Gouwe-titel heel dichtbij Geen tennis in schemertijd SVV BIJ WSE B weer regionaal AART BOS a Onzekerheid blijft bij WSE en Be Fair AEOLUS IN DE WEER Waddinxveen-zaterdag kan promoveren I Korbis wint Tournooi- Goede vangst Erewedstrijd voor W’vener Volleyballers winnen (3-1) tot besluit successen van Flyers Heren 2 Titels Heren Prestatiebeker ZWEM- POLOCLUB ”DE GOUWE” Dames Heren Be Fair WSE Waddinxveen-zo Smaakmaker Jeugd Pagina 27 *5» 16.00uur deGouwe2-AZC/TARVO3 17.00 uur de Gouwe 1-Katwijk 1 Sponsors: Rucanor Sport Baas Bedrijven Garage Boonstoppel Reisburo Van Ginkel Vink Verzekeringen heren heren OPGELET! I.v.m. renovatie en verbouw Zwembad ”de Sniep” wordt de volgende THUISWEDSTRIJD gespeeld in ZWEMBAD ”de TOBBE” te GOUDA: ROOSTER VOOR DE ZONDAG 29 APRIL A.S. TE SPELEN WATERPOLOWEDSTRIJDEN: (uit Alphena/d Rijn) (uit Katwijk) WADDINXVEEN - De Waddinxveense badmintonclub Aeolus is nog steeds vol in beweging. In de sporthal ”de Sniep” werden de jeugdkam pioenschappen gehouden en twee Aeolus-leden fungeerden als sparring partner voor Nederlandse topbadmintonners. WADDINXVEEN - Donderdagavond 3 mei om zeven uur speelt Be Fair in het Warnaarplantsoen een erewedstrijd tegen de voetbalkampioen van de eerste divisie, het Schiedamse SVV. WADDINXVEEN - Op het tennispark van Be Fair aan de Sniepweg was zaterdag de tweede competitiedag voor de jeugd en de (wat) ouderen. Vorige week dinsdag hadden de dames vrijaf in de Paasweek. WADDINXVEEN - Zaterdag deed het eerste waterpoloteam van De Gouwe weer een belangrijke stap in de richting van het kampioenschap door medetitelkandidaat SVH uit Rotterdam met 10-4 van zich af te schudden. WADDINXVEEN - Het blijft nog behoorlijk spannend in de Waddinx veense voetbalcompetitie. Komende zaterdag kan Waddinxveen-zater dag de titel al behalen en promoveren naar de hoofdklasse van de KNVB- Gouda. Be Fair, dat zaterdag met 2-1 van Papendrecht verloor, zit als vierde club van onderen met 16 punten uit 20 wedstrijden nog volop in de problemen. Met Rijsoord, Papendrecht en De Zwervers gaan de Wad- dinxveners op nog twee zaterdagen uitmaken wie er in de derde klas blijft. Waddinxveen-zondag en RVC deelden de punten (2-2). WSE, dat met 1- 0 van ONA won eindigt misschien als een middenmoter met nu 20 punten uit 20 wedstrijden, maar zeker is dat nog niet. SPORT.. RECREATIE ongetwijfeld Ml 9 WSE-kampioensteam met staand van links naar rechts StefVermeij (Ba- gaco), Dennis v.d. Hoven, André Moons (trainer/coach), Arjan Noorder- vliet, Geert Böhmer, Dirk Jan Roos, Guido Haeck, Matthé Geers, Pieter Jos Blokzijl, Lars Smit. Zittend van links naar rechts Patrick Rijnbeek (trainer/coach), Michiel Sol, Vincent van Staveren, Ben Severien, Jurrian DUyvestein, Arnold Staarthof, Julien Vogelzang. vertoon kampioen geworden. In 18 wedstrijden werden er 35 punten verza meld. De oranje-zwarten scoorden 107 maal en de WSE-doelman hoefde slechts 11 maal de bal uit het net te ha len. alleen door te winnen kan Be Fair derde klasser blijven. Op 5 mei volgt dan nog de uitwedstrijd tegen Smits- hoek. Nic. Diana won zijn enkel in 3 sets. Ad Boonstoppel en Ad Smit maakten er ook al een lange wedstrijd van alvorens ze hun dubbel in 3 sets wonnen. Be Fair 10 van Paul van Drimmelen speelde in Ridderkerk tegen RLTC en vierde een overwinning van 4 tegen 1, evenals vorige week. Dit teams maakt het dus uitstekend in de 5e klasse. Be Fair 11 van Wim Visschers speelde in Sliedrecht tegen SLTC. Het was een aangename dag. Alleen de tegenstan ders waren allen slechts 25 jaar. De Be Fair-spelers zijn zeker beduidend ou der. Toch wisten ze twee van de vijf wedstrijden te winnen. Bij Be Fair 13 kon Jaap Wielhouwer, de aanvoerder, wegens een blessure slechts aanvuren. Dat hielp niet echt. De tegenpartij ging terug naar Leer dam met 5 gewonnen partijen. >3 ■.3 Het tweede herenteam van De Gouwe is momenteel met enkele tegenstanders en met zichzelf in gevecht tegen degra datie. Zaterdag verloren de heren met 4-3 in de uitwedstrijd tegen Double Duty/ VZV te Veenendaal. Het tweede team zal beide volgende wedstrijden moeten winnen om degradatie te ontlopen. Maar voor het zover is, vonden de jeugdclubkampioenschappen plaats in de sporthal "de Sniep”. Bij de herenenkel tot en met 18 jaar Veteranen 1 van Piet Baas en de zijnen wilden tonen dat ze wel degelijk thuis horen in hoofdklasse B. Dat kwam slecht uit voor de tegenstanders uit ’s Gravendeel. Be Fair won 4 partijen. Be Fair 1 van Simon van Gemeren gaf 2 wedstrijden aan Bleiswijk. Na veel uren tennis wonnen ze met 3-2. Bij Be Fair 3 veroverde Dick Frerichs zijn en kel spel met 7-6 en 6-2. Adrie van Dijk Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 25 april 1990 --- WSE lootte WDS in de eerste ronde om de Holland Silhouet Cup. De wed strijd werd door het belofteteam (on der de 21) van WSE gespeeld en met 3- 1 gewonnen. In het team zaten (naast 2 A-junioren) liefst 3 B-junioren, waarvan Michiel Sol het derde doelpunt voor zijn reke ning nam. Deze week staat Schoonhoven-zater- dag op het programma. Zondag speelt De Gouwe, wegens slui ting van zwembad de Sniep, ’’thuis” te gen Katwijk, in het Goudse zwembad De Tobbe. Aanvang 17.00 uur. De week daarop is de laatste wedstrijd te gen WZK uit Wassenaar. In deze wed strijd valt de beslissing wie kampioen wordt, WZK of De Gouwe. WADDINXVEEN - Nadat Flyers-bas- ketbal in het Paasweekeinde aan di verse tournooien had deelgenomen was nu weer de beurt aan de competi tie. Tournooisuccessen waren er voor meisjes-kadetten 2 (eerste plaats) en voor heren 2 en 4 en dames 3 (tweede plaats) bij het Kern-Paastournooi. Jon- gens-junioren eindigen op een ge deelde tweede plaats op het Midden- Holland-tournooi in Gouda. Door deze prestatie zal WSE volgend seizoen met 2 teams uitkomen in de re gionale klasse. voetbal geweest dit jaar. Omgeven door veel publiciteit en met kop en schouders uitstekende boven de tegen standers zijn ze met vlag en wimpel kampioen geworden. Volgens voorzitter John van Dijk en trainer Dick Advocaat zullen de eredi- visieploegen het komend seizoen mer ken dat SVV erbij is. Met een figuran tenrol zijn voorzitter en trainer niet te vreden. Dank zij bepaalde connecties is Be Fair er in geslaagd om deze aantrekkelijke tegenstander naar het Warnaarplant soen te halen en de voetballiefhebbers uit de regio de gelegenheid te bieden om de nieuwe eredivisieclub kortbij te aanschouwen. Met dank aan de Verzijl Sport, Van- derloo BV, Glasbeek Autoschade BV, Van Noort Poldervaart BV, Boonstop pel Daf Trucks BV en Super Van der Sluys kunnen de gewone entreeprijzen van 3,- voor volwassenen en 1,50 voor jeugd t/m 16 jaar en 65+ gehand haafd blijven. Alleen voor de tribune wordt per zitplaats aan leden en niet-le- den 2,-gerekend. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen haar eerste wedstrijd voor de zomer competitie. Er werd gevist in de Oude Rijn. De vis beet erg voorzichtig, maar desondanks was de vangst toch zeker goed te noemen. Als eerste vijf eindigden: 1. M.. Rei chard (10550 gr), 2. H. de Haan (9400 gr), 3. J. v. Egdom (8100 gr), 4. R. Huisman (5325 gr) en 5. A. v. Leeuwen (4150 gr). De eerstvolgende wedstrijd in deze competitie is zaterdag 5 mei. Vertrek hiervoor om 5.30 uur vanaf het NS-sta- tion Waddinxveen. WADDINXVEEN - De volleyballers van Be Fair hebben hun laatste compe- tiiie wedstrijd winnend af kunnen slui ten. Het bezoekende Leijthon 3 ging met een 3-1 nederlaag naar huis. Be Fair 1 is door deze overwinning op een knappe derde plaats in de promo tieklasse geëindigd met 45 punten uit 22 wedstrijden. Eje laatste thuiswedstrijd van Be Fair was zeker niet de beste. Hoewel Theo van Eijk een goede wedstrijd speelde kpn Be Fair het publiek niet echt bpeien. De aanvalskracht van Be Fair was wel iswaar te groot maar tot spectaculaire acties kwam het niet. In de eerste set had Be Fair geen antwoord op de bui- tenaanval van de Leiderdorpers. Leij- tljon profiteerde van een zwak blokke rend Be Fair en won de set de 13-15. In de tweede set stelde Be Fair orde op z|ken en kreeg de blokkering weer vat op de aanvallers van Leijthon (15-7). Met Mark van Yperen als opvallend sterke invaller wist Be Fair ook de derde (15-12) en vierde (15-3) set win nend af te sluiten. i De dames van Be Fair-volleybal gingen vpor de laatste competitiewedstrijd naar het Rotterdamse Libanon. Het Was voor een aantal speelsters niet al leen de laatste wedstrijd van het sei zoen maar ook de laatste wedstrijd voor Be Fair dames 1. Aanvoersters Jannie Zeeman, Joke Baans en Liesbeth van Diermen, de drie routeniers van het team, hebben besloten te stoppen met volleybal. Een forse aderlating voor de volleybalsters, die daarnaast ook afscheid nemen van trainer/coach Gerard Lupgens en aan- valster Karin de Lijster. Be Fair was vast van plan de vertrek kende speelsters en coach op een leuke wedstrijd te trakteren. De rommelige sfeer in de Rotterdamse sporthal gooide echter roet in het eten. Doorlopend vlogen er ballen door het veld of liepen mensen door of langs het speelveld. Een goede concentratie was hierdoor welhaast onmogelijk terwijl Be Fair juist honderd procent gecon centreerd moet zijn om prestaties neer te kunnen zetten. De Waddinxveensen stonden dan ook snel op een ruime 12-3 achterstand, voornamelijk veroorzaakt door een slordige pass. Op karakter vocht Be Fair terug maar moest toch de setzege met 17-15 aan Libanon laten. Ook de tweede set was voor de Rotter- damsen (15-7). De derde en vierde set werden beiden met 13-15 in het voor deel van Be Fair beslist. Met verse krachten in de personen van Antoinette Wijker, Joke Baans, Cora Bos en Liesbeth van Diermen won Be Fair de cönditiestrijd. Libanon, die de tweede plaats in 3G na de 2-2 tussen stand kon vergeten, beschikte over ge noeg veerkracht om de vijfde set alsnog winnend af te sluiten met 15-9. Be Fair bezet in de eindrangschikking de zevende plaats met 26 punten uit 22 wedstrijden. WADDINXVEEN - Na een eenjarig verblijf in de hoofdgroep van de KNVB-Gouda, keert het WSE B- team, dat gesponsord wordt door het installatiebedrijf Bagaco, terug in de regionale klasse. Vorig weekeinde werd het kampioen schap veroverd door een 4-0 overwin ning op Rohda ’76 uit Bodegraven. Het WSE Bl-team is met groot machts- De ploeg van trainer/coach Huug Boonstoppel gaf vanaf dit moment dui delijk aan een betere conditie te heb ben en trok het spel steeds meer naar zich toe. De voorsprong werd uitge bouwd naar 6-3 door doelpunten van Marco Kraak en Cees Boonstoppel (man-meer). In het vierde part nam De Gouwe we derom het initiatief en scoorde via Marco Kraak 7-3. SVH stribbelde nog eenmaal tegen (7-4), maar De Gouwe had duidelijk de wedstrijd in handen. Na doelpunten van Cees Boonstoppel (8-4) en SVH (8-5) werd de eindstand door Cees en Kjeld Boonstoppel, bei den een man-meer-situatie bepaald op 10-5. Tjeerd Hillerts en Marco Overes (bei den 18 jaar) speelden een demonstra- tiewedstrijd met en tegen de twee Ne derlandse toppers Pierre Pelupessy en Lex Coene. Voor de huidige Nederlands kampioen Pelupessy en de vier-voudig Neder lands kampioen Coene was dit een laat ste oefening voor het vertrek naar Mos kou. Voor Tjeerd en Marco was dit uiter aard een fantastische ervaring op weg naar de top. Terwijl Tjeerd met Lex en Marco met Pierre tegen elkaar speel den bleek al snel dat het Waddinx veense duo goed meedraaide.Door tijdgebrek kon de partij helaas niet uit gespeeld worden waardoor er geen winnaars en geen verliezers waren. Het was een ieder in elk geval wel dui delijk dat beide duo’s aan elkaar ge waagd waren. Dit alles heeft dan ook weer verwachtingen geschapen voor de strijd om het Nederlands jeugdteam- kampioenschap dat op 28 en 29 april in Nieuwegein zal worden gehouden. Daar zullen Tjeerd en Marco proberen deze titel in de wacht te slepen voor Aeolus. Het vierde basketbalteam van Flyers speelde letterlijk en figuurlijk met de tegenstander Saints uit Delft. De start van de wedstrijd was buitengewoon. Bij een stand van 21-0 konden de Delf- tenaren pas hun eerste punten scoren. Aanvallend bleef het bij Flyers een beetje onder de maat, maar verdedi gend zat het goed. De ruststand was dan ook 31-8. Na de rust was het beeld van de wed strijd hetzelfde, zodat de einduitslag 58-14 werd. Topscoorder: Arjan van Zanten met 28 punten. Heren 3 verslikte zich in Zoebas 2 uit Zoetermeer. Na een minder goede start kon men bij het rustsignaal nog bogen op een voorsprong 21-20, maar na tien minuten in de tweede helft nam Zoebas het heft in handen. Met de moed der wanhoop wisten de heren in de negentiende minuut nog dichterbij te komen, maar een driepun ter maakte een einde aan de winstkan sen. Einduitslag 59-60. Topscoorders: Donald van Gasteren met 19 en Gert- Jan Oskam met 18 punten. raakte Marco Overes geblesseerd tij dens één van de halve finales. Hij wist nog wel te winnen van Joeri Kraaije- stein maar gaf daarna op zodat er geen finale werd gespeeld. Daardoor werd Tjeerd Hillerts, die in de andere halve finale had gewonnen van Jaap Bruining, automatisch club kampioen. In de andere herengroep, die van tot en met 13 jaar, wist Martijn Lekx de rest achter zich te houden. Uit deze groep kwam ook de meest in het oog sprin gende speler van het seizoen: Angelo Ebing. Bij de dames was er één leeftijdsgroep waar via het poulesysteem Miranda Lichtenberg als beste uit de bus kwam. Zij won overtuigend en zonder veel te genstand alle partijen. De gemengddubbel was het meest verrassende onderdeel van wege de uitzonderlijke combinaties die hadden ingeschreven. In de finale stre den Laurien Kraaijestein/Dennis v.d. Berg tegen Suzette Plooy/Marco Over es. Eerstgenoemden hadden al een zware halve finale achter de rug. Na twee sets van 7-15 en 8-15 konden Susette en Marco zich dan ook clubkampioen noe men. Ook bij de herendubbel waren enige opmerkelijke inschrijvingen. Winnaar werd uiteindelijk het vaste koppel Dennis v.d. Bergen Joeri Kraaijestein. Bij de damesdubbel deden zich geen verrassingen voor. De uitslagen op een rijtje: Herenenkel t/m 18 jaar: 1. Tjeerd Hil lerts, 2. Marco Overes, 3. Joeri Kraaij estein. Herenenkel t/m 13 jaar: 1. Martijn Lekx, 2. Alex v.d. Berg, 3. Stefan Ebing. Damesenkel: 1. Miranda Lichtenberg, 2. Laurien Kraaijestein, 3. Nienke Hil lerts. Gemengddubbel: 1. Suzette Plooy en Marco Overes, 1Laurien Kraaijestein en Dennis v.d. Berg, 3. Miranda Lich tenberg en Joeri Kraaijestein. Herendubbel: 1. Dennis v.d. Berg en Joeri Kraaijestein, 2. Martijn Lekx en Marco Overes, 3. Alex v.d. Berg en Tjeerd Hillerts. ■Damesdubbel: 1. Laurien Kraaijestein en Miranda Lichtenberg, 2. Nienke Hillerts en Cara Koster. Be Fair heeft duidelijk het hoofd moe ten buigen voor Papendrecht. Voor rust zag het er allemaal nog rooskleurig uit voor de Verzijl-boys, waarin de beste kansen voor Be Fair waren. Zo waren zowel Leon Konijn (kopbal net over) en Michel Glasbeek uit een cor ner naast geschoten kort bij een ope ningsdoelpunt. De Papendrechters probeerden via af standschoten Be Fair te verrassen. Meestal waren deze schoten te onzui- en Paul Makkinje haalden na 3 sets, waarvan één een tie-break nodig had, hun dubbel binnen. Bij Be Fair 4 had Dick van Doorn wel iswaar met beenkramp te maken, maar dat nam niet weg, dat dit team dat in de vierde klasse uitkomt, evenals vorige week met 5-0 winst te winnen. Team 6 haalde slechts 2 singles binnen (2-3 dus tegen Z’67 uit Rotterdam). Be Fair 7 van Jan v.d. Maas wist ook 2 par tijen te winnen tegen Wilton Feye- noord. In het eerste half uur lieten noch WSE noch ONA iets zien. Daarna werd René Moons onderuitgeschoffeld. De vrije trap werd door Patrick Rijnbeek (als linksback de WSE-topscoorder) omgebogen tot een doelpunt (1-0). Even later werd Jan Verbakel opge schreven wegens hands, terwijl weer even later een zeer grove overtreding van ONA-kant niet op deze wijze be loond werd. Spelbederf telt kennelijk zwaarder dan bruut geweld. Na rust een zelfde spelbeeld: WSE streed tegen het machteloze ONA, maar vooral tegen zichzelf. Er werden dermate veel fouten gemaakt dat de wedstrijd eigenlijk het aanzien niet waard was. Na 20 minuten werd Martijn Sol in het spel gebracht voor Willem den Besten. Hij ontpopte zich direct als één van de betere spelers. Ook staken Jan Verba kel en René Moons boven de middel maat uit. Bijna had B-junior Dirk Jan Roos zijn debuut mogen maken, echter de daar toe noodzakelijke veilige marge van 2- 0 werd niet bereikt omdat 10 minuten voor tijd Patrick Rijnbeek een penalty niet wist te verzilveren. Deze penalty was vanwege het onderuit halen van Erwin Pleus binnen de beruchte lij nen In een periode dat de punten teilen werden de punten ondanks een zeer slechte wedstrijd wel behaald. Maar zelfs met 20 punten uit 20 wedstrijden is WSE nog steeds niet volledig veilig. Zondag speelt WSE uit tegen Woer den. RVC-Wddinxveen werd een leuke wedstrijd met Waddinxveen als betere ploeg. Marcel van Leeuwen, met een liesblessure aan de kant, werd goed vervangen door Gerard Moliej. De eerste helft werd besloten met een ruststand van 1-1. De tweede helft begon goed voor Wad dinxveen. Gerard Moliej bracht met zijn tweede doelpunt (een kopbal in de zesde minuut) Waddinxveen op een 2-1 voorsprong. Hierna werd RVC sterker. Tien minu ten voor tijd viel de gelijkmaker na een goedlopende aanval door het hart van de verdediging (2-2). Komende zondag de moeilijke uitwed strijd van Waddinxveen-zondag in en tegen Lekkerkerk. WADDINXVEEN - De korfbalver eniging Korbis heeft met 1-16 van Poortugaal 2 gewonnen. De Waddinx- veners namen al snel een 0-2 voor sprong door Wim Lebbing, maar ver volgens was het geen ploeg meer, maar 12 individualisten. Het liep voor geen meter meer. Het werd 1-2, er was toen een half uur ge speeld. Uiteindelijk begreep Korbis dat het een wanprestatie aan het neer zetten was en liep voor rust uit naar 1 -6. In de tweede helft maakte de Waddinx veense club, die met de bouw van een nieuw clubhuis bezig is in het oude zwembad, het karwei af en liep uit naar 1-16. Bij Korbis scoorden Wim Lebbing en Jeroen van Grinsven driemaal, de ove rige doelpunten kwamen van de dames Mirjam de Boer, Hilde Westerduin en Truus Visser. Deze erewedstrijd staat in het kader van de 250 wedstrijden die aanvoerder Aart Bos in het standaardteam van Be Fair heeft gespeeld. Be Fairs aanvoer der is vanaf zijn pupillentijd al lid van Be Fair heeft in de loop der jaren de up’s en downs van Be Fair op voetbal- gebied allemaal meegemaakt. Naast zijn voetbalcapaciteiten wordt Aart Bos vooral gewaardeerd om zijn niet aflatende ijver in het veld en daar buiten. Ook als de (voetbal) vorm niet aanwezig is, zijn vechtlust en daden drang is een vanzelfsprekendheid. Hij is een echte aanvoerder die voor zijn medespelers opkomt en hen stimu leert. Afschrijven voor wedstrijden of trainingen komt (bijna) niet voor. Sportiviteit dat in zijn vaandel staat ge grift, hebben ook bij het scheidsrech- terscorps een positieve uitwerking. Het is dan ook terecht dat Aart Bos een ere wedstrijd krijgt aangeboden die op ni veau is. Het Schiedamse SVV is een van de smaakmakende elftallen in het betaald Het eerste meisjes-kadettenteam had meer moeite met de tegenstander, dan de uitslag doet vermoeden. MSV uit Noordwijk verdedigde knap, maar doordat de Flyers-meisjes niet één schutter maar meerdere in het team hebben, bleef de verdediging van MSV niet dicht. De ruststand was 26-14. Na rust werd er door de Flyers nog een schepje bovenop gedaan en kwam de overwinnin' liet meer in gevaar. Eind uitslag 54-2C In de dubbele cijfers kwamen: Marloes Thijs en Marion Houweling ieder met 12 en Anneke Smitskamp met 11 pun ten. 4 Be Fair’s tweede jeugd mixed-team t/m 17 jaar speelde ’s morgens tegen De Gouwe Smash en verloor slechts één wedstrijd: 4-1 winst dus. Er was een dubbel van Erwin Verboom en K. v.d. Meulen met de setstanden 7-6 en 7-6. Heel spannend. ’s Middags speelden het mixed team 4 van Ans de Jong. Voorlopige uitslag is dat ze met 1-3 verloren tegen CC 4 uit Dordrecht. Jacco den Boer won zijn enkelspel. De vijfde wedstrijd belandde in de sche mering. Het was nog niet echt donker, maar hulp van kunstlicht leek gewenst. De tegenpartij zag dat niet zo zitten, hield toch meer van de natuur en staakte de laatste wedstrijd. Team 1 van de mixed wist ook al niet van ophouden en speelde de laatste partij in namaak-zon. Pas vanaf ca. 9 uur werd het rustig op de banen. Van links naar rechts de badmintonners Marco Overes, Lex Coene, pro motor Ed de Bruin, Tjeerd Hillerts en Pierre Pelupessy. Vooral in het begin van de wedstrijd bleek, dat voor beide ploegen veel op het spel stond, gezien het nerveuze en soms rommelige spel. Er werden door De Gouwe wel genoeg kansen ge creëerd, maar helaas niet afgemaakt. Na een 0-1 achterstand scoorde Ronald Schens 1-1 via een strafworp. Ook in de tweede periode had het spel nog te lijden van de druk, die op de schouders van de spelers stond. SVH kwam eerst weer op een 1-2-voor sprong, waarna Ronald Schens met een schitterende achterwaartse bal de kee per van SVH verraste (2-2). SVH bleef met fysiek zwaar spel nog steeds aandringen, hetgeen resulteerde in 2-3. Via een strafworp van Kjeld Boonstoppel kwam De Gouwe weer op gelijke hoogte (3-3). In het begin van de derde periode kreeg De Gouwe de kans, om via twee straf- worpen op voorsprong te komen. He laas werden beide kansen gemist, doch even later was het Remko Overdam, die De Gouwe wel op een 4-3 voor sprong wist te zetten. ver, slechts eenmaal kwam zo’n schot (van richting veranderd) gericht aan maar kon door Kees Verhoef met een fabuleuze duik tot corner verwerkt. De mooiste kans kreeg Peter Konijn in de 25e minuut. Dirk Griffioen speelde de bal naar de vleugel waar Otto Kempkes de buitenspel ontwijkend achteraan sprintte. Met een voorzet op maat de bal voor de vrijstaande Peter Konijn terecht die de bal te zacht in schoot. Na rust was het Michel Glasbeek die in kansrijke positie te lang aarzelde om succesrijk te zijn. In de 10e minuut viel dan het doelpunt aan de andere kant (1-0). Uit een onoverzichtelijke situa tie ging de bal via allerlei klussen over de doellijn. Hoewel Be Fair er een schepje op gooide kon het zich nauwelijks kansen creëren. Alleen Arjan Groenendijk kreeg nog een open doekje. Te on nauwkeurig schoot hij naast. De uitval len van Papendrecht waren zeker niet van gevaar ontbloot. Jan Martin Houwelingen, met Marco Noordhoek het meest defensieve duo, hielden de zaken echter knap afge schermd. Nadat Leon Konijn zijn kop bal net over de lat zag gaan en Rob As- scheman de plaats van Otto Kempkes innam sloegen de Papendrechters voor de tweede maal toe (2-0). Uit een vrije trap op de rand van het zestienmeter gebied kwam uit een zie dend schot de bal net naast de paal over de doellijn. Met nog 10 minuten te spe len leek de wedstrijd beslist. Alleen Rob Asscheman wist in de slotminuut nog te scoren (2-1). Zaterdag komt Zwervers op bezoek en

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 27