Presentatie Fietsroutes door autoluwe straten Drie DAF-trucks Van Noort J 15 verenigingen F In De Duikelaar Pad Boskoop-Gouwebos-centrum-scholen-Coenecoop-Goudse Poort POOLSE DUBBEL VOOR ZVH Onderlinge Excelsior Sint was in Victorwijk De Duikelaar officieel geopend in regen en wind i I Dames Loterij i Flyers Aandachtspunten Winst Florida WW TO OS Aeolus Mp F i A I A v- - '*rin 51 F,-i Pagina 23 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 28 november 1990 Zie afb. 2 Brugweg aangevangen, alsmede WADDINXVEEN - Van Noort Trans porten BV uit Waddinxveen heeft zijn transportafdeling uitgebreid met spe ciaal geconstrueerde bedrijfswagens. Boonstoppel Truckservice BV uit Waddinxveen leverde onlangs een DAF FIT 95.400 met een Effer 48 ton/ meter laadkraan. Snel heid stemmende maatregelen op meerdere punten. Herinrichting Dorpstraat ZVH-dames speelden tegen NMB- bank/DVO in Oud-Beijerland. Voor de Zevenhuizense dames bleek dit ach teraf een gemakkelijke klus. Er werd vlot gewonnen. De hoofdprijzen van de loterij zijn gé vallen op de volgende lotnummers: 183-746-899-2102-2400 en 2969. Diverse andere prijzen vielen op de nummers 6-8-12-13-22-38-60-63-65-70- 136-149-156-184-193-212-237-248-250- 256-279-300-313- 321-372-417-424-451- 457-518-546-550-568-583-598-610-655- 662-666-716-763-799-808- 854-869-942- 945-1018-1020-1032-1050-1160-1169- 1194-1196-1251-1267-1272-1301-1312 - 1365-1428-1430-1452-1458-1499-1525- 1558-1564-1570-1651-1671-1719-1740- 1744-1848 -1853-1883-1886-1892-1911- 1940-2014-2015-2025-2068-2128-2129^ 2235-2253-2260-2261 -2262-2277-2306- 2325-2501-2550-2561-2613-2617-2639- 2686-2740-2754-2757-2771-2784 -2808- 2815-2821-2850-2922-2993 en 3000. Noordeinde '1 In 1973 is uit de multisportvereniging TOOS de basketbalvereniging BV TOOS ontstaan. In 1985 heeft een ver zelfstandiging plaats gevonden en is de vereniging Waddinxveen Flyers gaan heten. De laatste j aren verheugt de basketbal- sport zich in een groeiende belngstel- ling. Waddinxveen Flyers is een vereni ging met ongeveer 150 leden. Door de sterke groei van de groep wel pen zal getracht worden voor deze groep van 10-12 jarigen een aparte zaalruimte te realiseren. Flyers neemt met 15 teams deel aan de competitie. Het niveau beweegt zich tussen de 9e klas Kern Den Haag en de le klas Rayon West. Daarnaast wordt door een aantal teams deelgenomen aan be kerwedstrijden. Flyers stelt zich ten doel trainings- en wedstrijdfaciliteiten te bieden waar door deelname in competitieverband op zo hoog mogelijk niveau mogelijk wordt. Dit geldt zowel voor dames als heren, voor senioren en jeugd. Door het aantrekken en in de vereni ging houden van hooggeschoolde trai ners en coaches wordt gestreefd naar een zo hoog mogelijk niveau, waardoor tevens op een verantwoorde manier sport wordt bedreven. WADDINXVEEN - Fietsroutes moeten in Waddinxveen voeren via au toluwe straten. Dat staat er in het pasverschenen verkeerscirculatieplan Waddinxveen voor wat betreft het deelplan fietsverkeer. ■w hoofdwegen (bestaand] hoofdwegen toegevoegd - overige wegen (gedeeltelijk) Van deze voorgestelde routes is de voorbereiding van de omleidingsroute Brugweg aangevangen, alsmede een oversteekvoorziening aangelegd door middel van verkeerslichten voor fiet sers over de Beijerincklaan naar de Tweede Bloksweg nabij de aansluiting met de Zuidplaslaan. Op dit moment is nog de omvang, de locatie en de voorgenomen aanleg van het definitieve winkelcentrum niet ze ker. Gezien de wens dit centrum een fiets vriendelijke lay-out te geven en het ge bruik van de fiets te stimuleren, zal de definitieve keuze en prioriteitsstelling ten aanzien van fietsvoorzieningen in het centrum parallel dienen te lopen met de besluitvorming inzake dat cen trum. In het kader van de bijdrageregeling ’’verkeer en vervoer” van het ministe rie van Verkeer en Waterstaat, is een subsidieregeling opgestart voor het realiseren van fietsvoorzieningen van aanzienlijke omvang welke vooral tot doel hebben de overstap van auto naar fiets te bevorderen. In de plannen zou onder andere de vrij- liggende route E (Boskoop-Gouwe- bos-centrum-scholen-Coenecoop met een vervolg naar het in de buurge meente Gouda gelegen werkgebied de Goudse Poort) parallel aan de spoor lijn wellicht voor subsidie in aanmer king kunnen komen. Van Noort werkt continu aan kwali teitsverbetering van zijn bedrijfswa genpark, door middel van voertuigen die zodanig zijn uitgerust, dat bijna alle wensen van klanten met Van Noort materiaal kan worden getransporteerd. De Broshuis semi - dieplader (ingezet) die is uitschuifbaar tot een lengte van 20 meter, en is volledig hydraulisch ge stuurd. De investering van de trekker met laadkraan en oplegger kwam nabij De 48 ton/meter Effer laadkraan werd geleverd en opgebouwd door Wynma- len en Hausmann uit Rhenen. Opbouw en hulpframe ontwikkeld in samenwer king met DAF Sales Engineering. Deze extra zware laadkraan zal bij Van Noort voor speciale transporten wor den ingezet, waarbij lading van gemid deld 10 ton zelf geladen en gelost kan worden. Zwijgerlaan en de Sniepweg-Oost; - Route F: 500m aanliggende fietsstro ken (Juliana van Stolberglaan); - Route G: 1300m aanliggende fiets stroken langs Noordkade-Oranjelaan (vervangende parkeervoorziening no dig); - Route L: 600m aanliggende fietsstro ken langs de Beethovenlaan-Willem de Zwijgerlaan-West; - Route Ml: 110m fietsstrook door de Passage (alleen mogelijk bij amovering winkeloppervlak); WADDINXVEEN - De officiële opening van de multi-functionele ac commodatie De Duikelaar, zaterdagmorgen door mevrouw M.J. Meule- man-van Engen (echtgenote van de oud-gemeentesecretaris en bedenk ster van de naam van het gebouw aan de Zuidplaslaan), is uitgedraaid op een gezellig feest de hele dag lang. WADDINXVEEN - In de onderlinge competitie van Excelsior hielden Adriaan Blom en Tijmen den Ouden elkaar op een puntendeling en blijven daardoor meedraaien in de koppositie. Adriaan Zwanenburg en Cor Stolker gaven elkaar ook niets toe en konden na uren spelen elkaar de hand geven. Een verrassing in de 11e ronde was het gelijkspel van Dirk Heeren II op voor zitter Piet Swart. Jaap van der Eist klopte Ruud van Dijk, waardoor laatst genoemd zijn moyenne wat zag dalen. Bertus van Eijk klopte fraai de altijd taaie Adrianus Crone. Het fraaie duel tussen Kees Blonk en Cor Stolker eindigde in een gelijkspel, wat een terechte uitslag mag worden genoemd. Een leuk eindspel deed zich voor in de strijd tussen Sjaak de Wit en de dit seizoen sterk gestarte, doch iets teruggevallen Piet van Es. Sjaak wist hier de volle buit binnen te halen. Tijmen den Ouden ondervond zeer lang tegenstand van Crone, doch in de fase tussen het eindspel en het midden spel forceerde Tijmen doortocht. Ten koste van 2 schijven kon Crone ook mogelijk doortocht forceren. Er zou dan een overmachtseindspel zijn ont staan en terecht gaf Crone dan ook op. Na enkele weken afwezigheid liet Ger rit Heeren weten weer volop present te zij nJan de Heer heeft dat aan den lij ve ondervonden, getuige zijn tegen Gerrit geleden nederlaag. Adriaan Zwanenburg vijzelde door zijn overwinning op Jan Kramer zijn gemiddelde weer wat op. In het deelplan voor het fietsverkeer worden aanbevelingen gedaan voor een aantal voorzieningen voor het fiets verkeer. Hierbij gaat het om nieuwe routes en fietsvoorzieningen. De huidige situatie is voor de Waddinx- veense fietser zeker niet ideaal. Be halve in de wijk Zuidplas is de fietser in hoofdzaak aangewezen op de hoofd weg voor het autoverkeer. Deze wegen hebben binnen de bebouwde kom in veel gevallen géén speciale fietsvoor zieningen, zoals fietspaden of fietsstro ken. Om reden van veiligheid(sbeleving) en comfort is voorgesteld om voorzien in fietspaden langs drukke wegen waar het snelheidsverschil tussen auto en fietsverkeer groot is, en de afstanden tussen de kruispunten onderling groot is te voorzien in aanliggende fietsstro ken langs drukke wegen waar de af stand tussen de kruisende wegen gering is te voorzien in aanvullend fietsroutes buiten het autowegennet om. Langs deze ’’autoluwe” routes kan de fietser zich comfortabel en veilig ver plaatsen. Wel blijft de fietser op deze routes geconfronteerd met een aantal kruisingen met de hoofdwegenstruc tuur. Aan deze oversteekvoorzienin- gen zal véél aandacht besteed moeten worden. kraan en opbouw voor speciaal vervoer voor de Heidemij. Deze investeringen zijn een duidelijk bewijs van Van Noort’s slogan ’’Veelzijdig in vakkun dig vervoer”. WADDINXVEEN - Zaterdag 24 no vember was Sint Nicolaas en zijn 9 zwarte makkers te gast in Waddinx- veen-Zuid bij de speeltuinvereniging Zonnig Zuid. Nadat de Sint en zijn Pieten de trekking hadden verricht van de loterij, waar voor hij vergunning had gekregen vah B en W van Waddinxveen, ging hij on- der begeleiding van het bestuur van de speeltuinvereniging door de wijk ih Waddinxveen-Zuid. Sint had dit jaar gekozen voor een prachtige terreinwagen, die ter be schikking was gesteld door autobedrijf Van Leeuwen, Toyota-dealer voor Waddinxveen. Alhoewel het weer aanvankelijk som ber leek te zullen worden, is het toch nagenoeg de hele rondgang droog ge bleven, zodat vele kleintjes genoten van aanwezigheid van Sint en zijn Pie ten. De kleintjes tot en met acht jaar wer den verrast met een kadootje. Deze ka- dootjes en rondgang werden mogelijk gemaakt door de ruime medewerking van de middenstand van Waddinxveen- Zuid/Coenecoop en vele anderen. ZVH speelde afgelopen week twee maal. Op dinsdag werd de uitgestelde wedstrijd tegen Normis/Orion en zater dag de wedstrijd tegen VC Kuipers/ Zwolle gespeeld. Beide wedstrijden werden gewonnen. In de dinsdagavond wedstrijd tegen Normis/Orion wist een goed aanval lend en blokkerend ZVH gelijk al een gedegen 15-9 setwinst te boeken. Zaterdag kwam VC Kuipers/Zwolle bij ZVH op bezoek. De gasten hadden in het hoofd om weer een stunt uit te ha len. Vorige week wonnen ze verras send bij TDK/Brevok thuis met 3-0. Maar de gedachte alleen al bracht de Zwollenaren onder druk, terwijl ZVH gewaarschuwd was en zich niet van de wijs liet brengen. Het tweede herenteam van ZVH heeft sinds zaterdag een versterking onder gaan. Hans Lindhout, selectiespeler van het eerste herenteam, wilde meer wedstrijdminuten en besloot om zijn kwaliteiten bij ZVH 2 ten toon te sprei den. De Zevenhuizenaren gingen vlot langs Vodoc. - Route M2: Verkeersluw maken van de Brugweg door aanleg van auto-om- leidingsroute; - Route O: 500m nieuw vrijliggend fietspad van de Burgemeester Troost- straat naar de spoorweg met een afzon derlijk tunneltje naar de Dreef; - Route PI: 250m doortrekken fiets pad van 7e Tochtweg naar de Onder weg; - Route P2: Fietstunnel onder de Beij erincklaan door, tussen de Zuidplas laan en de Tweede Bloksweg (richting 3e NS-station). De Duikelaar hield een geslaagd open huis in de bijna 3,5 miljoen gulden ge kost hebbende accommodatie, die sinds 16 maart door Rehorst Bouw BV naar een ontwerp van het architecten- bureau Stuurman Partners BV is neer- j gezet in het hart van Waddinxveense 1 nieuwste woonwijk. j De multi-functionele accommodatie 'biedt plaats aan een peuterspaalzaal, een ruimte voor het wij kwerkgymnas- tiekonderwijs en diverse sportvereni gingen. De gebruikers lieten zich alle maal zien en horen tijdens het open huis ’s middags en ’s avonds. .Acte de presence gaven Stichting Wijk- jwerk De ZuidplasHave en Goed Aeo lus (badminton), Florida (badminton), Flyers (basketbal) en TOOS (gymnas tiek). Met De Duikelaar krijgt de Stichting Wij kwerk De Zuidplas de beschikking over een nieuwe professionele accom modatie om haar activiteiten in uit te voeren. Het bestuur is bijzonder blij I met de nieuwe accommodatie en reali- fseert zich dat dit verplichtingen schept. (Het streven is er voor De Zuidplas op jgericht het gebouw zoveel mogelijk open te stellen, ’s Middags zullen de ac- tiviteiten vooral gericht zijn op kinde- I ren met bijvoorbeeld een kookclub, I een timmerclub, een damclub en een j knutselclub. I Daarnaast zullen de komende maan- den nieuwe activiteiten van start gaan en initiatieven worden genomen, waar- bij aansluiting op de wensen van de i wijkbewoners centraal staat. Vrijwilli- i gers en bestuur spannen zich in om elke I avond een aanbod voor volwassenen te l realiseren (behalve op zondag). i De stichting is ambitieus in haar doel stellingen. Deze doelen kunnen alleen bereikt worden als voldoende mensen bereid gevonden worden een actieve bijdrage aan het werk te leveren. In De Duikelaar staan op donderdag 6, b 13 en 20 december Florida-leden van 20.30 tot 23.00 uur klaar om iedereen geheel vrijblijvend kennis te laten ma- ken met.de badmintonsport. Rackets i zijn op die avonden beschikbaar. J Het badmintonspel is niet eenzijdig en 5 kan beoefend worden als enkelspel, als J dubbel of als gemengd dubbel zonder J competitie verplichtingen. Bij Florida 5 kan men kiezer, uit deze mogelijkhe den onafhankelijk ven ieders badmin- tonervaring. De recreanten vormen het grootste deel van de in 1957 opgerichte vereni gingen. Zij kunnen trainen en/of vrij spelen op dinsdag, woensdag- of don derdagavond. Ook op zindag kan bad minton gespeeld worden. Heeft men nooit eerder badminton ge speeld dan wordt men opgevangen in speciale beginnersgroepen, Naast de Florida-toumooien zijn er ook tour- nooien voor recreanten. Met ruim 100 leden behoort de Florida jeugdafdeling tot een der grootste van de omgeving. Bij Florida kan reeds vanaf 6 jaar worden begonnen. Naast de districts-jeugdcompetitie (niet ver plicht) worden onderlinge wedstrijden (laddercompetitie) en toumooien georganiseerd. Daarnaast worden re gelmatig uitstapjes verzorgd (bowlen, schaatsen e.d.). Florida speelt met twee teams in de lan delijke competitie en 8 teams in de dis- trictscompetitie. De jeugd speelt met zo’n 7 teams in de districtscompetitie. Verder zijn er speciale recreantencom petities van februari tot mei. Het bestuur en een aantal commissies staan klaar om voor 350 leden de vele activiteiten te realiseren. Leden en do nateurs ontvangen maandelijks het clubblad ’’Netnieuws”. De fietsroutes door de ’’autoluwe” ge bieden hebben nog een belangrijk ex tra doel: ze verkorten in de meeste ge vallen de ritlengte van de fietser. Daar mee stimuleren deze voorzieningen het gebruik van de fiets als vervoermiddel. Voorts worden in het plan aanbevelin gen gedaan ten aanzien van het fietspa- denbeleid in nog te ontwikkelen toe komstige bestemmingsplannen. De voorstellen voor fietsroutes komen op de volgende trajecten neer: - Route B: Chopinlaan-Esdoornlaan (750m aanliggende fietsstroken, ver vangende parkeerplaatsen nodig) - Route C: 60m aanpassing brug be strating J. van Bijnenpad; - Route E: 3500m aanleg van een nieuw ’’zelfstandig” fietspad van het Gouwebos tot aan Coenecoop kruis- puntvoorzieningen (bij Willem de ii- De gymnastiekvereniging TOOS (Tot Ontwikkeling Onzer Spieren) werd op gericht in 1921 en oefende in de plaat selijke kurkfabriek, vanaf 1932 kon in een gymnastiekzaal worden geturnd (met een onderbreking in de oorlogsja ren). Op gezette tijden organiseert TOOS instuiven waaraan kinderen vrijblij vend deel kunnen nemen. Na de kerst vakantie starten jeugdlessen in De Dui kelaar voor jongens en meisjes tot en met 8 jaar op maandag van 16.00 tot 17.00 uur; van 9 tot en met 12 jaar op maandag van 17.00 tot 18.00 uur. Voor de gymnastiekliefhebbers in an dere leeftijdsgroepen en in andere ac commodaties is informatie beschik baar. TOOS is met haar 800 leden de groot ste sportvereniging in Waddinxveen. Het grote ledenaantal dankt de vereni ging aan het gevarieerde aanbod dat bestaat uit gymnastiek en keurtumles- sen, jazz en aerobiclessen, skigymnas- tieklessen en meer bewegen voor oude ren. De nieuwste uitbreiding van het activi teitenpakket bestaat uit het snel aan populariteit winnende acrogymnas- tiek. Leden van TOOS hebben sinds de op richting deelgenomen aan allerlei re gionale wedstrijden en daar vele prij zen veroverd. Sinds 1970 wordt ook op nationaal niveau deelgenomen en dat TOOS een woordje mee spreekt mag blijken uit de vele ereplaatsen die door de vertegenwoordigers zijn behaald. Tijdens het open huis op 24 november verzorgde TOOS in De Duikelaar ver schillende demonstraties. Om TOOS in al haar facetten te leren kennen wordt men uitgenodigd nu reeds 2 fe bruari 1991 in de agenda te reserveren voor het bijwonen van de grote jubi- leumshow die dan in sporthal De Sniep gegeven zal worden. Mevrouw M.J. Meuleman-van Engen onthult de door haar bedachte de naam De Duikelaar van het nieuwe multifunctionele complex aan de Zuid plaslaan. (Foto:Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Het multifunctio nele gebouw De Duikelaar aan de Zuidplaslaan is zaterdagmorgen offi cieel geopend door mevrouw M.J. Meuleman-van Engen, echtgenote van oud-gemeentesecretaris J. Meuleman en bedenkster van de naam. In regen en wind onthulde zij in aanwe zigheid van WD-wethouder K.W.T. van Soest (onderwijs en sociaal-cultu- reel werk) en CDA-wethouder P.F.J. van Schie (sportaccommodaties) de naam van het complex dat onderdak biedt aan schoolgymnastiek, buurt werk, opvang van peuters en een deel van het verenigingsleven. ’’Zoals de duikelaar alle kanten op kan en toch weer rechtop komt te staan, hoop ik dat de wijkbewoners met hun nieuwe accommodatie ook alle kanten op kunnen en het gebouw rechtop blijft staan”, aldus mevrouw Meuleman-van Engen in beeldende bewoordingen. Het door haar enthousiast onthulde naambord zal nog door een neonver- lichte plaat vervangen worden. Aan de bouw van het multifunctionele gebouw is drie jaar vooroverleg, wik ken en wegen, rekenen en tekenen voorafgegaan. Vorig jaar stelde de ge meenteraad een krediet van 3,5 mil joen gulden beschikbaar. De bouw startte op 16 maart en vond dus in acht maanden plaats. Het complex werd naar een ontwerp van het architecten bureau Stuurman Partners BV neerge zet door Rehorst Bouw BV. In een toespraakje tot de honderd ge nodigden aan het begin van eenlange, gezellige en drukke ’’open zaterdag” met een loterij van de Stichting Wijk- werk de Zuidplas omschreef wethou der Karei van Soest het multifunctio nele gebouw als een moderne, comfor tabele en functionele wijk voorziening en een aanwinst voor de Zuidplas. 1 Die woorden werden later informeel aangevuld door de Stichting Platform Gehandicapten Waddinxveen, die de toegankelijkheid van het gebouw niet in alle opzichten optimaal vindt. Zo kunnen sportrolstoelen niet door de deuren naar de douches en de kleed ruimten. - Drie scholieren, Mariska, Mirjam en Dammes, staken hun blijdschap over het einde van de zware voettochten naar en van de Kerkstraat in een voor- drachtje niet onder stoelen en banken. Hun woorden werden onderstreept door onder meer schooldirecteur Smit van de nieuwe Jan Ligthartschool, die met een versleten schoen in de hand zijn verhaal deed. Troostprijzen vielen op alle lotnumers eindigend op de cijfers 63. Tijdens het gezellige uurtje dat Sint én zijn gevolg nog in het wijkgebouw doorbrachten, kwamen al diversen hun gewonnen prijsjes ophalen. De prijzen die nog niet afgehaald werden, kunnen afgehaald worden op het adres, Hercu lespad 2 in Waddinxveen. ZEVENHUIZEN - Voor de Zeven huizense volleybalvereniging Rentokil- ZVH begint komend weekeinde weer het Europa Cup-verhaal. Nadat de eer ste ronde tegen IF Holte positief was afgesloten, komen de Zevenhuizense heren tegenover de Poolse kampioen AZS Czestochowa te staan. Na een korte intensieve onderhande- lingsperiode wist ZVH Europa Cup- specialist Piet de Leeuw, de Polen over te halen om hun thuis-wedstrijd ook in Zevenhuizen te laten spelen. Hierdoor bespaart het de ploeg een zeer lange en vermoeiende reis. Voor het Zevenhuizense publiek betekent het dat men tweemaal een spannende wedstrijd voorgeschotelt krijgt. Voor ZVH is Czestochowa een onbekende tegenstander. Er is niets bekend, wel dat er een aantal internationals erin spelen. Óp zaterdag 1 december en maandag 3 december treden de beide ploegen om 20.00 uur in het veld. Op zaterdag zal de TROS-televisie aanwezig zijn om opnamen te maken van de wedstrijd. Deze beelden worden dan zondagoch tend uitgezonden. De voorverkoop van deze beide wed strijden is weer in handen van Cees No bel. Bestellen en afhalen kan deze week op de Dorpsstraat 118 te Zeven huizen (tel. 01802-1534). Aeolus bestaat nu ruim 12 j aar en is van oorsprong een vereniging voor re creanten, jonge en oude mensen die de sport in de eerste plaats als gezellige be zigheid willen beleven. In de nieuwe sportzaal in De Duikelaar kan iedereen geheel vrijblijvend langs komen om zelf een shuttle te slaan en de sfeer te proeven op dinsdag van 18.30 tot 20.30 uur als u jonger bent dan 18 jaar. Op maandag van 20.30 tot 23.00 uur als u 18 jaar of ouder bent. Ook op andere dagen is men welkom voor een vrijblijvende kennismaking, I maar dan in de sportzaal Groenswaard, op vrijdag van 19.00 tot 20.30 als u jon ger bent dan 18 jaar en op vrijdag van 20.30 tot 23.00 uur als 18 jaar of ouder ij bent. I De recreanten vormen de basis van Aeolus en een ieder die uitsluitend voor eigen ontspanning mee wil doen kan goed bij de vereniging terecht. Zij heeft in totaal 150 leden, waarvan ruim vijftig onder de 18 jaar. Voor belangstellenden organiseren de badmintonners trainingen, in- en ex terne toumooien, jeugdkampen en deelname aan competities. Met steun van sponsor Have en Goed i beoefent een groep van 15 leden meer I prestatiegericht de badmintonsport in competitieverband. De groep krijgt daarvoor uiteraard meer begeleiding en training. De trainingen vinden plaats op dinsdag vanaf 20.30 uur en de competitiewed strijden op zondag tussen 11.00 tot 15.00 uur in De Duikelaar. Ji Boonstoppel Truckservice BV leverde Van Noort BV deze DAF-truck met laadkraan. (Foto: Boonstoppel Truckservice BV). de half miljoen. Tevens werd door Boonstoppel Truck service BV geleverd een DAF FA 2700 voorzien van laadkraan en oprij laad bak en een DAF FA 1700 ook met laad- Plaswi -i - -•

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 23