gemeente V erbetering riolering Staringlaan Waddinxveen Wat is composteren Opening van Geo-Perfect Wekelijkse rubriek AFVAL-INFO Praatcafé VVD-staten- activiteiten in Gouda Besluiten van B. en W. Lijsttrekker Groen Links in Reeuwijk Heren 2 van Fleyers terug Informatie avond over eigen bedrijf mooi meegenomen z Ég Zuiver water voor Tanzania Beeldanalyse Hoge kosten Gospel bij De Schaapskooi 5 Maart Produkten aS] Wekelijks milieumagazine van de gemeente Waddinxveen in het Weekblad voor Waddinxveen GEBRUIKT GLAS APART KLEDING EN TEXTIEL APART GROEN AFVAL APART OUD PAPIER APART APART I Pagina 13 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 20 februari 1991 ■I r AFVAL APART H Als u vragen en/of suggesties heeft rond de invoering van het nieuwe systeem van huisvuilinzamelen dan kunt u gratis bel len naar onze speciaal voor dit doel ingestelde informatiete lefoon onder nummer 06-0223999. WADDINXVEEN - "Afval apart - mooi meegenomen" is een lijdelijke wekelijkse rubriek in het Weekblad voor Wad dinxveen met informatie over de gescheiden inzameling van huishoudelijk afval in Waddinxveen. In de rubriek allerhande informatie over de in Waddinxveen begin maart 1991 van start gaande huisvuilinzameling via mini-containers. Met het Energiebedrijf Midden- Holland te Gouda zal een overeen komst worden aangegaan voor de plaatsing van 25 lichtreclamebak- ken aan lichtmasten binnen de be bouwde kom van de gemeente. Voordat een definitieve overeen komst wordt afgesloten, zal nog overleg worden gepleegd over on der andere de plaats van de recla- mebakken, de soort reclame en de hiervoor te betalen vergoeding. Door B. en W. zal op verzoek van de Projectgroep Sociale Vernieu wing aan een 40-tal Waddinxveense instellingen (sociaal cultureel werk, ouderenbonden, onderwijs, poli tieke partijen, vakbonden e.d.) een brief worden gezonden om de ideeën en voorstellen die binnen deze instellingen ten aanzien van de sociale vernieuwing leven, te inven tariseren. SCHADELIJKE STOFFEN WADDINXVEEN - Het riool onder de Staringlaan zal gedeeltelijk wór den gereconstrueerd. Met dit karwei is volgens B. en W. 665.000,- ge moeid. GOUDA - De VVD-afdeling Gouda organiseert op dinsdagavond 26 fe bruari een verkiezingsavond waarbij door het WD-Tweede Kamerlid mevr. S. van Heemskerck Pillis-Duve- kot zal worden ingegaan op actuele po litieke ontwikkelingen en de ’’positie van Nederland in een Verenigd Europa (na de Golfcrisis) op economisch, mi lieu en veiligheidsgebied”. Daarnaast zal door het Goudse Provin ciale Statenlid Joh.D. van Dijk op ac tuele zaken in de Provincie worden in gegaan. Na de spreekbeurten is er mo gelijkheid tot discussie. De avond zal worden gehouden in de Baldakijn, C. Huijgensstraat 123 te Gouda. De aanvang is 20.00 uur en de toegang is vrij. In het kader van de bestrijding van de werkloosheid, zal bij wijze van experiment, voorlopig gedurende de periode van één jaar een ge meentelijke arbeidsbemiddelaar worden aangesteld. Uitvoerige informatie zal te zijner tijd worden verstrekt via de ge meentelijke rubriek in het Week blad voor Waddinxveen. Tevens is akkoord gegaan met een aantal gevolgen van de herinrich ting van de Algemene Bijstandswet en de decentralisatie van de bijzon dere bijstand. Ook hiervan zal uit gebreide informatie via de gemeen telijke rubriek volgen. WADDINXVEEN - Recent zijn door het college van B. en W. de volgende besluiten genomen: Naar aanleiding van de richtlijnen van het ministerie van Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu ten aanzien van het Model- draaiboek zomersmog zijn de vol gende maatregelen genomen: - aan bedrijven die reactieve kool waterstoffen uitstoten zullen bij nieuwe aanvragen om een hinder wetvergunning voorwaarden wor den opgelegd voor uitstootbeper- kende maatregelen tijdens smogpe- rioden; - voor reeds bestaande bedrijven zullen in de vergunningen aanvul lende voorschriften worden opge nomen. Een ander kennisgebied is de beelda nalyse in de meest algemene zin, en daarnaast beeldverwerking toegespitst Werken) zijn begroot op 665.000,- De relatief hoge kosten van uitvoering worden mede veroorzaakt door het feit, dat de rioolsleuf aan beide zijden dient te worden afgeheid in verband met het zware verkeer op de Staring laan en de bereikbaarheid van de be drijven ter plaatse. Voorts is de Staringlaan aangelegd op een voormalige vuilnisstort. Bij het grondverzet voor de riolering bestaat de mogelijkheid, dat enkele milieu maatregelen moeten worden getroffen. Hierover wordt de gemeente zeer bin nenkort definitief gerapporteerd. De totale kosten kunnen ten laste ge bracht worden van het fonds riolerin gen. Het fonds was op 31 december 1990 ca. 1.000.00,- groot. In 1991 zal daaraan ca. 350.000,- worden toege voegd. Evenwel zal ook ander riole ringswerk in 1991 beslag leggen op een deel van het fonds. WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse staat vrijdagavond 22 februari om kwart voor negen de gospelgroep Win gerd op de planken. De, over het algemeen Nederlandstali ge, teksten worden op vrij stevige mu ziek gezongen. Volgens de gemeente zijn bij inspecties van het riool aan de Staringlaan zoda nige gebreken geconstateerd, dat het noodzakelijk is ongeveer 315 meter van deze riolering te vernieuwen en op an dere plaatsen reparaties uit te voeren. De uitvoeringskosten (inclusief BTW en de kosten van voorbereiding en uit voering van de dienst Openbare -1 De VVD-afdeling Gouda organiseert op dinsdagavond 5 maart een discussie avond in de Wethouder van Dantzig- Mellesschool, Knipmolenweg 2, te Goverwelle waarbij door WD-wet- houder A. Melaard en de VVD-fractie- leden zal worden ingegaan op actuele politieke ontwikkelingen in Gouda. Daarnaast zal door het Goudse Provin ciale Statenlid Joh.D. van Dijk op ac tuele zaken in de Provincie worden in gegaan. De aanvang is 20.00 ur en de toegang is vrij bruikt als bodemverbeteraar. Met name bij humusarme zandgrond en bij kalkarme, zware kleigrond kan compost de bodemstruktuur enorm verbeteren. De afzetmarkt voor compost ligt dan ook in de sectoren: - land-en tuinbouw - openbare en particuliere groenvoorziening - bloemen- en bloembollenteelt - als mengprodukt in potgrond en teelaarde. In Nederland komt de afzetmarkt voor GFT-compost op gang. In het kader van de afvalscheiding is een landelijke GFT-werkgroep opgericht. Gemeenten, samenwerkingsge bieden, provincies en andere geïnteresseerden hebben hierin zitting. De landelijke werkgroep heeft een platform- funktie: zij zorgt voor informatie-uitwisseling, geeft advie zen, bundelt de reeds beschikbare kennis, laat onderzoeken doen, en geeft voorlichting. De hoeveelheid GFT-compost die op de Nederlandse markt verschijnt, zal toenemen naarmate de gescheiden inzame ling verder is doorgevoerd. Als heel Nederland het GFT-af val apart inzamelt, hebben we in het jaar 2000 een productie van 750.000 ton GFT-compost, ruw geschat. Het Gemeenschappelijk Vuilverwerkingsbedrijf Midden- Holland en Rijnstreek (GVB) is inmiddels begonnen met de voorbereidingen voor de bouw van een composteringsfa- briek in Alphen aan den Rijn. Als die klaar is, naar verwach ting in 1993, zal het Waddinxveense GFT-afval, voortaan daar gecomposteerd worden. Familieleden, vrienden en kennissen van directie en medewerkers, werden' rondgeleid. Deskundige toelichting werd gegeven over de verschillende produkten die Geo-Perfect in de Bene lux op de markt brengt. Dit is over het algemeen software en hardware voor het aanpakken en op lossen van technische en technisch-we- tenschappelijke problemen. In de demonstratie lag de nadruk op systemen voor ruimtelijke analyse, zo als Remote Sensing; het bewerken van satelietbeelden en luchtfoto’s en Geo grafische Informatiesystemen; het door de computer ondersteund maken van kaarten, nadat de gegevens eerst zijn geanalyseerd, gerangschikt en ge- selekteerd. Voorts gaf een videopresentatie een in druk van wat heden ten dage mogelijk is op het gebied van de Computer Gra phics; Animatie, het maken van beel den met de computer, die net echt lij ken en veelal bewegen en Visualisatie, het op een beeldscherm zichtbaar ma ken van technisch wetenschappelijke fenomeen, gebeurtenissen die door de computer zijn berekend. op het verwerken van middels Remote Sensing verkregen beeldmateriaal. Beeldanalyse wordt gebruikt in de me dische wereld, voor het visualiseren van informatie verkregen uit diverse bronnen, zoals scanners, röntgenappa ratuur, NMR-apparaten, echografie enzovoort. Maar ook bij niet-destruk- tief materiaalonderzoek, bij beeldar- chivering en in het perceptieonderzoek wordt beeldverwerking toegepast. Remote Sensing is de benaming voor het verkrijgen van en het werken met beleden van satellieten en vanuit vlieg tuigen. heden ten dage worden deze beelden direct in digitale vorm verza meld, om via de computer te worden verwerkt. Na analyse en bewerking ontstaat een geografische weergave, waaruit een veelheid aan informatie kan worden afgeleid. Voorbeelden zijn: Het landgebruik, de staat waarin bossen en gewassen zich bevinden (effekten van zure regen en droogte bepalen), het monitoren (vol gen) van de ontwikkeling in de groeifa- ses van gewassen, van het ontstaan van sprinkhanenplagen, van overstromin gen, van verwoestijning, ontbossing en dergelijke. Na een eerste bewerking in het ont vangststation, worden de digitale beel den zodanig bewerkt dat de weergave geografisch korre kt is, en dat het beeld goed zichtbaar. Overgangen kunnen worden opgescherpt, bepaalde ele menten kunnen beter zichtbaar worden gemaakt, regelmatige patronen in het beeld worden herkend en vastgelegd. Door interpretatie en klassificering worden de verschillende kenmerken van een gebied in een kaart weergege ven. Deze kaarten worden dan ge- REEUWIJK - Maandagavond 25 fe bruari spreekt Erik Meijer, nummer 1 van de Groen Links-lijst voor de Pro vinciale Staten van Zuid-Holland, in het Wapen van Reeuwijk (Notaris D’Aumerielaan). Aanvang 20.00 uur. Erik Meijer, thans lid van de Provin ciale Staten zal spreken over de plano logie in het Groene Hart, de recreatie druk in Midden-Holland en de samen hang tussen recreatie en wonen/werken in het Groene Hart. Een goede discussie zal het onderwerp verder uitdiepen. Ook andere politieke onderwerpen kunnen ter sprake ko men. Groen Links vindt dat er veel moet ge beuren. Maar aan halve keuzen hebben we niets. Daarom maakt Groen Links politiek, waar economie en milieu ei kaars voorwaarden zijn. Dat vereist een ingrijpende milieubeleid en een so lidaire samenhang. Aan de avond wordt voorts kleur gege ven door een Chileense dansgroep. Maandag 4 februari j.l. heeft de eerste vergadering plaats gevonden van Groen Links in de regio. Op deze ver gadering waren 16 leden aanwezig uit Boskoop, Reeuwijk en Waddinxveen. In de gemeente Zevenhuizen en Moer- kapelle heeft Groen Links (nog) geen leden. In deze vergadering is besloten dat de genoemde gemeenten voorlopig één afdeling vormen. Wanneer er in Reeu wijk en Waddinxveen voldoende leden zijn, dan gaat de voorkeur uit naar aparte afdelingen per gemeente. Er zijn in Reeuwijk en Waddinxveen contactpersonen voor de plaatselijke leden. Deze contactpersonen zijn voor Reeuwijk: Arnold Abbema en voor Waddinxveen: Jaap Oudshoorn J.W. Frisoweg 50. In de volgende vergadering van de af deling Groen Links zullen bestuursver kiezingen plaatsvinden en komt er een financieel verslag. HAZERSWOUDE - Op de basisscho len in de kernen Hazerswoude en Kou dekerk aan den Rijn binnen de ge meente Rijneveld werd een muntjesac- tie gehouden voor het project ’’Zuiver water voor Tanzania”. Donderdag 28 februari aanstaande te 20.00 uur precies wordt in de raadzaal van het gemeentehuis van Rijneveld in Hazerswoude-Rijndijk, het resultaat van die actie door mr. M.J.J.M. Boelen (burgemeester van Rijneveld en voor zitter van de Raad van Advies en Toe zicht van de Stichting Projectkoppeling Hazerswoude/Koudekerk aan den Rijn - Derde Wereld) bekend gemaakt en symbolisch een cheque overhandigd aan de heer Ton Vrijenhoek van de NOVIB. WADDINXVEEN - Na twee nederla gen op rij begon heren 2 van Flyers- basketbal niet zo gerust aan de thuis wedstrijd tegen Westland Stars uit ’s Gravenzande. Een derde nederlaag zou fataal zijn voor de kans op het kam pioenschap. Deze extra druk was vooral de eerste helft merkbaar. Er werd te gehaast ge schoten en vele passes kwamen niet of slecht aan. Toch kon men een kleine voorsprong opbouwen. De ruststand was 38-28. De tweede helft was van een heel ander kaliber. Nu liep het als een trein, vooral verdedigend klopte het nu helemaal. Flyers kon de wedstrijd naar de hand zetten en een grote voorsprong opbou wen, mede doordat de fast-break, met Rijk Meuleman in de hoofdrol, perfect liep. Eindstand: 97-49. Topscoorders: Mar len Elkerbout met 21 en Rijk Meule man met 16 punten. Heren 15 trad aan tegen de nog onge slagen koploper van de competitie. De. start van Flyers was niet zo best. Het ging vooral de eerste helft moeizaam. De hierin opgelopen achterstand bleek na afloop van de wedstrijd fataal. De ruststand was 22-37. De tweede helft ging een stuk beter en nu was men gelijkwaardig aan de te genstander en er ontstond een prach tige strijd. Via een 27-28 score, werd de eindstand 49-65.Topscoorders: Peter Rutten met 11 en Alfred Gerrits en Gert-Jan Oskam ieder met 10 punten. Het nieuwe adspirantenteam komt nog duidelijk wedstrijdritme te kort. Qua techniek is men niet de mindere van de tegenstanders, maar een wedstrijd spe len is toch anders dan een training. Maar van iedere wedstrijd leert men. De tegenstander was Oegstgeest, te vens koploper in de competitie. Flyers bood goed tegenspel, maar kon niet verhinderen, dat Oegstgeest de wed strijd duidelijk won. Topscoorder: Eelco Hoogendoom met 6 punten. Geo-Perfect is actief op het gebied van de informatietechnologie, waar deze kan worden ingezet voor technische en technisch-wetenschappelij ke toepas singen. Het eerste deel van de naam het nieuwe Waddinxveense bedrijf geeft een deel gebied aan, namelijk de ruimtelijke in formatievoorziening. Meer in het bij zonder de door de computer onder steunde systemen voor geografische in formatieverwerking en remote sensing ofteledetektie. Geo-Perfect TWI biedt op de Benelux- bruikt voor presentaties, voor veïd- markt totaaloplossingen aan. Deze to taaloplossingen bestaan niet alleen uit hardware en software, maar ook uit ad viseren, begeleiden en trainen. Waar nodig wordt voor en na de instal latie van het systeem advies gegeven over configuraties, over de implemen tatie en over het invoeren van een der gelijk systeem in de organisatie van de relatie. Ook de opleiding van het per soneel maakt deel uit van het advies. Kortom: Informatietechnologie ten dienst van wetenschap en techniek. Komplete oplossingen, totaalsyste men, systeemintegratie, installatie, training en instruktie, onderhoud en ondersteuning. Geo-Perfect TWI beschikt over perso nen met een grote ervaring op dit vak gebied. Hun oplossingen zijn geba seerd op moderne technieken en syste men. De produkten die het bedrijfje in de ge vonden oplossingen voldoen aan de hoogste eisen en zijn afkomstig van ge renommeerde fabrikanten. Tot de kring van Geo-Perfect behoren multi-nationals, wetenschappelijke in stellingen en universiteiten, onder zoekslaboratoria, overheden en inge- nieursburo’s met een zeer verscheiden signatuur, van klein tot zeer groot. Geo-Perfect TWI profileert zich als een onderneming met een grote kennis van zaken op de gebieden ruimtelijke infor matievoorziening, analyse, opslag en verwerkingen, geografische informa tiesystemen voor een breed toepas singsgebied. De ruimtelijke informatievoorziening omvat onder andere: Het vergaren en opslaan van landmeetkundige gege vens, het verwerken en analyseren van deze geografische gegevens, meestal in combinatie met additionele admini stratieve of technische gegevens. Een mogelijk eindprodukt kan een kaart zijn in digitale of bladvorm, waarop het resultaat van de analyse is weergege ven. De toepassingsmogelijkheden zijn le gio. Denk aan planologie, milieube heer, ruimtelijke ordening, demogra fisch onderzoek, het plannen van trans portroutes en leidingnetwerken. Maar ook aan bos- en groenbeheer het in kaart brengen van natuurlijke grond stoffen of aan het voeden van compu termodellen voor het berekenen van verspreiding van stoffen in de grond of door de lucht. werk, voor het bijwerken van ouder kaartmateriaal, voor het plannen van een verscheidenheid aan werkzaamhe den, voor het opsporen van milieuver vuilende activiteiten enzovoort. ZEVENHUIZEN - In het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat in Zeven huizen is er vrijdagavond 22 februari om acht uur weer een praatcafé bij kof fiebar ’t Praathuis. De beste gospelmuziek wordt er ge draaid, de nieuwste gospel-tijdschrif- ten zijn er te lezen en er ligt veel infor- matie-materiaal over allerlei projec ten. Natuurlijk is er ook tijd om een praatje te maken, wat te drinken en te biljarten en darten. Iedereen van 15 jaar en ou der is van harte welkom. WADDINXVEEN - Composteren is een proces waarbij or ganisch afval (resten van planten en/of dieren, maar ook pa pier) wordt afgebroken door schimmels en bacteriën. Het composteren van het huishoudelijk afval is in Nederland goed op gang gekomen met de oprichting van de VAM N.V. Vuilafvoer Mij.) in 1929. Veel gemeenten in Neder land hebben een contract met de VAM voor het verwerken van hun huisvuil. Bij de VAM wordt volgens het ’’open systeem” gecompos teerd. Bij open systemen vindt de compostering plaats op hopen in de buitenlucht. Deze hopen zijn ongeveer vijf me ter hoog en zeven meter breed. Om een goede afbraak te krijgen moeten de hopen belucht worden. Dit kan door de hopen geregeld om te zetten (ke ren) of door er lucht doorheen te blazen met behulp van een geperforeerd buizenstelsel (geforceerde beluchting). Een combinatie van omzetten en geforceerde belichting is ook mogelijk. De VAM past geforceerde beluchting toe en zet het mate riaal één keer om. De voordelen van de geforceerde beluch ting zijn: snellere en regelmatige afbraak, minder kans op stankoverlast en snellere droging van het materiaal. Composteren is een relatief milieuvriendelijk proces. Tij dens het proces kan de temperatuur stijgen tot 70° C. Een temperatuur van 55° a 60° C is het meest geschikt. Het keren van de hopen zorgt er voor dat al het materiaal, ook dat wat eerst bovenop lag, een hoge temperaturen wordt blootgesteld. Het vocht dat vrijkomt door verdamping wordt afgevoerd door aparte kanalen. De meeste ziektekiemen en onkruidzaden in het afval wor den door de hoge temperaturen gedood. Onder normale omstandigheden verandert al het organische materiaal in compost in een tijdsbestek van 9 maanden. Door allerlei technieken, waaronder het geforceerd beluch ten, is deze periode teruggebracht tot 10 a 12 weken. Tot 1991 was compostering bij de VAM relatief goedkoop voor gemeenten. Met ingang van 1991 worden hogere kwali teitsnormen gesteld aan compost in de Meststoffenwet. Aan deze normen kan worden voldaan door Groente-, Fruit- en Tuinafval als uitgangsmateriaal te gebruiken in plaats van het gemengde huishoudelijke afval van vroeger. Compost moet zuiver en vrij van ziektekiemen zijn. De com post die men tot 1991 kreeg van het gemengde huisvuil, was wel vrij van ziektekiemen, maar te sterk verontreinigd do’or zware metalen, kunststoffen, glas, e.d. Met name de zware metalen vormen een groot probleem; zij belasten het milieu van de bodem en van het grondwater. Onderzoek heeft aangetoond dat GFT-compost deze ver ontreiniging niet geeft. Dit was aanleiding om het GFT-afval gescheiden te gaan in zamelen. Als de compost een goede en constante kwaliteit heeft, kan de gescheiden inzameling van het GFT-afval een groot succes worden. GFT-compost kan goed worden ge- Voorts biedt Geo-Perfect produkten voor visualisatie en beeldanalyse. Over het algemeen zijn wetenschappelijke problemen zeer complex. De komst van de computer heeft eraan bijgedra gen dat ook deze komplexe problemen door de onderzoeker kunnen worden aangepakt. De uitkomsten vari het rekenproces worden over het algemeen grafisch weergegeven, om de interpretatie te vereenvoudigen. Grafieken en statis tieken zijn makkelijker te overzien dan grote rijen getallen. Met de komst van supercomputers is het mogelijk nog komplexere proble men goed aan te pakken. Alleen de weergave van de resultaten, indien op de ’oude’ manier gedaangeeft niet vol doende inzicht. Wanneer visualisatie wordt gebruikt, eigenlijk het weerge ven in meerdere dimensies, kan dit in zicht gemakkelijker worden verkre gen. Visualisatie houdt in: het weergeven van komplexe fenomenen via een beeldscherm. Driedimensionale weer gave, het gebruik van kleur en bewe ging in de beelden, transparantie en het doorsnijden van objekten om er zo doende in te kunnen kijken. En verder draait het bij Geo-Perfect om beheersystemen voor grote en com plexe bestanden en om specifieke com putertoepassingen voor complexe, multidimensionale berekeningen. Deze twee domeinen worden door het bedrijfje aan de Mercuriusweg niet los gezien. Ze kunnen samen met boven genoemde zaken worden geïntegreerd, om zodoende de analyse-faciliteiten te ondersteunen. Onder meer voor deze laatste discipli nes zijn zij een samenwerkingsverband aangegaan met Computer General Be nelux. Op deze wijze is men in staat ook op hardware-gebied systemen voor technisch en wetenschappelijk compu tergebruik te adviseren en te leveren. Door samenwerking met onderwijsin stellingen en met enkele ingenieurs- en adviesburo’s verbreedt Geo-Perfect de kennisbasis die in dit domein noodza kelijk is. Geo-Perfect TWI stelt zich ten doel oplossingen aan te reiken die aan de eisen en wensen van de relaties voldoen. Niet in het minst wordt aan dacht besteed aan een gunstige prijs- prestatieverhouding NIEUWERKERK AAN DIJN IJS- SEL - De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland houdt in samenwerking met Instituut Midden Kleinbedrijf op maandag 11 maart 1991 'wederom een informatie-avond voor jj mensen, die met het idee rondlopen om voor zichzelf te beginnen. Ditmaal in «Nieuwerkerk a/d IJssel in het Gemeen- -tehuis, Raadhuisplein 1. Aanvang T9.00 uur. De avond wordt geopend door de wet houder van economische zaken en wel- „zijn, de heer M. Molenaar. Verder .staat op het programma een videofilm -waarin Koos Postema een interview houdt met ondernemers die 1 tot 4 jaar .geleden een eigen bedrijf zijn gestart, wordt er aandacht geschonken aan het ondernemingsplanondernemingsvor- .men, vestigingswetten etc. Natuurlijk ‘is er ook gelegenheid tot het stellen van vragen aan een forum van deskundi gen. Eveneens kan informatie worden ver kregen bij stands van diverse voorlich tende instanties, waaronder de NO- vAA (Nederlandse Orde van Accoun- tants-administratieconsulenten), IMK (Instituut Midden Kleinbedrijf), OCMH (Ondernemers Contact Mid den-Holland), de Rabobank en de AMRO-bank. Een gratis toegangsbewijs is verkrijg baar bij de Kamer van Koophandel te Gouda, Burgemeester van Reenensin- gel 101, tel. 01820-69111 (mevr. Schel- laars) of bij het gemeentehuis te Nieu- werkerk a/d IJssel (01803-30300). Deze voorlichtingsavonden blijken ge zien de grote belangstelling hun nut te hebben. Op de foto van links naar rechts Henk Kersten, ir. Sjors Weijers (beiden informatiedeskundigen), Rita van Rooy en G.J. W. Lavigne, directeur van Geo-Perfect B V. WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag werd aan de Mercuriusweg 17 in een feestelijke sfeer Geo-Perfect Twi BV geopend. De opening werd een feit dor het uitknippen van het bedrijfslogo, waardoor toegang ontstond naar de demonstratie- en bedrijfsruimten.

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 13