Inbrekers in drie huizen Afsluiting campagne m Desnoods doen we het samen ZVH vrijwel kansloos Oeps” sportzaal Promotie Beroepsonderwijs 99 Beeld van beurs Bondskruis P. Dullaard Zilveren legpenning voor G.G. van der Veen Vangst HSW viel tegen Bridgen bij Wijkwerk De Zuidplas Officiële opening van Smit Stuurman Partners weerlegt kritiek Mi Kindertheater op 16 december ZTTC wint ongeslagen Ouderraad vergaderde 55 55 Brandje (Brom)fietsen Vernielingen Dames Aanrijdingen Bridge Waddinxveen ^^0^ Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 5 december 1990 EÜOS De inzending in Bleiswijk van Grontmij NV in Waddinxveen. (Foto: Sjaak Noteboom). Milieuwethouder Karei van Soest (WDsamen met Sint Nico laas aan de slag bij het ophalen van huisvuil in Wad dinxveen, althans gezien door de ogen van onze tekenaar Elias. kwalitatief hoogstaand theateraanbod omgeving. WADDINXVEEN - De afgelopen week werd er ingebroken in drie wo ningen in Waddinxveen, zo meldt de rijkspolitie. ’’Oeps” duurt Ongeveer zestig minuten en is bestemd voor kinderen van 4 tot 9 jaar, en zoals zovaak bij uitstekend kin dertheater, ook voor volwassenen is deze voorstelling absoluut de moeite waard. De solovoorstelling ’’Oeps” begint in de noordpool en Oeps is een rode ijs beer. Als je zo’n kleur hebt val je na tuurlijk heel erg op tussen de ijsschot sen en als iedereen je er ook nog mee pest, wil je wel maken dat je wegkomt. De ijsbeer reist de hele wereld af en hoort uiteindelijk van een koffieshop- houder wat de oplossing voor zijn pro bleem zou kunnen zijn. Hij moet de boze heks Elize zoeken, zij weet name lijk het recept van een toverhoning die Oeps kan genezen. Maar ja, dat gaat niet zonder probelemen. WADDINXVEEN/GOUDA - In Gouda wordt zaterdag 8 december de grootse slotmanifestatie gehouden van de promotiecampagne voor het beroepsonderwijs, die mede door de inzet van de ondernemerskring In dustrieel Contact Waddinxveen (ICW) en de deelnemende basisscholen een succes is geworden. 14.30-15.30 uur: Optreden van Ronald Moray en Peter Vogel 15.15-17.00 uur: Workshops en beurs 17.00 uur: Sluiting. op het eind geen vuist te maken. Met 13-15 ging ook deze set naar de gasten toe. Na afloop van de wedstrijd beaamde trainer Toon van der Burgt dat zijn ploeg niet in goede doen was. ’’Maar wanneer we 100 procent spelen kunn- nen we van deze Poolse ploeg winnen”. De return moet zal dit uit kunnen wij zen. Voor de ZVH spelers is de span ning dan geheel anders. ZEVENHUIZEN - Het eerste team van de Zevenhuizense tafeltennisver eniging ZTTC speelde de afgelopen week de laatste wedstrijd in de tweede klasse van de Goudse tafeltenniscom- petitie tegen het tweede team van Gou da. ZTTC, dat al twee weken kampioen is, won de eerste wedstrijd in deze compe titie al met 9-1 van Gouda 2, nu werd weer met dezelfde cijfers gewonnen. Verantwoordelijk voor deze uitslag was ondermeer Vincent Buitena, die deze competitie ongeslagen bleef. Te gen Gouda speelde Buitena zeer goed, waardoor de drie Gouwenaren geen schijn van kans hadden tegen de sterk ste ZTTC’er op dit moment. Het vol gend seizoen zal de Rotterdammer in de eerse klas zeer zeker op meer tegen stand stuiten. Door dit resultaat is ZTTC ongeslagen kampioen geworden in deze tweede klas met 20 punten uit 10 wedstrijden. Nog nooit was het kwaliteitsverschil zo groot als in deze competitie en pro moveren de Zevenhuizenaren naar de eerste klas, waar het op dit moment ook minstens thuis hoort. POLITIENIEUWST De legpenning, waartoe ook een oor konde behoort, is verfraaid met de beeltenis van Mercurius, de Romeinse God van de Handel. De heer Van der Veen startte in 1953 zijn werkzaamheden bij Betonfabriek Roggeveen aan de Henegouwerweg. In 1984 neemt de heer J.L. van der Veen het bedrijf over. Van 1985 tot en met 1990 worden er nog 3 bedrijven opge richt, te weten Roggeveen Onroerend Goed BV, Beleggingsmaatschappij Van der Veen en Dream Garden B V en worden 2 bedrijven overgenomen; Vermeulen Hout BV en M.A. Hol ding, beiden gevestigd te Boskoop. WADDINXVEEN -Voorzitter drs. R.A. Schreuder van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-Holland heeft zaterdag in hotel- café-restaurant De Unie aan de Kerk- weg-Oost de zilveren legpenning van de Goudse Kamer uitgereikt aan de heer G.G. van der Veen, oud-directeur van Betonfabriek Roggeveen B.V. te Waddinxveen. In de avond van donderdag 29 novem ber rukte de brandweer uit voor 'een schoorsteenbrandje in een woning aan de Heuvelhof. De spuitgasten hadden het vuur snel onder controle zodat de schade zeer beperkt bleef. dag 16 december. Dit, met als einddoel meer continuïteit te krijgen in een voor de j eugd van Waddinxveen en Uit de fietsenstalling van de Samen werkingsschool voor HAVO/Athe- neum aan de Sniepweg is een donker grijze/blauwe damesfiets van het merk Batavus gestolen, op het Koningin Wil- helminaplein verdween een Giant Mountain bike, (kleur geel/rose voor zien van het framenummer GW 9287WTSE), op de Willem de Zwijger- laan (fabrieksterrein) werd een donker groene herenfiets van het merk Cham pion gestolen, op de Sniepweg (par keerplaats zwembad) verdween een groene Batavus herenfiets (postcode 2741 MD 49), bij de Samenwerkings school werd een grijze Gazelle Simplex damesfiets gestolen en bij voetbalver eniging Be Fair verdween een groene Fongers herenfiets met de postcode 2742 VD 85. ZEVENHUIZEN - Het is dat de volleyballers van Rentokil/ZVH ook hun tweede Europacupwedstrijd tegen het Poolse AZS Czestocova deze week weer in Zevenhuizen mogen afwerken, anders had niemand meer een stuiver gegeven voor de kansen van de landskampioen. Van een gebouw aan de Middelburgse- weg is in de nacht van vrijdag 30 no vember op zaterdag 1 december een dubbelglas-ruit vernield. Onbekenden hebben de ruit ingegooid. Aan een op de Tollenslaan gestalde bromfiets werden in de avond van zon dag 2 december vernielingen aange richt. WADDINXVEEN - De ouderraad van de openbare Jan Ligthartschool aan de Sperwerhoek heeft haar jaar vergadering gehouden. Voor de twee ouderraadsleden die af traden zijn twee nieuwe leden aange trokken, mevr. L. Schwiebbe en mevr. R. Bremmer. Na afloop van de verga dering was er gelegenheid tot koffie drinken. De ouderraad van de Jan Ligthart school ziet er als volgt uit: voorzitter: mw. A. v.d. Water, vice-voorzitter: dhr. A. Schippers, penningmeester: mw. T. Mathu, secretariaat: mw. H. Dunselman en mw. A. Jaakke, leden: mw. A. Dijkhuizen, mw. M. Hoffman, mw. R. Bremmer, mw. L. Schwiebbe. Ook dit schooljaar hoopt de ouderraad van de Jan Ligthartschool weer leuke en interessante aktiviteiten te organise ren. WADDINXVEEN - In Bleiswijk is een succesvolle beurs ’’Ondernemen in Midden-Holland” gehouden. Aan deze vierde tweedaagse bedrijvenbeurs namen een 40-tal Waddinxveense be drijven deel. In 1991 wordt de 5e editie van deze beurs gehouden. De heer Van der Veen kreeg de legpen ning van de KvK overhandigd vanwege zijn langdurige inzet voor Betonfabriek Roggeveen BV, en vanwege het feit dat hij met deze indirect de regionale eco nomie heeft gesteund. WADDINXVEEN - De Stichting Wijkwerk De Zuidplas heeft in deze maand december in De Duikelaar een reeks activiteiten. Het gaat hier om koffieochtenden, klaverjassen, darten, bingo, bloemschikken en spelletjes. Het programma ziet er zo uit: 6 decem ber: koffieochtend (9.00-11.00 uur), 7 december: klaverjassen (20.00 uur), 11 december: koffieochtend (9.00-11.00 uur), 12 december: darten (20.00 uur), 13 december: koffieochtend (9.00- 11.00 uur) 15 december: bingo (20.00 uur), 17 december: bloemschikken (20.00 uur), 18 december: koffieoch tend (9.00-11.00 uur) en bloemschik ken (20.00 uur), 19 december: darten (20.00 uur), 20 december: koffieoch tend (9.00-11.00 uur) en 21 december: spelletjesavond (20.00 uur). De overige avonden gedurende de maand december (uitgezonderd de zondagen) zal de eigen ruimte in De Duikelaar geopend zijn van 20.00- 23.00 uur. De eerste inbraak vond plaats tussen zondag 25 en woensdag 28 november in een benedenwoning aan de Fred. Hen- driklaan. Men wist binnen te komen door een raam aan de achterzijde van de woning te forceren. Uit de woning verdwenen sieraden. Op woensdag 28 november kreeg een woning aan de Anna van Hannover- straat ongewenst bezoek. Ook hier werd aan de achterzijde getracht bin nen te komen. Een keukendeur werd geforceerd. Om onbekende redenen zijn de daders niet naar binnen gegaan. In de nacht van vrijdag 30 november op zaterdag 1 december werd ingebroken in een woning aan de Justus van Effen- laan. Vermoedelijk is men via het dak naar een lager gelegen balkon geklom men waarna men een balkondeur for ceerde en toegang tot de woning had. Uit de woning verdwenen geluidsappa ratuur en een videorecorder. Vanaf een op het veilingterrein aan de Bredeweg geparkeerde vrachtwagen is een reservewiel weggenomen. Op vrij dag 30 november werden vanuit een auto op dit veilingterrein een drie tal weegschalen ontvreemd. In de nacht van donderdag 29 op vrij dag 30 november werd ingebroken in een bedrijf aan de Oranjelaan. Men wist binnen te komen door een deur te forceren. In het pand werd een bureau opengebroken. De daders gingen er met een klein geldbedrag vandoor. Vanaf een aan de J.W. Frisoweg ge stalde opoefiets is op maandag 26 no vember een rietenfietsmand ont vreemd. Vanuit een kerkgebouw aan de Es- doornlaan zijn in de avond van de zelfde dag een drietal jassen weggeno men. Het gaat om drie wintersport- jacks in diverse kleurzettingen. In de avond van maandag 26 november werd een portemonnee gestolen uit de kleedruimte van het zwembad. De por temonnee zat in een kledingstuk dat onbeheerd in één der kleedruimten hing. Later in de week verdween daar uit een even onbeheerd achtergelaten jas een geldbedrag en een Casio-herenhorlo- ge- Diezelfde avond verdween een porte monnee uit een kleedkamer van de voetbalvereniging WSE aan de Willem de Rijkelaan. Een avond later werden WADDINXVEEN - Aan de Nesse neemt advies- en contructieburo Smit op donderdag 6 december zijn nieuwe bedrijfspand aan de Gouwe officieel in gebruik. Het bestaande gebouw is in de afge lopen maanden ingrijpend ver bouwd en aangepast om het snel groeiende ingenieursbureau te huisvesten. Bij Smit is de bezetting in de laatste drie jaar uitgebreid van 14 tot 26 medewerkers. Behalve het moderne kantoor en de tekenzalen, die met zeer geavan ceerde computertechniek zijn toe gerust, omvat het nieuwe bedrijfs pand accommodatie voor bouwver- gaderingen. De verbouwing van het pand aan de Gouwe werd uitgevoerd door aan nemingsbedrijf Kwaaitaal Rotter dam BV in Rotterdam, interieurar chitect was Interbouw BV in Berg ambacht. Tot werken, die Smit recentelijk in de regio in opdracht kreeg, beho ren het nieuwbouw-centrumplan Boskoop, bestaande uit winkels met woningen. Maar het bureau verwerft zijn opdrachten ook steeds verder buiten de regio. Zo wordt thans gewerkt aan zes te bouwen hotels met vergaderaccom- modatie, verspreid over geheel Ne derland en een centrale slagerij met distributiecentrum te Groenlo. De officiële opening op 6 decem ber, in bijzijn van de eerste op drachtgevers, draagt een feestelijk karakter. Daarna is er een open huis voor relaties en genodigden. De receptie vindt plaats aan boord van een party-schip, dat voor de wal zal zijn afgemeerd. WADDINXVEEN - Na een succesvolle start van de serie kindertheater voorstellingen voor de Waddinxveense jeugd met de voorstelling Mootjes” van theatergroep Plok heeft het Centrum voor Kunstzinnige Vorming Kreater alweer een nieuwe voorstelling op stapel staan, op zon bij dezelfde vereniging van vier spor ters diverse kledingstukken gestolen. Het gaat hierbij om twee paar sport schoenen, een overhemd, een spijker- blouse, een t-shirt en twee potjes met gel. Trainer Willem Jan van Yperen moest met zijn ploeg onverwachts toch naar Dordrecht toe om het op te nemen te gen mede tweede divisionist Ekspalvo. Deze wedstrijd werd gespeeld in het kader van de NSW-beker (tweede ron de). In de eerste trad de basis, met de her stelde Lisette Mulder, in het veld en wist door een sterke service en de harde aanvallen van Ingeborg Kleyer een snelle 6-15 setwinst te behalen. In de tweede set nam ZVH wederom snel afstand van Ekspalvo (2-8). Trai ner Van Yperen zag deze wedstrijd meer als oefening en in deze tweede set verving hij Joyce Ruygrok voor Karin van Baaren, later in deze set (6-12) werd ook Tanja Bresijn vervangen (Astrid Poot). Ook met deze wissels wist Rentokil deze set met 6-15 te win nen. In de derde set kreeg ZHV in deze sa menstelling het moeilijk, toch hielden de beide ploegen elkaar lang in even wicht, maar op het eind kon Eksplavo toch de set naar zich toehalen (15-11). In de vierde set stond Joyce Ruygrok weer in de ploeg en deze was, door haar goede blokkering, goed voor een groot aantal punten. Uieindelijk wist ZVH deze set met 13-15 winnend af te slui ten. Hierdoor werd de derde ronde be reikt, die op zaterdag 9 februari ver speeld zal worden. Trainer Willem Jan van Yperen hoopt dan een eerste divi sie team (Nokia VTC of DOS) te tref fen. Voor aanstaande zaterdag staat de competitie weer voor de dames klaar. Dan spelen ze in het dorpshuis Swanla om 17.00 uur tegen Shot. In de vooravond van maandag 26 no vember vond een kop-staart aanrijding plaats op de Henegouwerweg ter hoogte van de De Ruijterstraat waarbij twee personenauto’s betrokken waren. Eén van de betrokken partijen was voor de komst van de politie al naar huis vertrokken. Hij bleek onder in vloed van alcohol te verkeren en is aan gehouden. Hem is een bloedproef afge nomen. Op dinsdag 27 november vond op de voorsorteervakken van de Henegou werweg bij de hefbrug een aanrijding plaats. Een auto die voor links stond voorgesorteerd wilde naar rechts en raakte daarbij in de flank van een pas serend auto. In de vroege morgen van woensdag 28 november vond een aanrijdinkje plaats op de Overtoom tussen een auto en een fietser. Door nog onbekende oorzaak raakte de auto de fietser. De laatste is met een hoofdwond en vermoedelijk een hersenschudding overgebracht naar het ziekenhuis en kon na behande ling huiswaarts. Op zaterdag 1 december kwamen op De Akker twee auto’s met elkaar in aanrijding nadat een der voertuigen de bocht te ruim had genomen. Het bleef bij materiele schade. In het nieuwe jaar wil De Zuidplas met veel nieuwe activiteiten beginnen. Er zijn dan ook veel kinderactiviteiten. Voor de avonden zouden zij het fijn vinden als er suggesties voor cursussen en lezingen uit de wijk kwamen. Eén verzoek heeft men al binnen. Het opstarten van een bridgeclub. Het is misschien voor ouderen leuk om ’s mid dags te bridgen. Heeft u suggesties of belangstelling voor het bridgen bel dan even 01828-10002. WADDINXVEEN - De in Het Tref punt gehouden tentoonstelling van De Vogelvrienden is ook dit jaar weer een groot succes geweest. Het aantal vogels dat werd ingezonden was dit jaar aanzienlijk groter dan vorig jaar. Ruim 400 vogels waren er ditmaal te zien. De allerbeste vogel van de tentoonstel ling was een gordelgrasvink van de heer P. Dullaard. Hij won dan ook het door de vogelliefhebbers felbegeerde bonds kruis. De algemeen kampioen bij de kanaries werd een gloster consort (postuurkana rie) van de heer S. van Tol. De alge meen kampioen bij de parkieten werd een elegant parkiet van de heer P.C. Ruitenburg. De andere kampioenen waren bij de kleurkanaries J. Jongmans en C.J. Streefkerk, bij de grasparkieten H.J. Broere, bij de agapomiden R. Ver- meij, bij de zebravinken F. Versluis, bij de Gould amandines M. de Heer en bij de tropische duiven en kwartels P. Dullaard. De trekking van de grote verloting was op vrijdagavond. De volgende num mers hebben een prijs gewonnen: 2570, 2012, 1406, 2296, 2038, 2641, 2910, 2680, 3313, 2905,119,1468, 2757, 219, 1371,1306,1740,167,154, 1851,1097, 2571, 3100, 1276, 2799, 3352,1661, 2098,1089,1407. De prijzen zijn af te halen bij W. Buite laar, Julianastraat 30, Waddinxveen. De arbeidsmarkt heeft op dit moment vakmensen hard nodig en dat zal in de komende jaren zo blijven. Sterker nog, cijfers van het Centraal Planbureau wijzen uit dat over tien jaar de vraag naar vakmensen veel groter zal zijn dan het aanbod. Naar aanleiding van dit gegeven vond er in de Goudse regio een Promotie campagne Beroepsonderwijs plaats. In de maanden november en december gingen leerlingen van groep 7/8 van maar liefst 46 scholen op bezoek bij be drijven in de direkte omgeving. Deze bezoeken zijn een grandioos succes. De campagne wordt op 8 december op een spectaculaire wijze afgesloten bij het Deltacollege, Groen van Prinste- rersingel 49 te Gouda. Van 14.00-17.00 uur er is voor leerlingen, ouders, leer krachten van basis- en beroepsonder wijs de gelegenheid om kennis te ma ken met diverse bedrijven, instellingen en scholen voor beroepsonderwijs. Scholieren kunnen zich dus op allerlei gebied laten informeren over de moge lijkheden na de basisschool en later na de LBO-opleiding en zij kunnen actief kennis maken met de diverse onderde len van het technisch vakgebied. Dat wil zeggen zelf de handen uit de mouwen steken in de vorm van bijvoor beeld sleutelen aan een auto of een muurtje metselen. De manifestatie wordt omlijst door een optreden van de bekende t.v.-sterren Peter Vogel (clown) en Ronald Moray (goochelaar). Bij goed weer wordt de manifestatie geopend op het voetbal- terrein Olympia bij het Deltacollege door parachutistenspringers. Er is ook een beroepenjacht, waar na het beantwoorden van een vragenspel grote prijzen zoals walkmans, horloges e.d. te bemachtigen zijn. Het programma luidt: 14.00-14.15 uur: Ontvangst genodig den 14.15-14.20 uur: Welkomstwoord 14,20-14.30 uur: Opening 14.30-15.15 uur Forumdiscussie De derde set verliep in de beginfase nog beter voor ZVH. Nu werd door de Zevenhuizense blokkering en aanval een voorsprong van 7-1 opgebouwd. Deze kon men tot 9-5 vasthouden, daarna liet ZVH de Polen weer komen. Er werd in deze fase teveel netfouten gemaakt en met een sterke aanval van intenational Kwiecinski, kwamen de Polen weer op gelijke hoogte. Rentokil kon nog tot 13-13 bijhouden, maar wist WADDINXVEEN - Directeur R. van der Velden van architectenbureau Stuurman Partners BV aan de Brugweg heeft direct gereageerd op de in de pers geuite kritiek van de door CDA-raads- lid J. A. Hielema voorgelezen Stichting Platform Gehandicapten Waddinx veen. De BNA-architect, wiens bedrijf het multi-functionele gebouw De Duike laar aan de Zuidplaslaan ontwierp, acht het volkomen onjuist dat er be zwaren zijn geuit op de toegankelijk heid voor gehandicapten. Zo zouden de douches en kleedkamers niet toegankelijk zijn voor rolstoelge bruikers vanwege te smalle deurope ningen. ”Dit nu is volstrekt onjuist!”, aldus Stuurman Partners BV. ”De deurope ningen naar de kleedruimten zijn 90 cm breed en naar de douches zijn geen deuren. De muuropening naar de dou ches is 100 cm breed. Voorts is het ge bouw voorzien van een speciaal inge richte w.c. voor minder-validen”. Stuurman Partners BV benadrukt dat het hele gebouw De Duikelaar voldoet aan de voorschriften voor het gebruik door minder-validen van ’’Geboden Toegang” en de Nederlandse Sportfe deratie. Zondagmiddag 16 december om twee uur is het in sportzaal Groenswaard aan de Wingerd de beurt aan Stichting Spekkies met de kindervoorstelling ’’Oeps”. De toegangsprijs is 3,50 per persoon. Kaarten reserveren kan bij Kreater, tel. 01828-14422 en op de dag van de voorstelling aan de kassa. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW weer haar jaarlijkse St. Nicolaas- wedstrijd. Als water werd deze keer ge kozen voor de Leidsevaart. Jammer dat het water niet wat stroomde, want dat bevorderde de vangst hier meestal wel. Het viel voor de meesten daarom wat tegen. Als eerste vijf eindigden: 1. A. v. Leeu wen (4440 gr), 2. H. de Haan (4060 gr), 3. J. Verhoef (1970 gr), 4. M. Reichard (1860 gr) en 5. P. Grootendorst (1240 gr)- De eerstvolgende wedstrijd van de win tercompetitie is aanstaande zaterdag. Er wordt dan gevist in het Spui. Ver trek voor deze,wedstrijd is om 6.30 uur vanaf het NS-station Waddinxveen. ’’Oeps” is een voorstelling die maar liefst, ruim 140 maal in het land ge speeld is en uitstekende recenties kreeg. Bovendien is vermeldenswaar- dig dat onder andere het ’’theater”- broertje van Frank Groothof, Renee Groothof, tekende voor de theatraal- artistieke begeleiding. Je kan daarom met zekerheid stellen dat ook deze voorstelling een schot in de roos zal zijn. ZVH verloor het eerste duel met 0-3, maar was in alle sets geenzins kansloos. Tot de dubbele cijfers bereikt waren, speelde de ploeg van coach Toon van der Burgt niet onverdienstelijk. Daarna echter verkrampte ZVH, met scores van 10-15,12-15 en 13-15 als ge volg. In de returnwedstrijd hoeven de Polen, die slapen in hotel Neuf in Boskoop en trainen in de Sportzaal van Marchant Sport, slechts een set te winnen om de derde ronde te bereiken. De verwach tingen van menigeen waren hoogge spannen. Er zat een kans om de derde ronde te halen in. Maar ondanks alles de onbekende tegenstander van ZVH, bleek gedegen volleybalspel te spelen met weinig fouten. ZVH daarentegen was enorm gespan nen en maakten daardoor nogal wat onnodige foutjes. De Zevenhuizense spelers begonnen goed en namen een 6- 2 voorsprong. Hierna begonnen de Po len in hun spel te komen. Door een goede pass kon spelverdeler Stelmach, een jeugd-intemational, zijn aanvallers zonder veel franje in positie brengen. Czestochowa kwam weer langszij en nam zelf een voorsprong. Maar met Jan Clardeij weer in de basis, zorgde ZVH telkens dat de opslag terug gewonnen werd. Echter men verzuimde om in de opslagbeurten te scoren. Uiteindelijk kon aanvoerder Stelmach zijn ploeg naar een 12-15 setwinst brengen. In de tweede set verliep het spelbeeld als in de eerste set. ZVH wist in de be ginfase voor te komen (6-2) en door een sterke blokkering. Maar ook nu weer kon ZVH het spel niet naar hun hand zetten en kwam Czestochowa te rug. Deze wist met 12-15 de set win nend af te sluiten. Na 38 jaar werkzaam te zijn geweest, gaat de heer Van der Veen met pen sioen en is hij per 1 december benoemd tot president-commissaris van voor noemde 6 BV’s.

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 17