Tankslag slaat aan Man (37) van dak gevallen ■COLOPHON! KERK Zuiveringsinstallatie officieel in gebruik ll Wethouder Paul van Schie (CDA) actief in Reeuwijk-Randenburg Sing-inn in koffiebar Piasweg versmald Introductie- avond over popmuziek ’’Taal van het lichaam” DECS BV Lies v. Straalen in De Molenwiek Weekenddienst dierenarts: Subsidie Twee manieren Weggewaaid Inbraken Op de Gouwe Vernielingen Voorbereidingstijd Aanrijdingen Waddinxveen ï\t 111\ diensten 5&F W A K' «wy 1 Pagina 5 Weekblad voor Waddinxveen-Woensdag 26 september 1990 Op de Piasweg worden wegversmallingen gemaakt om het verkeer te dwingen langzamer te rijden. (Foto: Sjaak Dienstdoende verloskundige J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel.01727-13898. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts F.H.E. Edens, Bunchestraat 60, Reeuwijk, tel. 01829-4028). Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken heeft dienst: Arts: P.J.E. van der Linde, Souburglaan 15, tel. 14100. Ondertrouwd: R.G. Vakkersen G.A.M. Roskam; M. Attia Hassan en J.E. van der Pal; D.P. van der Eijk en A. Sonneveld; L. Fokkert en L. Both; H.C. Versluis en M.M. de Bruin. Geboren: Sander Tobias, z.v. A.M. Voskuilen en C. J. de Vries; Geertruida Klazina, d.v. F. Blijleven en G. de Lijster; Stephanie Samantha Esmeralda, d.v. L.M. A.J. Moling en M.E.J. Mol; Jannes, z.v. H. Berghout en T. Ver hagen; Etienne, z.v. S.I. Peters en A. Wolters; Comelis, z.v. J.A. van Ber- kel en E.K. Vermeulen; Jardy Barend, z.v. H. j.B.C. Maas en P. van Leeu wen; Laïla, d.v. A. Akachhit en K. El Fargani; Jelle, z.v. W.L. de Boer en G. Venneklaas; Daniëlle Charline, d.v. J.T.C. de Jong en C. de Pater; Pe trus Christiaan, z.v. C.P. Molenaar en M.A.M. Polman. Gehuwd: R. Verlooij en B.J. van de Graaf; F.J. van Loveren en A.A. Ber- nabela; R. de Pater en M.A. Jacobs; J.J.M. Driesen en J.M. Verbaas. Noteboom) Met het oog daarop is er woensdag avond 26 september van half acht tot half negen een introductie-avond voor geïnteresseerden in lichte muziek en popmuziek in het gebouw van de mu ziekschool aan de Kerkstraat. Het Centrum voor Kunstzinnige Vor ming Kreater wil daarmee laten zien dat het ook mogelijk is les te krijgen op basgitaar, gitaar, slagwerk, toetsen, sa xofoon, kortom het lichte muziekin- strumentarium, en dat daarbij het ac cent komt te liggen op het spelen in groepen. Iedereen die ook maar even denkt dat het wel iets voor hem of haar is, kan zich er plekke opgeven en zal zo snel mogelijk in een groep mee gaan doen. Op de introductie-avond zal muziek te beluisteren zijn, de plannen en de mo gelijkheden van de afdeling lichte/pop- muziek worden uitgelegd en er kan met de docenten gesproken worden. De man viel tijdens werkzaamheden van een ongeveer 8 meter hoog dak. Met heup-, been- en hoofdletsel is de man overgebracht naar een Gouds zie kenhuis. De arbeidsinspectie stelde een nader onderzoek in naar de toe dracht van het ongeluk. Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. ZONDAG 30 SEPTEMBER 1990 NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk 9.30 uur ds. H. Schipaanboord 17.00 uur ds. G.C. Kunz De Hoeksteen: 9.30 uur ds. R.J. v.d. Hoef, Bodegraven 18.30 uur ds. H. Schipaanboord Bethelkerk: 9.30 uur ds. G.C. Kunz 17.00 uur kand. L.M. Jongejan Waddinxveen Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur ds. L. Groenenberg Oud-Beijerland Immanuëlkerk: 9.30 uur ds. A.A. van Houwelingen 19.00 uur ds. A.A. van Houwelingen GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 10.15 uur ds. J.C. de Meer 17.00 uur ds. A.J.G. Dronkert, Gouda Ontmoetingskerk: 9.30 uur dhr. A. van Veen, Waddinxveen 17.00 uur geen dienst ZATERDAG 29 SEPTEMBER 1990 EN ZONDAG 30 SEPTEMBER 1990 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms heeft dienst: Arts: W.A. v. Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12676. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnig Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur geen dienst HERVORMD GEREFORMEERDE GEMEENTE Elke donderdagavond in kerkgebouw Rem. Kerk, Zuidkade: 19.45 uur bijbellezing door ds. D. Chr. Overduin van de Hervormd Gereformeerde Gemeente te Hilversum JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking CHR.GER.KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. M.J. Oosting 17.00uur ds. C. van Atten, Aalsmeer Om tegemoet te komen in de kosten, ■POLITIENIEUWST Overleden: Kramp, Leendert, oud 95 jaar; de Jong, Hendrik, oud 70 jaar; Oostdam w.v. Moons, Catharina M. oud 92 jaar; Otterspeer, Willem, oud 62 jaar; Sturkenboom, w.v. Verwoerd, Wijnanda C. oud 80 jaar; Verha gen, Isabella H. oud 93 jaar; Bont, w.v. Verweij, Trijntje, oud91 jaar; Vrij enhoek, e.v. van Herk, Lijntje, oud 69 jaar; Hogendoom, e.v. Verruijt, Lena J. oud 84 jaar; Van der Sloot, Abraham, oud 73 jaar; Echardt, w.v. Hipke, Margaretha A.E. oud 81 jaar. Weekblad voor- Waddinxveen UitgeverijVETA bTvT~ Directie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m Donderdag: 8.30-17.30 uur Vrijdag: 8.30-12.30 uur Klachten bezorging: Sweelinckhof 31 2742 CB Waddinxveen Telefoon:01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Postabonnement: 33,- per halfjaar. Advertentie-tarieven: Losse mm-prijs 0,49 (exclusief BTW); contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse wordt vrijdagavond 28 september een sing-inn gehouden. Gezongen zal er worden over de thema’s vrede en be- vrijding, het koninkrijk van God en lof prijzing. Iedere vrijdagavond staan de deuren van koffiebar De Schaapskooi open voor iedereen vanaf 15 jaar. De koffie bar is een ontmoetingsplaats voor jon geren. De koffiebar gaat open om kwart voor acht, het programma begint om half ne gen. En dat geldt ook voor zangers en zan geressen. WADDINXVEEN - Aan de Pias weg wordt nog druk gesleuteld om die verkeersveiliger te maken en het doorgaande verkeer er te laten afnemen. In opdracht van de gemeentelijke dienst Openbare Werken wordt er nu een zestal wegsmallingen ge maakt, die hard rijden op die lange karakteristieke weg onmogelijk maken. Ter plaatse kunnen de au tomobilisten elkaar namelijk niet passeren zodat er gewacht moet worden om elkaar door te laten. De versmallingen worden wel zo uitgevoerd dat de lijndiensten van Westnederland er geen hinder van ondervinden en dat ook het vracht verkeer ongestoord door kan rij den. Voor de (brom)fietsers is er een eigen paadje. De wegsmallingen zullen gepaard gaan met de invoering van een ma- ximum-snelheid van 60 km. In combinatie van de maatregelen voor de Dorpstraat, waaruit het doorgaande vrachtverkeer is ge weerd, denkt het gemeentebestuur een goede oplossing te heben ge vonden voor het verkeersonveiligs- heidsprobleem van de Piasweg. Uiteindelijk is er sprake van een tussenoplossing. Als de wijk Zuid- plas-extra wordt gerealiseerd naast en achter het antobedrijf Van Leeuwen BV zal er een nieuwe weg tussen de Piasweg en de IJserman- weg/Beijerincklaan worden aange legd, die een belangrijke verkeers- taak zal kunnen ovememen. De tanks kunnen op twee manieren on schadelijk worden gemaakt. De meest milieuvriendelijke manier is om de tank te verwijderen. Negen tanks ko men hiervoor in aanmerking. Op moeilijk te bereiken plaatsen, zoals onder een bouwwerk, kan deze me thode echter niet worden toegepast. Een goed alternatief is dan de tank leegmaken, schoonspoelen en volbla zen met zand. Voor deze methode ko men ongeveer 39 tanks in aanmerking. Ten aanzien van 13 tanks is nog nader onderzoek nodig over welke methode het meest geschikt is. WADDINXVEEN - Het centrum voor Kunstzinnige Vorming Kreater aan de Kerkstraat gaat meer aandacht schen ken aan de lichte muziek en dan met name de popmuziek. WADDINXVEEN/REEUWIJK Waddinxveens wethouder Paul van Schie (CDA) heeft vrijdagmorgen meegeholpen in de polder Reeuwijk- Randenburg aan de Henegouwerweg de nieuwe rioolwaterzuiveringsinstal latie van het hoogheemraadschap van Rijnland officieel in gebruik te nemen. Hij klaarde het karwei - het leggen van de laatste stukjes van de legpuzzel op de kaart van Rijnland - samen met Reeuwijks burgemeester mevrouw Y. Verstoep-Bauer, Zuidhollands milieu- gedeputeerde J. van der Vlist, Bos- koops burgemeester drs. J.J. Spros en Rijnland’s dijkgraaf ir. E.H. baron Van Tuyll van Serooskerken. OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. v.d. Want 17.00 uur ds. N. v.d. Want Elke Woensdagavond: 19.30 uur ds. N. v.d. Want ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 09.30 uur Woensdag: 19.00 uur Vrijdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk: Zaterdag: 19.00 uur Zondag: 11.15 uur Dinsdag: 08.45 uur (klassemis) Donderdag: 09.00 uur Elke 2e vrijdag van de maand: Anne Frank-centrum om 10.00 uur (dan vervalt de dienst van 19.00 uur) GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 15.00 uur ds. J.J. van Eckeveld Donderdag 27 september 19.30 uur ds. J.S. v.d. Net GER. KERK (VRIJGEMAAKT) Kerkgebouw Kruiskerk, Passage 8.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoom 14.45 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen heeft inmiddels al meer dan 350 reacties binnen gekregen op het vragenformulier dat in het kader van de milieu-actie ’’Tankslag” in de bus is gedaan bij bewoners van vooral de wat oudere woningen in Waddinxveen WADDINXVEEN - Bij een bedrijfsongeval op het terrein van NKF Ka bel BV aan de Noordkade is vorige week dinsdag een 37-jarige inwoner van Ouderkerk aan den IJssel ernstig gewond geraakt. De opening van de rioolwaterzuive ringsinstallatie, waarop de rioleringen van Waddinxveen-Noord en -Oost, Boskoop-Oost en Reeuwijk-Dorp zijn aangesloten, volgde die dag op de inge bruikname van nog twee van deze in stallaties in Woubrugge en Nieuwe We tering. Vanwege het stormachtige weer had de aan de Henegouwerweg opgezette feesttent het vrijdagmorgen begeven, zodat het officiële gezelschap plotse ling moest uitwijken naar de spiksplin ternieuwe gebouwen van het complex. Tussen Boskoop en Waddinxveen gaat het om één van de duurste en modern ste voorzieningen, waaraan ook de drie betrokken gemeentebesturen hebben meebetaald. De installatie is een prima voorbeeld van wat goede samenwer king tussen bevolking, gemeentebestu ren, waterschappen, de provincie en het hoogheemraadschap vermag. De bevolking kreeg zaterdag tijdens een vijf uur durend open huis de gele genheid om in de installatie aan de He negouwerweg rond te kijken en te zien hoe van afvalwater schoon water wordt gemaakt. Door de geringe berichtge ving hierover viel de belangstelling te gen. Voor degenen die wel kwamen lag een pakket documentatiemateriaal klaar. ■BURGERLIJKE..^ MEDISCHE In het formulier zijn vragen gesteld over de aanwezigheid, de inhoud en het formaat van de tanks. Op basis van de binnengekomen informatie stelt de ge meente een actieplan op. De actie ’’Tankslag” gaat rond oktober van start. Met deze actie loopt de gemeente Wad dinxveen vooruit op de landelijke re gelgeving, op grond waarvan eigenaren van oude olietanks verplicht worden deze onschadelijk te laten maken. Er zijn nu al 61 tankeigenaren bereid aan de actie deel te nemen. WADDINXVEEN - Tot en met vrij dag 26 oktober exposeert de Waddinx- vener Lies van Stralen aquarellen, olie verf en gemengde technieken in het Bloeddonorcentrum in gebouw De Molenwiek aan de Groningerweg in Gouda. Geboren vlak achter de duinen van het Noordzeestrand in de gemeente Mon ster, zijn de steeds wisselende decors met prachtige luchten, spiegelgladde zeeën en bulderende stormen nog steeds een bron van inspiratie voor hem. Lies van Stralen volgt lessen bij Lu- cresa Kern, docent bij de Werkschuit in Gouda. De openingstijden van de expositie in De Molenwiek zijn op maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 20.20 uur en op vrijdag van 8.00 tot 14.30 uur. heeft de gemeente een subsidiebedrag beschikbaar gesteld. Voor het verwij deren van een tank bedraagt de subsi die 50% van de kosten met een maxi mum van 800,- per tank. Voor het schoonmaken en volblazen met zand van de tank is de subsidie ge steld op 100% van de kosten met een maximum van 800,- per tank. Bewoners die het vragenformulier nog niet hebben teruggestuurd, kunnen dit nog doen tot en met vrijdag 28 septem ber. Indien een tankeigenaar onverhoopt geen vragenformulier heeft ontvangen kan hij/zij bij de gemeente een exem plaar opvragen via telefoonnummer 01828-14433. Vanuit een woning aan het Hercules pad wordt een setje van vijf bankche ques vermist. De cheques waren opge borgen in een kast. Omdat er geen spo ren van braak zijn, wordt vermoed dat er sprake is van een insluiping. Het feit moet gepleegd zijn tussen vrijdag 14 en dinsdag 18 september. Onbekenden hebben in de nacht van dinsdag 18 op woensdag 19 september ingebroken in Het Trefpunt aan de Sta tionsstraat. Men is vermoedelijk in het pand gekomen met een valse sleutel. De daders gingen er vandoor met een copieerapparaat, sigaretten en geluids apparatuur van de in dit pand geves tigde dansschool. Vanaf de Kerkweg-Oost is in de nacht van dinsdag 18 op woensdag 19 septem ber een rode Opel Kadett hatchback ontvreemd voorzien van het kenteken HY-61-ZL. De auto was voorzien van grijs/witte strepen. Van een geparkeerde auto is in de nacht van woensdag 19 op donderdag 20 september een BMW-embleem ont vreemd vanaf het kofferdeksel. De wa gen heeft in die tijd geparkeerd gestaan op de Heemraadweg en de Vijverlaan. Vanuit een jasje dat in de personeels ruimte hing van een winkel aan het Ko ningin Wilhelminaplein is op dinsdag 18 september een portemonnee ont vreemd. In de portemonnee zaten naast geld ook diverse bescheiden. Ook een klant raakte later in de week in deze winkel haar portemonnee kwijt. De vrouw liet na het boodschap pen doen haar tas aan het winkelwa gentje hangen en ontdekte de vermis sing kort daarop. Hoewel zij de tas te rugvond, bleek later dat de portemon nee verdwenen was. Zware regenval was de oorzaak van het van de weg raken van een auto op rijks weg A12 in de vroege morgen vap maandag 24 september. De bestuurder van deze auto wilde vanuit richting Den Haag rechtsaf de afrit oprijden richting Gouda maar reed door aquaplanning rechtdoor de berm in. Hij beschadigde hierbij een verkeersbord. Voordat in Reeuwijk-Randenburg ein delijk begonnen kon worden aan de bouw van een nieuwe rioolwaterzuive ringsinstallatie moest er heel wat onge zuiverd water op de Gouwe geloosd blijven worden. Zoals bekend kon de rioolwaterzuive ringsinstallatie aan de Willem de Zwij- gerlaan niet al het afvalwater meer aan. De oude installatie kan overigens nog niet worden gemist, omdat de nieuwe nog niet over een volledige capaciteit beschikt. Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.09 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Vorig weekeinde zijn diverse vernielin gen aangericht in een tuin achter een school aan de Wadde. Het bleek dat er planten uit de grond waren getrokken. Op maandag 17 september werd aan gifte gedaan van vernieling van een ruit van een woning aan de Henegouwer weg. Vermoedelijk is de dubbel-glas- ruit ingegooid. Onbekenden hebben in de nacht van zaterdag 22 op maandag 23 september een verkeersbord vernield op de krui sing van de Esdoornlaan-Ieplaan. In dezelfde nacht is een één dag oude auto beschadigd. Aan de rechterzijde van het voertuig werden twee krassen aangebracht. Het feit is gepleegd op de Wingerd of de Sniepweg. Van een op de Ernst Casimirlaan ge parkeerde auto werd in die nacht de voorruit vernield. Vermoedelijk is de ruit met een baksteen ingeslagen. WADDINXVEEN - De Waddinx- •veense natuurgenezeres Frea Plantinga i^udt donderdagavond 27 september om half negen in buurtcentrum De Boog (C. Huijgenslaan) de tweede ge- zondheidslezing over de taal van het li chaam. Het onderwerp gaat ditmaal ook over kanker en dan vooral de esoterische be tekenis ervan. De toegangsprijs is vijf gulden. Frea Plantinga zal deze avond ook kij ken naar de achterliggende informatie, die door het lichaam wordt uitgezon den middels diverse seintjes. Teveel spanningen kunnen op een be paald orgaan gaan inwerken op den duur en zullen uiteindelijk de functie van dat orgaan beïnvloeden. ”Dit gebeurt alleen als we geen raad geweten hebben met de van tevoren ge stuurde seintjes van emotionele aard, zodat er een opstapeling van energieën plaatsvindt. De reden waarom die op eenstapeling nu juist op dat specifieke orgaan is gaan zitten, wordt samen met het publiek uit de doeken gedaan”, al dus de natuurgenezeres. WADDINXVEEN - Dutch Exterior Cleaning Service (DECS) BV, Wad dinxveen, heet het nieuwe bedrijf dat directeur H. Marijt heeft laten inschrij ven in het handelsregister van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland. Omschrijving bedrijf: het reinigen vati gevels van gebouwen, in het bijzonder de gemoffelde aluminium profielen van glaswerk, het schoonhouden van bin nen- en buitenkanten van vliegtuigen en gebouwen en het transport van auto materialen. Maatschappelijk kapitaal 200.000,-, waarvan geplaatst/gestort 40.000,-. kennen in de toekomst betere provin ciale mogelijkheden te willen hebben om belangrijke voorzieningen (naast rioolwaterzuiveringsinstallaties bij - voorbeeld ook vuilverbrandingsovens) sneller te kunnen realiseren. Wat hem betreft zou in voorkomende gevallen het toepassen van bestuurs dwang niet uitgesloten mogen worden om knopen door te kunnen hakken en om desgewenst bestuurlijke samenwer king af te dwingen. Rijnland’s dijkgraaf baron Van Tuyll van Serooskerken benadrukte in zijn toespraak het grote belang om derge lijke omvangrijke operaties steeds in goede samenwerking met omwonen den te doen door vroegtijdig in alle sta dia onnodige misverstanden weg te ne men en doeltreffend door alle in spraak- en beroepsprocedures te kun nen komen. Het Centrum voor Kunstzinnige Vorming Kreater gaat extra aandacht schenken aan de lichte- en popmuziek. De rioolwaterzuiveringsinstallatie Reeuwijk-Randenburg, die 37 miljoen gulden heeft gekost, kende een voorbe reidingstijd van zo’n 18 jaar. Mede door de vele hardnekkige bezwaren van omwonende particulieren, land bouwers en tuinders traden er in de pe riode voorafgaande aan het kunnen bouwen van deze voor het milieu be langrijke voorziening grote vertragin gen op. Er moest namelijk nogal wat tijd en geld gestoken worden in het vinden van de juiste bouwlokatie. Toen die gevon den was werd in ieder geval besloten een installatie te gaan bouwen met overdekte beluchtingsbassins, zodat er geen stankoverlast - één de vele bezwa ren - kan ontstaan. Tijdens de opening gaf milieugedepu- teerde Van der Vlist in een toespraak te Een vallende steen vanuit de laadbak van een vrachtauto zorgde op dinsdag 18 september voor schade aan de mo torkap van een andere auto. Het onge val gebeurde op de Kanaaldijk. De ei genaar van de vrachtauto heeft toege zegd de schade met de tegenpartij té zullen regelen. Op vrijdag 21 september werd een vrachtwagenbestuurder aangereden door een automobilist toen hij uit zijn vrachtauto stapte. De man kon ter plaatse door een arts worden behan deld aan de lichte verwondingen, die hij daarbij had opgelopen. Een op de De Genestetlaan gepar keerde auto werd tussen donderdag 20 en vrijdag 21 september aangereden door een onbekend gebleven tegenpar tij. Op de Henegouwerweg nabij de hefj- brug vond op zaterdag 22 september een aanrijding plaats. Een voor rechtsaf voorgesorteerde vrachtwagen veranderde van rijstrook omdat de chauffeur bemerkte dat hij niet rechtsaf maar rechtdoor moest. Bij deze manoeuvre moest een achteropr komend voertuig uitwijken voor de vrachtwagen. Die chauffeur raaktè daarbij in een slip en kwam tegen het hek van de hefbrug tot stilstand. Zijn auto liep zware schade op en is met een takelwagen afgevoerd. In de avond van dezelfde dag vond een aanrijding plaats op de kruising van de Kanaalstraat met de Stationsstraat. Een vanuit de richting van het station komende automobilist wilde de Ka naalstraat oversteken en verleende daarbij geen voorrang aan een op de Kanaalstraat rijdende auto. De be stuurster hiervan werd met lichte ver wondingen overgebracht naar het St. Jozefziekenhuis. B Jl WZ<i;'P|s I F* .5 [yX-

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 5