I De Verenigde Spaarbank doet meer voor de particulier. FEESTPERIODE VAN 25 JUNI TOT EN MET 6 JULI 1990 A V ÏL f P1 Nr aswr-, Xz 7. Adres en openingstijden Rayondirecteur mevrouw A J. Verschoof - Jenner:’ Wij zijn uw vertrouwen waard!’ Mevrouw A.J. Verschoof - Jenner is rayondirecteur over de kantorengroep Waddinxveen, Boskoop en Bodegraven. Ook zij neemt haar intrek in het gemo derniseerde kantoor aan het Kon. Wilhelminaplein. I I I Infotoren Met het oog op de komende vakantieperiode Open Huis met koffie en cake Op zaterdag 23 juni aanstaande houden wij van 11.00 tot 14.00 uur Open Huis voor alle cliënten en belangstellenden. Onder het genot van een heerlijk kopje koffie kantoor eens y Doe mee met onze prijsvraag en maak kans op ’een midweek Gran Dorado’ f 7,50 premie voor nieuwe spaarders Cadeautjes geven hoort bij een feest Deskundig advies Reizenbalie Lichtkrant Kinderhoek Uw kostbaarheden zijn ’safe’ in een kluisloket van de Verenigde Spaarbank Snelkas 7 - yw._ KantOOrleiderDe heer P. Serlier Vandaag wordt ons geheel gemoderniseerde vestiging aan het Koningin Wilhelminaplein 43 door de burgemeester van Waddinxveen, de heer CJV1. van der Linden, officeel heropend. Ons kantoor heeft in een paar maanden tijd een totale gedaantewisseling ondergaan. Van de oude situatie zult u weinig meer aantreffen. Wat u wèl aantreft is een uiterst modem bankkantoor, voorzien van de nieuwste electronische ’snufjes’ en mime, open balies waar onze medewerk(st)ers u nóg beter en sneller van dienst kunnen zijn. Deze heropening vinden wij zéker een feest waard. En dat doen wij op zaterdag 23 juni van 11.00 tot 14.00 uur. Leest u even mee? Q ~o> a»J .Woonplaats deze prijs- •aa verenigde spaarbank Verenigde Spaarbank N.V., Koningin Wilhelminaplein 43, 2741 EC Waddinxveen. Telefoon (01828) 12468. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Bovendien op donderdag avond van 18.30 tot 20.00 uur. - WiCd. en van W' - gfi Ik heb de dagelijkse leiding over dit kantoor. Daar naast kan ik u, met behulp van ons ultramoderne kantoorapparatuur, van alle mogelijke informatie over verzekeringen, beleggingen of financieringen voorzien. Zo kan ik ti bijvoorbeeld ’de meest ideale’ hypotheek adviseren. Om een optimale service mogelijk te maken is er een mime spreekkamer in onze vestiging aanwezig. Daar kunnen wij al uw bankzaken in alle rust bespreken. Tegen inlevering van deze bon ontvang ik een reiswekkertje. Naam: Adres: Postcode Geboortedatum I Deze bon is uitsluitend geldig op zaterdag 23 juni 1990 Idoorhalen wat niet van toepassing is g M/V’) Mevrouw Verschoof is ervan overtuigd, dat per soonlijke dienstverlening steeds belangrijker wordt 'Automatisering is goed voor doorsnee balie- handelingen, maar een bank moet een bepaalde meerwaarde hebben’. Ze verduidelijkt: ’Bankieren is een zaak van vertrouwen en dat moet je verdienen in persoonlijke contacten. Het draait dus niet alleen om produkten of diensten’. Het zal u duidelijk zijn: Op mevrouw Verschoof en haar medewerk (st) ers kunt u altijd een beroep doen. Voor informatie, maar dan op de beeldbuis, staat onze ’Infotoren’ tot uw beschikking. Actuele bank zaken en speciale aanbiedingen worden hier aan u getoond. Zo kunt u zich een beter beeld van onze dienstverlening vormen. Woensdag 20 juni 1990 Pagina 24 herinneringen aan dierbaren. Al die kostbaarheden horen veilig in een kluisloket En voor de prijs hoeft u het niet te laten. Al vanaf f 43,30 huurt u één kluisloket. Dat is 12 cent per dag. U zult het met ons eens zijn; dit bedrag staat niet in verhouding tot uw kostbaarheden. Zeker tijdens uw vakantie is het verstandig een kluisje te huren. Voor slechts een paar gulden per maand bent u er zeker van dat al uw dierbare kost baarheden veilig liggen opgeborgen in een kluisloket van de Verenigde Spaarbank Natuurlijk is onze 'voorraad’ kluisloketten niet onbeperkt. Tijdens ons Open Huis kunt u onze kluisruimte bezichtigen. Wij laten u dan zien hoe makkelijk het is in uw kluis te komen en hoe moeilijk dat voor een ander is. U kunt natuurlijk ook meteen een afspraak maken met één van onze medewerk (st) ers. Wij zien u graag op zaterdag 23 juni aanstaande. S V... k5. I Speciaal ter gelegenheid van de feestelijke her opening van ons kantoor hebben wij een prijsvraag uitgeschreven. Iedereen - van jong tot oud - kan aan vraag meedoen. De hoofdprijs is ’een midweek Gran Dorado.’ Natuurlijk zijn er nog veel meer prijzen te winnen. Haal snel zo’n prijsvraagformulier op ons kantoor aan het Kon. Wilhelminaplein 43. De inleverdatum is tot en met 13 juli 1990. Als u in de feestperiode bij ons vernieuwde kantoor een spaarrekening opent, ontvangt u f 7,50 spaar- premie als extraatje op uw nieuwe rekening. De minimale inleg bedraagt f 50,-. Voor iedereen die ons kantoor op aanstaande zaterdag bezoekt en onderstaande bon meeneemt, hebben wij een handig reiswekkertje klaarliggen. Maar kom snel, want hiervoor geldt: 'zolang de voórraad strekt’. cake kunt u ons gemoderniseerde achter de coulissen bekijken. - Voor persoonlijk gerichte adviezen kunt u bij de adviesbalie terecht. Door toepassing van vele scheidingswanden wordt de balie voor u een privé- balie. En ons buizenpostsysteem maakt het gebruikelijke veiligheidsglas overbodig, dus hebben we makkelijker contact met elkaar. Aan onze comfortabele reizenbalie verstrekken wij u graag alle mogelijke informatie over uw vakantie. Voor de laatste banknieuwtjes hebben wij een licht krant geïnstalleerd. Hierop vertonen wij alle actuele bankzaken die voor u van belang zijn. Speciaal voor de kleintjes hebben wij een speelhoek ingericht. Terwijl u met ons uw bankzaken af handelt, kunnen uw kinderen zich prima vermaken. Inbraak en brand zijn aan de orde van de dag. En een verzekering dekt niet altijd de schade. Denk maar eens aan moeilijk te vervangen (waarde-) papieren, zoals spaarbiljetten, akten, diploma’s of contracten. Denk ook eens aan sieraden met grote emotionele waarde, zoals erfstukken en - Van links naar rechts: - TT Mevr. M.J. Vermeulen-Stolwijk, de heer P. Serlier, mevr. M. Slappendel, mevr. P.I.T.Both-Den Haan, mevr. G. Verboom-Van de Lecq en mevr. G.T. Daneel-Schouwman. Door rechtstreekse aansluiting op de computer ging geld opnemen altijd al snel. Met onze snelkas gaat dat nu nóg sneller. Wij zullen u dat graag bewijzen. - V V - i WISS een hypermodern kantoef bij f L-- GEFELICITEERD WADDINXVEEN! U heeft er eeij hypermodern kantóef bij ■f i yi.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 24