W oonwagencentrum in gebruik genomen 5® Margriet vindt huispizza van Tarantella beste w Alternatieve geneeswijzen Aanlijn- gebod in Gouwebos Bedrijfs bezoeken afgesloten in De Wadde Verkiezings- start PvdA Zevenhuizen/ Moerkapelle Frisbie- tournooi bij Be Fair Chileens feest in Boskoop Chem-Dry reinigt tapijten revolutionair Boswachter J. Pels Viering 1 mei in Boskoop Toch nog ruzie met handgemeen bij vertrek Kleine brandjes stopt ermee AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! Lekker gevuld Goed centrum Verhuizing Campagne Autobrand Tips Formule Bedrijfsbezoeken Langdurig Bij FOCWA Garantiebedrijf VAN LEEUWEN Pagina 11 wordt CMMW sa- In het afgelopen weekeinde heeft een korte brand gewoed in een fabriek aan de Wilhelminakade. De brand die ver moedelijk is ontstaan na broei in een afvalcontainer is vanzelf weer gedoofd door zuurstofgebrek. Werknemers, die op maandagmorgen in het bedrijf kwamen, werden gecon fronteerd met een hoeveelheid ver brande en verkoolde goederen rond de plaats waar de container stond. Het be drijf liep roetschade op. Particulieren en kleine bedrijven zoals winkels, hotels en restaurants hebben meestal geen ander alternatief dan zelf maar wat aanrommelen met gehuurde apparatuur. Met de meeste vlekken wordt direkt af gerekend, terwijl een aantal moeilijk te behandelen vlekken, zoals kauwgom en rode wijn, met een speciale behan deling kunnen worden verwijderd. maal dat de Dag van de Arbeid wordt t een optreden van de Chileense muziek- uur ’s avonds een feestelijk programma opgezet met veel muziek en cabaret. van Pizzabakker Nicola Diana (30) en zijn vrouw Dyon runnen sinds vijf en een half jaar aan de Nesse een prima bedrijfje. Zijn eenvoudige, maar toch verrassend lekkere gevulde huispizza werd door de culinaire redactie van Bij de aanleg van het nieuwe woonwa gencentrum zijn kosten noch moeite gespaard om een goed centrum te reali seren dat de toets der kritiek met glans kan doorstaan. Bij de inrichtingsplannen zijn de woon wagenbewoners constant betrokken. Veel van hun wensen zijn bij de inrich ting verwezenlijkt. Over het resultaat is men unaniem enthousiast. ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE - De PvdA in Zevenhuizen-Moerka- WADDINXVEEN/BOSKOOP - De 1 mei-viering (Dag van de Arbeid) wordt voor f Tapijten die volgens dit procédé wor den behandeld zijn meestal binnen één uur weer droog en kunnen vrijwel on middellijk weer worden gebruikt, een belangrijk voordeel voor kantoren, winkels en bedrijven in de horecasec- tor. BOSKOOP - Komende zaterdag wordt van 10.00-16.00 uur in de Beurshal een info-markt voor alternatieve geneeswij zen, annex gezondheidsbeurs gehou den. Ruim dertig alternatieve genezers uit de regio zullen er tekst en uitleg ge ven over de meest uiteenlopende zaken op dit gebied. Het initiatief is uitgegaan van de Waddinxveense Speijerthera- peut John van Gooien die in de praktijk te maken kreeg met mensen die bij de arts en specialist geen baat meer vinden en vervolgens verdwalen in het woud van alternatieve geneeswijzen. De info-markt beperkt zich uitsluitend tot alternatieve geneeswijzen, paranor male zaken komen niet aan bod. Het is de bedoeling van deze info-markt een jaarlijks terugkerend gebeuren te ma ken. Bezoekers betalen 5 gulden entree. De heer Van der Put meent, dat tapij- treiniging in het algemeen een slechte naam heeft en de markt niet erg goed wordt bediend. Veel van de bestaande methodes zijn niet erg doeltreffend en gaan gepaard met de volgende nade len: tapijten vervuilen sneller na reini ging; vaak duurt het lang voordat tapij ten weer droog zijn met gevaar voor krimp of schimmelvorming en met veel vlekken in het tapijt weet men geen raad. WADDINXVEEN - Tot het laatst toe is de verhuizing van het woonwa gencentrum van de Dreef/Sniepweg naar de Pater Jornaweg bij de Tweede Bloksweg met onaangenaamheden gepaard gegaan. Volgens de gemeente Waddinxveen is de verhuizing naar de 14 nieuwe standplaatsen in relatieve rust verlopen, maar een klein aantal woonwagenbewoners zorgde toch voor schermutselingen met gemeenteambtenaren, waarbij de gemoederen weer behoorlijk verhit raakten. teboom). de toekomst. Van de vakman die een TV-toestel repareert tot de ingenieur die een satelliet de ruimte instuurt. Er is een grote variatie aan technische beroepen. Werken met je handen is in veel gevallen werken met je hoofd; met allerlei moderne machines. Het bedie nen van die machines vereist echter de nodige kennis en die krijg je op een technische opleiding. In 1989 werd een proef genomen in Midden-Holland, die zeer geslaagd was. Op verzoek van scholen zijn ook nu in januari en februari folders en les brieven verspreid. In totaal doen dit jaar 44 basisscholen mee. De folder behandelt de leerwegen naar de technische beroepen, wat doe je na de basisschool, de lagere technische school, het leerlingwezen: de stap naar de echte specialisatie, werken en leren in de metaal, in de elektrotechniek, in een hout- en meubileringsbedrijf, in de bouw, in de grafische industrie, in de installatietechniek en in de procesin dustrie In de lesbrieven worden de leerlingen BOSKOOP/WADDINXVEEN - De Boskoopse frisbievereniging ’De Helft’ organiseert op vrijdag 11 mei een groot, regionaal scholentoernooi ultimate-fris- bie op de sportvelden van v.v. Be Fair in Waddinxveen. Aan het toernooi doen tien middelbare scholen mee uit de re gio. De aanvangstijd is 13.00 uur, be sloten wordt om 16.00 uur. Woensdag 25 april 1990 i Voor de standplaats en het daarop aan wezige voorzieningengebouwtje (met douche, w.c een natte cel en aanslui tingen voor gas, electriciteit, water en Centrale Antenne Inrichting) wordt een normhuur betaald, die door het mi nisterie van VROM is vastgesteld en die jaarlijks wordt aangepast. Ook zal het verbruik van gas, electrici teit, water en het signaal van de CAI rechtstreeks met het Energiebedrijf, het Waterleidingbedrijf en het CAI-be- drijf moeten worden afgerekend. Aan de woonwagenbewoners worden de kosten vergoed die gemaakt moesten worden voor de verhuizing. BOSKOOP/WADDINXVEEN - Het Chili-komitee Boskoop/Waddinxveen houdt op zaterdag 12 mei in De Bonke- laar in Waddinxveen een Chileens feest onder de noemer El Primer Paso. De avond staat in het kader van de eerste stap op weg naar de Jonas Daniël Meij er school in Santiago de Chile. Daarmee is nu een begin gemaakt, waarbij het komitee met mogelijke hulp van de Ikon als financier optreedt. De op brengst van de avond is ook voor dit doel bestemd. Het programma begint op 12 mei om 18.00 uur met een Chileense maaltijd. Kosten voor deelname: 12,50 gulden per persoon, 5 gulden voor kinderen tot 10 jaar. Snel reserveren is gewenst met het oog op de beperkte ruimte. Voor verkoop van kaarten is tot 8 mei in de Solidariteitswinkel in Boskoop en de Waddixveense Wereldwinkel. De avond wordt om 20.30 uur voort gezet met een Chileens feest. Medewer king hieraan verleent de muziekgroep een demon stratie Chileense dans gegeven wordt. Voor deze avond wordt een toegangs prijs van 3 gulden gevraagd. De brandweer rukte op zaterdag 21 april uit voor naar later bleek een on schuldig afvalbrandje aan de Tweede Bloksweg. Omwonenden die rook bij de schuur zagen dachten aan een brand in de schuur en waarschuwden de brandweer. driemaal toe werd het kruispunt Dreef- Sniepweg-Esdoornlaan bezet om een snellere realisering van het nieuwe woonwagencentrum af te dwingen. Inmiddels was de maat bij de gemeente zo vol geraakt dat twee weken geleden een noodverordening werd afgekon- digd door burgemeester C.M. van der Linden en werd een busje met ME-ers achter de hand gehouden om verdere ascelatie tegen te gaan. Bij autoschade altijd rechtstreeks naar een FOCWA Garantiebedrijf. Dat zijn de enige gespecialiseerde scha- deherstelbedrijven die een vol jaar schriftelijke garantie geven, die de fabrieksgarantie op de herstelde^ delen volledig overnemen, die alles voor u --«> 1 - regelen met de verzekering, en die nog een’ ruilauto kunnen aanbieden ook. Vorige week woensdag is dus het nieuwe woonwagencentrum aan de Pe ter Jornaweg in gebruik is genomen door de woonwagenbewoners die daar voor nog een standplaats op het par keerterrein aan de Sniepweg, dat zo’n 15 jaar als tijdelijke woonwagenstand plaats was ingericht. De bijna 50 woonwagenbewoners wil den een week eerder al ’’liever vandaag als morgen” verhuizen. De gemeente daarentegen wilde eerst alles goed re gelen, zodat vanaf het begin af aan op het nieuwe centrum goed kan worden gewoond. Na wat aarzelingen hebben op woens dag 18 april ook de laatste vier woon wagenbewoners alle vereiste stukken getekend, zoals de benodigde huur overeenkomsten, aanvragen voor de levering van gas, electriciteit, water en de signalen van de centrale antenne. Daarna zijn door burgemeester en wet houders de standplaatsen toegewezen. De heer P. van Est sr nam rond 07.30 uur als eerste standplaats in op het nieuwe centrum. Kort daarna volgde de heer J. Klee sr met in zijn kielzog de andere woonwagenbewoners. p/asweg 16 TÜSCHA Waddinxveen Tel Volgens Rolf G. van der Put, die het procédé plaatselijk zal gaan aanbieden, gaat het hier om een revolutionair rei- nigings-proces dat het antwoord is, waarop de consument sinds jaar en dag heeft zitten wachten. ook op economisch/administratiet ge bied voorgelicht. Een campagne-team, dat onder meer bestaat uit vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel, bedrijfsleven, onderwijs, intergemeentelijk samen werkingsorgaan Midden-Holland en het Arbeidsbureau, wordt ondersteund door het Contactcentrum Onderwijs- Arbeid Zuid-Holland Noord. Het team zorgt voor de verspreiding van folders en lesbrieven en koppelt de scholen, die daar een verzoek voor hebben ingediend, aan bedrijven, die zich beschikbaar hebben gesteld voor het ontvangen van de leerlingen uit groep 8. WADDINXVEEN - "De lekkerste pizza bakken ze in Waddinxveen!” is de titel van het drie pagina’s omvat tende artikel in het weekblad Mar griet van deze week. Daarin kiezen de Margriet-lezeressen de pizzeria La Tarantella aan de Zuidkade in het Gouwedorp niet al leen tot de beste van de provincie Zuid-Holland, maar van heel Neder land. Vorig najaar vroeg de culinaire redac tie van dit populaire vrouwenweek blad de lezeressen naar de beste piz zabakker van ons land. En blijkens het artikel met drie mooie kleurenfo to’s van La Tarantella heeft ’’heel pizza-etend Nederland gereageerd”. Uit de inzendingen werden de twaalf provinciale favorieten gekozen en trok de Margriet-redactie er op uit om (natuurlijk anoniem) uit proeven te gaan. De winnaar van deze pizza- speur- en keurtocht werd ristorante pizzeria La Tarantella uit Waddinx veen. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het besluit om in het Gouwebos een aan- lijngebod voor honden te hanteren tij dens de broedtijd wordt nog niet inge voerd. Het recreatieschap Bospark vindt het verstandig daarmee te wachten totdat de nieuwe gemeenteraden van Wad dinxveen en Boskoop, die dinsdag 1 mei worden geïnstalleerd, hun nieuwe afgevaardigden naar het schap hebben gekozen. Het positieve advies van de gebruikers raad van het Gouwebos over het aan- lijngebod is daarom nog niet aan de re- creatieraad voorgelegd onmdat het da gelijks bestuur het corrector vond om deze materie voor de leggen aan het, tengevolge van de gemeenteraadsver kiezingen, nieuw samengestelde be stuur aangezien ook dit bestuur met de consequenties van een besluit te maken zal krijgen. Uit onverwachte hoek heeft zich verder iemand tot het schap gewend die moge lijk wil maken dat er een brochure over het Gouwebos komt. De opzet is dat die brochure er eind juni zal zijn, zo heeft het recreatieschap laten weten. Het schap zal half mei in nieuwe menstelling gaan vergaderen. F TAPIJT REINIGING j speciausten lil Twee broers werden op zondag 22 april op heteraad betrapt bij een brandstich ting. De mannen staken een aan het Noordeinde geparkeerde Mercedes in brand, die daardoor geheel uitbrand de. Juist op dat moment passeerde echter een surveillance van de Waddinx veense politie, die de mannen gelijk konden aanhouden. Kort voordat de broers konden worden aanghouden hadden zij uit hun vluchtauto eern jer rycan gegooid. Uit onderzoek bleek verder dat een tweede auto op dat terrein aan het Noordeinde vernield was door de brandstichters. De verdachten hebben een bekentenis afgelegd. Ze hebben .oegezegd de aangerichte schade te zul len vergoeden. Eén van de tips: Prik de pizza-bodem vóór het bakken hier en daar in met een vork. Dit voorkomt dat het deeg tijdens het bakken te veel rijst en de vulling van de bodem rolt. Ristorante-pizzeria La Tarantella is sinds 1984 in Waddinxveen gevestigd aan de Zuidkade, op de plek waar vroeger de levensmiddelenwinkel van A. van Eeuwen was. Het bedrijf werd 8 november 1984 officieel geopend door burgemeester C.M. van der Lin den. De Chem-Dry formule biedt het vol gende. De Chem-Dry specialist reinigt de tapijten zelf op tijden, die de gebrui ker passen. WADDINXVEEN - Met elf scholen (nu zeven en in het najaar vier) is Wad dinxveen een enthousiast deelnemer aan de bedrijfsbezoeken, zoals die in de regio door de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Midden-Holland en in Waddinxveen door de onderne- merskring Industrieel Contact Wad dinxveen (ICW) zijn opgezet. De afsluiting van dit project is zater dagmorgen 19 mei van 10.30-12.30 uur met een slotmanifestatie in de scholen gemeenschap voor MAVO, LTO en LHNO ”De Wadde” aan de Sniepweg. Hier worden alle leerlingen, die heb ben deelgenomen aan de bedrijfsbe zoeken, met hun docenten en ouders uitgenodigd. Er wordt dan aan de leer lingen een ludiek programma aangebo den, maar dat blijft nog even geheim. Zowel openbare- als bijzondere basis scholen in Midden-Holland brengen in april bezoeken aan bedrijven in hun woonplaats. Het betreft hier hoofdza kelijk de leerlingen van de groepen 8. Een enkele school heeft ingeschreven voor leerlingen uit groep 7. Op deze wijze maken de leerlingen kennis met de bedrijvigheid in hun woonplaats. Landelijk, maar ook in Midden-Hol land, is er een schreeuwend tekort aan vakmensen. Op lange termijn wordt het er niet beter op. In de regio Mid den-Holland zijn er reeds bedrijven, die bepaalde werkzaamheden hebben verlegd naar het oosten van het land en naar o.a. Duitsland en Engeland. Kiezen voor de techniek is kiezen voor De 44 basisscholen zijn als volgt ver deeld: Bergambacht (1), Bleiswijk (1), Bodegraven (1), Driebruggen (1), Gouda (6 en in najaar 2), Gouderak (1), Krimpen a/d Lek (1), Lekkerkerk (1), Moordrecht (4 en in najaar 1), Ou derkerk a/d IJssel (1), Reeuwijk (1), Schoonhoven (1 en in najaar 1) en Waddinxveen (7 en in najaar 4). Men gaat lopend of per fiets onder lei ding van de docent naar het te bezoe ken bedrijf. Een bezoek duurt 1 a 1 1/2 uur. Het is niet de bedoeling, dat de be drijfsleiding aangeeft wat men maakt of doet, maar hoe men iets maakt of doet. Aan de verhuizing is een lange periode van wachten voorafgegaan. Anderhalf jaar geleden hebben Burgemeester en wethouders nog bij de voorzitter van de afdeling voor de Geschillen van be stuur van de Raad van State aange drongen op een snelle advisering aan de Kroon rond de eerste herziening van het bestemmingsplan Landelijk Ge bied Oost. De brief die Burgemeester en Wethou ders daarover toen hebben geschreven was een gevolg van het periodieke overleg dat de gemeente heeft met de leider van de woonwagenbewoners van de Sniepweg, de heer P. van Est sr. Hij heeft steeds de situatie op het als tijdelijk woonwagencentrum inge richte parkeerterrein aan de Sniepweg onder de aandacht gebracht. Daar naast was het de woonwagenbewoners onduidelijk waarom zij zolang mnoes- ten wachten op de realisering van een definitief woonwagencentrum aan de Tweede Bloskweg. Op 12 april 1988 besloten Gedepu teerde Staten de eerste herziening'Van het bestemmingsplan Landelijk Ge bied West goed te keuren. Daardoor ontstond de mogelijkheid om aan de Tweede Bloksweg een woonwagencen trum met maximaal 14 standplaatsen aan te leggen. Het toernooi is onderdeel van ’The Ulti mate School’, een landelijke actie van de Nederlandse Frisbie Bond, om de nieuwe sport te introduceren in het gymnastiekonderwijs. De NFB werkt daarbij samen met de Koninklijke Ver eniging van Leraren Lichamelijke Op voeding (KVLO) en Evergreen. In het hele land worden in mei regionale toer nooien gespeeld. De nummers één en twee van deze toernooien vertegen woordigen hun regio in. het landelijk toernooi op 8 juni in Bilthoven. Ultimate is een teamsport met twee be langrijke elementen: snelheid en fair- play. Dit laatste komt tot uiting in het ontbreken van scheidsrechters. Sinds 1984 bestaat er een landelijke Ultimate- competitie in twee divisies. Het aantal verenigingen en spelers groeit gestaag. Aan het toernooi nemen de volgende scholen mee. Uit Boskoop: Maranatha- Mavo, de Chr. lagere tuinbouwschool De Groene Zijde en de Don Bosco- Mavo. Uit Waddinxveen: Prof. Kohn- stamm Mavo en De Wadde. Uit Alphen a.d. Rijn: Zonnebloemschool, het Chr. Lyceum, Immanuelschool voor Chr. Mavo, Castellum Chr. school vöor MDGO en de Lageren Agrarische School. WADDINXVEEN - De Waddinx veense vrijwillige brandweer rukte vo rige week dinsdag 17 april uit voor een brandje in een container. De bran dende container stond op het Raad huisplein achter Aldi. De brandweer had het vuur snel onder controle. Om trent de oorzaak van de brand is niets bekend. De verwachting van de heer Van der Put is dat er met Chem-Dry op het ge bied van tapijtreiniging, meubel- en gordijnreiniging een nieuw tijdperk zal aanbreken en Chem-Dry Midden-Hol land staat klaar om dit tijdperk van per soonlijke en effectieve service in te lui den. Heel wat mensen, aldus de heer Van der Put, hebben prachtige tapijten, maar zitten met de handen in het haar, omdat ze niet weten hoe ze die schoon moeten krijgen. Daarnaast wordt door Chem-Dry Mid den-Holland ook nog de reiniging van meubelstoffering en gordijnen aange boden met een uniek door Chem-Dry ontwikkeld reinigingsmiddel en pro ces. WADDINXVEEN - Onbezoldigd bos wachter!. Pels uit Boskoop neemt deze zomer afscheid van zijn werk in ver band met zijn leeftijd. Het recreatie schap Bospark, die namens de ge meente Waddinxveen en Boskoop het beheer van het Gouwebos regelt, is dan ook op zoek gegaan naar een opvolger. Het schap komt graag in contact met mensen die hem willen opvolgen als boswachter van het Gouwebos. Het boswachterschap is vrijwilligers werk waarvoor een onkostenvergoe ding wordt betaald. De werkzaamhe den worden - onder verantwoordelijk heid van het schap - met een grote mate van zelfstandigheid uitgevoerd. Deze werkzaamheden zijn het geven van voorlichting aan bezoekers over het Gouwebos en het recreatieschap; het adviseren van het recreatieschap over wat er in het Gouwebos aan de orde is; het toezien op de natuur en de recreatie in het Gouwebos en het ver zorgen van de natuur - en milieueduca- tie in het Gouwebos aan bezoekers en groepen (school)kinderen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij voldoende kennis, ervaring en tijd heb ben om deze werkzaamheden goed te kunnen verrichten. Het nieuwe woonwagencentrum aan de Pater Jornaweg heeft de gemeente 1,7 miljoen gulden gekost. De stand plaatsen moeten 120,- per maand aan huur opbrengen. Per gezin dat ver huisde werd een onkostenvergoeding van 2.250,- betaald. Met woonwagen bewoners die een huurachterstand heb ben is een betalingsregeling getroffen. Volgende maand moeten de financiële perikelen allemaal tot het verleden be horen. De ruzie met handgemeen een week geleden zetten een domper op de lang verwachte verhuizing, die op zichzelf ook al tot diverse acties had geleid. Tot Het nieuwe woonwagencentrum aan de Pater Jornaweg, een zijweg van de Tweede Bloksweg. (Foto: Sjaak No- Tapijt blijft na behandeling langer schoon en kan effectief tegen bevuiling worden beschermd middels een spe ciale beschermlaag, die na de reiniging kan worden aangebracht. Margriet als de beste beoordeeld. ’’Daarom roept Margriet de pizza Ta rantella uit tot de lekkerste van Ne derland!”, aldus het weekblad. In Margriet onthult Nicola Diana het succesrecept van zijn bekroonde piz za. Daarin geeft hij precies aan wat er moet gebeuren om met de lekkerste ingrediënten het lekkerste resultaat te krijgen. De pizza moet voorzichtig worden dichtgevouwen en wordt dicht gedrukt. Voorts raadt hij aan bij zijn gevulde huispizza een knapperige salade te geven met op het bord in cirkels ge legde radijsjes, plakken tomaat en bijvoorbeeld veldsla. In tien punten geeft Nicola Diana Margriet nog en kele keukengeheimpjes van een échte pizza-bakker prijs. De Waddinxvener R. G. van der Put van Chem-Dry, tapijtreiniging Mid den-Holland. (Foto: Chem-Dry). 'De Gemeentereiniging” uit Nijmegen en een optreden van Koorts uit Delft. Aan de 1 mei-viering van Waddinxveen en Boskoop in Boskoop nemen deel PvdA Waddinxveen, Progressief Bos koop, Wereldwinkel, Solarideitswin- kel, PvdA Boskoop, groen Links, Stichting Vluchtelingenwerk en Chili Comité Boskoop/Waddinxveen. pelle zal tijdens de jaarlijkse 1 mei-bij- Quipu terwijl ook eenkomst in het Zevenhuizense dorps- huis Swanla ’s avonds om acht uur de belangrijkset punten van het verkie zingsprogramma uiteenzetten. Fractieleider van de PvdA Zevenhui zen Pouw Hofman gaat vertellen over de voornemens en plannen waarmee deze partij de verkiezingscampagne wil ingaan. Immers, op 28 november worden de raadsverkiezingen gehouden, die ver bonden zijn aan de herindeling van een aantal Zuidhollandse gemeenten, waarvan ook Zevenhuizen en Moerka pelle deel uitmaken. Zoals bekend zal de samengevoegde voor Boskopers en Waddinxveners dit- gemeente ’’Moerhuizen” spoedig maal in Het Praathuis in de Boskoopse worden geconfronteerd met de ingrij- Snij del wijk gehouden. pende plannen van de provincie Zuid Op dinsdagavond 1 mei is er vanaf acht Holland op planologisch gebied. De herindelingsverkiezingen zullen dus ook om andere redenen van grote bete- De toegang is gratis en iedereen is kenis zijn. harte welkom. Daarom heeft het PvdA-bestuur (de Volgens de organisatoren is het de 100e fracties van Zevenhuizen en Moerka- i pelle vallen reeds onder een afdelings- gevierd. Op het programma staat bestuur) besloten om op 1 mei de kie- <f zers een eerste inzicht te geven in de be- groep Quipo Soyo, enkele korte 1 mei- leidsvoornemens met betrekking tot de toespraken, het optreden van de groep woningbouwplanning in de nieuw te ”De Gemeentereiniging” uit Nijmegen vormen gemeente, de verkeersproble- en een optreden van de muziekgroep matiek en bijzonder ook de visie op de vraag of deze dorpen in de toekomst een kassengebied moeten herbergen of niet. Ook een belangrijk item waarover Hofman uitspraken zal doen is de ont wikkeling van de industriële behoeften in deze regio. FOCWA GAR - Objectief ingedeeld jn categorie i WADDINXVEEN - Chem-Dry, het tapijtreinigingsbedrijf voor Midden- Holland van de Waddinxvener R.G. van der Put (Lindengaarde 19) brengt als één van de eersten in Nederland het Chem-Dry tapijtreinigingsproces in Waddinxveen en omstreken op de markt. Het voor Nederland nieuwe procédé is afkomstig uit de Verenigde Staten en wordt al in meer dan 20 lan den over de hele wereld met succes op de markt gebracht. V X n

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 11