GEMEENTE WADDINXVEEN Rabobank O PCW tegen urnen en kerstpakketten, CDA en PvdA willen stedenband Celstraf voor gokverslaafde VERGADERINGEN FISCAAL AANTREKKELIJK SPAREN KAN OP VERSCHILLENDE MANIEREN Parkeren MILIEU- TELEFOON MIDDEN-HOLLAND NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES SPREEKUREN RTW COLLECTEVERGUNNINGEN BOUWVERGUNNINGEN Openingen ’’Pretnummers” Grondtransacties Verkeer Job Creation Exposities Brugcentrum Cormula’s VERORDENING WO ON WA GENCENTR UM PA TER JORNA WEG TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01727-14044 17613 Alphense Avondschool al 30 jaar mondelinge CURSUSSEN INFO-AVONDEN: Inl. 01720-22450 Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 22 augustus 1990 14433 (toestel 159) 01820-16066 010-362244 Mina Druckerhoeve 16 Coenecoop 53-55 De Visserhoeve 4 Mozartlaan 27 Noordeinde 46 l 01820 - 28011 het gemeentehuis taboe de Aard van het bouwplan: het oprichten van een woonhuis Sparen met een verzekering Wilt u nu sparen voor voorzieningen in de toekomst dan kan het zinvol zijn een spaarprodukt met een verzekering te kiezen. Kunt u bijvoorbeeld een van de twee volgende vragen bevestigend beantwoorden, dan biedt zo’n pro- dukt voor u interessante mogelijkheden: - U wilt later een aanvullende oudedagsvoorziening, omdat u de hoogte van de AOW onvoldoende vindt? U bent één- of meermalen van baan verwis seld en heeft daardoor te maken met pensioenbreuk? Wilt u vervroegd uit treden? - U krijgt later te maken met hoge uitgaven of lagere inkomsten? Uw kinde ren gaan bijvoorbeeld studeren of u of uw partner stopt (tijdelijk) met werken? Na deze zomervakantie gaat het bestu ren van de gemeente weer door. Het college van Burgemeester en Wethou ders vergadert weer compleet en de meeste raadsleden hebben de vakantie erop zitten. De politiek saaie maanden na de gemeenteraadsverkiezingen van maart kunnen wellicht worden afgewis seld met meer spektakel. Een publikatie van de Rabobanken Waddinxveen en Boskoop Lijsterbesstraat 56 De Visserhoeve 7 Nieuwe folders zijn: - ’’Europa 1992”. - ”De O. V. Studentenkaart laat je niet lopen”. - ’’Slachtofferhulp, u hebt er recht op”. - ’’Blessures, maak er geen sport van”. 01820-28011 Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 14433 14433 Zodra het terrein van het voormalige Deze verordening treedt in werking met ingang van 25 augustus 1990. Bij de milieu-telefoon Midden-Holland kan iedereen terecht voor het indienen van een milieuklacht. Onder milieuklachten worden verstaan alle klachten over lucht-, water- of bodemverontreiniging of lawaai. Als u via het milieu-telefoonnummer een klacht indient, ontvangt u doorgaans bericht wat er met die klacht is gebeurd. De milieu-te lefoon Midden-Holland is voor milieu-klachten dag en nacht be reikbaar onder nummer In het gemeentehuis is een brochurewand in gebruik bij de balie van de sectie Burgerzaken van de afdeling Algemene Zaken. In de wand is een groot assortiment folders en brochures over uiteenlo pende onderwerpen aanwezig. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak met de secre taresse. ‘Eind van dit jaar (of zoveel eerder als mogelijk) zal er inzicht moeten zijn in de betekenis, het bereik en de luister dichtheid van de lokale radio-omroep RTW. Die evaluatie wordt gekoppeld aan het beschikbaar stellen van de sub- S.P.D. M.B.A. 10of14mnd. P.D. Boekhouden 10 of 14 mnd. C Basisopl. Boekhouden 4 mnd. C Middenstand 10 mnd. C Engels, Duits, Frans, Spaans 6 mnd. 3 sept. en 17 sept. (talen) van 19.30-21.00 uur in Sch.Gem. Bospark, Pr. Beatrixl. 4, Alphen a/d Rijn. De chef van de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie heeft aan Nederlandse Kankerbestrijding vergunning verleend voor een collecte in de periode 27 augustus t/m 9 september 1990. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter ken nis van het gemeentebestuur gebracht. Voor overige milieuvraagstukken is op elke woensdagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur een medewerker van de Milieudienst Midden- Holland in het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven. Buiten deze tijd kan men zich op de gebruikelijke openingstijden wenden tot de afdeling Ruimte en Bouw. Verleende bouwvergunningen Bouwperceel: Bloemendaalseweg tussen nrs. 19 en 19a Coenecoop naast nr. 17 naar een nieuwe vaste lokatie voor volkstuinders. De ontwikkelingen rondom het illegale volkstuincomplex aan de Bloemendaalseweg bij Gouda blijft de gemeente zorgen baren. Na ge harrewar en onduidelij kheid zouden de bestaande woningen op de kop van het land daar kunnen worden verbouwd en samengevoegd om dienst te doen als burgerwoning. ‘De Stichting Vrouwenraad Waddinx veen en de KNOV-afdeling Waddinx veen (de plaatselijke middenstand) zijn met elkaar in gesprek geraakt over al lerlei zaken, zoals openings- en slui tingstijden van winkels. Het contact is naar aanleiding van de gemeentelijke Nota Emancipatiebeleid aarzelend ge legd. De gemeente, die hoopt dat de gesprekken zullen worden voortgezet, stelt zich voorshands terughoudend op. Zowel de Vrouwenraad als het KNOV zijn bereid periodiek met elkaar van gedachten te wisselen. In het najaar volgen weer de jaarlijkse begrotingsdebatten en algemene be schouwingen. Voor de deur staan dan ook de officiële openingen van het nieuwe en uitgebreide zwembadcom- plex in het sportpark ”de Sniep”, de multifunctionele accommodatie ”De Duikelaar” aan de Zuidplaslaan. Hele dure zaken als de verkeersafwikkeling en de bodemsanering zullen veel aan dacht vragen. Waddinxveen - waar jaarlijks 56,5 mil joen gulden aan inkomsteen en uitga ven omgaat - wordt verder geconfron teerd met een woonwijk Zuidplas waar de groei uit is. Kwamen er in 1987 nog 226 woningen en 461 inwoners bijin de komende jaren zullen deze aantallen terugvallen naar 150 woningen per jaar extra en 165 inwoners erbij. Voor alle maal wordt voorts het leven duurder. Op stapel staan bijvoorbeeld weer ver hogingen van de onroerend goedbelas- ting na vier jaar stilte aan het front. Zo gezien houden de Waddinxveense gemeenteraadsleden zich met veel meer zaken bezig dan uit de maande lijkse raadsvergadering blijkt. Het zijn dan ook onderwerpen, die met name in commissievergaderingen aan de orde komen. In deze vergaderingen wordt iedere keer een blik in de keuken ge gund bij de tot standkoming van raads besluiten. WADDINXVEEN - In het gemeentehuis kunnen geen ”06-Pretnum- mers” worden gedraaid. CDA en PvdA staan positief tegenover een ste denband. De Stichting Vrouwenraad Waddinxveen voert gesprekken met de plaatselijke middenstandsvereniging. Onder de Zuidplaslaan komt geen voetgangerstunnel. De VVD wil weten wat er op de lege plek van het oude notarishuis aan de Kerkweg-Oost gebouw gaat worden. De PCW is tegen de aankoop door de gemeente van urnen en wil ook dat er geen kerstpakketten meer worden gekocht. Wilt u het belastingvoordeel later hebben dan behoren de Rabo Pensioenpo- lis zonder lijfrenteclausule en Rabo Termijn Spaarpolis tot de mogelijkhe den. Deze verschaffen u bij uitkering een onbelast en vrij besteedbaar ver mogen. Een Termijn Spaarpolis is al mogelijk bij een inleg van f 53,- per maand. Advisering is maatwerk De grootte van het belastingvoordeel hangt uiteraard af van uw persoonlijke situatie. Met behulp van de computer en een adviescalculator kan tevens be rekend worden welk eindkapitaal na afloop vrijkomt. Datzelfde geldt voor het verzekerd kapitaal dat bij voortijdig overlijden wordt uitgekeerd. Wilt u weten wat voor u een goede keuze is? Loop dan eens binnen bij de Rabo bank. De verordening stelt regels voor het gebruik en de verdeling van de standplaatsen met bijbehorende ruimten op het woonwagen'cen- trum. Nog een paar andere onderwerpen: Gemeente-ambtenaren kunnen tij dens hun werk geen ”06-pretnum- mers”, zoals wethouder Paul van Schie (CDA) die noemt, draaien. Hoewel verondersteld wordt dat binnen de di verse gemeentelijke instellingen deze telefoonnummers niet worden ge draaid hebben B. en W. de telefoon centrale hiertegen toch maar beveiligd. Dat is ook het geval met het draaien van internationale nummers, met uit zondering van aanvraag via de telefo niste, zodat registratie mogelijk is. Een ambtenaar bleek geregeld op kosten van de gemeente met Australië te bel len. DA en PvdA staan positief tegenover gemeentelijke deelname aan een ste denband. Het Vredesplatform Wad dinxveen is hiervan een groot voorstan der. Vooralsnog staat de PCW niet te trappelen om aan een stedenband te beginnen, terwijl de WD evenmin en thousiast is. De liberalen laten zoiets liever over aan het particulier initiatief. gen, 16 ongesubsidieerde eengezinswo ningen (Noorlander BV), 8 twee-on- der-n-kapwoningen (Noorlander BV) en 8 socio-woninget) (met 34 plaatsen) van de Johannesstichting. ‘Grillroom Sphinx aan de Nesse heeft - na een illegale start - van het gemeente bestuur een jaartje de tijd gekregen om het leven te verbeteren, door een einde te maken aan de overlast en de te late sluitingsuren. B. en W. vinden dat de bedrijfsactiviteiten zich iets anders hebben ontwikkeld dan aanvankelijk voor ogen stond. In de tuin aan de ach terzijde mag geen terras komen. ‘Zeven tuinbouwbedrijven aan Abraham Kroesweg hebben van B. en W. in beginsel het groene licht gekre gen om hun bedrijf in westelijke rich ting uit te breiden met ongeveer 40 me ter. ‘Particulieren kochten weer diverse stukjes grond van de gemeente. Een gedeelte van het Onderwegje ging naar W.B. van Wel (Noordeinde 97a), strookje grond aan de Jan Dorrekens- kade 67/69 kwam in handen van C. de Bas sr N. Breedijk kocht grond in de Zuidplas, dr.ir. O.J.M. Coenegracht kocht ook grond in dezelfde woonwijk. ‘Bedrijven kochten eveneens Wad dinxveense grond. Holland-Shipping bouwt in Coenecoop. Op die plek wordt ook het transportbedrijf A. van Noort Zn. van de Tuinbouwweg ac tief. In Coenecoop bouwt voorts Hage man Collection. ‘Als het aan mevrouw Y. Hofhuizen- Wilms, lid van de gemeentelijke com missie voor kunst en cultuur, ligt is het belangrijk dat het onderscheid tussen professionele kunst en de amateuristi sche kunstbeoefening gehandhaafd blijft. Ze zei dat in een commissiever gadering, waar werd besloten de ge meentelijke Nota Kunst en Cultuur te actualiseren. ‘Waddinxveen is in afwachting van een verkeerscirculatieplan. Dat plan gooit veel overhoop om de toename van het verkeer in goede banen te blijven lei den. Zo bestaat de mogelijkheid om de Rijnlandstraat over het parkeerterrein Beukenhof door te trekken naar de Kerkweg-Oost. Daarna moet duide lijkheid worden verschaft over de be- bouwingsmogelijkheden naast Van Leeuwen’s Zuivelhandel, waar tot in de jaren zeventig het oude notarishuis heeft gestaan. Dat althans vindt WD- raadslid Maria Wientjens-van der Vel den. ‘Bij het scholencomplex aan de Sniep- weg (de Samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum de De Wadde voor MAVO/LTO/LHNO) komt geen volkstuincomplex. B. en W. hebben daar vanaf gezien. Het illegale complex ”Ons Genoegen” aan de Tweede Bloksweg wordt gelegaliseerd, omdat het potsierlijk wordt hiertegen nog ju ridisch acties te beginnen, zo die overi gens nog een kans van slagen zouden hebben. PCW-raadslid Henk de Bas heeft ervoor gepleit te blijven zoeken ‘Met ingang van 1 oktober zal het con tract met Job Creation BV, dat al een half jaar is verlengd, niet opnieuw wor den verlengd. Het bedrijf, dat in twee ondernemerscentra op Coenecoop startende en jonge uitbreidende bedrij ven verder op weg hielp, zal wel op ad- hoc-basis ingeschakeld kunnen wor den. Job Creation verlaat Waddinx veen met een geslaagd project achter zich latend. Verhoudingsgewijs zijn er veel werklozen met nieuwe bedrijfsac tiviteiten gestart. Ook het knock-on- doors-project (aankloppen bij bedrij ven) heeft vruchten afgeworpen. De beide bedrijfshallen zijn volledig bezet. ‘In het gemeentehuis aan het Raad huisplein is het vaak veel te warm. Ook bij lagere buitentemperaturen. Beke ken wordt nu wat er aan een betere kli maatbeheersing in het 12 jaar oude pand van negen miljoen gulden kan worden gedaan. Dat gebeurt op initia tief van B. en W. CDA-raadslid Wil Waterreus-de Vries meent dat een juiste afstelling van de verwarming straks ook uit het oogpunt van energie besparing nodig zal zijn. ‘Met de sloot achter de Brugweg gaat het beter. Op dit stinkwater wordt geen bedrijfsafvalwater meer geloosd. Wel ligt op de bodem van de sloot verontrei nigd slib, dat eigenlijk al opgeruimd zou moeten worden. Bijvoorbeeld voorafgaand aan de algehele sanering van het bedrijfsterreintje aan de Hene- gouwerweg. Bij de problematiek, die de bewoners herhaaldelijk in actie heeft gebracht, zijn betrokken het ge meentebestuur, de Milieudienst Mid den-Holland, het Waterschap De Gou- welanden, het Hoogheemraadschap van Rijnland en de provincie Zuid- Holland. Voor de omwonendennn zit een informatiebijeenkomst in de pen. sidie over 1991, die dit jaar tien mille bedroeg. In de afgelopen maanden is het niet gekomen tot de door B. en W. gewenste samenwerking met de on langs opgerolde radiopiraat Cassablan- ca. De RTW wil dit najaar met ethe- ruitzendingen beginnen om de luister dichtheid te vergroten. Inmiddels heeft ook de hervormde Immanuëlkerkge- meente de wens te kennen gegeven in formatie te willen hebben over het be reik van de rechtstreekse kerkuitzen- dingen op zondagmorgen. Gemeente lijke steun is toegezegd bij het samen stellen van een beleidsplan voor de RTW-radio. ‘Waddinxveen krijgt een Gehandicap tenplatform. De werkgroep, die nu nog wordt voorgezeten door CDA-fractie- voorzitter Jan Hielema, denkt aan een stichtingsvorm. Het platform, dat uit particulier initiatief is ontstaan en dat zich richt op lichamelijk gehandicap ten, kan gemeentelijke subsidie tege moet zien. ‘Na deze zomer worden er in de raad-l zaal van het gemeentehuis weer exposi ties en kamermuziekconcerten gehou» den. Op stapel staan exposities van de Zilveren Camera (7 september) en eetj amateurexpositie (28 september-13 ok tober). Het onderwerp van de laatste expositie dit jaar (30 november-8 de cember) is nog onbekend. De nieuwë serie kamermuziekconcerten start op 18 oktober en wordt voortgezet op 15 november. ‘Over de bestrijding van de hondepoep blijven in Waddinxveen de meningen verdeeld, al lijken voetgangers en spe lende kinderen steeds meer last van de overal gedeponeerde uitwerpselen te krijgen. D’66 is met de andere politieke partijen voorstander van de invoering van een hondenpenning. Het CDA wil aandacht voor hondenuitlaatroutes en pleit voor een actief voorlichtingsbe leid in de richting van de hondenbezit- woonwagencentrum aan de Dreef is ters. opgeknapt kan het als parkeerterrein voor de bezoekers van de tennis- en hockeyvelden in gebruik genomen worden. De parkeersituatie op de Sniepweg, waar de bewoners steeds au to’s van Waddinxveense sportievelin- gen voor de deur hebben staan, kan dan behoorlijk verbeterd worden. Als het aan VVD-raadslid Jaap van den. Berg ligt worden de leden en gasten van de hockeyclub Waddinxveen en het Be Fair-tennispark De Buitenhof gedwon^ gen aan de Dreef te parkeren. De al geX troffen tijdelijke parkeermaatregelen gaan ook in die richting. ‘Een deel van de fractie van de Protes tantse Combinatie Waddinxveen (PCW) heeft zich tegen de aankoop van urnen voor de algemene begraaf plaats aan de Alberdingk Thijmlaan* gekeerd. De reformatorische raadsle den vinden dat geen gemeentelijk taak, maar dat blijkt wel zo te zijn geregeld. In het kader van de behandeling van de Voorjaarsnota 1990 verklaarden de PCW-fractieleden zich ook tegen de aankoop van kerstpakketten. ‘Voor de nieuwbouw van de Goudse Schouwburg aan de Boelekade in Gouda valt niet te rekenen op een fi nanciële bijdrage van de gemeente Waddinxveen. In antwoord op een vraag van PvdA-fractievoorzitter Bep Vermeij zei VVD-wethouder Karei van Soest dat het hier geen gemeente^ lijke aangelegenheid voor Waddinx veen betreft. I ‘De biljartvereniging Onder Ons in hej Anne Frank-centrum krijgt financiers steun van de gemeente. Zo is er doof het college van B. en W. eenmalig eeri bedrag van duizend gulden overge maakt. Van een pas geopend bedrijf iri Coenecoop kon een bijdrage tegemoet gezien worden voor een uitbreiding vaq het aantal biljarttafels. Sparen voor onvoorziene omstandigheden is belangrijk. Dit kan plotseling opkomende financiële problemen voorkomen. Dat is ook een van de redenen dat voor de belasting een behoorlijk bedrag aan rente is vrijgesteld. Zit u aan de grens van die fiscale vrijstelling en wilt u voor later toch geld - dat u voor langere tijd kunt missen - opzij zetten, dan is het toch mogelijk een aardige reserve op te bouwen. Dat kan zelfs op een fiscaal aantrekkelijke manier. Sparen met een verzekering heet dat. ‘Er wacht Waddinxveen nieuwe woon- wijkjes binnen de bebouwde kom. De bouw van woningen achter de Dorp straat is voorlopig op de lange baan ge schoven vanwege de vervuilde grond daar en het ontbreken van geld om daaraan snel wat te doen. Plannen voor invulling van het Brugcentrumgebied achter het raadhuis zijn nu volop in de maakOverleg is er ook met een aanne mer over de bouw van woningen in het ”A3-gebied”, het weiland ten noorden van de Apollolaan. Met de huizenbouw zou hierin 1991 begonnen kunnen wor den. Voor de omwonenden komt er een informatiebijeenkomst. ‘De actuele woningbouw in de wijk Zuidplas omvat de bouw van 20 sociale huurwoningen (woningbouwvereni ging Waddinxveen), 23 premie A- koopwoningen (Noorlander BV), 11 premie C-koopwoningen (Noorlander BV), een complex gestapelde wonin- het oprichten van een bedrijfshal met kantoorruimte het oprichten van een woonhuis met garage het plaatsen van terrein- en erfafscheidingen het plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het vergroten van een woonhuis het oprichten van een woonhuis met garage het oprichten van een woonhuis (ter vervanging van de bestaande woning). ‘Het is PvdA-raadslid drs. Martin Kraaijestein opgevallen dat de drum band De Cormula’s lokalen van de wijkschool St. Jozef in gebruik hebben. De drumbandleden zaten eerst op zol der aan de Kanaalweg in de St. Victor- wijk en hebben inmiddels met feeste lijk vertoon een verdieping lager in ge bruik genomen. De socialist heeft het gemeentebestuur gevraagd of voor het gebruik van de lokalen toestemming is gegeven en welk huurbedrag de Cor mula’s hiervoor betalen. ‘De Kerngroep Ontwikkelingssamen werking Waddinxveen heeft de laatste keer geen huis-aan-huis-collecte ge houden. Dat is ook PCW-raadslid mr. Wiebrand Dijksterhuis opgevallen. Hij vraagt zich af, nu er geen collecte is ge houden en de donaties gering zijn, hoe zich dat verhoudt met de doelstelling van de in Burkina-Faso en Peru actieve Kerngroep. ‘Er komt geen voetgangerstunnel on der de Zuidplaslaan, zoals de PvdA- raadsfractie vorig jaar had voorgesteld. B. en W. hebben wel besloten de wijk Zuidplas als geheel eens door te lichten voor wat betreft de veiligheid van fiet sers en bromfietsers. De indruk is al wel dat Waddinxveens nieuwste woon wijk veilig is. Er zijn wel veel parkeer- ongelukjes, maar er is gelukkig weinig lichamelijk letsel. Verkeerswethouder Joop Neele (PCW) voorspelt dat in de toekomst een tunnel onder de Beije- rincklaan wellicht urgenter wordt. Aan de andere kant van die weg is namelijk na de eeuwwisseling een nieuw woon- wijkje gedacht. Afhankelijk van uw fiscale situatie kunt u kiezen voor een produkt dat u nu belastingvoordeel oplevert. Het is ook mogelijk dat voordeel naar de toe komst te verschuiven. Wilt u nu een aftrekpost voor de belasting hebben, dan is een spaarprodukt met een verzekering voorzien van een lijfrenteclausule een goede mogelijk heid. De Rabo Pensioen Premiepolis met lijfrenteclausule en de Rabo Lijf rente Koopsompolis zijn daarvan twee voorbeelden. De toekomstige uitke ring is dan wel belastbaar inkomen. Sluit u voor 1 januari 1991 zo’n polis af, dan mag u dit jaar maximaal f 17.116,- op uw onzuiver inkomen in mindering brengen. Beide vormen kennen een minimuminleg van f 3.000,-. Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer bg-g. Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Milieu-telefoon (voor milieuklachten) ROTTERDAM - Een gevangenisstraf van 18 maanden, waarvan 6 maanden voorwaardelijk, heeft een 38-jarigé Rotterdammer opgelegd gekregen van de Rotterdamse politierechter. De man werd onder meer schuldig be vonden aan inbraken in Waddinxveen. Uit vrachtwagens stal hij in de Goudse streek voor 357.000 gulden aan goede ren. Aanvankelijk was tegen de Rotterdam-* mer 2 jaar cel geëist, maar de recht bank wilde de man - die verslaafd is aan gokken - geen uitzichtloze gevangenis-t straf opleggen. Hij kreeg nog n kans om wat van zijn lei ven te maken en zijn gezin niet voor de derde ke^r te verliezen. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open bare kennis dat met ingang van 22 augustus 1990 gedurende drie maanden, op werkdagen van 8.30-12.30 uur, ter gemeentesecreta rie, afdeling Algemene Zaken voor een ieder ter inzage ligt de door de raad der gemeente Waddinxveen in zijn vergadering van 6 juni 1990 vastgestelde Verordening woonwagencentrum Pater Jorna- weg. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De sociaal raadsvrouw: elke werkdag van 9.00-12.30 uur en donderdagavond van 19.00-20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een af spraak hebt gemaakt. ”06-Pretnummers” zijn in Commissie voor Sociale Zorg op donderdag 23 augustus 1990, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - advies inzake jaarprogrammaplanning verzorgingstehuizen; - advies inzake inspraak m.b.t. gebiedsindeling Centrale Posten Ambulancevervoer Zuid-Holland; - advies inzake besteding van de art. 36 W.W.V.-gelden 1990 t.b.v. de informatiebus voor herintreedsters en het I.S.P.; - rapport inzake de jaarrekening 1989 van de Commissie Flanke rend Ouderenbeleid; - advies inzake aktiepuntenlijst ouderenbeleid; - advies inzake jaarverslag 1989 van het Provinciaal Overleg Gehandicaptenbeleid Zuid-Holland; - advies inzake Sociale Vernieuwing; - advies inzake aanwijzing revalidatie.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 3