Oorzaak brand De Wigo nog duister Tennissters Be Fair gelijk tegen Victoria ROETFILTERS Topdrukte bij boulers TIEN BUSSEN Picobello gaat open Tien jaar vlooienmarkt Uitslagen Gouwe Smash Eben Haëzer- school wint korfbaltitel Bij Westnederland Bij aardewerkfabriek werkten 43 mensen Expositie W’veense Kunstkring Fietser (41) aangereden si Cafetaria neergezet in zo’n vier weken Inzamelen gedragen kleding ZTTC blijft in le klas Koninklijke onderscheiding Jazz in café Sport f - vp] Heren Subsidie Leefbaarheid Competitie +M -j. WADDINXVEEN - Bij de jeu de boulesvereniging JVB Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan heerst topdrukte. Het nieuwe seizoen is ge opend met een 50+-tournooi en een Lente triplettetournooi. Ook de voorjaarscompetitie is van start gegaan. BOSKOOP - Streekvervoerbedrijf Westnederland heeft tien gelede bus- sen uitgerust met roetfilters. De ingebruikneming van deze nieuwe bussen komt nauwelijks twee jaar na de introductie door Westnederland van de eerste bus met roetfilter in Nederland. WADDINXVEEN - De preciese oorzaak van de brand in de aardewerk fabriek De Wigo aan de Noordkade, die voor miljoenen guldens schade veroorzaakte, is nog altijd niet duidelijk. Misschien zal wel nooit duidelijk worden hoe en waar de brand kon zijn ontstaan WADDINXVEEN - Bij Be Fair-tennis is doorgegaan met de pasbegon- nen competitie. Voor de dames dinsdagcompetitie speelde team 1 uit te gen Victoria in Rotterdam. Victoria is het kampioensteam in de hoofd klasse in 1990. De stand werd 3-3. Nel Vermeulen won haar enkelspel. El lie van Tol won ook haar enkelspel en samen wonnen ze een dubbel. Pagina 17 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 24 april 1991 Naar de oorzaak van de brand in de aardewerkfabriek De Wigo aan de Noordkade wordt nog naarstig gezocht. 29 april Hans van der Loo voor zijn nieuwe cafetaria Picobello aan de Groensvoorde bij de Elzenhorst. (Foto: Sjaak No- teboom). 9 Sinds de eerste bus met filter-katalysa- tor door Westnederland is ingezet heeft TNO de bus een aantal keren getest. Het onderzoek richtte zich op de vraag in hoeverre, na intensief gebruik van de bus met roetfilter in praktijk, de uit stoot van schadelijke stoffen beperkt bleef. In de testperiode van 12 maanden heeft de roetfilterbus ruim 107.000 km gere den, zonder dat storingen aan het filter systeem zijn opgetreden. De testresul taten stemmen positief: de roetfilter re duceert de (schadelijke) uitstoot van roetdeeltjes met bijna 90%. Bijko mend effect is dat de koolwaterstofuit- stoot met 20-5-% vermindert. Veteranen Oudelande I - Gouwe Smash 1-4 Merenwijk Heren IV 35+ - Gouwe Smash Heren 35+ 4-2 Gouwe Smash Heren II35+ - Bergvliet Heren I 35+ 3-3 Er zijn wel vermoedens hoe de vuurzee heeft kunnen uitbreken, maar de preciese oorzaak kon tot nog toe nog niet achterhaald worden door de Waddinxveense rijkspolitie en de Technische Recherche van het Rijkspolitiedistrict ’s- Gravenhage. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De tennisvereni ging De Gouwe Smash (Warnaarplant- soen) noteerde in de afgelopen week de volgende uitslagen: Dames 3e klasse Zwijndrecht II - Gouwe Smash I 1-4 Gouwe Smash II - Victoria IV 5-0 Gouwe Smash III - Hoge Limiet III 5-0 Gouwe Smash IV - Rhoon IX 5-0 Zevensprong IV - Gouwe Smash V 4-1 Gouwe Smash VI - Bergvliet IV 2-3 Oudelande VIII - Gouwe Smash VII 4- 1 Zaterdag 20 april ’s Gravendeel Mix I - Gouwe Smash Mix I 3-2 E’68 Mix I - Gouwe Smash Mix II 3-2 Gouwe Smash Mix III - Plaswijck Mix IV 4-1 Gouwe Smash Mix IV - Stolwijk Mix II 5-0 Gouwe Smash Mix V - Plaswijck Mix VI2-3 Gouwe Smash Heren I - Driebruggen Heren I 2-3 C.T.C. Heren II - Gouwe Smash Heren II 3-2 Heren team 1 beleefde enerverende wedstrijden tegen Zevensprong. Wil lem Keuzenkamp en Paul Makkinje wonnen hun dubbel, maar toen Paul sa men met Ab Herrebrugh weer op winst uit was sloeg hij tot twee maal toe zijn racket-bespanning kapot. Dit werd hem te veel en <*e partij ging verloren. uur. De officiële ingebruikname ge beurt die middag door mevrouw J. van der Loo-Kool, de moeder van de eige naar. Picobello beschikt over de mo dernste snackapparatuur. Vooral de vi trine in het gebouwtje valt op door de eigentijdse mogelijkheden. Koningin- WADDINXVEEN - De Waddinx veense Kunstkring houdt vrijdag 26 april (19.30-22.00 uur), zaterdag 27 april (11.00-17.00 uur) en zondag 28 april (11.00-17.00 uur) een expositie in de Remonstrantse Kerk aan de Zuid- kade. Op deze expositie zijn werkstuk ken in aquarel, olieverf, etsen, kera miek, beeldhouwwerk en textielewerk- vorming te zien. De jaarlijkse tentoon stelling wordt geopend op vrijdag avond 26 april om half acht door Jan M. de Grauw Ab won wel zijn single. Team 1 verloor derhalve met 2-3. Team 2 speelde ook thuis, tegen Rijn mond. Alleen Be Fair-voorzitter Frans Eversteyn won zijn single met 6-4 en 6- 4. Vier partijen waren voor de Rotter dammers. Team 6 speelde met succes tegen Over- schie 4. Gewonnen werden de singles van Peter Postma en van Joep Male- stein. Ook werd gewonnen het dubbel spel van Ferry Groenendijk en Peter Postma evenals de dubbel van Ferry sa men met Jan Franken. Deze laatste partij zelfs met de setstanden 6-0 en 6- 0. Team 9 had geen succes op de banen van Rhoon. Geen enkele partij werd gewonnen. Rik Fontijn zat nog het dichtst in de buurt van winstkans met zijn 3-setter enkelspel. Setstanden wa ren 2-6/6-2/2-6. Van team 10 kwamen Jan Koetsier en Peter Vink met drie sets op winst in hun dubbel. Ron de Gunst won zijn enkel spel met 6-3 en 6-2. Drie partijen gin gen naar de tegenstanders uit Rhoon. Team 11 beleefde op eigen terrein ook al geen goede middag. Alle vijf partijen gingen naar de tegenstanders. De wat oudere heren van veteranen 2 wonnen met 3-2. Peter Schoonder- woerd, samen met Fred de Winter, kwam op de setstanden 7-6 en 6-4. John Welleman en Fred de Winter hadden drie sets nodig nadat de eerste tijdens tie-break verloren ging (6-7/6-1/6-2). John Welleman en Chris Waagenaar wonnen met 6-32 en 6-4. Mixed-team 2 met Sigrid van Dijk was zeer op dreef. Zij won haar single met 6-2 en 6-0. Samen met Marlies Kalkho- ven werd de damesdubbel binnen ge haald met 6-0 en 6-1. De overige drie partijen kwamen evenwel in handen van de Sluipers uit Reeuwijk. Team 4 won 4 wedstrijden van de 5. Er waren spannende partijen bij met tie breaks als de DD van Ans de Jong met Joke v.d. Meer. Het werd 6-2 en 7-6. De mixed van Ans met Arman van Frankfoort had drie sets met de stan den (7-6/6-7/Ó-2). WADDINXVEEN - Het artiestengala ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van de wekelijkse zaterdagse vlooienmarkt in de tuinbouwveiling De Kring-Waddinxveen aan de Bredeweg wordt vanavond (woensdag 24 april) gehouden. Aan het gratis toeganke lijke feest werken mee Piet Veerman, Ame Jansen, Jacques Herb, de Goudse zangeres Marylin, de Goudse presentator Freddy Memphis, Music Meindert (wereldkampioen harmoni ca), een popkoor uit Moordrecht, het carnavalsorkest De Bietenbrouwers en de carnavalsvereniging De Gouweslob- bers. De wekelijkse vlooienmarkt is een initiatief van de BV Evenementen Midden-Holland. Elke zaterdag staan er in de Waddinxveense veilinghal zo’n 200 kramen. De vlooienmarkt trekt een regelmatig bezoekersaantal van 4.000 mensen Per keer. WADDINXVEEN - Op de Bredeweg is een 41-jarige fietser uit Gouderak ge wond geraakt bij een aanrijding met een auto, bestuurd door een 32- jarige automobilist uit Krimpen aan den IJs- sel. De automobilist wilde het terrein van de tuinbouwveiling De Kring- Waddinxveen afrijden toen hij de fiet ser raakte. De inwoner van de Goude rak moest met beenletsel naar het Goudse Bleuland Ziekenhuis worden overgebracht. Op rijksweg A 12 heeft de Waddinx veense rijkspolitie een 27-jarige be stuurder aangehouden, omdat die te veel alcohol had gedronken. De man kreeg een boete van 250,- en kreeg een rijverbod van enkele uren opge legd. fabrikanten in Nederland, die 21 jaar geleden werd opgericht. Er werd onge veer 50.000 kilogram klei per week om gezet. De medewerkers van het door Gouwenaar Hans de Wit geleide be drijf, dat is gespecialiseerd in bloemis tenaardewerk (potten, vazen en ander aardewerk), hebben hun normale werkzaamheden nog altijd niet kunnen hervatten. Wel is begonnen met het op ruimen van de restanten en de door de vuurzee onbruikbaar geworden grote voorraden van wel honderdduizenden stuks aardewerk. Het onderzoek door de Waddinx veense rijkspolitie en de Technische Recherche van het Korps Rijkspolitie in het district ’s-Gravenhage wordt ern stig bemoeilijkt door het allesvernieti gende karakter van de brand, die an derhalve week geleden werd gedu- De testresultaten vormden de aanlei ding om in meer bussen filterkatalysa- toren in te bouwen. Voor het aanschaf fen van de roetfilters werd een subsidie verstrekt door het ministerie van Ver keer en Waterstaat. Afhankelijk van eventuele toekomstige subsidie kan het aantal roetfilterbussen verder worden uitgebreid. Het streekvervoerbedrijf heeft ook fi nanciële ondersteuning aangevraagd voor een ander milieuvriendelijk expe riment, de dual mode bus. Deze bus rijdt in de stad op elektrische energie en buiten de stad op dieseltractie. Te vens beziet Westnederland de moge lijkheden op aardgas te laten rijden. V X TL De tien gelede bussen, bussen met een harmonica-tussenstuk, worden ingezet in de Rotterdamse regio. Westneder land wil daarmee een bijdrage leveren aan de leefbaarheid in de stedelijke agglomeratie. Een aantal nieuwe bussen is herken baar aan de slogan op de zijkant van de bus ’’Deze bus is aardiger voor het mi lieu”. Daarnaast is op de achterzijde van alle roetfilterbussen de tekst ”met filter-katalysator” aangebracht Nooit eerder kwamen zoveel boulers naar Waddinxveen. Een teken dat de organisatie en het veld in Waddinxveen een erg goede naam heeft. Dit blijkt ook wel uit het feit dat de NJBB voor de tweede maal de play offs van de eerste en tweede klasse aan Waddinxveen heeft toegekend. Op 5 mei wordt bovendien de Zonale Boule d’Or, een soort bekerwedstrijd in de boulewereld, in Waddinxveen ge speeld. Sterke teams uit ere- en hoofd klasse kwamen daarom tijdens het Lente- tournooi het veld in Waddinx veen uitproberen. Waddinxveen had grote moeite om zich in dit sterke speiersbestand te handhaven. Alleen het team bestaande uit Rob Hielema, Jan Hielema en Ben Sas slaagden met een tweede plaats in de B-poule voor een Waddinxveens succes. De eerste plaats in de B-poule ging naar Van der Tuuk/Boccenera en Mol van Rotterdam ’82. De tweede plaats ging naar Van der Stokker/Czenki en Rademaker uit Dordrecht en de derde Na twee wedstrijdavonden in de voor- jaarscompetitie van de jeu de boules vereniging Waddinxveen staan Nel de Lange en Norbert Schifferling met drie van de vier gewonnen wedstrijen bo venaan. Zij worden op de voet gevolgd door Jack en Astrid van Leeuwen, Willem van Bockom Maas en Truus van Ee- den, Hans Woudenberg en Ben Sas en Piet v.d. made en Betsie Stuut. Allen hebben drie wedstrijden gewon nen en hebben alleen minder punten of in onderlinge strijd het onderspit moe ten delven. De voorjaarscompetitie wordt ge speeld met vaste doublettes. Daarnaast bestaat de gelegenheid aan de zoge naamde koekjescompetitie waaraan de leden die niet elke dinsdag in de gele genheid zijn en eventuele nieuwko mers aan mee kunnen doen. Zondag 21 april Nootdorp Mix I - Gouwe Smash Mix I 6-2 Gouwe Smash Mix I 35+ - Gravendeel Mix 1 35+ 0-5 Gouwe Smash Mix II 35+ - RLTC Mix 1135+5-0 WADDINXVEEN - Voor Roemenië gaat de KICI (Stichting Kleding Inza meling Charitatieve Instellingen in Den Haag) woensdag 1 en donderdag 2 mei in Waddinxveen gedragen kleding ophaien. De bewoners wordt verzocht de zak met kleding vóór negen uur buiten te zetten. Wanneer men geen kleding heeft aan te bieden, kan men toch hel pen, door een bijdrage te storten op giro 3367600 ten name van de Stichting KICI in Den Haag, Nassau Zuilen- steinstraat 9, telefoon 070-3245467. Naast de extra gift voor Roemenië de vergeet de stichting de beide oude doel groepen niet: uit de opbrengst van de gevulde zakken worden ook de Stich ting ’’Hulp aan Landgenoten in Indo nesië” en de Stichting ’’Nederland-Le sotho” gesteund. In Indonesië worden 1370 gezinnen (4.000 personen) met een maandelijkse gift geholpen. Het zijn families, die tus sen wal en schip zijn geraakt en geen Nederlandse paspoort meer bezitten. De Stichting ’’Nederland-Lesotho” houdt zich bezig met kleinschalige ont wikkelingsprojecten in dit Afrikaans Koninkrijk. Projecten ter bevordering van landbouw en veeteelt, van onder wijs en volksgezondheid. De vuurzee woedde vorige week maan dagmorgen vroeg vanaf vier uur in het bedrijfscomplex, waar in een deel sinds 1986 de uit de Goudse Peperstraat af komstige aardewerkfabriek met 43 me dewerkers is ondergebracht. De Wigo (De Wit Gouda) is één van de grootste en drukbeklantste aardewerk- Het eerste 50+-tournooi van de JBV Waddinxveen mag een succes genoemd worden. Zes en twintig equipes uit Zuid-Holland, Noord-Holland, Noord-Brabant en Utrecht streden fa natiek om de hoogste eer. In poule A zorgden Neel en Pieter van Oosten dat de eerste prijs in Waddinx veen bleef. Tweede werd het equipe Van der Broek/Veenendaal en de derde plaats was voor Anema/Klomp. Verdienstelijk vierde werden Willem Hendriks en Rita Flipse uit Waddinx veen. De poedelprijs in de A-poule was voor voorzitter Jan Joziasse met zijn partner Carla Wijbenga. In poule B gingen de prijzen naar de equipes Van der Hoek/Dij kshoornEr- merings/Bukman en Van der Broek/ Langelaar. De poedelprijs bleef in Waddinxveen bij Elly Kappert en Cor rie Monster. Voor het Lente-tournooi hadden maar liefst 38 equipes ingeschreven. Welge teld 114 boulers met aanhang zorgden onder redelijke weersomstandigheden voor een vol bevolkt jeu de boulester- rein in Waddinxveen. Bij team 3 is captain Truus Boere een week geleden geblesseerd geraakt. Dit tweede klasse team werd nu aangevuld met invalster Jopie Boonstoppel, die vierde klasse speelL Zij hielp samen met Maartje Barendsz en samen met Lida Preitschopf Be Fair aan winst in de dubbel spelen. Vier van de 5 wed strijden won team 2 tegen Reyerbos uit Ridderkerk. Team 5 van Will Borst speelde thuis te gen Love 70 uit Moerkapehe. Alleen het dubbelspel van Ria Gilhuis met Marian van Yperen ging naar de tegen standers. De overige partijen werden door hen gewonnen. Ook winst bij Will Borst en bij Gerrie van Dijk. 4-1 werd het voor team 5. Team 6 van Helga Bey speelde thuis te gen Dash 35 uit Dordrecht. Het ging prima: 5-0 winst. Team 7 van Joke Franken: één enkel en één dubbel wer den gewonnen tegen Hartel uit Spijke- nisse2-3 werd het voor dit teamTeam 8 van Barbel Schouten had het wel naar de zin op de uitwedstrijd tegen Drie bruggen 1. In zeer korte tijd werd 5-0 winst gehaald. Team 11 speelde thuis tegen Blijswijk 6. Captain Krina Smit had samen met Henny Joling 3 sets nodig om een dub bel te winnen. Het was een spannende partijDe eerste set was 6-0, maar de tweede ging na tie-break verloren. De derde set bracht 6-3 winst. Henny Jo- ling als single won met 6-4 en 6-1 Krina Smit, samen met Marian Bons, won met 6-0 en 6-4. Nelly v.d. Velde verloor in een spannende 3-setter ten slotte toch haar single. Ook het dubbel spel van Marian en Nelly ging na een 3- setter, waarvan één met tie-break, naar Blijswijk. 3-2 winst voor dit team. Woensdagmiddag speelden enkele jeugdteams. Een ouder offert zich steeds op voor het vervoer. Het team van Evie Wijnstok en haar medespeel sters Monique Keuzenkamp, Valerie Bey, Kim Booden en Kirsten Alink werd per auto naar Stolwijk gebracht, doch werd op de rotonde Stolwij ker sluis aangereden door een vrachtwa- gen-combinatie. Auto stuk, bestuur sters en kinderen gelukkig nog heel. Zaterdagochtend was de jeugd aan de beurt. Het weer was heel onaangenaam en de banen waren onbespeelbaar, ’s Middags kon er weer gespeeld worden WADDINXVEEN - De hervormde Eben Haëzerschool van de Jan Dorre- kenskade-Oost is winnaar geworden van het door Korbis gehouden school- korftournooi. ’s Morgens vroeg vielen er nog dikke hagelbuien. Tijdens het uitleggen van de velden vielen er nog flink wat regen; druppels. Gedurende het tournooi zelf was het droog en vaak zeer zonnig, al hoewel er wel dikke grijze wolkenluch ten voorbijgingen. Vijftien scholen deden mee met in to taal 20 teams. Het was een gezellige happening voor zo’n 200 kinderen met hun begeleiders en supporters. Wanklanken waren er niet te horen en de EHBO hoefde gelukkig bijna niet in actie te komen en zeker niet voor ern stige zaken. Een pleistertje deed meestal wonderen! Er was dit jaar gekozen voor poule-in- delingen, zodat er uiteindelijk door elk team in ieder geval 4 wedstrijden ge speeld moesten worden. Na afloop van deze wedstrijden waren de volgende scholen poulewinnaar. Poule A: Eben Haëzerschool (8 punten), poule B: De Savornin Lohmanschool (7 punten), poule C: Willem van Oranjeschool (7 punten) en poule D: Jan Ligthartschool 2 (8 punten). In poule C had de Kon. Beatrixschool eveneens 7 punten, maar een minder goed doelgemiddelde dan de Willem van Oranjeschool en volgens de regle menten was dat bepalend bij een ge lijke stand. Deze 4 scholen speelden in kruiswed strijden tegen elkaar, waarbij uiteinde lijk in de finale kwamen: Eben Haëzer school - Willem van Oranjeschool. In een spannende finalewedstrijd werd de eindstand 1-1, waarna strafworpen ge nomen moesten worden. Daarbij scoorde de Eben Haëzerschool iets be ter dan de Willem van Oranjeschool en werd daarmee de uiteindelijke winnaar van een zeer geslaagd schoolkorfbal- tournooi 1991. Beide scholen ontvangen een uitnodi ging voor deelname aan het Regio- schoolkorfbal-tournooi, dat gehouden zal worden op woensdag 29 mei op het terrein van Argento te Schoonhoven. Voordien krijgen beide scholen de mo gelijkheid o.l.v. Korbis-trainers extra trainingen te volgen om zó goed besla gen ten ijs te komen. De eerstvolgende schoolkorfbaltournooien worden ge houden op woensdag 25 september (groepen 5 en 6) en op woensdag 2 ok tober (groepen 3 en 4). plaats naar het team Czenki/Spruit en Poletto, ook van Het Boulend Schaep uit Dordrecht. In de B-poule ging de eerste prijs naar den Dekker/van Trieten de Ronde van Rotterdam ’82 en de derde plaats naar het equipe Willemstein van Midi uit Delft. De verste deelnemers kwamen uit Schoorl en Tilburg. Ook de jeu de bou lesvereniging Gouda was goed verte genwoordigd. Helaas vielen ze niet in de prijzen. Wel ging de poedelprijs in poule A naar het equipe Naerebout/ Van der Vaart uit Gouda. Een jeugdteam bestaande uit Wouter de Lange, Eshter Hielema en Meindert Stuut vertegenwoordigt zaterdag 27 april de jeu de boulesvereniging Wad dinxveen op de Nationale Jeugdkam pioenschappen in Haarlem. Als re serve gaat mee Stefan Tabbe. Het is de eerste keer dat een Waddinx veens jeugdteam meedoet aan de jeugdkampioenschappen. Het team wordt getraind en begeleid door Marco van Wageningen in het bezit van het Petanque Verenigings Trainers diplo ma, hij wordt geassisteerd door Fran- cisca Laning die bezig is met de oplei ding voor PVT. ZEVENHUIZEN - Vrijdag speelde het eerste team van de Zevenhuizense tafeltennisvereniging ZTTC de elfde wedstrijd in de eerste klasse van de Goudse tafeltenniscompetitie in Haa strecht tegen het eerste team van TOP. De eerste wedstrijd tussen deze twee teams eindigden in een 5-5, maar dit keer werd Z'lT’C met een 7-3 nederlaag terug naar Zevenhuizen gestuurd. Door deze overwinning wint TOP de slag om de tweede plaats. Door dit resultaat blijft ZTTC steken op 13 punten maar is het zeker van handhaving in de eerste klas. De vol gende en tevens laatste wedstrijd van deze competitie is op vrijdag 26 april om 20.00 uur in het dorpshuis ”Swan- la” tegen het tweede team van 1LAC, dat met veel overmacht de titel heeft gegrepen. Niet zo verwqnderlijk met een speler als Piet Luteij .i in de gelede ren. nedag (dinsdag 30 april) is de eerste dag dat cafetaria Picobello, waarvan de voorbereiding van de bouw enkele ja- ren in beslag genomen heeft door be zwaren van omwonenden, voor het pu bliek is geopend. rende drie en een half uur bestreden door de brandweerkorpsen van Wad dinxveen, Boskoop en Gouda. Dage lijks hebben zich twee rechercheurs met de zaak belast. De Wigo maakte gebruik van een deel van het imposante bedrijfscomplex dat eens voor de opslag van voedselvoorra den in handen was van het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en en Visserij. Het onroerend goed is nu ei gendom van de Bergambachtse aanne mer A. van Erk, die delen van het pand verhuurt. WADDINXVEEN/HAZERS- WOUDE - Burgemeester mr. M.J.J.M. Boelen van de gemeente Rij- neveld heeft dinsdagmiddag een ko- ninklij ke onderscheiding uitgereikt aan J.J. Boers (58), directeur van Egbo Bouw BV in Hazerswoude-Rijndijk. Dat gebeurde in Oude Wetering tij dens een receptie ter gelegenheid van het 40-jarig dienstverband van Johan nes Jozef Boers en het 120-jarig be staan van zijn bedrijf. Van Egbo Bouw BV, die ook in Wad dinxveen woningen heeft gebouwd, is de Waddinxvener J. Blonk mededirec teur. Hij kocht in 1974 de aandelen van de Bodegraver Van Egdom, die samen met de heer Boers in 1964 voor de uit voering van nieuwbouwwoningen NV Aannemingsbedrijf Egbo had opge richt. Egbo is voortgekomen uit het in 1871 gestichte bedrijf, dat tot 1977 de firma naam J.J. Boers droeg. Daarna werd het een BV met de heer Boers als direc teur. Boers BV houdt zich uitsluitend bezig met onderhoud en renovatie en Egbo BV met nieuwbouw en project ontwikkeling. In beide bedrijven werken 50 tot 60 mensen. WADDINXVEEN - In café Sport aan de Kerkstraat wordt komende zondag 28 april weer een jazzsessie gehouden. Deze begint om vijï uur ’s middags. WADDINXVEEN - In zo’n vier we ken tijd is aan de Groensvoorde bij de Elzenhorst de nieuwe cafetaria Pico bello neergezet. In het horecabedrijfje van Hans van der Loo wordt maandag 1 een open huis gehouden tussen ’s middags vijf uur en ’s avonds negen SA» r W// 'M VMKk' i A

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 17