CURSUS FILOSOFIE Nog geen spoor antiekdieven Eerste lading mini-contamers Humanistisch Verbond Vier Grijze voor het gewone afval en groene voor het GFT-afval Praatcafé Zevenhuizen Schooldam- tournooi Film voor jongeren in de Beukenhof Expositie Kunstkring bibliotheek Amnesty werft leden cursus avonden Kerstmarkt Moerkapelle ’t Baarsje in gids van Mercedes Themadiensten Hervormde Kerk 4 Geleend Socrates Veranderingen Schrijven - - GAAT U VERHUIZEN? ERKENDE VKHUGKS Wilt U informatie? 01828 - 18708 ASSCHEMAN WADDINXVEEN r Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 5 december 1990 Fazantdreef 2 da's mb 'w meegenomen 2743 DC Waddinxveen Naar aanleiding van de inbraak in de Brugkerk heeft de Waddinxveense po- Jitie is samenwerking met de Centrale Recherche Informatiedienst (CRI) een raambiljet samengesteld waarin tips gevraagd worden, die kunnen leiden mede het terugvinden van de gestolen goederen. WADDINXVEEN '-"Fr is nog steeds geen enkel spoor dat leidt naar de daders en de gestolen an tieke spullen van de diefstal in de hervormde Brugkerk aan de Kerk- weg-Oost in de nacht van dinsdag 6 op woensdag 7 november. Dat hebben de rijkspolitie en de kerk voogdij van de Centraal Her vormde Gemeente laten weten. Bij de brutale inbraak werd onder meer een kostbaar antiek zilveren avondmaalsstel ontvreemd. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto. pakmaterialen en diverse hulp middelen Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen VERVOCR VERHUIZINGEN Inmiddels is in de Brugkerk weer een Heilig Avondmaal gevierd. Vreemd was het dat predikant ds. G.C. Kunz en de lidmaten het moesten stellen zonder het ver trouwde verzilverde avondmaal- servies. ”We danken de kerkeraad van de Gereformeerde Kerk voor de be reidwilligheid om een paar bekers en de schenkkan uit te lenen. Uit de Bethelkerk kregen we een paar offerbekers in gebruik. De borden en twee bekers werden ons ter be schikking gesteld door het Zilver- huis in Schoonhoven. We zijn 'dankbaar voor alle meeleven”, al dus ds. G.C. Kunz. WADDINXVEEN - De filosofie- cursus van het Humanistisch Ver bond Midden-Holland over Plato, Aristoteles en Augustinus omvat vier avonden in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huijgenslaan. De avonden beginnen steeds om acht uur en duren tot ongeveer kwart over tien. Het programma ziet er zo uit: Dinsdag 15 januari: Dr. A.A. de Bruin (historicus): ”In welke tijd leefden zij?”. Dinsdag 22 januari: Drs. Ch. Hup- perts (filosoof): ’’Plato en zijn in vloed op de filosofie”. Dinsdag 19 februari: Mevrouw drs. M. Jager (filosoof): ’’Aristoteles en zijn invloed op de filosofie”. Dinsdag 26 februari: Prof. dr. H. Braakhuis (filosoof): ’’Augustinus, humanist en anti-humanist”. Inschrijving (mogelijk voor leden en niet-leden onder dezelfde condi ties), vóór 1 januari 1991 (om ver zekerd te zijn van een plaats en van vroegtijdige toezending van een uitgebreide syllabus) door middel van een briefkaartje naar de cursus leider A.A. de Bruin, Bilderdijk- laan 24, 2741 AP Waddinxveen (tel. 01828-13431). Betaling, gelijk met de aanmel ding: penningmeester HV Midden- Holland, Brunei 5, 2811 RT Reeu- wijk, giro 265966. Kosten: Syllabus 20,- en cursus 20,-. Totaal 40,-. Late inschrijvers kunnen terecht aan de zaal op cursusdagen van 19.00 uur tot 19.45 uur. Dit geldt ook voor degenen die per cursus avond willen betalen. Omdat vorig jaar iedereen per avond diende af te rekenen, kon niet op tijd begonnen worden. Daarom worden de late inschrij vers en de incidentele deelnemers vriendelijk verzocht zich aan de in- «chrijvingstijd te houden en met ge past geld te betalen. Syllabi worden alleen gereserveerd (of nabesteld) bij vooruitbetaling. De Athener Plato, die onder meer beïnvloed was door de kritisch inge stelde Socrates, leefde in de nadagen van Athene. Hij was zeer geschokt om dat nota bene het democratische Athene Socrates tot de doodstraf had veroordeeld vanwege diens kritische WADDINXVEEN - In de vier kerkge bouwen van de Centraal Hervormde Gemeente, de Brugkerk aan de Kerk- weg-Oost, De Hoeksteen aan de Es- doornlaan, de Bethelkerk aan de Bil- derdijklaan en de Rehobothschool aan de Sperwerhoek worden zondag 9 de cember diensten gehouden met als the ma: ’’Kerstlicht in adventstijd”. Over dit thema zullen ds. G.C. Kunz, ds. P. Alblas, ds. J.W. Goossen en ds. H. Schipaanboord spreken. Na afloop is er gelegenheid om nog wat na te praten en een kopje koffie te drin ken. Voor de kinderen is er een crèche. WADDINXVEEN - Op de zaterdagen 12,19 en 26 januari vinden in Het Tref punt wederom de Waddinxveense schooldamdagen plaats. De organisatie is als altijd in handen van de Vereniging voor Openbaar On derwijs en de damvereniging Excelsior. Op de eerste dag treden de scholieren van de groepen 3 en 4 van het basison derwijs achter de damborden aan. Een week later spelen de groepen 5 en 6 en de hoogste groepen (7 en 8) meten hun krachten op de laatste zaterdag in ja nuari. Aanvang telkens 09.30 uur. De eerste lading mini-containers is bij Openbare Werken en -Bedrijven aangekomen. (Foto: Karei van Soest). WADDINXVEEN - Vrijdagavond 7 december om 20.30 uur zal de heer A. Kaufman, voorzitter van het bestuur van de Openbare Bibliotheek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan in Waddinxveen, de officiële opening ver richten van de in de bibliotheek te hou den tentoonstelling van werken van de leden van de Waddinxveense Kunst Kring. ZEVENHUIZEN - Wie actuele go- speltijdschriften wil lezen en goede go spelmuziek wil horen, moet naar het praatcafé van koffiebar ’t Praathuis in Zevenhuizen komen. Deze avond kan men ook biljarten en darten. De deuren van het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat 156 staan om 20.00 uur open. Augustinus distancieerde zich op zijn beurt van alle ’socratici’ en de Griekse en Romeinse filosofen na Aristoteles, zoals de Stoïcijnen (zie overzicht hier van in H. Störich, Filosofie, 2 din, I, 182-198), door alle op aarde gerichte bespiegelingen een hemelse dimensie te geven die ontleend was aan de Bij bel. In zijn grote werk ”De civitate Dei” (Over de staat Gods) haalt hij fel uit naar het zgn. Heidendom, be spreekt hij profetieën, het Laatste Oor deel en de eeuwige zaligheid van de ’verrezenen’. Hij probeerde duidelijk te maken dat de geschiedenis van de mensheid zich voltrok van de Schep ping naar de Wederkomst van Chris tus. Zodoende werd het stramien gege ven voor de middeleeuwse kroniek schrijvers die wilden aangeven hoelang men nog van de Wederkomst van Christus verwijderd was. Daarmee werd volledig gebroken met de cycli sche geschiedopvatting van de Griekse en Romeinse auteurs die meenden dat de geschiedenis zich herhaalde, zoals dat ook het geval was met de seizoe nen. Dit impliceerde tevens een ’revo lutie’ in de kunst: het aardse kreeg een hemelse duiding. Tijdens het leven van Plato, Aristoteles en Augustinus voltrokken zich ingrij pende processen op politiek, econo misch, sociaal, kunstzinnig, godsdien stig, ideologisch/filosofisch gebied. Deze hebben hun opvattingen mede beïnvloed. Hellas (Griekenland), oorspronkelijk een verzameling van zelfstandige staatjes, werd eerst overheerst door de stadstraat Athenem die in de vijfde eeuw (voor Christus) in alle opzichten tot bloei was gekomen. De tempels op de Akropolis herinne ren nog aan deze tijd. De Atheense macht riep echter weerstanden op die leidden tot de ondergang daarvan. Daarna wist Macedonië een dominante positie in te nemen. De Macedonische koning Alexander de Grote zou in zijn korte leven ook het Midden Oosten veroveren. Na zijn dood twistten zijn generaals over diens erfenis en door een verdeel- en heers politiek konden de Romeinen zelfs daar hun macht vestigen. Het Ro meinse wereldrijk dat zich tenslotte uit strekte tot ver in Engeland, het vaste land van Europa, Noord Afrika en het Midden Oosten, viel uiteindelijk uit een in twee rijken, het Westromeinse en het Oostromeinse rijk (395). Augus tinus was getuige van de ineenstorting van het Westromeinse rijk, in 476 (na Christus)een gebeurtenis die op ieder een grote indruk maakte. Naar aanlei ding hiervan ontstond een discussie over de godsdienstige verklaring van deze revolutionaire ontwikkeling tus sen aanhagers van de Romeinse en de christelijke godsdienst. Mede onder invloed van alle gebeurte nissen over enkele eeuwen tot de val van het Westromeinse rijk, hadden zich ook processen op economisch en sociaal gebied voltrokken. Het Middel- landsezeegebied was een geïntegreerd handelsgebied geworden /net een kapi talistisch karakter van ondernemers, arbeiders en slaven. Tal van hen zou den gevoelig blijken voor nieuwe gods dienstige stromingen uit het Midden Oosten, waarvan de aanhangers een rechtvaardig leven voorspelden in een hemels bestaan. Overigens was reeds daarvoor een an dere visie ontstaan op de Grieks/Ro- meinse godsdienst. Niet iedereen was nog langer geneigd alle traditionele ge loofswaarheden daarvan te accepteren. Sommigen waren de godsdienstige beeldvorming gaan zien als een pro- dukt van mensen; als een bedenksel van Homerus en Hesiodus. Zo ont stond eerst een monótheïstische visie in samenhang met de ethiek: de oppergod werd het symbool van al het goede. La ter werd deze relatie losgelaten: ”de leer der nature” werd herboren. Deze had als strekking: behandel de mensen in alles zoals jezelf behandeld wil wor den. Dit ging gepaard met een optimis tisch mensbeeld. Ten tijde van Alexander de Grote, toen een wederzijdse beïnvloeding van de Griekse cultuur en die van het Mid- den-Oosten (Hellenisme) plaatsvond, ontstond een toenemende interesse voor onder meer de Mithrasdienst. Deze hoogontwikkelde godsdienst (die een sterke overeenkomst vertoonde met het Christendom) zou in het We stromeinse rijk zeer populair worden. Het oorspronkelijke primitieve Griekse en Romeinse veelgodendom (b)ieek zich tenslotte te hebben over leefd. Het, ook uit het Midden Oosten af komstige, Christendom zou de concur rentie met de Mithrasdienst winnen on der meer door allerlei concessies te doen - zo werden de christelijke feest dagen verschoven naar de ’’heidense” vieringen van het aanbreken van de sei zoenen; de geboorte van Christus werd daarom p.m. 330 verplaatst naar de nacht van 24-25 december, de geboorte van Mithras/Sol Invictus, de Onover winnelijke Zon - èn omdat de Ro meinse regering de leer van Christus tenslotte (380) tot staatsgodsdienst had verklaard. Aanhangers van de Mithras dienst werden zelfs vervolgd. De val van het Westromeinse rijk (476 na Chr.), direct veroorzaakt door de z.g. Grote Volksverhuizing, leidde tot de stichting van enkele Germaanse ko ninkrijken. Deze schreven spoedig eveneens het Christendom aan hun on derdanen voor en ook nu bleek de Rooms Katholieke Kerk bereid tot concessies. Het Christendom werd voor de tweede keer (500) staatsgods dienst; overtreders werden bestraft. WADDINXVEEN - Na een reeks zeer geslaagde filosofiecursussen in de afgelopen twee jaren organiseert het Humanistisch Verbond Midden- Holland voor iedereen, lid of niet, een nieuwe cursus filosofie over Plato, Aristoteles en Augustinus en hun invloed op de filosofie. De inleiders zijn gewend te spreken voor een filosofisch en historisch niet geschoold publiek. Een uitgebreide syllabus met samenvattingen, artike len, teksten, begrippenlijst en litera tuurlijst wordt voorbereid. Men wordt aangeraden voor 1 januari 1991 in te te kenen. instelling die, naar beweerd werd, de mentaliteit van de jeugd had verziekt. Aristoteles, leerling van Plato, was ge tuige van de opkomst van de noord- griekse staat Macedonië. Hij werd de (niet zo gewaardeerde) leermeester van Alexander (de Grote), werkte daarna als filosoof in Athene en hield zich met vele wetenschappen bezig. Augustinus, een Romein, zou na een turbulent leven. Christen en tenslotte een der belangrijkste Kerkvaders wor den. Als verdediger van het katholieke geloof droeg hij in zeer belangrijke mate bij aan een nieuwe visie op mens en samenleving. Toch wak, in deze christelijke beeldvorming, ook sprake van een zekere continuïteit. Men denke onder meer aan de mensvormige voorstelling van ”God”. Dit raambiljet is door de CRI naar alle politie-instanties verzonden met het verzoek dit biljet zichtbaar voor het pu bliek op te hangen. Voor de tips die lei den tot oplossing van de inbraak is een beloning in het vooruitzicht gesteld. De volle gang. De vuilnisauto’s worden aangepast met speciale voorzieningen, er wordt een wij kindeling gemaakt en er wordt een voorlichtingspakket sa mengesteld. Afgelopen vrijdag is van die voorberei dingen ook bij Openbare Werken aan de Noordkade iets zichtbaar geworden. Om kwart voor negen die ochtend arri veerde namelijk de eerste lading mini containers. Grijze voor het gewone af val en groene voor het groente-, fruit- terwijl soortgelijke gidsen slechts één of twee punten vertegenwoordigen. Het is een onafhankelijke gids, die op kritische wijze de weg wijst naar de goede restaurants in Nederland. Het is ook een Nederlandse gids, die dooreen Nederlandse redactie naar Neder landse maatstaven is vastgelegd. Bo vendien is heteen echte onafhankelij ke gids: noch Mercedes-Benz Nederland, noch de restaurants hebben op eniger lei wijze invloed op de inhoud. Met de in de gids opgenomen restau rants bestaat geen enkele zakelijke re latie: geen advertenties, geen ver plichte afname, geen inleggeld, de in formateurs komen onaangekondigd binnen en betalen keurig hun rekening. en tuinafval. Vóór de Kerstdagen zullen er in totaal zo’n 14.000 minicontainers worden af geleverd. In de laatste twee weken van februari 1991 worden ze verspreid on der de bevolking evenals de gifboxen voor het veilig bewaren van het klein chemisch afval. Voor de flats wordt gezocht naar an dere methoden voor de inzameling van het groene afval in plaats van de mini container. De Westerse filosofie heeft onder in vloed van Socrates, Plato, Aristoteles en Augustinus belangrijke veranderin gen ondergaan. In de geschiedenis van de Griekse filo sofie openden Socrates, Plato en Aris toteles een nieuwmeer samenhangend perspectief op mens en samenleving. Zij bevrijdden zichzelf en anderen van de obsessie der zgn. natuurfilosofen, de ’voorsocratici’, die zich voornamelijk bezighielden met de problematiek van het oerbeginsel van de natuur, al of niet in relatie met de wis- en natuurkunde. Met Socrates begon de eigenlijke ethiek, de praktische wijsbegeerte die handelt over de zedelijke begrippen en gedragingen. De werken omvatten aquarellen, olie verfschilderijen, tekeningen en kera miek. Het thema van de tentoonstel ling is Storm. De tentoonstelling is geopend op de openingstijden van de bibliotheek en te bezichtigen door elke bezoeker van de bibliotheek. WADDINXVEEN - lot het einde van dit jaar voert Amnesty International een landelijke promotie- en ledenwerf campagne met als titel: ”Hoe ver moet het komen voordat u eindelijk lid wordt?”. De leden van de Waddinxvense werk groep doen mee aan deze aktie door met fakkels en folders in de avondspits van maandag 10 december bij beide NS-stations aanwezig te zijn. De mensenrechtenorganisatie wil met deze campagne meer bekendheid ge ven aan het werk dat zij doet en duide lijk maken dat zij slechts bij de gratie van financiële hulp van haar leden kan strijden tegen de schendingen van de mensenrechten. De campagne wordt ondersteund door korte televisie-uitzendingen van de VPRO en een uitgebreid programma op zondag 9 december, waarin diverse facetten van het werk van de organisa tie zullen worden belicht. Aan dit pro gramma werken ook vluchtelingenkin deren uit Waddinxveen mee. Behalve dat erin december weer volop gelegenheid is te schrijven vóór gevan genen, kunnen deze maand ook kaar ten gestuurd worden naar gevangenen. Van de gevangenen naar wie vorig jaar een groet gestuurd kon worden, zijn er inmiddels 17 mensen vrijgelaten. De tijden en plaatsen waar geschreven kan worden of waar een voorbeeldbrief is af te halen, zijn: Maandagmiddag 10 december vanaf 13.30 uur bij InekegOe Wolff, Peuleyen 174, tel. 15376; Maandagavond 10 december vanaf 20.00 uur bij Bep Tetteroo, Klaverveld 9, tel. 16691; Dinsdagmiddag 11 december vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Roosje Voshoeve 31, tel. 16229; Woensdagavond 12 december van 20.00-21.00 uur bij Hannie Okkes, Chopinlaan 26, tel. 16078; Maandagavond 17 december van 19.00-20.00 uur bij Marijke de Groot, Kievitdreef 19, tel. 10082. WADDINXVEEN - Als enig Wad- dinxveens restaurant is ’t Baarsje aan de Zwarteweg opgenomen in de nieuwe zevende editie van de door Wina Born gemaakte Mercedes-Benz Restaurantgids voor Nederland 1991 Het eerste exemplaar hiervan werd on langs overhandig aan drs. B.G.J. Elias, directeur van het Nederlands Culinair Museum, gevestigd in het voormalige klooster Mariënhof te Amersfoort, waar juist deze dagen gestart werd met de restauratiewerkzaamheden. Een plezierige ontwikkeling waarmee wordt aangegeven dat de gastronomie in Nederland zich nog steeds in een groeiende belangstelling mag verheu gen. Ook de Mercedes-Benz Restaurant gids voor Nederland draagt hiertoe zijn steentje bij. Want Wina Bom is niet toevallig de first lady van de culinaire pers en blijft voortdurend streven naar een verdere perfectionering van deze gids. Hierin is zij met de overige leden van de redactieraad opnieuw geslaagd want de Mercedes-Benz Restaurantgids voor Nederland is uniek in die zin, dat hij een vijftal punten in zich verenigt, WADDINXVEEN - Woensdagmid dag 12 december wordt er in het jonge rencentrum De Bonkelaar aan de Beu kenhof opnieuw een film vertoond. In deze film wordt ingegaan op de in houd van de 1990-maatregel en de voorwaarden die nodig zijn om echte economische zelfstandigheid voor meisjes te bewerkstelligen. Wie dus goed op zijn of haar toekomst wil zijn voorbereid, doet er verstandig aan om naar deze film te komen kij ken De film gaat om 15.30 uur draaien en vooraf is er gelegenheid om een kop thee te drinken. Verder kunnen jongeren op dinsdag-, woensdag- en donderdagmiddag op de Beukenhof binnenlopen om een gezel lig babbeltje te maken, allerlei infor matie in te kijken en eventueel mee te nemen. De openingstijden zijn van 14.30 tot 17.30 uur. MOERKAPELLE - Alweer voor de tweede keer houdt de winkeliersver eniging Moerkapelle een Kerstmarkt op zaterdag 15 december in de geheel gerenoveerde Dorpsstraat. De markt begint om 15.30 uur en zal duren tot ’s avonds 21.30 uur De Kerstmarkt, die vorig jaar voor de eerste keer werd gehouden, is zó goed aangeslagen in Moerkapelle en wijde omgeving, dat de Kerstmarkt-commis- sie alweer druk bezig is geweest om er een sfeervol gebeuren van te maken. Ook voor deze Kerstmarkt heeft de commissie gekozen voor een kleine, compacte opzet. Niet meer dan 50 kra men over de gehele Dorpsstraat. De kraamhouders zullen - naast kerst-arti- kelen - zoveel mogelijk proberen ’win terse’, sfeerverhogende cadeau-artike- len aan te bieden. Er zullen ook de monstraties gegeven worden. Ook op wintersport-gebied is er ook weer informatie te verkrijgen. Natuur lijk wordt de inwendige mens niet ver geten. Er zullen specifieke winterhap- jes aanwezig zijn. In alle kramen zal sfeerverlichting aan gebracht worden, met hier en daar een prachtige denneboom. Dit aller zal om lijst worden met passende sfeervolle muziek. Voor de kinderen is er een leuke bokkenwagen, waar ze gratis een ritje mee kunnen maken. Als klap op de vuurpijl is er meerdere malen een life-optreden van een (lan- delij k) bekende dorpsgenootdie op de Kerstmarkt prachtige muziek ten ge hore zal brengen. De Kerstmarkt duurt tot 21.30 uur, zodat iedereen in de gele genheid is de sfeer te proeven. Het Nationaal Milieubeleidsplan schrijft voor dat vóór 1 januari 1994 alle Nederlandse gemeenten hiertoe over moeten gaan. ”In onze regio lopen we daar iets op vooruit. In 1991 zal ook begonnen wor den met de bouw van een composte- ringsfabriek voor onze regio te Alphen aan den Rijn”, aldus milieuwethouder Karei van Soest (VVD). De voorbereidingen voor de aparte in zameling zijn in het gemeentehuis in Het uit de Brugkerk gestolen verzilverde avondmaalsstel met drinkbekers uit 1670, grote en kleine broodschalen uit 1804, avondmaalbekers uit 1825 tot opheldering van het misdrijf als- en een schenkkan met zwarte handgreep. (Foto: Rijkspolitie Waddinx veen). hoogte hiervan wordt bepaald door de officier van justitie. Het gestolen avondmaalssstel is als volgt samengesteld: - Drinkbekers uit 1670, met de inscrip tie ’’anno MDCLXX REFORMATA WADDINXVEENIENSIS IN VSVM COEN AE IESV CHRISTI DONA- VIT ECCLESIA” - Grote en kleine broodschalen, glad met parelrand, met de inscriptie ”Aan Gekogt Uijt de Giften Der Avondmaal Vierders door Den Kerken Raat Van WaddinxVeen en Bloemendaal Ao. 1804” - Avondmaalsbekers uit 1825, met de inscriptie ’’GEGEVEN AAN DE GE MEENTE DOOR Mr I: REEPMA KER AMBACHTSHEER VAN NOORDWADDINGSVEEN 1825” - Een schenkkan met zwarte handg- greep. WADDINXVEEN - Bij de gemeente lijke dienst Openbare Werken en -Be drijven aan de Noordkade is de eerste lading mini-containers gearriveerd. Zoals bekend zal in het kader van de verdergaande afvalscheiding per 1 maart 1991 bij alle Waddinxveense huishoudens in de laagbouwwoningen het groente-, fruit- en tuinafval apart worden ingezameld. Dit gaat in 1991 ook bij de andere omliggende gemeen ten gebeuren. Elk restaurant wordt uitgebreid be schreven en krijgt een cijfer, waarin keuken, ambiance, bediening en wijn kaart zijn verdisconteerd, met het zwaartepunt op de keuken. Tevens is een aparte beoordeling van de wijn kaart opgenomen. Nieuw zijn de erelij sten, waarbij één voor bijzondere plus punten. Volgens de Mercedes-Benz Restau rantgids voor Nederland 1991 is ’t Baarsje aan de Zwarteweg van Daam en Barbara Scharloo en Gerard Schalk wijk in de keuken een ’’vriendelijk res taurant in de groene Hollandse lande lijkheid. De kaart geeft een vrij be scheiden keuze, de keuken is echter zeer goed, verrassend en vol elan. De bediening is vriendelijk en voorko mend. Een goede wijnkaart, ruime keuze, ook van niet alledaagse wijnen, zoals Nieuwzeelandse en flessen onder de 50,-, Een restaurant waarvan we waarschijnlijk nog veel goeds zullen vernemen”. In het kort krijgt het Waddinxveense restaurant deze kwalificaties: keuken: veelbelovend, ambiance: landelijk, be diening: voorkomend, wijnkaart: goed. <r

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 13