Babbeltruc CD/cassette Noorus eindelijk verkrijgbaar luktie niet voor. Huis ten Bosch Per saldo 17 W’veense bedrijven erbij Opbrengst diabetes- collecte Zeilstrijd in Reeuwijk Kreater officieel open op 26 april MOS EN SPETTER St. VICTORPLEIN 2 WADDINXVEEN TEL. 01828-11697 PIANO’S Sjoelen DUIZEND TOURNOOI- VOETBALLERS BE FAIR J.F. v.d. KLAUW WINT VAKANTIE Klimop wast auto’s Speciale taart 1*^ f Fonds Sport Gehandicapten zoekt W’veense collectanten Collecte voor Kinderbescherming Aanrijdingen Competitie Compressor Vernielingen Kleding Fietsen Onder invloed Polstas - K. TEVENS ACCESSOIRES, STEMMEN EN REPAREREN Geopend: Donderdag t/n zaterdag van 09.00-17.00 uur. Waddinxveen PIANOHANDEL NIEUWE EN GEBRUIKTE hsn*-** V f M M Pagina 11 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 27 maart 1991 WADDINXVEEN - In de week van 21 een drietal zuidelijke types: twee vrouwen en een man. WADDINXVEEN - De in november 1990 gehouden landelijke actie ’’Geef ’s voor Diabetes”, bracht 3.1 miljoen gulden op. Het resultaat is minder dan in 1989. Kort voor de collecte ontstond enige commotie door berichtgeving over een gesubsidieerd onderzoek naar het ont staan van jeugddiabetes. Bij dit onder zoek dat uiteindelijk beheersing van diabetes tot doel heeft wordt de foetale alvleesklier onderzocht. bleek uit het feit dat het opnemen van de veertien stukken slechts twaalf uur werk vergde; van tien uur ’s morgens tot tien uur ’s avonds. Alle stukken op de CD zijn tijdens con certen in Nederland al eens uitgevoerd. Veel ervan zijn van Oost-Europese componisten, vaak ook nog in een spe ciale bewerking. De veertien door Noorus op CD gezette stukken vormen dan ook uniek materiaal, perfect uit gevoerd en geregistreerd. ■POLITIENIEUWS! In de avond van zaterdag 17 maart raakte een met een kraan beladen aan hanger de leuning van de Noordtunnel. De bestuurder van de combinatie ver klaarde normaliter wel met de combi natie onder de tunnel door te kunnen doch dat er nu een afwijkend model kraan op de aanhanger stond. Het bleef bij materiële schade. Op de Brugweg vond op woensdag 20 maart een aanrijding plaats waarbij beide zwaar gehavende voertuigen af getakeld moesten worden. Een vanuit de richting van den hefbrug komende auto verleende bij het linksaf oprijden van een inrit geen vrije doorgang aan een tegenligger. Een met pech stilstaande vrachtauto op de Henegouwerweg was op dezelfde dag tot twee botsingen. Allereerst reed een personenauto in op de stilstaande vrachtauto, vervolgens werd de eerder genoemde personenauto weer aange reden door een tweede personenauto. Er ontstond alleen blikschade. Het verlies van A-l deed bij Be Fair Sport Gehandicapten 16 jaar. Het be- In de periode tussen vrijdag 15 en maandag 18 maart is vanaf de Hene gouwerweg een compressor ont vreemd. Het apparaat, met een waarde van ongeveer 1500,- stond in een af gesloten ruimte, die met grof geweld werd opengebroken. Op zondag 17 maart hebben twee auto bezitters aangifte gedaan van vernielin gen aan hun auto’s. In beide gevallen moesten antennes en ruitewissers het ontgelden. De auto’s stonden gepar keerd op de Gerstakker en de Esdoorn- laan. Later in de week werden op de Es- doomlaan en de Fazantdreef gepar keerde auto’s met een scherp voorwerp bekrast en van een auto op de Linden- gaarde werden twee banden lekgesto- ken. Van een woning aan de Heuvelhof wer den tussen zaterdag 16 en zondag 17 maart een aantal ramen met een verf achtige substantie besmeurd. Aan de Groensvoorde werd met een onbekend voorwerp een ruit van een aldaar gelegen school vernield. Onbekenden hebben in het weekend van zaterdag 16 tot en met maandag 18 maart vernielingen gepleegd bij een transportbedrijf aan de Staringlaan. Uit het bedrijf verdween een aantal goederen, zoals spuitbussen verf, die gedeeltelijk werden leeggespoten op een geparkeerd voertuig. In verschillende delen van het land on dervonden collectanten veel hinder van de publiciteit die hieraan vooraf ging. Op verzoek van gevers en donateurs, die tegen dit onderzoek bezwaar maak ten, zal ongeveer 420.000 gulden van de totale opbrengst naar andere onder zoeken rond diabetes gaan. Het Diabetes Fonds Nederland subsi dieert in totaal 29 onderzoeken. Niet alleen naar ontstaan van diabetes maar ook naar het terugdringen van de com plicaties zoals die uit deze aandoening kunnen ontstaan. WADDINXVEEN - Woensdagavond 3 april om zeven uur kan er weer ge sjoeld worden in het clubgebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan. De uitslagen van de laatste sjoelavond zijn: Klasse A: 1. Wim Valenkamp (1408 punten), klasse B: 1. Ed den Drijver (1334 punten), klasse C: 1. Jan Blom (1239 punten), klasse D: 1. Renzo van Beek (1094 punten), klasse E: 1. Jea nette Kersbergen (991 punten). BOSKOOP - Het heeft enkele maanden langer geduurd, maar de langverwachte compactdisc (of cassette) van het Est- landse koor Noorus is nu uit. De op namen zijn gemaakt in oktober 1990, met de bedoeling deze tegen kerstmis uit te brengen. Dat liep even anders door dat, zo wordt voorzichtig uitgelegd, er financiële problemen rezen nadat enkele geldschieters erg laat over de brug kwa men. Het hele project voorfinancieren was niet te doen. Maar uiteindelijk kwa men alle centjes binnen en kon tot per sing worden overgegaan. Het project is een co-productie met de KRO, terwijl de opnamen zeer profes sioneel werden aangepakt in Hasselt (Zwolle). Daar had men de beschikking over een kerkgebouw met een fraaie akoestiek en een perfecte nagalmtijd. Er is gewerkt zonder publiek, daar eerdere - en ook mooie - opnamen met publiek toch hinderlijke bijgeluiden bevatten. Alleen het hoesten al. De in Zwolle ge maakte opnamen zijn zeer goed gewor den, ook bij de KRO sprak men lof over de geluidskwaliteit. Delen van de CD zijn via de radio al uitgezonden. De professionele instelling van het koor Dat er belangstelling voor is bleek al uit de voorinschrijving. In eerste instantie zijn er 1.000 CD’s en 500 cassette’s ge maakt, waarvan een groot deel op voor hand al verkocht is, tot zelfs in het bui tenland toe. In de voorverkoop kost de CD 30 gulden, de cassette 20 gulden. Als ze in een later stadium in de winkel komen, gaat de prijs omhoog. Gezien het uitlopen van de wachttijd wil het mannenkoor Die Gouwe Sanghers ook de termijn van voorverkoop nog twee weken verlengen. Bestellingen kunnen worden gedaan bij voorzitter Verweij» (tel. 01828-12623) of de leden van Die Gouwe Sanghers. Voor een officiële presentatie was onlangs nog een delegatie van Noor us in Boskoop. PR-man Uku Lind- pere, belast met de externe betrek kingen, overhandigde een eerste ex emplaar aan burgemeester Spros. Daarnaast mevrouw Lindpere, voorzitter Verweij van Die Gouwe Sanghers en een lid van Noorus. Ge heel rechts W. van Leeuwen van Stuvink, de organisatie-tak van Die Gouwe Sanghers. Voor het mannenkoor wordt het hoofdstuk Noorus hiermee voorlopig gesloten. Contacten zullen blijven, maar het koor wil zich nu eens op iets anders gaan richten. Toch zal Noorus dit jaar in de regio nog één keer op treden. Het Estlandse koor is in de eer ste week van juli te gast tijdens een internationaal festival in Arnhem, waar honderd koren uit twintig landen aan deelnemen. Via het streekmannenkoor Die Gouwe Sanghers zal in de regio een concert worden georganiseerd voor Noorus, samen met nog een ander pro minent koor uit het buitenland. Nadere bijzonderheden hierover volgen nog. In Nederland hebben bijna 300.000 mensen diabetes mellitius, bij velen be ter bekend onder de naam suikerziek te. Door de vergrijzing die in Neder land plaats vindt, verwachten deskun digen dat over tien jaar het aantal men sen die aan deze aandoening lijden met 50% zal toenemen. Doordat de oorzaken niet bekend zijn is het zo belangrijk dat het wetenschap pelijk onderzoek naar diabetes gecon tinueerd en uitgebreid kan worden. Daarvoor is veel geld nodig. De afgelopen week werd in de nacht van woensdag 20 op donderdag 21 maart voor de tweede maal binnen korte tijd ingebroken bij de tennisver eniging aan de Sniepweg. Door verbre king van een schuifpui wist men in het pand te komen. Ditmaal slaagden de daders er wel in om met diverse goede ren er van tussen te gaan. Wat er pre cies weg is, moet nog worden vastge steld. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-voet- bal begint maandag 1 april (Tweede Paasdag) een tournooiprogramma ter afsluiting van het seizoen 1990/1991. Dan wordt aan de Sniepweg/Kanaal- dijk het Plusmarkt Paas-pupillentour- nooi verspeeld. Circa 400 jongens van 6 t/m 10 jaar zul len een ochtend- of middagprogramma spelen. In de ochtend wordt een regio- tournooi gehouden. In vier poules spe len teams van Plymoiua uit Gouda, Soccer Boys uit Bleiswijk, Sportlust uit Woerden en Be Fair om de Inge Re- horst-trofee (nu nog in handen van Be Fair) en de Verzijl Sport-wisselbokaal (nu nog in bezit van Sportlust). In de middag spelen E- en F-zevental- len, ook in 4 poules, met als gasten Ve- lox uit Utrecht, Jodan Boys uit Gouda, DSO uit Zoetermeer, Meerkerk en Feyenoord uit Rotterdam Zuid om de pouleprijzen. Voor alle deelnemers is er een Plusmarkt-vaantje. De eerste wedstrijd begint om 9.30 uur, de laatste om 16.45 uur. De prijsuitrei king is om 12.30 uur en om 17.30 uur. Na dit toumooi volgen het Koninginne- dagtournooi voor A/B elftallen, het Hemelvaartsdagtournooi voor D-elf- tallen en het landelijke C-jeugdtour- nooi op zaterdag 1 juni. In totaal zullen meer dan 1000 voetbal lers in de leeftijd van 6 t/m 18 jaar bin nen twee maanden bij Be Fair een tour- nooi voetballen. Een bijzonder grote organisatie, maar de jeugdcommissie van Be Fair is er klaar voor. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft vorige week een melding gekregen van een poging tot babbeltruc bij een woning aan de Henegouwerweg. Op dinsdag 19 maart vervoegden zich bij de woning In Waddinxveen zijn fietsen gevonden bij Albert Heijn (een witte opoefiets) en op De Akker (een blauw kinder-ra- cefietsje). De afgelopen week werden maar liefst tien fietsen ontvreemd. Bij het NS-sta- tion verdween een opoefiets (New Els wick, is inmiddels in de nabijheid van de Peter Zuidlaan teruggevonden), op de Zuidplaslaan een zwarte damesfiets (Phoenix), bij het NS-station een zwarte opoefiets (onbekend merk) en een zwarte herenfiets (DCR), bij het NS-station Noord een rode opoefiets goed zeer. Afgelopen zaterdag werden zij afgestraft door ONA (0-3), waar door kansen op promotie/kampioen- schap ineens ver weg blijken te zijn. Ook A-2 verloot1 en wel met 2-4 van Spirit. B-l won opnieuw ook tegen ONA met 3-0. Doelpunten van Wim v.d. Starre, Cees Sol en Erwin Kraan. Floreant of Be Fair wordt in de hoofdgroep kam pioen en speelt volgend seizoen regio naal voetbal. B-2 verloor fors van Jo dan Boys met 1-5. Voor C-l is de kans zeer groot dat het de kampioensvlag mag gaan strijken. Concurrent Sportlust werd met maar liefst 2-7 opzij geschoven (5 doelpunten van Egon Termorshuijzen, verder goals van Edwin Kraan en Floor van Tol). Volgende week oefenen zij tegen ARC C-l. Daarna kan thuis tegen Jo dan Boys misschien het kampioen schap gevoerd worden of anders later uit bij Schoonhoven. C-2 was vrij en oefende tegen Groene weg C-l. C-3 speelde gelijk (1-1) tegen Nieuwerkerk, de grote concurrent in hun groep. De enige Be Fair-goal kwam van Gerrit Herbert. Pas in de laatste minuut kon Nieuwerkerk langs zij komen. Waarschijnlijk gaat Nieu werkerk ook met de hoofdprijs strij ken. C-4 verloor fors bij Oude water C- 2, met 9-1 en ook C-5 verloor, maar nipt bij Nieuwerkerk met 4-3. Flinke winst bij de pupillen. Een 2-6 overwinning voor D-2 bij Zwammer- dam D-l. 5-1 winst voor F-l op Bode graven F-l. Ook winst voor E-l (4-2) op het sterke Soccer Boys en een span nende wedstrijd tussen Be Fair F-2 en RVC F-l (3-3). WADDINXVEEN - Bij garage Van Beynum aan de Brederolaan is de hoofdprijs van de VAG-winterwed- strijd uitgereikt. Eén van die prijzen kwam in het bezit van de familie J.F. v.d. Klauw uit de Oltmansstraat. Hun oplossing van de prijsvraag was door een deskundige jury verkozen tot één van de beste dertig inzendingen van Nederland, aldus prijsuitreiker H.A.M. van Schaik. Tijdens een routine-controle werd op de Brederolaan een autobestuurder aangehouden wegens alcoholgebruik. De man heeft op het politiebureau een ademanalyse ondergaan die te hoog uitviel. De bestuurder heeft, naast een proces-verbaal, een rijverbod van elf uur opgelegd gekregen. Het is bij Volkswagen/Audi-dealer Van Beynum een goede gewoonte dat alle automobilisten in Waddinxveen ’s winters een speciale VAG- winterspe cial thuisbezorgd krijgen. De kleurrijke brochure stond vol win terse tips om het koude jaargetijde pro bleemloos door te komen. Bovendien werd de lezer gewezen op die auto-ac- in de jaren dat er in Waddinxveen voor dit doel gecollecteerd werd, licht afge- nomen (ten opzichte van 1989). Er zal sprake zijn van een hogere opbrengst wanneer per inwoner 0,02 cent meer bijgedragen wordt; dat komt neer op 0,41. (postcode 2741 VR 39), op de Passage een zwarte Opoefiets (merk onbe kend), op de Bosboom Toussaintsingel een zwarte mountainbike (met zwart/ rose disk in het achterwiel), op de Zuidplaslaan een zwart opoefiets (Ba- tavus Old Dutch, postcode 2743 CE 16), op de Sniepweg een bruine Sparta damesfiets (postcode 2742 BK), op de Noordkade een witte opoefiets met zwarte strepen (zebralook) en bij het NS-station een Union herenfiets met goudkleurige Concorde-stickers. WADDINXVEEN - Het Centrum voor Kunstzinnige Vorming Kreater aan de Kerkstraat is bijna compleet. Op vrijdagavond 26 april zal burge meester C.M. van der Linden het cen trum officieel openen. Het centrum, dat al weert bijna twee volle seizoenen in steeds meer kunst zinnige uitingen voorziet, heeft vanaf die dag de beschikking over een eigen theater, een bar en een foyer. Momen teel wordt hieraan de laatste hand ge legd. Reden genoeg dus voor een feestelijke opening. En dat gaat Kreater op zater dag 27 april dan ook uitgebreid doen, met een net mis te verstaan program ma, voor jong en oud. ’s Morgens is er een koffieconcert met het Aureliakwartet en tegelijkertijd de muzikale kindervoorstelling Snaren met slagroom, waarbij kinderen actief in het spel worden betrokken. Ditzelfde geldt door de twee theater voorstellingen Heksen en Tantes, op basis van verhalen van Roald Dahl, waarbij maskers en grimeren een rol spelen. De hele dag door kan men de expositie bezoeken van de cursisten beeldende vorming, en is er een fotografisch over zicht met Kreater als onderwerp. De dag zal worden afgesloten door de Boliviaanse groep Bolivia Canta, die eerder die dag al op verschillende plaatsen in Waddinxveen hun muzikale kunnen ten beste zullen geven. In verband met de te verwachten op komst en de capaciteit van de zaal, zul len voor de verschillende onderdelen gratis kaarten beschikbaar worden ge steld, die men bij Kreater kan afhalen. kijkt uit naar nieuwe, inspirerende ge- i zichten ter aanvulling/vervanging. Dit jaar bestaat het Nationaal Fonds cessoires waarmee de vakantieganger zijn wintersportbestemming nog com fortabeler bereikt. Onder het motto ’’Geniet van een heer lijke vakantie tussendoor” was aan deze uitgave bovendien een aantrekke lijke prijsvraag verbonden. Eén van de Waddinxveense deelnemers won een prijs en mag nu met zes personen een midweek naar een luxe Gran Dorado Vakantiepark. Verheugd en verrast nam de winnaar de reispapieren in ontvangst. De fam. Van der Klauw verdiende de hoofd prijs zeer terecht, want de slagzin was heel origineelOp deze manier heeft de winter van 1991 voor hen wel een erg leuk staartje gekregen. Met dit mid weekarrangement van Gran Dorado zullen zij er deze lente beslist weer met hun Volkswagen op uit trekken! Op het politiebureau is een zwarte pol stas gebracht, die aan de achterzijde van de Passage werd gevonden. In de polstas bevond zich een (lege) porte monnee. Voor zover bekend bij de po litie heeft men geen aangifte gedaan van vermissing van een dergelijk tasje. De rechtmatige eigenaar kan zich ver voegen aan het politiebureau. Het drietal verklaarde water te willen hebben en vroeg te mogen bellen. De bewoner heeft de enige juiste beslissing genomen door de deur dicht te doen. Bij eerdere soortgelijke ervaringen, waarbij de mensen wel binnengelaten werden, ontstond vaak een verwar rende situatie waarbij de bewoner veelal achteraf moest constateren dat er waarde volle goederen en/of beschei den uit de woning verdwenen waren. REEUWIJK - Tijdens de komende Paasdagen zal, zoals vorige jaren, het zeilwedstrijdseizoen te Reeuwijk met wedstrijden op de Elfhoevenplas wor den geopend. De Goudse Watersport Vereniging Elfhoeven is weer helemaal startklaar om de eerste wedstrijdzeilers van 1991 te ontvangen. Tijdens het Paasevene- ment zullen er wedstrijden plaatsvin den in de klassen Laser, 16 m2 en Scha kel. Dat de Reeuwijkse Plassen nog altijd aantrekkelijk zijn voor de wedstrijdzei lers blijkt uit het feit dat de deelnemers uit het gehele land komen. Vooral in de 16 m2 klasse waarvoor 25 deelnemers zich hebben aangemeld is een spannende strijd te verwachten. Ook in de andere klassen is de inschrij ving van een hoog niveau. Als de weergoden de zeilers niet in de steek laten, kunnen zowel de zeilers als de toeschouwers genieten van span nende en sportieve wedstrijden. Het startrooster is als volgt: zaterdag 30 maart - le start: 13.00 uur, zondag 31 maart - le start 10.30 uur en maandag 1 april - le start 10.30 uur. De prijsuitreiking vindt plaats maan dag 1 april ’s middags na de laatste wed strijd. Waddinxveen - van 7-13 april wordt voor de 31e keer de landelijke nationale collecte gehouden voor het Nationaal Fonds Kinderbescherming. Dit fonds beschermt niets of niemand. Het biedt hulp aan ongeveer 30.000 kansarme kinderen in Nederland, die net om wat voor reden dan ook niet zo goed getroffen hebben en in de regel niet meer thuis (kunnen) wonen. Ongeveer 30.000 collectanten gaan op pad om zoveel mogelijk in te zamelen Voor deze kansarme kinderen, die in hoofdzaak ondergebracht zijn in inter naten, kindertehuizen en gezinsver vangende tehuizen. Met de opbrengst van deze ene collec teweek moeten deze 30.000 kinderen dus 51 weken uit de voeten kunnen. Het geld dat op deze manier wordt op gehaald is hard nodig. Door de terug tredende overheid wordt steeds meer en intensiever een beroep op het NFK gedaan voor de bekostiging van zaken die eigenlijk heel normaal en gewoon zijn, maar die niet betaald kunnen wor den uit de subsidie, zoals gebitsregula- tie, aanschaf van kleding voor kinderen die echt niets meer hebben, een weekje zomerkamp, bijles, geld voor het afma ken van een studie, het lidmaatschap van een voetbalclub, de aanschaf van een muziekinstrument en behandeling van constitutioneel exceem in een kuu roord. WADDINXVEEN/GOUDA - In het vierde kwartaal van 1990 kwamen er per saldo in Waddinxveen 17 onderne mingen bij. WADDINXVEEN - De Waddinx veense banketbakkerij Van den Berg heeft vorige week een opdracht gekre gen voor het leveren van een taart aan Paleis Huis ten Bosch in Den Haag. Vrijdag 22 maart werden er namelijk 25 bomen (in 15 soorten) geplant in de tuinen van het Paleis. Dit in opdracht van de Confederatie van Oranjevereni gingen in Nederland. Ter gelegenheid van het 25-jarig huwe lijksfeest van koningin Beatrix en prins Claus op 10 maart j.l.. Door de leverancier van de bomen werd, bij het plaatsen van de laatste boom, de taart aangeboden. Deze was geheel gemaakt in de vorm van een Pla taan blad (Platanus Acerifolie). j.tot en met 27 april zal iedere Nederlan der worden gevraagd een bijdrage te geven aan de collecte van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten (NFSG). Dat is ook in Waddinxveenwaar de or ganisatie nog collectanten zoekt (voor opgave 01828-14629). WADDINXVEEN - Zaterdag 30 maart zal de wilde vaart-afdeling van scouting Klimop in Waddinxveen ëen autowasactie houden. Deze actie zal plaats vinden op de parkeerplaats voor Albert Heijn bij het Koningin Wilhel- minaplein. De scouts beginnen om 8.30 uur en zij zullen trachten elke auto te wassen die deze parkeerplaats oprijdt. Het doel van deze actie is om geld in te zamelen voor de nieuwbouw van het oude clubhuis. Het oude clubhuis is za terdag 16 maart door vele behulpzame ouders en leden afgebroken om plaats te maken voor een nieuw stenen ge bouw. Dit gebouw komt te staan op hun eigen terrein achter de Vondellaan naast WSE. De wilde vaart bestaat uit 24 jongens en meisjes in de leeftijd van 14 tot en met 17 jaar. Normaal gaan zij zaterdags zei len op de Reeuwijkse Plassen, maar dat zal deze zaterdag niet doorgaan Andere activiteiten vinden op de vrij dagavond plaats zoals bijvoorbeeld een dropping in de Hollandse Waterlinie of een barbecue op het strand. Een an dere grote activiteit waar men druk mee bezig is, is het komende zomer kamp in Engeland. V Banketbakkerij Van den Berg maakte een speciale taart voor Huis ten Bosch. (Foto: Sjaak Noteboom). i staansrecht is dus bewezenIn die j aren zijn vele sportaccommodaties aange past en toegankelijk gemaakt voor ge handicapte sporters. Daarnaast zijn vele subsidies verstrekt aan sportver enigingen ten behoeve van de aankoop van aangepast sport- en spelmateriaal, het organiseren van evenementen enz. Het doel van het NFSG is om ieder de mogelijkheid te bieden ’’zijn” of ’’haar” sport naar keuze te kunnen beoefenen. Niet alleen uit idealistisch oogpunt, maar zeker ook, omdat het effect van sport op het leven van een gehandicapte medemens wetenschap pelijk is bewezen. Het beoefenen van sport helpt om sociale contacten te leg gen c.q. te herstellen, in sportief op zicht draagt het bij de eigen grenzen te verleggen. Het NFSG wil graag de kans krijgen om ook de toekomst met sportieve voornemens tegemoet te treden. Wie pet Fonds wil helpen de gehandicap tensport een zetje in de goede richting te geven, wordt verzocht een bijdrage Ie geven aan de collecte of een bedrag over te maken op giro 5855, ten name van Nationaal Fonds Sport gehandi- tapten te Den Haag. Er zijn zo’n 90 collectanten nodig om de collecte te kunnen organiseren en het aantal zal moeten verhogen naar mate de gemeente meer en meer uit- breidt. Het plaatselijk comité telt drie leden en De heer H.A.M. van Schaik van VAG-dealerbedrijf van Beynum biedt prijswinnaar J.F. v.d. Klauw de reispapieren aan. (Foto: Van Beynum). De opbrengst in 1990 is, voor het eerst /MA

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 11