Vandalisme r R I I rr in W’veen - rj 7 Coenecoop op Coenecoop Lente in Waddinxveen ■Eli II dl II ni il II K& II I II Amalgaam- afscheiders tandartsen Initiatief van Van Vliet Makelaardij en Robin Invest Kabelfabriek verwacht weinig orders uit koeweit Zendings- avond in De Hoeksteen ABN houdt demonstratie op 9 april Jeugddienst Zevenhuizen l,Ll Auto Brug gestremd Onder invloed Fietsen Valse snip Winkeldieven Aanrijdingen Diefstallen - II ia ii s* - Waddinxveen Ats je op de dag van je leven wilt schitteren, I Kr '-T - - - Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 3 april 1991 Pagina 11 at I Groei van NKF op lange termijn I van de Finse onderneming Nokia in Delft. ■POLITIENIEUWSB ’t Coenepark - gelegen achter Volvo- dealer Hooftman BV - omvat 14 multi functionele bedrijfsunits en is een ini tiatief van de ontwikkelaar Robin In vest BV. Het project is medio oktober, begin november klaar. De hoogwaar dige units, in oppervlakten van 183 tot 284 vierkante meter, zijn gesitueerd op naar een professionele bedrijfsruimte niet kunnen maken. eigen grond, voorzien van voldoende parkeergelegenheid en uitermate ge schikt voor dienstverlenende, kantoor- houdende en ambachtelijke bedrijven, showrooms en dergelijke. Elke unit heeft een afzonderlijke en tree, overheaddeur en nooduitgang. Meerdere units zin met weglating van de scheidingswanden te schakelen. Het aanbrengen van een verdiepingsvloer is zonder problemen mogelijk. ziet daar allerlei levende voorbeelden van. Bij de lente en de Pasen hoort nieuw le ven en dus ook in dit Weekblad voor WADDINXVEEN - Ook aan Wad dinxveen is de lente niet voorbijge gaan. Wie het grote agrarische achter land van ons Gouwedorp doorkruist, I I WADDINXVEEN - Het intergemeen telijk samenwerkingsorgaan Midden- Holland verwacht dat de meeste tand artsen bereid zullen zijn om nog in de loop van dit jaar amalgaamafscheiders in hun praktijk te plaatsen, waarmee weer een vrij aanzienlijke vervuilings- bron tot het verleden zal behoren. 7** WADDINXVEEN - In De Hoeksteen (Esdoomlaan) wordt donderdagavond 11 april om kwart voor acht een zen- dingsavond van de inwendige zendings- bond (IZB) gehouden. De avond is bedoeld voor jong en oud en vrij toegankelijk. Het onderwerp van de avond is ’’Zending, Daar en Hier”. Spreker is H. Eilander van de IZB. Anna van Lagen vertelt die avond iets over haar opleiding en over het werk van de familie Vermeij in Zuid- Afrika. De leiding van die avond is in handen van ds. H. Schipaanboord. WADDINXVEEN - Van Vliet Make laardij Onroerend Goed aan de Leeu wenburg in Gouda is begonnen om in Midden-Holland het ”’t Coenepark” op het bedrijvenpark Coenecoop on der de aandacht te brengen van het be drijfsleven. Volgens Van Vliet heerst er in deze streek een tekort aan bedrijfsruimte tot 250 vierkante meter, zodat veelbelo vende ondernemers hierdoor de sprong Waddinxveen de lammetjes die ons aankondigen dat de dagen weer langer worden en de zomer écht in aantocht is. Op zondag 24 maart werd door surveil lanten van de Waddinxveense politie een te Zoetermeer gestolen Opel Ka- dett aangetroffen op het parkeerterrein van het Shell benzinestation langs rijks weg A12. 7'^ v w De amalgaamresten, die door de tand artsenpraktijken op de riolering wor den geloosd, bestaan voor ca. 50% uit kwik. Technisch zijn er goede oplossingen om er wat aan te doen. Op landelijk ni veau is zeer recent (in februari) een convenant tot stand gekomen over een uniforme aanpak van de problematiek. De Nederlandse Maatschappij tot bevordering der Tandheelkunde en ook de Vereniging van Nederlandse Gemeenten zijn deelnemer aan het convenant. De totaalprijzen voor de 14 multifunc tionele bedrijfsunits lopen uiteen van 224.500,- tot 354.500,- (vrij op naam, inclusief de meeste kosten, exclusief btw). Op het algemeen terrein ligt een weg en zijn 7 parkeerplaatsen per unit aangebracht. Deze grondoppervlakte wordt ondergebracht in een Vereniging van Eigenaren. In totaal zijn er bij het groen en waterpartijen omgeven Coe nepark 72 parkeerplaatsen aanwezig. laat je dan aankleden door een deskundige, die een keuze heeft Sbb uit meer dan 130 éénmaal gedragen bruidsjaponnen, daardoor ook betaalbaar Om je alle aandacht en tijd te geven help ik op afspraak. RAADHUISPLEIN 1, BOSKOOP, TELEFOON 01727-18300 OF 19577. Qe Coenecoopbrug was op zaterdag 30 maart ongeveer anderhalf uur ge stremd voor alle verkeer wegens een technische storing. Door de storing bleek de brug niet meer geheel te slui ten. Het verkeer moest via de hefbrug Waddinxveen en de Julianasluizen Qouda een alternatieve route kiezen. Bij een routine-controle werd een au tobestuurder betrapt op het gebruik van alcohol. De man heeft op het poli tiebureau een ademanalyse ondergaan. Tegen de bestuurder is proces-verbaal opgemaakt. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie meldt weer diverse vernielingen aan straatmeubilair, auto’s en panden. toegangsdeur werden latten verwij derd, waarna men de aktiviteiten ge staakt heeft. Men is niet binnen ge weest. Vanuit een woning aan de Juliana van Stolberglaan worden sinds zaterdag 23 maart diverse goederen vermist. Het is niet duidelijk hoe de goederen uit de woning verdwenen kunnen zijn. Moge lijk dat onbekenden gebruik hebben gemaakt van een valse sleutel. WADDINXVEEN/DELFT - NKF Kabel BV, waarvan de naar Delfzijl te verplaatsen hoofdvestiging van communicatiekabelsystemen aan de Noordkade in Waddinxveen staat, is volop in het nieuws. Het gaat hier om internationale goedkeuringscertificaten, een kabelorder van Jamaica Telephone Company ter waarde van 50 miljoen gulden en het huidige po sitieve reilen en zeilen van NKF Kabel BV, voor 51 procent het eigendom WADDINXVEEN - De vestiging van ABN-Bank aan de Kerkweg-Oost houdt dinsdag 9 april een speciale Di rect Effect demonstratie. Beleggers kunnen op het ABN-kan- toor uitgebreid kennismaken met het nieuwe geavanceerd ABN-informatie- systeem ’’Direct Effect”. Dank zij on-line verbindingen met de Amsterdamse Effectenbeurs en de Eu ropese Optiebeurs kunnen beleggers bij de ABN bijzonder efficiënt opere ren. Zij zijn sneller dan ooit op de hoogte van het koersverloop van alle op de beurs genoteerde fondsen en opties. Effectenorders worden bovendien on line doorgegeven aan de Amsterdamse Effectenbeurs. Daarnaast staat een ABN-beleggingsadviseur altijd met raad en daad terzijde. Alle bezoekers van de Direct Effect- demonstratie kunnen meedoen aan een prijsvraag. Door het voorspellen van de openingskoers van een beursgeno teerd fonds op de dag van de bijeen komst maakt iedereen kans op een ABN Beleggingscadeaubon ter waarde van 500,-. De demonstraties worden gehouden in het ABN-kantoor van 10.00 tot 17.00 uur. Belangstellenden kunnen de de monstraties kosteloos en geheel vrij blijvend bij wonen. Wie graag nader kennis wil maken met de voordelen van Direct Effect om een afspraak te ma ken wordt verzocht om een afspraak te maken (telefoon 01828-14666). Daarin is overeengekomen, dat in alle praktijken amalgaamafscheiders met een rendement van tenminste 95% moeten worden geïnstalleerd en wel in nieuwe praktijken direct en in be staande praktijken binnen een jaar, dat wil zeggen voor 1 januari 1992. De tandartsen zelf zijn via de overkoe pelende organisatie al goed geïnfor meerd over de afspraken die bij het convenant gemaakt zijn. Een aantal van hen heeft inmiddels een amalgaam- afscheider laten plaatsen die aan de nieuwe eisen voldoet. Verder heeft Rijnland de bestaande tandartspraktijken in zijn gebied ook aangeschreven om in het belang van het milieu zo spoedig mogelijk over te gaan tot plaatsing van deze voorzie ning. De gemeenten komen in beeld, omdat de verplichting tot amalgaamafschei ders moet worden genomen in de ge meentelijke Lozingsverordening riole ring. Pas dan zijn deze voorzieningen ook formeel verplicht voorgeschreven en daarmee afdwingbaar. De Vereniging van Nederlandse Ge meenten zal binnenkort de gemeenten adviseren hoe zij dit voorschrift het beste kunnen opnemen in hun Lozings verordening riolering. De gemeenten in Midden-Holland hebben Steeds het VNG-model Lo zingsverordening gevolgd. Het is daarom aan te bevelen ook het VNG- model voor de wijzigingstekst aan te houden. Naar aanleiding van vragen van diverse gemeenten heeft de Milieudienst Mid den-Holland gemeenten geadviseerd om bij het aanpassen van de Lozings verordening eerst nader advies van de VNG af te wachten. Midden-Holland heeft er daarbij ook op gewezen, dat het verzoek dat Rijn land aan de gemeenten heeft gedaan om nu reeds via de Lozingsverordening in alle tandartsenpraktijken amal gaamafscheiders verplicht te stellen en deze voorzieningen ook al per 1 april af te dwingen, ten aanzien van bestaande praktijken niet spoort met de in het lan delijk convenant gemaakte afspraken. In Waddinxveen zijn weer fietsen ge stolen. Ditmaal ging het bij de Nesse (De Schaapskooi) om een Eroba sport city- bike (blauw/wit), op de Kerkweg- Oost om een zwarte opoefiets (nadere gegevens ontbreken), bij het NS-sta tion om een bruine Raleigh sportfiets, bij de Passage om een zwarte Simplex herenfiets, bij het NS- station om een rqod/bruine Union damesfiets, bij het NS-station om een bruine Romijn da mesfiets, op de Groens voorde om een groene Gazelle damesfiets (postcode 2741KX)op de Kerkweg-Oost om een blauwe Batavus junior (postcode 2741 HJ), bij het NS-station om een grijze Raleigh herenfiets (postcode 2741 EE). Aangetroffen fietsen zijn een zwarte herenfiets (merk Concorde, zonder voorwiel en zadel), een bruine Sparta damesfiets (zonder voorwiel en zadel) en een Union-damesfiets (kleur zwart, postcode 2741 JR). De laatste fiets bleek eerder in de week op het Koningin Wilhelminaplein te zijn ontvreemd. De fiets is inmiddels terug bij de eigenaar. Teruggevonden werd verder een grijze Gazelle herenfiets (vernield). Bij een bank aan de Kerkweg-Oost Werd op maandag 25 maart een vals bankbiljet van 100,- aangetroffen. Het biljet is voor nader onderzoek door de politie ingenomen. Ér is proces-verbaal opgemaakt tegen een Waddinxvener wegens een door hém gepleegde winkeldiefstal. De man had bij een supermarkt aan de Passage enkele zakjes zaad meegenomen zon der betaling. Ljater in de week werden drie minderja rige knaapjes onderhouden omdat zij in dezelfde winkel een aantal pakjes frisdrank hadden willen stelen. Op maandag 25 maart vond op rijks weg A12 (rijrichting Den Haag) een kop-staart aanrijding plaats. De aanrij ding was het gevolg van file-vorming op de rijksweg. Beide betrokken voertui gen raakten totaal vernield en werden afgesleept. De brandweer verleende assistentie wegens een lekke benzine tank en de aanwezigheid van een gas tank. Een dag later vond een aanrijding plaats op de kruising van de Kerkweg- Oost en de Julianastraat. Een op de Julianastraat stilstaande fietser, die de Kerkweg-Oost op wilde rijden, werd aangereden door een automobilist die vanaf de hefbrug de Julianastraat in reed. De autobestuurder nam de bocht te krap. De politie is op zoek naar de bestuur der van een donkerkleurige Audi, die op donderdag 28 maart na een aanrij ding op de Henegouwerweg is doorge reden. Het ongeval vond plaats op de Henegouwerweg bij het oude gemaal (tegenover de Burgemeester Troost- straat). De Audi-bestuurder kwam vanuit de richting Gouda en verloor in de bocht de macht over het stuur. De auto raakte in een slip en ramde een te gemoetkomende vrachtwagen. De Au di, vermoedelijk van het type 80 en het bouwjaar 1984, moet aan de linkerach- terzijde zware schade hebben opgelo pen. Getuigen, die nadere informatie hebben omtrent de identiteit van de be stuurder van de Audi of de auto zelf, wordt verzocht contact op te nemen met de politie. Een op de Maarten Schoutenstraat ge parkeerde auto is op dezelfde donder dag 28 maart door een onbekend geble ven tegenpartij aangereden. Hetzelfde overkwam de eigenaar van een op het Nicolaaserf geparkeerde Opel Vectra. Deze auto werd op vrij dag 29 maart aangereden waarbij be hoorlijke schade aan de linker portie ren ontstond. Later in de week werd een op de Ger- stakker geparkeerde auto aangereden. De tegenpartij reed ook hier door. In de namiddag van vrijdag 29 maart vond een aanrijding plaats op de Wei- dezoom, waarbij een bromfietsbe stuurster en haar duo-passagiere ge wond raakten. De aanrijding gebeurde doordat de 15-jarige bestuurster in de bocht de macht over het stuur verloor en op een geparkeerde auto reed. De auto werd door de klap van de aanrij ding 60 cm verplaatst. De beide meis jes, die geen valhelm droegen, zijn voor medische behandeling overge bracht naar het Blueland Ziekenhuis in Gouda. De bromfiets is uit het verkeer genomen voor nader technisch onder zoek. Op de kruising van de Stationsstraat met de Kanaalstraat vond in de avond van maandag 1 april een aanrijding tus sen twee personenauto’s plaats. De aanrijding ontstond doordat een der bestuurders door het rode licht reed. Deze bestuurder bleek tevens onder in vloed van alcohol te verkeren. Hem is een ademanalyse afgenomen, die te hoog uitviel. Tegen de bestuurder wordt door de diverse overtredingen proces- verbaal opgemaakt. De auto van de tegenpartij was zodanig bescha digd, dat deze met een takelwagen moest worden afgevoerd. «-eet - Van een woning aan de Gerstakker werd tussen zaterdag 23 en zondag 24 maart een buitenlantaarn vernield. Op zondag 24 maart werd aangifte ge daan van het bekladden van een auto op de Mauritslaan. Het voertuig werd rtiet verf bespoten. Ook op de Peppelhorst, Willem de Zwijgerlaan, Esdoornlaan en Over toom werden de afgelopen vernielin gen toegebracht aan geparkeerde au to’s. Van een winkel aan de Zuidkade wer den tussen maandag 25 en dinsdag 26 maart twee ronde lichtbakken vernield door ze met stenen in te gooien. Aan de Tollenslaan werd met behulp vpn een baksteen een ruit in de kelder gang vernield. In het slib van de afvalwaterzuiverings installaties wordt in sommige gevallen een hoog gehalte aan kwik aangetrof fen. Kwik is een zwarte lijststof die niet in ons milieu thuishoort. Uit een recent onderzoek van de Coör dinatiecommissie Uitvoering Wet Ver ontreiniging Oppervlaktewateren, uit gevoerd in opdracht van Rijnland, is vast komen te staan dat de tandartsen de grootste kwiklozers zijn binnen Rijnland. i~~.L__ ET Het Coenepark op Coenecoop met 14 bedrijfsunits. De begane grond is De Nederlandse Kabelfabrieken (NKF) is een witte raaf in vennoot- schapsland: een onderneming waarvan de vermogensverhoudingen na een ma nagement buy out verbeterd zijn. Sinds de onderneming in 1986 uit het Philips-concern werd gelicht, steeg het eigen vermogen van nog geen twintig tot bijna veertig procent van het totale vermogen. Daarmee heeft NKF naar eigen zeggen de juiste financiële uitgangspositie be reikt om via overnemingen te groeien op de Europese kabelmarkt, die naar verwachting een flink concentratiepro- ces zal doormaken. Die inhouding van middelen - terwijl tegelijkertijd de schulden bij banken die de zelfstandiging financierden wer den afgelost - was mogelijk doordat de onderneming een grote kasstroom ge nereert. Het bedrijfsresultaat is meer dan de helft van de toegevoegde waar de. Toch heeft NKF zijn Europese am bities nog niet waar kunnen maken. Ruim een jaar nadat het Finse Nokia de meerderheid van de aandelen NKF heeft verworven, heeft NKF nog geen nieuwe partners elders in Europa kun nen vinden. De vestiging van een eigen verkoopkantoor in Spanje lijkt zelfs aan te geven dat op die veelbelovende markt al helemaal geen overnamekan didaat te vinden is. Op de Amsterdamse effectenbeurs is de belangstelling voor NKF vrijwel ver dwenen, sinds de andere aandeelhou ders monddood zijn gemaakt door het binnenhalen van Nokia, dat 360 gulden per aandeel betaalde. De koers van de rest doet nu 250 gulden, ook al zullen er koerstechnisch misschien wat voor deeltjes te behalen zijn nu NKF-obliga- ties converteerbaar zijn geworden en Nokia zijn belang op 51 procent moet houden. Maar voor de beurs is de lol eraf nu NKF zelf geen overnamekandidaat meer is en van de samenwerking met Nokia concreet weinig anders valt te merken dan dat het NKF-bestuur voor de helft Fins is geworden. In de balans en verlies- en winstrekening van NKF is van de samenwerking met Nokia niets terug te vinden. Zelfs niet al voert het NKF-bestuur nu ook het management over Nokia Cable Ltd de kabeldochter van het Finse concern. Blijkbaar wordt het niet nodig gevonden voor dit werk zelfs maar een management-fee in re kening te brengen. Deze wat achteloze omgang met de grootaandeelhouder zal door de an dere aandeelhouders met argusogen worden gevolgd, nu NKF zegt een kleine Duitse dochter van Nokia, Mo nette Kabel, te zullen o vernemen. Zij zullen op kunnen merken dat het niet de bedoeling is het NKF-vermogen op deze manier te gebruiken voor de stra tegische expansie. Het NKF-bestuur deed er bij de toe lichting op het jaarverslag alles aan om duidelijk te maken dat de samenwer- king met Nokia wel vruchten afwerpt. NKF maakte het verkrijgen van een opdracht in Jamaica bekend en stelde: ”De begin 1990 aangevangen strategi sche samenwerking tussen Nokia en NKF, heeft aanzienlijk bijgedragen tot NKF’s verwerving van deze grote op dracht in de zeer concurrerende markt in het Caraïbisch gebied”.. NKF-be- stuurder P.H.T. Lehos vergastte de pers zelfs op een uitgebreide lezing over het begrip ’’synergie”. De beurs denkt getuige te koersontwik keling van NKF anders over synergie dan het team dat nu NKF bestuurt. De NKF-directie stelt bijvoorbeeld dat, om op het gebied van onderzoek en ontwikkeling van nieuwe produkten sy nergie te bereiken, volstrekte openheid tussen de verschillende ondernemin gen in de groep noodzakelijk is. Op de beurs ziet men zulke openheid tussen de verschillende ondernemingen in de groep noodzakelijk is. Op de beurs ziet men zulke openheid als het verschaffen van kennis aan de grootaandeelhouder die de andere aandeelhouders moet ontberen. In de beursvisie kan synergie pas optreden nadat Nokia honderd procent van de aandelen NKF heeft verworven. Net zoals Scottish New castle in tweede instantie ook maar de rest van Center Parcs heeft gekocht. Maar de Schotten deden dat omdat Center Parcs een grote behoefte aan nieuw vermogen had en ze niet als enig aandeelhouder geld in die dochter wil den steken, terwijl de andere aandeel houders alleen maar zouden profite ren. Bij NKF blijkt het anders te liggen. Daar kan de strategische-partner na 51 procent van de aandelen te hebben ver worven het hele kapitaal en de hele in- komenstroom naar eigen inzicht ge bruiken. Daarom is de beurskoers van NKF maar zes maal de kasstroom. Een vervelend gegeven voor concur rent Draka Kabel, al in 1985 verzelf standigd uit Philips, die in mei vorig jaar het besluit had genomen om bin nen twaalf maanden naar de beurs te gaan. NKF heeft hem het gras voor de voeten weggemaaid, zo lijkt het. NKF heeft in ieder geval het afgelopen ’’tubulente” jaar redelijk doorstaan. De Golfcrisis heeft het bedrijf nauwe lijks financiële schade opgeleverd, hoe- ZEVENHUIZEN - Zondagavond 7 april is er weer een jeugddienst in de Hervormde Kerk van Zevenhuizen. Het thema van de dienst, die om 19.00 uur begint, luidt: ”Wie niet horen wil, mag voelen!” De voorganger is ds. Romein te Pijnac- ker. De muzikale medewerking wordt verleend door Zanggroep Zevenhuizen en organist Adr. Verhoef uit Zevenhui zen. Op dinsdag 24 maart werd vanuit een op de Dreef geparkeerde auto een sporttas ontvreemd. De tas was een voudig weg te nemen doordat het dak van de bewuste auto, een Lelijke Eend, open stond. In de tas bevonden zich di verse sportspullen. In de nacht van dinsdag 26 op woens dag 27 maart is kennelijk getracht in te breken in een bedrijf aan de St. Victor- straat. Getracht werd het slot van de toegangsdeur te forceren hetgeen niet lukte. Vanuit een bedrijf aan de Brugweg is op dinsdag 26 maart een zwarte draad loze telefoon ontvreemd. Vermoede lijk is het apparaat na een insluiping meegenomen. In de avond van donderdag 28 maart is ingebroken in een woning aan de De Genestetlaan. De daders hebben zich via de achterzijde van de woning toe gang verschaft. In huis werden diverse kamers en kasten doorzocht. De bena deelde moet nog nagaan wat er precies vermist wordt. Op vrijdag 29 maart werd vanuit een zelfbedieningswinkel aan het Koningin Wilhelminaplein een boodschappen- wagentje ontvreemd. Het karretje was door de eigenaresse onbeheerd achter gelaten toen zij boodschappen ging doen. Toen zij na het afrekenen bij de kassa de boodschappen wilde overla den bleek het wagentje weg te zijn. Onbekenden hebben in de nacht van maandag 1 april getracht in te breken in $en winkel aan dt»Luifelbaan. Van een C.’ wel NKF al sinds jaar en dag projecten uitvoert in Koeweit en bij het uibreken van de oorlog aan het werk was in zo wel Irak als Koeweit. Van de wederopbouw van Koeweit verwacht de onderneming geen grote orders. NKF heeft daar al een verte genwoordiger heen gestuurd, maar vol gens A.P.G. Appel, vice-voorzitter van de raad van bestuur, zullen er al leen reparatiewerkzaamheden te ver geven zijn. Ook de hooggespannen verwachtingen van de Sovjetunie en de Oosteuropese landen zijn in 1990 niet bewaarheid ge worden. Toch ziet bestuursvoorzitter S. A. Ahonen geen enkele reden enkele reden tot pessimisme. Voor 1991 ver wacht hij ’’geen dramatische afwijkin gen” van het resultaat, zo bleek bij de presentatie van het jaarverslag. Zoals eerder gemeld, is de winst ge daald van 38,30 naar 36,90 miljoen of 33,67 per aandeel (v.j. 36,18) bij een omzet van 448 miljoen (v.j470 miljoen). Voorgesteld wordt een divi dend van 10,25 per aandeel of een be drag in contanten (uiterlijk 7 mei na beurs bekend te maken) plus 2,5 pro cent in aandelen. Bij het uitbreken van de Golfoorlog legde NKF de laatste hand aan een energieproject in Koeweit, dat in 1983 was gestart. Omdat de financiële risi co’s bij het NCM waren verzekerd, hield de kabelfabrikant er geen strop aan over. In Irak opereerde NKF als onderaannemer van een Italiaanse fir ma. 1 i tuinini' 1 Het Coenepark op Coenecoop met 14 bedrijfsunits. De begane grond is een staalconstructie, de gevels van de kantoren zijn uitgevoerd in schoon- voorzien van gewapend beton van balken en vloeren, de opbouw bestaat uit metselwerk. (Tekening: Van Vliet BV/Robin Invest BV). - ■*- '•W’wsaf- - -x-* T 7 -- K De lente is ook in Waddinxveen begonnen. (Foto: IntercolorlDe Rooij). ;n-:. TIT** *4^4* z- -•«*!!*?

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 11