VAKANTIE-WEEK DE ZONNEBLOEM Tienjarenplan energiebedrijf EWR Gelijk spel en verlies WSV 2 en 4 Nederlandse kwekers versieren Vaticaan Nieuwe Inbraak op Coenecoop AANLEG PARKEERTERREIN VORDERT Opknapbeurt Zeeheldenbuurt School- korfbal- tournooi Dames 2 Be Fair kampioen Kamermuziek in raadzaal Flyers- tournooi met Tie Tie Team gemeente- gids ’92 MOS EN SPETTER St. VICTORPLEIN 2 WADDINXVEEN TEL. 01828-11697 PIANO’S Begoniarit Skymasters Zendings- avond in De Hoeksteen Thema- avonden KVO ’80 op Afsluitdijk F Uitslag Paas- kleurwedstrijd Heren Schade aan uw auto vereist q deskundige reparatie. |y°cw” J «s arms TEVENS ACCESSOIRES, STEMMEN EN REPAREREN Geopend: Donderdag t/m zaterdag van 09.00-17.00 uur. PIANOHANDEL NIEUWE EN GEBRUIKTE BOSKOOP/REGIO - De NV Energie- en Watervoorziening Rijnland (EWR) heeft een tienjarenplan op stapel staan voor vermindering van het energieverbruik. Een zuiniger gebruik van energie is niet alleen een financieel verhaal; het is ook nood zakelijk voor een schoner milieu en levert een besparing op van fossiele brandstoffen. De EWR ziet zich geplaatst voor de taak de hiervoor landelijk gestelde normen te halen, wat echter niet helemaal mogelijk wordt geacht, al komt het ’Bedrijfs milieu- actieplan’ een eind in de richting. GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Pagina 19 Veekblad voor Waddinxveen - Woensdag 10 april 1991 Energieverbruik moet lager kosteneffectiviteit, zijn maatregelen op het gebied van verlichting, warmtevoor- kend oog te houden op het arrangement van de door de Nederlandse boomkwe kers geleverde bloeiende heesters, bo men en coniferen. Allen die aan deze manifestatie hebben meegewerkt, zijn door de Paus in audiëntie ontvangen. Paus Johannes Paulus II keerde tijdens zijn rondgang langs de genodigden nog even terug naar het Nederlandse gezel schap om hen te bedanken voor de schitterende versiering van groen en bloemen. Op het Sint Pietersplein hadden de Ne ll uishuudens In eerste opzet wordt gestreefd naar het terugdringen van de energie in huishou dens door meer energiezuinige lampen: gemiddeld 3,5 van dergelijke lampen per gezin binnen vijf jaar. Het EWR- gebied telt ongeveer 203.000 huishou- ziening van huishoudens, bedrijfsleven en overheid, de toepassing van wind energieën warmte-krachtkoppeling. Op midden- en lange termijn kan gedacht worden aan absorptiekoelmachines en bodemopslag. van de zorgverzekeraar Trias en de On- dernemerskring ICW. Daarna zal het terrein worden geasfalteerd. Paus Johannes Paulus II schudt de hand van Jaap Verkade (PPH) om te bedanken voor de bijdrage van de Nederlandse boomkwekers aan de prachtige versiering van het Sint Pie tersplein in Rome. Oosten blunderde en Stouten kon geen rendement halen uit zijn geofferde stuk. Voor Van Sandijk had het toen geen nut meer om nog voor het volle punt te vechten in zijn moeilijke partij en hij bood remise aan, waardoor de totale uitslag verlies opleverde met 3-5 de verdienste van het hele team. Deze week wederom een thuiswedstrijd te gen VS Den Haag, aanvang 15.30 uur in sportzaal Groenswaard. Energiebesparing in huishoudens kan voorts worden bereikt door betere isola tie van woningen, het stimuleren van de afzet van hoge rendements-ketels, ver vanging van electrische boilers door gas toestellen en overgaan op stadsverwar ming. Ook hiervoor zal veel voorlich ting, inspectie en advies nodig zijn en denkt de EWR aan voorfinancieren (la ter te verrekenen door een lager energie verbruik). NIEUWERKERK AAN DEN IJS- SEL - Vrijdagavond 12 april organi seert AMC ’’The Skymasters” te Nieu- werkerk aan den IJssel de Begoniarit. Deze rit wordt verreden op basis van een routebeschrijving. Voor de A- en B-klasse geldt het NRR/TRR regle ment, voor de gezelligheidsklasse geldt een aangepast reglement. De lengte van de rit is ongeveer 30 km, de duur plm. 1,5 uur. Inschrijven voor deze rit is mogelijk tussen 20.00 en 21.00 uur in café-res- taurant ”De Koperen Ketel”, Klein Hitland 8, te Nieuwerkerk a/d IJssel (nabij de steenovens langs IJsseldijk). De eerste deelnemer start om 20.30 uur. a De heren van Be Fair konden er tegen aan zaterdag, tegen de nummer 2 ZVH 3 moest uitgespeeld worden. De thuis wedstrijd werd door Be Fair gewonnen met 3-0, dus ZVH wilde wraak nemen. ZVH kwam echter bedrogen uit. Be Fair begon de eerste set gelijk goed. Op alle fronten werd er gedomineerd wat uiteindelijk resulteerde in een 15-7 overwinning. ZVH stond stijf van de zenuwen, want het kon uiteindelijk nog kampioen worden. De tweede set kwam ZVH opnieuw niet uit de verf. Be Fair kon dank zij subliem spel de thuisploeg op achterstand houden en uiteindelijk de tweede set naar zicht toe trekken (15-10). Ook de derde set bleef Be Fair goed spelen. Dank zij agressief aanvalsspel en een goede verdediging werd ook deze set winnend afgesloten (15-8). Deze week weer een uitwedstrijd en dan tegen de nummer 1 van dit moment Skania 2 uit Delft, vrijdag 12 april om 21.00 uur in Delft. bis het jaarlijkse schoolkorfbaltour- dens, waarin zo’n 548.100 energiezuini ge lampen geplaatst zouden moeten worden. Daarvoor moet de aanschafprijs van dergelijke lampen omlaag, de verbrui ker moet gaan inzien welke de voorde len zijn ten aanzien van het milieu en welke toepassingsmogelijkheden derge lijke lampen hebben. Ook moeten er meer geschikte armaturen voor spaar lampen komen. Gedacht wordt aan een methode van voor-financieren, eventu eel een subsidie om de aanschaf-drem- pel te verlagen, zoals tijdens een eerdere actie al gebeurde. WADDINXVEEN - Dmitri Ferscht- man en Mila Baslawskaya zullen op donderdag 11 april om 20.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis het laat ste kamermuziekconcert van dit sei zoen verzorgen. Dmitri Ferschtman (cello) en Mila Baslawskaya (piano) zullen werken ten gehore brengen van Schumann en Brahms. Men kan toegangskaarten telefonisch reserveren op werkdagen tussen 09.00- 12.00 uur onder nummer 01828-14433, toestel 165 of 166. De gereserveerde kaarten dienen dan aan de zaal te wor den betaald. Indien men geen kaarten heeft gereserveerd, kan men aan de zaal kaarten kopen vanaf een half uur voor de aanvang van het concert. WADDINXVEEN - Het eerste heren team van CVB Bank/Be Fair volleybal heeft met 0-3 gewonnen van Rentokil/ ZVH 3. De dames van Be Fair 2 be haalden tegen ZVH 5 het kampioen schap, terwijl het eerste damesteam met 3-0 won van Utrecht 2. De dames van be Fair werden zaterdag de eerste kampioen van de vereniging in dit seizoen. Eerst moest nog wel ge wonnen worden van Rentokil/ZVH 5. Gezien de stand op de ranglijst een for maliteit, zo dacht men. Maar het team, bestaande uit Marion van Wilgen, Jeanette v.d. Loo, Marjo lein Ottevanger, Yvonne van Erk, Vera Nugteren, Tinka Akkerhuis, Henriette van Yperen en Tanja Duin, moest wel de zenuwen de baas blijven. Coach/trainer Cocky Smits koos voor het 3-2-1-systeem. De zenuwen speel den de dames de eerste twee sets zeker geen parten, 15-6 en 15-3. In de derde set leek er geen vuiltje aan de lucht bij de stand 14-7, maar Be Fair kon dat laatste punt maar niet maken. ZVH kwam nog terug tot 14-12 maar toen maakte Be Fair het uit en kon de kampioensvlag worden gehesen. Na één jaar weer terug in de eerste klasse van het district. En dat zonder verlies- partij en met slechts twee gelijke spe len. Dames 1 van Be Fair ging zaterdag bij zonder furieus van start tegen Utrecht. Al snel werd een voorsprong van 9-1 opgebouwd dank zij goed verzorgd spel. Utrecht kwam er in het geheel niet aan te pas en verloor uiteindelijk deze set met 15-2. De tweede set gaf hetzelfde beeld. Op nieuw liep Be Fair weg van de tegen stander (7-2). Utrecht kreeg ze aan alle kanten om de oren en Be Fair liep ver der uit tot 14-2. Utrecht kwam er ver der niet meer aan te pas (15-2). De derde set verliep eveneens voor spoedig voor de dames. Al snel stond er weer een voorsprong op de borden. Goed aanvallend spel van Marcella Bos, Anneke Verwoerd en Petra van Velthuizen zorgde uiteindelijk voor de overwinning (15-6). Deze overwinning zorgde er tevens voor dat er geen enkel dëgradatie-ge- vaar meer aanwezig is. Dit is dan ook Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk gevestigd, vordert. Eerst zal Gert Jan van der Loo en Partner er nog een cir custent neerzetten voor festiviteiten derlandse boomkwekers gezorgd voor een weelde aan onder meer bloeiende Azalea’s en Rhododendrons, Vibur num en Prunus, veel lage coniferen en prachtige bomen als berk en esdoorn. Het vertrek zal maandag 15 april plaats vinden met een aangepaste bus vanaf het verpleeghuis Bloemendaal, Li- vingstonelaan 54 te Gouda om 9.00 uur precies. De vakantieweek wordt georganiseerd en verzorgd door De Zonnebloem re gio Gouda. In overleg met de plaatse lijke afdelingen wordt de gastenlijst sa mengesteld evenals het team medewer kers wat in die week de zorg voor de gasten op zich neemt. Men mag dus 20 gasten meenemen en beschikken over 25 medewerkers. Hiervan maken een 7 tal dames uit die de verpleegkundige taak op zich ne men. De gasten worden dag en nacht verzorgd. Afhankelijk van het weer is een pro gramma samengesteld en gehoopt wordt die week op mooi weer zodat er veel gewandeld kan worden. Door het nationaal bureau worden voldoende wandelwagens beschikbaar gesteld. Dit werk is mogelijk door de inzet van een aantal vrijwillig(st)ers en de gelde lijke inkomsten via donaties-giften-ak- tie’s en de jaarlijks terugkerende Zon nebloemloterij. De gasten zelf betalen tevens een eigen geringe bijdrage voor deze week. WADDINXVEEN - In De Hoeksteen (Esdoornlaan) wordt donderdagavond 11 april om kwart voor acht een zen- dingsavond van de inwendige zendings- bond (IZB) gehouden. De avond is bedoeld voor jong en oud en vrij toegankelijk. Het onderwerp van de avond is ’’Zending, Daar en Hier”. WADDINXVEEN - De gemeentelijke plantsoenendienst is niet bezig met af braak in de Zeeheldenbuurt, maar juist met het verfraaien van deze wijk aan de oostkant van de Gouwe. Daartoe moest wel het bomenbestand en de bloembakken drastisch onder handen worden genomen. Zo zijn in de Piet Heinstraat alle bo men afgezaagd. Dat gebeurt overeen komstig de verbeteringsplannen die destijds aan de bewoners zijn gepresen teerd en besproken in de raadscommis sie voor openbare werken en bedrij ven. Gebleken was namelijk dat de Zeehel denbuurt achter uit ging. Voor de afge zaagde bomen komen nieuwe met on- derbeplanting terug. De aanwezige bielzen worden vervangen door beton nen randen. Nu de werkzaamheden hun beslag krij gen hebben sommige bewoners ver baasd op de verbeteringsplannen ge reageerd. Vooral de drastische veran deringen in het groen die daarvoor no dig blijken te zijn ontmoeten de nodige kritiek. Uitgangspunten voor het plan zijn in eerste aanzet al in april 1990 goedge keurd door de ledenvergaderingen van de VEEN, VEGIN en VEST1N. Voor lopig is alleen gewerkt aan een actieplan voor vermindering van het energiever bruik. In een later stadium komt er ook een plan voor een economischer gebruik van water. Voor het realiseren van de doelstellin gen is een tienjarenplan opgesteld, dat een pakket van maatregelen en diensten bevat. Uitgangspunten zijn daarbij een stabilisatie van de uitstoot van koolzuur op het niveau van 1990, een verminde ring van de uitstoot van stikstofoxiden en zwaveloxiden en een vermindering van het energieverbruik. WADDINXVEEN - Maandag zijn de prijzen uitgereikt aan de vier kinderen die een prijs hadden gewonnen in de Paas kleurwedstrijd van garage Van Beynum (Brederolaan) in Waddinx veen. Deze vier kinderen hadden van de 250 inzendingen de mooiste kleurplaten ge maakt. Deze platen waren ook opgeno men in de advertentie voor de Paas- show, die Van Beynum heeft georgani seerd. De vier winnaars zijn Irene Steenber gen, Zevenhuizen (3 jaar), Geert Kraayeveld, Waddinxveen (7 jaar), Heleen Meyer, Boskoop (10 jaar) en Jos Verboom, Waddinxveen (12 jaar). I WADDINXVEEN - De Zonnebloem, I de katholieke nationale vereniging tot I bevordering van het welzij n der zieken I van alle gezindten, houdt weer een re- I gionale vakantieweek in de Stichting I Imminkhoeve in het Overijsselse Le- I mele. De regionale vakantieweek wordt ge- I houden door De Zonnebloem regio I Gouda voor een 20-tal gasten. Deze I zijn allen minder validen, van alle ge zindten en komen allen uit Gouda en de omliggende gemeenten. Deze week vindt plaats van 15-20 april in de Im minkhoeve te Lemele. WADDINXVEEN - Woensdag 17 april houdt de korfbalvereniging Kor- nooi voor de groepen 7 en 8 van de ba sisscholen in Waddinxveen en Boskoop aan de Waddinxveense Dreef. Dit jaar strijden 15 scholen met in to taal 18 teams weer om de wisselbeker, die vorig jaar gewonnen werd door de Klaas de Vriesschool. Helaas zal deze school dit jaar, door het geringe aantal leerlingen in de groepen 7 en 8 niet meedoen aan het tournooi en derhalve niet de beker kunnen verdedigen. Wie dan de winnaar wordt is ook voor Korbis een groot vraagteken, aange zien de tournooien van de afgelopen ja- ren hebben laten zien dat de meeste scholen aan elkaar gewaagd zijn. Woensdag 17 april zullen 200 kinderen met begeleider plus hun supporters op het nieuwe veld aan de Dreef/hoek Sniepweg te vinden zijn. Hopelijk is de stemming en de sportieve sfeer net zo prettig als tijdens de voorgaande schoolkorfbaltournooien. Als dan het weer ook nog meewerkt wordt het een zeer gezellige middag korfballen. Dit tournooi is overigens het eerste tournooi voor de groepen 7 en 8, dat gehouden zal worden op het nieuwe veld aan de Dreef, dat reeds vanaf ok tober door Korbis in gebruik genomen is. Het nieuwe clubhuis is bijna gereed, zodat nu ook de kleedkamers weer ge bruikt kunnen worden; dit in tegenstel ling tot het vorig jaar, toen het nog ver schrikkelijk behelpen was. De no. 1 en 2 van dit tournooi krijgen bovendien een uitnodiging tot deel name aan het regionale schoolkorfbal- toumooi op woensdag 29 mei, te orga niseren door de korfbalvereniging Ar- gento te Schoonhoven. Woensdag 17 april vangen de eerste wedstrijden aan om 13.30 uur en om 16.45 uur zal de prijsuitreiking plaats vinden. Milieubeleidsplan Deze doelstellingen sluiten aan op de thema’s van toekomstig beleid zoals verwoord in het Nationaal Milieube leidsplan, dat inspeelt op klimaatveran dering door het zgn. broeikaseffect, ver zuring en verspilling. Het grote aantal denkbare milieumaat regelen en diensten maken het nood zakelijk prioriteiten te stellen, waarbij twee criteria gelden: de kosteneffecten en de mate waarin een maatregel rijp is om te worden uitgevoerd. Sommige maatregelen zijn direct uitvoerbaar, an dere pas op langere termijn. Direct uitvoerbaar en met een redelijke WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van het Kruiswerk Midden- Holland houdt deze en volgende maand vier thema-avonden voor ou ders van 1,5- tot 3,5-jarige peuters. De bijeenkomsten worden ’s avonds tussen acht en tien uur gehouden op maandag 29 april, maandag 6 mei, maandag 13 mei en maandag 27 mei in het Groene Kruis-wij kgebouw aan de Stationsstraat. BOSKOOP/ROME - Namens de Ne derlandse boomkwekerij heeft Plant Publiciteit Holland een belangrijke bij drage geleverd aan de versiering van het Sint Pietersplein bij het Vaticaan. Dit gebeurde ter gelegenheid van de jaar lijkse Paaszege van Paus Johannes Pau lus II. Deze gebeurtenis werd door hon derdduizenden gelovigen op het plein en honderden miljoenen televisiekijkers over de hele wereld gevolgd. Voor PPH was Jaap Verkade, chef van het buitenbedrijf, in Rome om een wa- mars op van Kardol, die in twee maan den tijd van de 15e plaats is op geklom men naar de vierde plaats. Ten eerste werd de afgebroken partij van vorige week door Hennink zonder verder spe len op gegeven en ten tweede speelde hij met wit tegen Smitskamp een sterke aanvallende partij, die met een pion voorsprong werd afgebroken met de beste kansen. De strijd tussen de nieuwelingen Wiersma-v.d. Neut ging lange tijd op. Van der Neut had uit het middenspel een sterk loperpaar weten over te hou den en wist hiermee zoveel complica ties op te roepen, dat Wiersma zich par does liet mat zetten. Van Oort speelde met zwart tegen Be- semer en was op revanche uit na zijn laatste nederlaag. Het werd een Slavi sche opening waarin Van Oort de aan val kundig afsloeg en met de 19e zet een verpletterende tegenaanval inzette waar geen kruid tegen gewassen bleek. Bij Philipse-Hennink had lange tijd zwart het betere spel met een ver opge rukte f-pion, wit zette echter op tijd de stelling potdicht. Na enig geschuif moest Hennink erkennen, dat zonder risico te nemen er geen doorkomen aan was. Er werd besloten tot remise. Torenbeek-Littooy kwamen in een eindspel met lopers van ongelijke kleur en besloten ook tot remise. Van Wou- denberg-Muit werd een gesloten Sici- liaans, met sterke aanval van wit. Ma teriaal winst bleef uit, maar Van Wou denberg aasde op meer. Precies op de 35e zet voltooide hij zijn kundige aan val met een toren-offer gevolgd door mat met de dame. Van der Geer-Ponsioen begonnen met een Spaanse opening, waarin wit het middenspel inging met licht voordeel. Pensioen gaf taai tegenstand, maar V.d. geer zijn sterke paard was niet meer te houden en besliste met een hu zaren stukje de partij De resterende uitslagen waren: V.d. Hoek-Stam 0-1, De Bock-Alblas 1-0, H. van Offeren-H.E. van Offeren 1-0, Brobbel-T. Goor 1-0. De top-tien ziet er als volgt uit: Hen nink 1734, Jansen 1623, Philipse 1508, Kardol 1453, Claassen 1450, De Niet 1429, V.d. Born 1380, Van Wouden berg 1354, Smitskamp 1338, Ritter 1311, Ellers 1292 en Stam 1276. WADDINXVEEN - In sportzaal De Duikelaar hield Flyers-basketbal het 16e schoolbasketbaltoumooi. Op 2 en 3 april was het bijzonder druk in de sportzaal. Onder het toeziend oog van ouders, opa’s en oma’s streden bijna 400 kinde ren om diverse bekers. De wedstrijden waren steeds een verrassing. De ene keer vielen er uitslagen zoals 32-0 en de andere keer 4-4. De vele poules kenden een spannend verloop. De eerste prijswinnaars waren: ge mengd groep 6: Bethelschool, ge mengd groep 6/7: De Savomin Loh- manschool, jongens groep 6: Eben Haezerschool, jongens groep 7: Annie M.G. Schmidtschool, jongens groep 6/ 7/8: Koningin Beatrixschool, jongens groep 7/8: Willem van Oranjeschool, jongens groep 8: De Savomin Lohman- school, meisjes groep 6: Jan Ligthart- school; meisjes groep bTUfk. Koningin Beatrixschool, meisjes groep 6/7: An nie M.G. Schmidtschool, meisjes groep 7: Jan Ligthartschool (3), meis jes groep 7/8: Theo Thijssenschool, meisjes groep 8: Bethelschool. De prijs voor de leukste teamnaam ging naar het Tie Tie Tiem van de Theo Thijssenschool. WADDINXVEEN - Op donderdag 25 april gaan de leden van de afdeling Waddinxveen van de Katholieke Vrou wen Organisatie ’80 een dagje uit. De busreis gaat richting Afsluitdijk. Het programma voor deze dag is verder een verrassing. De kosten bedragen 65,-. De KVO-leden krijgen hiervoor aangeboden koffie met gebak, een lunch en een diner. In de bus zijn nog enkele plaatsen vrij Dames die belangstelling hebben voor een gezellig uitstapje zijn van harte welkom. Voor informatie kan men bel len naar mevr. R. Slootjes (telefoon 01828-17586). Voor het busreisje van de KVO ’80 gel den als vertrektijden Apollolaan 7.45 uur, NS-station Waddinxveen 7.50 uur, Luifelbaan (Brederolaan) 7.55 uur. WADDINXVEEN - Onbekenden hebben ’s nachts 6.000 gulden en een bepaalde hoeveelheid cheques gesto len uit een bedrijf op het bedrijvenpark Coenecoop. In het pand was grote schade aangericht. Volgens de rijskpo- litie is het een raadsel hoe de onbeken den het bedrijf zijn binnengekomen, want nergens waren sporen van in braak te zien. Het nieuwe parkeerterrein aan de Dreef in aanleg. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De aanleg van het parkeerterrein aan de Dreef, waar tot voor kort het woonwagencentrum was WADDINXVEEN - Eind dit jaar, be gin volgend jaar zal een nieuwe uitgave verschijnen van de gemeentegids van Waddinxveen. Evenals voorgaande ke ren zal deze gids huis-aan-huis in de ge hele gemeente worden verspreid. Nieuwe inwoners en andere geïnteres seerden krijgen de gids eveneens uitge reikt. Naast uitvoerige informatie over de ge meente en haar instellingen zal deze enige officiële gemeentegids een zo compleet mogelijk geactualiseerd overzicht bevatten van alle instellin gen, organisaties en verenigingen op het gebied van gezondheidszorg, reli gie, onderwijs, maatschappelijk leven, cultuur, recreatie, sport, verkeer en vervoer, beroeps- en bedrijfsleven en industrie. Omdat de vaak geraadpleegde ge meentegids een uitstekend reklameme- dium kan zijn voor de plaatselijke mid denstand en industrie, wordt daarin ruimte gereserveerd voor advertien- ties. De advertentie-acquisitie voor de nieuwe gids wordt verzorgd door de uitgeversmaatschappij Suurland’s Va demecum BV uit Eindhoven, die in sa- menspraak met de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretaris ook de redactie van de gids verzorgt. WADDINXVEEN - De Waddinx veense Schaak Vereniging WSV heeft voor de externe competitie twee wed strijden gespeeld. Het tweede team moest uit spelen te gen het tweede van Moerkapelle. D.J. van Offeren en T. Goor wonnen, Stam en Smit verloren. Van Oort en De In de onderlinge competitie valt de op- Bock speelden remise, zodat een voor--.z lopige stand is bereikt van 3-3. De afge broken partijen van De Niet en Ritter zullen de beslissing moeten brengen; Ritter heeft lichte winstkansen, maar De Niet zal moeite hebben om een re mise variant te ontdekken. Het vierde team speelde een thuiswed strijd tegen Capelle 6. Tot en met de vijfde partij ging het gelijk op; Van kleef en Reus hadden verloren. Kloet en H. van Offeren wonnen en D. van Offeren speelden remise. Toen ging het echter goed mis. Van I i 5

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 19