CONTAINER Discussie-avond over basisvorming Containers GEZINSBEURS FUTURA GESTOLEN Open brief aan PvdA in W’veen Niet harder dan 50 in Leiden Geen verbod gebruik tropisch hout Paasliturgie Open Cirkel E.H.B.O.- en sportblessures ”Vox” bij EO Laatste training bij HSVW Vernielingen Aanrijdingen Auto terecht Winkeldiefstal Mishandeling Regenwouden Onverzekerd Fietsen Doorgereden L Gemeenten LIMIET Ifè 1= Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Waddinxveen WW ra gig INLICHTINGEN: 01803-19261 FUTUCA - TU.TUBA te hard voor ’n noodstop Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 13 maart 1991 Donderdag 19 Aan de Middelburgseweg bevindt zich niet alleen het terrein van de hondensportvereniging Waddinxveen WADDINXVEEN - Donderdagavond 21 maart komt de heer E. Schüss- ler van het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen naar de samen werkingsschool voor HAVO-Atheneum aan de Sniepweg om een inlei ding te geven over de toekomstige veranderingen in de eerste drie jaren van het voortgezet onderwijs. Deze discussieavond over de basisvorming wordt gehouden in de aula van de samenwerkingsschool en begint om 20.00 uur. Op woensdag 6 maart werd in de Zuid- plas op klaarlichte dag ingebroken in een woning. Op grove wijze heeft men toegang tot de woning verkregen. Di verse goederen zijn ontvreemd. De afgelopen week werd in de Berken- gaarde getracht een auto open te bre ken. Een portierruit werd vernield. Uit de auto is niets ontvreemd. Op donderdag 7 of vrijdag 8 maart werd van een auto, welke stond gepar keerd in de Stationsstraat, de bumper en een koplamp-unit vernield. Deze maand werd aangifte van vernie ling van kasruiten op een volkstuintje gedaan. Elf ruiten werden ingegooid. Op woensdag 6 maart vond op de Ka naalstraat een kop-staart aanrijding plaats bij de verkeerslichten. Beiden voertuigen liepen lichte materiële schade op. Op donderdag 7 maart raakte een trek ker met oplegger op de Kerkweg-West een lantaarnpaal. Een stuurfout was de oorzaak van het ongeval. In de nacht van zondag 3 op maandag 4 maart werd een bestelauto ontvreemd. Men is er niet ver mee gekomen. Nog dezelfde morgen werd de auto in een slootkant bij ’t Weegje aangetroffen. Op donderdag 7 maart werd in de su permarkt aan de Passage een Waddinx- veense vrouw aangehouden wegens winkeldiefstal. Na verhoor door de po litie werd zij heengezonden. (HSVW). Daarachter is een opslagplaats van de gemeente. De HSVW-honden halen hier geregeld vuilniszakken naar boven. (Foto: Ton Bennemeer). Mijn conclusie moge duidelijk zijn. Het standpunt van afdelingsbestuur en fractie, gesteld dat dit unaniem is en blijft, verdient geen enkele steun. ANDRÉ A. DE BRUIN, Lid PvdA, Bilderdijklaan 24. A. RIJNSBURGER Eksterdreef 15 TENNISCENTRUM "WADDINXVEEN" (naast zwembad) september - Vrijdag 20 september - Zaterdag 21 september ■POLITIENIEUWS Op vrijdag 8 maart werd een 18-jarige Waddinxvener door de politie aange houden en verhoord in verband met ge pleegde mishandeling. In het zwembad aan de Sniepweg liep een woordenwis seling tussen hem en een andere man uit in een handgemeen. Door de aange houdene werden enkele klappen uitge deeld. Tegen hem is proces-verbaal op gemaakt. heeft gevat. Vooral het noemen van 1 augustus 1991 als startdatum van een voorbereidend jaar heeft de kwestie weer uiterst acuut gemaakt. Voor vele ouders en docenten is het contraversiele karakter van de ko mende vernieuwing gebleven. De on rust die men kan verwachten en het twijfelachtige rendement maken de ’’basisvorming” tot een heet hangijzer. WADDINXVEEN - De hervormde ontmoetingskring De Open Cirkel houdt woensdagavond 20 maart om acht uur in De Schaapskooi aan de Nesse in Waddinxveen een Paaslitur gie. Door schriftlezing, zingen en gedichten wordt het lijdensevangelie onder woor den gebracht. Iedereen is van harte welkom om deze voorbereiding op Pasen mee te maken. Om 20.00 uur gaan de deuren van De Schaapskooi open. Er is dan thee en koffie. Om 20.30 uur begint het liturgi sche gedeelte. Na afloop is er zoals altijd volop gele genheid om met elkaar na te praten of nog wat bij de piano te zingen. tingscampagne op de 50 km-wegen. Aanleiding voor deze jaarlijkse terug kerende campagne is dat door te hard rijden binnen de bebouwde kom veel verkeersongevallen plaatsvinden. In 1989 waren er als gevolg van een ver keersongeval op wegen binnen de be bouwde kom 516 dodelijke slachtoffers te betreuren. Maar niet alleen de vele dodelijke slachtoffers en de duizenden gewonden is de aanleiding voor de campagne. Door de massale overschrijding van de 50 km-limiet wordt ook de leefbaarheid buiten op straat voor veel mensen aan banden gelegd. Veel ouderen durven nog nauwelijks de straat over te steken. Uit angst voor een verkeersongeval zijn veel ouders gedwongen hun kind Tropische regenwouden beslaan naar schatting 1,2 miljard ha. (6% van het landoppervlak van de aarde). De wou den hebben zich lange tijd ongestoord kunnen ontwikkelen; men schat dat meer dan 50% van alle op aarde le vende soorten planten en dieren juist hier voorkomt. Het ecosysteem van tropische regenwouden functioneert hoofdzakelijk in een gesloten kringloop. In de wouden is een enorme bio- massa opgeslagen. Veruit de belangrijkste aantasting van het tropische regenwoud komt door ontginning, veelal door verbranding, ten behoeve van (tijdelijke) landbouw. Door grote gedeelten van de wouden te kappen en te verbranden komt er veel C02 (kooldioxide) vrij, een voornaam bestanddeel van groeiende bomen en planten. Houtexploitatie is een andere belangrijke oorzaak van het aantasten en verdwijnen van bos. Naar schatting wordt er per jaar mini maal 17 miljoen ha. tropisch regen woud gekapt. De gevolgen van de ont bossing en aantasting zijn ingrijpend en grotendeels onherstelbaar. Plant- en diersoorten verdwijnen. Inheemse vol ken worden direct in hun bestaan be dreigd. Waar het bos verdwijnt komt ernstige erosie voor. Op dinsdag 5 maart werd een perso nenauto, Mitsubishi Galant, in beslag genomen, daar deze niet was verze kerd. Tegen de eigenaar, een 29-jarige Hagenaar, is proces-verbaal opge maakt. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Plannen om in Waddinxveen het ge bruik van tropisch hardhout te verbie den zijn van de baan door landelijke besluitvorming. Gemeenten mogen het gebruik van tro pisch hout niet verbieden. Als ze willen bijdragen aan de instandhouding van het tropisch regenwoud moeten ze dat door middel van voorlichting doen. Dit heeft het kabinet besloten. Wel komt er een keurmerk voor hout om aan te geven dat het is geoogst op een manier die het milieu niet aantast. De bedoeling is dit keurmerk uiterlijk in 1995 in te voeren Voor projecten ter bescherming van het regenwoud trekt het kabinet dit jaar ten minste 30 miljoen gulden uit, een bedrag dat oploopt tot minimaal 50 miljoen in 1994. Dit geld is bestemd voor voorlichting over het regenwoud en activiteiten die op dit terrein de be wustmaking van de bevolking onder steunen. Gestolen fietsen: een zwarte dames fiets (Batavus, opoemodel), een blauwe damesfiets (Sparta), een zwarte herenfiets (zwart, niet gespoten), een groene herenfiets (Sparta), een zwarte damesfiets (model Opoefiets, postcode 27771 VN 9), een Opoefiets (merk Old Dutch, postcode 2741 EP), een bruine herenfiets (Vrijbuiter, postcode 2741 ZH 13) en een rose Opoefiets (Old Dutch, postcode 2742 KA 15). De afgelopen week werden drie gevon den fietsen en een gevonden bromfiets bij de eigenaren terugbezorgd. WADDINXVEEN - De Evangelische Omroep hield dinsdag 12 maart het jaarlijkse Paasconcert in Leiden. De tv-opname van deze massale koor- en samenzangavond werd gehouden in de Pieterskerk aan het Pieterskerkhof. Aan de avond verleende medewerking een keur van koren en musici. Het Paasconcert wordt op donderdag 4 april uitgezonden op tv. Tijdens deze avond trad er een groot gemengd koor op bestaande uit 350 stemmen. De zangers en zangeressen waren afkomstig van de koren COV ’’Ridderkerk”, CZOV ”Te Deum Lau- damus” uit Spijkenisse, het Reeuwijks Christelijke Gemengde Koor uit Reeu- wijk onder leiding van Frans van Til burg het Jeugdkoor ”Vox Jubilans” uit Waddinxveen onder leiding van Jan Mulder. Als solisten traden tijdens het Paascon cert de sopraan Lisette Emmink op en de bas Johan Fijen. Muzikale mede werking werd verleend door een groot orkest. Jan Mulder op vleugel en Bert Kruis op het orgel van de Pieterskerk. WADDINXVEEN - In het afgelopen weekeinde werd uit een tuin aan de Alpherwetering een groene mini-container gestolen. Het is de eerste keer dat een dergelijke diefstal aan de Waddinxveense rijkspolitie is gemeld. Op donderdag 7 maart, omstreeks 18.45 uur werd op de Kerkweg-Oost een bestelauto aangereden. De veroor zakende auto, vermoedelijk een witte stationwagen, moet aan de rechter voorzijde of rechter achterzijde zijn be schadigd. Op vrijdag 8 maart ontstond op het fietspad bij de Prins Willem Alexan- dertunnel een aanrijding tussen een bromfietser en een fietser. Een fietser werd ingehaald door een bromfietser. Bij het passeren haakte de trapper in het voorwiel van de fietser. De fietser kwam ten val en liep schaafwonden aan knie en hand op. De bromfietser keek nog wel om maar vervolgde zijn weg. Op zondag 10 maart reed een Wad dinxveense automobilist op de Piasweg twee verkeerszuilen omver en was daarna doorgereden. Een attente ge tuige alarmeerde de politie en even daarna werd de veroorzakende be stuurder thuis aangetroffen. Bij ver hoor bekende hij de aanrijding te heb ben veroorzaakt. Wegens het doorrij den na een aanrijding wordt proces verbaal opgemaakt. naar school te brengen. Uit onderzoek blij kt dat door het regel matig voeren van een campagne het snelheidsgedrag van automobilisten positief kan wordep beïnvloed. Tijdens de campagne vorig jaar is op 50 km-we gen waar actie werd gevoerd een snel- heidsreductie van 10 procent gemeten. Uit wetenschappelijk onderzoek blijkt dat met een snelheidsreductie van 10 procent er 40 procent minder verkeers ongevallen zullen plaatsvinden. Oor zaak hiervan is dat bij een lagere snel heid de remweg die nodig is om tot stil stand te komen aanzienlijk wordt ver kleind. En dat is mooi meegenomen als je on verwacht voor een overstekend kind een noodstop moet maken. De meeste Waddinxveners zijn de af gelopen weken verblijd met mini- con tainers die ertoe moeten bijdragen dat het weer beter gaat met het milieu. Alles moet inderdaad beproefd wor den, dus waarom dat ook niet. De con- tainer-actie wordt echter op typisch Nederlandse wijze onsympathiek ge maakt door allerlei regeltjes. Ze moeten zus staan en niet zo. Ze moeten niet te leeg zijn en niet te vol. En in de groene mag niet dit en in de grijze niet dat. En wee je gebeente als dat alles niet ge beurt, want dan blijven ze ongeleegd staan, maar voor de eerste keer krijg je alleen een gele kaart. Wanneer we even het milieu vergeten, dan kunnen we ons afvragen waar de goede oude tijd is gebleven met de ou- De ’’Tussenbalans” en de Golfoorlog hebben geleid tot ”de historische ne derlaag” van de PvdA in de provinciale verkiezingen. Aldus wordt gemeend door bestuur en fractie van de PvdA-Waddinxveen. Zelfs wordt gesteld dat de nederlaag consequenties moet hebben voor ver dere deelname aan het kabinet en moet leiden tot discussie over het functione ren van de landelijke partij (leiding). Met name wordt gewezen op wat ge noemd wordt het falend beleid ten aan zien van de zorg voor de zwakkere en de modale werknemers. Daarom zijn alle Waddinxveense PvdA-leden opge roepen op donderdag 14 maart in De Boog het definitieve (afwijzende) standpunt te komen formuleren. Een teleurstellende uitslag van de ge meenteraadsverkiezingen na een ver- kiezingsactie met de aandoenlijke leuze ”de PvdA is de enige progres sieve partij in Waddinxveen”. Een PvdA-fractie, waarvan de voorzit ter te licht werd bevonden voor een wethouderschap. Een fractie die, als oppositiepartij, te vaak bakzijl moet halen. Voeg daarbij de provinciale ver kiezingen en aan alle voorwaarden is voldaan om een collectieve frustratie van afdelingsbestuur en gemeente- raadsfractie te doen ontstaan. De consequenties die zijzelf niet aan durfden (toen onlangs een voorstel werd gedaan om het reilen en zeilen van de Waddinxveense PvdA te eva lueren) wil men maar al te graag wèl ge trokken zien voor de eigen politieke vrienden in Den Haag. Kwam de frustratie van het Waddinx veense PvdA kader al tot uitdrukking in allerlei uitvallen naar het College van B. W. (waardoor inmiddels een stevige basis is gelegd voor een opposi tierol van tenminste acht jaar), thans zijn de Waddinxveense PvdA-ers door hun bestuur uitgenodigd de Ne derlandse regering de wacht aan te zeg gen. De ’’Tussenbalans” heet de hoofdreden te zijn. Wim Kok wordt aangewezen als de zondebok. Terug naar de oppositiebankjes in de Tweede Kamer? Wordt dit ge rechtvaardigd door de (voorlopige!) uitkomst van de Tussenbalans? Moet Wim Kok, eertijds het betrouwbare boegbeeld van de vakbeweging, het veld ruimen voor politici als Piet de Visser en Frans de Moor? Moet het po litieke verstand ingeruild worden voor partijpolitieke emotie? Gelet op de toon van de uitnodigings brief voor 14 maart lijken dergelijke opvattingen inderdaad te leven bij be stuur en fractie. Bij alle leden daarvan? Moderne sociaal-democraten, vooral derwetse vuilnismannen en straatve gers. Op de gezette tijden gooide je gewoon alles neer en die jongens gooiden alles in de wagen. Even later kwam de veger de boel clean vegen. Maar die tijd is voorbijNu hebben we afvalcontroleurs van de gemeentereini- ging die vol overgave bonnen mogen uitschrijven en gezag hebben om vuil te laten staan. Een macht die zij zich niet laten ontglippen, integendeel. En weer is Nederland een regeling en een stel bureaucraten rijker. Mijn ad vies: gooi het afval gewoon in de wa gen, want als het hele container- pro ject ertoe leidt dat per saldo 60 procent van het tuin- en huisvuil werkelijk ge scheiden wordt aan geleverd, dan is dat allang een bevredigend resultaat. Ofwel: de jongens van de gemeenterei- niging, met alle respect, moeten niet moeilijk en interessant gaan doen. de ’’realisten” (waartoe ik mezelf re ken) beseffen dat politiek vanuit oppo- sitiebanken grotendeels vruchteloos is. Zij zullen altijd streven naar bestuur lijke deelname; op elk mogelijk ni veau. Zo’n opvatting impliceert altijd de be reidheid met compromissen te moeten leven; zolang dat nodig is. De winst daarvan zal pas na enkele kabinetspe rioden kunnen blijken. Niet na een jaartje! Niet tussentijds! Er moet fors bezuinigd worden! Het grote probleem van Wim Kok en de zij nen is dat dit door de vorige kabinetten is nagelaten. Oók de ’’golden wonder boy” van het CDA, Onno Ruding, is niet in staat gebleken - ondanks alle omvangrijke financiële meevallers - tot noodzakelijke bezuinigingen te ko men. Dit ten nadele van de als maar groeiende staatsschuld en het afne mende staatsvermogen. De oplossing van dit immense pro bleem vroeg een kabinet met ruime ’’Kamersteun”. De PvdA durfde die verantwoordelijkheid aan. Sterker nog: de partijleider zelf nam de zwaar ste taak op zijn schouders. Hij stond en staat voor de taak, waar voorgangers faalden, in een tijd zonder meevallers, omvangrijke en noodzake lijke bezuinigingen door te voeren en daarbij toch te proberen een zo sociaal mogelijk beleid te voeren; de ’’sociale pijn” zo dragelijk mogelijk te doen zijn. En dat dit moeilijk te aanvaarden is, is gebleken. Het vraagt uitleg. Geen interne kruistocht. Kernpunten in die uitleg zijn: - Sociale belangenbehartiging zonder gezonde staatsfinanciën is onmogelijk - Leefbaarheid op de lange termijn is belangrijker dan ’’potverteren” op de korte. Treffend is dat bestuur noch fractie in Waddinxveen begrip toont voor de po sitieve van de eigen politieke leiders. Geen oog heeft voor de winst op ter mijn, die niet alleen in procenten van salaris moet worden uitgedrukt. Daar mee scharen zij zich onbedoeld bij de genen die, meer ter rechterzijde, vin den dat aan het CD A-PvdA-kabinet zo snel mogelijk een einde moet komen. Kennelijk vinden de Waddinxveense opposanten dat dan de sociaal zwakke ren en modale werknemers redenen zullen hebben om wèl tevreden of mis schien minder ontevreden te zijn. Het voorlopig regeringsstandpunt Tro pisch Regenwoud (februari 1990) is be sproken met de instanties die betrok ken zijn bij behoud en beheer van tro pisch bos en bij het gebruik van tro pisch hout. Er wordt een keurmerk ingevoerd voor hout dat is geoogst op een manier die het milieu niet aantast. Het streven is dit keurmerk in 1995 in te voeren of zo veel eerder als mogelijk is. De regering heeft geen prioriteit aan maatregelen op het gebied van beheer en handel. Het kabinet is van mening dat in regen woud actief behoud en beheer gericht op exploitatie niet samengaan. Het be leid is gericht op het zo goed mogelijk beschermen van het primair bos en overigens het zodanig beheren en ex ploiteren dat het behoud hiervan veilig gesteld wordt. Ook onderwijswethouder K.W.Th. van Soest (VVD) heeft zich bereid ver klaard om de gevolgen van de basisvor ming voor de samenwerkingsschool na der de preciseren. Na de pauze zullen de conrectoren L. Hertogh-v.d. Laan en dr. A. Zwaan aan de discussie deelnemen. De vernieuwde maatregelen die zullen worden ingevoerd komen niet zomaar uit de lucht vallen. Er heerst al jaren lang een grote ontevredenheid over het onderwijs, speciaal over de inrichting er van in de eerste drie jaren. Deze ontevredenheid heeft betrekking op het matige peil van het jeugdonder- wijs, het te vroege stadium, waarin stu die en beroepskeuze moet plaatsvinden en de onvoldoende aanpassing aan de maatschappelijke ontwikkelingen. In de 70-er jaren werden er al experimen ten gedaan met de Midden-school en was het ’’Ontwikkelingsplan Voortge zet Onderwijs” onderwerp van verhitte discussies. In de loop van de jaren werd het wat rustiger in de onderwijswereld, maar de ontevredenheid bleef en de discussie rond de vernieuwing van het onderwijs in de basisjaren van het voortgezet on derwijs is nooit helemaal doodgebloed. De Wetenschappelijke Raad voor het Regeringsbeleid bracht in 1986 een rapport uit over de ’’Basisvorming”, waardoor dit onderwerp opnieuw een hoge prioriteit kreeg binnen de onder wijswereld. Er werd een wetsvoorstel aan de Vaste Kamercommissie voor Onderwijs uit de Tweede Kamer voorgelegd, die het echter op 11 mei 1989 voor controver sieel verklaarde. Op 27 maart 1990 heeft de staatssecre taris van Onderwijs in een concept nota van wijziging een dusdanige ver andering aangebracht, dat de eertijds gevoerde discussie weer opnieuw vlam De regering geeft gemeenten geen ruimte om door middel van wettelijke bepalingen het gebruik van tropisch hout door de burgers te verbieden (op basis van het advies van de achtste af deling van de Raad van State). Wel kunnen gemeenten op andere manie ren activiteiten ontplooien die het be leid steunen, bijvoorbeeld door voor lichting over de gevolgen van het ge bruik van tropisch hout uit regenwoud en door mensen en instanties aan te sporen om het gebruik van tropisch hout te verminderen. Voor de uitvoering van het beleid ten behoeve van behoud en beheer van tro pisch regenwoud is in 1991 minimaal een bedrag van 30 miljoen gulden be schikbaar, oplopend tot minstens 50 miljoen gulden in 1994 (dit bedrag komt voor het grootste deel ten laste van Ontwikkelingssamenwerking). Daarmee worden onder meer projec ten gefinancierd die actieve bescher ming van regenwoud ten doel hebben, die gericht zijn op uitbreiding van ken nis over het regenwoud en die activitei ten van andere ondersteunen op het ge bied van bewustmaking van de bevol king. WADDINXVEEN - Dinsdagavond 19 maart komt dokter B. Glaser op de plaatselijke EHBO-vereniging het on derwerp ’’EHBO en sportblessures” behandelen. De avond begint zoals gewoonlijk om 20.00 uur en wordt gehouden in de de hal van de Ontmoetingskerk. LEZERS schrijven Bussen met de slogan ”De uiterste limiet”. WADDINXVEEN - Deze maand is de Voetgangersvereniging van start ge gaan met een voorlichtingscampagne om de naleving van de snelheidslimiet op 50 km-wegen te bevorderen. Via affichering in abri’s en op stads- en streekbussen en advertenties in de lan delijke dagbladen en RTV-bladen gaat de Voetgangersvereniging de komende weken automobilisten duidelijk maken dat op de 50 km-wegen binnen de be bouwde kom 50 km per uur vaak nog te hard is. De campagne loopt door in april en maakt onderdeel uit van de overheids campagne naleving snelheidslimieten op alle Nederlandse wegen. Vanaf 1988 voert de Voetgangersver eniging jaarlijks een grote voorlich- WADDINXVEEN - Met de start van de tweede ’’puppy-trainingsgroep”, die afgelopen zaterdag plaatsvond, startte de laatste training bij de Honden Sport Vereniging Waddinxveen (HSVW) aan de Middelburgseweg in dit voorsei zoen. Opnieuw zaten alle cursussen vol en de vaste trainingsgroepen (gevorderden en vergevorderden) waren ook voor zien van een respectabel aantal leden. Ongeveer zeventig nieuwe geleiders zijn enthousiast met de training van hun hond begonnen. Totaal elf instructeurs en vier assisten ten zorgen ervoor dat de geleiders met hun hond zich op de terreinen van de HSVW niet behoeven te vervelen. De op dinsdagavond 5 maart gehouden algemene ledenvergadering werd goed bezocht. In het openingswoord werd die avond stilgestaan bij het feit, dat Hondensportvereniging Waddinxveen alweer haar achtste jaar was ingegaan. Dat dit echter niet vanzelf gegaan was maar dankzij de inzet van vele gemoti veerde mensen. Mede hierdoor zit de HSVW nog steeds in de lift. Terrein en gebouwen ondergaan dit jaar een face-lift en ook staan nieuwe activiteiten op het programma. Het is de bedoeling, dat er dit jaar op nieuw een mini-hondenbiathlon, wat staat voor prestatieloop met hindernis sen voor geleider en hond (hiermee heeft de HSVW in 1987 via de t.v. lan delijk bekendheid gescoord), wordt georganiseerd alsmede trainingen voor het ’’Veilige hond op straat”-certifi- caat. Tijdens deze ledenvergadering vond er ook een kleine bestuurswisseling plaats. Vanaf heden ziet het bestuur van de HSVW er als volgt uit: voorzitter: R.B. Franken, secretaris: C.H. Witjes, pen ningmeester: J.C. van Breeden, alg. adjunct: I. van Klaveren en materiaal- beheer: A. Haan. Mocht ook u willen behoren tot de vele honderden bezoekers welke jaarlijks ons terrein bevolken dan bent u hier voor welkom. De HSVW-trainingen vinden plaats maandag- en woensdagavond en zater dagmiddag op de Middelburgseweg 6b. Meer informatie: 01727- 16476.

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 17