GEMEENTE WADDINXVEEN Boude wijn Büch donderdag in Boskoop Geslaagde sportdag BEKENDMAKING EXPOSITIE AMA TEURKUNSTENAARS SPREEKUREN BEKENDMAKING COLLECTEVERGUNNING BOUWVERGUNNINGEN VOORBEREIDINGS BESLUITEN WET GELUIDSHINDER HINDERWET BOUWVERGUNNINGEN TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN VERGADERINGEN M 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01727-14044 17613 01820-28011 V Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 3 oktober 1990 14433 (toestel 159) 01820-16066 010-362244 alleen dan terecht indien u een af- T erinzagelegging ontwerp-beschikking 2. Noordeinde 77: De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Buiten kan tooruren in overleg met de gemeentesecretaris. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De bestemmingsplannen liggen ter inzage in het gemeentehuis, af deling Ruimte en Bouw (op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur), Raadhuisplein 1, Waddinxveen. het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een overkapping tegen de achterzijde van een agrarische bedrijfswoning Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont werp-beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Firma Ron de Groot om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een decorbouwbedrijf c.q. le verantie van theatertextiel op het perceel Henegouwerweg 26c de heer H. Hoogendoorn t.b.v. een tuinbouwbedrijf op het perceel Abraham Kroesweg 50; De aanvragen en alle andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 4 oktober tot 4 november 1990 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afd. Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Besloten is geen openbare zitting te houden. Indien u uw bezwaren mondeling naar voren wilt brengen, kunt u hiervoor tot 25 oktober 1990 telefonisch een afspraak maken (tel. 01828-14433, toestel 116, de heer W. Kaandorp). de heer C. Oosterom t.b.v. een tuinbouwbedrijf op het perceel Bloemendaalseweg 17a. Het bestemmingsplan voorziet in de aanleg van een omleidingsweg teneinde de verkeersdruk op de huidige Brugweg te verminderen en wel op het gebied dat globaal is gelegen ten noorden van de be- drijvenlokatie aan de Henegouwerweg en aansluit op de Middel- burgseweg ter hoogte van perceel Middelburgseweg 2. Ingezetenen en in de gemeente een belanghebbende natuurlijke en rechtspersonen worden tijdens die bijeenkomst in de gelegenheid gesteld hun mening omtrent het beleidsvoornemen, zoals vastge steld in het in voorbereiding zij nde concept-plankenbaar te maken en daarover met het gemeentebestuur van gedachten te wisselen. Voorts bestaat de mogelijkheid om met ingang van 4 oktober 1990 gedurende 14 dagen op de afdeling Ruimte en Bouw van het ge meentehuis gedurende de morgenuren kennis te nemen van het be leidsvoornemen en gedurende deze termijn meningen kenbaar te maken ten aanzien van het ontwerpplan. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen', Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 14433 14433 Een beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-GRAVENHAGE. Een verzoek om schorsing of een voorlo pige herziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van bestuur. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op een verzoek orh schorsing of tot het treffen van een voorlopige voorziening is beslist. De bouwplannen liggen met ingang van 4 oktober 1990 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder TER INZAGE in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuis plein 1 te Waddinxveen. GEDURENDE DEZE TERMIJN kunnen door een ieder SCHRIFTELIJK BEZWAREN worden ingediend bij BURGE MEESTER EN WETHOUDERS van WADDINXVEEN, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Vastgestelde bestemmingsplannen ’’Bedrijvenpark Coenecoop II”. ’’Landelijk Gebied West, 3e herziening” en ’’Recreatiegebied Gouwebos ’89”. Vanaf zaterdag 29 september 1990 tot en met zaterdag 13 oktober 1990 wordt in de raadzaal van het gemeentehuis de jaarlijkse expo sitie van werken van Waddinxveense amateurkunstenaars gehou den. De tentoonstelling is voor iedereen vrij toegankelijk en is geopend: - op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur; - op donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur; - op zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak met de secre taresse. Als tweede motivatie voor zijn schrij verschap geeft hij op: ’Wraak. Iedereen die me ooit eens in de weg heeft gezeten wordt uiteindelijk gestraft. Niet onder hun eigen naam want dan worden ze nog beroemd en die eer moet je ze niet gunnen.’ (Bzzlletin, juni 1985). Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer b-gg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Milieu-telefoon (voor milieuklachten) raakt. Büch: ’Mijn werk is autobiografisch, maar niet in de zin dat ik een weten schappelijke autobiografie probeer te schrijven. Ik verander dingen en laat dingen weg. Bijvoorbeeld het leven van mijn vader is zo langzamerhand een mythe geworden, ook voor mezelf.’ De ik-figuur Boudewijn Büch in proza en poëzie komt dus niet exact overeen met de auteur Büch. BOSKOOP - Na het succes van Kees van Kooten belooft de lezing van Bou dewijn Büch, donderdag 4 oktober in de Rozenburcht, ook een bijzondere avond te worden. Niet in de laatste plaats omdat Büch een kleurrijk figuur is wiens interesse uiteenloopt van Goe the tot Mick Jagger, eilanden en biblio theken. Plaatsbewijzen (10 gulden) zijn nog steeds verkrijgbaar bij de plaatselij ke boekhandels en in de bibliotheek, of aan de zaal. De avond begint om 20.00 uur. Boudewijn Maria Ignatius Büch, gebo ren op 14 februari 1948 in Wassenaar, studeerde Nederlands, Duits, filosofie en middeleeuwse geschiedenis en was enige tijd directeur van een advertentie- en copuwrightbureau. Büch schrijft taal zijn terugkerende thema’s in zijn werk. De kleur blauw fungeert daarbij als symbool voor dood en verlangen. Büch schrijft ook regelmatig over psy chiatrische inrichtingen, een motief waaraan de wortels in een problemati sche jeugd gezocht moeten worden In interviews beweert Büch dat ajn schrijverschap uit nood is geboren. ’Het is voor mij hetzelfde als therapie. Of naar de psychiater of schrijven. Ik heb maar voor het schrijven gekozen. Eoor - middel van het schrijven tracht Eüch orde te scheppen in de warboel van emoties en relaties waarin hij sinds zijn jeugd verstrikt zit. De werkelijkheid wordt daarbij tot literatuur verheven en omgekeerd. Literatuur en leven zin op een onontwarbare manier verweven ge- poëzie, romans en essays. Voorts heeft hij zich ontwikkeld tot een bekend criti cus en popularisator van literatuur en muziek. Hij werkte mee aan talloze tijd schriften, weekbladen en kranten, waaronder Folia Civitatis, NRC-Han- delsblad, Oor, De Gids, Bzzlletin, Het Parool, Vrij Nederland, Maatstaf, Hol lands Diep en Optima. Zijn oeuvre is grillig: er lijkt geen verschil te bestaan tussen amusement (bijvoorbeeld een boekenprogramma en zijn serie reispro gramma’s voor de televisie), journalis tiek en literatuurkritiek. Veel van zijn afzonderlijk uitgegeven werk (vooral poëzie) is ondergebracht bij bibliofiele drukkers, zodat het vaak moeilijk te vinden is. De vroege dood van een zoontje, liefde voor jongens en voor de De beschikking en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 4 oktober tot 4 november 1990 ter inzage bij de Dienst Open bare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw in het ge meentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en, op ver zoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Inspraakbijeenkomst bestemmingsplan ’’Omleidingsweg Brug weg”. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat op dinsdag 9 ok tober 1990 om 19.30 uur in de Rijnlandzaal van Hotel Café Restau rant De Unie, Kerkweg-Oost 226 te Waddinxveen een inspraakbij eenkomst wordt gehouden over het in voorbereiding zijnde be stemmingsplan ’’Omleidingsweg Brugweg”, en wel met name voor het tweede gedeelte tot de Middelburgseweg. De datum van inwerkingtreding van deze besluiten is bepaald op 4 oktober 1990. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende teke ningen liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur in het gemeentehuis bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. De chef van de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie heeft aan Stichting Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten vergunning verleend voor een collecte in de periode 8 tot en met 14 oktober 1990. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. Verzoek om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van een perceel aan de Zuidelijke Dwarsweg - het doodlopende ge deelte aan de oostelijke zijde van de spoorlijn Gouda-Alphen - ter hoogte van het voormalige tracé van de Rijksweg A12: het oprich- Tot 4 november 1990 is het mogelijk beroep in te stellen bij de Af deling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tegen het verlenen van de vergunning bezwaren hebben ingediend; d. andere belanghebbenden die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest bezwaren in te dienen. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college worden ingediend. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet be kend te maken. De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 19 septem ber 1990 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het be stemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: 1. een gebied, globaal gelegen tussen de Dreef, Piasweg en Sniep- weg; 2. een perceel langs de Hoogeveenseweg, kadastraal bekend ge meente Waddinxveen, sectie A, nr. 1164 (ged.); 3. een perceel aan de Kerkweg-Oost tegenover de Oranjelaan, ka dastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie D, nr. 2233 (ged.); 4. een perceel, gelegen aan de Nesse 2; 5. een perceel, gelegen aan de Noordkade 149; 6. het gebied van het bestemmingsplan Zuidkade-Wilhelminaka- de. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 4 oktober tot 18 oktober 1990 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 8.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 18 oktober 1990 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling be zwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Verzoek om een hogere grenswaarde als bedoeld in het ’’Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen”. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat zij voornemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het vaststellen van een hogere waarde voor de geluidsbelasting voor de in het in voorbereiding zijnde ont- werp-bestemmingsplan ’’Omleidingsweg Brugweg”, gelegen aan leg van de omleidingsweg van de Brugweg, en wel voor het tweede gedeelte tot de Middelburgseweg. Het ontwerp van het verzoek met de daarbij behorende stukken lig gen met ingang van 4 oktober 1990, gedurende een maand ter in zage bij de afdeling Ruimte en Bouw, geopend op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. de heer H.van Benten voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning t.b.v. een varkensmesterij annex vetsmelterij op het perceel Tweede Bloksweg 54. Gedurende deze termijn stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid het ontwerp met de daarbij behorende stuk ken in te zien, schriftelijk ten aanzien van het ontwerp opmerkin gen te maken en deze opmerkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinx veen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikkingen, dan wel tot het treffen van een voorlopige herziening en een dergelijk verzoek wordt ingewil ligd. positief te beschikken onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. Terinzagelegging aanvragen en stukken Burgemeester en wethouders maken bekend, dat een aanvraag om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben, is ontvangen van: Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrij stelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan Landelijk Gebied West, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zogeheten al gemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouwvergunningen te verlenen ten behoeve van de percelen: 1. Jacob Catslaan 37: Bij de vaststelling van de onder a. en b. genoemde plannen zijn door de raad geen wijzigingen aangebracht. Bij de vaststelling van het onder c. genoemde plan is een wijziging aangebracht ten aanzien van een perceelsgedeelte grenzend aan de percelen Noordeinde 97 en 97a in voorschriften en plankaart. Te vens is een beperking aangebracht in de begripsbepaling van ’’hore cabedrijf’. Voorts zijn ambtshalve enkele ondergeschikte wijzigin gen aangebracht. Ten aanzien van de vastgestelde plannen als ge noemd onder a. en b. wordt ingevolge artikel 13, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de grond aangewezen ten aanzien waarvan de verwerkelijking van het plan in de naaste toekomst no dig wordt geacht. Degenen, die zich tijdig met bezwaren tot de raad hebben gewend, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de wijzigingen, welke bij vaststelling in het ontwerp-bestemmingsplan ’’Recreatiegebied Gouwebos ’89” zijn aangebracht, zijn gerechtigd binnen genoemde periode van één maand bezwaren in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP ’s-Gravenhage. Voorts stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gele genheid om tijdens de op 9 oktober 1990 om 19.30 uur te houden openbare zitting, opmerkingen ten aanzien van het ontwerp van het verzoek te maken. Deze hoorzitting zal worden gehouden in Hotel Café Restaurant De Unie, Kerkweg-Oost 226 in de Rijnlandzaal te Waddinxveen. WADDINXVEEN - De jeugdservice- club Rotaract hield zaterdag voor het eerst in de sporthal ”de Sniep” een ge slaagde sportdag voor gehandicapten. Dat gebeurde in samenwerking met de Nederlandse Invaliden Sportvereni ging NIS en dank zij de steun van di verse Waddinxveense sponsors. Voor de sportdag hadden zich zo::n 80 gehandicapte sporters uit regio Zuïct- Holland aangemeld om hun sportieve prestaties te meten. Ook werden er demonstraties gegeven, zoals een optreden van de drumband De Cormula’s en een jazzballet-de- monstratie van TOOS. De prijsuitreiking werd gedaan door oud-wereldkampioen schaatsen Hein Vergeer. Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (artikel 50, lid 2) dat burgemeester en wethouders hun beslissing over bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag dat voorberei dingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 8, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmings plan als met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoen de bovenstaande bouwplannen. Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen onder oplegging van voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving op 25 september 1990 vergunning inge volge de Hinderwet is verleend aan: Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrij stelling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunning te verlenen. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, TER INZAGE met ingang van 4 oktober 1990 gedurende 14 dagen, tij dens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Be drijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. GEDURENDE DEZE TERMIJN kunnen TEGEN het voorne men om VRIJSTELLING te verlenen door een ieder SCHRIFTE LIJK BEZWAREN worden ingediend bij BURGEMEESTER EN WETHOUDERS van WADDINXVEEN, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat met ingang van 4 oktober 1990 gedurende één maand voor een ieder ter inzage ligt de door de raad in zijn vergadering van 19 september 1990 volgende vastgestelde bestemmingsplannen: a. ’’Bedrijvenpark Coenecoop II”. Dit plan voorziet in een uitbrei ding van het bestaande bedrijfsterrein Coenecoop; b. ’’Landelijk Gebied West, 3e herziening”. Dit plan voorziet in de aanleg van een verbindingsweg tussen de Zuidelijke Dwarsweg en de Beijerincklaan. c. ’’Recreatiegebied Gouwebos ’89”. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De sociaal raadsvrouw: elke werkdag van 9.00-12.30 uur en donderdagavond van 19.00-20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dar.-12- spraak hebt gemaakt. Commissie voor het Marktwezen op dinsdag 9 oktober 1990, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Begroting 1991 (markttarieven) - Toewijzing vaste standplaatsen - Uitbreiding ledental marktcommissie Een beeld van de sportdag voor gehandicapten van Rotaract Waddinx veen in de sporthal ”de Sniep”. (Foto: Intercolor/De Rooy). Commissie voor Kunst en Cultuur op maandag 8 oktober 1990, aanvang 20.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - De begroting 1991 - Kunstwerk bij de Duikelaar ten van een dienstgebouw met controlepost, alsmede een stalling voor voertuigenten behoeve van het aldaar te vestigen verkeersoe- fencentrum. Commissie voor Openbare Werken en Verkeer op woensdag 3 oktober 1990, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Klachten woonomgeving Zeeheldenwijk, voorstel aantal verbe teringen. - Begroting 1991 - beleidsbegroting - beleidstoelichting - wensen- en middelenpakket (t.a.v. bovenstaande alleen de relevante zaken met betrekking tot O.W. en Verkeer) - begroting 1991 Openbare Werken - Bijgewerkte lijst aktie en attentiepunten - Beschikbaarstellen krediet investeringskosten omleidingsweg Brugweg Commissie voor Financiën op donderdag 4 oktober 1990, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Vaststelling van de besluitenlijst van de vergadering van 30 au gustus 1990. - Mededelingen en ingekomen stukken. - Vaststelling ontwerpprogramma basiseducatie 1991. - Afwijzen drietal subsidieverzoeken 1990. - Afwijzen subsidieverzoeken Artsen Zonder Grenzen. - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. sanering bodemverontreiniging Tweede Bloksweg 34. - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. glas-, storm- en waterschade bijzondere basisscholen. - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. onderzoek e.d. open Jongeren werk. - Beschikbaarstellen krediet t.b.v. aanleg omleidingsweg Brug weg. - Eventuele aanvullende agendapunten. Commissie voor Sociale Zorg op dinsdag 9 oktober 1990, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Subsidieverzoek Buro Slachtofferhulp Midden-Holland - Begroting 1991 'r/A t

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 3