Gouden Fles 1991 Toos wint de finale Laatste dagen Hypotheekcentrum FINALE BEDRIJFSVOETBAL Sportweek ’91 Op thema-avond ook milieu-oplossingen Rommelmarkt voor de 10e keer Nico Vink start voor ’t Baarsje ’’Raadsleden zijn graag van huis” OÉ J Uitgereikt in het Belgische Spa Vermalen Hout/A Film in De Schaapskooi Jeugd van W’veen op kamp De Gouwe in Pijnacker Bert Woudenberg over inefficiënt vergaderen: DE GOUDEN FLES! j <1 Bekerwinst Be Fair B-l Aanvang 20.00 uur SPA t ZATERDAG 8 JUNI A.S.: 11 ■i VOORPROGRAMMA.- - 18.00 uur: kleine finale om 3e en 4e plaats 19.00 uur: Bedrijfsvoetbalcommissie - Oud-Winkeliers I - i. Pagina 9 Daam (links) en Barbara Scharloo-van Gulik (rechts) in Spa met de onderscheiding De Gouden Fles. Inhetmid- fect en de gevolgen voor hier en in de Derde Wereld. Deze onderscheiding is een aantal ja- ren geleden in het leven geroepen door de Stichting Goed Gastheerschap: De moest drie leerlingen-jaren doorlopen voor ik mij echt journalist kon noemen Ik heb alle aspecten van het vak doorlo pen. Van het schrijven van politiebe richten tot aan de technische kant van het vak. Het ”aan steen staan" bete kende het opmaken van de krant”. WN timmert goed aan de weg. ”De tv-series ’’Dücker Oudenrijn” Het hypotheekcentrum bemiddelt voor hypotheken bij alle banken en andere financiële instellingen, waarbij de per soonlijke situatie bepalend is voor de soort hypotheek. Door de onafhanke lijke positie kan de best mogelijke aan bieding worden gedaan, zegt Vink. Donderdag 6 juni 20.00 uur - Sportontmoeting Waterpo lo, zwem- en waterpoloclub De Gou we, Gouwebad de Sniep. 19.00 uur - Prestat./dopen van sport- Judith van der Linde, Mariëlle Peeters, Mariam van Herk, Marit Metsema- kers, Claudia Sleeuwenhoek en Isa belle van de Nieuwedijk, draaide een vrij goede wedstrijd. De ploeg werd echter op de finale vierde en dat betekent dat zij het sei zoen moesten afsluiten met een vierde totaalplaats. Toch is dit een zeer goed resultaat. Zeker gezien het feit dat het jaren geleden is dat TOOS twee ploe gen in dezelfde finale had. club Antilope, Alberdingk Thijmlaan/ Gouwebos. Start 2 km. om 19.00 uur en start 5, 10 en 15 km. om 19.30 uur. In schrijving vanaf 18.30 uur. Kosten 3,- per deelnemer. ’s Avonds - Lunapark, Sniepweg/ Dreef. den rechts VVD-Tweede-Kamerlid Broos van Erk en organisator drs. Jack Verhoek. (Foto: De Gouden Fles). narfae* (njatetirxae Wat het broeikaseffect is en wat de ge volgen zijn op ons leefmilieu en voor de Derde Wereld op korte en langere ter mijn, wordt toegelicht door Heleen van Praag van Milieudefensie. Het programma bestaat uit: 20.15 uur - Welkom. 20.20 uur - Inleiding. 20.25 uur - Dia’s en toelichting. 20.55 uur - Gelegenheid tot vraagstel ling. 21.15 uur - Pauze. 21.25 uur - Discussie. Directeur-eigenaar Nico Vink, al jaren actief met hypotheken, wil hiermee ex tra benadrukken dat het gaat om een onafhankelijk bemiddelingskantoor. TOOS 1 bestaande uit Marieke Koele, Karin Kleiweg, Maaike Kientz, Yada van der Hoek, Chantal Dommanchet, Esther Hoogendoorn en Wendy Ker- ver (reserve), draaide een goede wed strijd. Mede dank zij de zeer goede bal- kresultaten werd de ploeg voor de derde achtereenvolgende keer eerste in de finale. Dit betekent dat zij wederom de wisselbeker mee naar huis mochten meenemen, maar deze keer om hem te houden. Al met al kan gezegd worden dat TOOS een goed jaar achter de rug heeft in de turncompetitie. Volgend jaar zal blijken of TOOS weer als sterk ste uit de bus zal komen en dan een nieuwe wisselbeker mee naar huis mag nemen. WADDINXVEEN - In het pand bij de Zuidplaslaan en de Dreef is niet alleen administratiekantoor Roos, Vink Verzekeringen en een vestiging van de Centrale Volksbank ondergebracht, maar sinds kort ook het Hy potheekcentrum Waddinxveen. Een nieuw initiatief van Nico Vink. WADDINXVEEN - De Sportweek Waddinxveen, die voor de 46e maal twee weken geleden van start ging, wordt zaterdag 8 juni afgesloten. Het programma vermeldt nog de volgende punten: WADDINXVEEN - Zaterdag 1 juni vond in Zoetermeer de finale van de turncompetitie plaats. De drie damesploegen die de gymnastiekvereni ging TOOS rijk is, hadden zich allen geplaatst voor de finale. ENTREE 2,- (ook voor Floreant-leden) KINDEREN T/M 14 JAAR: 1,- De recette komt ten goede aan Floreant 4./. WADDINXVEEN - Het B-1 -elftal van Be Fair-voetbal is winnaar geworden van de KNVB-beker. In de finale werd van Esto uit Bodegraven gewonnen. Het was heel spannend maandag 27 mei op het GSV-terrein in Gouda, waar veel publiek was. In de eerste helft had Be Fair het betere van het spel, echter de Waddinxveners konden slechts één keer scoren. In de tweede helft moesten de Be Fair- spelers steeds meer de 1-0 voorsprong met hand en tand verdedigen. De ge lijkmaker bleef dan ook niet uit. Na verlenging was de stand nog altijd 1- 1, waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Reeds in de eerste serie was het onbeslist. Be Fair B-l, kampioen en gepromoveerd naar de re gionale afdeling, won ook de beker. Een zeer uniek succesvol seizoen. Als afsluiting van het seizoen vertrok de gehele groep afgelopen zaterdag per trein naar Eindhoven om de verschil lende finales van het jeugdvoetbal, waaronder de Coca Cola-competitie, in het PSV-stadion bij te wonen. Het toemooiseizoen van Be Fair-voet bal werd zaterdag met een groot C- toemooi afgesloten. De grote DeKa- Sportprijzen-wisselbokaal werd door de C-jeugd van Feyenoord gewonnen. Flevo Boys werd een goede tweede, Velox derde en Be Fair werd daar laat ste. Geen schande want het was de C- jeugdtop van Nederland. Woensdag 5 juni 18.15 uur - Schoolzwemmen voor 3-8- jarige meisjes en jongens (drie catego rieën), buitenbad Gouwebad de Sniep. Dit evenement is terug na twee jaar af wezigheid. De wedstrijden bestaan per leeftijdsgroep uit estafettes, namelijk 3 x 60 meter wisselslag, bestaande uit rugslag, schoolslag en vrije slag. Voor de deelnemers van de snelste drie esta fetteploegen zijn per leeftijdsgroep medailles beschikbaar. Voor de beste schoolresultaten zijn vijf bekers be schikbaar. 20.00 uur - Sportontmoeting Badmin ton, badmintonvereniging Florida, sporthal de Sniep. 20.00 uur - Sportontmoeting Schieten, schuttersvereniging Waddinxveen, Al berdingk Thijmlaan. 20.00 uur - Bridgen met bridgeclub Waddinxveen, Het Trefpunt, Stations straat. Inschrijving via de telefoon nummers 01828-13718 (L.C. Ebens- van Gelder), 01828-12398 (W. Moons), 01828-16648 (H. van As) en 01828- 14717 (J.G.M. Straver). Kosten 15,- per paar. In elke lijn van acht paren worden drie prijzen beschikbaar ge steld. ’s Middags en ’s avonds - Lunapark, Sniepweg/Dreef. Vrijdag 7 juni 19.00 uur - Sportontmoeting Tafelten nis, tafeltennisvereniging Kwiek, J.W. Frisoweg. 19.00 uur - Sportontmoeting Handbal, handbalvereniging Rowah, sportzaal De Duikelaar, Zuidplaslaan. ’s Avonds - Lunapark, Sniepweg/ Dreef. Dat zijn zaken en opmerkingen, die Astrid van den Berg-Engelse heeft op getekend uit de mond van de Waddinx- veense journalist Bert J. Woudenberg. Hij is door haar geïnterviewd voor het dezer dagen verschenen CDA-Bulle- tin. Bert Woudenberg (45) is in zijn vrije tijd hoofdredacteur van het Weekblad voor Waddinxveen en is bij de vereni ging Veilig Verkeer Nederland (VVN) in Hilversum werkzaam als journalist en medewerker politieke contacten. ”Hoe bent u in het journalistieke vak terecht gekomen”, was de eerste vraag van Astrid van den Berg-Engelse. Bert Woudenberg: ”In Bodegraven ben ik in de jaren zestig begonnen met het schrijven van verhalen voor de plaatselijke krant. Ik interviewde be kende Nederlanders, zoals Teddy Scholten en mr. dr. G.B.J. Hilter- mann. Ik werkte toen bij een reclame- afdeling van een bedrijf. Na mijn diensttijd stapte ik in de journalistiek bij de stadredactie van Trouw in Utrecht en de binnenland-redactie van De Rotterdammer in Rotterdam. Voor het opinie-weekblad Accent schreef ik omslagverhalen. In 1971 volgde de ver eniging Veilig Verkeer Nederland”. ”In mijn begintijd was er nog geen School voor de Journalistiek. Nu zijn het er zo’n vijf. Op zaterdag liep ik col lege om de theoretische kant van het vak onder de knie te krijgen en ik en ”12 steden, 13 ongelukken” zijn ver- keersprogramma’s gemaakt in op dracht van WN. WN is marktleider op het gebied van verkeersmaterialen voor scholen en schrijft jaarlijks de ver- keersproef uit voor de kinderen van de hoogste groep van het basisonderwijs. Twee belangrijkste methodes, ontwik keld door VVN zijn ’’Doorgaand Ver keer” en ’’Straatwerk”. Hierin wordt op een speelse manier met het verkeer omgesprongen. Ook het gebruik van het openbaar vervoer krijgt veel aan dacht”. Vindt u op dit moment de plaatselijke politiek boeiend genoeg om over te schrijven? ”De politiek in Waddinxveen kan ik niet anders dan saai noemen. Daar wordt mee bedoeld: Alles wordt te veel voorgekookt. Het college van B. en W. gaat vaak naar de raadscommissies waar onderling in het college al over eenstemming over bereikt is. De raads leden zijn kennelijk erg graag van huis, want men is wel zeer langdradig en er wordt niet efficient vergaderd. De ver gaderingen zouden zeker een kwart van de tijd in beslag kunnen nemen. De saaiheid wordt ook bevorderd door de afwezigheid van de Waddinxveense po litici onder de mensen. Ze gaan veel te weinig de boer op. Als de bewoners van de Brugweg een feestje vieren, omdat de Brugwegplannen niet doorgaan, ko men daar maar één of twee raadsleden op af’. Vink Verzekeringen in combinatie met Hypotheekcentrum Waddinxveen biedt aan zowel de particuliere als de zakelijke relaties een volledig pakket aan verzekeringen en financiële dien sten. Met name de zakelijke dienstver lening is de afgelopen jaren sterk uitge breid. Om het Hypotheekcentrum bekend te maken heeft Vink afgelopen zaterdag boven Waddinxveen een reclame- vlucht laten uitvoeren. Zaterdag 8 juni 14.00 uur - Vliegeren, Gouwebos (in gang Noordeinde). Inschrijving vanaf 13.00 uur. Geen inschrijfkosten. Het gaat om mooie zelfgemaakte vliegers, die ook goed in de lucht blijven staan. Er zijn prijzen voor de grootste vlieger, voor de mooiste vlieger en voor de pechvogel. 15.00 uur - Visconcours om het hengel- kampioenschap van Waddinxveen van de hengelsportvereniging Waddinx veen (HSW) in de Gouwe aan de Zuid- kade. Er wordt gevist tot 18.00 uur. Maximum-aantal deelnemers 100 (in- dividuelen en groepen tot maximaal vijf personen). Kosten 10,- per deel nemer. ’s Middags en ’s avonds - Lunapark, Sniepweg/Dreef. ’’Verder ben ik woordvoerder van WN en verzorg buitenlandse politieke contacten. Om die reden ben ik veel van huis. Ikrijdperjaarzo’n50.000km en omgerekend is dit zo’n maand in de auto zitten zonder iets te doen. Hier komen dan nog werkbezoeken bij, zo als het bekijken van verkeersdrempels in Nottingham. Houdt u nog wel tijd over voor het Weekblad voor Waddinxveen en boeit het nog wel? "Het is juist fantastisch wanneer je lan delijk en internationaal bezig bent om op basis van ervaring hier in Waddinx veen, als grote hobby, aan het Week blad te werken. Sinds 1973 ben ik werk zaam als hoofdredacteur. Ik laat me zo noemen, niet om de titel, maar om de verantwoordelijkheid aan te geven bij wie die ligt. Je bent verantwoordelijk voor het nieuws. Je kiest en selecteert en je geeft dus toch een stukje eigen mening. De plaatselijke gebeurtenis sen blijven boeien. Het vak journalist RestaurantHotel-Café-Restaurant, Lunchroom/Petit Restaurant Café- Bar. Alle categorieën verspreid over geheel Nederland. De feestelijke uitreiking van de onder scheiding vond plaats in het gereno- meerde Etablissement Rest, de l’Eau Rouge te Spa/Francorchamps. In de stijlvolle entourage werd De Gouden Fles met de daarbij behorende Di plome d’ Honneur uitgereikt aan direc ties en afgevaardigden van de be kroonde bedrijven door journalist Pierre Huijskens, VVD-Tweede-Ka- merlid Broos van Erp en drs. Jack Ver hoek. Waar houdt Veilig Verkeer Nederland zich nu precies mee bezig en wat zijn uw werkzaamheden? ’’Vroeger heette VVN het Verbond voor Veilig Verkeer. We zijn opgericht in 1932 en hebben nu een ledental van 55.000. In Waddinxveen wordt ieder jaar door de afdeling van VVN de theo retische en praktische verkeersproef georganiseerd. De afdeling neemt ook deel aan de Stuurgroep Verkeer in het gemeentehuis en praat mee over het Verkeers-circulatieplan. De vereniging profileert zich vaak niet als vereniging. Waddinxveen is een betrekkelijk vei lig, maar wel een druk dorp”. "Bij WN houd ik me bezig met het verkeersmagazine "Wegwijs” en de politieke contacten in Den Haag. Ik zit bij alle persconferenties op het gebied van het milieu, openbaar vervoer, ver keersveiligheid en leefbaarheid”. WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse wordt vrijdagavond 7 juni om kwart voor negen de film ’’Fury to Freedom” gedraaid. De koffiebar is open vanaf kwart voor acht en de toegang is vrij Raul Ries, de jongen waar het verhaal om speelt, heeft problemen met zijn vader en school. Raul heeft net verke ring als hij in dienst moet en dan naar Vietnam gaat. In dienst en in de tijd daarna verandert Raul door een aantal gebeurtenissen. WADDINXVEEN - De jeugd van de voetbalvereniging Waddinxveen is drie dagen op kamp geweest bij kampeer boerderij Fermé Jean in Heeze. Aan het uitstapje namen F-, E-, D- en meis- jes-pupillen deel en -junioren. Op het programma stonden een speur tocht, een dropping, touwtrekken, crossloop, hockey, skiloop en voetbal len. Ook werd er gezwommen in Eind hoven. Tijdens de drie dagen zijn nog diverse andere spelletjes gedaan. Er werd steeds gezamenlijk gegeten. Panne- koeken en patat gingen er in als koek. Na het uitstapje stonden de ouders in Waddinxveen hun kinderen op te wachten. De C- en B-jeugd van Waddinxveen voetbal gaan vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juni op kamp in sportcen trum Papendal in Arnhem. WADDINXVEEN - Zondag hebben vier spelers van De Gouwe-waterpolo meegedaan aan het officieuze Kringen kampioenschap van Nederland voor jongens en meisjes onder de 12 jaar te Pijnacker. Bij de meisjes waren geselecteerd Ma- reille Boon en Corine Bontekoe en bij de jongens Patrick Maasdam en Mare de Gruijl. De meisjes van kring Rijn en Gouwe, getraind door Gouwe-trainer Wim Groen, wonnen alle wedstrijden met gemak. De jongens hadden iets meer tegenstand te verduren. Vooral in de laatste wedstrijd, welke tevens de finale was, was Rotterdam een lastige tegenstander. Maar de pu pillen van kring, getraind door AZC- trainer Gijs van der Leden, hielden het hoofd koel en wonnen met 4-2. In de ochtendwedstrijd was als eerste TOOS 3 aan de beurt. De jongste ploeg van de vereniging, bestaande uit Chan tal Koele, Marlies Asscheman, Domi nique Straver, Ivonne van der Vaart, Daniëlle Rui, Kim van Leeuwen (re serve) en Maaike Braat (geblesseerd), hebben een redelijk constante wed strijd gedraaid. Toch kwamen de meisjes nog een aan tal puntjes tekort om bij de top van de regio Gouda te horen. Ze eindigde als vierde in de finale en konden dit sei zoen dan ook met een vierde totaal plaats afsluiten. Dit is zeker geen slecht resultaat, aangezien er tijdens de ver dere competitie nog veel meer ploegen meedoen. Tijdens de middagwedstrijd waren TOOS 1 en 2 aan de beurt. TOOS 1 was als eerste de finale ingekomen en was dus de favoriet van deze wedstrijd. Als tweede was DOS-Schoonhoven in de finale. DOS is de geduchte tegenstander van TOOS en de meisjes moesten ook van deze ploeg winnen om de finale te kun nen winnen. TOOS 2 was als derde in de finale geko men en moesten van Velocitas- Gouda winnen om een derde plaats in de finale ook te behalen. TOOS 2, bestaande uit WADDINXVEEN - Zoals in het Weekblad voor Waddinxveen aange- kondigd houden Nivon-Waddinxveen, de Kerngroep Ontewikkelingssa- menwerking Waddinxveen en de Vereniging Milieudefensie donderdag 6 juni een thema-avond in De Boog (C. Huygenslaan) over het broeikasef- moet je zien als grote hobby, want het witte vel moet vol komen en dat is een zaam werk. Dan is er tenslotte de grote voldoening over hetgeen je geschreven hebt. Wanneer ik op woensdagmiddag het dorp weer binnen kom rijden en de krant wordt huis aan huis bezorgd geeft dat een trots gevoel. Toch ontdek ik ie dere keer weer foutjes en neem me voor het bij de volgende krant nog be ter te doen. Veta BV geeft de krant uit en ik hoor iedere week hoeveel pagi na’s ik te vullen heb. Het weekblad komt er goed uit in verhouding tot de advertenties; het gaat om zes adverten tiepagina’s tegenover vier tekstpagi na’s. Dat is een redelijke verhouding. Ooit was het een abonnementskrant. Dat is een aantal jaren geleden afge schaft om de concurrentie het hoofd te kunnen bieden. Er zijn mensen, die niet gaan slapen, voor ze het Weekblad voor Waddinxveen gelezen hebben”. ”Het Weekblad voor Waddinxveen is marktleider. Dat betekent: Het is hier de belangrijkste krant. Het is uniek dat deze krant nog zelfstandig bestaat. Uit onderzoek is komen vast te staan dat het weekblad een veel gelezen krant is. Studerende kinderen vragen in de weekenden naar het weekblad. Regio nale kranten brengen het er daarente gen veel slechter af. Zeven van de tien Waddinxveners leest geen regionaal dagblad”. Raadsleden moeten meerde boer op! ’’Raadsleden zie je in het gemeente huis, bij hoorzittingen en bij openin- gen. Zoals laatst bij Kreater. Omdat ze deelgenomen hebben aan de besluit vormingen, maar verder zie je ze niet. De mening van de Waddinxveners wordt veel te weinig gevraagd. Zoals de bouwplannen van Gouda richting Waddinxveen. De bevolking wordt niet geraadpleegd. Teveel raadsleden komen trouwens niet uit de verf. Poli tiek is een vak, niet alle raadsleden zijn daar capabel voor. Hier komt de saai heid ook door”. I Voor de Kruiskerk aan de Passage en op het parkeerterrein ernaast zal in een 30-tal kramen van alles te koop zijn: huishoudelijke artikelen, glaswerk, cu riosa, speelgoed, elektrische appara tuur, kleding, schoenen, tassen, hand en borduurwerk, bloemen, planten en fruit. Bovendien is een groot deel van het parkeerterrein ingeruimd voor de ver koop van meubels, bedden en kleden. Boeken en grammofoonplaten worden al verkocht vanaf donderdagavond en vrijdagavond (19.00-21.00 uur) in de consistorie van de Kruiskerk. Voor bijzondere (kunst)voorwerpen, zoals schilderijen van plaatselijke kun stenaars, is een veiling ingericht, waar de hoogste bieder de nieuwe eigenaar wordt. Natuurlijk ook weer spelletjes voor jong en oud en een gezellig restau rant met terras om even uit te puffen. Van de opbrengst is 60% bestemd voor kerkelijke doelen en 40% voor een ge handicaptenproject in Ghana. Hieraan wordt ander andere bijgedragen door een loterij met loten van tien gulden en kans op een weekendtrip ter waarde van 500,- van Van Ginkel Reizen. In 1982 startte de Gereformeerde Kerk met de rommelmarkt/bazar om extra middelen te krijgen voor de grote on derhoudswerkzaamheden van het or gel in de Kruiskerk. Ook in latere jaren werd bazargeld voor onderhoudswerk zaamheden gebruikt. De laatste jaren is het gewoonte gewor den een deel van de, opbrengst te be stemmen voor een goed doel dat buiten de directe sfeer van de kerk ligt. Naast het financiële aspect vervult de rom melmarkt/bazar ook nog een andere, zeker zo belangrijke, functie: het is een jaarlijks terugkerend bewijs van hoe de leden van de kerkelijke gemeente in staat zijn met elkaar een zo groot fes tijn op te zetten. Een sociale gebeurte nis van de eerste orde, waar veel con tacten worden gelegd en waardering/ respect voor elkaar wordt opgebracht. Wytze Visser maakte ter gelegenheid van de tiende rommelmarkt/bazar een WADDINXVEEN - Zaterdag 8 juni is er voor de tiende maal de jaarlijke rommelmarkt/bazar van de Gereformeerde Kerk rondom de Kruiskerk aan de Passage. Op deze rommelmarkt kan de oplossing van de in het Weekblad voor Waddinxveen gepubliceerde rebus worden ingeleverd. De plek daarvoor is bij het terras. Uit de goede oplossingen trekt mede organisator J. Akkerhuis om 15.00 uur de goede oplossingen voor vijf leuke prijzen. pentekening van de Kruiskerk. Voor een afdruk van deze tekening kan men zich laten inschrijven. Op de rommelmarkt vindt men naast de gebruikelijke kramen allerlei (kunst)voorwerpen in de hal van de Kruiskerk waarop een bod gedaan kan worden. Het gaat hierbij om werk van de kunstenaars Will Borst, Magg Bos ma, Jeroen Dijkhuyzen, Arja Mole naar en Wytze Visser. Ook zijn er allerlei artikelen, zoals computers, antieke voorwerpen en spulletjes uit grootmoeders tijd. Op al deze voorwerpen kan men eveneens een bod uitbrengen. i Het Hypotheekcentum Waddinxveen van Nico Vink aan de Zuidplas laan. (Foto: Nico Vink). Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 5 juni 1991 WADDINXVEEN/AMSTERDAM - Restaurant ’t Baarsje aan de Zwarte- weg in Waddinxveen van Daam en Bar bara Scharloo hebben de Gouden Fles 1991 toegekend gekregen, een jaar lijkse onderscheiding van de Stichting Goed Gastheerschap: De Gouden Fles jn Amsterdam. Zij kregen De Gouden Fles 1991 vorige week maandag 27 mei uitgereikt omdat zij ”bij voortduring tot volle tevreden heid van hun gasten elke drank op de juiste wijze serveren”. 22.00 uur - Vervolgactiviteiten en af ronding. 22.20 uur - Einde. Tijdens het laatste deel van de avond zullen oplossingen centraal staan die hier in Waddinxveen bij kunnen dra gen aan een beter milieu. Het milieu vraagt om een wereldwijde aanpak met ruimte voor economische groei voor de Derde Wereld. Alle geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd om mee te luisteren, te denken of mee te doen. Bert Woudenberg Gouden Fles, onder auspiciën van Spa Monopole, België. Opzet was om te komen tot een waardevolle onderschei ding voor Nederlandse horecabedrij ven, die een kwalitatief hoogwaardig drankenassortiment voeren en deze dranken op de juiste manier serveren. Ook dit jaar werden zeer vele Neder landse horecabedrijven aan een onder zoek onderworpen. Samen met nog 24 collega’s uit het gehele land behaalde ’t Baarsje de eindselectie. Aan de hand van strenge criteria heeft de onafhan kelijke jury beoordeeld, dat het bedrijf volledig aan alle voorwaarden voldoet. De in totaal 25 geselecteerde bedrijven zijn verdeeld over drie categorieën: WADDINXVEEN - De Waddinxveense gemeenteraadsleden moeten zich meer onder de bevolking begeven, de inwoners van Waddinxveen moeten vaker naar hun mening worden gevraagd (bijvoorbeeld over de woningbouw tussen Gouda en Waddinxveen) en er zou efficiënter in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein vergaderd moeten worden (”De raadsleden zijn kennelijk erg graag van huis, want men is wel zeer lang dradig”). ft’

Weekblad voor Waddinxveen | 1991 | | pagina 9