Be Fair klimt wat Nationale WSE verliest en prestaties De Gouwe Brons voor '(Waddinxveen-zondag verloor in Ammerstol ongeslagen 1990 1955 Winst dames 3 Flyers Driewekelijkse ruilbeurs in Het Trefpunt Veteranen De Gouwe Zwembad dicht op 23 april Bingo in De Boog jeugd van Waddinxveen MOS EN SPETTER St. VICTORPLEIN 2 WADDINXVEEN TEL. 01828-11697 35 JAAR pDHS- Opgave voor voetbal- tournooi in Sportweek Onderlinge Excelsior Tournooien WSV voor jeugdschakers Heren Jongens Drachten Waddinxveen-za 01828 - 18708 Waddinxveen-zo 'Be Fair \WSE TEVENS ACCESSOIRES, STEMMEN EN REPAREREN Geopend: Donderdag t/n zaterdag van 09.00-17.00 uur. PIANOHANDEL groen techniek WERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? GAAT U VERHUIZEN? ASSCHEMAN VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN Pagina 33 ^Veekblad voor Waddinxveen - Woensdag 14 maart 1990 SPORT. RECREATIE T f hoveniersbedrijf 01727-12900 I r f da'smc In de laatste minuut wist Ammerstol het net ook te vinden toen de buiten spel val verkeerd dichtsloeg (1-2). Zon dag heeft Waddinxveen wederom een een uitwedstrijd. Op de dijk wacht de moeilijke wedstrijd tegen Gouderak. Heren 4 voldeed ook aan de verwach ting en won via een ruststand van 24-24 met 52-40 van Woody Blues uit Wou- brugge. Topscoorders Derk Deenik met 23 en Thale Lesschen met 10 pun ten. NIEUWE EN GEBRUIKTE PIANO’S fensief bracht jammer genoeg niet het gewenste resultaat en zo moesten de moegestreden Flyers de winst aan Gunco laten. Eindstand 57-63. Vrijdagavond 16 maart om 20.45 uur is er in de sporthal De Sniep de topper in de damescompetitie. Waddinxveen Flyers dames 1 tegen OSG. De num mer 1 tegen de nummer 2. WADDINXVEEN - In Het Trefpunt aan de Stationsstraat in Waddinxveen wordt voortaan elke derde zaterdag middag van de maand een postzegel-, munten- en ansichtkaartenbeurs ge houden. Komende zaterdag 17 maart van 13.30- 17.00 uur wordt de beurs voor de eerste maal gehouden. De toegangsprijs is tel kens één gulden. De beurs, die niet in juli en augustus wordt gehouden, is een initiatief van de Reeuwijkse postzegelhandel J.J. v.d. Berg (tel. 01829-4835). In Het Tref punt zijn voldoende tafels aanwezig om te ruilen. Wie voor meer dan tien gul den aankoopt krijgt de toegangsprijs van één gulden weer terug. Vooral Leo Nieuwenhuyzen komt dan in zijn element. Normaal is hij al vlot aanspeelbaar door zijn feilloze positie- gevoel maar met een beetje extra ruimte kan hij heerlijk aanleggen en dan is er voor welke keeper dan ook geen houden meer aan. Het ene na het andere dodelijke schot dreunde naast de keeper tegen de be tonnen wand. Zevenmaal liet hij de damp er af vliegen. Een enkel tegen- puntje van ZCR maakte De Gouwe nog attenter en doordat ZCR intussen probeerde ook Leo aan banden te leg gen profiteerde de lange Cees van der Linde weer door vijfmaal een midden- voorduel winnend af te sluiten. Hij zag kans om voor één doelpunt driemaal achtereen zwaar gehinderd te schieten. Tweemaal schoot hij de te- WADDINXVEEN - Dames 3 en jon- gens-junioren van Flyers-basketbal hebben belangrijke overwinningen ge boekt. De Waddinxveense wedstrij den, waarbij kampioenschap of degra datie op het spel stonden, werden door de desbetreffende teams in winst omge zet. Dames 3 liet er geen twijfel aan be staan, wie het meest recht heeft op het kampioenschap. Leiden, medekoplo- per, werd naar huis gestuurd met een forse nederlaag. De rust ging in met 30- 16. De eindstand werd probleemloos neergezet 64-37. Topscoorders Wilma Romeyn met 17 en Anita Lammertse met 16 punten. Dames 1 ging op bezoek bij het op de onderste plaats staande Gymnova in Leidschendam. Coach Astrid Taal ge bruikte dan ook veelvuldig haar bank- spelers en experimenteerde met ver schillende aanvals- en verdedigingssys temen. Maar ondanks of mede daar door werd er ruimschoots gewonnen. Eindstand 84-30. Meisjés-junioren zorgden vrijdag avond bijna voor een levensgrote stunt tegen het veel hoger geklasseerde Gunco uit Rotterdam. Het werd een van de beste wedstrijden van de meis jes. De ruststand bedroeg 26-32. Na de rust werd Gunco voortdurend onder druk gezet en tot aan de twintig ste minuut, bij een stand van 57-59, was nog alles mogelijk. Een alles of niets of- Heren 1 speelde zaterdag uit tegen Jumpers in Den Haag. Het gemis van twee vaste basisspelers werd tegen deze gelijkwaardige tegenstanders duidelijk gevoeld. Voeg hierbij de blessure van Peter de Goede, opgelopen in de tweede minuut van de wedstrijd, en een verklaring voor de 82-65 nederlaag is gevonden. Deze nederlaag betekent tegelijkertijd, dat men de derde plaats in de competitie zo goed als verloren kan beschouwen. Jongens-junioren moesten, met de we tenschap dat verlies meteen degradatie betekende, aantreden tegen Cady ’73, de nummer 4 van de competitie. De spanning van het moeten winnen was niet af te lezen van het spel van de Flyers. Frank en vrij werd er goed te genstand geboden. De ruststand was 33-36. De tweede helft gaf eenzelfde beeld, met één verschil, de schutters van Cady werden aan banden gelegd. Dit gaf uit eindelijk de doorslag in het voordeel van Flyers. Onder hoogspanning werd het einde gehaald en men kon juichen. Uitslag: 73-70. Topscoorders Alfred van Noort 22 en Jeroen Derks 14 pun ten. Inschrijfformulieren afhalen op donderdag 15 maart a.s. BESLIST alleen ’s avonds van 19.00 - 21.00 uur. Bij Piet van den Nieuwendijk Tuinstraat 83 - Boskoop Het Bestuur Stichting Luilakvoetbal Boskoop mee zijn PR (1.6) en werd achtste waardoor hij als tweede reserve voor de halve finales eindigde. Bij de meisjes was Marion van Hooft weer druk in de weer, zij zou uitkomen op de 200 m vrijeslag (2.10.45) en de 100 m vrijeslag waarop zij voor het eerst dit jaar weer onder de magische één minuut bleef (0.59.93) en vierde werd. Op de 200 m rugslag zwom zij 2.35.59 en de 200 m vlinderslag in 2.34.24 (pr 1.2). Sandra Berckenkamp die in dezelfde leeftijdsklasse (’75) als Marion zwom verbeterde op de 100 m vrijeslag (1.01.0) haar PR (1.1) wat te vens een limiet voor de NK in juni bete kende. Tenslotte kwamen de De Gouwe-meis- jes ’75 met een estafetteploeg aan de start. Sandra Berckenkamp, Barbara Pouw, Ilse v.d. Dussen en Marion van Hooft. De ploeg die als tiende geplaatst was wist uiteindelijk als zesde te finis hen in een nieuwe recordtijd (3.0 sec). Hiermee behaalden zij trevens een startlimiet voor de NK. boskoop WADDINXVEEN - Tijdens het afge lopen weekeinde hebben de leden van de zwem- en poloclub De Gouwe deel genomen aan twee nationale zwemeve- nementen. Het eerste betrof de Speedo revanche-wedstrijden voor zwemmer- tjes in de leeftijd tussen de acht en twaalf jaar, het tweede evenement wa ren de Nationale Winterkampioen- schappen in Drachten. Bij de Speedo-revanche kwamen voor De Gouwe Bob en Harry de Bruyn, Koen Groenleer en Victor Terlaky aan de start. Voor deze zwemmertjes was deze ontmoeting tevens een goede ge legenheid om hun krachten te meten met hun leeftijdsgenoten die zij straks op de landelijke finales in juni zullen ontmoeten. Bos zou bij de jongens ’70 op drie num mers aan de start komen, 100 m school- 200 m wissel-en de 100 m (1.08.1) vrij eslag. Op de schoolslag werd hij in 1.21.1 derde (PR 1.1), op de wisselslag zou hij net op de vierde plaats eindigen in 2.43.3 (PR 1.6). Koen behaalde bij de jongens ’79 op de 100 m rugslag (1.24.5) een zevende plaats en op de 100 m vlinderslag (1.27.4) een achtste plaats. Victor die in de jongste groep (’80-’81) zwom kwam op de 100 m rugslag (1.33.2) helaas niet verder dan een tiende plaats. Tenslotte eindigde Harry de Bruyn in dezelfde groep op de 100 m vrijeslag in een nieuw PR (2.2) van 1.18.7 op een zevende plaats. Tijdens het eerste weekeinde van de nationale winterkampioenschappen in Drachten werd er gezwommen door Jan Willem v.d. Hoek, Mark v.d. Zij den, Marion van Hooft, Sandra Berc kenkamp, Dieter Hoofman, Ilse v.d. Dussen en Barbara Pouw. Jan Willem, jongens ’72-’73, zwom dit weekeinde de 100 m vrijeslag (0.53.78) de 200 m vrijeslag (1.56.09) en de 200 m rugslag (2.14.76). Op dit laatste num mer wist hij met een verbetering van zijn PR (2.0) als zesde in de B-finale door te dringen. Mark leverde slag op de 400 m wissel slag (4.47.44), de 100 m vrijeslag (0.54.16) en de 200 m vrijeslag (1.56.36). Ook Mark verbeterde hier in de tweede helft werd er professio neel gespeeld en met goed verdedigen en prima uitgevoerde aanvallen werd de wedstrijd winnend afgesloten. Eind stand 74-52. De eerste helft had Soccer Boys de wind mee en WSE de betere kansen. Erwin Pleus (diverse malen zonder ge volgen unfair gestuit) en Marco Scheurwater wisten het net niet te be reiken. Een brilstand bij rust was het gevolg. Vlak na rust deed (naar later bleek) Soccer Boys prima zaken door een cor ner te promoveren tot doelpunt. Nadat twee WSE-verdedigers over de bal heen gegaan waren kreeg Bart van Dijk de bal tegen de schoen: 1-0. Tot het eind bleef het daarbij ondanks dat WSE aan bleef dringen op mini maal de gelijkmaker. Ook werd tever geefs de vrije trappen opengetrokken. Het resulteerde alleen in een schot op de paal en een bal voorlangs van Pa trick Rijnbeek. Zondag zal WSE thuis (na voorberei ding bij café Sport) DOSR moeten be strijden. Aanvang 14.00 uur. Ook het tweede speelt dan thuis. WSE 2 speelde zondag Esto 2 van de mat met 3-0. Zondag is ONA-2 wellicht het haasje. WADDINXVEEN - Op de velden van Be Fair-voetbal zal tussen maandag 14 en zaterdag 26 mei het jaarlijkse be- drijfsvoetbaltournooi van de Sport week Waddinxveen worden gehouden. Door de Stichting Sportweekcomité zijn voor het traditionele tournooi zo’n vijftigtal uitnodigingen inmiddels ver stuurd. Natuurlijk zijn er bedrijven, buurtschappen en/of vriendengroepen die geen uitnodiging hebben ontvan gen. Gezien de gezelligheid van het tour nooi en de behoefte van een ieder om buiten zijn werk ook sportief bezig te kunnen zijn, is aan het deze elftallen om zichzelf op te geven. Voor het voetbaltoernooi is de aan vangstijd op zijn laatst half zeven. De tournooiorganisatie vraagt hen die tot op heden geen uitnodiging hebben ge kregen te reageren bij het volgende adres: J. Verhagen, Beethovenlaan 24, Waddinxveen (tel. 16210). Dit geldt uiteraard niet alleen voor de eventuele nieuwe -deelnemers, maar ook voor de leiders die hun correspon dentieadres weliswaar vorig seizoen hebben opgegeven bij de voetbalcom- missie van de Sportweek, maar inmid dels zijn verhuisd. Tot 14 april is het mogelijk om een elf tal in te schrijven. WADDINXVEEN - Het zwembad- complex in het sportpark ”de Sniep”, dat sinds vorig jaar wordt verbouwd en uitgebreid, gaat op maandag 23 april - een week na Pasen - dicht voor ieder een. Aan de Sniepweg kan vijf en een halve maand niet gezwommen worden. Week 17 is ook het einde van de school- zwemlessen voor Waddinxveense en Boskoopse leerlingen. WADDINXVEEN - Voordat voor Ex celsior de finalewedstrijden met als in zet het clubkampioenschap van start gaan, zullen nog 5 voorronde wedstrij den gespeeld worden. In de 22e ronde verstevigde Dick Dib- bets zijn leidende positie door Tij men den Ouden sr. te kloppen. In het mid denspel was Dick op schijfwinst geko men. Lange tijd had Ruud van Dijk be ter spel in zijn partij tegen Dirk Heeren I. Ruud had stevig grip op het centrum en juist vanuit een redelijke centrum- bezetting plaatste hij de verkeerde zet. Via een niet al te moeilijke ruil kwam Dirk op schijfwinst, waarna hij dit voordeel uitbouwde naar winst. Piet Swart kreeg tegen Adriaan Blom een ver opgedrongen schijf en leek deze goed te kunnen verdedigen. Adriaan voerde in het middenspel een zeer fraaie, vrij diepe en direkt win nende damcombinatie uit. Knap mag de winst van Henri Berghout op nestor Teun Twigt worden ge noemd. In een zeker niet mindere stand vervolgde Teun ook niet met de juiste zet, wat uiteraard direkt werd uitgebuit door zijn tegenstander. Cor Stolker en Jan de Heer speelden een leuke positionele strijd. Cor kwam door een combinatie op dam. Jan wist ook nog op dam te komen, doch er res teerde een duidelijke overmachtstand in het voordeel van Cor Stolker. In een eindspel met 2 dammen klopte secretaris Jan Both zijn tegenstander Dirk Heeren II. Adriaan Zwanenburg bood de talent volle Fred van Beek flink tegenstand in een half-open klassieke partij. Een re mise was hier het resultaat. Sjaak de Wit en Bertus van Eijk bleken aan el kaar gewaagd. Het gelijkspel was hier dan ook de juiste uitslag. In het eindspel buitte Cor Barelds met een een foutzet van Gerrit Heeren uit en behaalde dam bleek meteen winst. A. Crone bereikte tegen Tij men den Ouden jr. een iets nadeliger eindspel- stand, waarbij beide spelers nog 8 schij ven hadden. Een verkeerd berekende combinatie kostte Crone een schijf en de resterende stand was vrijwel meteen winnende voorTijmen den Ouden jr. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 16 maart om negen uur is er weer een bingo-avond in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huijgenslaan. Er zijn aantrekkelijke prijzen te winnen. Gespeeld kunnen er worden tien ron den voor 12,50. Er wordt met ingang van komende vrijdagavond gespeeld in een rookvrije ruimte om het zo ook mensen die niet roken naar de zin te maken. Na de bingospelletjes is er nog gelegen heid een dansje te maken op muziek van disc-jockey Ronald. Zonder zelf in actie te komen, heeft de zaterdagploeg van Waddinxveen zijn positie in de eerste klasse van de Goudse KNVB verbeterd. De zater dagploeg, die zelf na een vriendschap pelijk treffen Floreant 2 op een 2-0 zij spoor bracht, zag zijn positie in de eer ste klasse uitdrukkelijk verbeterd, daar DONK met een 1-1 in zijn resterende uitwedstrijd tegen de FC Perkouw, zijn voorsprong zag slinken. De Waddinxveners, die 2 punten ach terstand hebben op het Goudse DONK maar tevens één wedstrijd minder no dig hadden, zien hun kansen stijgen, te meer daar Waddinxveen de Gouwe naars thuis nog zullen ontvangen. Ook de nummer 4, UNIO, kwam niet tot winst en staat inmiddels op gelijke hoogte met de Waddinxveners, alhoe wel zij daar één wedstrijd meer voor nodig hadden. Het tweede zaterdagelftal van Wad dinxveen, dat met een tweede plaats er alles aan doet om deze eveneens op promotie rechtgevende plaats te verde digen, slaagde er een met 6-3 te win nen. WADDINXVEEN - De waterpolo-ve- teranen van het Waddinxveense De Gouwe hebben ongeslagen de hon derdste wedstrijd gespeeld. Fïet Haagse ZCR werd met 14-6 verslagen. De Waddinxveners hebben plannen om hun prestatie in het Guinness Book of Records geplaatst te krijgen. Achteraf kun je zeggen: natuurlijk! Het team was volledig, buitengewoon gemotiveerd en helemaal bij de les. Maar de 99-ste op 15 februari in Woer den had een angstig verloop gehad en met heel veel moeite was die wedstrijd op het nippertje met 5-4 gewonnen. Bij de bijzondere 100-ste match tegen de veteranen van ZCR (Zwemclub Re sidentie) begon de doelpuntenmachine van De Gouwe al spoedig warm te lo pen. De Hagenaars hadden de ijdele hoop dat, als het kanon Eef Overdam werd uitgeschakeld, er een kans be stond om de Waddinxveners beentje te lichten. Die opzet gelukte in zoverre dat Eef slechts éénmaal scoorde. Dit koste ZCR echter te veel aandacht zodat er voor de andere spelers meer vrijheid ontstond en daarmede was de zaak al gauw beklonken. Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen In de wedstrijd tegen het laaggeplaat ste Ammerstol heeft Waddinxveen- zondag de punten verdiend mee naar huis genomen (1-2). De eerste helft had Waddinxveen de harde wind tegen, wat resulteerde in verre uittrappen van de goalie, die de voorwaartsen probeerde te bereiken. De achterhoede van Waddinxveen rea geerde echter resoluut en goed, zodat deze speelwijze dus ook veel balbezit opleverde. Met goed combinatiespel werd Ammerstol naar achteren ge drukt. Op rechts vormden de teruggekeerde Razi Licoumine en Wim Hoogendoorn een gevaarlijk duo en aan de andere kant voelden Eric van der Krans en Marcel van Leeuwen elkaar ook erg goed aan. Kansen werden dus ook ge creëerd, al duurde het tot even voor rust voordat er gescoord werd. Op rechts werd Razi Licoumine aange speeld. Hij speelde twee man uit en met een hard schot schoot hij de bal in de kruising. De Ammerstol-doelman, die hiervoor met enkele saves een ach terstand had voorkomen, was eindelijk verslagen. Na rust had Waddinxveen de harde wind mee. Er kwamen zoveel kansen, dat een grote uitslag op zijn plaats had geweest, maar mede door uitstekend keeperswerk duurde het tot tien minu ten voor tijd voor de tweede goal kwam. Op rechts werd Wim Hoogendoorn de diepte ingestuurd. Zijn afgemeten voorzet werd keihard ingekopt door Marcel van Leeuwen (0-2). Uitblinker Raymond Beij werd nog gewisseld. Heren 2 ging op bezoek bij Leiderdorp De start van de Flyers was niet zo goed, want al gauw was de stand 18-10 in het voordeel van Leiderdorp. Hierna ging het een stuk beter met Flyers en de rust werd bereikt met een 26-36 voor sprong. WADDINXVEEN - De Waddinx veense Schaakvereniging WSV houdt zaterdag 17 maart het 6e schoolschaak- tournooi en komt op zaterdag 24 maart met een regionale voorronde van het jeugdschaakkampioenschap (E-cate- gorie). Zaterdag 17 maart wordt in het Anne Frank-centrum voor de 6e maal het jaarlijkse schoolschaaktournooi ge houden. Het tournooi, dat georgani seerd wordt door de Vereniging voor Openbaar Onderwijs en de Waddinx veense Schaakvereniging, staat open voor schoolteams (6 spelers) van leer lingen uit de groepen 6-8 uit het basis onderwijs. Naar verwachting zullen weer ruim 100 jongens en meisjes in de leeftijd van 8- 10 jaar vanaf 9.00 uur de degens op het schaakbord kruisen. Waren het vorig jaar de leerlingen van ”De Eendragt” uit Zevenhuizen en van de Kon. Wilhelminaschool uit Bos koop die met de ereplaatsen gingen strijken, dit jaar de Waddinxveense jeugd alles op alles zetten de hoofdprij zen in Waddinxveen te houden. Om streeks 13.00 uur zal wethouder drs. M. Kraaijestein de prijzen uitreiken. De Waddinxveense Schaakvereniging organiseert ook nog een regionale voorronde voor het jeugdschaakkam pioenschap (E-categorie) van de Rot terdamse Schaakbond. Het tournooi wordt gehouden op zaterdag 24 maart in de Kardinaal Alfrinkschool aan de Zuidplashof. Aanvang 9.00 uur. Om streeks 13.00 uur zal de prijsuitreiking zijn. Alle jongens en meisjes, geboren na 31-12-1979, kunnen deelnemen. Zij be hoeven geen lid van een schaakvereni ging te zijn. Gespeeld wordt volgens het Zwitsers systeem waarbij steeds deelnemers met een gelijk aantal pun ten tegen elkaar spelen. De partijen duren 20 minuten en er wordt zonder schaakklok gespeeld. De hoogst geklasseerden worden uitge nodigd deel te nemen aan de finale van het E-kampioenschap op zaterdag 28 april in Rotterdam. Het inschrijfgeld bedraagt 2,- per per soon en kan bij aanvang van het tour nooi worden voldaan. Alle deelnemers aan het tournooi ontvangen een herin nering. Aanmelden tot uiterlijk 22 maart bij W. v.d. Hoek, Korenstraat 19, 2761 XN Zevenhuizen (tel. 01802-2260) of via de basisscholen die inschrijfformu- lieren hebben ontvangen. rugspringende bal in en ’’driemaal is scheepsrecht”, dacht hij. De spanning was inmiddels wel van de ketel en er werd hem opgewekt ’’tijdrekken” ver weten. De joligheid sloop weer in het water en met name keeper Henk van Erk, die in de serieuze aanvang een strafworp stopte, vermaakte met allerlei fratsen het publiek, waaronder zich veel Gouwe-supporters bevonden. De vierde en laatste speeltijd werd dan ook dolle boel, met een toch op zijn hoede zijnde Gouwe-team. De in de eerste drie parten opgebouwde voor sprong kwam echter niet meer in ge vaar. Na een toespraakje en bloemen van voorzitter Kees Kroon toog het vro lijke gezelschap huiswaarts om deze historische prestatie op het droge te vieren. Bij navraag is gebleken dat deze ploeg Zoals gebruikelijk in dit soort wedstrij- het langst ongeslagen waterpoloteam is 1 J ----- ----- en dat daardoor opname in het ’’Groot Guiness Book of Records” tot de mo gelijkheden behoort. Daaraan zijn na dere voorwaarden verbonden en er zal worden bekeken hoe hier aan moet worden voldaan. I WADDINXVEEN - Zaterdag-derdeklasser Be Fair krabbelt weg uit de I gevarenzone. Door de 1-0 winst op VVGZ staan de Waddinxveners met 14 punten uit 16 wedstrijden op de vijfde plaats van onderen. -Met nog een zevental wedstrijden te gaan moest WSE het onderspit del ven tegen Soccer Boys (1-0). WSE staat met 12 punten uit 15 wedstrijden op de derde plaats van onderen. In de afdeling Gouda verloor Waddinxveen-zondag met 0-2 van Ammer- stpl en blijft daarmee een gewone middenmoter met 14 punten uit 13 wed strijden. x i \Ip geen hoogstaande, maar wel zeer spannende wedstrijd tegen VVGZ heeft Be Fair twee belangrijke punten veroverd. JHet zwakke optreden van keeper Ton Lugthart in de beginfase van de wed strijd (in de loop van de wedstrijd ech- tér sterk terugkomend) leek Be Fair al vroeg in de wedstrijd parten te gaan spelen. Zo liet Ton de bal een keer zo 'maar uit z’n handen vallen. Via allerlei .bewegingen tussen verdedigers en aan vallers ging de bal echter op een won- derbaarlijke wijze toch niet over de 'doellijn. Qok via een paar goed opgezette aan- vallen van VVGZ kwamen er enige doelrijpe kansen die allemaal werden verprutst. In de 20e minuut had Be Fair x pech toen Rob Asscheman tegen de lat schoO. Even later verspeelde Ruud Willem- stein - na zwak aangeven van Aart Bos - de bal, wat de Zwijndrechtse spits een ;.open weg bood richting doel. Goed uit- Iepen van keeper Ton Lugthart voor- kwam een achterstand. Rond de 40e minuut ontstond een prima kans voor Arjan GroenendijkZ’n schot werd ge keerd, door Michel Glasbeek opnieuw ingeschoten en gepakt door de keeper. 'De tweede helft begon met een open •doekje voor Arjan Groenendijk die de Tbal naast de verkeerde kant van de paal J^schoot. Dit werd aan de andere kant vVécht getrokken door vrijstaand in het zijnet te schieten. ''Een vrije trap van VVGZ (rand straf schopgebied) werd net overgeschoten, lp de 38e minuut was er een formida- .bele redding van Ton Lugthart op een harde inswinger. •Ruim 10 minuten voor tijd viel het t doelpunt van Arjan Groenendijk, die de bal op een verdediger veroverde. J Met twee man op z’n hielen schoot hij s koel en beheerst de bal - geschonken j door Frans Versluis Tweewielers - j langs de keerper in het net. Hierna werd de leeggespeelde Eric Valk vervangen door loopwonder Ha- rold den Heijer, die al snel z’n snelheid kon demopstreren en enkele knappe I voorzetten afleverde die echter geen resultaat opleverden. J Dat was ook het geval bij een voorzet van Arjan Groenendijk, die Aart Bos 1de gelegenheid gaf 2-0 te scoren. Bos J reageerde te gehaast en schoot over. Ondanks de hectische toestanden aan J het slot voor het Be Fair-doel bleef de j begeerde buit in handen van de Verzijl- 'boys. J Zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen JTOGR op het programma. Be Fair kan jdan bij een positief resultaat wat opge- I luchter ademen. Maar de Rotterdam- Jmers zijn nog steeds titelkandidaat en Jzullen het zeker niet cadeau geven. (Aanvang 14.30 uur. 'Het wil in de uitwedstrijden met WSE 'maar niet lukken. De derde uitwed strijd op rij, ditmaal in Bleiswijk tegen (Soccer Boys, ging met 1-0 verloren. En 'alweer tegen de verhoudingen in. Jln feite had Soccer Boys niets in te 'Bréngen. Zij stichtten zelden gevaar l^öor het WSE-doel van Richard •Scheurwater, waarvoor als laatste man JWilly Beelen geposte.erd was als stand- in voor de geschorste Rob Verbakel. Willy Beelen was verdedigend sterk, maar aanvallend ongelukkig. WADDINXVEEN - In de finale van de spelregelwedstrijden van West 2 heeft het succesvolle jeugdteam van Waddinxveen-voetbal de derde plaats weten te veroveren. De bronzen plaats werd vrijdagavond in de kantine van het Goudse Donk bereikt in aanwezig heid van vijftig supporters. De Waddinxveners behaalden 425 pun ten en moesten HSSC ’61 (501 punten) en Woubrugge (482 punten) voor laten gaan, maar waren te sterk voor Noot dorp (413 punten), KMD (398 punten) en Poortugaal (397 punten). den werd er gestart met een schrifte lijke ronde, waarna het mondelinge ge deelte begon. Iedereen kreeg weer ge lijk te zien wat de score was van hun antwoord zodat iedere teamleider vol spanning de punten telde. Af en toe bracht de verdeling van de punten enige hilariteit teweeg in de zaal, omdat het publiek het niet eens was met het verschil in beoordelen door de diverse juryleden. Ook nu bleek maar weer eens hoe moeilijk het is een goede scheidsrech ter te zijn gezien de hoeveelheid van re geltjes. De spelers deden het echter stuk voor stuk goed zodat de spanning tot het laatst bewaard bleef. In de pauze stond iedereen nog redelijk dicht bij elkaar en was er nog van alles mogelijk, zeker gezien het feit dat de schriftelijke score nog meegeteld moest worden. Na de pauze bleken diverse spelers het moeilijk te hebbben en werd menig ’’simpele” vraag niet juist beantwoord. Na het mondelinge gedeelte stond het team van Waddinxveen op de 3e plaats met maar 22 punten achterstand op nummer 2 zodat er nog van alles moge lijk was mits de schriftelijke vragen maar goed beantwoord waren. Uiteindelijk bleek de tussenstand na de mondelinge ronde tevens de eindstand te worden daar de koploper de schrifte lijke vragen duidelijk beter hadden ge maakt dan de andere teams. Waddinxveen kan met plezier terugkij ken naar de spelregelwedstrijden. Het bestuur is ook erg trots op het team dat beslag wist te leggen op de derde plaats. Een team dat nog maar vier maanden intensief traint. Dan staan u verschillende mogelijkheden L* ter beschikking I kompleet verzorgde verhuizing l huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer 4- zelf-verhuizing met gebruik van verhuis- auto, pakmaterialen en diverse hulp- R middelen Fazantdreef 2 - 2743 DG Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 33