GEMEENTE WADDINXVEEN Cees Neven en het ”wij”- gevoel van Waddinxveners ■GEVONDEN! IVERLOREN! Concert van Concordia RUSTIGE JAARWISSELING BOUWVERGUNNINGEN BESTEMMINGSPLANNEN GEMEENSCHAPPELIJK ANTENNE SYSTEEMBEDRIJF- WADDINXVEEN Dieptepunt MEDEDELING SPREEKUREN -f BEKENDMAKING Verloren Schade aan uw auto vereist r"ZT deskundige reparatie. Monumentje INZAMELING KERSTBOMEN VERGADERINGEN Protest KAMERMUZIEKCONCERTEN Gevonden Volkslied TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN 01820-15767 01727-14044 01828-17613 01820-28011 In de Waddinxveense bruidsvilla prachtige collectie NIEUWE bruidsjaponnen. TEVENS ALLE TOEBEHOREN. Bel vrijblijvend voor een afspraak. Mevr. J. de Vries - Brugweg 90 - Waddinxveen - Tel. 01828-15953 GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF 06-11 12222 01820-24255 13000 13000 Pagina 3 Weekblad voor Waddinxveen - Donderdag 3 januari 1991 14433 (toestel 159) 01820-16066 010-362244 Milieudienst Midden-Holland, nr. 10325/90. Brugweg 97 de Akker 99 Beethovenlaan 30 Fazantdreef75 Fazantdreef21 De Visserhoeve 41 Sperwerhoek 34 Jan Luykenstraat 28 Het register van verleende bouwvergunningen ligt ter inzage in het r De harmonie Concordia tijdens een vorig concert. (Foto: archief). JAN DE BAS tfTTTtt Commissie voor Sociale Zorg op donderdag 10 januari 1991, aanvang 19.45 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a. - Rapport evaluatie schuldhulpverlening/budgetbegeleiding St. Consument en Huishouding. - Kwijtscheldingsregeling belastingen. - Jaarverslag 1989 instituut Sociaal Raadsvrouw. - Advies m.b.t. betaalde coördinator Stichting Vluchtelingenwerk Waddinxveen e.o. èn eenmalige blijk van waardering. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeskamer (le etage) van het gemeentehuis ter inzage. Buiten kan tooruren in overleg met de gemeentesecretaris. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. Commissie voor de Financiën op donderdag 10 januari 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Commissie voor Openbare Werken Verkeer op woensdag 9 januari 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. De datum van inwerkingtreding van deze besluiten is bepaald op 4 januari 1991. De voorbereidingsbesluiten met bijbehorende teke ningen liggen voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Open bare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1. V oorbereidingsbesluiten De burgemeester van Waddinxveen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 19 decem ber 1990 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het be stemmingsplan wordt voorbereid voor de volgende gebieden: 1. het Landelijk Gebied Oost; 2. een gebied ten noordwesten van de Abr. Kroesweg. C. Neven, Het dorp van toen het is voor bij (Alphen aan den Rijn, Waddinxveen 1990) f 32,50. Jan de Bas is oud-Wad- dinxvener en oud-lid van de commissie voor kunst en cultuur te Waddinxveen. Troelstrahoeve 2 t/m 12 (even) Troelstrahoeve 54 de Akker 39 Peter Zuidlaan 6 t/m 86 (even), 7 t/m 87 (oneven), en Johannes Postlaan 1 t/m 81 (oneven) Tollenslaan 48 BOUWPERCEEL: Tweede Bloksweg 36 Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Milieu-telefoon (voor milieuklachten) het oprichten van zes woningen met garages het plaatsen van een tuinhuisje het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakraam in het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakraam in het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak het plaatsen van een dakraam in het voorgeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen en vergroten van een woonhuis Mededeling aan de abonnees Sinds 21 december 1990 vindt via de centrale antenne-inrichting van de gemeente Waddinxveen de doorgifte plaats van de t.v.-pro gramma’s van C.N.N. (Cable News Network). De doorgifte vindt plaats op Kanaal 22+ in de U.H.F.-band. De Directie van het Gemeenschappelijk Antenne Systeembedrijf- Waddinxveen Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen 14433 14433 Tenslotte gebruikt Cees Neven exclu sieve foto’s om zijn, impliciete, doel stelling te bereikenKiekj es van unieke gebeurtenissen, vaak genomen uit bij zondere posities, dragen bij aan de rea- Op dinsdag 15 januari 1991 om 16.00 uur wordt een openbare zit ting gehouden naar aanleiding van de aanvraag van: PTT Telecom B.V. om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten of in werking hebben van een telefooncentrale op het perceel Schieland- weg 2. De openbare zitting vindt plaats in het gemeentehuis van Waddinx veen. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid gegeven tot een ge dachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Burgemeester en wethouders uitsluitend na afspraak met de secre taresse. en i i WADDINXVEEN - De rijkspolitie •Waddinxveen meent dat het Gouwe- dorp een betrekkelijke rustige jaarwis seling achter de rug heeft. Er was een aantal branden, een winkel ruit in de Passage werd vernield en de politie kon voorkomen dat er in het centrum van Waddinxveen een tweede sloopauto in brand zou worden gesto ken. Alleen op het kruispunt Juliana van Stolberglaan/Kerkweg-Oost ging een Commissie voor Onderwijs, Personeel en Sociaal-Cultureel Werk op woensdag 9 januari 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Aanbieding kredietoverzicht SCW/CKV per 1 oktober 1990. - Advies m.b.t. de 4e begrotingswijziging 1990 en de meerjarenbe groting 1991-1995. - Advies inzake wijziging overlegstructuur. - Aanvragen i.g.v. art. ’74 WBO, alsmede uitbreiding onderwijs leerpakket en meubilair Kardinaal Alfrinkschool. het zonder pardon neerhalen van ge bouwen en klakkeloos omploegen van polders. Wie de verzen van Reiny Ne ven serieus neemt durft niet eens na te denken over de vraag of het oude Raadhuis afgebroken moet worden. Alarmering Algemeen Alarmnummer Brandweer bgg. Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Verleende bouwvergunningen AARD VAN HET BOUWPLAN het gedeeltelijk veranderen van een woonhuis, plaatsen van drie dakkapellen op het achtergeveldakvlak het gedeeltelijk veranderen van drie woongebouwen In zijn vergadering van 19 december jl. heeft de raad het volgende besloten: Diverse sleutels; diverse portemon- nees/portefeuilles met geld en/of bescheiden; gouden armbanden met bedels; diverse giro- en bank passen; blauw/rode handschoen; rode fietstas met inhoud; grijs ju- weliersdoosje met sieraden; groene capuchon met bontkraag; bril in zwarte etui; zwarte kater met wit befje/pootjes; jaargang Donald Duck; gouden speld; cyperse poes; klein poesje met wit halsbandje; OV-jaarkaart. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Meldpunt vandalisme aan openbare voorzieningen Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur De sociaal raadsvrouw: elke werkdag van 9.00-12.30 uur en donderdagavond van (9.00-20.30 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een af spraak hebt gemaakt. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk Cees Neven heeft met zijn boekwerk een mooi monumentje opgericht. Een poging om wat was en nog is te investe ren en te presenteren aan de Waddinx veense bevolking. Maar hij doet dit niet zonder doel. Het boek is tevens een oproep om het ”wij-gevoel” van de Waddinxveners te stimuleren. Het is toch niet toevallig dat het boek verschijnt, terwijl een aantal buurgemeentes juist ophouden te bestaan. ”Dat dorp van toen, het is voorbij” kan uit volle borst worden meegezongen door de inwoners van Rijneveld, een samenstelsel van de plaatsen Benthui zen, Hazerswoude en Koudekerk aan de Rijn en Moerhuizen. Moerhuizen is een nieuwe gemeente die bestaat uit de dorpskernen Zeven huizen en Moerkapelle. Waddinxveen bestaat nog steeds en als het aan Cees Neven ligt blijft het bestaan ook. En als het kan zoals het nu is. Met een knipoog naar het oude raad huis kan de strekking van het boek wor den samengevat met een zinspeling op het voorwoord: ”Het dorp tot drie maal toe zien omkeren” is voldoende. Cees Neven heeft in samenwerking met boekhandelaar Wim Burger van de Dorpstraat een boekje met foto’s van oud-Waddinxveen samengesteld. In het ’’Woord vooraf’ motiveert de ama- teur-historicus Cees Neven de publica tie. ”Wij hopen dat er voor velen de vreugde al zijn van de herkenning van wat eens was. Anderen zullen wellicht met verwondering kijken naar wat zich bevond op de plaats waar zij nu wo nen”. Mijmeren bij oude plaatjes en vergane plaatsjes dus. Maar ook meer. Wie de teksten bij en de keuze van de foto’s goed bekijkt, merkt dat Cees Neven niet alleen ten bate van nostalgische sentimenten het boekje heeft geschre ven. In de uitgave kan men een, soms manifeste, poging zien om het ”wij- Waddinxveners-gevoel” nieuw leven in te blazen. De lokale historicus doet dit vaak op geraffineerde wijze. Cees Neven gebruikt hiervoor de ge schiedenis van Waddinxveen. Hij pro beert via het bevorderen van het histo risch besef de Waddinxveense gemeen schap een hernieuwd ”wij-gevoel” te geven. Al eerder deed hij dit in ’’Toen Waddinxveen nog een dorp was” (Waddinxveen, Alphen aan den Rijn 1981). In zijn laatste publicatie zinspeelt de autochtone inwoner van Waddinx veen, Cees Neven, expliciet op het wij- gevoel van zijn plaatsgenoten. Hoe doet hij dat? Door het creëren van een vijandbeeld? Zo van: die gemene Gou wenaren of Boskopers toch altijd? Nee. Door te appelleren aan de voor veel Waddinxveners herkenbare erger nis bij het wachten voor de hefbrug? Nee, nee. Door het boekje de kleuren van de Waddinxveense vlag-, geel- rood-geel, mee te geven? Nee, nee, nee. Cees Neven doet het op een an dere manier. Of beter: op drie andere manieren. Cees Neven gebruikt om zijn doel te bereiken ten eerste de poezie. Ondefi nieerbare gevoelens en situaties wor den in gedichten vaak verwoord op een manier die alleen de dichter eigen is. Poezie vraagt om een andere manier van lezen, een andere manier van kij ken, een andere manier van leven. In het ’’fotoboekje” zijn twee gedichten opgenomen van Reiny Neven. Zij is de echtgenote van de auteur. Ze gaf in 1979 de bundel ’’Gods snarenspel” uit. Het eerste vers van Reiny Neven heet ’’Kerkweg”. Het staat afgedrukt bij een oude foto van de gelijknamige straat. In drie strofen droomt de dichte res weg bij de gedachte aan hoe het vroeger was. Ze eindigt met: ’’Over de Brug geko- men/stonden daar hoog en groot/de bruine beukebomen/te dromen bij de sloot./De witte huizen fier en vrij/om- geven van het groen/en bloemen bloeiend, bont en blij/zo was de Kerk weg toen. Fotopoëzie van Reiny Neven dus. Een ultime poging om de herinnering aan het oude dorp levend te houden. De dichteres leidt zelfs pijn aan de veran deringen die Waddinxveen ’’moest” ondergaan. In het tweede vers staat: ”Zo was mijn dorp, mijn Waddinxveen/en dat doet toch wel pijn/dat nooit zo mooi meer als voorheen/mijn polderdorp zal zijn”. Op donderdag 3 januari en vrijdagmorgen 4 januari 1991 worden op het braakliggende terrein aan de Limaweg en op de parkeer plaats aan de Alberdingk Thijmlaan kerstbomen ingezameld. Om milieu-technische redenen heeft het college besloten om de kerstbomen niet meer te verbranden maar te versnipperen. De grote rookontwikkeling die met het verbranden gepaard gaat, is een vorm van luchtverontreiniging die het college niet in overeen stemming acht met het milieubeleid dat de gemeente voert. De kerstbomen kunnen 3 januari van 08.00 uur tot 16.00 uur en op 4 januari van 08.00 tot 12.00 uur worden aangeboden op de boven genoemde lokaties. Grote partijen kunnen door de dienst Open bare Werken opgehaald worden. U kunt hiertoe telefonisch con tact opnemen met de dienst op dezelfde, bovengenoemde tijden via telefoonnummer 12926. Voor elke 2 ingeleverde bomen ontvangt u een lootje. Aan deze verloting is een aantal prijzen verbonden in de vorm van waarde bonnen. Er zijn 3 extra prijzen beschikbaar voor degenen die de meeste kerstbomen inleveren. De uitslag van de verloting wordt bekend gemaakt in het Weekblad voor Waddinxveen van woens dag 9 januari 1991. WADDINXVEEN - ”Dat dorp van toen, het is voorbij, dit is al wat er bleef voor mij, een ansicht en herinneringen”. De Waddinxveense ama- teur-historicus Cees Neven gebruikt deze woorden uit het lied ”Het Dorp” van Wim Sonneveld als motto voor zijn vlak voor de Kerstdagen verschenen nieuwe boek over Waddinxveen. Een publicatie met foto’s van Jan Oskam vol nostalgie: good old yesterday is past. Maar ook een po ging het ”wij-gevoel” van de Waddinxveners nieuw leven in te blazen. Commissie voor de Ruimtelijke Ordening c.a. op dinsdag 8 januari 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. De poezie van Reiny Neven heeft aan de ene kant een regressief-conserva- tieve impact. De dichters verlangt naar de goede oude tijd. Het polderland schap wordt, bedoeld of niet, een beeld van het verloren paradijs. Aan de an dere kant is de poezie van Reiny Ne ven, wellicht ook onbewust, sociaal geëngageerd en progressief. Wie zich beroept op de vergane situatie uit impliciet kritiek op de status quo. De gedichten in het ”Het dorp van toen het is voorbij” kunnen dan ook gelezen worden als een uiting van protest tegen Dit besluit houdt verband met grenswijzigingen die per 1 januari jl. hebben plaatsgevonden. Als gevolg van de ’’Herindelingswet noord-oostelijk en midden Zuid-Holland” gaan o.a. een aantal woningen die nu nog horen bij de gemeente Reeuwijk en Moordrecht over naar de gemeente Waddinxveen. Het hierboven vermelde besluit van de gemeenteraad zorgt ervoor dat de belastingplichtige bewoners van die woningen met ingang van 1 januari 1991 vallen onder de gemeentelijke belastingheffing zoals die in de verordeningen van de gemeente Waddinxveen zijn geregeld. Dit betekent ook dat voor die belastingplichtigen niet langer de be lastingtarieven van de gemeente Reeuwijk of Moordrecht verschul digd zijn, maar de tarieven die de gemeente Waddinxveen heeft vastgesteld. De bewoners die hiermee te maken hebben zijn hiervan inmiddels persoonlijk op de hoogte gebracht. lisering van Nevens doel. Een ontspoorde trein op de Goudse Gouwebrug, een ongeschonde Kruis kerk en de bouw van de hefbrug zijn op intrigerende wijzen vastgelegd. Eenmaligheid, geschiedenis dus, ten top. Door de keuze van juist deze foto’s uit het archief van zijn zwager, Jan Os kam, doet Cees Neven een beroep op de emotie van de Waddinxveners: kijk eens hoe het toen was! Vaak vergezelt Neven de foto’s van subtiele teksten. Zo appeleert hij aan de algemene onvrede met het flatge bouw aan de Kerkweg naast de oprit van de hefbrug. Onder een foto van de Brugkerk schrijft hij dat het flatge bouw uit 1983 ronduit een ’’architecto nisch dieptepunt” is. Een duidelijke reprimande richting het ruimtelijk beleid van de gemeente Waddinxveen. Het zou in de lijn van Cees Neven liggen om te stellen; ’’Waddinxveners aller wijken verenigt u en hoedt u voor meer van zulk soort misbouwsels”. gemeentehuis bij de dienst Openbare Werken en Bedrijven, afde ling Ruimte en Bouw, waar tevens inlichtingen kunnen worden ge vraagd. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 4 januari om acht uur geeft de Waddinx veense harmonie Concordia het tradi tionele Nieuwjaarsconcert in de Ont- moetingskerk (Groensvoorde). Het harmonie-orkest, dat onder leiding staat van de dirigent G. de Knegt, zal in het eerste gedeelte van dit concert lichte klassieke werken ten gehoren brengen. Na de pauze zal het orkest in nieuwe big band show-formatie moderne amu sementsmuziek ten uitvoering bren gen, waaronder ook muziek in rockstijl wat ondersteund wordt door dans en show van de majorettendansgroep. Dit concert waar tevens de gelegenheid is om elkaar een goed nieuwjaar toe te wensen, is gratis toegankelijk. Op donderdag 10 januari a.s. om 20.30 uur zal in de raadzaal van het gemeentehuis het Duruflé Trio optreden. Het Duruflé Trio'be- staat uit drie enthousiaste musici, te weten Eleonore Pameijer (fluit), Prunella Pacev (altviool) en Frank Mol (piano). Bij de samenstelling van het programma hebben zij naar een grote afwisseling gestreefd. Zij zullen werken ten gehore brengen van Mozart, Haydn, Duruflé, Schubert, Fumèt en Bulenc. Men kan toegangskaarten telefonisch reserveren op werkdagen tussen 09.00-12.00 uur onder nummer 01828-14433, toestel 274. De gereserveerde kaarten dienen dan aan de zaal te worden betaald. Indien men geen kaarten heeft gereserveerd, kan men aan de zaal kaarten kopen vanaf een half uur voor de aanvang van het concert. Trui; zilveren ketting met bedeltje; zilveren armband; diverse sleutels; stuk van een beugelslot; een bedrag aan buitenlands geld; blauwe por temonnee met inhoud; rode porte monnee met inhoud; zwart/wit ge ruite sjaal. Verzoek om vrijstelling De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat het verzoek is ontvangen om vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestemmingsplan ’’Landelijk Gebied West” voor zoveel nodig voor realisering van een vliegterrein voor modelvliegtuigen aan de Hoogeveenseweg te Waddinxveen, kadastraal bekend gemeente Waddinxveen, sectie A, nr. 1164 (ged.). Het verzoek om vrijstelling te verlenen kan slechts worden ingewil ligd nadat daartoe vóóraf een verklaring van geen bezwaar is ont vangen van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In verband hiermee ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken voor een iedere ter inzage met ingang van vrij dag 4 januari 1991 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur, bij de afdeling Ruimte en Bouw van de dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinx veen. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij burgemeester en wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Cees Neven rakelt het Waddinxveense volkslied op bij zijn tweede manier om het wij-gevoel van de Waddinxveners te bevorderen. Het lied is geschreven en gecomponeerd door J.J.C. Masten broek (1898-1953). Hij was hoofd van een van de openbare scholen, die rond 1940 in Waddinxveen stonden. Hij maakte het lied in de oorlog, omdat het zingen van andere vaderlandse lie deren verboden was. Na de oorlog is het ”Spes patriae”, Hoop des Vader lands door burgemeester C.A. van der Hooft gebombardeerd tot Waddinx- veens volkslied. Het werd gezongen tijdens de aubades op Koninginnedag. De schoolkinderen zongen het dan op het plein van de Wil lem van Oranjeschool en later op het Koningin Wilhelminplein voor het hoofd van de gemeente. Toen de aubade verdween raakte ook het volkslied in vergetelheid. Cees Neven probeert via het opvoeren van dit stukje ’’common past” erop te wijzen dat Waddinxveen meer is dan een woonplaats voor forensen. Er is wel degelijk een collectief Waddinx veen gevoel, want we hebben zelfs een eigen volkslied. sloopauto in de fik. Op het Koningin Wilhelminaplein kon net op het nipper tje een kerstboomverbranding worden voorkomen. Het ergste feit deed zich voor in het door A.P.C. Rehorst verlaten woon huis op de hoek Oranjelaan/Kerkweg- Oost. De inventaris in dat huis werd grondig verwoest en alle ruiten werden ingeslagen. De schade bedraagt tien duizenden guldens. Op de agenda o.a. - Info ten aanzien van invulling zgn. A-3 gebied. - Info ten aanzien van invulling ’’Wijk Zuidplas 1990”. - Info ten aanzien van invulling lokatie Limaweg/Sniepweg. - Info ten aanzien van voortgang werkgroep Goudse Regio. - Overlegronde nadere uitwerking Groene Hart. - Vierde nota over de Ruimtelijke Ordening. - Nota Ruimte voor Glas. - Ontwerp-bestemmingsplan ten behoeve van lokatie Sniepweg/ Herbarenerf/Plasweg - Verdeling bedrag voor stadsvernieuwingsactiviteiten 1991. - Realisering Centrumbeleid. 1. De belastingverordeningen van de gemeenten Reeuwijk en Moordrecht voor het aan de gemeente Waddinxveen toege voegde gebied vervallen te verklaren. 2. De eigen belastingverordeningen van toepassing te verklaren voor het aan de gemeente toegevoegde gebied. 3. Dit besluit ingaande 1 januari 1991 in werking te laten treden. Commissie voor Economische Zaken, Sport, Recreatie en Emancipatie op dinsdag 8 januari 1991, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Offerte Job Creation inzake beheer ondernemerscentrum. - Arbeidsmarktoverzicht/bedrijvigheidsoverzicht, le en 2e kwar taal 1990. - 5e begrotingswijziging Reeuwijkse Plassen. - Subsidieverzoek S.B.B.W.P. voor de verbouw van de Peter Zuidlaan 4 tot een kinderdagverblijf.

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 3