Dit jaar weer 220 huizen erbij Zuidplas verkeert in afbouwfase Eerste W’veensen Bijzondere avond van ondernemerkring ICW Gratis droog- training voor jeugdschaatsers Banenshow Dactylo lustrum jeu de boulers MOS EN SPETTER St. VICTORPLEIN 2 WADDINXVEEN TEL. 01828-11697 PIANO’S Klimopgroep bezig in ’t Weegje Werkgroep vraagt leden Levende poppenkast in Kruiskerk exposeren in Boskoop Fietstocht Zonnig Zuid Parkietenshow in Zevenhuizen Bovenaan Daelman B V Schade aan uw auto vereist I r-\ deskundige iW reparatie. |F0C™ Zuidplas Woningverbetering Van den Berg Slot «rms TEVENS ACCESSOIRES, STEMMEN EN REPAREREN Geopend: Donderdag t/m zaterdag van 09.00-17.00 uur. PIANOHANDEL NIEUWE EN GEBRUIKTE GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF JS! Pagina 17 Voorbeelden ’Kwaliteitszorg” centraal SM Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 3 oktober 1990 van het Gouwebos Gouwe Streek). WADDINXVEEN - Op het complex aan de Alberdingk Thijmlaan is het ko mende zaterdagmiddag 6 oktober feest bij de jeu de boulesvereniging Wad- dinxveen. De vereniging viert dan haar eerste lus trum. Vijfjaar geleden startten enkele pioniers in het Gouwebos. Thans, ruim vijf jaar later, telt de vereniging 95 le den en behoort daarmee bij de grotere jeu de boulesverenigingen van Neder land. De feestvreugde wordt ingeluid met de feestelijke heropening van het fors uit gebreide ’’Boulehuis”. Deze openings handeling wordt verricht door wethou der van sportzaken, P.F.J. van Schie (CDA). Direct na de openingshandeling wordt van 17.30 tot 18.30 uur een receptie ge houden. ’s Avonds vieren de leden met een uitbundig feest deze nieuwe mijl paal. Eén van de winnaars van de thuisblij- verscompetitie, Piet v.d. Made, staat met zijn medespelers Truus van Eeden en Margriet v.d. Loo, na 6 gespeelde wedstrijden weer bovenaan in de na- j aarscompetitie. Op de tweede plaats staan Joop en Wil fried Dries met Christa Giancaspero. Op de derde plaats staan Pieter en Neel van Oosten en Willem Hendriks, op de voet gevolgd door de teams Schiffer- ling/Roos/Springer en Hielema/Hie- lema/Sas. De rode lantaarn is in handen van V.d.Akker/Salders/Salders. Aan de najaarscompetitie doen 17 teams mee. gelijkheden van je produkt). Daelman Systems BV is een specialis tisch bedrijf op het gebied van indus triële besturingssystemen voor auto matisering van alle machines en proces sen, zoals elektronische beveiligingsre- lais voor generatoren, motoren, trans formatoren en distributiesystemen. Voorts worden geleverd en geïnstal leerd brandpreventiesystemen, speci fiek voor kabel- en leidinginstallaties, doorvoerafdichtingenbrandwerende wanden en omkleding van kabelinstal- laties. Aan de hand van vele voorbeelden gaf de heer Daelman inzicht hoe orders worden verkregen en uitgevoerd. Met betrekking tot het contact met Britse leveranciers onderstreepte de heer Daelman, dat men de Britse leveran ciers steeds moet opbellen: relatie con stant vasthouden. Hierdoor heeft hij geen problemen met vertraging in le vertijd. De heer Daelman besloot zijn inleiding met de opmerking, dat hij nu 8 mensen in dienst heeft en dat er werk genoeg is voor het komend jaar voor 15 mensen. Alleen vroeg hij zich af: Hoe kom ik aan die mensen? een al maar groeiende groep van enthousiaste bespelers gekre- Achtereenvolgens kwamen aan het woord J.P. van Oosten, oud-directeur van machinefabriek J. van den Berg en Zn Waddinxveen BV, aan de Hene- gouwerweg. Hij sprak over de aspecten van het verwerven van grote opdrach ten door een kleine onderneming. Vervolgens gaf ing. M. J. van der Hoek van Ingenieursbureau Coenecoop BV (onderdeel van Baas Bedrijven) inzicht in optische glasvezeltechnieken, toe passingen en toekomstige mogelijkhe den. Tot slot behandelde R.A.A. Daelman van Daelman Systems BV, gevestigd op het bedrijfsterrein Coenecoop, het opstarten van een technisch handelsbu- reau en het zaken doen met Britse part ners. Gouwenaar R.A.A. Daelman heeft zijn bedrijf in Coenecoop drie jaar ge leden gestart. Als startende onderne mer bracht hij de volgende punten on der de aandacht: enthousiasme op brengen, ervaring hebben in de bran che, overtuigen van de klant, datje een goed produkt brengt en het steeds on derhouden van de relaties geeft sneller resultaat (je moet een goede kennis hebben van je eigen produkt en de mo- WADDINXVEEN - In de vorige week in Bibelot aan de Limaweg gehou den vergadering van de ondernemerskring Industrieel Contact Waddinx veen (ICW) belichtte ditmaal niet één spreker een bepaald onderwerp, maar kwamen drie ondernemers uit eigen kring vertellen over bepaalde aspecten van hun bedrijf. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - De werkgroep Anti-Apartheid Waddinxveen, die wordt voorgezeten door CDA-wethou- der Paul van Schie, vraagt nieuwe le den, zo heeft de gemeente laten weten. Sinds enkele jaren vraagt de werkgroep Anti-Apartheid in Waddinxveen aan dacht voor de gevolgen van het apart heidssysteem in Zuid-Afrika en Nami bië. Door het geven van voorlichting probeert zij de Waddinxveense bevol king zoveel mogelijk over Zuidelijk Afrika te informeren. Zo vertoont zij films en verzorgt zij ac tiviteiten op scholen. Door middel van financiële acties ondersteunt zij con crete projecten in Zuidelijk Afrika. Eén van deze projecten is de Zuid- Afrikaanse dienstbodenbond; een vak bond voor zwarte dienstboden die er naar streeft dat de positie van het huis houdelijk personeel verbetert. Deze dienstboden wonen nu veelal geschei den van hun familie en ontvangen voor hun vele werkzaamheden slechts een karig loon. Ondanks de positieve veranderingen in Zuid-Afrika, is de werkgroep van me ning dat het belangrijk is om door te gaan met haar activiteiten. Ook Zuid- Afrika zelf vraagt om voortgaande steun van het Westen. Om deze activiteiten goed voort te kun nen zetten heeft de werkgroep echter meer leden nodig. Leden met ideeën voor nieuwe acties, maar ook mensen die uitvoering willen geven aan bij voorbeeld een financiële actie of het maken van verslagen. Iedereen die geïnteresseerd is, wordt van harte uitgenodigd contact op te ne men met het secretariaat: mevrouw M. van de Wouw, telefoon 01828-14433, toestel 140 (gemeentehuis). uit eigen huis Het voordeel van dit systeem is dat gro tere afstanden kunnen worden over brugd (220-250 km) zonder gebruik te maken van tussen-versterkers. Boven dien is er het voordeel dat koper niet meer behoeft te worden gebruikt. De glasvezel is explosie- en inbraakvei- lig, licht van gewicht (koperen leidin gen), en geeft een besparing op de we reldvoorraad koper. Het is bovendien mogelijk om via de zelfde glasvezel retourberichten te ver zenden. Aftakkingen kunnen worden gemaakt om bijv, vanuit één centrum meerdere bruggen te bedienen. Er is een wisselwerking tussen indus trie, universiteiten en overheid. Daar toe werd het ingenieursbureau Coene coop BV ontwikkeld, een bureau dat produceert en installeert. Jeu de boules heeft in vijf jaar tijd in Waddinxveen gen. De wijk Zuidplas verkeert momenteel in een afbouwfase. In het centrumge bied van de wijk is ruimte gereserveerd WADDINXVEEN - Volgens de toelichting op de gemeentebegroting voor 1991 bedroeg per 1 januari de woningvoorraad in Waddinxveen 8.863 woningen. Naar verwachting zal evenals in 1989 dit jaar de woning voorraad toenemen met 220 woningen. informatie heeft het gebruik van de glasvezel een enorme vlucht genomen. Dit is voor Baas Bedrijven, gevestigd aan de Zuidelijke Dwarsweg, aanlei ding geweest om het afzonderlijk inge nieursbureau Coenecoop BV op te richten, dat is belast met onderzoek, het gebruik en de toepassing van de glasvezel. Ing. M.J. van de Hoek gaf eerst in zijn voordracht aan de hand van dia’s de mogelijkheden aan van optische glas vezels en de installatietechnieken daar van. Snellere informatie tussen bijv, gebou wen kan worden verkregen door aanleg van een glasvezelnet, dat vervolgens kan aansluiten op de bestaande netten in deze gebouwen. Alles komt neer op het gebruikmaken van licht via dunne glasvezels voor het aanbrengen van in formatie. Het aantal woningen, dat binnen het planologisch en budgetcontingent 1990 wordt gebouwd, bedraagt ca. 120 wo ningen (alsmede acht socio-woningen (34 plaatsen) en een medisch kleuter dagverblijf). Nagenoeg alle woningen zullen worden gebouwd in de wijk Zuidplas. voor de bouw van 50 meergezinswonin gen. Een bouwplan hiervoor is in ont wikkeling. In een ander gedeelte is nog ruimte ge reserveerd voor de bouw van een com plex van maximaal 80 meergezinswo ningen ten behoeve van ouderen. Ter hoogte van de IJsermanweg resteren nog 25 bouwkavels. De zogenaamde bouwlokatie ’’Telkamp” aan de Pias weg voorziet in de bouw van zes vrije sectorwoningen. Het komende begrotingsjaar trachten B. en W. in ieder geval tot invulling te komen van het Brugcentrumgebied en het zogenaamde A3-gebied ter hoogte van de Mercuriusweg/Apollolaan. Voorts komt een tweetal woningbouw- plannen in ontwikkeling in het midden gebied tussen Dreef/PIasweg/Sniep- weg/Limaweg! Uit de laatst bekende provinciale hoofdlijnen contingentering 1991 t/m 1994 blijkt dat de contingenten in de gesubsidieerde sector in de regio Mid- den-Holland drastisch zullen teruglo pen van 1.027 in 1990 naar 822,658,526 en 421 in de daarop volgende jaren. Het spreekt vanzelf dat één en ander gevolgen heeft voor de aan Waddinx veen beschikbaar te stellen budgetcon- tingenten. Binnen de exploitaties van de woning- bouwlokaties zal dan ook de financiële ruimte moeten worden gevonden om goedkope ’’sociale” bouw te kunnen blijven realiseren, opdat binnen de marges zo gedifferentieerd mogelijk kan worden gebouwd. Het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan ’’Wijk Zuidplas 1990” voor het gebied ten zuidwesten van de wijk Zuidplas (Van Leeuwen-lokatie) voor ziet in de bouw van in totaal 600 wonin gen. B. en W. achten realisering van deze bouwlokatie, naast de overige restca- paciteit in de wijk Zuidplas (inclusief het gebied tussen de Bomenwijk, Dreef en Piasweg), Brugcentrumge bied, Dorpstraat, A3-gebied etc op korte termijn noodzakelijk om in de, ook als gevolg van de toenemende werkgelegenheid op bedrijvenpark Coenecoop, groeiende woningbe hoefte te kunnen blijven voorzien. Onder auspiciën van de Regionale Volkshuisvingscommissie vindt mo menteel een studie plaats naar de mo gelijke onderlinge afstemming en re gionalisering van het volkshuisves tingsbeleid. Het bouwrecht van NoorlanderB.V. in WADDINXVEEN - In het kader van de actieweek ’’Honger hoeft niet” zijn er zaterdag 6 oktober twee levende poppenkastvoorstellingen van de Wad dinxveense toneelgroep Toi-Toi in de Kruiskerk (Passage). De voorstellingen ”Jan Klaassen ont moet Marisel uit Mexico” zijn voor alle leeftijden en zijn gratis toegankelijk. In de hal van de Kruiskerk is de eerste le vende poppenkast om 11.00 uur (tot 11.30 uur) en de tweede om 13.00 uur (tot 13.00 uur). In de beide verhalen doet Jan Klaassen vaak heel domme dingen. Katrijn wordt daar soms doodmoe van. Zelfs de allerkleinste dingen regelt hij zo, dat er problemen van komen. Maar op een dag, dat weer alles schijnt fout te lopen ontmoet hij Marisol uit Mexico en dan blijkt dat hij ook best heel goede.ideeën kan hebben. WADDINXVEEN/BÖSKOOP - De Waddinxveensen Gees van Vliet (kera miek) en Will Borst (textielschilderij- en) exposeren vanaf komende vrijdag 5 oktober tot vrijdag 9 november in het Vijfde Wiel (naast Hotel Neuf) aan de Barendstraat in Boskoop. De openingstijden zijn op donderdag van 14.00-17.00 uur, op vrijdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00- 17.00 uur. Op de donderdagmiddag is Will Borst in het Vijfde Wiel aanwezig. Gees van Vliet heeft na de opleiding keramiek te Gouda alweer geruime tijd met porseleinklei gewerkt. Het bijzon dere van porseleinklei is dat je er dun mee kunt werken. De kleuren in klei ontstaan door de pigmenten in de natte klei te walsen. Na het stookproces tot 1220 graden komen de kleuren heel helder terug. Porseleinklei is moeilijk te verwerken door de grote kans op breekbaarheid en vervorming bij hoge temperaturen. Het spannende is de combinatie van draaien en handvormen. Er ontstond een ’’porseleinboom” waarbij de stam gedraaid is en het bovenste gedeelte ontstaan is door platen porselein uit te rollen en hierin gekelurde klei te ver werken. Het eindresultaat is steeds weer verras send. De bloem- en rietbundelingen zijn gemaakt door Nelleke Kroese- Vingerling. Will Borst toont haar textielschilderij- en. Haar werkstukken zijn door haar manier van werken heel arbeidsinten sief. Ze verft en beschildert eerst haar lapjes en daarna knipt ze vormen en maakt ze er een compositie van. De Waddinxveense gebruikt ook ge- dessigneerde fijne lapjes voor speciale effecten. Zij heeft enkele jaren les ge had van kunstenares Marijke Klooster man uit Gouda. WADDINXVEEN - Het uitzendbu reau Dactylo houdt komende zaterdag Boktober van 10.00-16.00 uur in de ves tiging aan de Kleikade 4 in Waddinx veen (tel. 30877) een ’’Banenshow”. De show is in alle 140 vestigingen van dit uitzendbureau. De banenshow wordt juist op zaterdag gehouden om werkzoekenden, die niet dp werkdagen langs kunnen komen, de mogelijkheid te bieden zich te laten in formeren over de honderden beschik bare banen. Oactylo heeft de banenshow samen njet bedrijven georganiseerd. De op- ckachtgevers hebben speciaal voor cfeze dag een inventarisatie van de be schikbare vacatures aan de vestigingen doorgegeven. Werkzoekenden kunnen een goede teuze maken uit deze beschikbare ba den. Hierdoor krijgt de uitzendkracht den duidelijk beeld van zijn of haar toe- Ifcomstmogelijkheden en kan zich goed oriënteren op de arbeidsmarkt. pactylo heeft banen in alle sectoren en Beroepen. Naast de vacatures in de ad ministratieve, technische, (para)medi- sthe en industriële sector, zijn er zelfs rhogelijkheden op het gebied van off shore. Voor wat betreft de werktijden zijn er legio mogelijkheden. Er is werk voor Kandidaten die full-time of parttime, of slechts enkele uren per week beschik baar zijn. Uitzendwerk is vaak tijdelijk, maar het i$ ook een ideale opstap voor kandida ten die op zoek zijn naar een vaste tjaan. Door het tijdelijke karakter van uitzendwerk kunnen schoolverlaters bij meerdere bedrijven werkervaring opdoen en ondervinden welke baan Ijen het meeste aanspreekt. WADDINXVEEN - De schaatsvereni ging De Gouwe Streek biedt de jeugd van 6 tot 16 jaar uit Waddinxveen en omgeving de kans om twee droogtrai- ijingen gratis te maken. De Gouwe Streek is inmiddels van trai- ningsplaats veranderd van het Gouwe- bos in het hockeyveld aan de Dreef. De cjroogtrainingen die daar worden gege ven zijn bij de leden van de schaatsver eniging volop bekend, maar bij ande- ten niet. Vandaar de mogelijkheid om deze maand twee woensdagavonden gratis mee te trainen. Op de basisscholen van Waddinxveen en Boskoop zijn waarde bonnen voor twee gratis trainingen uit gedeeld, maar de gedachten gaan uit haar alle jeugd tussen 6 en 16 jaar van Waddinxveen en omstreken. Vanzelf sprekend zijn ook de wat oudere schaatsliefhebbers en ouders van harte welkom. Op deze avonden staan het bestuur, de trainers en de leden klaar om iedereen te informeren over de schaatsvereni ging De Gouwestreek en wordt een training verzorgd om beter inzicht te geven wat de schaatsvereniging De Gouwestreek behelst. Voor diegenen die door deze avonden zo enthousiast zijn geworden, dat ze zich bij deze vereniging willen aanslui ten, zijn er nog verschillende mogelijk heden om onder begeleiding van deze schaatsvereniging op de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag de schaatssport nog beter onder de knie te krijgen. WADDINXVEEN - Leden van de Waddinxveense scoutinggroep Klimop zijn komende zaterdagmiddag vanaf één uur weer actief in ’t Weegje. De Klimopgroep, in dit Gouwedorp één van de drie scoutinggroepen, is de enige watergroep ter plaatse. De Klimopgroep, die altijd op of rondom het water is te vinden, heeft een aantal boten die een ligplaats heb ben op de Reeuwijkse Plassen. Elke za terdagmiddag gaan kinderen vanaf 11 jaar naar Reeuwijk om te roeien of te zeilen. De jongere kinderen (7-11 jaar) spelen elke zaterdagochtend in of rondom het clubhuis in Waddinxveen. ”Bij bijzondere activiteiten zoeken we ook wel eens naar een andere lokatie en omdat we dan toch nog wel met wa ter bezig zijn, zijn plaatsen zoals ’t Gouwebos, de Petteplas en ’t Weegje ideaal”, aldus Liesbeth v.d. Loo van de Klimopgroep. Elk jaar, een paar weken na de zomer vakantie, wordt het tijd voor de ouste kinderen van iedere speltak (leeftijds groep) om door te gaan naar de vol gende speltak. Zo gaan de welpen en kabouters (7-11 jaar) over naar de zeeverkenners (11- 14 j aar)de zee verkenners over naar de wilde vaart (14-17 jaar) en van de wilde vaart over naar de loodsen (17 jaar en ouder). Jammer, natuurlijk als ze weg moeten bij een groepje, maar er is een leeftijds grens en ook bij de volgende groep gaan ze een leuke, gezellige tijd tege moet. Dit gebeuren wordt bij de water- groepen ’’overvaren” genoemd en dat staat op het programma voor de ko mende zaterdagmiddag in ’t Weegje. Hoe het overvaren precies gaat gebeu ren is niet te vertellen. Daarvoor moet men komen kijken. Het is in ieder geval gebruikelijk dat er eerst een aantal hindernissen worden opgebouwd door middel van pionier- werk. Afhankelijk van de leeftijd van deze kinderen zullen de hindernissen makkelijk of moeilijker zijn en wel of niet, dan wel gedeeltelijk, door ’t wa ter. Als alle kinderen dan dit ’’parcours” hebben afgelegd horen ze vanaf dan bij de volgende speltak, waar ze nieuwe kinderen en nieuwe leiding ontmoeten en allerlei nieuwe spelletjes en activi teiten gaan doen. Naast het kijken naar het overvaren kan men in ’t Weegje ook veel meer te weten komen over scouting in het alge meen en het hoe zoal is bij de Klimop groep. Voor vragen: Liesbeth v.d. Loo, tel. 01828-15795. Verder is de Kli mopgroep elke zaterdag te vinden bij het clubhuis achter de Vondellaan bij WSE-voetbal. In de planningslijst voor woningverbe tering hebben de woningcorporaties voor het komende jaar geen verbete- rings- c.q. groot onderhoudsprojecten opgevoerd. De uitvoering van de lo pende projecten en de daarmee ge paard gaande organisatorische aspec ten nopen de besturen het komende jaar tot enige terughoudendheid. Alhoewel we hiervoor, gelet op de uit gevoerde omvangrijke programma’s in de afgelopen jaren begrip hebben, zul len B. en W. de verenigingen blijven stimuleren de draad van de verbete- ringsprogramma’s voort te zetten. De Stichting Waddinxveense Bejaar denhuisvesting heeft bij het ministerie van VROM een verzoek ingediend om toegelaten instelling ex artikel 59 van de Woningwet te worden. Mits ’’toege laten” zal ook zij in de komende jaren een beroep doen op het beschikbare contingent. Verbetering van ’’eigenaren” wonin gen vindt plaats binnen de daartoe ge stelde regels, op basis van de subsidie verordening Stads- en Dorpsvernieu wing. In opdracht van de Regionale Volks- huisvestingscommissie vindt momen teel onder de deelnemende gemeenten een onderzoek plaats naar de mogelijk heden en projectgewijze aanpak van in aanmerking komende complexern en beschikbaarstelling van gelden via de Regionale Volkshuisvesting. ZEVENHUIZEN - Vrijdagavond 5 oktober om acht uur opent de Parkie- tenspeciaalclub Regio Zuid-Holland in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen weer een jaarlijkse show van grasparkieten, agapomiden en grote parkieten. Naar verwachting zullen er zo’n 600 vo gels te bewonderen zijn. De openingstijden zijn op vrijdag 5 ok tober van 20.00-22.00 uur en op zater dag 6 oktober van 10.00-16.00 uur. Er is dit jaar een verkoopafdeling aanwe zig. De toegang*is gratis. Marinus van den Berg begon in 1898 met een timmermanswerkplaats in Rotterdam-Delfshaven voor de molen- bouw (er waren toen nog 20 molens in Rotterdam en omgeving, die veel on derhoud nodig hadden). Via de molens werd overgegaan naar de malerijen, zoals papier-cacaofabrieken. In 1981 werd het bedrijf verplaatst naar Waddinxveen aan de Henegouwerweg (toen langs het jaagpad). Het bedrijf heeft zich in de afgelopen tijd gespecialiseerd in apparatuur en in richting van fabrieken voor het malen, zeven en mengen van artikelen voor mens en dier. De heer J.P. van Oosten gaf inzicht in de manier waarop het bedrijf vorig jaar een order in de wacht sleepte van 22 miljoen gulden uit Engeland. Daaraan is heel wat vooraf gegaan. Van 1984-1988 is het project voorbe reid. Het betrof hier de bouw van een fabriek en levering van computerge stuurde apparatuur. In 1984 werden reeds mengproeven gedaan en na veel bezoek over en weer, ontving Van den Berg uiteindelijk de opdracht in 1989. Vervolgens werd inzicht gegeven in de wijze waarop onder-aannemers in En geland werden aangetrokken (bijv, voor de bouw van de fabriek) en hoe de betaling door de opdrachtgever in fa sen geschiedt. Een en ander vergde een enorme orga nisatie om een fabriek van 38 meter hoog neer te zetten en vervolgens in te richten met de apparatuur. Het doel is om een produktie te bereiken van 24 uur per dag gedurende 350 dagen per jaar. Dat er sprake moet zijn van een goede afstemming van de onder-aannemers met machinefabriek Van den Berg, die de eindverantwoordelijkheid draagt, is wel duidelijk. Gewezen werd op veel vuldige kontakten met de opdrachtge ver. Gezien de zeer specifieke ontwikkelin gen in bouw en behoefte aan snellere De drie sprekers gaven ieder op hun ei gen wijze weer hoe een ondernemer werkt en een schat van ervaring werd op de zeer goed bezette vergadering overgebracht. ICW-voorzitter A.W. Brand gaf tot slot aan, dat de sprekers vooral aan dacht hebben besteed aan de zorg voor de kwaliteit van hun produkt. In de no- vembervergadering zal dan ook het on derwerp ’’Kwaliteitszorg” centraal staan. WADDINXVEEN - De voor vorige week zondag geplande fietspuzzeltocht van de wijk- en speeltuinvereniging Zonnig Zuid is vanwege het weer uitge steld tot zondag 7 oktober. De start van de tocht, die 44 kilometer lang is, is van 10.00 uur tot 12.30 uur vanuit het wijkgebouw Zuid aan de St. Victorstraat. Niet-leden zijn van harte welkom en betalen 2,50. Vanaf 9.30 uur kan bij het wijkgebouw Zuid (tel. 13001) geïnformeerd worden of de tocht al dan niet doorgaat, want het weer blijft de onvoorspelbare fac tor. Mocht de tocht vanwege de weersom standigheden onverhoopt weer niet kunnen doorgaan, dan wordt deze uit gesteld tot april of mei volgens jaar. de wijk Zuidplas is na aftrek van het aantal woningen (70), waarvoor on langs grond is verkocht, nog 46 wonin gen. Het droogtrainen van de schaatsvereniging De Gouwe Streek is verplaatst G-'-~s naar het hockeycomplex aan de Dreef. (Foto: De Het clubgebouw van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 17