Giromaat postkantoor weer vernield De Bonkelaar Be Fair buitenspel JH Theatergroep ”Box” in Omzet bedrijven blijft wat achter ZVH met 4 Oudheidkamer in Reeuwijk weer open Scholieren korfballen met Korbis punten voor naar play-offs S y ~W7~ april en mei baby kado aktie Reflex '"'-z Q Schade aan uw auto vereist n deskundige reparatie. - Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. ERIN-scores Zuid-Holland in 1989 - per COROP gebied Zonder papieren Fietsendieven Waddinxveen Fiets in brand GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Aanrijdingen herh^ Rijden na invordering De politie heeft op vrijdag 30 maart proces-verbaal opgemaakt tegen een bestuurder van een personenauto van wie bekend was dat zijn rijbewijs was ingevorderd. De man was ondanks de invordering toch achter het stuur van zijn auto gekropen. Beschoten ’’Enquête” Vals biljet ettert Onder invloed Verwisseling Inbraken u binnen 48 uur na de geboorte van uw baby een kaartje bij ons bezorgd, dan ligt er een leuke attentie voor u klaar. V S zf indien Gratis* een kadootje van uw juwelier voor alle baby's die in april of mei geboren worden Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 4 april 1990 De theaterproduküe Nachtlicht van het jongerentheater Box. TOCWB >3,5 3,5 3,5 TFI (JIX2X-17K6X WADDINXV I 1 .3,7 Agglomeratie Den Haag 3,1 De nr. 1 en 2 van dit tournooi krijgen bovendien een uitnodiging tot deel name aan het regionale schoolkorfbal- tournooi op woensdag 30 mei van de korfbalvereniging Reeuwijk. Woensdag 11 april vangen de eerste wedstrijden aan om 13.30 uur en na 10 wedstrijdronden, telkens op 6 velden tegelijk, is omstreeks 16.45 uur de uit slag bekend. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 6 april om half negen treedt in De Bon kelaar de theatergroep ’’Box” op met Nachtlicht, een programma voor jon geren tussen 14 en 22 jaar. De toe gangsprijs is 2,50. De Bonkelaar probeert sinds de zomer van 1989 naast rekreatieve/uitgaansac- tiviteiten, ook een meer cultureel pro- gramma-aanbod voor jongeren te ver zorgen. Het gaat hier om een theater/cabaret cyclus op vrijdagavonden. Wat betreft deze theaters en het cabaret, gaat het veelal om optredens van jonge ambi- oostelijk Zuid-Holland 3,2 Vanuit de fietsenstalling van NS-Sta- tion Waddinxveen-Noord verdween die dag een groene Empo-damesfiets. Vanaf een in een portiek aan de W. de Zwijgerlaan gestalde bromfiets werden diverse onderdelen gedemonteerd. Het gaat om twee zijkastjes, een lucht filter en een bougiekap. Een Puch Maxi met het verzekerings- plaatje LLF 722 werd in de avond van woensdag 28 maart weggenomen uit de hal van De Bonkelaar. In de nacht van vrijdag 30 maart heb ben onbekenden een bezoek gebracht aan de kantine van Waddinxveen-voet- bal aan de Sniepweg. In het pand wer den diverse kasten en laden doorzocht. Een kast en een gokkast werden open gebroken. Een nog onbekend bedrag werd buitgemaakt. Bij een controle in een woning aan de Tesselschadelaan werd een man van Somalische nationaliteit aangetroffen die op dat moment geen geldige ver- blijfspapieren kon tonen. Na onder zoek op het politiebureau bleek de man als asielzoeker geregistreerd te staan. Vanaf het NS-station Waddinxveen aan het Stationsplein werd op dinsdag 27 maart een groene Batavus-heren- fiets weggenomen. ■POLITIENIEUWS Op donderdag 29 maart werd een aan de Brederolaan gestalde fiets gedeelte lijk in brand gestoken. De achterband en de jasbeschermer gingen in de vlam men verloren. JUWELIER PASSAGE 2'4 Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk Later in de week verdwenen uit deze stalling nog een bronskleurige dames fiets en een rose overgeschilderde op- oefiets. Uit een portiek op de Willem de Zwij gerlaan werd op woensdag 28 maart een groene Batavus damesfiets gesto len. Op de kruising van de Esdoornlaan en de leplaan vond op dinsdag 27 maart een aanrijding plaats. Een afslaand voertuig zag een tegemoetkomende auto over het hoofd. Het bleef bij ma teriële schade. WADDINXVEEN - Volgende week woensdagmiddag 11 april wordt door de korfbalvereniging Korbis in het sportpark ”de Sniep” het jaarlijkse korfbaltournooi voor de groepen 7 en 8 van de basisscholen in Waddinxveen en Boskoop gehouden. Dit jaar strijden 18 scholen met in to taal 30 teams weer om de wisselbeker, hetgeen betekent dat 300 kinderen en begeleiders hun best zullen doen om de wisselbeker te bemachtigen. Nadat de De Savornin Lohmanschool deze beker drie maal achtereen heeft gewonnen is er een nieuwe wisselbeker ter beschikking gesteld. De strijd is dit jaar weer open, want de De Savornin Lohman heeft misschien een veer moe ten laten door het vertrek van hun "korfballeraar” naar elders. Bron NMB Bonk. TNO. KvK. 1990 KAART GEOGRAFIE* Op het voetpad bij het tenniscomplex van Be Fair aan de Sniepweg is op maandag 26 maart een jongen met ver moedelijk een luchtdrukwapen be schoten. Na een knal, die op het afste ken van vuurwerk leek, voelde de jon gen pijn aan de rug. In de jas bleek een gaatje te zitten en later bleek op zijn rug een blauwe plek te zitten. De fiet ser verklaarde geen schutter gezien te hebben. De afgelopen week heeft de politie een melding binnen gehad van een vrouw die telefonisch geënqueteerd werd door een ’’huisarts uit Valkenswaard”. De man verklaarde mede uit naam van haar eigen huisarts vragen te stellen. De vragen hadden hoofdzakelijk be trekking op het sexuele vlak. 4 Groot Rijnmond 3,1 tieuze theatermakers. Theater voor en door jongeren. "Wij zijn van mening dat in een dorp met bijna 25.000 inwoners waarvan on geveer 3000 in de leeftijdsgroep 14-25 jaar, er meer mogelijk is op het vlak van jongerenwerk. Niet alle jongeren zijn gelijk en zitten derhalve te wachten op de bouw van een disco of op een popconcert. Een zeer aanzienlijke groep wil ook wel eens naar de film of naar een theater”, aldus De Bonke laar. ’’Met name deze laatste categorie kwam in Waddinxveen heel slecht aan haar trekken. Wij willen hier verande ring in aanbrengen". ERIN-score gelijk aan of hoger dan landelijke score* JK ERIN-score lager dan landelijke score* ERIN-score omliggende COROP gebieden landelijke ERIN-score= 3,5 De collectie werd meer thematisch ge rangschikt. Vermeldenswaard is de hoek betreffende de brandbestrijding zoals die in het begin van deze eeuw in het Reeuwijkse land werd toegepast. Het documentatiecentrum is verder uitgebreid met nieuwe boeken en tijd schriften. Daar kunnen de stamboom onderzoeken hun hart ophalen met snuffelen in de duizenden kaarten met genealogische gegevens. Op maandag 2 april heeft een plaatse lijke bakker aangifte gedaan van de ontvangst van een vals bankbiljet van 250,-. Het biljet werd aangetroffen in de dagopbrengst van de bakkerij. De datum van ontvangst is niet vastgesteld kunnen worden. Het geld is overgedra- sgen aan de technische recherche voor 1 nader onderzoek. WADDINXVEEN - Voor de tweede maal in korte tijd is de giromaat-au tomaat van het PTT-postkantoor aan de Kerkweg-Oost vernield. Onbe kenden hebben met vermoedelijk een breekvoorwerp in de gleuf van de pasinvoer gewrikt waardoor deze onbruikbaar werd. Ook worden dan de winnaars van de kleurwedstrijd bekendgemaakt en ont vangen zij een uitnodiging voor een feestavondje in de Korbistro, het club huis van Korbis. Dit tournbooi is het laatste dat gehou den zal worden op het veld aan de Li- maweg, want vanaf het nieuwe seizoen spelen de korfballers op de voormalige ligweide van het buiten-zwembad. Ook zal daar het nieuwe clubhuis van Korbis verrijzen, waaraan binnenkort ge bouwd zal gaan worden. Als het weer meewerkt hoopt Korbis op een gezellige en sportieve middag, onder toeziend oog van de plaatselijke EHBO-vereniging, die hopelijk niet in actie behoeft te komen. Triest zou ik de handelswijze van het college van B. en W inzake de ge volgde procedure over de 4e optie voor het hoofdwinkelcentrum, willen noe men, en op zijn minst onzorgvuldig. Triest, niet alleen voor Be Fair-voet- bal, maar ook voor de democratie, de burgers. Het groene hart van Waddinx veen dreigt te verdwijnen ter bestrij ding van een vaag begrip als ”koop- krachtafvloeiing”. een ’’kwaal” waar wij allen vreselijk onder zouden ’’lij den". Be Fair, net verbouwd, ten koste van vele uren vrijwilligerswerk (ca 3000), moet dit alles haalbaar maken en hou den. Er was toen een feestelijke ope ning met mooie woorden en schou derklopjes van wethouder. Paul van Schie. Nu. ruim vijf maanden later, de gele (of rode kaart via deze zogeheten ’Be Fair-variant’Wiens belang wordt ge diend Niet dat van Be Fair heb ik de indruk, niet dat van haar leden of dat van die tientallen vrijwilligers, die de klus hebben geklaard. Demotivatie rest. Betreurenswaardig is ook de rol van de forumleden tijdens het publieke debat is het AF-centrum. (Gesubsidieerd) politiek toneel van het zuiverste water onder de titel ”De Vermoorde On-’ i schuld" <>f de "Onwetenden”. In het <-< iste t'eval "geel" voor alle betrokke- - o' n In het tweede geval een officiële Agglomeratie Leiden 3,3 3,6 REEUWIJK - Zaterdagmiddag 31 maart zal de museumboerderij van de Oudheidkamer aan de Oudeweg 3 te Reeuwijk weer voor het publiek open gesteld worden. In de afgelopen maanden is er door het bestuur en enkele enthousiaste vrijwil ligers hard gewerkt aan de verdere ver betering van de inrichting. Dit heeft er toe geleid dat de voormalige hooizol der er nu helemaal bijhoort. Hier zul len in de toekomst bijzondere tentoon stellingen worden gehouden, terwijl de ruimte ook zeer geschikt is voor diapre sentaties en lezingen. Verder is er een oud dorpskruideniers- winkeltje gebouwd en kunnen in ”Saartjes”-keuken een kopje koffie of een bekertje limonade worden genut tigd. waarsenuwing voor het college van B. en W, wegens het niet of slecht infor meren van de gemeenteraad omtrent deze kwestie. Discutabel is ook de rol van Bert Wou denberg hierin. In zijn commentaar be roept hij zich op het feit dat deze infor matie hem desgevraagd al op 14 no vember 1989 - onder belofte van ge heimhouding - is verstrekt. Dit nu opvoeren om te kunnen scoren is een zwaktebod. De taak van Bert Woudenberg is - zo moge hem bekend zijn - het informeren van zijn lezers. Menig journalist zou zich de vingers af gelikt hebben bij zo’n primeur. Bert Woudenberg laat zich de mond snoe ren door zijn informant. Indien de be treffende informatie werkelijk als ver trouwelijk stond geclassificeerd dan had de burgemeester - als ik de tekst van het artikel juist interpreteer - zijn mond wel gehouden. Samenvattend moet ik concluderen dat een aantal mensen een bedenkelijke rol heeft gespeeld in deze kwestie. Een slechte zaak, slecht voor de democratie en de geloofwaardigheid van de poli tiek. De geringe opkomst tijdens de ge meenteraadsverkiezingen is misschien wel de duidelijkste vingerwijzing. Be Fair stond buiten spel, voor de kiezer staat de buitenspelval wagenwijd open. G. KONIJN Molenring 143 Aan het politiebureau is een beige/ goud-kleurige kinderfietsje als gevon den voorwerp gebracht. Het fietsje kan door de rechtmatige eigenaar worden opgehaald. Op 12 mei wordt er in de Reeuwijkse Oudheidkamer een "Pijpendag” ge houden. Dan kunt u uw oude pijpekop- pen door enige deskundigen laten de termineren. Er is daarnaast een kleine tentoonstelling over kleipijp, waarvan zoveel resten in de grond van Gouda en omgeving voorkomen. In Zuid-Holland werden hierbij zes re gio’s onderscheiden: agglomeratie Lei den met een ERIN-score van 3,3; agglomeratie Den Haag met een ERIN-score van 3,1; Delft en Westland met een score van 3,1; Oostelijk Zuid- Holland met een score van 3,2; Groot Rijnmond met een score van 3,1 en Zuidoost Zuid-Holland met een score van eveneens 3,4. Vergelijking met het landelijk gemid delde van 3,5 toont aan dat de gezond heid van het bedrijfsleven in Zuid-Hol land in alle regio’s min of meer is ach tergebleven. Grote boosdoener was de fors achterblijvende omzetontwikke ling. Alleen in Zuidoost Zuid-Holland lag de omzetontwikkeling boven die van het Nederlandse bedrijfsleven in totali teit. Het zijn vooral de kleinere bedrij ven in Zuid-Holland die de gemiddelde ERIN-score omlaag hebben getrok ken. De grotere bedrijven met meer dan 50 werkzame personen hebben dit tegenvallend resultaat deels kunnen compenseren. ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH gaat toch met vier punten voor de play offs in. Eerst werd verloren van Nor- mis/Orion en vervolgens werd gewon nen van Reflex. Dat waren twee com petitiewedstrijden in drie dagen tijd. Zaterdagmiddag 7 april moet er aange treden worden tegen Deltalloyd/ AMVJ in Amstelveen. Het Doetinchemse Normis/Orion wilde een revanche voor de nederlaag in Nieuwegein (beker-finale) en wisten door een goede stop de opslag van Ren tokil-ZVH goed te verwerken. Ten op zichte van de Zevenhuizense ploeg speelde Normis/Orion feller en kon met een sterke blokkering de punten binnen gehaald worden (9-15). In de tweede set kwam Rentokil-ZVH sterk terug. Door met name kort te ser veren, verstoorde ze zo de aanvallen van Normis en kreeg het Rentokil-blok steeds meer grip op deze aanvallen. Het vijftiende punt werd door het blok van Brecht Rodenburg en Don Ver- donek op de borden gebracht (15-7). In de derde set kregen de passers van Rentokol-ZVH het moeilijk met de service van Normis/Orion, daardoor liep de aanval minder dan normaal en kon Normis deze goed afblokken. Met 6-15 namen de gasten een 2-1 voor sprong in sets. De vierde set werd een zenuwslopend duel. De beide ploegen gaven elkaar niets toe. Bij Rentokil stond Jan Clar- deij in de plaats van Mark Dronkers te pasen. Dit liep echter niet vlekkeloos zodat het voor Rentokil-ZVH zwaar werken werd. Toch wisten ze deze set met 15-13 in hun voordeel te beslissen en een vijfde set af te dwingen. Deze vijfde set verliep voor Rentokil- ZVH niet zoals iedereen gehoopt had. Normis/Orion nam vanaf het begin een voorsprong die tot 8-11 opliep. Hierna werd door sterk aanvalsspel en een rode kaart tot 11-11 terug gebracht. Maar Normis/Orion liet zich niet meer van de wijs brengen en wist met 11-15 de set winnend af te sluiten. Zodat de marge verkleind was tot 2 punten. Zaterdag was de laatste competitiedag van de eredivisie. De Zevenhuizense heren kregen Reflex uit Kampen op be zoek. De beide ploegen speelden al drie keer tegen elkaar. In de halve be kerfinale wist Rentokil tot tweemaal toe te winnen. De laatste ontmoeting werd een krappe 3-2 overwinning. Maar zaterdag moesten de heren van Rentokil-ZVH wat goed maken en wis ten dat ook te doen. Door een sterke blokkering wisten de Rentokil-mannen een snelle voorsprong te nemen. Die naar een 15-8 setwinst leidde. In de tweede set liep het wat minder bij Rentokil in het begin. Reflex zette alles op alles en had in Mark de Rooij een sterke aanvaller. Bij een 2-7 voor sprong van Reflex, werd Hans Eind hout ingeschakeld, voor een vermoeide Jan Clardeij. Hierna ging het beter lopen, mede door een lastige service kon de achterstand worden teruggebracht naar 9-9. Bij deze stand raakte Brecht Rodenburg na een lange rally geblesseerd. Met een gescheurd spiertje in zijn dijbeen, moest Brecht het veld verlaten. Zijn plaats werd ingenomen door Leon Heijtink. Na vele service wisselingen legde Leon Heijtink met zijn service de basis voor de setwinst. Rentokil liep uit naar 13-9 en kon daarna door een sterke aanval en een hecht blok 15-9 laten noteren. Rentokil-ZVH wist in de derde set snel een voorsprong te nemen van 8-2. Hierna lieten de Zevenhuizenaren de teugels vieren, Reflex wist met keihard werken terug in de wedstrijd te komen en kwam zelfs op een 10-11 voor sprong. In die laatste fase wist Rentokil met een uitstekend spelende Don Ver- donek een 14-12 voorsprong te pakken. Een speler van Reflex maakte zich over een beslissing van de eerste scheids rechter Paap wederom boos en kreeg zijn tweede gele kaart, dus rood. Zodat het vijftiende punt voor Rentokil-ZVH uit een onverwachte hoek gescoord werd. Uitgesplitst naar bedrijfsklasse stelde het onderzoek grote regionale verschil len vast. In de agglomeratie Leiden was de ERIN-score van de zakelijke dienst verlening laag. Ook de detailhandel food bleef achter. Beter scoorde hier de machine-industrie. Positief was de investeringsontwikkeling. Deze lag in de agglomeratie Leiden op een landelijk niveau. In de agglomera tie Den Haag waren en meerdere matig scorende bedrijfsklassen. Zo bleef de ERIN-score van groothandel circa 25% achter. De sector reparatie en am bachten bleef eveneens fors achter. De bouw daarentegen deed het hier rede lijk. In de regio Delft en Westland lag de in vesteringsontwikkeling op een lande lijk niveau. Probleem in deze regio was echter de achterblijvende omzetont wikkeling. Vooral de industriële be drijven hadden hiervan veel last. Gelijke problemen waren er bij groot handel en de detailhandel non-food in oostelijk Zuid-Holland. Positieve uit springer in deze regio was de makelaar dij en exploitatie van onroerend goed. In groot Rijnmond kwam de ERIN- score door de slecht scorende bedrijfs klassen papier- en kartonindustrie, ba sismetaalindustrie fors onder druk te staan. De overige bedrijfsklassen volgende landelijke score’s redelijk. De bedrijfs klasse transport en opslag scoorde zelfs goed, dit ondanks tegenvallende om zetontwikkeling. Zuidoost was de best scorende regio van Zuid-Holland. Tevens ook de enige regio in Zuid-Hol land met een zeer goede omzetontwik keling. Enigszins tegenvallend waren de detailhandel non-food en de zake lijke dienstverlening. Vergelijking van het Zuid-Hollandse bedrijfsleven met dat van de aangren zende regio’s in de naburige provincies toont frappante verschillen. Ten op zichte van Noord-Holland toont de ge zondheid van de Zuidhollandse bedrij ven ongeveer een gelijk beeld. Noord- Brabant en Zeeland doen het echter en beter. Personeel van een school aan de Ka- naalweg heeft aangifte gedaan van di verse vernielingen. Twee veegroosters, coniferen en bodembedekkers moes ten het ontgelden. Ook een school aan de J. Catslaan werd het mikpunt van vandalistisch gedrag. Enkele tuinhekjes werden vernield en er werd met lippenstift op ramen ge klad. In de nacht van zondag 1 op maandag 2 april werd een autoruit vernield van een op de Heemraadweg geparkeerde auto. Het is niet duidelijk geworden of men getracht heeft de auto weg te ne men. Bij een routine-controle op vrijdag 30 maart werd een automobilist uit Gouda aangehouden die, naar later bleek, met teveel alcohol op achter het stuur zat. De man bleek tevens niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Nadere controle bracht aan het licht dat de man nog een totaalbedrag van 1.500,- aan onbetaalde boetes had openstaan. Omdat de man dit bedrag niet kon betalen werd hij ingesloten. In de loop van de volgende ochtend hebben kennissen van de man het be nodigde geld op het politiebureau ge bracht, waarna de ingesloten man zijn vrijheid herkreeg. Op zaterdag 31 maart vond een aanrij ding plaats op de Henegouwerweg. Een motorrijder zag te laat dat een voor hem rijdende auto af wilde slaan, waardoor hij achterop de auto reed. De motorrijder is voor lichte verwondin gen aan de handen door een arts behan deld. De voertuigen zijn weggetakeld. Een bezoeker van Royal-Inn aan het KW-plein raakte op vrijdag 30 maart zijn spijkerjack kwijt dat hij bij aan komst in de bar aan de kapstok had ge hangen. Op de kapstok bleek een an der spijkerjack achtergebleven. Ver moed wordt dat de kledingstukken abusievelijk verwisseld zijn. De bezoeker is door de verwisseling ge dupeerd omdat bij niet alleen zijn jack kwijt raakte, maak ook zijn PTT identi teitsbewijs en een NS rail-aktief-kaart. Degene die het jack in bezit heeft wordt verzocht dit op op het politiebu reau te brengen of bij de beheerder van Royal-Inn. In Waddinxveen is vermoedelijk ie mand actief die naamplaten verzameld. Op maandag 26 maart werd vanaf een garage aan de Roosje Voshoeve een bordje geschroefd met de tekst ’’uitrit vrijhouden”. Later in de week ver dween vanaf een woning aan de Graan akker een muurschildje met de tekst ”ANOV voetverzorging”. In de nacht van vrijdag 30 op zaterdag 31 maart werd een op de Heggewinde geparkeerde witte Nissan Bluebird aangereden. De auto liep flinke schade op aan het linkervoorscherm. De te genpartij is doorgereden en tot op he den niet bekend. Op vrijdag 30 maart is er aangifte ge daan van een poging tot inbraak in een woning aan de Stationsstraat. Toen de bewoner thuis kwam constateerde deze een braakspoor in de achterdeur van de woning. De dader is vermoedelijk overlopen geweest. De fotoverzameling ondergaat continu uitbreiding. Aan de verwerking in een kaartsysteem van de op de ruim 500 be schikbare foto’s afgebeelde personen wordt de laatste hand gelegd. Door middel van het exposeren van 40 foto’s willen we een beeld geven van de wa tersnoodramp die op 31 december 1925 de polder Vettenbroek (nu beter be kend als de surfplas) trof. Al met al voldoende redenen om de museumboerderij aan de Oudeweg 3 te bezoeken of om hernieuwd kennis te maken met het tentoongestelde. De Oudheidkamer is iedere zaterdagmid dag geopend tussen 2 en 5 uur. In de maanden juni t/m augustus daarnaast ook nog op woensdagmiddag, ook van 2 tot 5. WADDINXVEEN/AMSTERDAM - In dit deel van de provincie Zuid-Hol land haalt het bedrijfsleven soms wat hogere omzet dan het landelijke be drijfsleven. Hoewel het gehele Zuid hollandse bedrijfsleven een redelijk jaar achter de rug heeft, heeft het toch een veer moeten laten ten opzichte van het Nederlandse bedrijfsleven in totali teit dat in 1989 een goed jaar had. Tot die conclusie komen de Vereniging van Kamers van KOophahdel. het In stituut voor Ruimtelijke Organisatie- TNO en de NMB Bank in een geza menlijk onderzoek naar De vitaliteit van het Nederlandse bedrijfsleven in 1989. Gekeken is naar de ontwikkeling van de omzet, de investeringen en de winst van een groot aantal ondernemingen verspreid over 25 bedrijfsklassen. Hierover werd een zogenoemde ERIN-score (Erbo-indicator) bere kend. LEZERS schrijven Zuidoost Zuid-Holland 3,4 jj Delft en Westland 3,1 1 Wf. 7

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 21