WSE staat bijna onderaan Schoolbadminton met 285 jongeren reparatie. Schade aan uw auto vereist deskundige ril Be Fair speelt gelijk Heren 2 De Gouwe verrast Be Fair- TOOS2derde KNVB-trainer Arno Pijpers bezoekt WSE volleybal wint weer Jeugdteam Waddinxveen wint finale Coenecoop- loop nu op 6 oktober Contracten WSE verlengd MOS EN SPETTER WSV 2 haalt fors uit /I Pittig Dames Heren Be Fair Dames WSE Ouders Waddinxveen-zo Waddinxveen-za I J TEVENS ACCESSOIRES, STEMMEN EN REPAREREN Geopend: Donderdag t/m zaterdag van 09.00-17.00 uur. PIANOHANDEL St. VICTORPLEIN 2 WADDINXVEEN TEL. 01828-11697 NIEUWE EN GEBRUIKTE PIANO’S Èfocwa GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk SI Pagina 23 SPORTRECREATIE Op de foto staat het winnend spelregelteam Waddinxveen 1 alsmede Wad- '1 I I I 7 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 14 februari 1990 ”Ik moet zeggen dat ik mijn petje voor de deelnemers af neem, want de vragen waren niet mis en deze moesten ook nog eens beantwoord worden via een microfoon met tegen over je 10 mensen en verder het publiek achter je”, aldus Waddinxveen-voorzitter H. Kuiper. In een vrij tamme thuiswedstrijd werd Na de opening van de sportzaal Zuid- plas zullen de speelmogelijkheden ver der worden uitgebreid. WADDINXVEEN - In het zwembad "de Sniep” had zaterdag nu eens heren 2 van De Gouwe het publiek de meest spectaculaire waterpolo-wedstrijd te bieden. Na bijna de gehele wedstrijd tegen een achterstand aangekeken te hebben wisten zij in de laatste part kop loper HZ Zian 2 met 9-8 te verslaan. Dames 1 ging geroutineerd langs UZSC 1 en won met 9-4. Heren 1 deed het verlies van vorige week weer een beetje vergeten en versloeg Katwijk met 12-7. het Utrechtse UZSC met 9-4 terugge wezen. Binnen een minuut van het eer ste partje was het al 1-0 door een doel punt van Wendy de Frankrijker. Na 1-1 was het wederom Wendy, die 2-1 scoorde. Angela Faber maakt uit een goede voorzet van Astrid Coene 3-1. UZSC kreeg nog een strafworp, maar deze werd uitstekend door Annemarie van der Plas gekeerd. pupillen In het tweede partje zocht te ploeg van trainer/coach Wim Groen wederom de aanval. Na enkele fraaie combinaties werd halverwege het tweede partje een fout van de verdediging van UZSC moeiteloos afgestraft door Gillian van den Berg (4-1). UZSC kwam nog even terug en scoorde 4-2 voordat Angela de stand op 5-2 bracht. In het derde partje kwamen de Utrechtse dames er helemaal niet eer aan te pas. UZSC werd opgerold via doelpunten van Astrid Coene (2x man meer), Riet Verweij en Angela Faber (boogje). De Florida jeugdafdeling is met 110 le den één van de grootste in Zuid-Hol- land en heeft een speciale badminiton- groep voor de 6-9-jarigen op zaterdag ochtend in de sportzaal "Groens- waard”. Er was toen nog van alles mogelijk zo dat geen ploeg zich na de pauze een misser kon veroorloven. Maar zoals reeds gezegd, het niveau werd hoger met als gevolg verlies van punten. Ze ker moet hierbij niet vergeten worden dat het voor de spelers ook spannender werd. WADDINXVEEN - Het gelijk (1-1) tegen Sportlust spelende Be Fair staat in de zaterdag-derde klas nu op de vijfde plaats van onderen met 11 punten uit 13 wedstrijden. WSE, dat zondag met 2-1 van Lugdunum ver loor, bezet de voorlaatste plaats in de derde klasse met 10 punten uit twaalf wedstrijden. Waddinxveen-zondag, dat oefende, staat op de derde plaats van onderen met 11 punten uit 11 wedstrijden. Waddinxveen-zater- het uitstekend verdedigen van met name Peter Hofman en Arjan Brou wer. Keeper V.d. Berg, die voor het eerst dit seizoen de voetbalschoenen weer had opgezocht, keepte een foutloze partij en derhalve bleef Perkouw on machtig. Vlak voor rust raakten zij nog wel de paal maar dit bleef het enige wa penfeit. Na rust drukte Waddinxveen zijn gas ten ver terug en na 5 minuten was het Johan v.d. Wal die zich goed vrijliep en snoeihard 3-0 inschoot. Dezelfde V.d. Wal kreeg na 2 minuten wederom een rainte mogelij kheidmaar zij n inzet be landde in het zijnet. Vlak voor tijd kreeg de uitslag nog enig extra reliëf, toen Edwin de Vrind zijn derde en Waddinxveens vierde treffer aantekende. Door dit resultaat zijn de Waddinxveners opogeschoven naar een derde plaats en zijn zeker voor pro motie nog niet uitgeschakeld. Heren 2 leed de laatste tijd de ene na de andere teleurstellende nederlaag. Za terdag moesten zij tegen koploper HZ Zian 2 uit Den Haag. Coach Henk van Erk was het verliezen nu echt zat en hield voor de wedstrijd een pep-talk waarbij niemand gespaard bleef. De heren moesten nu maar eens de wedstrijd in de laatste part in hun voor deel beslissen. Gedisciplineerd als ze zijn deden ze dat ook en versloegen in de laatste periode HZ Zian met 9-8! Er werd voor elkaar gewerkt en in aanval lend opzicht werd er behoudend en be keken maar zeker niet zonder inzet ge speeld. In de laatste part kwam de verdeding bijna letterlijk handen te kort maar Jan Verwey en keeper Ton Cozijnse had den toch uiteindelijk alles in de hand. Doelpuntenmakers: Eric van Leeuwen (3x), Rob van de Meer (2x), Jaco de Jong (2x), Jeroen van Tol en Niek de Leeuw. Na de teleurstellende nederlaag van vorige week tegen WZK, kende heren 1 tegen Katwijk een redelijk herstel. De Gouwe begon moeizaam, maart WADDINXVEEN - De tweede Coe- necooploop van de schaatsvereniging De Gouwe Streek zal zaterdag 6 okto ber worden gehouden. De 2e Coenecooploop zal worden uit gebreid met een officiële "wegwed strijd” van 10 km. Hiervoor is bij de KNAU een "buitengewoon” lidmaat schap aangevraagd. Vooruitlopend hierop is door de KNAU de Coe necooploop ingepast in het schema voor nationale wegwedstrijden. De organisatie zal door de KNAU in de gelegenheid worden gesteld lopers van topniveau aan te trekken. Hierdoor komt de Coenecooploop nationaal in de belangstelling te staan. De Coenecooploop krijgt daardoor meer deelnemers en wordt grootser van opzet. De inspanning zal voor de commissie Coenecooploop navenant zijn. Er zullen meer voorzieningen voor de deelnemers en publiek worden getroffen om alles in goede banen te leiden. Zij hoopt hiermee dat de Coe necooploop in kwaliteit en kwantiteit verrijkt wordt en deze sportmanifesta tie nog meer (sport)plezigr zal geven aan deelnemers en publiek dan de vp- rige keer. De organisatie van de spelregelwed- strijden in deze streek was in handen van de scheidsrechtersvereniging Gouda en omstreken. In Waddinxveen deden aan de finale mee Waddinxveen 1, dat met 532 pun ten won, Reeuwijk (2e), Waddinxveen 2 (3e), Schoonhoven (4e), Nieuwer- kerk 2 (5e) en Rijnstreek (6e). Het win nende eerste team van Waddinxvecn- voetbal bestaat uit Eric v.d. Krans (ook aangewezen als de beste individuele speler), Ilona Simones, Majid Darrazi en Ronald Honkoop. Zij zullen dus in de districts-halve finale de Goudse re gio vertegenwoordigen. Voor de ko mende wedstrijden is Dennis v. Ringe- lenstein nog toegevoegd. Dat het door een ieder allemaal erg se rieus wordt opgevat blijkt wel uit het feit dat het team zondag alweer de eer ste trainingsochtend had onder leiding van coach 1. Rehorst. WADDINXVEEN - De Goudse KNVB-jeugdspelregelwedstrijd, waar van de finale vrijdag in de kantine van Waddinxveen-voetbal werd afgeslo ten, is gewonnen door de voetbalver eniging Waddinxveen. Het winnende team doet vrijdag 23 februari mee aan de districts-halve finale in Gorinchem. Het tournooi begon met een warming up, hetgeen met zo’n grote groep zeer ijverig bezig zijnde kleintjes een prach tig gezicht was. Hierna werden acht groepen gevormd, die ieder met een spel begonnen en na 15 minuten naar het volgende spel gingen. De spelletjes bestonden uit met het badminton verbonden vaardigheden, zoals shuttle gooien en hindernisbaan lopen met shuttle op racket. Hiermee waren punten te verdienen, ’s Middags werd dit programma voor de tweede groep herhaald. WADDINXVEEN - De volleyballers van Be Fair hebben opnieuw de volle winst binnengehaald. In de wedstrijd tegen het altijd gevaarlijke DOS 3 bleek Be Fair onverslaanbaar. De selectie van trainer/coach Dick van Diermen, die sinds kort is uitgebreid met Mark van Yperen, vestigde zich met deze overwinning stevig in de sub top van de promotieklasse met 27 pun ten uit 15 wedstrijden. Be Fair, dat Mark van der Wal wegens een blessure moest missen, overklaste DOS in de eerste set met 15-2. Vooral blokkerend bleek Be Fair ongenaak baar. Concentratrieverlies gaf DOS de kans zich in de tweede set te herstellen maar de pupillen van Van Diermen trokken op het juiste moment de touw tjes weer strak, 15-13. De derde set bracht de stand 15-12 op het scorebord. Hoewel deze uitslag an ders doet vermoeden kwamen de Wad dinxveners geen moment echt in ge vaar. Zaterdag 17 februari is een rustdag voor Be Fair waarna op donderdag 22 februari de bekerwedstrijd bij en tegen promotieklasser VCS wacht. Dat de ploeg van Dos-Schoonhoven de wedstrijd zou winnen was geen verras sing. De strijd om de tweede plaats was echter heel spannend. Uiteindelijk moest de Waddinxveense ploeg genoe gen nemen met de derde plaats, maar het verschil met Thor-Bergambacht was slechts 0.85 punt. Persoonlijk gezien waren er nog enkele noemenswaardige resultaten. Claudia Sleeuwenhoek liet de beste paard- sprong zien. Zij kreeg hiervoor 8.40. In het totaalklassement eindigde Warni v.d. Goot op een tweede plaats achter Maaike Kragting van Dos. dag won met 4-0 van Perkouw. I Be Fair ondernam tegen Sportlust de eerste aanvallen met de wind in de rug. .'Maar Sportlust liet zich - gadegeslagen door 300 toeschouwers - niet terugdrin- -gen. Bij een aanval in de 8e minuut kon ‘een slim genomen vrije trap ternauwer nood door keeper Ton Lugthart wor den verwerkt tot corner. Mede door de wind "dwarrelden” de hoge ballen vaak onberekend neer, hetgeen bij kopduels vaak wegens du wen tot vrijeschoppen leidden. De con sequent en goed leidende arbiter hield de wedstrijd echter uitstekend in de 'hand. In de 15e minuut werd door Leon Ko nijn via Otto Kempkes een snelle aan- 'val op rechts opgebouwd, uit de voor dzet kopte Arjan Groenendijk net over. - Bij een volgende aanval van Sportlust Jkon Marco Noordhoek nog ternauwer nood terugspelen op de keeper, die tot Sol een goede kans gemist had, maakte Lugdunum gebruik van gepruts van Dennis Jager (interim laatste man voor de geschorste Rob Verbakel) en scoorde 1-0 middels Verhoogt (10e mi nuut). Na een klein half uurtje moest Marcel van Dijk (ribkneuzingen na een on schuldige botsing) het veld ruimen voor Willy Beelen. Kort voor rust werd Wim den Besten door René Moons (uitblin ker) goed uitgespeeld. Op zijn beurt trok hij de ba) terug op Dennis Jager. Die maakte zijn eerdere fout goed en scoorde 1-1. Even tevoren had hij ook nog een officiële waarschuwing gekre gen. De ruststand werd derhalve met 1- 1 bereikt. Na rust had Lugdunum de wind mee, maar zeker niet het betere spel. Hard werkend zette WSE zijn tegenstanders vast en behoudens spelhervattingen creëerden ze dan ook geen gevaar voor het doel van Richard Scheurwater. Aan de andere kant ontsnapte Lugdu num meerdere malen. Inzetten van Willy Beelen en Wim den Besten ver dwenen vlak naast het doel of werden van de lijn gehaald. Kort voor het einde kreeg Patrick Rijn beek nog een officiële waarschuwing wegens ruw spel. Nog korter voor het einde kreeg WSE de knip op de neus. Uit alweer een spelhervatting kreeg De Vos de bal op het hoofd, hij scoorde te gen alle verhoudingen in 2-1 voor Lug dunum. Bijna nog leek vrouwe Fortuna WSE goed gezind, maar helaas ging een goed schot van Patrick Rijnbeek via een Leidse knie over. Een zeer teleurstel lend resultaat voor een hardwerkend, bij vlagen prima spelend, WSE. Hopelijk is deze kater voor volgende week verwerkt wanneer de thuiswed strijd tegen Lisse wacht (aanvang 14.00 uur). De dames van Be Fair konden opnieuw geen vuist maken. Na het verlies tegen het lager geklasseerde Kalinko ver wachte iedereen het herstel tegen het eveneens lager geklasseerde Leijthon dat sinds jaar en dag niet bij Be Fair wist te winnen. De vechtlust van Be Fair bleek echter niet voldoende Leijthon op de knieen te krijgen. Daar waar Be Fair faalde, namelijk in de blokkering, wist Leij thon punt op punt te scoren en de toch al zwakke aanval van de Waddinxveen- sen te ontregelen. Dat Leijthon ook in de onderste regio nen van de derde divisie bivakkeert mag de verklaring zijn voor de toch nog spannende sets. Een volwaardige te genstander had de onmacht van Be Fair veel zwaarder afgestraft. Met de setstanden 13-15 (na een 13-8 voorsprong), 1-15, 15-10 en 11-15 moest Be Fair de overwinning aan de Leiderdorpsen laten, die drie punten toevoegden aan hun totaal en Be Fair, dat op de vierde plaats van onderen staat, nu op 4 punten zijn genaderd. De selectie van trainer/coach Gerard Lupgens treedt zaterdag aan tegen het Zoetermeerse Zovoc. Bij Be Fair hoopt men tegen die tijd het lek boven te hebben zodat de zoete smaak van de overwinning weer eens geproefd kan worden. kwam door doelpunten van Remko Overdam en Cees Boonstoppel (man meer) op een 2-0 voorsprong. Katwijk scoorde tegen en kon zelfs via een straf worp op gelijke hoogte komen, maar Kors van Tilburg keerde deze op voor treffelijke wijze. In de tweede part nam De Gouwe door Ronald Schens (strafworp), Remko Overdam, Marc Faber en Wilfred Bon tje wat meer afstand: 6-3. In de derde part wist Kjeld Boonstoppel via een snelle break en een strak afstandschot in een man-meer situatie de stand op 8- 4 te brengen. Aan het begin van de vierde part leek het of de Gouwe Katwijk alsnog onder de voet zou lopen. Via Ronald Schens (boogbal), Cees Boonstoppel en Remko Overdam (man meer) werd de voorsprong op 11-4 gebracht. Dat de Gouwe niet echt een lekkere wedstrijd speelde bleek wel. Katwijk kon drie maal achtereen iets terug doen voordat wederom Remko Overdam de eindstand op 12-7 kon brengen. Vol gende week speelt de Gouwe zijn laat ste wedstrijd tegen DSZ voordat de play-offs beginnen. Tot verbazing van de organisatoren hadden er nog 45 kinderen meer dan in 1989 ingeschreven. Maar ook nu was alles weer goed geregeld, waarvoor maar liefst 40 vrijwilligers onder leiding van jeugdcommissielid Ditta Gossen in actie kwamen. dinxveen 2 dat op de derde plaats is geëindigd (Foto: H. Kuiper/Interco- lor). WADDINXVEEN - Het tweede team van de Waddinxveense Schaak Vereni ging WSV herstelde zich van de forse nederlaag tegen Schoonhoven 1 door uit tegen Lekkerkerk I fors uit te halen (6-1 voorl.) Mogelijk brengt de ene af gebroken partij zelfs nog 7-1 op het sco rebord voor WSV 11. Nestor De Bock gaf zijn teamgenoten het goede voorbeeld door als eerste winst te laten aantekenen. D. van Offe ren stond al snel op winst. Zijn tegen stander gaf er echter de voorkeur aan eerst het hele bord leeg te laten slaan alvorens van Offeren 2-0 kon scoren. Maliepaard en invaller Stam behaalden op regelmatige wijze goede overwin ningen. Ellers en Muit wisten geen voordeel te behalen en kwamen tot re mise. Lange tijd leek het ook met Smitskamp die kant op te gaan. Op de valreep wist hij met een vorkje zijn te genstander te verschalken. De stand werd hierdoor 6-1 De afgebroken partij van Ritter, die uitgespeeld wordt, biedt goede per spectieven dat hij de eindstand op 7-1 zal kunnen brengen. In de onderlinge competitie blijft kop loper Hennink scoren. Nu moest Stam eraan geloven. Philipsc en Van Wou denberg blijven op gepaste afstand vol gen door overwinningen op Claassen en Van der Born. De vorige week niet spelende Smits kamp bleef tussen hen in op de derde plaats. Jansen riep de opmars van Van Oort een halt toe door hem te verslaan. Th. Goor bleek te sterk voor D. van Offeren. Smit en Van der Hoek deden knap werk door De Bock resp. Bloem te verslaan en dat nog wel met zwart. Van der Starre-Maliepaard was één van de slechts twee partijen die in re mise eindigden. H. van Offeren klopte de laatste tijd goed op dreef zijnde Brinkhorst. Van der Knaap zegevierde over Prins. De strijd tussen de oud-voorzitters Versluis en Besemer werd in het voor deel van de eerste beslecht. Alblas ver sloeg D J. van Offeren en Muit klopte H.E. van Offeren. Van der Geer ging tegen Bos ten onder. Ponsioen leverde knap werk door Van Sandijk een nul te bezorgen. Dezelfde traktatie kreeg W. Goor door P. van Kleef toegediend. Van Oosten en H. van Kleef deelden het punt. Dat de aanhouder wint be wees mw. Timmermans. Na een in drukwekkende reeks waarin het net niet lukte werd nu tegen Gehebriwot het punt gepakt. De gast van vorige week Stoute bleek het niet verleerd na 20 jaar geen club- schaak gespeeld te hebben. Een lange tijd gelijko^gaande partij t|^en Brab bel wist hij alsnog te winnen. - opluchting van de Be Fair-aanhang de (zaak net nog kon klaren. In deze fase leek het erop dat Sportlust t meer vat op het spel kreeg. Juist toen t kon Be Fair uit een slim genomen vrije trap, genomen door Ernie Diekman toeslaan. Michel Glasbeek liep uitste kend door op de doorloopbal en in één vloeiende beweging was de Sportlust- keeper verslagen (1-0). Na dit doelpunt was Sportlust zichtbaar aangeslagen, maar Be Fair vergat dit uit te buitenZo werd echt te weinig het doel van Sportlust met afstandsschoten, (wind in de rug) bestookt. Na de rust had Sportlust dus het wind- voordeel en in de 50e minuut leverde dit een corner op links op. De prima ge nomen hoekschop kon Ton Lugthart niet goed onder controle krijgen en de Sportlust-spits Van Schaijk was zeer alert (1-1). Be Fair kreeg het toen echt moeilijk en iedereen vreesde een tweede Sportlust-doelpunt. Maar na 10 minuten wist Be Fair zich aan de druk te ontworstelen en zelfs een stempel op de wedstrijd te drukken. In de 76e minuut zette Michel Glas- beek op links goed door en zijn voorzet werd door Rob Asscheman omgebo gen. Echter een fabelachtige reactie van de Sportlust-keeper Spanjeberg voorkwam een Be Fair-doelpunt. In één van de laatste minuten veerde de Sportlustaanhang op. Een vlammend schot van Van Schaijk ging tot vreugde van Be Fair net naast. door de wind, het initatief naar zich toetrekken en binnen 5 minuten waren zij succesvol via wederom Bert Broere, die op een vrij onschuldige voorzet on gehinderd mocht intikken, daar de Waddinxveense verdediging niet rea geerde. Bergambacht bleef het initiatief hou den zonder echt vaak gevaarlijk te wor den en Waddinxveen kreeg bij de no dige tegenaanvallen weer goede halve en hele kansen zonder overigens tot scoren te kunnen komen en zodoende eindigde deze nuttige oefenwedstrijd in een 1-3 overwinning voor de gasten uit de Krimpenerwaard. Zondag is Waddinxveen vrij voor de competitie en in principe wordt er thuis om half 3 dan weer vriendschappelijk gespeeld. WADDINXVEEN - Zaterdag heeft Toos 2 haar tweede wedstrijd in de turncompetitie geturnd. De ploeg be stond uit Marielle Peeters, Judith v.d. Linde, Barbara Lanser, Claudia Sleeu wenhoek, Isabelle v.d. Nieuwendijken Warni v.d. Goot. De finale bestond uit twee gedeelten die gescheiden werden door een pauze. Het eerste gedeelte bestond evenals het tweede gedeelte uit een mondeling en schriftelijk onderdeel. Iedereen was het er over eens dat het niveau duidelijk hoger lag als tijdens de voorronden wat dan ook viel af te lezen van de verbeten gezichten van de di verse deelnemers. Naarmate de tijd verstreek werd het ni veau van de vragen ook duidelijk ho ger. Tijdens de pauze kreeg iedereen de tussenstand te horen en bleken er drie ploegen erg dicht bij elkaar te lig gen Reeuwijk stond aan de leiding met 8 punten meer als Waddinxveen 1 dat op zijn beurt weer 2 punten meer had als Waddinxveen 2. WADDINXVEEN - Voor de WSE-voetbaljeugd wordt vrijdag avond 16 februari om zeven uur in de WSE-kantine van het sportpark in de Vondelwijk een lezing gehou den, die zal worden verzorgd door Arno Pijpers. De ex-Olympia-trainer en thans full-time jeugdtrainer van de KNVB (afd. Gouda), zal spreken over de huidige jeugdvoetballers, de coaching, de training en de bege leiding bij het jeugdvoetbal. Deze avond is voor iedereen toeganke lijk (zowel leden als niet-leden). De WSE-nevenactiviteitencom- missie voor de jeugd heeft overi gens de afgelopen maanden niet stil gezeten. Zo werd er vrijdag een bowlingavond georganiseerd voor de meisjes-junioren en het C3- team. Een week eerder viel de beurt aan Cl en C2. Voor velen was het de eerste kennismaking met de bowlingsport en gezien de reacties niet de laatste keer. WSE, dat de competitie hervatte tegen 'het Leidse Lugdunum waarvan in de eerste wedstrijd met 5-1 werd gewon nen, startte tegen de koploper met de wind in de rug, maar wist dit voordeel niet uit te buiten. Kort nadat Martijn Door een moeilijk weggewerkte bal in de achterhoede van De Gouwe kwam UZSC nog op 9-3. In de laatste part kreeg De Gouwe het onverwacht moeilijk. Na 9-4 liet Gil lian van den Berg zich, zacht gezegd, even gaan en mocht toen definitief de kant opzoeken. Dit resulteerde in een man-minder gedurende de rest van de wedstrijd. Hieraan wisten de dames goed het hoofd te bieden en UZSC kwam niet aan scoren toe. Het eerste damesteam van De Gouwe speelt haar laatste competitiewedstrijd aanstaande zaterdag tegen Rheden in zwembad ’’Nieuwland" te Dieren. Aanvang 19.30 uur. Heel veel ouders kwamen kijken, ter wijl ook van enkele scholen de onder wijzers een deel van hun zaterdag door brachten met aanmoedigen en zonodig begeleiden van hun leerlingen. Alle deelnemers kregen na afloop tot hun grote vreugde een herinnerings- vaantje voor hun sportieve prestaties. De winnaar van ieder van de zestien groepen kreeg een prijs. Op deze wijze maakten velen op plezie rige wijze kennis met badminton, een' sport, waarvoor in Waddinxveen veel interesse bestaat (475 spelers). WADDINXVEEN - WSE-voctbal heeft bekend gemaakt dat ook op het complex in de Vondelwijk de contrac ten zijn verlengd. In het seizoen 1990-1991 zullen dus op nieuw Ad v.d. Herik en Jeroen de Rui ter de hoofdmacht respectievelijk de hoogste junioren trainen en coachen. Het verlengen van de contracten zal in ieder geval de nodige rust brengen in de selecties. Immers, het eerste elftal heeft het dit seizoen moeilijk, moet zich weten te handhaven in de derde klas, terwijl tweede elftal en A-regionaal het prima doen en bovenin meedraaien. Zaterdag was er een druk pro gramma gepland voor El en E2. Ofschoon de competitie in maart wordt hervat, werden ’s ochtends eerst de vriendschappelijke wed strijden afgewerkt. Na het nuttigen van frites en kroketten, gingen de i met hun ouders naar de ijsbaan in Den Haag. Vanwege de terreingesteldheid heeft Waddinxveen-zondag deze door afkeu ringen beheerste zondag benut door op het kunstgras van Reeuwijk tegen 4de- klasser Bergambacht te spelen. Met de strakke wind in de rug was Waddinxveeen voor rust heer en mees ter, maar de vele vaak opgelegde kan sen waren aan de geel-zwarte-voor- waartsen niet echt goed besteed. Uit de vele mogelijkheden wist alleen Marcel van Leeuwen beheerst het net te vinden na een fraai paasje van Ray mond Bey. Bergambacht daarentegen kon nauwelijks een uitgespeelde kans creëren, maar twee grote fouten in de Waddinxveense verdediging waren toch goed voorevenzovele doelpunten. Na rust kon Bergambacht, nu gesteund Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. WADDINXVEEN - Aan het jaarlijkse schoolbadminton-tournooi van Florida hebben zaterdag in sporthal "de Sniep” 285 meisjes en jongens van 6-8 jaar meege daan. De jongelui waren verdeeld in een ochtend- en een middaggroep. Ze maak ten via een circuit van spelletjes kennis met badminton. Zaterdag stond de zaterdagploeg van Waddinxveen tegenover concurrent Perkouw. Inzet van deze wedstrijd was het behoud van aansluiting met de top in de eerste klasse. Waddinxveen be wees zichzelf een goede dienst door met 4-0 te winnen. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat Waddinxveen zo ruim zou winnen, integendeel, het waren de gasten uit Berkenwoude die in de eerste helft een veldoverwicht hadden. Het slim aanvallende Waddinxveen profiteerde echter al na zeven minuten Chris v.d. Stelt lanceerde Edwin de Vrind, die de uitgelopen Stekelenburg fraai passeerde. Twee minuten later was het alweer raak. Wederom stond Chris v.d. Stelt aan de basis. Hij was niet zelfzuchtig en bediende wederom De Vrind, die dankbaar profiteerde. Perkouw kon weinig gevaarlijk worden vooral door Een beeld van het badmintonschooldagtournooi van Florida in sporthal ”de Sniep”.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 23