Rowah start ongeslagen WSE gelijk (1-1) tegen Soccer Boys 1GEV0NDEN! en I VERLOREN! a °erno Be Fair- Nieuw tennis is bestuur begonnen Gouwe Smash Halve finale NK-turnen in sporthal Damtitel pupillen Excelsior Boule- tournooi met 17 equipes Succesvol Paastournooi van Be Fair Hoofdprijs van WSE naar België Van Dijk- tournooi in Boskoop WADDIXNVEEN/BOSKOOP - Het vijfde Van Dijk-toumooi, dat op zater dag 25 mei bij de Boskoopse voetbal vereniging Floreant wordt gehouden, kent een record aantal deelnemers. Liefst 21 winnaars van de Rijn en Gouwe-beker schreven in voor het door deze krant georganiseerde evene ment. Slechts Argon, CSW en Koude kerk nemen niet deel. Zoals bekend komen in dit toumooi alleen ploegen in actie die ooit de RenG-beker hebben gewonnen. Trainings- tijden van Antilope Hennink steviger aan kop Spelregels van snooker Verloren Gevonden 7 Monsterscore 9'- WSE i i WADDINXVEEN - WSE speelde op Tweede Paasdag gelijk (1-1) tegen Soccer Boys. Het zondagelftal van Waddinxveen werd met 2-0 verslagen door Gouderak. In de Goudse streek staat Waddinxveen-speler Robin Leunissen met 18 doelpunten op een gedeelde vijfde plaats van de topsco- rerslijst. WADDINXVEEN - De dames van de Waddinxveense handbalvereni ging Rowah zijn in haar eerste thuiswedstrijd in de sporthal de Sniep on geslagen gebleven. In een spannende wedstrijd tegen een combinatie van het eerste- en reserveteam van Cosmos uit Capelle a/d IJssel behaalde Ro wah een keurig resultaat, in en alleszins spectaculaire wedstrijd. Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 3 april 1991 Pagina 17 SPORT... RECREATIE zwart rood roze 9 blauw 9 O O l 4 aanvangspositie een snooker 'in' bal wit 1 t geel groen bruin roze zwart Q 2 punten 3 punten 4 punten Zondagmiddag wacht de thuiswed strijd tegen degradatiekandidaat Altior (aanvang 14.00 uur). Erwin Pleus zit dan nog in het gips. Het zaterdagteam van Waddinxveen- voetbal won met 4-2 van Oudewater 2. Bij Waddinxveen had veldspeler Kees de Zwart de plaats onder de doellat in genomen, omdat het elftal geen keeper had. Órnde vijftien rode ballen op hun plaats te leggen wordt een driehoekig bakje H) gebruikt. Snooker kan gespeeld worden op elke standaard biljarttafel met pockets. Een foutieve stoot wordt bestraft. De serie wordt dan onderbroken en de in die serie behaalde punten vervallen. De speler krijgt daartoe vastgestelde strafpunten. Het minimum aantal straf- punten is vier. Inlichtingen: Rijkspolitie Waddinxveen. Div. sleutels; div. portemonnees/ portefeuilles met geld en/of be scheiden; Kodak fototoestel in grijs tasje; grijze Samsonite polstas met div. bescheiden; Nike sportschoen; goudkleurige dasspeld; gouden (grove) schakelarmband met dub bele sluiting; bruine map; spaar bankboekje; zwart herenhorloge; kartonnen doos met div. appara tuur; bril in brillekoker; twee bank biljetten 100,-. Div. sleutels; driewieler; goud hor loge; wit leren tasje met papieren zakdoekjes. r groen bruin geel --O (O wit de jongens van de nivo’s 4, 5 en 6. - o o' 'In'bal WADDINXVEEN - Acht trekkin gen zijn inmiddels achter de rug in de grote seizoenloterij van de voet balvereniging WSE en men maakt zich in de Oranjewijk reeds op voor de apotheose. Tijdens een dave rende feestavond op zaterdag 15 juni zullen de extra prijzen verge ven worden. De inzet voor deze elfde en laatste trekking vormen een Nissan Micra uit de showroom van Auto-Baas, een luxe safari voor twee personen verzorgd door Van Ginkel Reizen en een video 8 compact camera van Sjaak Nooteboom. Voor het zover is vinden nog twee gewone trekkingen plaats, name lijk op zondag 14 april en zondag 5 mei. Op 14 april kan een tuinmeu- belset (Van der Linde) ter waarde van zo’n duizend gulden worden gewonnen. De laatstgehouden trekking kende een Belgische prijswinnaar. De fa milie Brugman uit Brasschaat won de super-de-luxe fiets ter waarde van bijna duizend gulden. Bij Frans Versluis aan de Beethovenlaan zochten moeder en dochter Brug man een fraaie tweewieler uit. Het gros van de overige prijzen bleef in de regio. De familie Schokkenbroek uit Gouda behoorde voor de derde maal bij de gelukkige prijswin naars. Viel in augustus reeds een fiets, en in januari een bloemenbon op lotnummer 0476, deze keer kon er een combikoffiezetter van de firma Verhoef in Gouda worden af geleverd. Het is opvallend dat verschillende lotenhouders al meer prijzen ge wonnen hebben. Het bewijst op vallend dat verschillende lotenhou ders al meer prijzen gewonnen heb ben. Het bewijst eens temeer hoe groot de kans op een prijs is (sta tisch gezien meer dan 25%). John Tilroe uit Reeuwijk is overigens met vier prijzen tot nog toe de ge lukkigste. Saillant detail bij de laatste trek king. WSE-voorstopper Theo de Heer (onlangs nog gefêteerd in ver band met zijn 500e wedstrijd in het eerste team van de Oranje-zwar- ten, toen kreeg hij een diner aange boden) won een champagne-ont- bijt verzorgd door Partyservice Van den Berg. te dwingen punten weg te geven door middel van ’’snookers”. Het spel begint met de speelbal vanuit de halve cirkel te stoten op een van de rode ballen. Bij elke beginstoot moet een rode bal geraakt worden dat wil zeggen zolang er nog rode ballen zijn. Als een speler een rode bal in een poc ket werkt, heeft hij die bal gescoord en vervolgt hij zijn beurt. Hij mag met de speelbal nu een niet-rode bal in een pocket proberen te krijgen. Als dat lukt telt hij de waarde van die bal bij zijn score op. Rode ballen die in pocket komen worden niet in het spel terugge bracht; ballen met een andere kleur worden in dit stadium wel teruggelegd. De serie wordt voortgezet totdat de speler een stoot mist of een fout maakt, nu mag zijn tegenstander een serie ma ken. Hij begint met de speelbal vanaf de plaats waarop de (witte) speelbal stil kwam te liggen. Als de speelbal in een pocket komt, Wellicht de grootste overwinning voor leider Henk Klompien in zijn carrière afgelopen zaterdag. Be Fair C-5 won met 15-1 van Gouda C-4 door onder an dere 9 doelpunten van Danny van Gils. Een ongelofelijke score. A-l pakte in Boskoop een punt (2-2). De kansen op kampioenschap zijn nog niet verkeken, maar worden moeilijk. A-2 verloor zwaar van Nieuwerkerk met 0-7. B-l leeft al in een feestroes. Met 0-1 werd gewonnen bij Sportlust (doelpunt Wim v.d. Starre). Opnieuw verlies voor concurrent Flo- reant. Met 4 punten voorsprong en nog 4 wedstrijden te spelen moet kampioen en promotie naar de regionale afdeling nu lukken. Ook winst voor B-2: 6-1 op Nieuwer kerk. Drie doelpunten van C-speler Egon Termorshuijzen. Een knappe overwinning voor C-2 (1-2 bij Sport- lust). C-l en C-3 waren vrij. C-4 ook, maar oefende bij Soccer Boys. C-5 be haalde 15-1 winst. Grote winsten ook bij de pupillen. D-l wint met 8-0 van Olympia, D-2 met 9-0 van Bodegraven, E-4 met 1-5 van Moordrecht. Natuurlijk ook nederlagen, bijvoor beeld voor E-l (8-1 bij Floreant). Een spannende wedstrijd voor F-3 (5-3 winst op Spirit) e een 11-0 overwinning voor F-4 tegen Nieuwerkerk. De ballen zijn alle van gelijke afmeting en gewichtZe zijn kleiner dan biljartballen en hebben een doorsnede van 52 mm (Britse maat) of 53 mm (Amerikaanse maat). WADDINXVEEN - Het pupillendam- team van Excelsior heeft de afgelopen week beslag weten te leggen op het damkampioenschap voor pupillen teams in de Dambond Midden-Hol- land. Op twee zaterdagen werd door de Waddinxveense dammertjes zeer goed gestreden. In twaalf wedstrijden bleef het team ongeslagen en dat gaf extra glans aan het kampioenschap. Het team bestond uit Dick Berghout, Wim den Hartog en Jeroen en Martijn van Dijken. Hierbij moeten ook wor den genoemd Martin Harskamp en Maurits van den Bosch. Op één van de zaterdagen traden zij zeer sterk als in valler op. Die 21 ploegen zijn: Alphen, Alphense Boys, ARC, Be Fair, Bodegraven Z, Floreant Z, GSV, Hazerswoudse Boys, MMO, Nicolaas Boys, Oudewater, Reeuwijk, Rohda ’76, Rijnstreek, Sportlust ’46, SVOW, TAVV, Wad dinxveen Z, WSE, Woubrugge en Ze venhoven. De winnaar van het bijna afgelopen sei zoen (vrijwel zeker Alphia of Esto) voegt zich volgende maand bij dit ge zelschap. VEP (gastheer bij de primeur in 1987) en - waarschijnlijk - het zondagelftal van Floreant (dit jaar gastheer) com pleteren het veld van 24 ploegen. De poule-indeling wordt op woensdag 10 april door middel van loting bekend gemaakt. Deze loting, om 20.00 uur in de kantine van Floreant, wordt verricht door oud-joumalist en Woerdenaar Mijndert van Dijk. De vier eerdere wüinaars van het tour- nooi -ARC, Zevenhoven, Nicolaas Boys en Sportlust - genieten een ’’be schermde” rol en zullen de vier poules aanvoeren. De toch al redelijk goed aan elkaar ge wende damesgroep van coach Simon Krol bleek na 60 minuten minstens ge lijkwaardig aan de Capelse ploeg. Eindstand 6-6. Rowah begon haar eerste wedstrijd be houdend en besteedde met name veel aandacht aan de samenwerking in de verdediging. Cosmos beschikte immers over een aantal sterke aanvalspeelsters met een goed afstandsschot. Dit bleek een goede keuze,want Cos mos kwam slecht in haar spel en was duidelijk verrast door het al redelijke niveau van ’’beginner” Rowah. De thuisploeg nam zelfs na tien minuten de leiding door een laag schot van Jolanda Hoffmans, die de doelvrouw niet goed kon verwerken. Halverwege de eerste helft leek Cos mos weer orde op zaken te stellen: door twee afstandsschoten en een snelle break-out liepen de gasten binnen en kele minuten uit naar 1-3. Maar een extra inspanning van de Waddinxveense verdediging, onder meer door sterk keeperswerk van An- nemarie Verwaayen en goed verdedi gend werk van Josephine Top wist Ro wah het aanvalsgeweld van Cosmos te keren en het spel weer naar haar toe te trekken. Een knappe break-out door Hanneke Gomes en een verwoestend afstand schot van Karin Jongkind brachten Ro wah vlak voor rust weer gelijke hoogte. Na rust leek Cosmos snel een beslissing te willen forceren. Een aantal afspeel- fouten van Rowah werden door Cos mos door snelle aanvallen afgestraft: 3- 6. De Rowah-dames hielden echter het hoofd koel. De verdediging werd opnieuw en in een offensieve opstelling georganiseerd. Dit leverde snel resultaat op. Het of fensieve verdedigingsspel van Rowah lokte snel bij Cosmos afspeelfouten uit. Eerst leverde dit een break-out op, die Hanneke Gomes verzilverde. Een tweede snelle aanval van Rowah kon nog slechts door een overtreding worden gestopt. Nathalie Zweers be nutte de strafworp zorgvuldig en de ge lijkmaker liet niet lang op zich wach ten. Vlak voor tijd bracht Barbara Bec kers de Waddinxveense ploeg verdiend langszij met een hard ingeschoten bal. In de laatste minuten hadden zowel Rowah als Cosmos nog een goede mo gelijkheid om alsnog de winst te grij pen. De lat stond echter aan beide zij den het doelpunt in de weg. Coach Simon Krol was na de wedstrijd zeer tevreden: ’’verdedigend was het prima voor elkaar, doordat men prima Zwaardere straffen gelden voor: - de speelbal regelrecht in een pocket spelen; - alle ballen missen; - eerst een bal raken die niet ”in” is; - twee ballen tegelijk raken; - twee ballen met één stoot in een poc ket werken (andere dan twee rode of de ”in” bal en de aangegeven bal); - een bal van de tafel stoten; - de verkeerde bal in de pocket stoten - een andere dan de speelbal met de keu stoten; - een rode bal spelen in twee achter eenvolgende stoten; - spelen met beide voeten van de vloer; - de bal met iets anders dan de keu spelen; - een duwstoot en een sprongstoot. samen werkte. Slechts 6 doelpunten tegen krijgen te gen een sterke ploeg als Cosmos zegt natuurlijk genoeg. Aanvallend valt er nog het een en ander te verbeteren. Daar gaan we de komende weken extra zorg aan besteden. Ik ben zeer tevre den over ’’mijn dames”; ze hebben deze prestatie echt als team geleverd”. Rowah gaat vanaf midden april de trai ningen buiten afwerken: voor de jeugd op dinsdagmiddag en voor de senioren en junioren op donderdagavond. Vor meer informatie hierover tel. 01828- 13453 of tel. 01727-15052. WADDINXVEEN - Bij Be Fair-tennis lagen vrijdag 29 maart de banen op de Buitenhof aan de Sniepweg gereed voor ontvangst van de jeugd, ’s Mid dags konden de jongeren deelnemen aan een kennismakingstournooi. Zaterdag 30 maart had er een vriend schappelijk tournooi plaats waaraan werd deelgenomen door 35 nieuwe le den samen met 65 senioren, die al lan ger lid van Be Fair zijn. Veel tennissers moesten nog even wen nen aan het buitengebeuren. De banen spelen nog niet echt lekker, maar dege nen die aan de competitie gaan deelne men moeten toch weer snel in goede doen komen. Dinsdag 9 april zal de eerste wedstrijd in de dames-competitie gespeeld wor den. De zaterdagcompetitie start op 13 april. De eerste label-avond zal zijn op maan dag 15 april en de eerste label- ochtend is voorzien op woensdag 17 april. WADDINXVEEN - De Waddinx- vense sportclub Antilope aan de Alber- dingk Thijmlaan heeft met ingang van maandag 8 april de trainingstijden ge wijzigd. Nu het winterseizoen, met haar cros sen, weer achter de rug ligt, zijn de trai ningstijden bij Antilope voor het ko mende zomerseizoen aangepast aan de hogere temperaturen. De zaal wordt verlaten en alle activitei ten vinden weer op de atletiekbaan aan de Alberdingk Thijmlaan plaats. Dat er naast de enthousiaste trainers van de atletiekgroepen ook de nodige mensen actief zijn voor de recreatieve afdeling behoeft geen betoog. De atletiekafdeling echter, kan nog wel wat ledenaanwas gebruiken, vooral in de leeftijdsgroepen van 13 jaar en ou der. De Antilope-trainers zijn: Petra Bret- veld, Susanne Kraan, Hans Boere, Huub Kraan, Peter Wennekes, Martin v.d. Wijdeven, Corrie Hoogendoorn, Josje Gulik, Auke Leen en Maarten Abrahamsen. De nieuwe trainingstijden van Anti lope zijn: Maandag Trimsters 13.45-14.45 uur, Mini C-B-pupillen 17.30-18.30 uur, A-pupillen 18.30-19.30 uur, Trimmers/trimsters 20.30-21.30 uur. Dinsdag Junioren D-l- le jrs. C 18.30-19.30 uur, Junioren C2e jrs +B 19.30-20.30 uur, Trimsters 20.00-21.00 uur. Woensdag Mini-C-B-pupillen 14.00-15.00 uur. Donderdag Trimsters 9.00-10.00 uur, A-pupillen 18.00-19.00 uur, Junioren D+C le jrs. 18.30-19.30 uur, Junioren C2e jrs +B 19.30-20.30 uur, Lange Afstandgroep 20.30-21.30 uur. Zaterdag Trimmers/trimsters 9.00-10.00 uur. WADDINXVEEN - In de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging (WSV) werd de 26e ronde gespeeld. Hennink verstevigde zijn koppositie door met wit te winnen van De Niet. In een Konings-indische opening zette hij een enorme aanval in, die De Niet constant voor grote problemen stelde. Bij de 23e zet waren die problemen niet meer op te lossen en zwart moest opge ven. Claassen-Jansen was een gelijk op gaande strijd met wisselende initiatie ven, de uiteindelijke remise was een te rechte beloning voor beiden. Kardol- v.d. Born was een slechte partij van weerskanten. In een Dame-gambiet verspeelde wit een paard, maar in een woeste aanval overzag zwart dat hij pardoes werd mat gezet. Van Woudenberg speelde met zwart tegen Ritter, offerde een vergiftigde pion die door wit werd genomen. Ritter moest dit al snel bezuren en verloor een stuk. Daarna stuurde zwart aan op een algehele afruil van stukken en in de af gebroken stand van 6 pionnen tegen 5 pionnen en een paard, zal van Wou denberg weinig moeite hebben om naar winst af te wikkelen. Stouten-de Bock moesten hun afgebro ken partij van 5 weken geleden uit spe len. Twee Torens en de Dame van Stouten stonden slecht opgesteld en De Bock profiteerde subliem van deze bui tenspel situatie; hij liet zijn veel actie vere stukken de ene kracht zet na de andere doen en Stouten moest lijdzaam en kansloos toezien hoe zwart naar een mooie winst schoof. Alblas-Besemer werd een korte partij; kort na de opening offerde Alblas een stuk en trok aan de noodrem door eeu wig schaak te geven: dus remise. Van Oort speelde met wit tegen Stam en scheen rechtstreeks op een overwin ning af te stevenen, totdat hij taktisch een zeer slechte zet deed en Stam zijn overwachtse kansen keurig omzette in winst. Brobbel stond met zwart een paard voor tegen D. van Offeren, maar Van Offeren kon met kundig spel zijn stel ling gesloten houden en alsnog een re mise uit het vuur slepen. Prins-Van Sandijk was een luidruchtige partij, waarbij Prins letterlijk en fi guurlijk fluitend heeft gewonnen. De langste partij van de avond werd ge speeld tussen Littooy-H. van Offeren; om 24.00 uur werd in een ingewikkelde stand afgebroken. De overige uitslagen waren: Muit-El- lers en v.d. Geer-H.E. van Offeren re mise, Reus-Wiersma 1-0 en Ponsioen- Kloet 0-1. De strijd in de top is wat geluwd, Hen nink en Jansen hebben duidelijk af stand genomen van de achtervolgers, maar de competitie is nog in volle gang. De onderlinge krachtsverschillen zijn gering en de sub-top zal er alles aan doen om dichterbij te komen. De top-tien ziet er als volgt uit: Hen nink 1734, Jansen 1590, Philipse 1458, Claassen 1417, de Niet 1365, Kardol 1356, v.d. Born 1349, Smitskamp 1290, van Woudenberg 1265, Ellers 1262, Ritter 1251 en Muit 1209. ■fri WADDINXVEEN - De Waddinx veense tennisvereniging De Gouwe Smash, spelend in het Wamaarplant- soen aan de Jan Dorrekenskade-Oost, heeft sinds vorige maand vier nieuwe bestuursleden. Het voltallige bestuur ziet er als volgt uit: voorzitter Henk-Wim v.d. Panne (Gouda), secretaris Marianne Roes (Sperwerhoek 14), penningmeester Rene Boonen (Peuleyen 63), huishou delijke commissie Wim Mooy (Swee- linckhof 36), jeugdcommissie Nicole Kleingeld (Peppelhorst 1), technische commissie Els Rijsbergen (Woubrech- terf 31), Onderhoudscommissie Ben Wetzel (Graanakker 72). De Gouwe Smash heeft behoefte aan jeugdleden. Voor inlichtingen: Nicole Kleingeld (01828-18702), voorzitster van de jeugdcommissie. o WADDINXVEEN - Het Paastournooi van de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen trok maandag 17 equipes naar het gezellige bouleterrein aan de Alberdingk Thijmlaan. Adriaan Warmelink en Elly Kappert werden eerste met 4 gewonnen partijen en een puntensaldo van 23. De tweede plaats was voor Rita Flipse en Dino Giancaspero met 4 gewonnen wedstrij den en slechts twee punten minder als de winnaars. Derde werden Jan Kooistra en Arnold Janssen ook met 4 gewonnen wedstrij den en een puntensaldo van 15. Ver meldenswaard is dat het voor Arnold zijn eerste toumooi was dat hij speelde. Dat belooft wat. Ook buiten Waddinxveen weten de le den van de jeu de boulesvereniging Waddinxveen prijzen weg te halen. Zo werden twee weken geleden Willem van Bockom Maas, Betsy Stuut en Dino Giancaspero tweede in een sterk bezet tournooi (68 triplettes) bij Grand Cru in Leidschendam. Rob Hielema, Ben Sas en Henry van Wageningen werden eerste in de verlie- zersronde. In het totaal behaalden zij de zevende plaats. Hoewel de jeu de boulesvereniging reeds ruim honderd leden telt, zijn nieuwe leden nog steeds van harte wel kom. De mogelijkheid bestaat ook om onder deskundige leiding te trainen. Belangstellenden kunnen zich melden bij één van de bestuurselden (telefoon 17534). Van de gymnastiekvereniging TOOS komen tijdens dit eerste deel 5 turners in actie: Joachim van der Have, Johan Faay en Klaas Buytendorp in nivo 6B, Jurjen van Pruissen in 5B en Maarten Verbree in 4B. De prijsuitreiking zal zijn om 13.00 uur. De middagwedstrijd begint om 14.00 uur en daarin komen de turners uit de nivo’s 3, 2 en 1 in actie. Ook in het tweede deel doen TOOS turners mee, en wel Albert Hogeweg in nivo 3B, Pe ter Noorlanders in nivo 3C, Arthur Blom in 2C en Alexander Poot vorig jaar nog tweede in nivo 3B moet zich nu plaatsen in nivo 2B. De tweede wedstrijd zal om 17.30 uur L. afgelopen zijn. eindigt de serie en begint de andere speler vanuit de halve cirkel. Het spel gaat verder totdat er geen rode de pockets te spelen en de tegenstander ballen meer op de tafel zijn. De speler J-*- - Jdie de laatste rode bal wegwerkt, mag naar keuze een andere gekleurde bal in een pocket proberen te krijgen. Als hem dat lukt, wordt die bal herplaatst. Daarna moeten de gekleurde ballen worden gespeeld in de - opklimmende - volgorde van waarde. Zijn ze alle in de pocket gespeeld, dan worden ze niet te ruggeplaatst. Winnaar is de speler die het hoogste aantal punten heeft gescoord als alle ballen zijn weggewerkt. Als alleen de laatste (zwarte) bal is overgebleven wordt het spel bij de eerstvolgende sco re, of bij het maken van een strafpunt beëindigd. Een speler wordt ’’gesnookerd” als een bal die hij niet mag spelen precies op de lijn tussen zijn speelbal en de ”in” bal ligt. Hij moet zijn stoot proberen en wordt gestraft als hij in de ”in” bal mist of eerst de andere raakt. Als hij wordt ’’gesnookerd” door een foutieve stoot van de tegenstander, mag hij elke an- Een tegen Soccer Boys hardwerkend WSE kon wederom het zoet van de overwinning niet proeven. Gezien de gecreëerde kansen had men daar ook recht op, de doelpunten tellen echter. De eerste helft had Soccer Boys het windvoordeel, maar wist dit niet uit te buiten. WSE kreeg middels Willy Bee- len al in de eerste minuut een kansje na mistasten van de S.B.-goallie. De twintigste minuut liet een doelpunt van Soccer Boys zien echter de scheids rechter zag hands en gezien de geringe protesten zal het ook wel zo geweest zijn. Een kwartier voor rust kreeg gelegen- heidsspits Patrick Rijnbeek de bal voor zijn (verkeerde) rechterbeen. Met links kan hij akelig hard schieten. Zijn rechterbeen dient slechts de symme trie, ging de bal ver naast. Kort voor rust de beste kans. Willy Beelen worstelde zich langs een aantal verdedigers en bereikte met een strakke voorzet Robert Kerkhof die vervolgens de deklat vond. Na rust de wind in de rug voor de oranje-zwarten. Dit resulteerde in een aantal doelrijpe kansen voor onder meer Patrick Rijnbeek, Willy Beelen en Marcel van Dijk. Al met al zo’n 6 a 7 doelrijpe kansen waartegen over S.B. niets kon stellen. Na ruim een half uur spelen dan toch de ban gebroken. Willy Beelen omspeelde de Soccer Boys-defensie en kanlde uit een onmogelijke hoek de 1-0 binnen. Martin Sol wed direct daarop vervan gen door Rob Verbakel ten einde deze voorsprong te koesteren. Tevergeefs, 5 minuten voor tijd kreeg Soccer Boys een corner te nemen. Men posteerde alle lange mannen (zo’n 8 man boven de 1.85!) voor het doel van Richard Scheurwater. De ingekopte bal werd gestopt, echter met de hand van Robert Kerkhof. De uitstekende scheidsrechter gaf een penalty die door Ruud v. Ruien verzil verd werd. Tot slot had Dennis Jager nog enig kruit droog gehouden. Van 35 a 40 me ter pegelde hij een vrije trap in één keer op het doel. Knetterhard belandde de bal op de paal, zonder een ongelukkige medespeler of tegenstander geraakt te hebben. Het bleef 1-1, waarbij WSE gezien de kansen meer verdiende. Overigens viel Robert Kerkhoff nog geblesserd uit. B- junior Vincent v. Staveren verving hem. O speelbal waarden overige ballen SNOOKER r0011 91pmi WADDINXVEEN - Het snookeren in Waddinxveen krijgt steeds meer be langstelling, mede door de komst van De Diamond aan de Passage. Snooker wordt gespeeld op een biljart met zes pockets. Er zijn 15 rode, 6 anders ge kleurde ballen en een witte bal, de speelbal. Een speler scoort punten door ballen in WADDINXVEEN - Het Plusmarkt Paaspupillentournooi van Be Fair- voetbal is maandag een groot succes ge worden. In de ochtend werd een regionaal pu- t pillentournooi gehouden, waar bijna 200 jongens aan meededen. Winnaar bij de E-l en F-l teams werd Soccer Boys uit Bleiswijk. Daarmee werden zij voorlopig voor een jaar de trotse be zitter van de Inge Rehorst Trofee. De Verzijl-Sport-wisselbokaal kwam in handen van Olympia uit Gouda, die de beker overnam van Sportlust. Pou- lewinnaars werden (2x) Soccer Boys, (lx) Olympia en (lx) Be Fair. Voor alle jongens was er een vaantje, geschon ken door de Plusmarkt. In de middag werd een tournooi ge speeld tussen E- en F-zeventallen (met bekende namen). Poulewinnaars wer den daar Velox uit Utrecht, Meerkerk en (2x) Jodan Boys. Verder deden mee Feijenoord, DSO en Be Fair. Ook hier was voor iedereen een vaantje. Het volgende tournooi is het Piet Roos Jr.-voetbaltournooi voor A- en B-elf- tallen, op 30 april (Koninginnedag). blauw 9 5 punten O 6 punten 7 punten dere bal nemen (hij moet wel eerst zeg gen welke). Als deze in een pocket komt telt hij als een rode, tenzij alle rode ballen van de tafel zijn, in welk ge val hij wordt behandeld als een ”in”- bal waarvan hij wordt ’’gesnookerd”. WADDINXVEEN - Zaterdag 6 april wordt in de sporthal de Sniep de halve finale voor de Nederlandse Kampioen schappen (NK) georganiseerd. Deze wedstrijd is verdeeld in twee de len. ’s Morgens om 9.30 uur beginnen Maarten Abrahamsen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 17