrie Mühren nog eens een staaltje van zijn fabelach tige techniek zien en de truc’s die je al lemaal met een bal in het veld kunt uit halen. Hierbij kwam ook nog eens het be faamde tennisballetje te voorschijn om te laten zien hoe lang je een dergelijke WADDINXVEEN - De Waddinx- veense tafeltennisvereniging Kwiek heeft twee nieuwe clubkampioenen: Gerard van Dam bij de senioren en Addy de Wit bij de junioren. Vrijdag nam bij de senioren, na een vaak zeer spannend verlopen tournooi, le-team speler Gerard van Dam de wis- selbeker over van teamgenoot Wim van Wageningen. Ronald Verboon kon door een blessure niet meespelen. Ingeschreven kon worden door spelers van competitieklasse 3 en hoger. Hoe wel vrijwel alle competitiespelers zich hadden aangemeld, verliep het tour nooi zonder grote verrassingen. In de halve finale ontmoette Wim van Wageningen 3e-teamspeler Kees Vos en won met 22-20/21-14. Gerard van Dam speelde tegen Jac. Brand (team 2) eb won met 21-11/21-18. De wedstrijd om de 3e en 4e plaats werd door Kees Vos gemakkelijk van Jac. Brand ge wonnen, 21-10/21-13. De volleybalsters van Be Fair zijn het jaar goed begonnen. Met 11 punten uit 10 wedstrijden stonden de dames op de achtste plaafs van de derde divisie G maar nog niet uit de gevarenzone. Een overwinning tegen het lager geklas seerde Riva/VSC2 was daarom gebo den. Trainer/coach Gerard Lupgens had voor het eerst dit seizoen elf speelsters tot zijn beschikking. Alleen de van een knieblessure herstellende Karin Krol ontbreekt nog. Met Wilma de Jong op de spelverde- lerspositie en Joke Baans, Jannie Zee man, Liesbeth van Diermen, Petra van Veldhuizen en Antoinnette Wijker als aanvalsters begon Be "Fair de eerste set tegen de Rijswijksen. Door onnodige stopfouten keek Be Fair al snel tegen een 0-6 achterstand aan. Een time-out van Lupgens was nodig om het tij te doen keren. Be Fair bleek vooral aanvallend en serverend te sterk voor RIVA dat geen punt meer maakte (15-6). Met dezelfde opstelling liet Be Fair er ook in de tweede set geen twijfel over bestaan naar wie de setwinst zou gaan. Riva had geen antwoord op de diago nale service van Be Fair en evenmin op de snelle aanvalscombinaties via An toinnette Wijker (15-7). De smalle selectie van RIVA bezat niet voldoende veerkracht om er nog een schepje bovenop te gooien. Be Fair be hield de concentratie. Het basiszestal maakte het karwei snel af (15-2) en Lupgens kon zijn wisselspeelsters op de bank laten zitten. Met deze 3-0 over winning staat Be Fair nu met 14 punten op een gedeelde zevende plaats. Aanstaande zaterdag komen de volley balsters in Den Haag in aktie tegen het op de tweede plaats verkerende Van Santen/Haag. lange tijd goed tegenspel van secretaris Jan Both. Pas in de eindfase moest pre- cisiespel de winst aan Blom laten. Ana lyse zou mogelijk een puntendeling kunnen aantonen. Cor Barelds stond in het eindspel tegen Adriaan Zwanenburg dan wel positio neel iets beterdoch zeer zeker was niet direkt te zeggen of winst aanwezig was. Een foutzet van Adriaan bespoedigde wel de winst van Cor. Tijmen den Ouden jr. profiteerde van een misstap van Dirk Heeren II. Het schijfje winst bleek ruim voldoende om beide punten binnen te halen. Het door De Gouwe georganiseerde tournooi werd verdiend door De Ham gewonnen. Ze wisten in de laatste wed strijd nog net het herenteam van De Gouwe met 9-8 in toom te houden. Hierdoor eindigde De Gouwe op de tweede plaats en werd Nautilus derde. Dit jaar was er een nieuwe formule. Zowel het eerste heren- als het eerste damesteam van De Gouwe speelden onderling een halve competitie tegen de teams van Nautilus en De Ham. Deze teams, behalve het herenteam van Nautilus, spelen in de competitie een klasse hoger dan dé teams van De Gouwe. Het is van de eerste tot de laatste mi nuut een zeer spannend toernooi ge weest, waarin zowel De Gouwe-dames als De Gouwe-heren zich goed hebben geweerd. Met name de dames hebben laten zien niet voor niets op de eerste plaats te staan in de bondscompetitie 2e klasse KNZB. De laatste wedstrijd tussen de heren van De Gouwe en De Ham moest de beslissing brengen. Ook hier een ge- lijkopgaande en soms felle strijd. Uitblinker hier was ontegenzeggelijk keeper Kors van Tilburg. Zijn vele red dingen zouden een overwinning voor De Gouwe hebben gerechtvaardigd. En wat waren ze er dicht bij 1 Er waren maximaal 42 punten te ver dienen. De uitslag van het kampioen schap was als volgt: E-pupillen: 1. Theo v.d. Lip - Floreant (38 punten), 2. Carel van Leeuwen - Floreant (35 punten), 3. Mark Kransse - Hazerswoudse Boys (32 punten). D-pupillen: 1. Mario v.d. Sluis - WSE (32 punten), 2. Rick van Velzen - Be Fair (30 punten), 3. Xander van Ouds- hoorn - Waddinxveen (30 punten). Bij de D-pupillen eindigden 3 spelers met 30 punten zodat er via penalty- schieten beslist werd wie de 2e respec tievelijk 3e plaats zou bezetten. C-junioren: 1Jos Dekker - Be Fair (34 punten), 2. Peter Vooges - WSE (33 punten), 3. Ronald Honkoop - Wad dinxveen (32 punten). Ook bij de C-junioren moest er een ex tra ronde penalty-nemen aan te pas ko men om te bepalen wie de derde plaats zou gaan bezetten. Er waren bij de C- junioren maar liefst 4 spelers met 32 punten. WADDINXVEEN - Het eerste da mesteam van Flyers-basketbai is het nieuwe jaar begonnen met een dave rende verrassing. Het bezoekende team Midland uit Utrecht, de ongesla gen koploper in de competitie, werd af gelopen vrijdag naar huis gestuurd met de eerste nederlaag. De Flyers-dames begonnen uiterst ge motiveerd aan de wedstrijd. Bij de vo rige ontmoeting had het team van coach Astrid Taal beide punten aan Midland moeten laten door een mini male nederlaag van 52-51 In de beginfase van de wedstrijd was het Flyers dat de klok sloeg. Voordat Midland begreep wat er gaande was, had Flyers eigenlijk al de beslissende voorsprong genomen. Het scorebord gaf na 8 minuten spelen een stand van 21-5. Hierna kwam Midland wat beter in de wedstrijd, maar met de rust was de stand 44-24. Na de rust brak er iets in het spel van Flyers, maar de wedstrijd werd niet meer uit handen gegeven. Onder luid gejuich van de vele supporters werd de verdiende overwinning gevierd. Top scoorders: Anita van Uunen en Astrid Frikken met 13 punten. - - - ZEMENHUIZEN/WADDINXVEEN - De Zevenhuizense volleybalver eniging Rentokil-Z VH is in de landelij ke competitie doorgestoten naar de tweede plaats. De heren hadden weinig moeite met Reflex/SSS: 3-1 via 15-4,7-15, 15-13 en 15-9. De volleybaldames van Be Fair bleven met 3-0 Riva/VSC de baas. Naast de vaste kern had coach Wim Groen ook de prima spelende jeugd- speelsters Sandra Berckenkamp en de sterk keepende Patricia Hofman in het team opgenomen. De Gouwe-dames beten de spits af te gen Nautilus. In een gelijk opgaande strijd ging de winst (9-8) uiteindelijk naar de Waddinxveensen. De Gouwe-heren wonnen vervolgens vrij gemakkelijk met 13-6 van het he renteam van Nautilus. De dames van De Ham wonnen nipt (6- De heren van Be Fair kwamen zaterdag in actie bij en tegen koploper Radius 2. Het werd een kansloze 3-0 nederlaag voor de pupillen van trainer/coach van Diermen. De setstanden 15-4, 15-4 en 15-9 spreken voor zichzelf. Er was geen moment in de wedstrijd waarop Be Fair het de, onder kampioensdruk spelen de, Gouwenaren moeilijk maakte. Be Fair lijkt na deze nederlaag de kan sen op een koppositie te hebben ver speeld. Met 15 punten uit 10 wedstrij- een vijfde plaats in op de ranglijst van de promotieklasse Zuid-Holland B. Ko mende zaterdag komen de volleybal lers voor eigen publiek in aktie tegen het in degradatienood verkerende Van Santen/Haag 2. WADDINXVEEN - Zwem- en waterpoloclub De Gouwe is zaterdag tij dens het door de Algemene Bank Nederland gesponsorde ABN-waterpo- lotournooi in het overdekte zwembad ”de Sniep” tweede geworden met 5 punten uit 4 wedstrijden. Eerst werd De Ham (met 7 uit 4) en derde Nau tilus (met 0 uit 4). In de slotfase werden echter te veel kansen gemist, waardoor De Ham ge routineerd de winst met 9-8 naar zich toetrok. Wederom een zeer geslaagd ABN-tournooi, waarbij de nieuwe for mule voor herhaling vatbaar is. Uitslagen: De Gouwe - Nautilus dames 1 9-8, Nautilus - De Gouwe heren 1 6- 13, De Ham - Nautilus dames 1 6-5, Nautilus - De Ham heren 1 19-7, De Ham - De Gouwe dames 1 4-4, De Gouwe - De Ham heren 1 8-9. Eindstand: De Ham 4-7, De Gouwe 4- 5, Nautilus 4-0. 5) van Nautilus, doch de heren van De Ham hadden weinig moeite met het he renteam van Nautilus (19-7). Ook de wedstrijd van De Gouwe-da mes tegen De Ham was een zeer span nende en gelijk opgaande strijd. De punten werden met de uitslag van 4-4 uiteindelijk gedeeld. Na eerst een groepsfoto te hebben ge nomen, die iedere speler gratis krijgt van Intercolor Fototechniek in Wad dinxveen, vertelde Gerrie Mühren wat er ging gebeuren. Hierna werden de 30 E-pupillen ver deeld in drie groepjes die ieder een on derdeel gingen afwerken. Per onder deel konden- er punten verdiend wor den, die uiteindelijk de winnaars zou den bepalen. Gerrie Mühren nam zelf het onderdeel jongleren onder zijn hoede, terwijl Marry de Leeuw het onderdeel pe- nalty-schieten en Inge Rehorst het on derdeel dribbelen en afwerken bege leidde. Tijdens de diverse oefeningen waren de spelers erg geconcentreerd bezig en vochten voor elke punt wat viel af te le zen uit de verbeten gezichten als er iets niet mocht lukken. Bij Gerrie Mühren moesten de spelers de bal terug koppen zonder dat hij de grond raakte, met als maximaal aantal 50 maal en nadien moest de bal steeds gericht teruggeplaatst worden. Tijdens deze oefeningen was nog eens te bewonderen de fabelachtige tech niek die, zeg maar gerust ’de groot meester’ nog beheerst. Ook penaltyschietern bleek een moei lijk onderdeel te zijn want men zegt al gauw ’’geef de bal een goede ram en hij gaat er in”, maar dit was voor weinig spelers weggelegd als gevolg van het knappe keeperswerk van de getalen teerde Waddinxveen-keeper Dennis van Ringelenstein. Hij wist van de in totaal 450 genomen penalty’s maar liefst 346 te stoppen het geen neerkomt op een percentage van 77%. Met name dé E-pupillen wisten Heren 1 had een makkelijke avond te gen het in de onderste regionen verblij vende Rowic uit Dordrecht. De start van de heren was nog iets beter dan die van de dames. De stand na 8 minuten was 40-12. De ruststand bedroeg 73-40. Na de rust was alleen nog belangrijk hoe hoog de score zou oplopen. Coach Tony Vujanic gebruikte veelvuldig zijn bankspelers en toch liep de score op tot een totaal van 144. Einduitslag 144-86. Topscoorder: Wim Stuyfzand met 37. Twee remises dus. In de strijd tussen Cor Stolker-Ruud van Dijk volgde in het middenspel een soort reuzeslagzet, waarbij geen van de spelers materiaal- verlies leed. Enkele zetten later werd in een gelijkwaardige stand remise over eengekomen. Jan de Heer voelde zich kennelijk ver plicht na veel wisselend succes weer van zich te laten doen spreken. Vele dreigingen van nestor Teun Twigt pa reerde hij knap en het veroverd punt mag door hem dan ook gekoesterd worden. Door diverse spelers werd met enige spanning de strijd tussen de ongeslagen koplopers Dick Dibbets en Gerrit van der Zijden gevolgd. Dick had beter spel en in het eindspel kreeg hij voor deel (met direkte winst) uit een minder goede zet van Gerrit, die overigens een remisemogelijkheid heeft laten gaan. Tijmen den Ouden sr. profiteerde van deze misstap en nestelde zich dankzij winst op voorzitter Piet Swart in de kop van de ranglijst. Een zeer goed ge speelde positionele strijd lag aan de ba sis van de winst. Piet kon nog wel op dam komendoch er was toen al sprake van overmacht. Teun Driesse had een betere stelling te gen Kees Blonk, doch een foutieve voortzetting kostte hem de partij. Fred van Beek had tegen A. Crone schijf- winst weten te boeken. Fred bleek vol doende in huis te hebben om dit naar een knappe winst af te wikkelen. Jaap Kramer klopte Peter Verduin en Piet van Es bond zijn tegenstander Sjaak de Wit aan de zegekar. Piet was eerst een schijf op voorsprong geko men en combineerde in het middenspel op leuke wijze naar dam, waarna het vrijwel meteen uit was. Jaap van der Eist kon dankzij winst op Dirk Heeren I zijn moyenne weer wat optrekken. Adriaan Blom ondervond winging World I 'dansen-leven-lach’én I WADDINXVEEN - De gymnastiek vereniging TOOS is in de Toossoos aan de J.W. Frisoweg gestart met nieuwe cursussen van 4 maanden ’’bewegen overdag” voor dames. Het blijkt dat er steeds meer behoefte bestaat om overdag te sporten en dat kan men dus ook bij Toos doen. Elke woensdagmorgen van 9 tot 10 en van 10 tot 11 uur worden onder de enthou siaste en deskundige leiding van mevr. Dicker deze trimlessen gegeven. Bij deze lessen is men ingespannen en ont spannen bezig de spieren weer soepel te maken. De maten van de muziek ma ken het bewegen gemakkelijker. Wie liever ’s avonds wil bewegen kan ook bij Toos terecht. Hiervoor is gele genheid op verschillende avonden en op diverse lokaties. Voor nadere infor matie: tel. 17126. WADDINXVEEN - De oefenwed strijd van Be Fair C-l (voetbal) tegen het sterke DSO uit Zoetermeer ein digde aa een spannende wedstrijd in 0- 0. B-l speelde tegen een combinatie van B-regionaal en B-l van Alphense Boys ec won met 1-0, terwijl A-l een wan prestatie leverde door met 0-5 te verlie zen van Rohda uit Bodegraven. Zaterdag spelen A-l en B-l tegen de regionale teams van Alphense Boys en C-l tegen het hoogste C-elftal van de Alphenaren. De finale leverde een spannend ge vecht op tussen teamgenoten Wim van Wageningen en Gerard van Dam. Wim, die de eerste game won met 21- 18, moest de tweede game met dezelfde cijfers uit handen geven. In de beslis sende game kwam Wim verrassend met 20-15 voor te staan, maar Gerard zag kans terug te komen naar 20-20. Het daarna om-en-om serveren leverde een spannend slot op dat Gerard uiteinde lijk in zijn voordeel beslistte met 26-24. Vrijdag 12 januari wordt het clubkam pioenschap verspeeld voor spelers uit de vierde klasse en lager. WADDINXVEEN - Naar aanlei ding van de gebeurtenissen binnen het bestuur van de voetbalvereni ging Waddinxveen is er een pers verklaring uitgegeven, die is onder tekend door secretaris T.H. Twigt. In de persverklaring staat het vol gende: ”De voetbalvereniging Waddinxveen is het nieuwe jaar in gegaan met een gedeeltelijke be stuurswisseling. Na een menings verschil met voorzitter Henk van Gelooven kon een meerderheid van het bestuur zich niet achter de praeses opstellen. Henk trok hier uit zijn conclusies en stapte op, evenals bestuurslid Ad Beumer. Met elan is het zittende bestuur de opengevallen plaatsen gaan invul len en met succes. Henk Kuiper is bereid gevonden de voorzittersha mer over te nemen en nieuwkomer Jelle Troost zal Technische Zaken gaan behartigen. Als jeugdvoorzit- ter gaat Ben van de Sluis fungeren. Met deze wisselingen denkt het nieuwe bestuur een uitstekend team bij elkaar te hebben, die ga rant staat om de sportieve succes sen van dit seizoen op de groene velden met krachtig beleid te bege leiden!” Jongens-kadetten begonnen het nieuwe jaar niet zo best. Tegen het team van Leiden werd verloren. Vooral de eerste helft was van Flyers zijde niet zo best. Hierdoor werd een grote achterstand opgelopen, 19-36, die in de eerste helft niét meer goed te maken was. Einduitslag 45-57. Top scoorder: Marcel Pentier met 20 pun ten. Meisjes-kadetten daarentegen deden het beter. BVO uit Alphen aan den Rijn werd met een grote nederlaag naar huis gestuurd. Via een ruststand van 32-12 werd het uiteindelijk 64-21. Topscoorder hier werd Marion Hou- weling met 24 punten. Volendammer Gerrie Mühren temidden van de E- en D-pupillen en C-junioren, die vrijdag in de sporthal ”de Sniep” hebben meegedaan aan het "kampioenschap van de regio Waddinxveen”. (Foto’s: Henk Kuiper). De heren van Rentokil-ZVH speelden zaterdag in Kampen tegen het team van Reflex. Deze ploeg zullen de spelers van Rentokil-ZVH nog een drietal ke ren moeten bekampen. Voor de halve bekerfinale spelen de teams op 1 en 8 februari weer tegen elkaar. Aan deze eerste ontmoeting begon Rentokil-ZVH, met een spelersgroep die niet geheel fit was. Hans Lindhout was ziek en Don Verdonck en Brecht Rodenburg zijn herstellende. In de eerste set kregen de heren uit Kampen geen enkele kans om in hun spel te komen van Rentokil en deze ging met 4-15 met de setwinst strijken. In de tweede set kwam Reflex sterk te rug en kreeg Rentokil geen grip op de aanvallen van Reflex, met 15-7 bracht Reflex de stand weer in evenwicht. In de derde set begon Reflex voortva rend en moest Rentokil alles op alles zetteuom bij te blijven. Bij de stand 5-1 in hét voordeel van Reflex kwam Brecht Rodenburg weer binnen de lij nen en kon daardoor de aandacht van de andere aanvallers afleiden. Langzaam maar zeker kwam Rentokil- ZVH dichterbij en uiteindelijk werd met 13-15 de set gewonnen. In de vierde set ging het eveneens lange tijd gelijk op, en kon op het eind Rentokil uitlopen en de set met 9-15 winnend af stuiten. Hoor deze winst staat Rentokil-ZVH op een tweede plaats achter Normis/ Orion. Zaterdag spelen de Zevenhui- zénaren om 19.00 uur tegen Gevamij/ WVC, de hekkesluiter van de ere-divi- sfe. Deze wedstrijd mag geen echte problemen voor Rentokil-ZVH ople- v^rèn. Donderdag 18 januari in Doetinchem otn 20.30 uur, speelt Rentokil tegen het team van Normis/Orion, de uitgestelde wedstrijd. Bij winst komen de spelers vAn Rentokil op gelijke hoogte met Normis/Orion. i De dames van Rentokil-ZVH speelden zaterdag tegen de nummer vier, Rijn- mond uit Vlaardingen. Rentokil begon zeer voortvarend en kon met een sterke service een snelle 15-4 setwinst boeken Maar in de volgende sets kregen de da- rrtes van Willem Jan van Yperen meer tegenstand. M de tweede set wist Rijnmond een achterstand weg te werken en naar een 1|-13 voorsprong te spelen. Maar op h|t eind had Rentokil de kracht om de wedstrijd naar hun hand te zetten met 15-13 de set te winnen. -r-- Ig de derde set ging het net zo, een 7-3 den nemen de Waddinxveners voorsprong werd teniet gedaan. Maar nfet Eline Zielhuis aan de opslag kon F^ntokil van 10-11 af de set uitspelen nipt 15-11. Zodat Rentokil-ZVH weer db volle winst binnen haalde. Aanstaande zatCTdag spelen de dames

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 19