Raad stelt kredieten beschikbaar voor behoud uit lucht vallen Waddinxveen 557 mensen zonder werk Programma 4 en 5 mei Kleuren voor ontbijt op bed Waarschuwing na info-markt Directeur kwam Afscheid van twee trouwe Be Fair-leden Driedaagse expositie met 58 werken Boottochten van De Zonnebloem Kwiek terug in landelijke competitie Hockeysters gelijk: 2-2 Ger Tennissen- cup voor Wim van Wageningen Fietspad Bredeweg Jeugddienst Vrijdag 4 mei - Dodenherdenking 20.00 uur - Bevrijdingsconcert Zaterdag 5 mei - Bevrijdingsdag 13.00 uur - Rotaract 19.45-20.10 uur - Herdenking Iets gedaald Leerlingen Veel kennis man Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. WADDINXVEEN - In het eerste kwartaal van dit jaar telde Waddinx veen 557 mensen zonder werk. Dat blijkt uit gegevens van het Arbeidsbu reau in Gouda. WADDINXVEEN - Op spectaculaire wijze is vorige week donderdag middag het nieuwe pand van het computerbedrijf ASAC op het bedrij venpark Coenecoop officieel geopendDaartoe kwam directeur JBosma op de de rug van een parachutist uit de lucht vallen. Op zak had hij de sleu tel van het bedrijfscomplex, die hij dank zij de medewerking van het Vi- king-stuntteam had meegenomen. De opening viel verder op door het ontbreken van toespreken. In de plaats daarvan waren er volop mogelijk heden het gebouw te bekijken, een drankje en een hapje te nemen en de luisteren naar de muziek van het Bleubird Combo. WADDINXVEEN - Voor het behoud en de promotie van het Gouwe College heeft de Waddinxveense gemeenteraad 16.100,- beschikbaar. Voor het nieuwe schooljaar en het jaar daarna is elke 25.000,- beschik baar om de MAVO-dagschool voor volwassenen een nieuwe toekomst te bieden. De school houdt in het gebouw aan de Prinses Beatrixlaan don derdagavond 7 juni van 19.30-20.30 uur een tweede open dag. Pagina? Woensdag 2 mei 1990 Gemeente redt Gouwe College 1 1 De kleurwedstrijd is bestemd voor kin deren tot 12 jaar. Wie de ontbijtmand wint moet overigens wel op zaterdag 12 WADDINXVEEN - Het programma voor vrijdag 4 mei (Dodenherden king) en zaterdag5 mei (Bevrijdingsdag) ziet er in Waddinxveen zo uit: In het laatste kwartaal van 1989 zaten 580 Waddinxveners zonder werk. Een jaar geleden stonden 537 plaatsgenoten als werkzoekend ingeschreven. Bos koop telt 293 werklozen, Moerkapelle 26 en Zevenhuizen 70. Gedurende het eerste kwartaal van dit jaar werden er bij het Arbeidsbureau Gouda in totaal 825 nieuwe vacatures gemeld, een belangrijk groter aantal dan in het vierde kwartaal 1989, toen 600 vakante arbeidsplaatsen werden geregistreerd. Ook blijft het totaal van 825 een stuk WADDINXVEEN - "Ontbijt op bijt” wordt op Moederdag (zondag 13 mei) voor de derde maal werkelijkheid dank zij de Bankzegelwinkeliers in het win kelcentrum Brug. Meisjes en jongens die meedoen aan de Bankzegelkleurwedstrijd van de Wad- dinxveense winkeliers maken kans voor hun moeder een ontbijt op bed op Moederdag te winnen. A. V.D. BOSCH-RUITER Willem de Rijkelaan 2 nendaal 79 wordt gespeeld om een plaats in de vierde divisie. Mocht Kwiek deze wedstrijd, die om acht uur begint, winnen dan keert het team van Wim van Wageningen, Ge rard van Dam en Kees Vos terug in de landelijke competitie van de NTTB. in Waddinxveen. Het ziet er naar uit dat nog meer aan meldingen zullen volgen, want de ei genlijke inschrijfperiode is pas net van start gegaan. De reactie van de conrectrice van het Gouwe College Waddinxveen Anne Merison, die op de betreffende raads vergadering aanwezig was, luidde: "Ontzettend blij. In één woord gewel dig. Na al die sombere maanden komt deze positieve beslissing van de raad. Waddinxveen voor mij zo’n gemeen te”. Ook zij heeft het nodige werk verzet en spanningen verwerkt binnen haar di rectie. Het Waddinxveense Gouwe In de Brugkerk aan de Kerkweg-Oost geeft de Barneveldse organist John Propitius een orgelconcert. De organist staat bekend om zijn geestdriftig spel en zijn bewame improvisaties. Het zal dan ook een improvisatieconert zijn over bekende Vader landse liederen. Liederen die u ook mee kan zingen zoals o.a. Piet Hein, Zuid-Hol- land, Merck toch hoe sterck, Wilt heden u treden het het Wilhelmus. Aan de hand van informatie van dc Waddinxveense Speyertherapeut John van Gooien meldde het Weekblad voor Waddinxveen van vorige week voor de tweede maal dat er zaterdag 28 april een info-markt in Florida te Boskoop zou worden gehouden, die uitsluitend zou bestaan uit 30 alternatieve gene zers. Paranormale zaken zouden niet aan de orde komen. Bij mijn bezoek bleek dat er 15 stands waren in plaats van 30 en dat er para normale zaken wel aan orde kwamen. R. de Graaf, paragnost en psychome- trist, was er en las de toekomst en het verleden af uit tarotkaarten. Zo gaf hij via ’’contacten” met de geestenwereld feiten aan over een persoon middels een eigendom van deze persoon. Te vens gaf hij levensadviezen - gebeurde dit ook middels zijn ’’contacten” in de geestenwereld? En de Speyer-therapie? Hierbij komt hypnose te pas en komen allerlei din gen los vanuit het onderbewustzijn. Je moet wel weten wat je doet als je hicr- mei van 10.00-12.00 uur thuis zijn. De gelukkige winnaars worden wel van te voren opgebeld. De kleurplaten, die voor dinsdag 8 mei moeten zijn ingeleverd, zijn verkrijg baar bij de volgende Bankzegelwinke liers: Oranjelaan: Lotus, Flipse, De Vlaam; Nesse: Massa Sport, De Rooy; Kerk weg-Oost: Van Leeuwen, Van der Krans, Bremmer, Neeleman, Marina, Roskam. Inter-Color; Zuidkade: Ver- bakel, Huizer, Van den Bor en La Lin gerie. Overweldigend blij was men. na zoveel maanden van spanningen omtrent het voortbestaan van het Gouwe College. Het besluit van de raad is voor hen een beloning na het keihard werken van de afgelopen maanden. Immers, in de cember 1989 werd de afdeling Wad dinxveen van het Gouwe College nog betiteld als op "sterven na dood”. Het bestuur van het Gouwe College meende toen te moeten besluiten tot de afbouw van deze afdeling. Mede door indiening van een PvdA- motie in de gemeenteraad met de op roep tot alle gemeentelijke steun aan gaande het behoud van Gouwe College Waddinxveen door raadslid Bep Ver- meijtevens bestuurslid van het Gouwe College, zijn diverse acties op gang ge komen. Veel steun is ontvangen van de zijde van wethouder K.W.Th. van Soest, die via ambtelijke steun de werkgroep kon laten begeleiden. boven het aantal meldingen in het eer ste kwartaal 1989: een stijging met 50%. De meeste van die vacatures zijn ingediend door bedrijven en instellin gen die in Midden Holland zijn geves tigd, namelijk plm. 75%. In de loop van het eerste kwartaal kwa men 850 vacatures te vervallen en 240 werden vervuld via actieve bemidde ling van het Arbeidsbureau (bijna 30%). Van de 580 vervallen vacatures van vestigingen in Midden-Holland, werd 34% via het Arbeidsbureau ver vuld en van de 270 vacatures van elders 15%. Aan het eind van het eerste kwartaal bedroeg het bestand aan vacatures 850, waarvan 600 van bedrijven in het rayon Gouda. Veel vacante arbeidsplaatsen werden ingediend door de handels- en horecasector (27%), de industrie (20%) en de overige (niet zakelijke) dienstverlening (22%). Boven de tien procent kwam ook de bouw (14%). Gedurende het eerste kwartaal lieten zich in totaal 1.800 werkzoekenden uit de Goudse streek inschrijven (950 mannen en 850 vrouwen). In dezelfde periode van het vorig jaar waren dat er 150 meer. Het bemiddelingsbestand- zonder-baan in Midden Holland nam af van 5.780 eind december tot 5.535 eind maart. WADDINXVEEN - Het eerste senio renteam van tafeltennisvereniging Kwiek is gepromoveerd naar de lande lijke vierde divisie. Dat is het resultaat van een gewonnen beslissingswedstrijd tegen het Goudse Vriendenschaar 3. Vrijdag werd deze wedstrijd gespeeld Directeur J. Bosma van ASAC Nederland BV had "uit de lucht' de sleutel van zijn bedrijf meegenomen. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De hockeydames van Waddinxveen speelden in de derde klasse met 2-2 gelijk tegen de Delftse Studenten. De Studs kwamen na tien minuten met 1-0 voor. Maar nog geen vijf minuten later maakte Stephanie van de Hoeve de gelijkmaker na een solo vanaf de middenlijn. Na rust scoorde de Delftse Studenten al snel. Pas in de laatste seconde kwam Waddinxveen op gelijke hoogte door een treffer van Fiola Evers. De heren van Waddinxveen wonnen met 1-0 van Te Werve. Te Werve was degradatiekandidaat en had een gelijk spel genoeg. Dat werd gauw duidelijk, want het verdedigde massaal. Pas in de tweede helft kon Waddinx veen door de verdedigingslinie heen- breken en wist Jeroen van Kesteren te scoren. aan begint. Want met welke krachten ben je dan bezig? Normale of paranor male? Zelf ben ik bijna verdwaald geraakt in het woud van alternatieve genezers. Na 10 jaar zoeken en ervaren gaf dit alle maal bitter weinig resultaat. Het enige dat hielp was gezonde vol waardige voeding. Alleen had dat geen weerslag op mijn geest. Ik zat vast in het woud. Op een dag zag ik het aanplakbiljet ’’Geneest God vandaag nog? Niet al leen 2000 jaar geleden?" En na dit ook onderzocht te hebben blijkt dat het waar is. Er gebei PvdA-fractievoorzitterschap Bep Vermeij opende de kunstexposi- tie. (Foto: Sjaak Noteboom). Inmiddels hebben naar aanleiding van de gehouden enquete en de open dag op 5 april 55 tot 60 nieuwe leerlingen zich aangemeld bij het Gouwe College jn Je zaal van "Gouda" aan de Lange Groenendaal. Kwiek startte goed door een zekere overwinning van Wim van Wageningen op Gouwenaar Kraan (21- 12/22-20). Kees Vos, zichtbaar gespannen, kon het tegen de sterkste Gouda-speler niet bolwerken (23-25/13-21). Gerard van Dam zorgde voor een spannende wed strijd tegen B. de Vries, maar won wel (21-9/12-21/21-19). Het dubbel leverde een gemakkelijke winst (21-11/21-13) op voor Wim van Wageningen en Gerard van Dam. Vriendenschaar-speler P. Konings kon nog iets terug doen en versloeg Wim van Wageningen, waardoor de stand op 3-2 voor Kwiek kwam. Na winst van Gerard van Dam en Kees Vos, kwam Gerard van Dam (bij een 5- 2 stand) opnieuw achter de tafel. Winst op de sterk spelende P. Konings bete kende winst in deze wedstrijd. Gerard van Dam nam vanaf het begin het initiatief en gaf Konings geen kans in zijn spel te komen. Sterk aanvallend won Gerard van Diem de eerste game overtuigend (21-11). Toen hij ook in de tweede game snel een riante voorsprong opbouwde, week de spanning bij de andere spelers en de meegekomen supporters. Met 21-10 in de tweede game kwam Kwiek op 6-2 voorsprong waardoor de beslissing was gevallen. Kwiek 1 keert hiermee terug in de lan delijke competitie van de NTTB, die het team vorig jaar moest verlaten. Het resultaat werd bereikt door het kampioenschap in de eerste klasse van de afdeling Gouda, waarbij Gerard van Dam80% scoorde, Wim van Wagenin gen 43% en Kees Vos (die de langdurig geblesseerde Ronald Verboon verving) 63%. Naast het eerste seniorenteam speelt volgend seizoen ook het eerste junio renteam landelijk. Dit team (Addy de Wit, Marco Hoogendam en Jurgen Reichard) bereikten dat door een rechtstreekse promotie na het be haalde kampioenschap in de eerste klasse. het gelijknamige Belgische zusterbe drijf in Leuven. WADDINXVEEN - Bij tafeltennis vereniging Kwiek is vrijdag het tradi tionele toumooi om de Ger Teunissen- cup gehouden, ditmaal bestemd voor de competitieklassen 1 en 2. Van diverse verenigingen uit de Goudse afdeling hadden zich eenen twintig deelnemers aangemeld. Ver deeld over 4 poules werd een aantrek kelijk toumooi verspeeld waar vaak zeer boeiende wedstrijden waren te zien. Er bleven tenslotte vier poulewinnaars over: Wim van Wageningen (Kwiek), Paul Oosterhout (Combat/Bleiswijk), Nico Boer (NTTC/Nieuwerkerk) en Bas Daalhof (Ilac/Gouda). Wim van Wageningen had in de halve finale geen moeite met Nico Broer en won met 21-11, 21-12. De in Gouda spelende. Waddinxvener Bas Daalhof won zijn halve finale tegen Paul van Oosterhout (21-14,15-21 en 21-17). De finale werd dus een Waddinxveense aangelegenheid tussen Wim van Wage ningen en Bas Daalhof. De in vorm zijnde Wim van Wageningen liet niets aan het toeval over en zette gedeci deerd de wedstrijd naar zijn hand. Hij won tenslotte met 21-6 en 21-15 waar door zijn naam op de wissebeker kan worden toegevoegd. Paul Oosterhout wist beslag te leggen op de derde plaats. Mevrouw M. de Vries reikte ook dit jaar de wisselbeker uit. Het eerste team van tafeltennisvereni ging Kwiek speelt vrijdag 27 april tegen Vriendenschaar 3. In de zaal van Gouda” aan de Goudse Lange Groe- WADDINXVEEN - Bij Be Fair-voet- bal zijn in de laatste ledenvergadering Johan Meijaard en Jan van der Neut af getreden als bestuurslid. Johan Meijaard, die acht jaar bestuurs lid is geweest, is de bouwmeester ge weest van de nieuwbouw die in septem ber 1989 feestelijk in gebruik werd ge nomen. Jan van der Neut, zo’n 15 jaar bestuurs lid, heeft al die jaren de PR en sponso ring in zijn pakket gehad. Na de bedank-woorden van voorzitter R.W. van den Brink aan beide schei dende bestuursleden, constateerde hij tevens dat de open plaatsen helaas nog niet bezet konden worden bij gebrek aan kandidaten. College neemt bij Anne Merison een apart plaatsje in. Het is haar afdeling met haar mensen, ook al heeft zij ook het conrectorschap over de dagafdeling Alphen aan den Rijn. Voor haar was het besluit tot mogelijke afbouw indertijd erg teleurstellend. Nu, stralend met nieuwe moed om de afbouw om te buigen in opbouw, verze kert zij nogmaals: "Echt, ontzettend blij". De initiatiefnemers van de acties gaan door, want het leerlingenaantal kan nog fors omhoog. Zeker nu gebleken is dat de Waddinxveense bevolking wijs blijkt te zijn met haar Gouwe College. Het Gouwe College in Waddinxveen biedt dit jaar weer een volledig pakket van zes vakken aan. Degene die twij felde om aan het Gouwe College te gaan studeren vanwege de mogelijke sluiting kunnen dus echt hun twijfels over boord zetten en nu van start gaan Studeren bij het Gouwe College is leuk en heel ontspannend. Met nieuwe kracht en blijdschap wordt het ko mende schoolj aar door de docenten be gonnen. ASAC Nederland BV is al weer enige tijd in het te openen bedrijfspand ge vestigd. Met de bouw werd in april 1989 begonnen. Het complex is gerealiseerd door Heijmerink Bouwmaatschappij BV naar een ontwerp van Abma+ Dirks+Partners. Op 21 juli van het vo rig jaar werd het hoogste punt al be reikt. Het complex dat in opdracht van De Steltenberg Vastgoedontwikkelingen BV is neergezet valt op door de prakti sche vorm en de optimale gevellengte langs de openbare weg. Het geheel heeft de omtreklijnen van een vogel. Er is volop parkeerruimte gecreëerd. ASAC Nederland BV, dat oorspronke lijk in Gouda was gevestigd, zocht een geschikte lokatie om een ruimere be huizing te laten bouwen. Na het afwe gen van een aantal alternatieven viel de definitieve keuze op het bedrijvenpark Coenecoop. Geen parkeerproblemen, een representatief bedrijvenpark en goed bereikbaar vanaf de snelwegen waren de criteria die hiervoor de door slag gaven. Een snelle nieuwbouw van een "pand op maat" was mogelijk door de enthou siaste en flexibele medewerking van het Waddinxveense gemeentebestuur ming van Multihouse NV te Gouda. Dat men zich daadwerkelijk voorbe reidt op de Europese markt mag blij ven uit de nauwe samenwerking met ASAC Nederland is een hardwareleve- rancier, die zich specialiseert in de dis tributie en levering van computers, randapparatuur en supplies van ver schillende merken. Veel kennis is aan wezig om diverse soorten computerap paratuur te integreren in perfect func tionerende netwerken. Het brede assortiment maakt het mo gelijk om bij de aanschaf van compu terapparatuur de klant van een objec tief advies te voorzien. Het blijvend functioneren van deze apparatuur wordt gewaarborgd door het grote aan tal verschillende soorten service- en on- derhoudsvormen. ASAC tracht een totale hardwareop- lossing aan te bieden die zich niet be perkt tot computers alleen. In het kader van Bevrijdingsdag schenkt Rotaract Waddinxveen, de plaatselijke service-club voor jongeren tussen ’18 en 29 jaar, een duiventil aan het Warnaar- plantsoen. Deze geheel naar eigen ontwerp gefabriceerde behuizing zal op feeste lijke wijze worden overgedragen aan de heer Berkhouwer, beheerder van het War- naar-plantsoen. Aan deze gebeurtenis is een kleurwedstrijd verbonden waaraan alle leerlingen van de plaatselijke basisscholen hebben kunnen deelnemen. Direkt na de overdracht zal de prijsuitreiking plaatsvinden. Rotaract Waddinxveen nodigt een ieder uit deze festiviteit bij te wonen. WADDINXVEEN/MOERKA- PELLE - De gemeenteraad Moerka pelle gaat 3.708.500,- beschikbaar stellen voor de aanleg van een fietspad langs de Bredeweg. De voorbereidende werkzaamheden in het kader van de aanleg van een fiets pad langs de Bredeweg zijn inmiddels in vergevorderd stadium. De totale kosten van het plan kunnen worden geraamd op 3.758.000,-. De provincie Zuid-Holland verleent een bijdrage in de kosten van 2.625.000,-. Het resterende bedrag wordt verdeeld over de gemeenten Zevenhuizen (10%), Waddinxveen (20%) en Moer kapelle (70%). Dit betekent dat ten laste van de gemeente Waddinxveen een bedrag blijft van 793.450,-. Bij besluit van 19 december 1989 heeft de Moerkapelse raad reeds een voorbe- reidingskrediet van 50.000,- beschik baar gesteld. Derhalve dient nu nog een krediet van 743.450,- gevoteerd te worden. Vergeleken met de aantallen van een jaar geleden doet zich een daling voor van het aantal werkloze mannen van 3.390 eind maart 1989 tot 3.035 eind maart van dit jaar (met 9%Daar staat een (kleine) toename tegenover van het aantal werkloze vrouwen, namelijk van 2.410 tot 2.500 (met bijna 4%). De langdurige werkloosheid is ten op zichte van een jaar geleden met 65 ge daald tot 2.560. Toch is het aandeel van de langdurige werkloosheid op het to taal nog gestegen van 45% tot 46% ZEVENHUIZEN - Zondagavond 6 mei wordt er weer een jeugddienst ge houden in de Hervormde Kerk van Ze venhuizen. Het thema van de dienst, die om 19.00 uur begint, luidt: "In liefde geloven". Dc voorganger is ds. Enderle uit IJsse|- muiden. De muzikale medewerking wordt verleend door His Revelation uit Alphen aan den Rijn en organist A. Verhoef uit Zevenhuizen. WADDINXVEEN - Evenals voor gaande jaren houdt De Zonnebloem, de katholieke nationale vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken van alle gezindten, op donderdag 3, vrijdag 4, maandag 7 en dinsdag 8 mei weer een aantal boottochten vanuit Waddinxveen richting Braassemer- meer voor een 200-tal gasten per dag. Dit betekent wederom een inzet van vrijwilligers, verpleegkundigen en art sen. En dit alles op basis van vrijwillig heid om de kosten tot een minimum te kunnen beperken. Het betreft een geheel verzorgde dag op het water met koffie, thee, gebak, frisdrank of wat sterkers en een lunch met soep vooraf. De dag zal opgevro- lijkt worden met achtergrondmuziek. Op bovengenomede data vertrekt de boot, de Geulvallei, om 9.00 uur vanaf de Noordkade te Waddinxveen, en zal weer afmeren om 17.00 uur. Op Vrijdag 4 mei zullen ook in Waddinxveen worden herdacht allen - burgers zowel militair - die sinds het begin van de Tweede Wereldoorlog, wanneer of waar ook ter wereld, in het belang van het Koninkrijk zijn gevallen, danwel door oorlogshande lingen en terreur zijn omgekomen. De Nationale Herdenking is niet alleen stilstaan in dankbaarheid aan hen die hét hoogste offer brachten, doch ook een moment van bezinning op heden en toe komst. De herdenkingsbijeenkomsten zijn tevens een appèl op ieders individuele verantwoordelijkheid in de huidige maatschappij ten aanzien van onderdrukking, racisme en overdraagzaamheid. Van ’s avonds 18.00 uur tot zonsondergang (21.00 uur) zullen van alle openbare ge bouwen de vlaggen halfstok worden gehangen. Een ieder wordt verzocht deze ge dragslijn te volgen. Vanaf 19.45 uur vindt bij het herdenkingsmonument aan het Stationsplein te Wad dinxveen een plechtige samenkomst plaats alwaar iedereen in de gelegenheid is bloemen te leggen. De muziekvereniging ’’Concordia” verzorgt de muzikale omlij sting tijdens deze herdenking. Tussen 19.45 uur en een halve minuut voor 20.00 uur zullen de kerkklokken luiden. Na de twee minuten stilte om 20.00 uur zal de heer J.D. Geel declameren en zal het herdenkingsvuur in de offerschalen van het monument ontstoken worden. De sa menkomst wordt besloten met het ’’Wilhelmus”. Er gebeuren nog heel veel wonderen, ook in het jaar 1990. Het zou beter zijn terug te gaan naar de eenvoud van Gods Woord. Hierin raak je niet ver dwaald, het is niet ingewikkeld, goed koop, er is altijd een uitweg naar "Het Licht". WADDINXVEEN - PvdA-fractie- voorzitter Bep Vermeij heeft vrijdag middag de voorj aarsexpositie van de Waddinxveense Kunstkring officieel geopend. Ze deed dat met een korte toespraak in de Remonstrantse Kerk aan de Zuid kade, waar drie dagen lang aquarellen, schilderijen, keramiek en beeldhouw werk van de leden te zien zijn geweest. Op de tentoonstelling hingen 35 schil derijen en stonden 23 beeldhouwwer ken. De aanwezigen waren het erover eens dat de kwaliteit van het geëxpo seerde telkens weer toeneemt. De Waddinxveense Kunstkring werd twee jaar geleden opgericht en telt zo’n 50 leden. ”De doelstelling van de Kunstkring spreekt me bijzonder aan”, aldus Bep Vermeij. Zij vond dat mensen die creatief bezig zijn een uitstekende vrijetijdsbesteding hebben. ”Het moet voor de betrokke nen bevrijdend zijn om zo te kunnen werken”. Het PvdA-raadslid sprak de hoop uit dat het bestaande kunst- en cultuurbe leid in Waddinxveen op zijn minst ge handhaafd blijft en - wat haar liever is - wordt uitgebreid. LEZERS schrijven De op de raadsvergadering aanwezige docenten en leerlingen van het Gouwe College konden met moeite hun vreugde bedwingen na dit goede nieuws. Buiten het gemeentehuis werd door diverse leerlingen een vreugde dans gehouden.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 7