Onderzoek naar vuile Ziektekosten verzekering GEZINSBEURS FUTURA Tasjesrovers aangehouden grond bij Henegouwerweg L SOCIAAL RAADSVROUW 1 Bloemen veilingen fuseren Nog geen promotie Korbis Bedrijfsterrein moet heringedeeld worden Bierglas kapot op hoofdjongen Basiscursus zelfhypnose Gift Kinderkleding- speelgoedbeurs in Zevenhuizen Goede generale ZVH-Rentokil aT-h* H 111 H Verontreinigingshef- fing Winkeldiefstal Inbraak Vernielingen Aangehouden Onder invloed E S C - ELECTRONIC SERVICE CENTER Jeugdige inbrekers - Ife i= WADDINXVEEN - Op het mo ment dat bekend werd dat B. en W. de aanleg van de omleidings weg voor de Brugweg hadden ge schrapt werden door het college ook de zeven schriftelijke vragen van PvdA-raadslid Charles Wij nen beantwoord. Daarin zeggen B. en W. geen inzicht te hebben in de deugdelijkheid van het compu terprogramma van de Grontmij NV aan de Limaweg (die een re kenfout van een miljoen gulden maakte), dat de gemeente Rotter dam een onafhankelijke derde was en dat het bedrijfsterrein aan de Henegouwerweg op bodemver ontreiniging moet worden onder zocht. Waddinxveen WADDINXVEEN - Het afgelopen weekeinde heeft de Waddinxveense rijkspolitie drie 17-jarige jongens aangehouden uit Den Haag, Breda en Oosterhout voor diverse straatroven. tr.. z BV Pagina 9 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 6 maart 1991 8 Hier wijst de protesterende kweker en bewoner van de Henegouwerweg W. Verloop naar de plek waar de Brug- Door drs. CORRIE DE BAKKER, sociaal raadsvrouw van Waddinxveen i TENNISCENTRUM "WADDINXVEEN" (naast zwembad) Donderdag 19 september - Vrijdag 20 september - Zaterdag 21 september B. en W. beantwoordden de zeven PvdA-vragen als volgt: PvdA-raadslid Charles Wijnen: ”Is de PvdA-opvatting juist dat B. en W. bij hun brief van 28 januari meedeelt dat zij besloten hebben tot een volledige heroverweging van het standpunt te ko men over de aanleg van de omleidings weg, waar zoals bekend de fracties van de PvdA en D ’66 herhaaldelijk op heb ben aangedrongen? Nu de vertrouwelijkheid van het rap port van de Grontmij is opgeheven, verwachten wij van u dat u ons in volle dige openbaarheid, volledige en gede tailleerde informatie verstrekt omtrent de achtergronden van de "één miljoen- affaire” en hoe de affaire kon ontstaan zowel buiten als binnen het gemeente huis. Wij verzoeken u ons gedetailleerde in formatie te verstrekken over de nieuwe opvattingen en feiten, die in het open bare gedeelte van de Commissie van Beroep en Bezwaarschriften d.d. 16 ja nuari door uw college aan de orde wer den gesteld en waarvan de raad groten deels onwetend is. Het betreft hier de omleidingsweg over het bedrijventer rein, met aspecten zoals: grondwer- ving, grondvervuiling, verkeersveilig heid etc. Gemeentewerken Rotterdam is door ons ingeschakeld als onpartijdige der de, toen bleek, dat te grote verschillen Als maatstaf voor de heffing geldt de vervuilingswaarde. Voor woningen wordt deze waarde vastgesteld op 3 vervuilingseenheden. Dit aantal wordt teruggebracht tot 1 vervuilingseenheid, indien de woning op 1 januari van het V Wij vragen u uw standpunt te formule ren over de opvattingen van het CDA, verwoord door de heer Hiel erna, dat a. de fout van de Grontmij onvergeef lijk is, b. de financiële grens nog niet is bereikt en c. de omleidingsweg zelfs 7,3 miljoen gulden mag kosten. Maar nee, opnieuw een strafworp welke zeker dubieus genoemd mocht worden, en weg was de eerste plaats terwijl voor promotie tegen streekge noot Reeuwijk nog een beslissingswed strijd gespeeld moet worden. Met nog een 20 seconden te spelen en een 5-6 voorsprong op zak leek promo tie en een gedeelde eerste plaats met RWR slechts een kwestie van enkele seconden. Reeuwijk overigens dankte die beslis- singswedstijd aan een 12-11 zege tegen Poortugaal, welke zege pas in de laatste minuten tot stand kwam, na een aan vankelijke achterstand. Eerst maakte de opnieuw goed spe lende Yvonne Visser er 2-1 van, ge volgd door de gelijkmaker van Jaco Wineke zo halverwege de eerste helft (2-2). Zelfs lukte het Pieter Slootweg om Korbis op voorsprong te zetten maar even later was het toch weer RWR dat de stand op gelijke hoogte bracht. Het scorebeeld zou in feite de gehele wedstrijd duren, maar toen met zo’n 10 minuten te spelen. Henk Naves uit een ver afstandschot 4-6 liet aantekenen leek promotie naar het District een feit te worden. Dus als u bij een van deze groepen hoort, ontvangt u uw complete aanvul lende studiefinanciering als gift. Via de gootsteen en de wc wordt afval weggespoeld. Uiteindelijk komt dit af val terecht in sloten, kanalen enz. Ie dereen die rioolwater of afvalwater di rect of indirect loost in open water, moet bijdragen in de kosten van het waterkwaliteitsbeheer. Hieronder val len de kosten van zuiveringsinstalla ties. Na definitieve besluitvorming door de raad zullen betrokkenen adequaat schriftelijk worden geïnformeerd. weg-Noord niet zal komen. (Foto: archief). ■POLITIENIEUWS» In een aantal gevallen wordt de aanvul- i Al met al toch wel erg veel pech voor de formatie van trainer-coach Gijs van de Brink, maar tegenslagen zoals deze ko men nu eenmaal in de sport voor en kunnen zelfs een team tot voordeel strekken qua wedstrijdmentaliteit. Al leen goed spel hoeft nog niet tot succes te leiden, ook de wil om met zijn allen tot het einde door te zetten kan zorgen voor een goed resultaat in de komende beslissingswedstrijd tegen het ge vreesde Reeuwijk. Tegen RWR overigens was de score aan de krappe kant, kennelijk omdat beide verenigingen de korf aardig op slot wisten te houden. Toch waren en kele spelers voor Korbis tegen RWR succesvol. ZIJDE 62 - 2771 EP BOSKOOP E/s/c/Etektronic Service Center. Linnaeusweg 102 Centraal telefoonnummer 01727 -13435’ B. en W.Door diverse u inmiddels be kende omstandigheden is de materie Omleidingsweg Brugweg de laatste maanden zodanig complex geworden, dat grondige analyse van de diverse as pecten door ons wenselijk werd geacht. In dit verband is een integraal ambte lijk advies opgesteld ten behoeve van de besluitvorming in ons college. Hoe verhoudt zich uw streven om om streeks half februari een definitief be sluit te nemen omtrent het al dan niet aanleggen van de omleidingsweg in re latie tot het in de gemeenteraad geno men meerderheidsbesluit van PCW, CDA en VVD tot aanleg van de omlei dingsweg? heffingsjaar ,door één persoon wordt bewoond. De alleenwonende moet hier zelf uit drukkelijk om verzoeken. Ook als de alleenbewoning in de loop van het hef fingsjaar begint, wordt de vervuilings waarde op verzoek op één vervuilings eenheid gesteld. Het is mijn ervaring dat verzoeken om kwijtschelding nog maar zelden wor den gehonoreerd. Dat is alleen het ge val indien u in vergelijking met anderen extreem hoge lasten hebt (met schul den wordt geen rekening gehouden). Heeft u problemen met het betalen van de verontreinigingsheffing in één of twee keer, dan is er de mogelijkheid het Hoogheemraadschap te vragen om het bedrag in zes termijnen te mogen voldoen. De afgelopen week werden in twee winkels in de Passage een 26-jarige vrouw en een minderjarige jongen be trapt bij diefstal. Na verhoor door de politie werden beiden heengezonden. Wij achten het niet op onze weg liggen om in te gaan op deze vraag. U dient deze vragen te stellen aan de CDA- fraktie c.q. de heer Hielema. De overige Korbis-treffers in deze wed strijd kwamen van de hand van Frits Visser en Pieter Slootweg, beide spe lers scoorden hun belangrijkste treffers uit evenzoveel doorloopballen. Belinda van de Stelt tenslotte was ook produktief met twee doelpunten, maar die werden jammer genoeg door de scheidsrechter afgekeurd. Op woensdag 27 of donderdag 28 fe bruari werd getracht in te breken in een vrachtauto, welke op de IJsermanweg stond geparkeerd. Ér werd niets ont vreemd. De afgelopen week werd uit een bouw keet langs de IJsermanweg een staande agregator (Honda) ontvreemd. ,Scimmia::s werden het afgelopen weekend ontvreemd in de Lijsterbes straat, Graanakker (2 plaatsen) en de Linzenakker (2 plaatsen) In het Gouwebad vond wederom een diefstal plaats. Uit een portemonnee, welke in een tas zat, werd 200,- aan geld ontvreemd. Bij gebrek aan vol doende opbergmogelijkheden was de tas in het zwembadgedeelte geplaatst. De diefstal moet in een onbewaakt mo ment zijn gepleegd. Zie hiervoor de brief van de Grontmij d.d. 5 februari 1991. Binnen het ge meentehuis bestaat geen inzicht in de deugdelijke werkzaamheid van de computerprogramma’s van externe ad viesbureaus. Derhalve kon ambtelijk slechts op basis van praktische ervaring het resultaat van 2,25 m zandophoging van de computerberekening gewogen worden. Het resultaat van de compu terberekeningen van Gemeentewer ken Rotterdam blijkt te resulteren in 3 meter zandophoging. Een 14-jarige Boskoper en twee Wad- dinxveense jongens (13 en 14 j aar) heb ben bekend meerdere glasopstanden op volkstuintjes langs de spoorlijn tus sen het NS-station en de Sniepweg te hebben vernield. Vanaf de spoordijk werden de kastjes met stenen gebom bardeerd. Naar aanleiding hiervan verzoekt de Waddinxveense rijkspolitie eventuele meerdere benadeelden contact met haar op te nemen (tel. 13688). WADDINXVEEN - De Waddinx veense rijkspolitie heeft de afgelopen week een Waddinxvener gehoord in verband met een gepleegde mishande ling. Op zaterdag 23 februari ontstond in een horecagelegenheid onenigheid tussen 2 knapen. Eén van de knapen sloeg de ander. Deze sloeg op zijn beurt een bierglas stuk op het hoofd van de ander. Eén van de mannen verliet de zaak, waarna de ander hem achtervolgde. Laatst genoemde vernielde de auto van de ander (ruit vernield en deur inge trapt). Tegen een 16-jarige Waddinxvener is proces- verbaal opgemaakt terzake diefstal van een bromfiets. Op zondag 24 februari werd ’s avond laat bij een school aan de Groensvoorde en brom fiets ontvreemd. Enige tijd later zag de aangever iemand met de bromfiets. Hierop volgde de aanhouding. Het slot bleek met een grote schaar te zijn ver broken. Op dinsdag 26 februari werd een 28-ja- rige Waddinxvener aangehouden. In de tijd, dat hij was geschorst van een in bewaringstelling, hield hij zich niet aan de voorwaarden en werd derhalve op last van de officier van justitie aange houden. Tijdens het afgelopen weekeinde wer den twee automobilisten, die onder in vloed van alcohol reden, bekeurd. Beide bestuurders, een 34-jarige Hage naar en een 39-jarige Waddinxvener, werden ademanalyses afgenomen. Hen werden ook rijverboden opgelegd. VAKKUNDIGE REPARATIE van: TELEVISIE - AUDIO - VIDEO apparatuur alle ELEKTRISCHE APPARATEN onderdelen Uw adres voor: Electronica onderdelen - luidsprekers filters - connec- toren transistoren - en gratis technisch advies Hoewel naar onze (u welbekende) op vatting thans geen andere onderzoeken nodig zijn om u te bewegen af te zien van de aanleg van de omleidingsweg, meent in dit stadium opnieuw een ex tern adviseur. (Dienst Openbare Werken van de gemeente Rotterdam) te moeten inschakelen. Kunt u ons uw ar gumenten geven waarom u een onaf hankelijk advies vraagt aan een direct belanghebbende (de Dienst Openbare Werken van de gemeente Rotterdam)? Zeker wanneer bedacht moet worden dat in die wedstrijdfase Korbis het beste van het spel bezat zodat een stand 4-7 eerder zou zijn bereikt dan 5-6. Helaas voor Korbis kon de beslissende zevende treffer net niet gescoord wor den en gelukte het vervolgens aan RWR om terug te komen tot 5-6. Na overigens nog twee strafworpen te hebben verprutst, welke door onno dige fouten door Korbis werden ver oorzaakt, was de derde strafworp zoals bekend wel zaak wat een 6-6 eindstand betekende. Er is sprake van mogelijke bodemver ontreiniging op het bedrijfsterrein aan de Henegouwerweg. Onderzoek is lende studiefinanciering in zijn geheel als aanvullende beurs (dus als gift) ver-1 strekt. Dit geldt voor leerlingen: - In het (voortgezet) speciaal onder wijs; - In de eerste, tweede of derde klas van de HAVO of het VWO; - Van een MAVO, LAVO of LBO en KMBO-school. BLEISWIJK - ’’Fusie tussen Bloemen veiling Berkel en Bloemenveiling Westland leidt tot een, ook internatio naal gezien, zeer sterke marktpositie. De leden van de betrokken afzetcoöpe- raties profiteren hiervan direct. De nieuwe coöperatie schept maximale be- staanszekerheid voor de aangesloten leden”. Dat staat in het definitieve fusierapport dat 4 maart door de betrokken veiling- besturen is gepubliceerd. Op 12 sep tember spreken de leden zich uit over het fusie voorstel. Zij gaan ervan uit dat Bloemenveilin gen Holland, in 1995 een omzet zal hebben bereikt van ruim 2,5 miljard gulden. Dan zijn de reeds bestaande middellange termijnplannen van de in dividuele veilingen versneld gereali seerd. Fusie leidt, zo wordt verwacht, tot ver sterking van de marktpositie en daar mee van de marktaandelen in met name het Zuidhollands Glasdistrict; maar ook daarbuiten. Met nadruk wordt erop gewezen dat er sprake blijft van twee vol waardige veilpunten. Het zwaartepunt van de organisatie blijft daar dan ook liggen. De fusie maakt een optimale afstem ming van vraag en aanbod op die twee veilpunten mogelijk, met als gevolg een verdere versterking van het assorti ment en verbetering van de prijsvor ming. Ook kunnen pasklare antwoorden wor den gegeven op concentratie aan ko- perszijde en kan in het belangrijke tuinbouwgebied het Zuidhollands Glasdistrict gezamenlijk worden opge treden. Het fusierapport is in brede kring ver spreid en is de komende maanden on derwerp van vele inspraakrondes, dis cussies en adviesgesprekken. Op basis van de gevoerde discussies met de le den, de kopers, het personeel, de vak bonden en de ondernemingsraden, wordt bezien of bijstelling van de voor stellen nog gewenst is. Het definitieve fusievoorstel, wordt 12 september aanstaande ter goedkeuring aan de leden voorgelegd tijdens de ge lijktijdig te houden bijzondere alge mene ledenvergaderingen van zowel Bloemenveiling Berkel als Bloemen veiling Westland. Na goedkeuring zal de fusie per 1 januari 1992 daadwerke lijk haar beslag krijgen. ZEVENHUIZEN - Donderdag 14 en vrijdag 15 maart wordt er in de Gere formeerde Kerk aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen weer een kinderkleding- en speelgoedbeurs gehouden voor Uni cef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. v Tot nu toe kon men alles inleveren en kon men (al had men 100 stuks) van al deze artikelen 2/3 van het bedrag ont vangen. Nu willen de organisatoren een kleine beperking invoeren. Men krijgt dus van maximaal 42 stuks 2/3 van het ver koopbedrag. Heeft men meer dan 42 stuks dan kan men deze wel afgeven, maar zij worden dan verkocht met de totale opbrengst voor Unicef. Goede voorjaars/zomerkleding (schoon en heel) en goed speelgoed kunnen worden in geleverd op donder dag 14 maart van 9.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. De verkoop is donderdagavond 14 maart van 20.00 tot 21.00 uur en vrij dagmorgen 15 maart van 9.00 tot 11.00 uur. Men bepaalt zelf de verkoopprijs; eventueel in overleg. Een derde is voor Unicef en 2/3 voor de betrokkenen. Voor inlichtingen tel. 01802-2252 of 2043. WADDINXVEEN - Op 1 februari van dit jaar is de meerbetalersregeling van kracht geworden. Dit is een regeling voor mensen die erg hoge premies be talen voor hun particuliere ziektekos tenverzekering. Onder bepaalde voorwaarden, hebben zij nu recht op de standaardpakketpo lis, waarvoor de overheid een maxi mumpremie vaststelt. Dit maximum is 170,30 per maand voor volwassenen tot 65 jaar en 140,- per maand voor 65-plussers (exclusief de wettelijke bij dragen). U bent ’’meerbetaler” als u voldoet aan drie voorwaarden: 1. U betaalt een hogere premie voor uw particuliere ziektekostenverzeke ring dan de voor uw leeftijdsgroep gel dende maximumpremie van de stan daardpakketpolis; 2. U bent slechts derde-klasse verze kerd; 3. U bent de afgelopen drie jaar onaf- Het streven om tot realisering van de omleidingsweg te komen, is door ons, alsmede door de meerderheid van de raad, altijd afhankelijk gesteld van de positieve afwikkeling van een aantal deelaspecten, zoals verlenging Wet Uitkeringen Wegen tot 1-1-1993, juri- disch/planologische procedures en de finitieve provinciale subsidietoezeg ging. Een definitief besluit tot het ver strekken van opdrachten aan aanne mers is nimmer genomen en zal - gelet op onze brief van 27 februari 1991 - ook Op welke wijze en termijn gaat u alle betrokkenen en diegenen die bezwaren hebben ingediend, alsmede de betrok ken beroepsinstanties informeren over de gehele gang van zaken inclusief de elementen die in de voorgaande vragen in inzicht bestonden over de eventueel - aan de orde zijn gesteld? mogelijke toepassing van schuimbe- ton. Gemeentewerken Rotterdam heeft geen enkel direct of indirect be lang bij het al of- niet aanleggen op welke wijze van de omleidingsweg. gebroken verzekerd geweest tegen ziektekosten. Naar aanleiding van in totaal vier tas- jesberovingen, welke op dinsdag 5 fe bruari in Boskoop en Waddinxveen op klaarlichte dag plaatsvonden, werd door de rijkspolitie en de gemeentepo litie in Den Haag een gezamenlijk on derzoek gestart. Dit resulteerde uiteindelijk in het be kend worden en de aanhouding van de jeugdige verdachten. Zij waren allen meer met de politie in aanraking ge weest. Zij bekenden gezamenlijk 16 straatro ven en 6 autodiefstallen te hebben ge pleegd. Eén van deze auto’s, welke te Vlaardingen was ontvreemd, werd na achtervolging op 5 februari (de datum dat de berovingen in Waddinxveen en Boskoop plaats vonden) in Nieuw- Vennep total loss gereden. Zowel de autodiefstallen en de tasjes roven vonden in februari in diverse plaatsen in de provincie Zuid-Holland plaats. Bij de tasjesdiefstallen werd in 5 gevallen geweld gebruikt waarbij zowel licht als ernstig letsel werd toegebracht. De knapen zijn geleid voor de officier van justitie en in bewaring gesteld. ZEVENHUIZEN - De volleybalheren van Rentokil-ZVH stonden zaterdag in de eigen Swanla-sporthal tegenover TDK/Brevok in het veld. De ploeg waartegen de Rentokil-spelers het op zaterdag 16 maart ook op moeten ne men in de nationale bekerfinale te Nieuwegein. De 21e venhuizenaren speelden een goede generale. Na de blamerende nederlaag bij VC Kuipers in Zwolle, moesten de bakens verzet worden. Trainer Toon van der Burgt liet een nieuwe basis- opstelling starten, waarbij Arthur Vennik langs de kant bleef en Edger Tinkhof en Jan Clardeij samen met Brecht Roden burg, Don Verdonck, Ronald Kooij- man en Laurens Clardeij de basis vormden. Voor de supporters was het een leuke en spannende wedstrijd, waarbij vele rally’s aanwezig waren. Dit belooft voor de komende beker-finale zeker wat te worden. Dan is het alles of niets en TDK/Brevok zal het zeker niet op geven. De kaarten voor deze bekerfinale (za terdag 16 maart om 19.30 uur in Nieu wegein) zijn in de voorverkoop te ver krijgen bij Cees Nobel, Dorpsstraat 118, tel. 01802-1534. Tevens kan men zich daar aanmelden voor de gratis bus reis naar deze finale toe. Zaterdag speelt Rentokil-ZVH weer thuis en dan tegen Nashua/VCG om 19.00 ur. De dames van Rentokil-ZVH speelden tegen het tweede team van TDK/Bre vok in Breda. Trainer Willem Jan van Yperen had de Rentokil-ZVH dames met een opdracht het veld ingestuurd. Toch gaven ze een puntje weg. Voor aanstaande zaterdag spelen de dames in eigen huis om 17.00 uur tegen het team van NMB/DVO uit Oud-Beij- erland. daarvoor noodzakelijk. De opdracht aan Lexmónd Milieuadviezen B.V. tot het verrichten van een bodemonder zoek op het bedrijfsterrein wacht nog op goedkeuring van de provincie voor wat betreft de werkwijze. Verwacht wordt, dat deze goedkeuring op zeer korte termijn zal worden gegeven. Daadwerkelijk zullen onderhandelin- gen met betrokkenen en eigenaren/ge- bruikers worden gevoerd over herinde ling - aanleg ontsluitingsweg, inrit bij het Shell-station etc. zodra met de aan leg van de omleidingsweg is begonnen. De nieuwe weg op het industrieterrein staat overigens los van het besluit tot aanleg van de omleidingsweg. De af sluiting van de toegang via het Shell station is geen provinciale voorwaarde voor subsidietoekenning. WADDINXVEEN - In Waddinxveen wordt een basiscursus zelfhypnose ge geven door psycho-sociaal therapeute Ineke Klinkenberg (tel. 01828-14300). De cursus wordt gegeven op 8,15 en 22 april, ’s avonds van 20.00-22.00 uur. De kosten bedragen 120,- voor de totale cursus. Zelfhypnose is een gemakkelijke en plezierige manier om te leren om met ongewenste gewoonten en'met span ningen af te rekenen. De basiscursus geeft mensen de moge lijkheid om het hypnose kennis te ma ken en ermee te oefenen. In kleine groepjes worden in deze cursus tech nieken aangeleerd waarmee mensen zelfstandig aan het werk kunnen in de strijd tegen slapeloosheid, stress, ge brek aan zelfvertrouwen en ongewen ste gewoonten zoals bijvoorbeeld na gelbijten. Ieder mens is weleens in trance ge weest, zonder dat te beseffen. Wan neer je verdiept bent in een spannend boek of wanneer je naar muziek luistert kan het voorkomen dat je niet meer merkt wat er in je omgeving gebeurt. Bij een hypnotische trance richt je je aandacht naar binnen en op die manier kun je veranderingen teweeg brengen in een aantal lichamelijke en geeste lijke processen. Het is plezierig om over een techniek te beschikken, waarmee je op ieder ge wenst moment rust en ontspanning kunt oproepen. Zelfhypnose is door ie dereen te leren en is absoluut veilig. Een onderzoeksteam, gevormd door personeel van de rijkspolitie te Wad- dinxveen/Boskoop, Reeuwijk, Moor drecht en de gemeentepolitie te Gou da, heeft 25 in de regio Hollands Mid den gepleegde inbraken en een overval opgelost. Tijdens het onderzoek werden 10 min derjarige verdachten, wonende te Bos koop, Gouda en Moordrecht aange houden en voor de officier van justitie in Rotterdam geleid. Zes van hen zijn in bewaring gesteld en blijven in voor lopige hechtenis. De zaak werd aan het rollen gebracht toen twee verdachten werden aange houden bij diefstal van sportschoenen in een winkel te Waddinxveen. Vrij kort daarna bleek, dat deze aangehou- - den knapen en meerdere voor meer ge pleegde strafbare feiten in aanraking kwamen. Zo werd de gewapende overval op het Mobil-benzinestation op 30 december 1990 langs de rijksweg A-12 onder Reeuwijk opgelost. Deze overval werd door drie van de aangehouden ver dachten gepleegd. Naast de overval werden 7 inbraken in woningen gepleegd, 8 inbraken in kan tines en bedrijven, 5 diefstallen van au to’s en inbraken in auto’s. Ook werd een fietsdiefstal en twee dief stallen van schoenen opgelost. Een klein gedeelte van de ontvreemde goe deren (o.a. een videorecorder) kon worden achterhaald. De feiten werden gepleegd in de pe riode november 1990 tot medio fe bruari 1991. De Waddinxveense sociaal raadsvrouw drs. Corrie de Bakker houdt spreekuur op elke werkdag van 9.00 tot 12.30 uur, donderdagavond van 19.00 tot 20.30 uur of na telefonische afspraak in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 telefoon 01828-14433, toestel 122. niet meer genomen worden. WADDINXVEEN - Sloeg vorige week luttele seconden voor het einde van de wedstrijd het ongeluk via een dubieuze strafworp toe, waardoor een zekere overwinning tegen Spirit Kor- bis-korfbal ontglipte afgelopen zater dagavond in de wedstrijd tegen koplo per RWR in Rhoon, was het opnieuw raak. INLICHTINGEN: 01803-19261 -FCtTUgA 6€ZiMSBëURS - TU-TUgA a&ji

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 9