Flyers naar De Duikelaar TOOS op weg naar jubileumjaar 1991 zaterdag 6 okt. a.sJ Waddinxveen: vier plaatsen banenpools DANSSCHOOL WADDINXVEEN Wervelende show 70-jarige gymnastiekvereniging Steg Waddinxveen M“d-ANWBb"df Zonnig Zuid KNVB-voetbal- truuk naar Oranjewijk Waddinxveen-za. wint Korbis tenonder Bouma BV Q Junioren Winst A-jeugd Be Fair WADDINXVEEN - De A-jeugdelftal- len van Be Fair-voetbal wonnen beiden hun wedstrijden afgelopen zaterdag. In beide gevallen was het Boskoopse Flo- reant het slachtoffer. A-l won met 3-1 en A-2 met 2-1 en dat was tevens de eerste overwinning in het nieuwe sei zoen. Vorige week verloren zij resp. met 2-1 bij Sportlust en 4-3 bij Gouda. Be Fair C-l van het C-l elftal van WSE. De Waddinxveners plaatsten zich daar door bij de laatste 16 voor de beker- competitie. Ook B-l van Be Fair be kert door. Afgang voor WSE Be Fair gelijk Activiteiten Heren Tweede trekking T rainingspakken Dames Succes Florida Eerste ronde WSV F ■g Waddinxveen-zondag Clubs voor beginners en gevorderden op elk niveau: Ballroom Latin Oude dansen APARTE CLUBS VOOR JONGEREN EN PAREN Inlichtingen of inschrijven per telefoon. Aan de dansschool van maandag t/m vrijdag van 19.30 tot 21.30 uur. GEBOUWDE STARING-STARINGLAAN 19 WADDINXVEEN - TELEFOON 01828-16000 De beste loop van midden hólland! wordt gesteund door: DE PATER makelaardij bv ONDER LEIDING VAN JOSÉ BRUÊNS-VAN RIJN F.D.O.-GEDIPLOMEERD Start prestatielopen 12.30 uur 12.50 uur 14.20 uur 1 VOLVO I 1,8 KM 10* 15 21,1 KM KINDEREN tot 12 jaar GRATIS deelname Oók officiële KNAU Wegwedstrijd 2500 gld prijzengeld WADDINXVEEN - Flyers-basketbal komt in het nieuwe seizoen uit met y SATCOM INTERNATIONAL BV T Pagina 29 Verder starten op 3 oktober in de TOOSOOS aan de J.W. Frisoweg (clubgebouw van Kwiek) de lessen in het kader van "Bewegen voor ieder een", voor mannen en vrouwen die overdags een uurtje willen bewegen zonder toestellen. Vanaf september worden callanetics oefeningen toegepast in de jazz en ae robic lessen. Voor nadere informatie kan men altijd bellen naar J. Nieswaag tel. 17126 of J. Stofberg tel. 30045. wat problemen. Veel spelers moesten meteen van de werkplek naar de sport hal reizen. Ook hier worden mooie wedstrijden verwacht, waarbij bekende tegenstan ders zoals Punch, Blitz en Veenland en de nieuwkomers Elementum en Red Stars zeker voor topwedstrijden zullen zorgen. Bij meisjes- en jongensjunioren zijn de verwachtingen niet zo hoog gespannen. Voor beide teams geldt, dat de basis van vorig seizoen nu senior is gewor den, zodat er met een geheel nieuwe basis de competitie ingegaan moet wor den. Handhaven is hier dus het devies. Het kader van Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS, klaar voor een nieuwe seizoen waarin het 70-jarige gevierd zal gaan worden. (Toto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De zaterdagploeg van Waddinxveen-voetbal deed in de gewonnen wedstrijd tegen Oudewater ruim één uur aan klantenbinding. Met gevarieerd en snel aanvalsspel slaagden zij erin een snel opgelopen achterstand om te buigen naar een wat magere einduitslag. Na 2 minuten kwamen de Waddinxve ners reeds op achterstand. Peter Hee- ren reageerde te laat op het midden veld, waardoor Oudewater in balbezit dreigde te komen. Cock v.d. Zaan was er als de kippen bij om het gevaar te be zweren, maar diens terugspeelbal was te traag waardoor Oudewater reeds in de 24e minuut voorsprong nam. Een geschrokken Waddinxveen trok ten aanval en kreeg diverse mogelijk heden. In de 25e minuut sprongen de suppporters op, maar de kopbal van Peter Hofman kwam op de lat. Wad dinxveen bleef aandringen en in de 35e minuut kwam Waddinxveen op gelijke voet. Een goede actie van Kees de Zwart resulteerde tenslotte in een gave trekbal van laatstgenoemde, en Peter Heeren schoot beheerst in. Na rust eenzelfde beeld, met dien ver stande dat de Waddinxveners nu wel koelbloedig afmaakten. In de 4e mi nuut werd een gave voorzet van motor Chris v.d. Stelt vallend koppend door Peter Heeren tot 2-1 gepromoveerd, terwijl Rein Kreuk goed doorging in de 22e minuut en de derde treffer aante kende. Het werd zelfs 4-1 na een identieke si tuatie van de tweede goal, toen we derom Chris v.d. Stelt Peter Heeren op rechts bediende. Op diens kopbal was wederom geen verweer mogelijk. Hierna namen de Waddinxveners gas terug, temeer daar een Oudewateraar wegens een slaande beweging naar de scheidsrechter uit het veld werd ge stuurd. Dit werd de Waddinxveners bijna fataal, want binnen 2 minuten was het 4-3, nadat het achterin bij de Waddinxveners niet helemaal klopte. Gelukkig kregen deWaddinxveners weer greep op de wedstrijd hetgeen reulteerde in een vijfde treffer, nu van Cock v.d. Zaan, die een verdedigings- fout resoluut afstrafte. Zaterdag speelt Waddinxveen om half drie uit bij Unio in Oudewater. INLICHTINGEN: Postbus 175 2740 AD Waddinxveen 01727 - 13073 Eerder deze maand startten alle TOOS-medewerkers (bestuur, jubi leumcommissie, technische leiding en WADDINXVEEN - WSE-voetbal heeft een 5-1 nederlaag geleden bij het technisch povere Nieuwkoop. Het ont brak de oranje-zwarten volkomen aan een collectieve inzet. De aanvangsfase leek voor WSE, maar het heft kwam, na enige kansen voor Marco Scheurwater, vast en definitief in handen van Nieuwkoop. Na ongeveer een kwartier scoorde Paul Kwakkenbos dan ook 1-0. Kort voor rust een opleving van WSE-kant. Ro bert Kerkhoff maakte een voorzet van Erwin Pleus goed af. Na rust (1-1) verviel WSE in het oude patroon, ondanks een energieke po ging van trainer Ad v.d. Herik om alle neuzen in dezelfde richting te krijgen. Spoedig bouwde Nieuwkoop een voor sprong op en uit: Sander Fauth 2-1, Paul Kwakkenbos 3-1, René Zaal 4-1 en William van Dam 5-1. Als excuus kan nog gesteld worden dat WSE kampt met een blessuregolf, ook mede dank zij de te harde oefenwed strijd tegen Be Fair, de dinsdag ervoor (1-0 winst via Marco Scheurwater). Doorgaans groeit een groep dan boven zichzelf uit. WSE helaas niet. Zondag treft WSE een onbekende te genstander, het Leidse Docos komt dan op bezoek in Waddinxveen. Hope lijk zijn René Moons, Theo de Heer, Dennis Jager en Martijn Sol (dinsdag eruit geschopt) er dan weer bij Coenecoo^föop WADDINXVEEN - Een sterk star tend Ter Leede gaf Be Fair weinig mo gelijkheden om zelf tot initiatieven te komen (0-0). Slechts door stevig optre den in de achterste lijn kon men de Sas- senheimer storm van zich afhouden. Na 10 minuten kon de eerste offensieve daad van Be Fair genoteerd worden. Uit een vrije trap bereikte de bal Leon Konijn die net overkopte. Be Fair putte hieruit moed en voelde er niets voor om willoos op de Sassenheimer slachtbank te gaan liggen. Agressief spelend trachtte men de ba kens te verzetten en het sterke aanvals spel van Ter Leede te onderbreken. Dit had tot resultaat dat Ter Leede wel sterker was maar geen doelrijpe kansen werden toegestaan. Net voor rust kwam Be Fairs beste kans toen Peter Verkerks voorzet Frans La- lihatu bereikte diens schot werd echter vakkundig gepareerd. Aan de andere kant moest Peter Konijn een stevige slijding maken om een doorgebroken Sassenheimer af te stoppen. Na rust deed Rob Asscheman bijna Be Fair de das om. Weifelend verspeelde hij de bal aan de levensgevaarlijke spits Pitti die de keeper op het verkeerde been zette maar tot opluchting van Be Fair tegen de paal schoot. Even later toonde Bert Eenenaam z’n keeperskwaliteiten om een ziendend afstandsschot onschadelijk te maken. Met nog een kwartier te spelen werd de licht geblesseerde Frans Lalihatu ver vangen door Eric Valk, eigenlijk was Be Fairs jonge talent Peter Verkerk volkomen leeg gespeeld ook aan ver vanging toe maar trainer Jansen durfde geen tweede vervanging aan. De laatste tien minuten stond Be Fair met de rug tegen de muur, uit een cor ner stompte Bert Eenenaam de effect volle bal weg voor de voeten van een Sassenheimer die vol uithaalde, maar Otto Kempkes op de doellijn staande retourneerde de bal. Komende zaterdag een nieuwe vuur proef in het Warnaarplantsoen als de ongeslagen koploper Soccer Boys op visite komt. jeugdraad) het nieuwe seizoen 1990- 1991 met een gezamenlijke bijeen komst in de voormalige TOOSOOS, aan de J.W. Frisoweg. Onder het nuttigen van een hapje en drankje werd de jaarplanning voor het komend seizoen doorgesproken. Het belangrijkste evenement van dit sei zoen zal gevormd worden door de jubi- leumshow in het kader van het 70-jarig bestaan. De nog steeds groeiende "bejaarde” vereniging zal op 2 februari 1991 een wervelende show geven in de sporthal ”de Sniep”. De jubileumcommissie, die in het jubi leumjaar ook nog andere activiteiten heeft gepland, is evenals de technische leiding druk bezig zich voor te bereiden op de show. Tijdens deze show treden alle 800 leden van de vereniging voor het voetlicht. Naast de jubileumshow gaan de jaar lijkse activiteiten bij TOOS gewoon door. Gepland zijn onder andere - Kinderdansdag te Reeuwijk op 29 september voor de jazzjeugd. - Springwedstrijden te Bodegraven op 27 oktober voor de recreatieve tuners/ turnsters. - Onderlinge wedstrijden in "de Sniep” op 3 november voor alle gym nasten. - Regio dansfestival in "de Sniep” op 10 november voor de jazzers. - Landelijke demogyada in het "Con gresgebouw” te Den Haag voor de j azzdemonstratiegroep - Keurturnwedstrijden door het hele land van 15 december t/m mei:91 voor alle leden van de keurgroep. - Regiowedstrijden in Bodegraven en Nieuwkoop op 20 april en 4 mei voor alle recreatieve tunemers/sters. - Wereld-gymnaestrada in Amster dam van 15 t/m 20 juli met 25.000 en thousiaste deelnemers uit 32 landen. Naast deze nationale en internationale evenementen biedt TOOS in dit sei zoen ook gelegenheid voor skigymnas- tiek vanaf oktober elke donderdag avond van 21.30-22.30 uur in dc zaal aan het Kon. Wilhelminaplein (achter AH). WADDINXVEEN - Op jaarbasis be schikt de gemeente Waddinxveen in 1991 over maximaal vier banenpool- plaatsen om zeer langdurig werklozen, die moeilijk plaatsbaar zijn op de ar beidsmarkt kansen op werk te bieden. Dat blijkt uit een mededeling van het ministerie van Sociale Zaken en Werk gelegenheid. In het kader van de ’’Rijksbijdrageregeling banenpools” kunnen gemeenten en Regionale Be sturen voor de Arbeidsvoorziening sa men afspraken maken over de instel ling van banenpools voor langdurig werklozen. Voor iedere werkloze die via zo: :n pool werk krijgt, stelt het rijk zijn aandeel in de uitkering van de betrokkene be schikbaar alsmede een jaarlijkse subsi die van 7.000,-. De toekomstige Ar- beidsvoorzienings-organisatie stelt daar bovenop j aarlij ks per deelnemer 3.500,- in het vooruitzicht. Het besluit van minister De Vries en staatssecreta ris Ter Veld van Sociale Zaken en Werkgelegenheid treedt op 1 septem ber 1990 in werking. Sinds vorig jaar wordt in Rotterdam, Nijmegen en Dordrecht geëxperimen teerd met banenpools voor langdurig werklozen die geen uitzicht hebben op werk. Zo wordt ervaring opgedaan met alter natieven voor gewone banen, zonder dat sprake is van budget-, concurren tievervalsing of verdringing van be staande werkgelegenheid. In het najaar van 1989 zijn in het re geerakkoord afspraken gemaakt over de invoering van banenpools. Dit voor jaar hebben rijksoverheid, gemeenten, werkgevers- en werknemersorganisa ties in het toekomstig Centraal Bestuur voor de Arbeidsvoorziening over de definitieve vormgeving van de pools overlegd. Op grond van dit overleg is een regeling opgesteld voor de bijdragen van het rijk en van de Arbeidsvoorzieningsor ganisatie aan de banenpools. vier teams in de hoogste klasse van Rayon West. Zowel dames 1, heren 1, meisjes- als jongensjunioren starten in de eerste klas Rayon West van de Nederlandse Basketbal Bond. Een grote verandering voor Flyers zal omstreeks 1 december plaatsvinden. Dan namelijk zal de vereniging gaan spelen in de nieuwe sportzaal ”De Dui kelaar” in Zuidplas. Hierdoor ontstaat er een betere situatie, want nu kan zo wel training als wedstrijd in een en de zelfde zaal gehouden worden. Het feit, dat het kantinebeheer in han den komt van twee verenigingen, waar onder Flyers, bezorgt de vereniging misschien wat meer financiële ruimte. Om direct over wat meer financiële middelen te kunnen beschikken, heeft Waddinxveen Flyers het initiatief ge nomen om eind november een kaart en kwartetspel uit te brengen met als thema: Wonen, werken en leven in Waddinxveen. De heren van coach Toni Vujanic zul len dit jaar proberen om via de spor tieve wijze hun intreden te doen in de Topsportliga. Na twee seizoenen net niet mogen promoveren en ook geen toestemming van de NBB krijgen om een eventueel open plaats in te nemen, zal men komend seizoen alles op alles zetten om dit te bereiken. Een mooie bijkomstigheid is, dat de se lectie geen grote wijzigingen kent ten opzichte van het vorige seizoen. Het vertrek van Peter de Goede is opgevan gen door de komst van Peter de Boer van BVO. De enige wijziging bij de heren is, dat men de thuiswedstrijden gaat spelen op zaterdagavond. De wedstrijden op vrij- dagavond gaven in het verleden nogal Fietstocht WADDINXVEEN - Zaterdag 23 sep tember houdt de wijk- en speeltuinver eniging Zonnig Zuid haar jaarlijkse ge- zins fiets- en puzzeltocht. De tocht, die 44 kilometer lang is, start tussen 10.00 en 12.30 uur bij het wijkgebouw Zuid aan de St. Victorstraat. De prijsuitrei king is om 17.00 uur. De fiets- en puzzeltocht voert langs mooie plekjes in het Groene Hart. On derweg kunnen vragen beantwoord worden. Degenen die dat het best heb ben gedaan ontvangen een prijs. Niet-leden betalen voor de tocht 2,50 per persoon, maar daarvoor kunnen onderweg wel een paar consumpties genoten worden. Bij slecht weer wordt de tocht op een andere datum gereden. Als het weer twijfelachtig is, kan vanaf 9.30 uur bij het wijkgebouw (tel. 13001) geïnfor meerd worden of de tocht doorgaat. WADDINXVEEN - Zaterdag 13 okto ber zal de KNVB-voetbaltruuk naar het WSE-complex in de Oranjewijk komen. Met deze activiteit zal de vierde editie van de WSE-Profweek worden ge opend. De WSE-Profweek zal worden afgesloten met TV-opnamen door een Nederlandse omroep. Vorig jaar, bij het 100-jarig bestaan van de KNVB, is ter promotie van de voetbalsport ”De Voetbaltruuk” ont wikkeld. De Voetbaltruuk bevat een voetbalspelencircuit en enkele onder delen zijn: het vier-tegen-vier spel, lijn voetbal, tjoekvoetbal, het hooghouden van de bal, zuiver schieten en ingooien van de bal en worden er foto’s genomen van de deelnemers met het Neder landse E.K.-elftal van 1988. De eerste ronde van het spelencircuit zal zaterdag 13 oktober rond 13.00 star ten en de tweede ronde om 15.00 uur. Elke ronde duurt 2 uur en er kan per viertal slechts aan één van de beide ron des worden deelgenomen. In totaal kunnen er maximaal 40 viertallen deel nemen en deelname staat open voor F- pupillen tot en met C- en meisjes-junio- ren. Ingeschreven kan worden door WSE- leden en niet-leden. De WSE-leden hebben voorrang indien de inschrijving uiterlijk op zaterdag 29 september is in geleverd. Inschrijvingen worden, zo lang er nog plaats is, toegewezen naar volgorde van binnenkomst. De inschrijvingsformulieren zijn ver krijgbaar in de commissiekamer bij WSE en bij Mathé Moons en dienen uitsluitend ingeleverd te worden bij Mathé Moons (Brugweg 23, tel. 17814). Zondag 23 september zal om 16.30 uur, kort na afloop van de wedstrijd WSE 1 - DOCOS 1de tweede trekking van de grote WSE-seizoenloterij worden ver richt. Dit zal gebeuren onder auspiciën van notaris J. in ’t Hol. Net als bij de eerste trekking zullen er nu ook weer 25 prijzen worden verloot. De hoofdprijs van de tweede trekking is een Hi-Tec magnetron van de fa. Verhoeff uit Waddinxveen. Overige prijzen zijn een schitterende fiets van Frans Versluis, een CD-speler van Hagoort, een dekbed van Van der Linde en een decoupeerzaag van For- mido. Maandelijks terugkerende prijzen zijn een champagne-ontbijt (Van den Berg), een romantisch diner voor twee personen (Bibelot) en waardebonnen van bloemen- en plantencentrum Ver- kleij WADDINXVEEN - In sportzaal Groenswaard hebben de volleyballers van Be Fair de nieuwe trainingspakken en shirts uitgereikt gekregen. Dit naar aanleiding van de nieuwe sponsor Centrale Volksbank, die Be Fair-volleybal sinds juli heeft. De vol ledige naam van Be Fair wordt dan ook C.V.B. Bank/Be Fair-volleybal. De nieuwe shirts en pakken werden uitge reikt aan de dames- en herenselectie die hier uiteraard enthousiast over wa ren. Voor de dames van Flyers zal het een zwaar nieuw seizoen worden. De afge lopen jaren werd in hoog tempo van de tweede klas Kern naar de eerste klas Rayon doorgestoten. Dit alles werd be reikt met dezelfde selectie. Het voordeel van komende seizoen is, dat coach Astrid Taal de beschikking heeft over een grotere selectie. De overstap van enkele junioren naar de senioren biedt nu de mogelijkheid deze speelsters op te vangen in het tweede team, dat qua training eveneens bege leid wordt door Astrid Taal. Hierdoor zullen deze speelsters makkelijker kun nen worden ingepast bij dames 1 De verwachtingen van dames 1 zijn hooggespannen en de bedoeling is niet alleen handhaven, maar minimaal meedraaien met de middenmoot. Een ding staat vast, er zullen prachtige wed strijden te zien zijn, met tegenstanders als Jumpers, BVO, Leiderdorp etc. Vovo Beor.(iswagens BV BI OtUIII*'/ K WADDINXVEEN - De Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS staat aan de vooravond van het 70-jarig bestaan. Dat veertiende lustrum zal het hoogtepunt vormen van het nu begonnen nieuwe seizoen. WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft met 9-6 van Jodan Boys verloren. De Gouwenaren hadden de hele wed strijd het betere spel. Korbis bleef on der de maat en te lang naar de juiste vorm zoeken in deze streekderby. Op één onderdeel scoorde Korbis een voldoende: dat waren de strafworpen die allen benut werden zodat de eind stand van 9-6 verlies nog iets meeviel. Qua spelniveau viel de tweede helft nog het minst tegen (in elk geval hiel den de teams elkaar wat de score be treft precies in evenwicht (4-4), het geen betekende dat de in de eerste helft opgelopen 5-2-achterstand fataal is ge weest. Na twee wedstrijden in de eerste klasse moeten de eerste wedstrijdpunten nog behaald worden, maar daarvoor moet toch echt wel uit een ander korfbal- vaatje getapt gaan worden. WADDINXVEEN - Waddinxveen- zondag heeft met 4-1 van Cabauw ge wonnen. De Waddinxveners zetten Ca bauw in de eerste helft gelijk op eigen halft vast. Vanuit een gesloten verdedi ging, waarin het duo Flier/Sip goed werk verrichtte, werd de aanval geko zen. De man van de middag, Robin Leunissen, was constant aanspeelbaar, met in zijn rug de ijverige Raymond Beij. Er werden kansen gecreeërd en een doelpunt kon dus ook niet uitblijven. Robin Leunissen worstelde zich door de Cabauw-verdediging en bracht Wim Hoogendoorn in stelling. Diens strakke schot was onhoudbaar voor de Cabauw-goalie (1-0). In dezelfde minuut ontfutselde Rob de verdediging de bal, passeerde de kee per en schoof de bal beheerst in het net (2-0). Toen was het de beurt aan Ca bauw. Na een goede aanval moest Wilco Vermeij in actie komen. Hij stortte zich op de bal en werd hierbij geblesseerd. Hij werd opgelapt en keepte de wedstrijd formidabel uit. Vlak voor rust kwam Cabauw op 2-1, door een misverstand in de Waddinx- veen-verdediging. Rechtsbuiten Ver meulen schoot op de paal en uit de re bound wist de linksbuiten te scoren. Na rust hetzelfde spelbeeld met een controlerend Waddinxveen. Na 10 mi nuten spelen werd Robin Leunissen in het strafschopgebied gevloerd. Hij nam zelf de toegekende penalty en dit betekende 3-1. Cabauw ging nu alles of niets spelen en dit leidde tot het mooi ste doelpunt van de middag. De Cabauw-goalie kwam buiten zijn strafschopgebied en schoot de bal op het middenveld in de benen van Wim Hoogendoorn. Deze bedacht zich geen moment, liep twee passen en lobte de bal van zo’n 40 meter over de gepas seerde keeper (4-1). De goed leidende scheidsrechter blies voor het laatst en Waddinxveen had de eerste punten. Zondag de lastige uitwedstrijd tegen het gedegradeerde Bergambacht. WADDINXVEEN - Na een korte en intensieve voorbereidingsperiode op het nieuwe badmintonseizoen, is Flo rida in de gemengde bonds- en districts- competitie goed van start gegaan. Het eerste team bestaat uit P. Slits, R. Struys, I. Groeneveld en L. van Ber- geijk en speelt 3e klasse bondscompeti- tie. Dit team begon met een uitwed strijd in ’s Gravenhage tegen DKC 4. Al snel werd duidelijk dat Florida een maatje te groot is voor deze tegenstan der. Het werd een gemakkelijke 0-8 overwinning. Met veel belangstelling werd uitgezien naar het presteren van het ten opzichte van het vorig seizoen nogal gewijzigde team 2. De drie ’’nieuwelingen” K. van Pel, L. Klaren en J. Lamaison bleken, evenals de "ouden” D. van Teijlingen en R. Sikking, geen enkele moeite te hebben met hun tegenstanders. In sporthal de Sniep werd Satumus ’68 1 overklast. Met een 8-0 nederlaag wer den zij naar huis gestuurd. Bij B.C. Florida ontbrak H. Schwiebbe. Florida 3 speelde uit in Woerden tegen Satumus ’68 team 3. Het werd een spannende wedstrijd met wisselende kansen. Dit kwam vooral tot uiting in het grote aantal drie games partijen. Uiteindelijk bleef B.C. Florida aan de goede kant van de score. Een zwaar be vochten 3-5 zege. WADDINXVEEN - In de eerste ronde van de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV heeft H. van Woudenberg de lei ding genomen. WSV is met een grote opkomst (38 leden) aan het nieuwe sei zoen begonnen. Van Woudenberg wist met zijn favo riete Caro-Kann verdediging met zwart Van der Hoek te overrompelen en doordat zowel de partij Philipse-Hen- nink als Smitskamp-Van der Born wer den afgebroken, nam hij hiermee met een de kop in de competitie. Ook Kardol-De Niet eindigde met winst voor zwart, nadat laatstge noemde in het eindspel wits dame en koning op één lijn wist te manoeuvre ren en daarna met zijn toren op de zelfde lijn ging staan. Hierdoor bezet De Niet nu op de tweede plaats. De derde is voor J. van Oort, die van Van der Starre won. Ook Ellers (winst op Stam), Maliepaard (tegen D. van Offeren), Ritter (na stukverlies toch nog gewonnen van Prins), Muit (tegen Versluis) en Brinkhorst (tegen Bese- mer) haalden de volle buit binnen en staan daardoor na de (weinigzeggende) eerste ronde hoog op de ranglijst. Winst was er verder voor Torenbeek, Alblas, Stouten, Littooy, Van Oosten en het nieuwe - uit het jeugdteam af komstige - seniorlid Remco Kloet. Zij wonnen van respectievelijk W. Goor, H. van Offeren, Van Kleef, H.E. van Offeren, V.d. Geer en mevr. Timmer mans. (volg de ANWB borden naar het Bedrijvenpark Coenecoop) 3,7 7,4 KM WADDINXVEEN - In het handelsre- gister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland is nieuw ingeschreven Drogisterij-Parfu merie Bouma BV, Waddinxveen. Omschrijving bedrijf: het exploiteren van één of meer drogisterij-bedrijven, alsmede de detailhandel in foto-artike- len. Maatschappelijk kapitaal 200.000,-, waarvan geplaatst/gestort 50.000,-. Directie: S. Bouma, Waddinxveen en E. Roest, Waddinxveen. Het bedrijf heeft een nevenvestiging in Capelle aan den IJssel voor de verkoop van drogis- terij-artikelen, parfumerie en eenvou dige fototoestellen. 1 w! SPORT., RECREATIE Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 19 september 1990 1 'GING

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 29