WADDINXVEENSE HOOGTEPUNTEN VAN 1990 1 i Pagina 7 Weekblad voor Waddinxveen - Donderdag 3 januari 1991 U» De nieuwe skateboardbaan, die het gemeentebestuur in razendsnel tempo dend Waddinxveen. Deze winter Hikt de jeugd iets anders te doen te hebben. Op het bedrijvenpark Coenecoop sloegen Arie Boonstoppel jr. en zijn In het Tenniscentrum Waddinxveen (Sniepweg) is in september de eerste j I u het wegdek van de Chopinlaan. De Groenswaarders zaten urenlang zonder water. Truus de Wit en haar partner Jos openden in juni aan de Zuidplaslaan bij het winkelcentrum Zuidplas hun nieuwe snackkiosk ’t Stekkie. een weekje feest ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan. Onderwijswethou der K. W. Th. van Soest (WD) opende er de expositie ”De geschiedenis van het lager onderwijs in Nederland” en er was natuurlijk een braderie. v- sr j In november herdacht de hervormde Immanuëlkerkgemeente een week lang het 50-jarig bestaan. Twee oudere lidmaten van deze van de Centraal Hervormde Gemeente afgescheiden kerk kregen uit handen van voormalig bejaardenpastor A. L. Yska een herin- neringsboekje uitgereikt. KRO-verslaggever Willebrord Frequin kwam in januari naar Waddinx veen om voor zijn programma ”De vrijdag is anders” het echtpaar Ad en Albert van Alphen (Nicolaas Beetslaan) te interviewen. Ad van Alphen was op wonderbaarlijke wijze uit door een verkeersongeval opgelopen coma ge komen. in juli voor de grote zomervakantie speciaal voor de jeugd aan de Dreef liet neerzetten, genoot in de zomermaanden grote belangstelling bij skateboar- zijn Ouderen Waddinxveen aan de bevolking gepresenteerd. In het midden Ter gelegei een afscheid hem de hand schudden. In september vierde de openbare Leon van Gelderschool (Esengaarde) In juni voerde het Gouwe om het gemotoriseerd verkeer te bewegen bij het wachten voor de verkeerslichten op de westelijke oprit de motor af te zetten. Wethouder editie van de driedaagse gezinsbeurs Futura gehouden. Duizenden Wad- dinxveners kwamen er een kijkje nemen. De opening van de gezinsbeurs was in handen van burgemeester C.M. van der Linden. Op de foto worden bruidstoiletten getoond. In april werd de basis gelegd voor de oprichting van de afdeling Waddinx veen van de actieve Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO). Tot de initiatiefnemers behoorde ook de later in het jaar overleden me vrouw H. Visser. Ze staat hier temidden van voorzitter J. Kunz (rechts) en bestuurslid P. v.d. Pols. •nheid van zijn afscheid als wethouder hield drs. M. Kraaijestein (PvdA) in april in de raadzaal van het gemeentehuis fscheidsreceptie. Daar kwam hem ook oud-wethouder S. Pille (die in het najaar in De Unie zijn 90e verjaardag zou vieren) Op het bedrijvenpark Coenecoop sloegen Arie Boonstoppel jr. en zijn zoon Ard in juli de eerste paal voor de nieuwbouw van Boonstoppel Truck Service BV. Officieel open ging in oktober op Coenecoop ook Studio Eg bert d’Hamecourt, terwijl Rep Reklame en Rahms Partners aan de Mer- curiusweg officieel openden in maart. In maart hield de vernieuwde druk kerij Veldwijk BV aan de Oranjelaan een open huis. Van Ginkel Vakanties in de Passage heropende het reisbureau in december. In januari werd in de Waddinxveense raadzaal de nieuwe Gebruikers raad van het Gouwebos genstalleerd. Voorzitter J. Moerenhout (links) en zijn mede-leden vergaderden in 1990 maar tweemaal en voelden zich daar door zeer ongemakkelijk. K. W. Th. van Spoest willigde het verzoek in en er hangt nu het bordje ’’Brug omhoog, motor af Een grote waterleidingbreuk zorgde in mei voor een krater in De Zweedse Volvo-topman Tommy Rengman opende in september samen met president-directeur Jan van Setten de nieuwe vestiging van Volvo Bedrijfswagens BV op het bedrijvenpark Coenecoop. De Gouden Zak was de Zuidhollandse milieuprijs, die burgemeester C. M. van der Linden en milieuwethouder K. W. Th. van Soest (WD) in ja nuari in het gemeentehuis kregen uitgereikt. Op officiële wijze is in het gemeentehuis in juli de nieuwe Stichting Wel- vooraan staat wethouder J. Neele (PCW). Voorzitter A. Both staat beschei den achteraan, derde van links. een ludieke actie bij de hefbrug over de Directievoorzitter E. Th.A.C. Albada Jelgersma (links) van levensmiddelengroothandel Unigro NV verplaatste in oktober sa- men met burgemeester C. M. van der Linden een halve hectare grond bij wijze van start van de bouw van het versdistributiecentrum van Unigro aan de Bredeweg. Dit centrum is nu nog in Schiedam gevestigd. I toekomst ’önó voo? NU ISj HET T'j OM Lirl WORI 'M. H fir Z k.. W VfM»* ff, J .S'

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 7