Tuinman deed half werk Nieuwbouw bij De Bas Glastuinbouw neemt toe (COLOPHON! MAG HET 'IETSJE' BETER ZIJN? ■GEVONDEN! 1VERLOREN1 Verwachting burgemeester Van Leeuwen bovenaan Meer omzet bij Mulder Boskoop NV Goed jaar voor VVN- Waddinxveen Wereldwinkel haakt in op Moederdag BRUIDSBOETIEK ANGELA 'Mi van der Bang&Olufsen i Weekenddienst dierenarts: Vernielingen Onder invloed Onverzekerd Videobanden Activiteiten Technologie Brandstichting Aanrijdingen Verloren Gevonden Snelheidsmaniak Diefstallen l\ Li ril\diensten JUUANASTRAAT 89 2405 CG ALPHEN A.D. RIJN TELEFOON 01720 92044 Weekblad voor- Waddinxveen Waddinxveen 1 x gedragen bruidskleding voor bruid en bruidegom NEDERLANDS 1 Pagina 5 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 2 mei 1990 Janny de Bas-Erkelens slaat de eerste paal. (Foto: Sjaak Note- ZONDAG 6 MEI 1990 bouw. Hetgeen betekent: ruim 11% van de totale bedrijvigheid. 4 I Ondertrouwd:J.H. Kleiweg en L.M.L. Starren; E.W. Muller en M.P. van der Veen; J.W. van der Vlist en C.E. van Ringelenstein; R. van Egmond en C. de Jong. boom). Geboren: Jermain Rowan z.v. H.E.H. Briët en A.E. Hoving; Marc z.v. R. Hellingman en J. Verschoor; Suzanne d.v. J. van Dam en H.M. Deijkers; Femke d.v. R. Vleij en A. Nieuwenhuis; Simon z.v. A.M. de Kooter en M.J. van Leiden; Karianne Marlise d.v. J.J.G. van Bemmel en C.M.J. Oskam. Mededeling: De regeling "medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 14162. Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen. Uitgeverij: VETAB.V. Directie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m Donderdag: 8.30-17.30 uur Vrijdag: 8.30-12.30 uur Klachten bezorging: Sweelinckhof31, 2742 CB Waddinxveen .Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Postabonnement: 33,-per halfjaar. Advertentie-tarieven Losse mm-prijs 0,49 (exclusief BTW); contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. Overleden: Spoor, Casper A. oud76 jaar; Kooijman, Robert H.G. oud 6 jaar; Van Schoneveld, Adrianus, oud 86 jaar. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts F.H.E. Edens, Bunchestraat 60, Reeuwijk, tel. 01829-4028). Onbekenden hebben in de periode tus sen vrijdag 13 en dinsdag 24 april ver nielingen aangericht aan een school aan de Kanaalweg. Koperen sierletters met de naam van de school werden ver bogen en vernield. Van een woning aan de De Genestet- laan werd op vrijdag 27 april een ruit met vermoedelijk een windbuks be schoten. In de ruit ontstond een gat. ZATERDAG 5 MEI 1990 EN ZONDAG 6 MEI 1990 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms heeft zaterdag en zondag dienst: Arts: W. A. v. Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12676. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst Bij een routine controle op vrijdag 27 april werd een Waddinxvener op de Stationsstraat aangehouden die teveel alcohol gedronken had. Na de adema nalyse is hem een rijverbod opgelegd voor de duur van 6 uur. Een dag later werd op de Vondellaan nog een bestuurder betrapt op het rij den onder invloed. Ook deze man kreeg een rijverbod na een te hoog uit gevallen ademanalyse. POLITIENIEUWS 11 en Op zaterdag 28 april is een bestuurder bekeurd die met een onverzekerde auto over de weg reed. De man ver klaarde de auto zojuist gekocht te heb ben maar had verzuimd de auto te ver zekeren voor hij er mee ging rijden. Een dag later werd op het Noordeinde een bromfietser aangehouden die met een geschatte snelheid van 90 km/h reed. De bromfiets is uit het verkeer genomen. Tegen de bestuurder wordt proces-verbaal opgemaakt. ”In de toekomst zal het aantal glastuin bouwbedrijven nog wel verder toene men," aldus burgemeester C.M. van der Linden nadat vorige week dinsdag middag in de raadzaal van het gemeen tehuis bekend was gemaakt dat kweke rij Sjaloom van de Henegouwerweg en de Abraham Kroesweg de eerste Wad- dinxveense Ondernemersprijs 1989 had gewonnen. Daar vindt u een schitterende kollektie Alleen op afspraak Boskoop, tel. 01727-19577 WADDINXVEEN - Waddinxveen heeft binnen haar grenzen ook een respectabel aantal glastuinbouwbedrijven. Van de in totaal 920 hier ge vestigde bedrijven behoren nog altijd circa 110 bedrijven tot de glastuin- WADDINXVEEN - Bij de jeu de bou- lesvereniging Waddinxveen staan na twee speelavonden Jac en Astrid van Leeuwen in poule A bovenaan met 4 gewonnen wedstrijden en een punten totaal van 37. Tweede staan Kees en Nel de Lange met 3 gewonnen wedstrijden, en een puntentotaal van plus 23. Derde zijn geworden Dino Giancas- pero en Martin Roos met 3 gewonnen wedstrijden en een puntentotaal van plus 17. In poule B staat Lily Nieuwland boven aan met 4 gewonnen wedstrijden. Zij wordt gevolgd door Ruud van de Ak ker jr en Wouter de Lange, ieder met 3 gewonnen wedstrijden. In het afgelopen jaar zijn er van de praktische verkeersproef en de cursus Pech aan de Auto videobanden ge maakt. Deze video’s gaan ter onder steuning naar de scholen en andere ge gadigden. Met de rijkspolitie te Waddinxveen heeft VVN diverse malen overleg ge pleegd, alsmede met de verkeersdes- kundige van de gemeente Waddinx veen over diverse knelpunten in de ge meente. Ook is het bestuur betrokken bij het verkeersveiligheidsplan van de gemeente. Op 7 en 14 maart heeft VVN in samen werking met automobielbedrijf Van Beynum BV de cursus "Pech aan de au to” georganiseerd. De theorie van deze avonden werd verzorgd door de heer H. Vergeer, werkzaam bij de rijkspoli tie. Er waren 23 cursisten en de wet houder van verkeerszaken P.FJ. van Schie gaf het startsein. Op 20 april was de landelijke theoreti sche verkeersproef voor alle scholieren in het basisonderwijs voor groep 8. In Waddinxveen hebben alle scholen hier aan ook meegedaan en op 6 scholen was er een plaatselijke vertegenwoor diger van VVN aanwezig. Op 13 en 14 juni werd de praktische verkeersproef afgenomen. Het eerste kind werd door de minister van Onder wijs drs. W.J. Deetman, de weg opge stuurd. Van de 338 kinderen zijn er 18 gezakt en de fietsencontrole was in handen van de rijkspolitie. Op het Brugfestijn 1989 was VVN- Waddinxveen aanwezig in samenwer king met autorijschool Mimpen en werd er voorlichting gegeven door mid del van folders en video en er was ook een ogentest waar veel gebruik van werd gemaakt. Ook de glastuinbouw in Waddinxveen maakt opmerkelijke technologische ontwikkelingen door. Deze leiden er toe dat de glastuinbouw steeds verder af komt te staan van de traditionele voorstelling die velen nog hebben van een tuinbouwbedrijf. Van deze nieuwe trend is kwekerij Sjaloom een zeer sprekend voorbeeld. Het bedrijf dat ruim 25 jaar geleden op het veen aan de Henegouwerweg is be gonnen, verenigt in het nieuwe bedrijf aan de Abraham Kroesweg de kenmer ken van een uiterst modern industrieel produktiebedrijf. Het bedrijf is zo goed als volledig ge mechaniseerd en geautomatiseerd. Daarnaast is het een modem opslag- en distributiebedrijf. Het interne transport van de produkten is geautomatiseerd en de laad- en los mogelijkheden zijn volledig afgestemd op de eisen van deze tijd. De arbeidsomstandigheden in het nieuwe bedrijf en het gevoerde perso neelsbeleid kunnen de vergelijking met andere sectoren zonder meer door staan. Met behulp van deskundig personeel en de meest geautomatiseerde appara tuur wordt een kwalitatief hoogwaar dig produkt geleverd. ”Een bedrijf dat ver afstaat van het traditionele beeld van een glastuinbouwbedrijf. Een In de nacht van maandag 23 op dinsdag 24 april is getracht brand te stichten in een aan het Zuringveld geparkeerde auto. Via een niet geheel afgesloten raampje werd een brandend doosje lu cifers in het voertuig gegooid. Een ge deelte van de achterbank liep hierdoor vuurschade op. Het betreft hier zaken waarin de politie niets kan uitrichten. Het gaat hier om overeenkomsten (afspraken) tussen particulieren. De politie kan in dit soort zaken alleen maar aanraden goede (schriftelijke) afspraken te ma ken zodat men daar aan gehouden kan worden. Ook het van te voren duide lijke afspraken maken over de prijs, voorkomt achteraf verrassingen. Een Waddinxveense vrouw is op dins dag 24 april verhoord wegens een kort daarvoor door haar gepleegde doorrij den na aanrijding. De bestuurster was op de Kievitdreef tegen drie houten pa len aangereden en had een een lan taarnpaal geschampt. Er is proces-ver baal opgemaakt. In de middag van woensdag 25 april vond een aanrijding plaats op de Dorp straat waar in totaal vier voertuigen bij betrokken raakten. Een afslaand voer tuig werd aangereden door een tege moetkomende auto. Deze tegemoet komende auto schoot op zijn beurt te gen een geparkeerde auto, die op zijn beurt weer tegen een andere gepar keerd voertuig aangleed. Het bleef bij materiële schade. Een op de De Genestetlaan gepar keerde Renault werd in de nacht van vrijdag 27 op zaterdag 28 april aangere den door een onbekend gebleven te genpartij. Op de plaats van de aanrij ding werden wel glasscherven aange troffen van een kapotte richtingaanwij zer. Op maandag 30 april werd aangifte ge daan van een doorrijden na aanrijding op de Brugweg. Hier werd een gepar keerde Opel Corsa aangereden. Het voertuig liep deuken op in voorscherm en motorkap. Ook de voorruit werd vernield. Getuigen hebben rond 2.30 uur een klap gehoord en een man met een fiets aan de hand zien weglopen. Vermoed wordt dat de fiets door de aanrijding zodanig vernield was dat verder rijden niet meer mogelijk was. Zij die de iden titeit kennen van deze man wordt ver zocht contact op te nemen met de poli tie. HERVORMDE KERK Brugkerk 9.30 uur H. Schipaanboord 17.00 uur ds. G.C. Kunz De Hoeksteen: 9.30 uur ds. J.W. Goossen 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk: 9.30 uur ds. G.C. Kunz 17.00 uur ds. J.W. Goossen Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uurkand. C.B. Stam, Houten Immanuëlkerk: 9.30 uur ds. D.C. van Houwelingen- Verdonk 19.00uur ds. H. Onstein, Amsterdam GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 10.15 uur ds. J.C. de Moor 17.00 uur ds. J.C. de Moor Ontmoetingskerk: 9.30 uur ds. P. A.C. Bongers 17.00 uur geen dienst REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnig Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur ds. E.P. Meijering, Alphen aan den Rijn HERVORMD GEREFORMEERDE GEMEENTE Elke donderdagavond in kerkgebouw Rem. Kerk, Zuidkade: 19.45 uur bijbellezing door ds. D. Chr. Overduin van de Hervormd Gereformeerde Gemeente te Hilversum WADDINXVEEN - Ook door de Stichting Wereldwinkel Waddinxveen bij het Koningin Wilhelminaplein wordt ingehaakt op Moederdag (zon dag 13 mei). Volgens de Wereldwinkel hebben ge schenken die men in de Wereldwinkel koopt een dubbele waarde. Ze zijn niet alleen mooi en exclusief, maar ook handgemaakt en alles komt uit de Derde Wereld. Het fijne en tijdrovende werk wordt vaak door vrouwen gedaan en daarom verdienen de vrouwen en moeders in de Derde Wereld zeker met Moeder dag aandacht. In de wereldwinkel zijn overigens ook boeken te koop. Dit jaar is door de Verenigde Naties uitgeroe pen tot het jaar tegen het analfabetis me. In de minst ontwikkelde landen loopt het percentage mensen die anal fabeet zijn op tot 80% en onder vrou wen ligt het nog hoger. Gelukkig zijn er vrouwen uit de Derde Wereld die wel lezen en schrijven kun nen. Er zijn prachtige boeken geschre ven door vrouwen uit ontwikkelings landen. Als voorbeeld heeft de We reldwinkel twee boeken gekozen en deze boeken kosten tien gulden. ”De prijs van de bruid”, geschreven door Buchi Emecheta en ”De gesluierde Eva”, geschreven door Nawal El Saad- awi. In de Wereldwinkel zijn er naast de kunstnijverheid ook nog produkten als koffie, thee en textiel te koop. Mooie handdoeken, washandjes en theedoe ken zijn er en daar is een leuke ge- schenkverpakking voor. Alles wordt rechtstreeks gekocht van kleine producenten in de Derde We reld en zij krijgen een redelijke prijs voor hun produkten om zo een beter bestaan op te kunnen bouwen. MEDISCHE., Bruin colbert; div. portemonnees/ portefeuilles met geld en beschei den; div. sleutels; groene graspar kiet; parker pennenset in doosje; rijbewijs; verz. plaatje bromfiets; zwart horloge met bewegende wij zerplaat; grijs kabelslot. ■BURGERLIJKE.... CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. v.d. Want 17.00 uur ds. N. v.d. Want Elke Woensdagavond: 19.30 uur ds. N. v.d. Want ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 09.30 uur Woensdag: 19.00 uur Vrijdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk: Zaterdag: 19.00 uur Zondag: 11.15 uur Dinsdag: 08.45 uur (klassemis) Donderdag: 09.00 uur Elke 2e vrijdag van de maand: Anne Frank-centrum om 10.00 uur (dan vervalt de dienst van 19.00 uur) GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 19.00 uur ds. R. Boogaard Woensdag 9 mei 19.30 uur ds. L. Blok GER. KERK (VRIJGEMAAKT) Kerkgebouw Kruiskerk, Passage 8.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoom 14.45 uurds. L.S.K. Hoogendoorn BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. J.M. Haskell JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking CHR.GER.KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00uurds. M.J. Oosting beeld dat mensen van buiten de sector veelal nog voor ogen staat, maar dat in middels - zeker door dit bedrijf - ach terhaald is,” aldus Waddinxveens eer ste burger. De Verenigde Bloemenveilingen Aals meer, waarvan directeur Bernard Oos- terom - die samen met zijn vader Dirk kwekerij Sjaloom leidt - bestuurslid is, sprak vorige week in Waddinxveen van een prachtig bedrijf, koploper in mo dernisering en toonaangevend. Directeur Dirk Oosterom was blij met de Waddinxveense Ondernemersprijs 1989 en de waardering die daaruit blijkt. Maar bovenal ging zijn dank uit naar God. Ook zijn vrouw en kinderen betrok hij in de hulde voor de bedrijfs voering door een geslacht, van wie 50 personen in Waddinxveen wonen. De Sjaloom-directeur hield tenslotte een pleidooi voor zijn bedrijfstak in Waddinxveen en omgeving. Volgens hem is de glastuinbouw flexibel en kan die om de zich steeds wijzigende situa ties goed inspelen. Maar daarvoor is wel aandacht en me dewerking van de overheid voor nodig. Als dat het geval is blijft er voor de glas tuinbouw een goede toekomst wegge legd en kan worden bijgedragen aan de werkgelegenheid. BOSKOOP - Mulder Boskoop NV (fa brikant van onder andere truckmixers, beton- en bandtransportinstallaties) heeft over 1989 een omzet behaald van 21,8 miljoen tegenover 18,2 miljoen over 1988. De opdrachten werden over de gehele sektor geboekt. De vermeerdering van de netto omzet in het verslagjaar ten opzichte van 1988 bedraagt 3,6 miljoen, een stijging van circa 20%Het bedrijfsresultaat is ge stegen met 359.000 naar 1.002.000 over 1989, dit ten opzichte van 643.000 over 1988 (over 1987 bedroeg het bedrijfsresultaat 198.000). Door heroriëntatie, verdergaande kos- tenvermindering/beheersing en het nieuw gevoerde beleid binnen de on derneming is het nodige gedaan en be reikt ten aanzien van verbetering van het bedrijfsresultaat. Dat was mede het gevolg van de samenwerking met de grootaandeelhouder Van Mook Be heer BV te Oosterhout (N.B). Het positieve resultaat na belastingen bedraagt over 1989 432000 tegenover een verlies van 89.000 in 1988 en een verlies van 226.000 over 1987. Voor Mulder kenmerkt 1989 zich in een dui delijk herstel door het nieuw gevoerde beleid, waarbij ook andere aspecten zoals eigen vermogen, netto resultaat en cash-flow per aandeel op positieve wijze zijn omgebogen. Het eigen ver mogen nam in 1989 toe met ruim 0,5 miljoen tot bijna 10 miljoen. Aan de algemene vergadering van aan deelhouders zal worden voorgesteld de winst over 1989 als volgt te verdelen 1 dividend per aandeel van nominaal 20 in kontanten en het overige deel toe te voegen aan de reserves. Op grond van de huidige gang van zaken wordt voor het lopend haar een positief resultaat verwacht. Vanaf 31 mei zullen het jaarverslag en de door de directie opgemaakte jaarre kening over 1989 ten kantore van de vennootschap voor aandeelhouders ter inzage liggen, alwaar zij tevens een af schrift kunnen verkrijgen. De jaar lijkse algemene vergadering van aan deelhouders zal plaatsvinden op vrij dag 15 juni om 16.00 uur ten kantore van de vennootschap. Dienstdoende verloskundige: J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727-13898. Zwart jack; div. sleutels; herenhor loge rond model; schoudertas; klein wit konijntje. WADDINXVEEN - Een nieuwe bewoonster van de wijk Zuidplas bena derde vorige week de rijkspolitie omtrent het gedrag van een tuinman. De man had de vrouw gevraagd of hij haar tuin mocht ploegen. Hoewel hij in eerste instantie een bedrag van 250,- vroeg werd een prijs van 100,- af gemaakt. Nadat hij de achtertuin geploegd had, inde hij het geld en ver dween zonder het omploegen van de voortuin. Op aanwijzing van een politie vliegtuig heeft de Waddinxveense politie een in woner bekeurd omdat hij met 170 km/h over rijksweg A12 reed. Het betref fende voertuig werd vanuit de lucht ge volgd naar Waddinxveen. Daar wachtte de plaatselijke politie de hard rijder op. WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van Veilig Verkeer Neder land kijkt terug op een geslaagd vereni- gingsjaar 1989. Georganiseerd werden de eerste cursus ’’Pech aan de auto” en de schriftelijke en praktische verkeers proef. Voorts werd deelgenomen aan het Brugfestijn ’89. In het VVN-bestuur vond een een wij ziging plaats. Mevrouw L.M. Ooster- broek-Waagmeester heeft na de hero prichting van de plaatselijke afdeling bedankt als bestuurslid en het voorzit terschap overgedragen aan de heer J.C.M. Mimpen. Tot het bestuur zijn voorts toegetreden mevrouw M. Lueks-de Heer en de heer B. v.d. Wijn gaard. Het bestuur was per 31 december als volgt samengesteld: voorzitter J.C.M. Mimpen, vice-voorzitter mevrouw M. Lueks-de Heer, secretaris/penning- meester A.J. Both, tweede secretaris W.F. Meyer en leden H. van Erk, B. v.d. Wijngaard en A. Nieuwerf. Er waren er weer een aantal leden die spontaan hun medewerking verleende aan diverse activiteiten. Het bestuur kwam voor een vergadering vijfmaal bijeen. WADDINXVEEN - Janny de Bas-Er- kelens, echtgenote van ex-eigenaar C. de Bas en moeder van de huidige doe- het-zelf-winkelier en PCW-raadslid Henk de Bas, heeft vorige week vrij dagmorgen aan de Jan Dorrekenskade- Oost/Alpherwetering in het Brugcen- trum de eerste paal geslagen voor de nieuwbouw en uitbreiding van het sinds 1884 in Waddinxveen gevestigde be drijf. De nieuwbouw, welke een totaal op pervlakte zal krijgen van 650 vierkante meter, wordt gerealiseerd door het creëren van een extra etage op de loka- tie waar voorheen de houtafdeling met zagerij was gehuisvest. Na gereedkoming van deze bouw zal dit bedrijf beschikken over ruim 900 Vanaf de nieuwbouwlokatie van het nieuwe zwembad zijn in de nacht van maandag 23 op dinsdag 24 april een 40- tal rollen dakbedekking weggenomen. De daders vernielden het toegangshek en zijn met een voertuig het bouwter rein opgereden waar de rollen werden weggehaald. Zeven fietsen werden er gestolen. Hierbij gaat het om een bruine dames fiets, merk Vrijbuiter type Holland Sport (Station Noord), een witte opoe- fiets met postcode 2741 TC (Stations plein), een zwarte opoefiets met post code 2741 MD (J. v. Bijnenpad), een kleuterfiets merk Sandra, met step- bandjes (W. de Zwijgërlaan), een he renfiets, donkergroen, merk Batavus (Stationsplein), een Raleigh jongens fiets (Luifelbaan) en een antraciet groene herenfiets merk Excellent, postcode 2742 DZ (Heggewinde). Vanuit een tuin aan de Wingerd is een blauwkleurig dames spijkerjack weg genomen.Hetj ack hing over een stoel In de avond van vrijdag 27 april werden twee wieldoppen gestolen vanaf een op de Lijsterbesstraat geparkeerde auto. Tussen zondag 29 en maandag 30 april is een hoeveelheid tuingereedschap ontvreemd uit een schuurtje op een volkstuin langs deze spoorlijn. Men brak de schuur open waarna men de goederen wegnam. KFpk Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken heeft zaterdag en zondag dienst: Arts: J. Hemminga, Dorpstraat 66. tel. 12078. Zaterdag 5 mei Arts: C.N. Vreeken, Weidezoom 50, tel. 12979. Zondag 6 mei vierkante meter bedrijfsoppervlakte. Op deze lokatie is De Bas al ruim 100 jaar actief, eerst als timmer- en aanne mersbedrijf. In het nieuw te bouwen pand zal een aparte meubelafdeling worden geves tigd en een geheel vernieuwde zagerij, terwijl ook aan de presentatie van hout, plaatmateriaal en lijstwerk extra aandacht zal worden gegeven. De bouw, welke wordt uitgevoerd door bouwbedrijf Dam en Van der Sluys uit Nieuwegein en wordt gerealiseerd via het Tast (droog)stapel-systeem. Dit reeds beproefde systeem werd al eer der in Waddinxveen gebruikt voor de bouw van de Annie M.G. Schmidt- school. De totale bouwtijd zal 4 maan den bedragen. B

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 5