RTW honderd uur op kabel Randstad aan de Nesse Goed wonen in seniorwoningen =RTW-RADI01 Tussen Kerst en Oud en Nieuw Van SSW aan Prins Bernhardlaan Koffieochtend Populieren weg langs provincieweg Politie vindt 4 ton hasj De mooiste vakantieplekjes boek je bij de Rabobank. Brand in woning Rabobank O Meer bank voor je geld Aanpassingen: Gouwebad i Nieuw uitzendbureau in Waddinxveen Verkeer Woonomgeving Medewerkers De woning Flexibel Gratis Bakens RTW Totaal Bewonerscommissie Neil Young Streekfunctie .4 WADDINXVEEN - Het is goed wonen in het complex van 31 se niorwoningen aan de Prins Bern hardlaan. Dat vertelt het echtpaar G.P. de Kooter (64) en H. de Kooter-van Noord (61) in het pas- verschenen Bewonersblad van de woningbouwvereniging SSW. Vakantieplannen? Begin nu alvast aan de voorpret. Kom naar de Rabobank en haal de nieuwe zomerreisprogramma's. Dan ontvangt u gratis het nieuwe Rabobank Vakantie Magazine. Er is nu nog volop keus. Uw favoriete vakantie is er vast wel bij. Wilt u ook naar een van die mooie vakantieplekjes op de wereld? Wacht dan niet te lang. Boek nü uw zomervakantie bij de Rabobank. WADDINXVEEN - Tussen Kerst en Nieuwjaar maakt de lokale radio- omroep RTW er weer meer werk van. Vanaf vrijdagavond 28 decembe acht uur tot dinsdag 1 januari middernacht is de Waddinxveense omroe, honderd uur achterelkaar op de kabel te beluisteren. I K Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 19 december 1990 Nesse •e voetbaldeskundige Hans Matze. VRIJDAG 21 DECEMBER ZATERDAG 22 DECEMBER 1990 Elk heel uur nieuwsberichten. ZONDAG 23 DECEMBER 1990 MAANDAG 24 DECEMBER 1990 DINSDAG 1 JANUARI 1991 IE KERSTDAG VRIJDAG 28 DECEMBER 1990 tmgevesiigtTRaniïstacI Uitzendbureau ÈtT^waar WADDINXVEEN - Aan de Nesse 34a heeft zich maandag Randstad Uitzend bureau BV gevestigd. De Waddinx- veense vestiging met Ina Kooien wordt noodzakelijk geacht omdat de vraag naar tijdelijk personeel bij bedrijven in Waddinxveen en omgeving aanzienlijk is toegenomen. Randstad waarborgt zo de kwaliteit van de dienstverlening, nu en in de toekomst. en dienstverleners. Deze ontwikkeling betekent een ruim aanbod van zowel arbeidsplaatsen als van goed tijdelijk personeel bij Randstad Uitzendbu reau. Ook zouden beiden graag willen dat de medebewoners voorzichtig omgaan met het openen van de centrale toe gangsdeur om zo te voorkomen, wat al een paar maal is gebeurd, dat ongewen ste personen of organisaties aan de deur komen. 20.00-21.00 uur - Khabar oua Nagham. Presentatie: Hamid Meskine. 14.00-18.00 uur - RTW-Totaal. Presen tatie: Ton van Bemmel en Door Ore mus. 18.00-24.00 uur - Hitfront. Presentatie: Ferry van Loon, Ed Schuurman en Gerben van Kruistum, Ron Menke. Van 20.00 uur tot 21.00 uur Soft-Soul show. 22.30 uur - Kerkuitzending. Gezame- lijke Kerstnachtdienst van de Neder lands Hervormde Immanuëlkerkge- meente en de Gereformeerde Kerk vanuit de Immanuëlkerk. 10.15 -12.00 uur - Kerkuitzending. Uit zending van de hervormde Immanuël- kerkgemeente met medewerking van het Immanuël-kerkkoor o.l.v. Mar- chien Leopold. Het kappen van de bomen brengt voor het verkeer enig oponthoud mee. Eén rijstrook zal voor het verkeer beschik baar blijven en verkeerslichten zullen de doorgang regelen. Om teveel strem ming van het verkeer te voorkomen worden de bomen buiten de spitsuren gerooid. Dat wil zeggen niet voor ne gen uur ’s ochtends en na vier ’s mid dags. WADDINXVEEN: Kerkweg-Oost 161 - Tel. 01828-14566-Bijkantoor: Groensvoorde 14 BOSKOOP: Overslag 12 - Tel. 01727-15540 Burg. Colijnstraat22-Tel. 01727-14141 Bijkantoor: Puttelaan 144-Tel. 01727-12400 Beiden vinden de woonomgeving ide aal. Alles is op korte afstand voorhan den: de winkels van de Passage en het Kon. Wilhelminaplein, de wekelijkse y. programma- Aan a voor de deur. Natuurlijk blijft er altijd nog wel wat te wensen over. Een buitenkraan op de parkeerplaats achter het gebouw zou ideaal zijn. Dan hoef je niet met em mers water van boven naar beneden te zeulen als je je auto wilt wassen. Een gemeenschappelijk mededelin genbord in de centrale hal of in het trappenhuis is ook gewenst. De heer De Kooter heeft begrepen dat dit al klaar staat bij de SSW. Het echtpaar G. P. de Kooter (64) en H. de kooter-van Noord (61J in hun senior- woningaan de Prins Bernhardlaan in Waddinxveen. (Foto: SSW). markt, het postkantoor, de banken, de bibliotheek, het station en een bushalte Het grootste deel van alle extra uitzen dingen betreft programma’s met mu ziek, die bij een breed publiek in de smaak zullen vallen. Het informatieve RTW-Totaal komt zaterdagmiddag 29 december met een speciale uitzending vanaf twaalf uur waarin met bekende en minder bekende Waddinxveners wordt teruggeblikt op het afgelopen jaar en 1991 wordt ingeluid. Bijna alle medewerkers van de RTW leveren tijdens de laatste dagen van het jaar extra inspanningen om de luiste raars de nodige aangename uren te be zorgen met vooral prettige muziek. 00.00-11.00 uur - RTW Nonstop. 11.00-12.15 uur - Kerkuitzending. Eu charistieviering vanuit de Ontmoe- tingskerk 12.15-14.00 uur - RTW-Klassiek. Pre sentatie: Hans van Meurs. 14.00-16.00 uur - Huis op je radio. Pre sentatie: Diederick Huizinga. 16.00-18.00 uur - Windkracht 4 tot 6. Presentatie: Peter Teunisse. 18.00-19.00 uur - Help! (Er komt mu ziek uit de schuur). Presentatie: Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. 19.00-21.00 uur - Jeugdloon. Presenta tie: Ferry van Loon. 21.00-24.00 uur - Cocktail. Presentatie: Ron Menke. De heer en mevrouw De Kooter wonen op de Prins Bernhardlaan 35 sinds 5 juli 1990. Voor die tijd woonden zij aan de leplaan 34, welke woning zij in 1957 als eerste bewoners betrokken. Deze woning was toen van de chr. wo ningbouwvereniging ”Ons Begin”, die samen met de RK woningbouwvereni ging "St. Joseph" de fusiepartners vormden van de huidige woningbouw- vereniging "Samen Sociale Woning bouw” (SSW). Tegen deze fusie heeft hij altijd positief aangekeken: ”De identiteit is behou den gebleven en door de schaalvergro ting kan er efficiënter gewerkt wor den”. De heer De Kooter weet zich nog heel goed te herinneren dat de woningen aan de leplaan destijds gebouwd wer den onder de architectuur van Bas Treffers (van Architectenbureau Tref fers en Polgar). Hij was aan het eind van de vijftiger jaren een aantal jaren secretaris van de chr. woningbouwver eniging ”Ons Begin”. Voorzitter was toen T. Hoogendoorn uit Zevenhuizen, waar ”Ons Begin” ook woningen in bezit had en penning meester H. Vink uit Waddinxveen. Vanuit de tijd dat hij in de leplaan kwam wonen herinneren beiden zich nog heel goed dat Waddinxveen toen nog een gezellig, klein dorp was (ruim 7000 inwoners), waar iedereen bijna ie dereen nog kende en waar de kinderen uit de Sniep volop gelegenheid hadden om te spelen op het terrein waarop la ter de huishoudschool ”De Rank” ge bouwd zou worden en Racing-club "Verheul” (dit was een voetbalvereni ging) zijn oefenterrein had midden in de Puttepolder. De huidige Kerkweg- Oost en -West vormden toen de noord grens van Waddinxveen. De uitbreiding van Waddinxveen met de wijk Zuidplas spreekt hen niet zo aan."Wij gaan wel eens boodschappen doen in het winkelcentrum daar (ook van de SSW), maar daar blijft het dan ook bij. Contacten met de bewoners van de Zuidplas zullen wij daar nauwe lijks krijgen, omdat daar vooral veel mensen van buiten Waddinxveen wo nen". ZATERDAG 29 DECEMBER 1990 00.00-07.00 uur - RTW Nonstop. 07.00-09.00 uur - ’t Wakkere begin van de dag. Presentatie: Andre de Knoop. 09.00-10.00 uur - RTW's Infoshow. Presentatie: Peter Teunisse. 10.00-12.00 uur - Hitherinneringen. Presentatie: Ed Schuurman en Gerben v. Kruistum. 12.00-18.00 uur - RTW-Totaal Spe ciaal. Waddinxveen van A tot en Z in 1990. Presentatie: Door Oremus, Joke Hogeweg, Paul Aalbers, Ton van Bem mel, Andre de Knoop en Peter Teunis se. 18.00-24.00 uur - Hitfront. Presentatie: Gert Voogd, Diederick Huizinga en Peter Teunisse. ZONDAG 30 DECEMBER 1990 De dienstverlening wordt in Waddinx veen vertegenwoordigd door Ina Kooi en. De dienstverlening omvat een aan tal specialisaties, te weten kantoorper soneel, industriepersoneel, technisch personeel en personeel in de gezond heidszorg. Het kantoor is dagelijks geopend van half negen tot half zes en op vrijdag tot zes uur. WADDINXVEEN - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, afde ling Waddinxveen, heeft op donderdag 3 januari een koffieochtend in hotel- restaurant ”De Unie” aan de Kerkweg- Oost. Op deze ochtend kunnen de leden el kaar de beste wensen voor het nieuwe jaar overbrengen en misschien is er te vens een mogelijkheid om elkaar eens beter te leren kennen. Aanvang van de ochtend is 9.30 uur. Beiden vinden de woning gerieflijk en keurig afgewerkt. De geluidsisolatie voor het buitengebeuren (verkeersla waai e.d.) vinden zij zeer goed en de isolatie van de woning onderling even eens. Van je buren hoor je niets, zelfs niet van het toiletgebruik. Over het balcon zijn zij zeer tevreden. Dat is veel groter dan het zich tijdens de bouw liet aanzien. Dat geldt ook voor de vertrekken. Het balcon heeft de afgelopen zomer zijn waarde bewe zen. Je kunt er royaal met zijn vieren op zitten. Zij vinden het beiden jammer dat de vensterbank in de woonkamer zo hoog is. ’’Zittend in een gewone stoel kun je niet op de weg kijken”. Begrip is er wel dat dit te maken heeft met architectoni sche inzichten, energiebesparing (klei nere ramen) en bescherming van de privacy. Met de buren en de andere bewoners van dit complex is een goed contact: men groet elkaar vriendelijk, maakt een praatje met elkaar en incidenteel helpt men elkdar. Een hechte band tus sen de bewoners onderling is er nog niet maar men woont er nog maar zo kort en iedereen is tot nu toe druk bezig geweest met de inrichting van zijn of haar woning. 20.00-21.00 uur - Khabar oua Nagham. Presentatie: Hamid Meskine. 21.00-24.00 uur - Wijkstoring. Presen tatie: Ferry van Loon en Gert Voogd. BLEISWIJK - De rijkspolitie heeft vo rige week woensdag 4.000 kilogram hasj in beslag genomen in een bedrijfs pand in Bleiswijk. Daarbij werden zes mannen en een vrouw uit Berkel en Rodenrijs, Lands meer, Moerkapelle, Hilversum en En schede in de leeftijd van 29 tot 42 jaar aangehouden. De hasj zat verborgen in twee koelop- leggers, afkomstig uit Marokko. De politie schat de waarde van de partij hasj op 12 tot 15 miljoen gulden. Bij huiszoeking zijn nog negen vuurwa pens met munitie in beslag genomen. Eén van de verdachten bleek bij zijn aanhouding in het bezit te zijn van een doorgeladen vuurwapen. Op een arbeidsmarkt, die nog altijd in toenemende mate met een flexibel per- soneelbestand werkt, speelt het uit zendbureau een belangrijke rol. Randstad Uitzendbureau houdt door haar relatie met duizenden bedrijven een grondige kennis van de actuele ar- beidsmarktsituatie en weet daardoor op specialistisch niveau te adviseren en te begeleiden. Het helpt gevestigde be drijven met tijdelijke arbeidskrachten bij de opvang van pieken en vervanging tijdens ziekte en vakantie. Randstad voorziet ook startende on dernemers van tijdelijk personeel, om dat bijvoorbeeld het aantrekken van personeel in vaste dienst economisch nog onverantwoord is. Dit betekent, dat er ook regelmatig personeel op tij delijke basis kan worden ingezet van een zeer hoog kaliber. Inschrijven als uitzendkracht bij Rand stad kost niets en gebeurt geheel op vrijwillige basis. Uiteraard is het wel nodig, dat de intercedenten van Rand stad een duidelijk inzicht krijgen in de mogelijkheden, de capaciteiten en de ervaring van de sollicitanten die zij in schrijven. Op deze wijze kunnen zij een juiste af stemming tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk maken. De ingeschreven sollicitant blijft altijd vrij om het aange boden tijdelijk werk al of niet te accep teren. WADDINXVEEN - Zondagmorgen 16 december rond half zes ’s morgens brak er brand uit in een woning aan de Jan Dorrekenskade-Oost. De brand weer, die snel ter plaatse was, wist een uitslaande brand te voorkomen. De woning liep wel grote rook- en brand schade op. De bewoners werden in hun slaap ver rast door de brand en kwamen met de schrik vrij. Wel zijn zij ter observatie met een ambulance overgebracht naar het Goudse Bleuland Ziekenhuis nadat zij verschijnselen van een rookvergifti ging vertoonden. Zij konden na behan deling weer huiswaarts. In samenwerking met de technische re cherche is een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de brand. Ver moedelijk is de brand ontstaan door een technische storing in de t.v. De gemeente heeft maatregelen moe ten treffen omdat de rijbaan van de Jan Dorrekenskade-Oost door het bluswa ter, in combinatie met de vorst spie gelglad werd. Later in de ochtend kon de brandweer wederom uitrukken. Ditmaal voor een automatisch brandalarm in het Anne Frank-centrum. Het bleek loos alarm. De vaste bakens in de wekelijkse pro grammering blijven natuurlijk gehand haafd. De marathonuitzending begint vrijdag 28 december dan ook met Kha bar oua Nagham, het informatieve pro gramma voor etnische minderheden gepresenteerd door Hamid Meskine. Ook het wekelijkse Hitfront op zater dagavond voor jong Waddinxveen wordt normaal op de luisteraars afge vuurd. Maar ditmaal gaat de knop te midder nacht niet ”om” maar wordt met non- stop muziek doorgegaan tot 11.00 uur ’s morgens, de tijd dat de kerkuitzen ding begint. Die duurt tot 12.15 uur waarna RTW-Klassiek met Hans van Meurs zijn gewone gang mag gaan. Maar voor het merendeel zijn het dus extra programma’s die in de laatste da gen van 1990 op 101.1 FM via de kabel zijn te beluisteren. Die programma’s kregen titels die soms afgeleid zijn van de namen van de ma kers, zoals Huis op je radio van Diede rick Huizinga, Help (Er komt muziek uit de schuur) van Ed Schuurman en Gerben van Kruistum en Jeugdloon met Ferry van Loon, maar ook pro gramma’s met meer algemene titels als Cocktail (met Ron Menke) en Wind kracht 4-6 met Peter Teunisse die op zaterdag 29 oktober ::s morgens ook verantwoordelijk is voor RTW’s Info- show. "We willen de mensen in de laatste da gen van het jaar waarin er velen vrij zijn, vooral naar plezierige muziek la ten luisteren. In sommige programma’s wordt wel beknopt informatie gegeven en wellicht een telefoonspelletje ge speeld, maar de nadruk ligt op de mu ziek en die wordt zoveel mogelijk aan gepast aan de uren van de dag”, aldus de RTW. Een paar hits, enkele gouwe ouwen en in ieder uur minstens twee Nederlands talige platen. Dat is de opzet. In de uren voor de kerkuitzendingen zal de RTW in het non-stop-programma ook gospel (rock) draaien. "We pretenderen bij de RTW altijd dat we platen draaien die je ’’nergens an ders” hoort en voor een deel gaat dat waarschijnlijk ook echt op”, stelt de lo kale radio. ’’Onze muziekproducers en diskjoc- keys zijn er ook op gespitst om aparte platen of muziek van cd’s, anders dan de hits, te laten horen. In ieder geval een ander geluid dan dat we vanuit Hil versum voorgeschoteld krijgen”. ”Met sommige programma’s lopen we al vast vooruit op de nieuwe program mering die over een tijdje ingaat als we via de zender in de ether zitten en overal te ontvangen zijn”, aldus Ed Lokale omroep via de FM-band 101,1 JVIhz. (in stereo). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen, tel. 01828-10379. 00.00-01.00 uur - RTW-Nonstop. 01.00-05.00 uur - Peter en Van den Meerschaut bij nacht. Presentatie: Pe ter Teunisse en Peter van den Meed- schaut. 05.00-12.00 uur - RTW-Nonstop. j 12.00-14.00 uur - Broodbeleg. Presen1 tatie: Gert Voogd. 14.00-16.00 uur - Huis op je radio. Prer sentatie: Diederick Huizinga. 16.00-18.00 uur - Windkracht 4 tot 6. Presentatie: Peter Teunisse. 18.00-19.00 uur - Help! (Er komt mu ziek uit de schuur). Presentatie: Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. 19.00-21.00 uur - Jeugdloon. Presenta tie: Ferry van Loon. 21.00-24.00 uur - Cocktail. Presentatie; Ron Menke. Het actualiteitenmagazine RTW-To-v taal, met nieuws informatie uit Wad-»' dinxveen, is zaterdag twee uur langet* dan gebruikelijk. Met bekende en min-c der bekende Waddinxveners wordt in RTW Totaal Speciaal - Waddinxveeri van A tot en met Z teruggeblikt op he( afgelopen jaar en een beetje vooruitge-t keken naar 1991. Ieder uur van dit programma wordt; tussen twaalf en zes uur ’s middags/ door een andere presentator gepresen- teerd. Door Oremus, Joke Hogeweg? Ton van Bemmel, Peter Teunisse, Paul Aalbers en Andre de Knoop praten die middag met prominente gasten en lateri uiteraard ook prettige muziek horen, j Tot de studiogasten behoren onder an/ deren burgemeester C.M. van der Lin-i den, de hervormde predikant ds. A.A; van Houwelingen, de natuurgenees/ kundige Frea Plantinga, RTW-voorzit-; ter Sjef Cabooter en de plaatselijke;' vnpfhgIdAclriinrlinp T-lane K/fot'zp» WADDINXVEEN/MOORDRECHT - Vanaf half december rooit de provin cie Zuid-Holland honderd populieren. De populieren staan langs secundaire weg 26 tussen de aansluiting van de Noordringdijk in Moordrecht en de Julianasluis in Gouda. Deze werk zaamheden zullen ongeveer een maand in beslag nemen. Dat de populieren ’’kaprijp” zijn bleek al tijdens de voorjaarstormen van dit jaar toen dertig populieren gerooid moesten worden. De oude bomen, die niet sterk genoeg zijn, kunnen gevaar lijke situaties voor het verkeer veroor zaken. Het komend voorjaar zorgt de provincie voor nieuwe aanplant van po pulieren waar de oude nu gerooid wor den. Het kappen van de oude bomen en het aanplanten van nieuwe vindt in nauw overleg plaats met de dienst Ruimte en Groen van de provincie. Het zou een goede zaak zijn, vinden beiden, als er voor dit complex een be wonerscommissie kwam. Dan zouden allerlei vragen, wensen en verlangens met elkaar besproken kunnen worden waarna door die commissie het overleg daarover met de SSW gevoerd zou kun nen worden om in een goede samen spraak met elkaar te bezien wat er aan gedaan kan worden. Ook de onderlinge band zou daardoor verstevigd kunnen worden. Wie neemt het initiatief? De SSW staat er met raad en daad voor klaar om een bewoners commissie hierbij te helpen. 10.00 uur - Kerkuitzending. Een uit zending verzorgd door de Gerefor meerde Kerk (Vrijgemaakt). 12.00-13.00 uur - RTW-Klassiek. Pre sentatie: Ben Evertse. De artiest van de week in RTW Totaal Speciaal - Waddinxveen A tot en met 2 is Neil Young. Elk uur wordt geopend met een plaat van deze singer-songwri- ter. Voorts worden er tussen 12.00 ert 18.00 uur regelmatig platen van Abba1 gedraaid waarvan de luisteraars de titel mogen raden en doorbellen (tel!; 10379). Aan iedere tiende beller wordf een CD-tje weggegeven. De RTW is er voor Waddinxveners^’ luidt de slogan van de Lokale Omroepj Vandaar dat de straatinterviews niet zullen ontbreken. In de komende dat gen kan men verslaggeefster Anita Feenstra tegenkomen, die de inwoners zal vragen hoe ze over bepaalde zakeq in Waddinxveen denken. Ze mogen tevens voor de microfoorj een nieuwjaarswens uitspreken. Hef volledige programma van de RTW voor de periode 28 december-1 januari staat elder in dit Weekblad voor Wad-? dinxveen afgedrukt. Schuurman, samen met Diederick Hui zinga initiatiefnemer voor deze mara thonuitzending die honderd uur zal du ren. De extra uitzendingen, worden mede mogelijk gemaakt door sponsering var Van Noort Transporten en Verhuizin- gen BV aan de Tuinbouwweg. Dat een modern dienstverlenend be drijf als Randstad Uitzendbureau een nieuwe vestiging in Waddinxveen opent, is natuurlijk geen toeval. In de gemeente Waddinxveen, die door zijn situering en een groot potentieel aan economische groeimogelijkheden een streekfunctie vervult, is een profes sioneel uitzendbureau als Randstad on ontbeerlijk, zo wordt gesteld. De gemeente en de streek beschikken over een uitstekend woon- en werkkli maat. Waddinxveen streeft nadrukke lijk naar eigen werkgelegenheid voor de inwoners. Vandaar een actief vesti gingsbeleid voor kantoren, bedrijven WADDINXVEEN - Ruim een maan<{ na de openstelling van het vernieuwda Gouwebad ”de Sniep” blijkt dat vooral de eerste twee weken een zeer hoog be-) - zoekersaantal heeft opgeleverd. Thans lopen de aantallen langzaam te) rug in de richting van het verwacht^ (gemiddelde) niveau. Voor een aantal na de opening aan hei licht gekomen ’’kinderziektes” (onvol-' doende opbergkastjes voor kostbaar-, heden) zal zo spoedig mogelijk een op-< lossing worden gevonden. MAANDAG 31 DECEMBER 1990 j 00.00-07.00 uur - RTW-Nonstop. 07.00-09.00 uur - ’t Wakkere begin varf de dag. Presentatie: Andre de Knoop., 09.00-10.00 uur - RTW’s Infoshowi Presentatie: Peter Teunisse. 10.00-12.00 uur - Hitherinneringen) Presentatie: Ed Schuurman en Gerbeii van Kruistum. 12.00-14.00 uur - Broodbeleg. Presen| tatie: Gert Voogd. 14.00-16.00 uur - Huis op je radio. Pre1- sentatie: Diederick Huizinga. 16.00-18.00 uur - Windkracht 4 tot 6, Presentatie: Peter Teunisse. 18.00-19.00 uur - Help! (Er komt mui ziek uit de schuur). Presentatie: Ed Schuurman en Gerben van Kruistum. i 19.00-22.00 uur - Kerkuitzending. Ver zorgd door de Centrale Hervormde Gemeente vanuit De Hoeksteen. Met om 19.00 uur een kinderprogramma en om 19.30 uur de kerkdienst met ds. H. Schipaanboord. Tot slot een terugblik op 1990. 22.00-24.00 uur - RTW Nonstop. 1 jggQagw -mmM rae Reeuw ijkse Ina Kooien &gde scepter zwaait. filiaalcheffin is 5,5 jaar werkzaam bij Randstad, waarvan 4 jaar in de vestiging Gouda. Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen en Moerkapelle behoren tot het werkgebied van de op werkdagen geopende nieuwe vestiging van Randstad Uitzendbureau. (Foto: Sjaak Noteboom).

Weekblad voor Waddinxveen | 1990 | | pagina 13