Filosofie voor een breed publiek 120 Volvo’s naar Polen W’vener bij selectie Camel Trophy Kerstmusical Annie M.G. Schmidtschool Scholieren deelden uit Milieu moet meewegen bij landinrichting Hulp aan Roemenië C. de Bas adviseur Volvo voor Huisvervoer HV-café met maandelijks vraaggesprek Kerst bij Theo Thijssen ’’Financiële gevolgen winkelhart essentieel” MG t i Particulier Welke tijd Netwerk Plato 9 W» Br WADDINXVEEN - Volvo Bedrijfswagens BV op Coenecoop gaat 120 bedrijfswagens leveren voor gebruik in Polen. Het blijkt namelijk dat Ne derlandse wegvervoerders niet alleen een goede reputatie hebben in West-Europa, ook de Oost-Europeanen weten het vakmanschap van de Nederlandse transport- en expeditiebedrijven op hun waarde te schatten. WADDINXVEEN - In het Waddinxveense buurtcentrum De Boog zul len op initiatief van het Humanistisch Verbond Midden-Holland vier er varen docenten, gewend om voor een breed publiek te praten over histo rie en filosofie, aandacht besteden aan de oorsprong van het humanistisch en christelijk denken. Met name aan Plato, Aristoteles en Augustinus. i. w -v: Als je op de dag van je leven wilt schitteren, laat je dan aankleden door een deskundige, die een keuze heeft uit meer dan 130 éénmaal gedragen bruidsjaponnen, daardoor ook betaalbaar. Om je alle aandacht en tijd te geven help ik op afspraak. F zie. De heer J.L. van Setten (rechts), president van Volvo Bedrijfswagens BV, in gesprek met de heer G. Draak, directeur van Spronsen Holding BV, tijdens de overhandiging van de eerste vijftien Volvo F12 trekkers, die door Poolse chauffeurs worden opgehaald. (Foto: Volvo Bedrijfswagens BV). l Weekblad voor Waddinxveen - Donderdag 3 januari 1991 Pagina 11 De jury beoordeelt de kandidaten op rijvaardigheid en het groepsgewijs oplossen van speciale opdrachten. f WADDINXVEEN - In de week voor Kerstmis hebben de leerlingen uit groep 5, 6, 7 en 8 van de openbare An nie M.G. Schmidtschool (Zuidplashof) een kerstmusical opgevoerd. In een zeer volle zaal werd ’’Geen tijd voor Kerstfeest” opgevoerd, een musi cal die zich afspeelt in een circus en waarin het Bijbelse kerstverhaal over de geboorte van Jezus verweven is. De kinderen hadden al vanaf novem ber geoefend en de uitvoering verliep vlot. Decor en kleding waren samen met de ouders gemaakt. De volgende dag kwamen alle kinderen om 8 uur op school voor het kerstont- bijt. In alle lokalen stonden de tafels gedekt en er werd bij kaarslicht gezellig ontbeten, verteld en gezongen. Daarna werd de musical nog eens opge voerd voor de kinderen van groep 1 t/m 4. De school kan terug zien op een ge slaagde kerstviering. «•«o» ziel (zielsverhuizing): de ziel bestaat zowel voor de geboorte als na de dood en komt telkens weer in een nieuw li chaam. Plato onderscheidt in de ziel drie delen: het streven naar kennis, het streven naar macht en streven naar ma teriële zaken en sex. Alleen het eerste deel bestaat ook voor de geboorte en is onsterfelijk. WADDINXVEEN - De actie ’’Word je eigen werkgever” voor startende on dernemers, een initiatief van het VNO dat overgenomen is door de Goudse Kamer van Koophandel en Fabrieken, heeft een nieuwe adviseur. De Waddinxvener C. de Bas heeft het adviseurschap overgenomen van de heer A. Kamphuis die er op 1 augustus jongstleden mee is gestopt. De heer De Bas is afkomstig uit het midden- en kleinbedrijf. Hij heeft bijna veertig jaar lang een eigen aanne mersbedrijf voor timmer- en metsel werk gerund. Daarnaast was hij eige naar van een zestal winkels onder an dere in Boskoop, Gouda en Waddinx veen in de branches doe-het-zelf, speel goed en hobby. Ook op bestuurlijk vlak heeft de heer De Bas veel ervaring. Zo is hij onder meer een aantal jaren lid geweest van de Kamer van Koophandel. Op dit mo ment is hij onder andere lid van het da gelijks bestuur van het IMK (Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf) voor de regio Gouda-Leiden-Delft en secre taris van de Stichting Waddinxveens Ondernemerscentrum. De heer De Bas houdt spreekuur bij de Kamer van Koophandel. Startende on dernemers kunnen een afspraak met hem maken via mevrouw M.K. Schel- laars-Waardeloo, Kamer van Koop handel, telefoon 01820-69111. OJWS De Athener Plato, leerling van Socrates. WADDINXVEEN - Kerstfeest is er ook gevierd op de rooms-katholieke Kardinaal Alfrinkschool (Zuidplas hof). De leerlingen gebruikten eerst op school gezamenlijk een kerstmaaltijd. Daarna gingen ze in lampionnenop tocht naar de Ontmoetingskerk, waar - een kerstviering was met de ouders. Op de laatste schooldag dit jaar brach ten de leerlingen van groep 7 en 8 aan zieken en bejaarden geschenkmanden waaraan alle leerlingen een bijdrage geleverd hadden. De kandidaten moeten niet alleen vra gen beantwoorden op het gebied van autokennis, maar worden ook getest op rijvaardigheid en het groepsgewijs op lossen van speciale opdrachten. Aan het einde van de dag wordt bekend gemaakt welke 25 kandidaten zijn doorgedrongen tot de tweedaagse na tionale voorselectie die in het laatste weekeinde van januari, eveneens op de Beekse Bergen, plaats heeft. Zij zijn dan weer een stapje dichter bij deelne ming aan de Camel Trophy 1991. Het publiek kan de Camel Trophy se lecties op de Beekse Bergen gratis bij wonen. Die goede naam op de efficiënte orga nisatie van het Nederlandse beroeps- goederenvervoer over de weg was een van de doorslaggevende argumenten v bij het tot stand komen van een joint venture tussen de Nederlandse ver voerder Spronsen Transport BV en het Poolse handelshuis Pollas. Het is één van de meest spectaculaire overeenkomsten, die het afgelopen jaar werden afgesloten tussen een West- en een Oost-Europese onderne ming. In totaal omvat ze een wagen park van 120 trekkende eenheden met evenzovele stuks getrokken materieel. Bij de trekkende eenheden viel de keus op Volvo F12 trekkers met een TD122FH motor die een vermogen le vert van 262 kW of 356 PK bij 1900 om wentelingen per minuut. Redenen voor deze keuze vormden, naast de kwaliteit van Volvo bedrijfs wagens, de omvang van het Volvo-ser- vicenetwerk in met name Oost-Europa en het feit dat Volvo al op korte termijn de eerste vijftien voertuigen kon leve ren. Ze werden op vrijdag 15 december door J.L. van Setten, president van Volvo Bedrijfswagens BV, namens Volvo International, die de overeen komst met Spronsen/Pollas sloot, offi cieel overhandigd aan de heer G. Draak, directeur van Sprohsen Hol ding BV en van Spronsen/Pollas. De vijftien voertuigen vertrokken een dag later, met de Poolse chauffeurs die ze kwamen ophalenvoor hun eerste rit van Rotterdam naar Polen, beladen met 15.000 dozen bananen uit Ecua dor. Monster, een onderneming die gespe cialiseerd is in het transport van groente en fruit. Die samenwerking verliep zo goed dat Spronsen Transport BV vervolgens werd betrokken in de andere plannen van Pollas, namelijk een uitbreiding van haar wagenpark, om voorbereid te zijn op de verwachte toekomstige ont wikkelingen in Polen. Uiteindelijk werd besloten tot de op richting van een joint-venture. Zo ont stond de onderneming Pollas/Spron- sen, die over enkele maanden beschik ken over een wagenpark van in totaal 120 Volvo F12 trekkers. De overeenkomst werd aangegaan met volledige instemming van de moeder maatschappij van Spronsen Transport BV, de Engelse Wincanton Group. Voor deze groep betekent de deal met Pollas een logische stap in haar doel stelling: het opbouwen van een uitge breid vervoersnetwerk in heel Europa, en op die manier een sterke greep krij gen op de Europese transportmarkt. Dr. André de Bruin, historicus, uit Waddinxveen, bijt de spits af op dins dagavond 15 januari. Hij bespreekt de tijd waarin Plato, Aristoteles en Au gustinus leefden. Daarbij bestrijkt hij ongeveer acht eeuwen geschiedenis, waarin de belangrijkste politieke, so- ciaal-economische, culturele en gods dienstige ontwikkelingen worden be sproken die in het cursusboek nader worden toegelicht. Daarbij wordt de aandacht gevestigd op de relatie filosofie-godsdienst: di verse filosofen kwamen in de proble men omdat hun regering beweerde dat zij de goeden beledigden. Voorts wordt gewezen op een bijzondere evolutie in het godsdienstig denken. Hierop zal in februari door prof. Braakhuis worden voortgeborduurd De reeks lezingen heeft een populair karakter, terwijl een speciaal boek werk van ruim 100 bladzijden de moge lijkheid biedt meer inzicht te krijgen. Voor wie zijn kennis wil opfrissen of deze juist wil opdoen, is de reeks een zeer geschikte gelegenheid dicht bij huis. Het gehele project omvat 4 avonden, in januari (15 en 22) en fe bruari (19 en 26). Het cursusboek geeft naast samenvat tingen en algemene inleidingen ook speciale teksten, artikelen en encyclo pedische gegevens. Daardoor is het ook zeer geschikt om naderhand te ge bruiken in kleinere studiegroepjes. Door een te verwachten subsidie van de gemeente Waddinxveen voor deze sociaal-culturele activiteit, waaraan ie der kan meedoen, is de financiële drempel laag gehouden: 40,- (inclu sief uitgebreid cursusboek). De inlei ders komen uit diverse levensbeschou welijke kringen. Zo wordt kerkvader Augustinus door de Nijmeegse hoogleraar dr. H. Braak huis behandeld. Alle cursusavonden beginnen om 20.00 uur en vinden plaats in De Boog (C. Huygenslaan 2). Op gave bij voorkeur via tel. 01828-13431 of 15 minuten tevoren in De Boog. WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - Volvo Bedrijfswagens BV op Coene coop heeft via Truckcenter Zevenhui zen aan transportbedrijf Rollema BV uit Scheveningen een Volvo FL6 met slaapcabine op een wielbasis van 500 cm geleverd, die specifiek is ingericht voor het vervoer, inhuizen en plaatsen van brandkasten. Het is een van de specialismen van dit Scheveningse transportbedrijf, dat koos voor een Volvo FL617-chassis een lage laadhoogte combineert met een robuuste bouw en een grote wendbaar heid. Deze combinatie van factoren maakt de Volvo FL6 niet alleen bijzonder ge schikt voor deze bijzonder gespeciali seerde taak, waarbij bijzonder hoge ei sen aan het chassis worden gesteld, maar ook voor elke andere vorm van verhuisopbouw. De nieuwe aanwinst van Rollema werd geleverd door Truckcenter Zevenhui zen, die zorgde voor de opbouw van de carrosserie en van een vijftons d’Hol- landia laadklep. Alle voertuigen van Rollema hebben een speciale set hulpmiddelen aan boord om de vaak zeer gecompliceerde plaatsingswerkzaamheden te kunnen uitvoeren. Het grootste deel van deze hulpmiddelen is ondergebracht in een afgesloten, twee meter lange ruimte over de volle breedte van de laadbak, die tevens als werkplaats fungeert. De Volvo FL617 zal worden bereden door de heer J. de Vreeden, directeur van Rollema BV. WADDINXVEEN - Het inmiddels tot een traditie geworden maandelijks hu manistisch café van de afdeling Mid den-Holland van het Humanistisch Verbond heeft op dinsdagavond 8 ja nuari om negen uur een nieuwj aarsac cent. Leden en niet-leden hebben dan gele genheid elkaar in een gezellige am biance het beste voor 1991 toe te wen sen. In het maandelijkse vraaggesprek zal deze keer schooldirecteur Harry Krens uit Schoonhoven worden geïnterviewd door zijn plaatsgenote Annelies Groot huis. Het humanistisch café wordt gehouden in buurtcentrum De Boog (C. Huy genslaan). Pollas is een Poolse onderneming die geheel in particuliere handen is. Ze werkt als handelshuis, met als specia lisme de import van groente en fruit. Deels loopt deze import via Grieken land, door middel van een joint-ven ture met de Griekse handelsonderne- ming Lazos. Voor deze activiteiten beschikte Pollas al over een vloot van honderd eigen voertuigen, waarvan ongeveer de helft internationaal rijdt. Onder invloed van de gewijzigde situa tie in Polen besloot Pollas haar import- activiteiten aanzienlijk uit te breiden, waarbij een groot deel van de nieuwe goederenstroom via Rotterdam en Antwerpen wordt geleid. In eerste instantie werd dit vervoer uit besteed aan Spronsen Transport BV uit Als een van de weinige bedrijfswagen- merken beschikt Volvo over een uitge breid servicenetwerk in Oost-Europa, als logisch gevolg van het feit dat veel Oost-Europese vervoerders al vele ja ren gebruik maken van Volvo bedrijfs wagens. Zo voltooide een Volvo F89 van het Tsjechische transportbedrijf CSAD KNV onlangs de 2,1 miljoen kilometer zonder ingrijpende reparaties aan de aandrijflijn. In totaal beschikt Volvo in Oost-Eu ropa over 30 servicesteunpunten, een aantal dat de komende jaren gestaag verder zal worden uitgebreid. Al deze steunpunten spelen een rol in het Ac tion Service Europe-netwerk. WADDINXVEEN - Donderdag voor Kerst heeft de openbare Theo Thijs- senschool (Kerkweg-Oost) met alle klassen het Kerstfeest gevoerd. ’s Middags om half drie was er al een klein voorproefje. Alle leerlingen ver zamelden zich in de gymzaal, die sfeer vol versierd was, om daar met elkaar kerstliedjes te zingen en naar een kerst verhaal te luisteren dat verteld werd door schooldirecteur M. Mertens. Daarna gingen alle kinderen naar huis om zich te verkleden voor het feest ’s avonds. Om half zes was iedereen, op zijn mooist uitgedost, weer terug op school voor de brood-kerstmaaltijd. In elke klas waren de tafels feestelijk gedekt en overal brandden de kaarsen. Voor de groepen 7 en 8 werd het toen echt spannend: zij moesten zich gaan verkleden voor de op te voeren kerst musical. Deze kerstmusical, ”Een kerstrapport voor iedereen’ zou opge voerd worden voor alle leerlingen en hun ouders en eventuele andere fami lieleden. Om half zeven was de gymnastiekzaal volgestroomd met belangstellenden. De musical werd met veel vaart en heel goed opgevoerd. Dankzij de geluid- en lichteffecten van disco ’’Starlight” was alles tot in alle hoeken te verstaan. In de pauze werden er ten bate van Unicef weer kerstkaarten en versierse len, die door de leerlingen zelf gemaakt waren, verkocht. Het resultaat was ho ger als verleden jaar: 140,-. Na de pauze ging de musical verder. Het verhaal dat ging over een weggelo pen jongen, die een slecht rapport had en een opa, die heel graag kerstman wilde spelen liep gelukkig goed af. Zij kwamen na veel omzwervingen weer thuis en er kon een gelukkig kerstfeest gevoerd worden. Na afloop van de musical werden de leerkrachten van groep 7 en 8 in de bloemetjes gezet door schooldirecteur Mertens. Hij wenste daarna alle ouders prettige feestdagen en zo ging iedereen voldaan naar huis. Drs. Ch. Hupperts, filosoof, verbon den aan de universiteit van Amsterdam en docent filosofie in het voortgezet on derwijs (waarvoor hij met anderen een studieboek schreef), behandelt op dinsdag 22 januari Plato, onder meer aan de hand van enkele teksten. Ook hij gaat ervan uit dat zijn toehoorders ’’leken” zijn. De Athener Plato, leerling van Socra tes, is beroemd geworden door zijn ei gen publicaties en omdat hij daarin kennis omtrent Socrates heeft doorge geven. Socrates zelf heeft namelijk nimmer iets willen opschrijven over wat hem bezighield. Socrates probeerde zijn toehoorders, die hij, al wandelende kritisch onder vroeg, duidelijk maken dat zij, per sal do, eigenlijk niets wisten. ”Ik weet dat ik niets weet”, concludeerde hij keer op keer. Dat frustreerde menigeen, die aan de tand gevoeld was. Toch achtte hij een deugdzaam - leven zeer wel moeilijk. Anders dan de meeste ’’leraren” (sofis ten) vroeg hij geen salaris. Hij leefde dan ook zeer eenvoudig. Omdat hij zeer populair was bij de ’’teeners” en ’’twens” uit de betere stand, zou hij, nota bene door de ’’democraten” uit Athene, ervan beschuldigd worden de jeugd te bederven èn de góden te bele digen. Wat daarvan ook waar was, hij bevor derde in ieder geval bij hen een kris- tisch kijk op de betrekkelijk primitieve godsdienst van de Atheners. Tenslotte werd hij tot de gifbeker veroordeeld. Zijn afscheid van het leven, door Plato beschreven, is beroemd geworden. Plato was, begrijpelijk, des duivels over de doodstraf voor zijn geliefde leermeester. Hij trad daarna in diens voetspoor door, in ’’samenspraken”, begrippen als rechtvaardigheid, matig heid, dapperheid, deugd en vriend schap te beschrijven. In een tweede fase van zijn filosofische ontwikkeling schreef hij Symposion (Gastmaal), waarin Eros (zinnelijke liefde) wordt beschouwd als een drang tot vereeuwiging. In Phaedo (genoemd naar een vriend van Socrates die aan wezig was toen deze de gifbeker dronk) behandelde hij de onsterfelijkheid van de ziel. Plato’s politieke ideeën zijn neergelegd in diens Politeia (De Staat). Hij onder scheidt hierin drie standen, elke wordt verbonden met een aspect van de men selijke ziel. De werkende stand met het driftleven, de ’’wachters” (politie, sol daten) met het doorzettingsvermogen en de bestuurders met de redelijkheid. De laatsten zijn filosoof. Elke stand be hoeft een speciale opvoeding. Slechte invloeden dienen geweerd te worden; censuur is derhalve aanvaardbaar. Volgens drs. Hupperts heeft Plato drie stellingen ontwikkeld: De leer der herinnering: ons weten en ons leren is niets anders dan het zich te binnen brengen van datgene wat reeds latent (verborgen) in de ziel aanwezig was, omdat de ziel het vóór de geboorte heeft aanschouwd; De ideeënleer: al het vergankelijke dat wij met onze zintuigen waarnemen, is slechts een afschaduwing van het eeuwige, onveranderlijke Zijn, de ’’Ideeën”. De hoogste ’’Idee” is het goede, de hoogste norm waaraan het menselijk handelen moet voldoen; De leer van de onsterflijkheid van de REEUWIJK - De landinrichtingsplan- nen voor het gebied Boskoop-Reeu- wijk krijgen tot nog toe een dikke on voldoende van de natuur- en milieuor ganisaties. De onlangs gepresenteerde zienswijze van de Centrale landinrichtings Com missie houdt op geen enkele wijze re kening met de milieuproblemen in het gebied. Ook heeft de commissie nau welijks oog voor de natuur- en land schapswaarden in dit veenweidege bied. De nu gepresenteerde visie op de land inrichting strookt op een aantal punten niet met belangrijke Rijks- en Provin ciale plannen als het nationaal Milieu- beleids Plan, de Derde Nota Water huishouding, de Structuurnota land bouw en de Ontwikkelingsschets Veen weidegebieden. De Zuidhollandse Milieufederatie schrijft daarom aan Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland dat de commissie in het volgende rapport de nodige uit breidingen en verbeteringen moet op nemen. ’’Landinrichting is niet alleen meer een zaak van de ruimte opnieuw ordenen”, aldus de milieufederarie. ”Er moet bij zo’n ingrijpen ook gekeken worden naar de mogelijkheden die er zijn om de omstandigheden voor de natuur en het milieu te verbeteren”. Als milieuprobleem dat moeten wor den aangepakt in het gebied Reeuwijk Boskoop noemt de Zuidhollandse Mi lieufederatie (ZHM) onder anderre de ewatervervuiling door meststoffen en bestrijdingsmiddelen: ”We weten dat het opervlaktewater sterk overbemest is. Het hoge gebruik van bestrijdings middelen in de boomteelt - 76 kilogram oper hectare per jaar - doet vermoeden dat ook deze stoffen de waterkwaliteit in het gebied aantasten”. Bijzondere natuurwaarden in het ge bied die extra aandacht behoeven zijn o.a. de kievitsbloem en de zwarte stern. Een goed overzicht van alle na tuurwaarden ontbreekt echter. Namens de particuliere natuurbescher mingsorganisaties stelt de ZHM daarom dat eerst maar eens een goede beschrijving van de natuur- en land schapswaarden op papier moet worden gezet door de landinrichtingscommis sie. WADDINXVEEN - Waddinxvener R. Beerthuizen van het Floriserf behoort tot de 1000 geselecteerden voor de Ca mel Trophy Tanzania-Burundi 1991. Hij strijdt op zondag ójanuari op de Beekse Bergen in Hilvarenbeek met kandidaten uit de provincies Zuid-Hol- land, Zeeland en Flevoland-Zuid voor deelname aan de rally. Het gaat hierom één van de vier regionale voorselecties. De voorbereiding voor de Camel Trophy 1991 in de Afrikaanse landen Tanzania en Burundi is dus van start gegaan. Na een zorgvuldige selectie van de sta pels inschrijfformulieren heeft de orga nisatie in totaal duizend kandidaten uitgenodigd voor de vier regionale voorselecties op de Beekse Bergen in januari. De 250 kandidaten uit Zuid-Holland, Zeeland en Flevoland-Zuid zullen op zondag 6 januari worden getest in hoe verre zij geschikt zijn voor het 1.000 mijl lange avontuur door Tanzania en Burundi. WADDINXVEEN - Vrijdag 4 januari zal er vanuit Waddinxveen een hulp- transport vertrekken naar Roemenië. Deze reis wordt gemaakt in samenwer king met de Stichting Hulp-Oost-Euro- pa, die vooral werkt onder christenen. De werkgroep Waddinxveen van de Centraal Hervormde Gemeente heeft de inwoners opgeroepen voedselpak ketten samen te stellen en kleding in te zamelen. De voedselpakketten bevatten bloem, suiker, meel, rijst, koffie, thee, slaolie, zeep, waspoeder, shampoo, chocola de, cacao, vlees in blik, blikgroenten, macaroni en vooral babyvoeding. Eventueel ook vitamine C, Aspirine, hoestdrank, toiletpapier, tandenbor stels, tandpasta, gloeilampen, kaarsen, verbandmiddelen etc. De kleding betreft babykleding, win- terkleding en dichte, warme schoenen. De Volvo FL 6 heeft een slaapcabine waardoor deze truck ook geschikt is voor het vervoer over langere afstanden. (Foto: Volvo Bedrijfswagens BV). RAADHUISPLEIN 1, BOSKOOP, TELEFOON 01727-18300 OF 19577. :«C': WADDINXVEEN - Voor de afdeling Waddinxveen van het KNOV - de plaatselijke middenstandsvereniging - is het financiële plaatje van het nieuwe winkelhart in Waddinxveen van essen tieel belang. ”De afdeling Waddinxveen van het KNOV heeft zich het afgelopen jaar in tensief beziggehouden met de ontwik kelingen rond het centrumplan. Op dit moment is dat geen eenvoudige zaak. Men is namelijk bezig met het bestude ren van de verschillende varianten met de daarbij behorende financiële conse quenties. Het KNOV acht deze van es sentieel belang voor haar leden' aldus KNOV-voorzitter J.H.P. Mulder in het pasverschenen KNOV-magazine Mid den-Holland. Dat er in een gemeente als Waddinx veen met meer dan 25.000 inwoners een centrum moet komen dat goed aan de eisen van de tijd en de verlangens van de consument voldoet, staat ook voor de KNOV vast. ”Er zal dan echter een stuk sanering en verplaatsing van winkels moeten plaatsvinden, vooral in de non-food sector. Dat brengt weer financiële con sequenties met zich mee. De afdeling zal, samen met de deskundige van het KNOV, in de gesprekken met de ge meente speciale aandacht aan deze za ken geven”, aldus de heer Mulder. ”Wij vertrouwen erop dat het overleg met de gemeente openlijk en in een goede sfeer zal plaatsvinden, zoals is toegezegd. Ook in de begeleidingscom missie winkels zal het bestuur zich sterk maken voor haar leden, die op hun beurt zullen moeten nagaan hoe zij in de toekomst hun onderneming zullen invullen, wetende dat de verschillende winkelketens en filiaalbedrijven hun oog op Waddinxveen hebben laten val len. Dit allemaal wetende zal het be stuur u samenspraak met de landelijke deskundigen zich optimaal inzetten voor haar leden zodoende tot een goed resultaat te komen”. s .«ij V-

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 11