Dubbele tasjesroof Beroep doen op Ziektewet IGEV0NDEN1 en SVERL0REN1 1C0L0PH0N1 KERK ’’Lange termijn politiek vind ik uiterst boeiend” I SOCIAAL RAADSVROUW I Daar heb je de mini’s, daar komen ze aan Franse zanger in De Unie LIONS: 1.200- I W Weekenddienst dierenarts: Brandje Inbraken Aanhouding Oog af geplakt Bezwaren Gevonden Fietsen Verloren Waarschuwing Blikknippen bij de NCVB Vernielingen Aanrijdingen Doorgereden Wat te doen - isssa ——7— Waddinxveen - eiios ln de Waddinxveense bruidsvilla prachtige collectie NIEUWE bruidsjaponnen. TEVENS ALLE TOEBEHOREN. Bel vrijblijvend voor een afspraak. Mevr. J. de Vries - Brugweg 90 - Waddinxveen - Tel. 01828-15953 RL II F\ diensten Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 13 februari 1991 Pagina 5 WADDINXVEEN - De rijkspolitie Waddinxveen onderzoekt twee ge vallen van tasjesroof, die op dinsdag 5 februari hebben plaatsgevonden. Tekening: Elias. ZONDAG 17 FEBRUARI 1991 Door drs. CORRIE DE BAKKER, sociaal raadsvrouw van Waddinxveen V I ■POLITIENIEUWSB horst en C.J. Lexmond; Ingrid, d.v. P.A. Verweij en T. van de Graaf; Helen, d.v. P.J. Goemans en B. Keizers. Dienstdoende apotheek: F.F. van Dijk, Kerkweg-West 64, tel. 17255. Dienstdoende verloskundige: J. Frinking-Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 01727-13898. J. Slager, Kerkweg-Oost 220, tel. 12737 (bij afwezigheid dierenarts Y.M. Klaare, Turfmarkt 94, Gouda, tel. 01820-18995 of dierenarts F.H.E. Edens, Bunchestraat 60, Reeuwijk, tel. 01829-4028). Mededeling: De regeling ’’medische weekeinddienst” is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Spreekuur waarnemend huisarts op zaterdag en zon dag van 10.00-11.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Aanvraag visites gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarnemend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen bereikbaar. Voor de praktijk van de huisartsen Blom, Glaser, Van der Linde, Hemminga en Vreeken heeft dienst: Arts: P.J.E. van der Linde, Soubuurghlaan 15, tel. 14100. Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen Wat is er zo boeiend aan het Statenlid maatschap? ”De provincie Zuid-Holland omvat een kwart van de Nederlandse bevol king. De meeste problemen die we lan delijk hebben, vinden we ook in de Provincie terug. De provinciale poli tiek richt zich veel meer op plannings- perioden, die een langere tijd omvat ten. Lange termijn-politiek is uiterst Voor het CDA-Bulletin sprak Astrid van den Berg-Engelse met het christen democratisch statenlid. Willem Water reus, geboren en getogen Betuwnaar, is reeds lang inwoner van Waddinx veen, en dus opnieuw kandidaat-sta- tenlid voor het CDA. ’’Provinciale po litiek is boeiend, omdat het lange ter mijn-politiek is. Alle landelijke proble matiek vind je terug in de provincie”, zegt hij vecht, moet dan in de ogen van de rech ter aannemelijk zien te maken dat hij of zij - in tegenstelling tot wat de hersteld- verklaring vermeldde - nog ziek was tij dens het werkverzuim. Ziet u dergelijke problemen opdoe men, wacht dan niet en raadpleeg on middellijk de sociaal raadsvrouw. NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk 9.30 uur ds. G.C. Kunz j 17.00 uur ds. H. Schipaanboord De Hoeksteen: 9.30 uurds. H. Schipaanboord 18.30 uur ds. C. van Duijn, Krimpen aan den IJssel Bethelkerk: 9.30uurds. J.W. Goossen 17.00 uur ds. G.C. Kunz Rehobothschool, Sperwerhoek: 9.30 uur kand. N.C. v.d. Voet, Veenendaal Immanuëlkerk: 10.00 uur ds. A.A. van Houwelingen 17.00 uur ds. A.A. van Houwelingen CHR.GER.KERK BOSKOOP 9.30 uur ds. T. Brienen, Amersfoort 17.00 uur ds. T. Brienen, Amersfoort boeiend. De landelijke politiek omvat een scala van beleidsvelden. Een aantal ervan zijn doorgeschoven naar de Pro vincie, zoals bijv, het milieu- en de wel- zijnsproblematiek. De milieuproble matiek kan beter per provincie aange pakt worden. De hele planning van de gezondheidszorg, de instellingen voor ouderen, culturele instellingen laten zich beter regelen vanuit de Provin cie”. Op vrijdag 8 februari rukte de brand weer uit voor een brandje op de Anna de Waalhoeve. De brand bleek te woe den in een spouwmuur van de bewuste woning. In overleg met de woning bouwvereniging heeft de brandweer het vuur in de spouwmuur kunnen do ven. Uit een bedrijf aan de Staringlaan werd tussen zaterdag 2 en zondag 3 februari een magnetron van het merk Miele ont vreemd. Men is vermoedelijk via een afgesloten roldeur binnengekomen. ZATERDAG 16 FEBRUARI 1991 EN ZONDAG 17 FEBRUARI 1991 Voor de praktijk van de huisartsen Van Heel, Siemons, Hertogh en Wilms heeft dienst: Arts: W.A. v. Heel, Mozartlaan 2-4, tel. 12676. CHR. AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat 3: 9.30 uur ds. N. v.d. Want 17.00 uur ds. N. v.d. Want Elke Woensdagavond: 19.30 uur ds. N. v.d. Want JEHOVAH’S GETUIGEN Koninkrijkzaal Burgemeester Trooststraat 4: 10.00 uur openbare toespraak 11.00 uur wachttorenbespreking De Waddinxveense politie heeft op vrijdag 8 februari een Utrechtenaar aangehouden. Bij een routine-controle bleek er een aanhoudingsverzoek voor de man te liggen omdat hij eerder in Utrecht bij een aanhouding een valse naam had opgegeven. De Utrechte naar is overgegeven aan de politie van de Domstad. Op donderdag 7 februari heeft de poli tie proces-verbaal opgemaakt tegen een bewoner van Nieuwerkerk aan den IJssel omdat hij met een afgeplakt oog zijn auto bestuurde. WADDINXVEEN - Chanteur en compositeur Alain Belassène is dinsdagavond 19 februari om kwart over acht in De Unie aan de Kerk weg-Oost te gast bij Alliance Fran- caise Boskoop/Waddinxveen. De toegangsprijs is 2,50 voor leden en cursisten en 7,50 volop belang stellenden. Alain Belassène maakt voor het eerst een tournee door Nederland. Hij zal slechts vier dagen in ons land zijn en de Alliance is trots en verheugd dat zijn allereerste optre den in Nederland zal plaatsvinden in Waddinxveen. Alain Belassène werd geboren in Bourgondië, in Chatillon sur Seine en woont thans in Dijon. Rond 1980 begon zijn ster te rijzen. Hij trad veelvuldig op voor radio en televisie en tijdens festivals. Hij won verschillende prijzen, in de pers verschenen lovende recensies. In 1982 maakte hij zijn eerste gram mofoonplaat, in 1984 en 1985 ge volgd door een tweede en een der de. In 1989 maakte hij zijn eerste cassette, die in Frankrijk veel suc ces had. gio de bedrijfsterreinen het beste kun nen plannen. Er worden bepaalde nor men gehanteerd om de bedrijven toe te laten. Veel mensen komen bij mij met de vraag wat zij moeten doen als de arts van de bedrijfsvereniging hen hersteld heeft verklaard, maar zij daar zelf heel anders over denken. Als u door de arts van de bedrijfsver eniging hersteld verklaard wordt, moet u weer aan het werk gaan. Ook als de huisarts of de behandelend specialist het daar niet mee eens is. De bedrijfs vereniging houdt zich namelijk aan het oordeel van haar arts. Voelt u zich niet in staat om te gaan Geboren: Fokke Frans, z.v. T. Fennema en T.M.H. Schwiebbe; Eline, Anne, d.v. P. A.J. de Heer en E.M. van den Berg; Bart, z.v. C. Bruijn en E.M. Hoondert; Marjolein, d.v. P.L.A.M. Brink- WADDINXVEEN - Volgende maand - woensdag 6 maart - zijn er de ver kiezingen voor een nieuw provinciaal bestuur van Zuid-Holland-. Lid van de Provinciale Staten is de Waddinxvener Willem Waterreus. Hij maakt voor het CDA deel uit van deze tweede bestuurslaag. De Waddinxveense sociaal raadsvrouw drs. Corrie de Bakker houdt spreekuur op elke werkdag van 9.00 tot 12.30 uur, donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur of na telefonische afspraak in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 telefoon 01828-14433, toestel 122. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrijzinnig Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade: 10.00 uur ds. P. v.d. Laarse, Soest OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg 29: Iedere zondag 10.00 en 18.30 uur leesdienst Een fototoestel, diverse sleutels, bont gekleurde kat (dood aange troffen op Kromme Esse); potje met pillen, ketting met naam plaatje (inscriptie aangebracht); witte portemonnee; kinder kunst schaatsen. In Waddinxveen werden bij het NS-sta- tion Noord een groene Sparta dames fiets en een zwarte opoefiets (merk on bekend) gestolen en vanaf de Prinses Beatrixlaan een zwart/geel kinder- crossfietsje. De werknemer die het ontslag aan- MEDISCHE,^ Toerisme valt ook onder de noemer ’’Economische Zaken”. Hoe kunnen we Waddinxveen aantrekkelijker ma ken voor het toerisme? ”Met toerisme wordt eigenlijk be doeld: ”Het openstellen en bekend ma ken van dingen, die je al hebt, voor be zoekers”. Waddinxveen moet toeristi- scher gezien worden als deel van de re gio, een stukje van het plassengebied met ’t Weegje, het Gouwebos en als wezenlijk onderdeel bij de toeristische trekpleister Gouda. Zelfs ons subtro pisch zwembad ”de Sniep” is een prachtige aanwinst voor het toerisme, een gouden greep met een record aan tal bezoekers. Dan hebben we nog het fietspadenbeleid. Dit is door de Provin cie voortvarend aangepakt, maar door een andere invulling van het budget is het moeilijker hier verder nog een zeer actieve rol in te spelen. Voor Waddinxveen geldt toch: ”We zijn een fietspadenvriendelijke ge meente geworden”. Diverse sleutels; diverse portemon- nees/portefeuilles met geld en/of bescheiden; wieldop; NS (Stam)kaart; bedrijfspas; meisjes horloge met rose band; gouden schakelarmband; grijs kabelslot; zilveren schakelketting, biblio- theekpas, zwart kinder crossfietsje. Ondertrouwd: C. van den Berg en M.Z. de Hek; M. Broekman en P.A.R. Piets; P.L. de Fretes en E. van Aalst; F.M. Spillenaar en J. Vermeij; J.W.J. Hoogendoorn en G.B.I. Hengstman; F. van den Berg en M.W. van Dijck; P. de Joode en M.W. Wallaart; H.J. Langbroek en A.M. de Vin. Gehuwd: J.W. Lankhaar en S.Y. Oosterom; P.W. Kreminicki en G.M. Meyer; R.J.J. de Graaf en D. Lagrouw. Het komt voor dat een werkgever de werknemer die het werk niet hervat op de datum genoemd in de hersteld- verklaring, ontslaat op staande voet wegens ongeoorloofd verzuim. Een dergelijk ontslag is alleen terecht, in dien de werknemer werkelijk arbeids geschikt is. WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) vergadert woensdagavond 20 februari om 19.45 uur in De Hoeksteen aan de Esdoorn- laan. Mevrouw J. van Mourik uit Eek en Wiel zal deze avond gaste zijn. Het wordt een creatieve avond met als on derwerp ’’Blikknippen”. gasten zijn hartelijk welkom. GEREFORMEERDE KERKEN Kruiskerk: 10.15 uur de heer Seele, Nieuwerkerk aan den IJssel 17.00 uur ds. G. Rang, Nieuw-Vennep Ontmoetingskerk: 9.30 uur ds. J.C. de Moor t 17.00 uur geen dienst Weekblad voor- Waddinxveen Uitgeverij: VETA B.Vi Directie: F. van Kempen Redactie: B.J. Woudenberg Redactie-adres: Peuleyen 144, 2742 EN Waddinxveen Telefoon: 01828-15594 Advertentie-afdeling: Oranjelaan 9, 2741 EP Waddinxveen Postbus 116, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: 01828-14788 Openingstijden: Maandag t/m Donderdag: 8.30-17.30 uur Vrijdag: 8.30-12.30 uur Klachten bezorging: Sweelinckhof31, 2742 CB Waddinxveen Telefoon: 01828-18950 Klachten over de bezorging vóór donderdag 18.00 uur melden. Postabonnement: 34,-per halfjaar. Advertentie-tarieven: Losse mm-prijs 0,51 (exclusief BTW); contract-tarieven en tekst-advertenties op aanvraag. ROOMS-KATHOLIEKE KERK St. Victorkerk: Zondag: 09.30 uur Woensdag: 19.00 uur Vrijdag: 19.00 uur Ontmoetingskerk: Zaterdag: 19.00 uur Zondag: 11.15 uur Donderdag: 09.00 uur Elke 2e vrijdag van de maand: Anne Frank-centrum om 10.00 uur GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg: 9.30 uur leesdienst 15.30uurds. D. Rietdijk GER. KERK (VRIJGEMAAKT) Kerkgebouw Kruiskerk, Passage 8.30uurds. L.S.K. Hoogendoorn 14.45 uurds. L.S.K. Hoogendoorn BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Triomfatorkapel Molenwerfstraat: 10.00uurds. H.G. Koekkoek 18.30uurds. H.G. Koekkoek In welke commissies vertegenwoordigt u het CDA? ”Ik vertegenwoordig het CDA in de commissie Financiën en Economische Zaken. Financiën is het meest interes sant, omdat je het gehele beleidsterrein op je bordje krijgt. In de afgelopen pe riode is er een aantal harde noten ge kraakt. We moesten bezuinigingen doorvoeren, maar de financiële situatie is nu zeker gezond te noemen. Economische Zaken is boeiend, omdat men er onder andere de hele planning van de werkgelegenheid regelt. Het be lang van EZ is toegenomen door deel name van de Provincie aan de regionale arbeidsvoorziening. Door tussenkomst van gedeputeerde Huub van de Meer is de Provinciale overheid daarbij een coördinerende rol gaan spelen. Het is ook van belang, omdat het straks zeker een gevecht gaat worden waar de be drijfsterreinen moeten komen. In elk geval in de buurt waar mensen wonen. Op die manier kunnen we de overbelasting van de wegen terugdrin gen. Voor de hoogconjunctuur begon dachten we: ”Hoe krijgen we de be drijfsterreinen vol?”. Nu we reserve- lokaties moeten aanboren zijn die niet zo groot en moeten we wel degelijk re kening houden met de geprognoti- seerde bevolkingsgroei. In een aantal regio’s ondervindt men nu al een tekort aan bedrijfsterreinen. In Midden-Hol- land heeft een onderzoek plaatsgevon den in samenwerking met de Kamer van Koophandel, het samenwerkings orgaan Midden-Holland en de Provin cie om te kijken hoe wij binnen deze re- werken of heeft u het geprobeerd en lukte het niet, dan moet u zich direct weer ziekmelden en contact opnemen met de arts van de bedrijfsvereniging. Vindt de arts van de bedrijfsvereniging inderdaad dat u nog niet kunt werken, dan krijgt u weer ziekengeld. Vindt de arts echter dat u wel kunt werken, dan stopt de uitkering. U kunt dan bezwaar maken tegen die beslissing door in be roep te gaan. Dat moet binnen veertien dagen gebeuren. De eerste roof vond plaats op de Zuid- plaslaan bij de cirkelflat. Een mevrouw werd daar door een inzittende van een auto aangesproken, beetgepakt en te gen de auto aangeduwd. Hierbij trachtte de man de tas van de vrouw te pakken. Op haar gillen sprong de man weer in de auto, die richting het winkel centrum in de Zuidplas wegreed. Kort daarop vond op de Stationsstraat een tweede roof plaats. Hier werd uit de fietsmand, van een vrouw op een fiets, een tas gegrist. De tas werd iets verderop teruggevonden. De porte monnee bleek te zijn verdwenen. Diezelfde ochtend vonden soortgelijke misdrijven plaats in Boskoop en Kudel- staart. Later op de ochtend werd de bij de diefstallen gebruikte auto gesigna leerd in de omgeving van Nieuw Ven nep. Bij een achtervolging reden de da ders tegen een lantaarnpaal en wisten te voet te ontkomen. De bij de overval len gebruikte auto bleek in Vlaardin- gen ontvreemd. Op het volkstuincomplex aan de Sniep- weg is tussen zaterdag 2 en zondag 3 fe bruari een ruit van een tuinhuisje inge gooid. Van een nabij gelegen school werd een vuilcontainer in een sloot gereden. Een op de Gruttodreef geparkeerde Honda werd vernield. Onbekenden hebben de motorkap bekrast en een band leeg laten lopen. Van een op de Wingerd geparkeerde auto werd de voorruit vernield, ver moed wordt dat de vernieling werd toe gebracht met een rotje. Een buitenspiegel van een op de Ber- kengaarde geparkeerde auto werd op zaterdag 9 februari vernield. Een aantal baldadige knapen heeft een drietal fietsen vernield, die gestald stonden in de fietsenstalling van NS- station Noord. Bij komst van een sur- veillance-wagen van de politie wisten de daders te ontkomenTer plaatse trof de politie een kort daarvoor op de Win gerd gestolen fiets aan. Op de kruising van de Dreef, Sniepweg en de Esdoornlaan vond op dinsdag 5 februari een aanrijding plaats, waarbij twee auto’s betrokken waren. Een op de Sniepweg rijdende automobiliste verleende geen voorrang aan een op de Dreef rijdende auto. De vrouw ver klaarde gehinderd te zijn door de laag staande zon. Op donderdag 7 februari vonden kort achter elkaar twee kop-staart aanrij dingen plaats op de Henegouwerweg en het Kon. Wilhelminaplein. Beide aanrijdingen gebeurde doordat de be trokken bestuurders hun voertuigen niet tijdig tot stilstand wisten de bren gen waarbij zij tegen de achterzijde van hun voorgangers aanreden. Bij een aanrijding op de Zuidkade op donderdag 7 februari raakte een Peu geot personenauto zwaar beschadigd, de schade werd toegebracht door een achteruit rijdende vrachtwagen. Na de aanrijding verklaarde vrachtwagen chauffeur zijn wagen even weg te willen zetten, waarop hij doorreed. Aan de hand van opgenomen gegevens hoopt de politie de dader te achterhalen. Een op de Dorpstraat geparkeerde zwarte Ford Escort werd in de nacht van zaterdag 9 februari aangereden. Achter de Ford trof de politie diverse glasscherven aan. Vermoedelijk is de auto bij het in- of uitparkeren dooreen andere auto aangereden. WADDINXVEEN - De bridgedrive, georganiseerd door de Lions Club Waddinxveenis opnieuw succesvol ge weest. De opbrengst, 1.200,-, gaat dit jaar naar het ’’Nationaal Fonds Stotteren”. Naast gezelligheid was er ook strijd. De prijswinnaars dit jaar waren: Groep A: 1. echtpaar Wegman, 2. echtpaar Van As. Groep B: 1. dames Keizer-Malestein, 2. dames De Leeuw-Bakker. Groep C: 1. echtpaar Van Fulpen, 2. heren Van Doorn-Lodder. Op maandag 4 februari vond een aan rijding plaats op de Brugweg. Van twee elkaar tegenkomende auto’s stopte een auto om de tegenligger te laten passe ren. Op dat moment werd de stil staande auto door een achterligger ge passeerd. De passerende auto kwam in aanrijding met de tegenligger en reed na de aanrijding door. Hoe bent u zo bij de politiek terecht ge komen? ”Als zeventienjarige jongen had ik wel interesse en ging ik met een vriend naar de JOKVP. Ik werd lid en snel voorzit ter van de afdeling Nij megenZoals het gaat met jongeren; we discussieerden, we voerden actie en als je eenmaal ken nis gemaakt hebt met de politiek, dan blijft die binding. Toen leefde trou wens al de gedachte contacten te leggen met de andere christelijke jongerenor ganisaties o.a. met de toenmalige AR- JOS. Er was wederzijdse herkenning en erkenning en dat was al een heel be langrijk gegeven in die tijd. Later werd ik actief in de JEUCD. Daar werkten weer de CHJO en JOKVP nauwer sa men. Het was een samenwerking naar het model van De Zeeuw, deze wilde meer naar een open partij toe. De AR- JOS voelde daar helaas niet voor. In mijn nieuwe woonplaats Waddinx veen wachtte het voorzitterschap van de KVP en van de federatie ter voorbe reiding op het CDA. Wat gaat de tijd toch snel, met nu alweer tien jaar CDA”. WADDINXVEEN - Iedereen kan ziek worden of een ongeluk krijgen. Meestal betekent dat, dat u een korte of een lange periode niet kunt werken. Als u in loondienst bent, kunt u een be roep doen op de Ziektewet. meld wanneer u op het spreekuur van de dokter van de bedrijfsvereniging moet komen. Voelt u zich daartoe niet in staat, dan moet u dat tijdig aan de arts laten weten. Krijgt u de oproep kaart als u al weer werkt, dan kunt u hem gewoon terugsturen, met de ver melding wanneer u het werk weer heeft hervat. Vermoed wordt dat de daders via het ijs op het bedrijventerrein zijn geko men. Vanuit een bedrijf aan de Kanaalstraat is op vrijdag 8 februari een suede jas weggenomen. De jas hing aan de kap stok in de nabijheid van het kantoor en is vermoedelijk na een insluiping ont vreemd. Op donderdag 7 februari is aangifte ge daan van diefstal van een compressor vanaf het opslagterrein van de Provin ciale Waterstaat nabij de Coenecoop- brug. Van een op de Brugweg geparkeerde auto werd in de nacht van woensdag 6 op donderdag 7 februari de kenteken plaat alsmede de kentekenverlichting gedemonteerd en ontvreemd. Vanuit een school aan de Mauritslaan is op vrijdag 8 februari een suede jack ontvreemd. Onbekenden hebben op dinsdag 5 fe bruari ingebroken in een vrijstaande woning aan de Zwarteweg. Via een raam op de eerste etage van de woning wist men binnen te dringen. Uit de wo ning verdween audio-apparatuur, een klok en geld. De daders zijn vermoede lijk over het ijs bij het huis gekomen. Een bewoonster van een woning aan de Bonenakker heeft bij de politie aan gifte gedaan van diefstal van een porte monnee uit haar huis. Mogelijk hebben de daders zich toegang verschaft tot de woning doordat een achterdeur niet op slot zat. De gestolen portemonnee werd door de daders in een brievenbus achtergelaten, waarbij het geld ver dwenen was. Als u door ziekte niet kunt werken, moet u dit onmiddellijk melden aan de werkgever (meestal voor 10.00 uur ’s ochtends). De werkgever geeft de ziek melding door aan de bedrijfsvereni ging. Wie ziek is moet zorgen dat con trole mogelijk is. U moet thuisblijven tot het bezoek van een controleur van de bedrijfsvereniging. Als u niet thuis kunt blijven omdat u naar de huisarts of specialist moet, is het raadzaam ande ren te vragen op de bel te letten. Van de bedrijfsvereniging ontvangt u meestal een folder waarin staat waar aan u zich heeft te houden. U ontvangt ook een oproepkaart. Hierop staat ver- iBURGERLIJKE^ I --- Overleden: Kole wv Hoffius, Paulina W., oud 78 jaar; de Bree, Jan, oud 48 jaar; de Bakker, Hendrikus P.F.oud 56 jaar; van der Linde, Pieter, oud 80 jaar; Sleeuwenhoek, Johannes, oud 74 jaar. t°

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 5