ZEVENTIG MINI KEEPERS Verwachtingen te hoog gespannen op de 3e plaats Waddinxveen-zo Bij De Gouwe-waterpolo Op kamp bij Waddinxveen HSW-titel voor A. van Dames van Be Fair zijn sterker Succesvol tournooi Den Edel Programma Zilver voor Antiloper Leeuwen Verlies voor Be Fair, WSE gelijk ZTTC verliest strijd om tweede plaats Donderdag 4 april Waddinxveen-zo WSE Dames Deelnemers Be Fair Vrijdag 5 april Heren r Dames r I t J i i Pagina 29 SPORT. RECREATIE A schot via de lat op de doellijn redden. en Natascha van de Heuvel (man- 4 j I I I I I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 27 maart 1991 1 i i WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal noteerde 0-1 verlies tegen Floreant. De Waddinxveners blijven middenmoter met 19 punten uit 18 wedstrijden. WSE speelde gelijk tegen Woerden (1-1) en verkeert met 18 punten uit 17 wedstrijden evenzeer in de middenmoot. Waddinxveen-zondag speelde ook gelijk (1-1) tegen Floreant. De Waddinxveners staan met 22 punten uit 18 wedstrijden op de derde plaats van boven in de afdeling Gouda. Bij de regionale jeugd speelde de A-jeugd van WSE gelijk 'hoog geplaatste teams van Merwede. Bij winst op Merwede konden de (dames van De Gouwe promoveren naar de hoofdklasse. Merwede moest •echter weer winnen om ook een kans op promotie in eigen hand te hou- men. WADDINXVEEN - Verlies en winst bij CVB Bank/Be Fair-volleybal. De heren verloren met 1-3 van RVV en de dames wonnen met 2-3 van Zovoc. De heren van Be Fair hadden zaterdag een off-day. Tegen RVV kon er bij vla gen geïmponeerd worden, maar bij lange na niet voldoende om tot een overwinning te komen. WADDINXVEEN - Het pro gramma van het tweedaagse mini- keeperskamp op donderdag 4 en vrijdag 5 april ziet er zo uit: In de derde set moest Be Fair wel om nog een kans te behouden. Toch was het RW dat via goed verzorgd spel kon uitlopen naar 6-9. Toen keerde het tij dank zij goed aanvalsspel van Dirk Pijpers en Edgar Benschop. Be Fair WADDINXVEEN - Het vierde mini-keeperskamp, dat in de Paasvakan tie wordt gehouden op donderdag 4 en vrijdag 5 april bij de voetbalvereni ging Waddinxveen, zal in totaliteit kunnen rekenen op 70 deelnemers. Dit zijn er 28 meer dan op het vorige kamp. Floreant en Waddinxveen (1-1) traden na de voorwedstrijd tussen de pupillen van Floreant en Waddinxveen op het nieuwe aangelegde pupillenveld, waar bij veel ouders aanwezig waren, de arena in. In het eerste half uur waren beide ploe gen aan elkaar gewaagd. Floreant trad Waddinxveen met open vizier tege moet. Hierdoor ontstond een open strijd, met kleine kansjes voor beide voorhoedes. Gaandeweg trok Floreant het initiatief haar zich toe. Waddinxveen had moeite om het juiste concept tegen dit hardwerkende Floreant te vinden. Uit een afgeslagen aanval van Waddinx- veen werd Ralph Erkelens de ruimte ingestuurd. De toegesnelde Michel Sip kon de Flo- reantspeler niet afdoende stoppen,. Fraai bracht de vallende Ralph Mark Hofijzer in stelling. Geheel vrijstaand gaf hij Wilco Vermeij geen kans (0-1). Na het sportieve debacle van een week eerder stond WSE zondagmiddag voor een nieuwe krachtproef tegen Woer den, altijd een lastige tegenstander. De wedstrijd was er een tussen een technisch sterker WSE (verzorgder veldspel) en een fysiek sterk Woerden (zeer lange doorhalen). Na tweemaal 45 minuten was er geen winnaar aan te wijzen: 1-1. De Waddinxveners domineerden de eerste helft, maar wisten niet meer dan 1-0 te scoren middels Erwin Pleus. Kort na rust miste Willy Beelen een mooie kans en was Erwin Pleus iets te klein voor een strakke voorzet van Patrick Rijnbeek. Daarna kromden de Woerdenaren de ruggen en gooiden ze er de beuk in, ge steund door een fanatiek publiek. Tien minuten na rust leverde dit al de gelijkmaker op. Een verre uittrap plofte tussen verdediging en doelman Richard Scheurwater. De laatste wei felde en was vervolgens kansloos (1-1). Twintig minuten later leek het WSE verzet gebroken. Erwin Pleus kwam na een kopduel ongelukkig terecht op het zeer hobbelige veld. Met een gebles seerde enkel viel hij uit. Een gevoelige tik voor WSE daar Pleus al vele weken van vormcrisis eindelijk weer op toeren leek te komen. Robert Kerkhof verving hem. Ondanks deze gevoelige aderlating en ondanks de furieuse aanvalsdriften van Woerden hielden de oranje-zwarten stand en bereikten ze een puntendeling waar een ieder tevreden mee moest zijn. Na de wedstrijd werd de enkel van Er win Pleus in het ziekenhuis gefotogra feerd, waarna hij voor een dubieuze enkelfractuur in het gips gezet werd. Hoe lang dit gaat duren is nog niet be kend. Komende week de thuiswedstrijd van WSE op tweede Paasdag tegen Soccer Boys dat exact gelijk staat. Alweer een belangrijke ”pot” dus. Aanvang 14.00 uur. 08.45-09.00: Trainersoverleg; 09.00-09.15 uur: Aankomst deelne mers. Inleveren deelnamegeld 40,- per persoon). 09.15-09.30 uur: Opening kamp. Voorstellen assistent-trainers. Voorstellen demonstratiekeepers Michel de Rijk (Feyenoord) en Sammy Pattiwael (Sparta). Be kendmaking groepsindelingen. 09.30-10.00: Omkleden. 10.00-11.30 uur: Veldtraining, welke wordt gestart met een groeps-warming up in stroomvorm. 11.30- 12.00 uur: Einde training; douchen en omkleden. 12.00-12.30 uur: Lunch. 12.45- 13.00 uur: Trainersoverleg. Daarna omkleden voor tweede training. 13.30- 14.45 uur: Veldtraining. 14.45- 15.15 uur: Pauze. Aankomst overige deelnemers penalty-bo kaal. 15.15-15.30 uur: Bekendmaking in delingen penalty-bokaal. 15.45- 17.45 uur: Voorronde pe nalty-bokaal. Daarna opfrissen. 17.00-17.45 uur: Diner (macaroni). 18.00-19.00 uur: Finale penalty-bo kaal met Joop Hiele (SW). 19.30- 20.00 uur: Praatje met Joop Hiele. Gelegenheid tot het stellen van vragen en de prijsuitreiking van de penalty-bokaal. 20.00-24.00 uur: Jeugddisco met discotheek Starlight uit Waddinx veen. Tevens einde eerste dag. Zwaar gehavend ging Be Fair naay Zoetermeer, zonder Marcella Bos (ge blesseerd), Tanja Brobbel (gebles seerd) en Mariska van Velde (afwezig) moest coach Gerard Lupgens improvi seren. Eva Tuin ging mee als vervang ster. In de eerste set werd er door de dames van Be Fair enthousiast gevolleybald. Via goede services was deze set al snel een feit 7-15. In de tweede set dacht Be Fair er iets te makkelijk over wat resulteerde in veel persoonlijke fouten en setverlies 15-11. Ook de derde set was moeilijk voor Be Fair. Het publiek begon zich te roeren en on der die druk werden er veel passings- fouten gemaakt. De service-druk was al weggevallen. Zovoc kon ook deze set naar zich toe trekken 15-13. In de vierde set schudde Be Fair alle so res van zich af en ging doen waar ze voor kwamen: volleyballen. In hoog tempo werden de dames van Zovoc volkomen afgebluft 2-15. De beslissende vijfde set ging gelijk op tot de stand 12-12. Daarna kon Be Fair op routine de set afmaken 12-15. Al met al een verdiende overwinning van Be Fair. Op 6 april wacht de thuiswed strijd tegen Utrecht 2, aanvang 15.30 uur, sportzaal Groenswaard. boog de stand om naar een 14-11 voor sprong. Het laatste punt vergde nog en kele minuten maar kon uiteindelijk binnengehaald worden 15-11. Tevens werd de hal bevolkt met talloze ouders en andere belangstellenden en 75 medewerkers deden uitstekend hun best om alles in goede banen te leiden. Het tournooi werd een groot succes en vele judoka’s, teakwondoka’s en jiu- jitsuka’s konden trots met een prijs huiswaarts keren. Alle deelnemers kre gen ook nog een leuke herinnering. De deelnemende plaatsen waren: Gou da, Woerden, IJsselstein, Bergam bacht, Reeuwijk, Schoonhoven, Pa- pendrecht en Waddinxveen. De volgende deelnemers van sport school Bert den Edel vielen in de prij zen: Eerste prijs judo: Kenneth Strijk, Ricky de Kruyff, Theo Horsman, Mi- cheil Verkaik, René Koekkoek, Tom Griekspoor, Ruud Kammeraad, Mat- thijs Tetteroo, Martin de Kruyff, Niels Benders, Fabian Lont, Rob Verwey, Wouter van Kleunen, Michiel Wei man, Mick Aerts, Theerd Laméris, Bart Jan de Bas, Kim v.d Weel, Maaike van Oeveren, Jacoline Groenendijk, Jouke Göddeke, Marijke Kramer, Jas per van Meurs, Stefan Ramdutt, Johan van Berkel, Peter v.d. Leede, Lennard v.d. Meij, Remco Hoogendoorn, Jan Peter v.d. Velde, Ronald Pauw, André van Vliet, Taco Grootendorst. Eerste prijs jiu-jitsu: Charlotte Doomheim, Martijn Ooms, Lennard Bron, Edwin Breedijk, Barry van Bommel. Eerste prijs Taekwondo: Kenan Or han, Rudy Hoogendoorn, Victor Vas- quez, Tony Tromp, Patrick Pentier, Robin Wiersma, Rutger Bierman, Menno la Grand, Dennis Captein, Mi chel Kreft. Tweede prijs judo: André Verwey, Jos van Leeuwen, Kevin Aerts, Christiaan Both, Peter v.d. Heul, Tim terra, Erik Hagen, Onno Schmitz, Vincent van Dusseldorp, Laurens van Arnhem, Jan Hendrik v.d. Berg, Martin Jongbloed, Esther Kleinhoonte van Os, Monique Strijk, Ferdi Munts, Henk Kramer, Geert de Boer, Stefan Kruit, Jacob Versteeg, Giliam Breems, Arnold van Bavel, Michiel van Reede, Joris van Dorp, Ivo van Bennekom, Maarten de Jong, Corné Hoogendoorn, Wilbert v.d. Bas, Robin Willemse, Sjoerd Göd deke, Bart van Eijk, Dennis Leeu- wangh, Johan Verhoeff, Boudewijn Stouthart. Tweede prijs jiujitsu: Wimar Zürlohe, Gerard den Dekker, Githa van Ha- mersveld. Tweede prijs taekwondo: David van Bourgonje, Dennis Schoonveld, Jaap de Kruyff, Ronald Oudijk, Jeroen Bonsel, Sander Vente, Edwin Bakker, Andy Vons, Marco van Zoomeren, Ja lal Cheddani, Lei-Man Chow, Rai- mond Both, Marc Gerts, Thijs Jonker, Wai-Ki Tsang. Derde prijs judo: Robin Wintjens, Danny Aerst, Noes Manusama, Adriaan Vrij, Bas Onstenk, René van Meurs, Ralf Wintjens, Willem Maas, Marius v.d. Bogaard, Jelle Kolet, Jo han van Velzen, Laurens v.d. Zwan, Joyce Mimpen, Ilse Tromp, Barbara Wortman, Edwin Coenen, Theo van Berkel, Gerben Boot, Arjan Oudijk, Eelco Oskam, Freddy Hofman, Gert Aantjens, Jeroen van Streenbergen, Hendrik Engels, Ronald v.d. Bor, Bas Jaap Vormer, Dennis Bremmer, Kees Kroon, Johan van Mullem, Gerrit Goossens. Derde prijs jiu jitsu: Klaas v.d. Meu- len, Richard Mourik, Evert Bakker, Esther den Edel, Dennis Lauffer. Derde prijs taekwondo: Roel de Bruin, Jean Paul Moulijn, Vincent Koolwijk, Jos Schotanus, Mathé Moons, Richard Straver, Alexander v.d. Lans, Evert van Dam, Dennis Reumerman. meer) de stand op 3-0 brachten. Astnd van Galen kon vlak voor tijd (man meer) de schade beperken tot 3-1. In de derde periode werd De Gouwe enigszins overklast en speelde Mer wede veel agressiever. Met doelpunten van Natascha van de Heuvel, Monique Brouwer, Karin Prins (man-meer) en Nicolette Tempelaar (viermeter) werd de stand op 7-1 gebracht. In de vierde periode toonde het team van trainer/coach Wim Groen weer waarom zij bovenaan staan. Uit drie maal een man-meer scoorden achter eenvolgens Astrid Coene, Mirjam Overdam en Gillian van den Berg. Eindstand 7-4. Ook het tweede damesteam van De Gouwe blijft het prima doen. Deze keer werd in Gouwebad ”de Sniep” BZ&PC luit Bodegraven met 5-2 naar huis gestuurd. In de eerste periode brachten Gabrielle van der Loo-de Groot en Ruscha Rijsenbrij respectie velijk de score op 1-0 en 2-1. In de tweede periode scoorde Mariëlle Kroon uit een viermeter 3-1 en Corinne van der Meer-Oudijk deed in de derde periode hetzelfde en scoorde 4-1. Ten slotte bracht Annet Huisman-van der Zijden in de laatste periode de eind stand op 5-2. Nog even en dames 2 is kampioen. WADDINXVEEN - Onder uitste kende loopomstandigheden deden za terdag 23 maart 4 Antilopers mee aan de inmiddels zeer bekende City-Pier- Cityloop in Den Haag. Gestart werd op de Koningskade en men liep een lengte van ruim 21 kilo meter door Den Haag naar Schevenin- gen en terug naar het Lange Voorhout, waar een groot deelnemersveld finish te. Bij de dames liep Petra Bretveld naar een goede tijd van 1 uur 41 minuten en 5 seconden. Petra traint bij Antilope de damestrimgroep en laat hiermede zien dat ze aardig uit de voeten kan. Haar man Henk deed bij de heren niet voor haar onder gezien het resultaat van 1 uur 35 minuten en 26 seconden. In de groep veteranen I (40-50 jaar) kwam Ferry Bonsel tot een uitstekende 1 uur 22 minuten en 59 seconden en was met deze tijd erg tevreden. Bram Lindhout tenslotte liep bij de Ve teranen III (60-70 jaar) in een persoon lijke recordtijd van 1 uur 27 minuten en 56 seconden naar een schitterende 2e plaats. In dit klassement waren de krachtsver schillen weer erg groot, gezien de win nende tijd van Willem van Ravensber- gen in 1 uur 17 minuten en 12 seconden. ten van Marco Kraak en Remko Over dam, tot 2-2. Ook in het tweede part stond er een ge lijke stand op het scorebord (3-3). Al leen Kjeld Boonstoppel wist in deze part zijn doelpunt mee te pikken. In het derde part kwam De Gouwe be ter op gang. Schitterende aanvallen le verde twee flitsende doëlpunten van Remko Overdam op en door een man meer doelpunt van Kjeld Boonstoppel kwam De Gouwe zelfs op een 4-6 voor sprong. Echter Merwede knokte terug en wist aan het einde van het derde part de stand weer op gelijke hoogte te brengen (6-6). Uiteindelijk gaf de routine van Mer wede toch de doorslag. Daarbij dient te worden opgemerkt dat De Gouwe de kansen op de overwinning liet liggen. Slechts eenmaal werd gescoord uit een schot van Marc Faber (man-meer situa tie). Al met al een zeer goede en span nende wedstrijd waar De Gouwe ei- genlij k wat meer uit had kunnen halen. Het tweede herenteam van De Gouwe moest ook aantreden tegen Merwede en wisten de eer van De Gouwe nog een beetje hoog te houden. Zij wonnen met 10-4. Heren 2 moest door ziekte de hulp inroepen van coach Jan Verwey en veteraan Eef Overdam. Maar Mer wede werd in eerste part al verrast en keek binnen enkele minuten al tegen een achterstand op van 4 doelpunten, waarna De Gouwe de wedstrijd rustig uitspeelde. In de eerste set kon RVV dank zij goed verzorgd spel uitlopen naar een 4-10 voorsprong. Coach Van Diermen paste toen een time-out toe en dat werkte enigszins. Be Fair kwam terug tot 14-14 dank zij agressief spel. RW had echter het geluk aan haar zijde en won deze set 14-16. In de tweede set bleef het halen en brengen bij Be Fair. Verdedigend liep het niet vlekkeloos maar aanvallend liep het zonder meer stroef. RVV pro fiteerde hiervan duidelijk en kon on danks een voorsprong van 12- 6 voor Be Fair ook deze set naar zich toe trek ken 13-15. De dames van Be Fair konden zaterdag 2 punten mee naar huis nemen. Tegen Zovoc uit Zoetermeer werd deze over winning behaald ine en spannende wedstrijd. WADDINXVEEN - In sportzaal De Duikelaar aan de Zuidplaslaan werd afgelopen zaterdag 23 maart een groot tournooi gehouden door sportschool Bert den Edel, waaraan 430 deelne mers deelnamen. j WADDINXVEEN - Zowel het eerste damesteam van De Gouwe-water- 5 polo als heren 1 en 2 moesten zondag in Dordrecht aantreden tegen de De deelnemers aan dit mini-keepers kamp in volgorde van leeftijd en de ver eniging waar zij vandaan komen: 8 jaar: Martijn Vlijmhoed (Zoeter meer), Youri Woldringh (Waddinx veen). 9 jaar: Kees Anker (Stolwijk), Joost van Apeldoorn (Unio), Martin Beu- kema (Be Fair), Fedor Casemier (Zoe termeer), Roy Dolleman (Oudewa- ter), Sebastiaan Janssens (Feyenoord), Michiel de Roo (Be Fair), Jos Uitten- bogaardt (Stolwijk), Maikel Wester- berg (Zoetermeer). 10 jaar: Wouter Baars (Unio), Gregor Bloem (Waddinxveen), Rick Burger (Stolwijk), Lodewijk Coevert (Be Fair), Coen Dolk (Jodan Boys), Mar tijn Gerritsen (Oudewater), Stefan den Hertog (Lekkerkerk), Robert den Hoed (Oudewater), Dennis de Jong (Lekkerkerk), Bionda de Lange (Wad dinxveen), Frank Ydema (Waddinx veen). 11 jaar: Alina Berger (Lekkerkerk), Daphne den Besten (Lekkerkerk), Ri chard Bitter (Be Fair), Gilbert Both (Be Fair), Pascal v.d. Broek (Feye noord), Stephan de Bruijn (SEP), Marco Hakker (Jodan Boys), Robin v.d. Kaa (Lekkerkerk), Robert Jan van Meyeren (Lekkerkerk), Nicole Piket (Esto), Hans van Tricht (Siveo), Ru ben Vronik (Unio), Machiel Waterreus (Zoetermeer). 12 jaar: Jeffrey Arendsen (Stolwijk), Leendert Boerefijn (WDS), Michel van Gils (Zoetermeer), Mark Mere- veld (Unio), Raymon Nahrar (Zoeter meer), Menno v.d. Stoel (Be Fair). 13 jaar: Olaf Heiligers (RVC), Jevon Kooy (Schoonhoven), Patrick Piket (Esto), Sjaak Scholten (Gouda), Jim mie van Spronsen (Groeneweg). 14 jaar: Anne Mieke Blonk (Waddinx veen), Cees Boegheim (Bergambacht), Erik Deelen (Nieuwerkerk), Marion Hemmes (Waddinxveen), Aart Kruyne (Gouda), Armand Muilenberg (SEP), Emiel v.d. Nagel (Jodan Boys), Dennis Post (Quick Steps), Roeland Potgieser (Zoetermeer), Wim Slinger land (Lekkerkerk), Rogier Streng (WSE), Remco v.d. Tas (Gouda), Ro gier Verkley (RVC), Johan de Vries (Be Fair), Mark de Waard (Unio), Pie ter van Wees (Alphen), Sander v.d. Zijden (Be Fair). 15 jaar: Jeroen Blom (Waddinxveen), Edwin den Braber (Lekkerkerk), Sammy Pattiwael (Sparta). 16 jaar: Michel de Rijk (Feyenoord). 17 jaar: Patrick Blomaard (Lekker kerk), Paul van Kempen (Zoeter meer), Joeri Snel (SEP). De vierde set was een kopie van de eer ste. RVV herstelde zich goed en liep uit naar 8-4. Be Fair kon de veerkracht niet meer opbrengen en verloor uitein delijk met 10-15. Al met al gezien het vertoonde spel een verdiende neder laag. Wegens het paasreces speelt Be Fair op 6 april weer. Dan wacht de confrontatie met Rentokil/ZVH 3 in Zevenhuizen, aanvang 14.00 uur. In een van beide zijden weinig verhef fende wedstrijd is Be Fair er tegen Flo reant weer niet in geslaagd om beide punten te behalen. Ook nu ging de te genpartij met de eer en de punten naar huis. Dit betekent, dat de Waddinxve ners na de winterstop nog geen enkel punt hebben behaald. Weliswaar begon Be Fair aanvallend en had na 5 minuten al een redelijke kans op een doelpunt, maar in plaats van de bal te koppen probeerde Eric Valk de door Rob Asscheman geno men vrije schop in te schieten. Na een kwartier spelen, namen Imam Smallegange en Michel Glasbeek de doorgebroken Floreant-spits in de tang. Uit de door de uitstekend lei dende scheidsrechter terecht toege kende vrije schop, kwam het enige doelpunt uit de wedstrijd tot stand. Anton van Veen kopte de door Cees Fransen genomen vrije schop onhoud baar voor Henk Vermulm in de tou wen. Be Fair gaf zich uiteraard nog niet gewonnen en kreeg via Henk Jan Ver- zijl, na een vloeiende aanval over de linkervleugel, een kansje op een tref fer, maar zoals zo vaak deze middag, miste zijn schot de juiste richting. In de laatste 10 minuten van deze eerste helft was het alles Be Fair wat de klok sloeg, maar ondanks een groot aantal perspectief biedende vrije schoppen werd de doelman van Floreant niet echt in gevaar gebracht. De tweede helft vertoonde een zelfde spelbeeld als de eerste. Een aanvallend Be Fair, dat niet in staat bleek de Bos- koopse defensie te verschalken. Ook het inbrengen van Arjan Taal en Barry de Zeeuw voor respectievelijk Peter Verkerk en Henk Jan Verzijl had niet het gewenste resultaat. Be Fair speelde wel redelijk, maar werd toch niet echt gevaarlijk voor het doel van de tegenpartij. Na20 minuten moest Henk Vermulm zich nog voor de voeten van de doorgebroken Floreant- spits werken om een grotere achter stand te voorkomen. Be Fair stortte zich nog meer op de aan val, maar had hierbij geen succes. Zo werd een afstandschot van Michel Glasbeek geblokkeerd door Sen Bos- koopse verdediger en kreeg Marco Noordhoek de bal helemaal verkeerd op zijn linkerschoen. Zaterdag heeft Be Fair geen competi- tie-verplichtingen en kan zich gaan voorbereiden op de zware uitwedstrijd tegen De Jodan Boys op zaterdag 13 april. 08.45-09.00 uur: Trainersoverleg. 09.00-09.15 uur: Aankomst deelne mers. 09.15-09.45 uur: Omkleden en naar het veld. 09.45-11.30 uur: Veldtraining. 11.30- 12.00 uur: Einde training, douchen en omkleden. 12.00-12.30 uur: Lunch. 12.45-13.00 uur: Trainersoverleg, daarna omkleden voor de tweede training. 13.30- 15.00 uur: Veldtraining. 15.00-15.30 uur: Pauze. 15.30- 16.30 uur: Keeperspelvor- men. 16.30- 17.00 uur: Douchen en omk leden. 17.00-17.15 uur: Gereedmaken voor vertrek naar zwembad. 17.30- 18.30 uur: Een uurtje pret maken in het Gouwe-bad. 18.30- 19.00 uur: Omkleden en te rug naar het clubgebouw. 19.00-19.30 uur: Afsluitend praatje, prijsuitreiking van de kee- perspelvormen en officiële afslui ting van het vierde Mini-keepers- kamp. ZEVENHUIZEN - Vrijdag 22 maart speelde het eerste team van de Zeven- huizense tafeltennisvereniging ZTTC de achtste wedstrijd in de eerste klasse van de Goudse tafeltenniscompetitie tegen het derde team van ILAC. Uit gangspunt voor deze wedstrijd was de strijd om de tweede plaats die met een overwinning van 7-3 in het voordeel van ILAC werd beslist. De grote man bij ILAC bleek Sander Schröder die al zijn partijen wist te win nen. De grote verliezer bij ZTTC was Ad van Heijningen die na een zeer sterke periode nu weer worstelt met z’n vorm. ZTTC liep dus tegen de tweede neder laag aan in deze competitie, zodat de Zevenhuizenaren blijven steken op 9 punten uit evenveel wedstrijden. Na een week rust speelt ZTTC de vol gende wedstrijd donderdag 4 april in Nieuwkoop tegen het tweede team van Tl VN. De eerste wedstrijd in deze competitie eindigde in het dorpshuis ’’Swanla” in een 7-3 overwinning voor ZTTC. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar laatste wedstrijd van de win tercompetitie. Er werd gevist in de Amstel, een water waar de vangst nogal eens wisselt. De ene keer slecht en dan weer eens goed zoals deze keer, want er werd zeer goed gewonnen. Als eerste vijf eindigden: 1. A. van Leeuwen (10160 gr), 2. H. de Haan (98060gr), 3. J. Verhoef (8580gr), 4. J. Rupke (8460 gr) en 5. M. Reichard (8050 gr). In de uitslag van deze competitie zijn als eerste vijf geëindigd: 1. A. van Leeuwen (56,79 kg), 2. J. Verhoef (43,38 kg), 3. M. Reichard (31,86), 4. R. Jenner (29,35 kg) en 5. H. de Haan (28,45 kg). Zaterdag 6 april wordt er nog een af sluitende wedstrijd gehouden waar voor alle leden van HSW zijn uitgeno digd om deel te nemen. Opgeven en vertrek voor deze wed strijd is om 6.00 uur aan het NS-station Waddinxveen. j Hoofdleveranciers van de jeugdige keepers zijn de verenigingen Zoeter meer, Lekkerkerk, Be Fair en de orga niserende vereniging Waddinxveen. Op donderdag zal tevens de penalty- bokaal worden gehouden, waarvoor ruim 100 aanmeldingen zijn. In de fi nale zal SVV-keeper, oud-Feyenoord- verdediger en Oranje’s reservedoel- man Joop Hiele het doel verdedigen. Dank zij de volgende sponsors kon dit worden gerealiseerd: Massa Sport, Me dia Expresse, cafetaria Peet van Zan ten, cafetaria Eethuis Het Ouwe Dorp, Vink Verzekeringen, Deka Sportprij- zen, rijwielhandel Frans Versluis, Boonstoppel BV en Inter Hair Hairsty ling. Een nieuw initiatief is het houden van de penalty-bokaal. Hiervoor hebben zich een aantal voetballers/sters opge geven uit Waddinxveen. De keepers zijn automatisch ingeschreven hier voor. Er zal een aantal groepen gemaakt worden die in de voorronden op kee pers van het kamp zullen schieten. Deze keepers worden op de eerste dag bekendgemaakt. Iedere deelnemers neemt vijf straf schoppen en de winnaars mogen later op de dag in de finale met Joop Hiele gaan uitmaken wie zich de beste drie penalty-specialisten van het kamp mo gen noemen. In de finale worden drie strafschoppen genomen. Ook het resultaat van de vijf strafschoppen in de voorronden zullen meetellen in de eindbeoordeling. De prijzen voor de penalty-bokaal zijn be schikbaar gesteld door Massa Sport. Bij de trainingen zullen Michel de Rijk (voorheen Zevenhoven en nu bij Feye noord) en Sammy Pattiwael (voorheen Waddinxveen en nu bij Sparta) de voorbeelden geven en op hen zullen en kele wedstrijdvormen worden beoe fend. Als afsluiting van de eerste dag is er weer een'jeugddisco, welke wordt ver zorgd door discotheek Starlight uit Waddinxveen. Vanaf 20.00 uur is dus iedereen welkom. Op de tweede dag brengen de deelne mers het laatste uurtje door in het Gou webad ”de Sniep”. De trainersstaf, geleid door Inge Re- horst (Waddinxveen), bestaat uit Henk Bos (VDO), Ralph Boonstoppel (Be Fair), Arjan van Erk (Be Fair), Ben van Gils (Zoetermeer), Hugo Groen (Waddinxveen), Claid Haft (Zoeter meer), Bas Janssens (Waddinxveen), Eric v.d. Krans (Waddinxveen), Ton Lugthart (Be Fair), Dennis van Ringe- lenstein (Waddinxveen) en Jorrit Talsma (Vitesse). (1-1) tegen ’s Gravenzande SV, maar ze blijven op de onderste plaats staan met 5 punten uit 16 wedstrijden. De B-jeugd van WSE verloor met 2-1 van Gouda en zakt met 12 punten uit 16 wedstrijden terug uit de middenmoot. Een ongekende weelde voor dit Flo reant. Waddinxveen probeerde wel de bakens te verzetten, maar was niet bij machte om een bres te slaan in de hechte verdediging van Floreant. Na rust kwamen Razi Licoumine en Marcel van Leeuwen, de moegestreden Pim Wennekens en Jan van Es vervan gen. Waddinxveen kwam beter in haar spel, waardoor Floreant moeite had de linies sluitende te houden. De passes van laatste man Gert Flier kwamen nu beter aan, waardoor de voorwaartsen Wim Hoogendoorn en Robin Leunis- sen beter in stelling werden gebracht. De als altijd bergen verzettende Ray mond Bey passeerde twee tegenstan ders, zich de achterlijn op en passte naar Robin Leunissen. Deze gaf good old Nico Kortoever geen kans (1-1). Waddinxveen verhoogden het tempo om Floreant de genadeslag toe te die nen. Wim Hoogendoorn kopte al val lend tegen het zijnet. Floreant kroop door het oog van de naald, hardwer kende Gert van Bruggen bracht Robin in stelling. De strak ingeschoten bal werd met verve door Nico Kortoever verwerkt. De Floreant-sluitpost groeide in de slotminuten tot absolute hoogte. Zo ranselde hij een kogel van Wim Hoogendoorn uit de kruising. Door dit huzarenstuk pakte hij een punt weg bij Waddinxveen. Beide partijen waren content over de verdeling. Het publiek had een goede wedstrijd gezien met spannende mo menten aan het eind. Ook de heren verloren en wel nipt met 8-7. Echter in tegenstelling tot de da mes hadden de heren goede winstkan sen. Na een matige opening (0-2) trok De Gouwe de touwtjes wat strakker aan. Via twee man-meer situaties wist De Gouwe terug te komen, door doelpun- 1 Heren 1 van De Gouwe staan veilig, jmaar hadden nog een reële kans vlak tachter de koplopers te eindigen. Heren 2 voeren de ranglijst aan en houden bij winst een prima uitzicht op het kam- pioenschap. Alles bij elkaar een entou- J rage voor spannende partijen waterpo- J lo. derhalve hadden tientallen suppor- I ters van De Gouwe de reis naar Dor- drecht ondernomen. De hoge verwach- tingen zijn echter niet uitgekomen. I Eerst verloor dames 1 met 7-4 en daarna kwam heren 1 niet verder dan 8- 7. Heren 2 redde de eer in Dordrecht, i Zij wonnen gemakkelijk met 4-10. Da mes 2 had zaterdag al met 8-2 van BZ&PC gewonnen. i 1 Het eerste damesteam van De Gouwe begon in de eerste periode sterk. An- gela Faber miste vrij voor de keeper al i gelijk een kans op 1-0 en even kon de 1 keepster van Merwede nog net een schot via de lat op de doellijn redden. i Een derde poging van Angela resul- teerde in een doelpunt, dat niet door de scheidsrechter werd toegekend. Al- I lengs begon Merwede moed te tappen i uit de pech, die de Gouwe op dat mo- ment achtervolgde en zodoende werd ""de eerste periode met 0-0 afgesloten. In het begin van de tweede periode be- ,-gon Merwede langzamerhand het ini- tiatief naar zich toe te trekken, waar- 1 door achtereenvolgens Nicolette Tem- pelaar, Ursula Tempelaar (man-meer) pn Natncrha van dp Heuvel (man-

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 29